Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5846
Reģ: 20.09.2022
be.beta @ 26.02.2024 12:01

laikam palaidu garām, kas tur atkal skolā Neitam noticis?

Pēc šī rīta storija var noprast, ka kopā ar vēl trim bērniem kādam citam bērnam darījuši pāri.
26.02.2024 12:22 |
 
Reitings 809
Reģ: 16.09.2021
chihiro @ 26.02.2024 11:29

Nav taču šobrīd starpība, ko dara tēvi, ja mēs runājam par Mariju kā māti. Tas, ka tēvi nav klātesoši, neattaisno Marijas uzvedību.
Es pilnībā piekrītu, ka nav normāli, ka vīrietis uztaisa bērnu un pazūd pat ja attiecības ar sievieti ir briesmīgas, tāpat vajag maksāt vismaz minimālos uzturlīdzekļus un, ja baidās, ka sieviete neizlietos naudu īstajiem mērķiem pirkt kādas konkrētas lietas bērnam, maksāt pa tiešo pulciņiem utt.
Bet šajā situācijā Rafa un Kristaps nav influenceri un nav viņi mums zināmi un viņu stāstu versijas un citi kādi apstākļi, fakti, bet Marija un viss par Mariju ir. Tādēļ šeit tiek apspriests, ko dara un nedara Marija. Un te nu ir skaidrs, ka, lai kādi idioti attiecībā uz bērniem būtu vīrieši, Marija šobrīd ir emocionāli vardarbīga pret Neitu un ir tāda sajūta, ka kopumā ienīst bērnus (vismaz Neitu un Vitu), un tas jau ir bijis pirms finanšu problēmām, tā kā nevar attaisnot ar to.

Nevar tā nemaksār naudā uzturlīdzekļus. Jāmaksā naudā tik, cik piespriesti. Papildus jā, var pa tiešo skaitīt.
26.02.2024 13:01 |
 
Reitings 2212
Reģ: 16.02.2021
chihiro @ 26.02.2024 08:21

Tu saki, ka emocionāli vardarbīga alkoholiķe ir laba, jo tēvs nepiedalās audzināšanā? Tad jau citā situācijā, ne Marijas, var pateikt - vienalga, ka dzer, narkojas, sit, galvenais, ka burtiski nepamet? Ko var attaisnot Mariju? Kāda nozīme, kurš sliktāks, fakts ir tāds, ka Marija izturas briesmīgi pret Neitu (vēl pirms finanšu problēmām), pēc būtības viņu neaudzina, ja pat ceļas uz skolu, taisa brokastis pats utt., viņai ir neveselīgas attiecības ar alkoholu utt.

Kurā brīdī es aizstāvēju Mariju un teicu, ka viņa ir perfekta māte. Jūs tik ļoti satraucies par viņas bērniem,bet kur tad ir tie labie tēvi un perfektie vīrieši. Viņiem tie bērni pie vienas vietas.
Un tās kas te lepni saka, ka Rafa solījis ņemt savus bērnus pie sevis 😂tām noteikti nav bērnu.Tu izšķīries un vecis vienkārši paņem bērnus un tu dzīvo laimīga tālāk 😂Tā tikai Liene Kiviča spēj.
26.02.2024 13:02 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
jums neliekas aizdomigi, nu kaa ta v ar but, ka 2 viriesi negrib vinjas bernus uzturet? Nu kaa? Marija pati sadirsusi attiecibas tik loyi, ka nu.... un neaizmirstam, ka jaaa tevs Neitu bija panemis celojuma vasara, bet daamai tur kaut kas nepatika?
26.02.2024 13:03 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Facundo @ 25.02.2024 14:48

Nevienai sievietei dzīvē nenovēlu spermas donorus, kuri pēkšņi aizmirst un nemīl savus bērnus kad izšķiras. Un te Rafaelam nav pilnīgi neviens attaisnojums. Ja gribētu tad izdomātu ka satikt un kā rūpēties tie tomēr viņa bērni. Ilonam pat testu nav jātaisa viņš ir kā Rafaela klons.
Marija pati meklēja spermas donoru un dabūja, ko vēlējās.
Bet piekritīšu, ka tēvam būtu jācīnās par bērniem, ja redz, ka ģimenē ir problēmas.
Par uzturlīdzekļu nemaksāšanu šķiet, ka lielākā problēma ir neuzticība Marijā, jo Rafa bērniem sponsorētu daudz, bet viņš nevar pārkāpt pāri tam, ka tiek sponsorēta Marija, kura iespējams šo naudu izmantotu sev nevis bērniem. Rafa tika apčakarēts jau vairākas reizes.
26.02.2024 13:07 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Facundo @ 26.02.2024 13:02

