Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Zebradivi @ 26.02.2024 11:41

Vai ne , mums tas pats , arī guļ savā istabā , kā sāk vemt naktī, tā es momentali sēdus esmu. Ok , nedzirdēji, bet bērns atnāk un tev to saka, a viņai pofig , ciešs miegs viņai redz esot . Goda vārds šoka moments
Marija ir minējusi, ka gulēt iet laicīgi, ap 23 vai 24, un lielākoties aizguļas un pieceļas nevis 6:30, bet 8:30. Šad tad pat dienā iet pagulēt. Kā var būt tik ciešs miegs, ja guļ savas vismaz 8 stundas diennaktī? Viņa nestrādā fizisku darbu, lai tā nogurtu, bet laikam nekā nedarīšana un sēdēšana telefona ekrānā atņem vēlmi kaut ko darīt. Marijai, cik redzu, ir arī mazkustīgs dzīvesveids, jo bieži pārvietojas ar auto nevis kājām, un viņa nesporto. Un kokteiļi un NL vitamīni nepalīdz. Saprastu, ja būtu miega bads kā tas nereti ir mātēm ar 3 bērniem, jo ceļas pie katras skaņas.
26.02.2024 21:48 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 26.02.2024 21:48
Marija ir minējusi, ka gulēt iet laicīgi, ap 23 vai 24, un lielākoties aizguļas un pieceļas nevis 6:30, bet 8:30. Šad tad pat dienā iet pagulēt. Kā var būt tik ciešs miegs, ja guļ savas vismaz 8 stundas diennaktī? Viņa nestrādā fizisku darbu, lai tā nogurtu, bet laikam nekā nedarīšana un sēdēšana telefona ekrānā atņem vēlmi kaut ko darīt. Marijai, cik redzu, ir arī mazkustīgs dzīvesveids, jo bieži pārvietojas ar auto nevis kājām, un viņa nesporto. Un kokteiļi un NL vitamīni nepalīdz. Saprastu, ja būtu miega bads kā tas nereti ir mātēm ar 3 bērniem, jo ceļas pie katras skaņas.

Jā, no viņas nekad nekas nav dzirdēts par negulētu nakti bērnu dēļ-arī tad, kad bija jaundzimušie. Tikai tas, ka ciešs miegs un vienmēr nogurums.
26.02.2024 21:54 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
Un jā, kārtējo reizi, ejot pastaigā, bērns tiek filmēts un seko kaut kāds komentārs par puiku.. bērns jau, ejot garām, izrāda savu nepatiku, ka nevēlas lai viņš tiktu filmēts un atrādīts IG, tikai žēl, ka mamma to nerespektē..
26.02.2024 22:01 |
 
Reitings 475
Reģ: 02.08.2022
aauuu @ 26.02.2024 21:36

Piedodiet, bet Marijas bērni aug nelabvēlīgā ģimenē. Viņa tos bērnus reāli psiholoģiski traumē jau no mazotnes. Plus alkohols tur uz urrā. Tur vairs nav divu domu. Viss.
Marijas māte varētu sazināties ar Rafu, lai uzsāk tiesas procesu. Viņam ir ar steigu bērnus jāņem ārā no viņas rokām.
Neitu ārkārtīgi žēl. Kur vēl trakāk.. visādi var būt dzīvē, bet nereaģēt uz to, ka bērns vemj…
27.02.2024 00:02 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 26.02.2024 21:54

Jā, no viņas nekad nekas nav dzirdēts par negulētu nakti bērnu dēļ-arī tad, kad bija jaundzimušie. Tikai tas, ka ciešs miegs un vienmēr nogurums.

Kaut kad retu reizi ir bijis, ka kāds no mazajiem naktī pamodies un bijis ilgi nomodā, bet pārsvarā tie stāsti ir tādi - ciešs miegs, noliku uz grīdas - pagulēju, baigi nāca miegs, nedzirdēju, nogulēju. Kā to inhalāciju gadījumā, ka pāris nogulēja.
27.02.2024 00:33 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
začeits @ 26.02.2024 16:27
Kura te min, ka sīkie netiek pamesti? Protams, jo nav vairs kam pamest- ja joprojām māte vai draudzene dzīvotu ar viņu kopā, jūs tiešām ticat, ka viņa pati ar tiem sīkajiem sēdētu mājās? Vai neviena neredzēja, ka pat stipri priekšlaikus dzimušais tika atstāts sazin kam, lai tikai notītos uz visādām mistiski svarīgām darīšanām?
Šorīt pat- bēbis atstāts 8gadniekam, māte pat nesteidzas atgriezties mājā, bet sēž un sevi filmē mašīnā.
Brīžiem rodas sajūta, ka Neitam sīko pieskatīšana ir kā sods par to, ka no Kristapa nesanāca izspiest gribētos tūkstošus. Tā teikt- atpelni, dēliņ, to, ko tēvs man par tevi nesamaksā.

Rīt vai nu sūdzēsies, vai nu priecāsies. Un jebkurā gadījumā vai aiz priekiem, vai aiz bēdām, iespējams, ka atkal līs burbuļotās dziras.
Žēl man tā vecākā puikas. Lai cik viņa iepriekš skandināja, ka viņas bērns nepieskatīs mazākos, tomēr tas notiek un gana bieži. Te Tev nu bija -bizness, kurš savienojams ar bērniem. Mhm, kā tad. Biznesa dēļ 8gadīgam puikam, kuram jāizbauda bērnība, jāpieskata mazākie brālis un māsa, kamēr mamma zoomos sēž. Un kādam bērnam diezgan bieži ir jāuzgaida, jo mammai kaut kas storijos jāpasaka. Lielākoties, tas ir kaut kas mazsvarīgs, jau 100x dzirdēts un kas visnotaļ var pagaidīt, bet mazulis nevar un neprot.
27.02.2024 00:45 |
 
Reitings 475
Reģ: 02.08.2022
Kā Taņas bērniem ir noveicies ar mammu, tā Vucenes bērniem - nenoveicies. Taņai arī ir 3 bērni. Ok, viņai ir gan mamma blakus mājās, gan vīrs, bet viņa, jebkurā gadījumā, pati gatavo pusdienas vairākām dienām uz priekšu, kārto māju, ir blakus bērniem. Taņa ir kā lauvene, stāvēs un kritīs priekš bērniem. Vucene kā dzeguze. Ka tik nomest bērnus citiem un pašai aizskriet uz viesnīcu.
27.02.2024 01:11 |
 
Reitings 1358
Reģ: 18.12.2022
Zuzuu10 @ 26.02.2024 02:26
nu ja viņš viņai sūta naudu, tad malacis.
Saprotu ka te dažas domā, ka mēs aizstāvam Mariju, bet nē, par viņu tpt jau viss skaidrs.
Šeit ir runa par to ka vienalga, kas ir māte un kāda, tēvam tpt ir pienākums rūpēties par savu bērnu.
Ja vīrietis (vienalga kurš) bija tik spējīgs gulēt ar sievieti, tad arī ABIEM jānes atbildība, par to ko uztaisījuši.
Un tās, kas aizstāv Mariju nesaprot 1. Viņai nevar ticēt. Tas, ka viņa saka " bērna tēvs neko nedara" automātiski nenozīmē, ka tā patiešām ir. Tas jau vairākas reizes ir pierādījies, ka viņa saka vienu kaut realitātē ir citādāk. Varbūt nevajag nosodīt Tādu, Kristapu vai kā tu saki jebkuru tēvu, nezinot visus faktus?
27.02.2024 02:50 |
 
10 gadi
Reitings 1015
Reģ: 11.04.2010
ĢigiVigi @ 26.02.2024 10:23
Šī rīta story Marijai.
Man laikak daudz , kas nav skaidrs .
Marija mūždien tā pārguris gan vakaros gan no rītiem . Vai viņai trūkst vitamīni vai kaut kāda depresija tiešām kādēļ mūžīgais nogurums.! Jo man prāts nespēj saprast - naktii atnāk bērns modina bet mamma neklapē ar ausi un neko nedzird .! Beigas bērns visu nakti noguļ vemeklos .! Un Kādēļ kādēļ viņam vēl tagad jāguļ kopā ar Vitu . Tas ir vnk kaut kāds pizgec .! No rīta viņa atstāj bērnu neitam lai varētu pagulēt un vēl ved Vitu uz dārziņu un atstāj abus mājās . Manas smadzenes šķiet eksplodēs.

Droši vien jebkurš būtu pārguris, ja dienā apēstu labi ja vienu okupantu pulveri un laša gabaliņu ar zaļiem salātiem.
27.02.2024 04:25 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
krmmm @ 27.02.2024 04:25

Droši vien jebkurš būtu pārguris, ja dienā apēstu labi ja vienu okupantu pulveri un laša gabaliņu ar zaļiem salātiem.