Kurā brīdī es aizstāvēju Mariju un teicu, ka viņa ir perfekta māte. Jūs tik ļoti satraucies par viņas bērniem,bet kur tad ir tie labie tēvi un perfektie vīrieši. Viņiem tie bērni pie vienas vietas.
Un tās kas te lepni saka, ka Rafa solījis ņemt savus bērnus pie sevis ?tām noteikti nav bērnu.Tu izšķīries un vecis vienkārši paņem bērnus un tu dzīvo laimīga tālāk ?Tā tikai Liene Kiviča spēj.

Ko tu tik ļoti uztraukusies par Kristapu un Rafaelu?
26.02.2024 13:21 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Cilveeks @ 26.02.2024 13:01

Nevar tā nemaksār naudā uzturlīdzekļus. Jāmaksā naudā tik, cik piespriesti. Papildus jā, var pa tiešo skaitīt.

Jā, to jau teicu - es uzskatu, ka būtu maksājami vismaz minimālie + ja uztrauc, ka māte kaut kur citur novirza naudu, tad pa taisno apmaksāt bērna vajadzības.
26.02.2024 13:22 |
 
Reitings 319
Reģ: 01.05.2022
Tā tupā EX Sauliete :D
Slavenības bez filtra Gluzanovai: "Ja Latvija negrib tevi eirovīzija, kur tad Spānija" :D
Cik forša intervija ne? :D
26.02.2024 14:03 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Egita, lūdzu, izej kādus kursus, iemācies normāli runāt. 🤯
Viņa jauniņajiem stāstīs kā nopelnīt naudu NL kompānijā, tikmēr pati nespēj savu parādu nomaksāt. Klaunu kantoris. Pašai smiekli nenāk?
26.02.2024 14:12 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
CallMeAnnika @ 26.02.2024 13:07
Marija pati meklēja spermas donoru un dabūja, ko vēlējās.
Bet piekritīšu, ka tēvam būtu jācīnās par bērniem, ja redz, ka ģimenē ir problēmas.
Par uzturlīdzekļu nemaksāšanu šķiet, ka lielākā problēma ir neuzticība Marijā, jo Rafa bērniem sponsorētu daudz, bet viņš nevar pārkāpt pāri tam, ka tiek sponsorēta Marija, kura iespējams šo naudu izmantotu sev nevis bērniem. Rafa tika apčakarēts jau vairākas reizes.

Viņš tak neko neredz. Ir bloķēts.
26.02.2024 14:27 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
Marimar @ 26.02.2024 13:03
jums neliekas aizdomigi, nu kaa ta v ar but, ka 2 viriesi negrib vinjas bernus uzturet? Nu kaa? Marija pati sadirsusi attiecibas tik loyi, ka nu.... un neaizmirstam, ka jaaa tevs Neitu bija panemis celojuma vasara, bet daamai tur kaut kas nepatika?

Tak paskataties uz Mariju- tur ir pilnigi neadekvata sieviete. Es domaju, ka tiem virieshiem vnk iesledzas kautkads pashsaglabashanas instinkts(drusku par velu gan)
Vinja ir pilnigi neadekvata. Ja kautkas ne ta- uzreiz psiho un vecis var iet nahuj- sorry, ka tik rupji, bet ta reali izskatas. Es noteikti neaizstavu tos “donorus”, bet es varu iedomaties, ka ir komunicet ar Mariju par berniem🤯 ta sieviete noteikti spej jzvest lidz baltajam pelitem
26.02.2024 14:34 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
magdalena333 @ 26.02.2024 12:14
Bļins, es vispār vairs nespēju to viņas hui** klausīties. Mūžīgi pārgurusi, piegulētājam jābrauc likt viņas bērni gulēt 8 gadīgam jāvāc mazie, visu, ko es dzirdu ir, ka viņa tik guļ, bet nākamajā storijā stāsta, ka viņa tik pārgurusi, tik pārgurusi, jo neguļot?‍♀️ Tagad viņai viss rīts tā izjaukts, diez kamdēļ, jo Neits, kas ir liels bērns, kas spēj labāk par sevi parūpēties, kā māte par viņu, kas pat pieskata jaunāko, viņai kaut ko ir izjaucis? Nu tādu sviestu viņa visu laiku dzen. Un, tas, ka Neits naktī ir atnācis ar Vitu tik pierāda, ka Neits guļ ar savu mazo māsu?‍♀️ Diez kur tie bērni pēc tam gulēja, ka māte nerubīja un nevarēja aiziet sakopt viņu gūltu? Tad, kad šai ir jāskrien pie kādiem draugiem vai ar Robi kopā, tad viņa nav vairs nogurusi, bet no saviem bērniem ir visu laiku pārgurusi ?