Tās pusdienas viņu maratonos un ārpus maratona mani vienmēr pārsteigušas, kad nav klāt ne druskas ogļhidrātu, kas ir būtībā enerģijas avots. Kaut kad bija izlikta storijos bildīte. It kā atsevišķi ir tās piedevas pieminētas viņu tajos "izziņas" materiālos, bet ēdienkartes atskaitēs īsti nekad tās nav redzētas.
Un tas viņu komentārs, ka ar 200kcal, kas ir viņu kokteiļos, ir apēsta normāla ēdienreize. 200kcal, tā ir vairāk uzkodas kalorāža. Pamata ēdienreize satur vairāk kcal.
27.02.2024 07:59 |
 
Reitings 830
Reģ: 21.11.2023
amnēzija @ 27.02.2024 07:59

Tās pusdienas viņu maratonos un ārpus maratona mani vienmēr pārsteigušas, kad nav klāt ne druskas ogļhidrātu, kas ir būtībā enerģijas avots. Kaut kad bija izlikta storijos bildīte. It kā atsevišķi ir tās piedevas pieminētas viņu tajos "izziņas" materiālos, bet ēdienkartes atskaitēs īsti nekad tās nav redzētas.
Un tas viņu komentārs, ka ar 200kcal, kas ir viņu kokteiļos, ir apēsta normāla ēdienreize. 200kcal, tā ir vairāk uzkodas kalorāža. Pamata ēdienreize satur vairāk kcal.

Bet nu paskaties, kaut Superbēbim Egitai - dzelzs deficīts ir bijis ilgstoši, pat pirms grūtniecības - nu kur tad visi tie jaudīgie NL uztura bagātinātāji, ka ar funkcionālajiem ēdieniem uzņem visu organismam nepieciešamos? Nu kur? Viss aiziet podā un sākt kladzināt, ka tieši viņas unikālajam gliemeža organismam šīs vitāli svarīgās vielas neuzsūcas? Nu kur?
Lai tagad viņas masveidā nodod analīzes un parāda, ka tie viņu prātojumi piepildās...Nebrīnos, ka Marijai arī ir dzelzs trūkums organismā (labi, viņai iespējams kāds krāns vēl pietrūkst pilnai laimei), bet nu tas mūždien pārgurums un nespēks, neizgulējusies.
27.02.2024 08:17 |
 
Reitings 846
Reģ: 11.08.2022
Dainuviete @ 27.02.2024 08:17

Bet nu paskaties, kaut Superbēbim Egitai - dzelzs deficīts ir bijis ilgstoši, pat pirms grūtniecības - nu kur tad visi tie jaudīgie NL uztura bagātinātāji, ka ar funkcionālajiem ēdieniem uzņem visu organismam nepieciešamos? Nu kur? Viss aiziet podā un sākt kladzināt, ka tieši viņas unikālajam gliemeža organismam šīs vitāli svarīgās vielas neuzsūcas? Nu kur?
Lai tagad viņas masveidā nodod analīzes un parāda, ka tie viņu prātojumi piepildās...Nebrīnos, ka Marijai arī ir dzelzs trūkums organismā (labi, viņai iespējams kāds krāns vēl pietrūkst pilnai laimei), bet nu tas mūždien pārgurums un nespēks, neizgulējusies.
Es ari par šo iesmeju. Visas triec iekšá savas brīnumdziras, vitamīnu bombas, kur viss ir sabalancèts, viss organismam nepiecieśamais ir iekšá, kas sameklè organismà vàjás vietas un salabo 😄 Izskatàs, ka nevis salabo, bet dzèš smadzeņu un veselà sapràta šūnas 😄 Un okupantu superdzelzi tak arī tirgoja un dzèra😄 Bet jègas, kà izràdàs, nekádas. Kas ir tás muļķes kas tur pèrk tos brīnumlīdzekļus??? Es nesaprotu.
27.02.2024 08:27 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
2biletes @ 27.02.2024 02:50
Un tās, kas aizstāv Mariju nesaprot 1. Viņai nevar ticēt. Tas, ka viņa saka " bērna tēvs neko nedara" automātiski nenozīmē, ka tā patiešām ir. Tas jau vairākas reizes ir pierādījies, ka viņa saka vienu kaut realitātē ir citādāk. Varbūt nevajag nosodīt Tādu, Kristapu vai kā tu saki jebkuru tēvu, nezinot visus faktus?
vēlreiz pateikšu - es neaizstāvu Mariju. Pluss minēju, ka ja Rafa maksā, tad malacis.
Un, kur es nosodu jebkuru tēvu? Kur tas ir minēts?
Viss ko es teicu ir - ja bērnu uztaisa abi, tad ABIEM ir jārūpējas, vienalga vai tie ir Marija ar Rafu, Ilze ar Jāni utt.
27.02.2024 08:40 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
Rumblerx @ 27.02.2024 08:27
Es ari par šo iesmeju. Visas triec iekšá savas brīnumdziras, vitamīnu bombas, kur viss ir sabalancèts, viss organismam nepiecieśamais ir iekšá, kas sameklè organismà vàjás vietas un salabo ? Izskatàs, ka nevis salabo, bet dzèš smadzeņu un veselà sapràta šūnas ? Un okupantu superdzelzi tak arī tirgoja un dzèra? Bet jègas, kà izràdàs, nekádas. Kas ir tás muļķes kas tur pèrk tos brīnumlīdzekļus??? Es nesaprotu.

Uztura bagātinātājs tāpēc arī saucās UZTURA BAGĀTINĀTĀJS- tas nav non stop ikdienas produkts. 4 gadus dzert biodronu? Organisms pierod un pats vairs nespēj normāli funkcionēt. Bet bizness jābīda un jādzer viss ko dod NL🤢
Stulbenes viņas ir
27.02.2024 09:06 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
krmmm @ 27.02.2024 04:25

Droši vien jebkurš būtu pārguris, ja dienā apēstu labi ja vienu okupantu pulveri un laša gabaliņu ar zaļiem salātiem.

A jus iedomajaties cik plata izaugtu Marija, ja saktu est ka normali cilveki?🤣🤣🤣
Jo tagad jau visu laiku kautkada maratona dzivo un iet uz savu sapnju augumu🤣ka paed ta uzreiz 5kg klat
27.02.2024 09:10 |
 
Reitings 1047
Reģ: 14.01.2022
aauuu @ 26.02.2024 21:36

Piedodiet, bet Marijas bērni aug nelabvēlīgā ģimenē. Viņa tos bērnus reāli psiholoģiski traumē jau no mazotnes. Plus alkohols tur uz urrā. Tur vairs nav divu domu. Viss.

Paldies En El un co 🫣
27.02.2024 09:14 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
Viendien no kādas dzirdēju par to, ka nebūs jāņem toverīši ar ēdienu uz darbu. Un lietojot NL kokteiļus nekas nav līdzi jāstaipa 😂 piena paka, kokteiļbundža ( ja ne tā, tad tie safasēto pulveru trauciņi ), šeikeris un vēl tas putotājs, jo ir tādas, kuras to vēl izmanto. Nu neko mazāk nav līdzi jāstaipa 😂
Ja nemaldos, kāda to savu putotāju aizmirsa vēl kaut kur viesnīcā, vai tik tā nebija Egita.
27.02.2024 10:43 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.09.2015
Man jau šķiet, ka tiesas lēmumu šodien Marija arī varētu nesaņemt, jo, cik zinu, tad pēc likuma lēmumu paziņo 3 dienu laikā no lēmuma pieņemšanas dienas. 🧐
27.02.2024 12:02 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
KrūzīteDūzīte @ 27.02.2024 09:06

Uztura bagātinātājs tāpēc arī saucās UZTURA BAGĀTINĀTĀJS- tas nav non stop ikdienas produkts. 4 gadus dzert biodronu? Organisms pierod un pats vairs nespēj normāli funkcionēt. Bet bizness jābīda un jādzer viss ko dod NL?
Stulbenes viņas ir

Pilnīgākās. Tik seklas tirgones, ka gatavas savu veselību neatgriezeniski sačakarēt, lai tikai nopārdotu citiem un nopelnītu naudu.
27.02.2024 12:27 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 26.02.2024 12:14
Bļins, es vispār vairs nespēju to viņas hui** klausīties. Mūžīgi pārgurusi, piegulētājam jābrauc likt viņas bērni gulēt 8 gadīgam jāvāc mazie, visu, ko es dzirdu ir, ka viņa tik guļ, bet nākamajā storijā stāsta, ka viņa tik pārgurusi, tik pārgurusi, jo neguļot?‍♀️ Tagad viņai viss rīts tā izjaukts, diez kamdēļ, jo Neits, kas ir liels bērns, kas spēj labāk par sevi parūpēties, kā māte par viņu, kas pat pieskata jaunāko, viņai kaut ko ir izjaucis? Nu tādu sviestu viņa visu laiku dzen. Un, tas, ka Neits naktī ir atnācis ar Vitu tik pierāda, ka Neits guļ ar savu mazo māsu?‍♀️ Diez kur tie bērni pēc tam gulēja, ka māte nerubīja un nevarēja aiziet sakopt viņu gūltu? Tad, kad šai ir jāskrien pie kādiem draugiem vai ar Robi kopā, tad viņa nav vairs nogurusi, bet no saviem bērniem ir visu laiku pārgurusi ?
Pēc Marijas storijiem saprotu, ka lielākoties viss, ko viņa dara, ir guļ un iet vannā. Varbūt kaut kas jāsāk darīt, jo no bezdarbības arī rodas nespēks.
27.02.2024 12:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)