Es Jums saku- briesmigs sievišķis! Vinja butu izcila ekskortniece- visu gatavu atnes un pienes un vinjai tikai jaieiet vanninja, jauzpucejas un kajas japaplesh! 100 punkti vinjai patiktu un nebutu vairs jachikst
26.02.2024 14:37 |
 
Reitings 1634
Reģ: 27.04.2023
Zebradivi @ 26.02.2024 11:41

Vai ne , mums tas pats , arī guļ savā istabā , kā sāk vemt naktī, tā es momentali sēdus esmu. Ok , nedzirdēji, bet bērns atnāk un tev to saka, a viņai pofig , ciešs miegs viņai redz esot . Goda vārds šoka moments

Shis tikai pierada, ka vinjai ir pilnigi pohuj. Nu nevar 3 bernu mamma- kur 2 ir konkreti mazi un daudz ko vel nesaprot- gulet ka nosista, neko nedzirdet, un ja atnak berns sakot ka ir apvemies- turpinat koma gulet🤯 Nu tas nav reali! Tur vai nu ir pohujs pilnigakais par tiem berniem- zemapzinja jau iesakjnojies. Vai ari alko panjemts uz kruti ta ka vairs nefilme neko.
Man vaira isti nav mazu bernu, bet ja pat virs vai lielie berni slimo, vai atnak nakti, ja kas noticis- es uzreiz esmu ka zaldats augsha- jo ta ir mana gimene, un es vienmer par vinjiem uztraukshos. Bet te mammai pohujs par maziem berniem🤯 man dusmas. Nu ka var but tada dzeguze?
26.02.2024 14:44 |
 
Reitings 1047
Reģ: 14.01.2022
KrūzīteDūzīte @ 26.02.2024 14:44

Shis tikai pierada, ka vinjai ir pilnigi pohuj. Nu nevar 3 bernu mamma- kur 2 ir konkreti mazi un daudz ko vel nesaprot- gulet ka nosista, neko nedzirdet, un ja atnak berns sakot ka ir apvemies- turpinat koma gulet? Nu tas nav reali! Tur vai nu ir pohujs pilnigakais par tiem berniem- zemapzinja jau iesakjnojies. Vai ari alko panjemts uz kruti ta ka vairs nefilme neko.
Man vaira isti nav mazu bernu, bet ja pat virs vai lielie berni slimo, vai atnak nakti, ja kas noticis- es uzreiz esmu ka zaldats augsha- jo ta ir mana gimene, un es vienmer par vinjiem uztraukshos. Bet te mammai pohujs par maziem berniem? man dusmas. Nu ka var but tada dzeguze?

Es te tā aizdomājos par šo Marijas attieksmi pret miesīgiem bērniem. Vilku paralēles ar KivičLieni.
KivičLienes bērnus paņēma bērnu tēvs. Un paldies Dievam.
Vai šeit nebūtu tāpat?
Tēvi normāli aprūpē atvases.
Māte ir izgulējusies, var kantēt Robi un Bobi, dzīvot savu zelta dzīvi utt.
26.02.2024 15:29 |
 
Reitings 102
Reģ: 01.06.2022
Rumblerx @ 26.02.2024 10:56
Vienkàrši what??? Nabaga bèrns… Marija! Paņem to savu telefonu, iebàz sev vienà vietá un beidzot pievèrsies savam bèrnam, ibio! Man pràtà neliekas, ka mans, MANS bèrns visu nakti nogulètu vèmekļos… Un es gulètu ciešá miegà un neklapètu ne ar ausi! Un ja tà atī būtu kàdu apstàkļu pèc, tad šorīt pirmais ko es gribètu - vnk nošauties, par to, kàda máte es esmu… Bet Maškai atkal ne silts ne auksts, svarīgàk ir pafilmèzies savai auditorijai. Psc. Nabag, nabaga mazais puika…
jnepareizo īkšķi uzspiedu .
26.02.2024 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 4134
Reģ: 02.01.2011
Kura te min, ka sīkie netiek pamesti? Protams, jo nav vairs kam pamest- ja joprojām māte vai draudzene dzīvotu ar viņu kopā, jūs tiešām ticat, ka viņa pati ar tiem sīkajiem sēdētu mājās? Vai neviena neredzēja, ka pat stipri priekšlaikus dzimušais tika atstāts sazin kam, lai tikai notītos uz visādām mistiski svarīgām darīšanām?
Šorīt pat- bēbis atstāts 8gadniekam, māte pat nesteidzas atgriezties mājā, bet sēž un sevi filmē mašīnā.
Brīžiem rodas sajūta, ka Neitam sīko pieskatīšana ir kā sods par to, ka no Kristapa nesanāca izspiest gribētos tūkstošus. Tā teikt- atpelni, dēliņ, to, ko tēvs man par tevi nesamaksā.
26.02.2024 16:27 |
 
Patīk
Reitings 41082
Reģ: 12.10.2022
Facundo @ 26.02.2024 00:51

Vispār jau tas būtu pareizākais lēmums veikt vasektomiju, ja vēlies nodarboties ar seksu un nevēlies uzņemties atbildību par sekām.Trakakais ka Rafa kludijas 2x un atbildību neuzņemas ne 1 ne 2 reizi. Marija apdedzinajas, kļūdījās, bet bērnus nepameta.Rafa ir vienkārši pretīgs vīrietis un pretīga persona
Viņa nepamet bērnus, jo vienmēr ir teikusi, ka dzemdē sev un vēlas piecus. Tāpat kā vienmēr ir teikusi, ka nedzīvos dzīvoklī un turās līdz pēdējam, lai nevāktos ārā no mājas, jo tad būs kauns par to, ko pati teikusi.
26.02.2024 16:41 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Es nevaru, to visu nevar noziņot kādam? Es saprotu, ka bāriņtiesai nav jēgas, bet varbūt skolai, lai pievērs Neitam psihologs, sociālais pedagogs vairāk uzmanību. Kurā skolā Neits mācas?
Man pilnīgi sirds sažņaudzas šo visu dzirdot, ka otrklasniekam ir vairāk atbildība par mazo māsu nekā mātei, pilnīga vienaldzīga, ka bērni guļ vemekļos, vēl ar to ņirdzīgo izsmieklu-viņš esot pilnīgi vesels, psihosomatika tā esot. Jā, Marij, viss tas emocionālais fons, visa tā pazemošana, vienaldzība no tavas puses ir novedusi viņu tik tālu, ka vemj. Un tas ir tikai sākums, graudu terapija ir tikai plāksteris, tev pašai viss ir jāmaina nevis jācer, ka terapija maģisko visu atrisinās ar pāris reizēm
26.02.2024 21:17 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
Nu kā 3 bērnu māte var nedzirdēt savus bērnus, nu kā! Mātes intuīcija tiešām ir nulle?
Man arī ir dziļš miegs, es nedzirdu nakti neko, ne traukus plīstošus, ne vīra modinataju no rīta-reaģēju tikai uz savu modinataju. Bet uz bērniem man ir tūlītēja reakcija. Citreiz no rīta es pati nesaprotu, esmu cēlusies vai neesmu, jo viss, kas saistās ar bērniem ir autopilotā, bet dzirdu viņus zemapziņā. Tāpēc es nekad nesapratīšu, kā māte var nedzirdēt savus bērnus, sevišķi, ja divi no tiem ir principā bebji.
26.02.2024 21:31 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Ekhoo @ 26.02.2024 21:17
Es nevaru, to visu nevar noziņot kādam? Es saprotu, ka bāriņtiesai nav jēgas, bet varbūt skolai, lai pievērs Neitam psihologs, sociālais pedagogs vairāk uzmanību. Kurā skolā Neits mācas?
Man pilnīgi sirds sažņaudzas šo visu dzirdot, ka otrklasniekam ir vairāk atbildība par mazo māsu nekā mātei, pilnīga vienaldzīga, ka bērni guļ vemekļos, vēl ar to ņirdzīgo izsmieklu-viņš esot pilnīgi vesels, psihosomatika tā esot. Jā, Marij, viss tas emocionālais fons, visa tā pazemošana, vienaldzība no tavas puses ir novedusi viņu tik tālu, ka vemj. Un tas ir tikai sākums, graudu terapija ir tikai plāksteris, tev pašai viss ir jāmaina nevis jācer, ka terapija maģisko visu atrisinās ar pāris reizēm

Piedodiet, bet Marijas bērni aug nelabvēlīgā ģimenē. Viņa tos bērnus reāli psiholoģiski traumē jau no mazotnes. Plus alkohols tur uz urrā. Tur vairs nav divu domu. Viss.
26.02.2024 21:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)