Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.06.2023
Bet jau tie "tēvi" apgalvo un apzinās, cik slikta ir Marija, vai tad viņiem nebūtu jābūt vēl vairāk ieinteresētiem pavadīt laiku ar bērniem, lai nav tikai tās vienas "tizlās" mātes audzināšana un iesaiste?
Cik saprotu Kristaps pārcēlās uz citu valsti, apzinādamies, ka bērns paliek Latvijā un viņu tas īsti neuztrauca. Kas grib, tas dara. Varēja taču arī Latvijā izsisties un strādāt, vismaz būtu saticis bērnu. Rafa izrādīja interesi par Vitu tikai tad, kad vēl bija kopā ar Mariju, tad arī brauca, ņēmās, darīja un attālums nebija šķērslis. Tiklīdz izšķirās, interese pazuda. Es šeit nevienu neaizstāvu, te visi vienādi tizli.
26.02.2024 09:22 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
KurVag123 @ 26.02.2024 09:22
Bet jau tie "tēvi" apgalvo un apzinās, cik slikta ir Marija, vai tad viņiem nebūtu jābūt vēl vairāk ieinteresētiem pavadīt laiku ar bērniem, lai nav tikai tās vienas "tizlās" mātes audzināšana un iesaiste?
Cik saprotu Kristaps pārcēlās uz citu valsti, apzinādamies, ka bērns paliek Latvijā un viņu tas īsti neuztrauca. Kas grib, tas dara. Varēja taču arī Latvijā izsisties un strādāt, vismaz būtu saticis bērnu. Rafa izrādīja interesi par Vitu tikai tad, kad vēl bija kopā ar Mariju, tad arī brauca, ņēmās, darīja un attālums nebija šķērslis. Tiklīdz izšķirās, interese pazuda. Es šeit nevienu neaizstāvu, te visi vienādi tizli.

Rafa ir piedāvājis Vitu ņemt pie sevis. Marija pati to ir teikusi.
Arī nevienu neaizstāvu , tikai man šķiet, ka šis nav vienmozīmīgs gadījums ņemot vērā , kāda ie Marija.
26.02.2024 09:57 |
 
Reitings 102
Reģ: 01.06.2022
Šī rīta story Marijai.
Man laikak daudz , kas nav skaidrs .
Marija mūždien tā pārguris gan vakaros gan no rītiem . Vai viņai trūkst vitamīni vai kaut kāda depresija tiešām kādēļ mūžīgais nogurums.! Jo man prāts nespēj saprast - naktii atnāk bērns modina bet mamma neklapē ar ausi un neko nedzird .! Beigas bērns visu nakti noguļ vemeklos .! Un Kādēļ kādēļ viņam vēl tagad jāguļ kopā ar Vitu . Tas ir vnk kaut kāds pizgec .! No rīta viņa atstāj bērnu neitam lai varētu pagulēt un vēl ved Vitu uz dārziņu un atstāj abus mājās . Manas smadzenes šķiet eksplodēs.
26.02.2024 10:23 |
 
Reitings 846
Reģ: 11.08.2022
Vienkàrši what??? Nabaga bèrns… Marija! Paņem to savu telefonu, iebàz sev vienà vietá un beidzot pievèrsies savam bèrnam, ibio! Man pràtà neliekas, ka mans, MANS bèrns visu nakti nogulètu vèmekļos… Un es gulètu ciešá miegà un neklapètu ne ar ausi! Un ja tà atī būtu kàdu apstàkļu pèc, tad šorīt pirmais ko es gribètu - vnk nošauties, par to, kàda máte es esmu… Bet Maškai atkal ne silts ne auksts, svarīgàk ir pafilmèzies savai auditorijai. Psc. Nabag, nabaga mazais puika…
26.02.2024 10:56 |
 
Reitings 746
Reģ: 24.01.2022
Kas interesanti - Neitu uz skolu laist nevar, jo, lūk, klasē tomēr ir citi bērni. Bet Vitu uz bd pofig, ka tur citi bērni.
Man ir sajūtas, ka Marija pati baidās no tās šodien paredzētās Neita sarunas ar sociālo pedagogu, tàpēc arī viss šis izdomātais stāsts.
26.02.2024 11:16 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Zebradivi @ 26.02.2024 08:47
Es tos tēvus saprotu tiktālu, ka tiešām
negrib skaitīt naudu Marijai, jo šis varētu būt tas gadījums kad nauda tiktu izsaimniekota Marijas personigajām vajadzibām. Bet ir iespējas arī nopirkt drēbes un atsutīt, apmaksāt pulciņus caur internetu. Proatms , tēvi ja gribētu tad izdomātu kā parūpēties. Bet nu šeit nevar zināt kādi ir bijuši Marijas noteikumi un pilnīgi iespējams , ka viņa šo ir panākusi pati saviem spēkiem.

Viss velk uz to, ka viņa apzināti sadzemdēja tos divus bērnus priekš sevis. Panāca, ka Rafa atzīst Vitu par savu meitu, palika otrreiz stāvoklī un pasūtīja Rafu. Jebkurš vīrietis justos nenormāli izmantots. Pēc tā arī te ož. Un Marija cerēja slaukt lielo piķi par bērniem pēc tam. Tas Rafa taču 100% iesaistītos audzināšanā un ņemtu Vitu pie sevis ik pa laikam, ja vien Marija būtu adekvāta māte.
26.02.2024 11:23 |
 
Reitings 1389
Reģ: 05.12.2021
Rumblerx @ 26.02.2024 10:56
Vienkàrši what??? Nabaga bèrns… Marija! Paņem to savu telefonu, iebàz sev vienà vietá un beidzot pievèrsies savam bèrnam, ibio! Man pràtà neliekas, ka mans, MANS bèrns visu nakti nogulètu vèmekļos… Un es gulètu ciešá miegà un neklapètu ne ar ausi! Un ja tà atī būtu kàdu apstàkļu pèc, tad šorīt pirmais ko es gribètu - vnk nošauties, par to, kàda máte es esmu… Bet Maškai atkal ne silts ne auksts, svarīgàk ir pafilmèzies savai auditorijai. Psc. Nabag, nabaga mazais puika…

man ir bērns, kurš pietiekami daudz reizes ir slimojis ar to pašu rotinieku un sācis vemt naktī - es vienīgo iemeslu kā es varētu nedzirdēt, ka bērns vemj, ir tad, ja es būtu atrubījusies pilnīgā lopā, goda vārds. un man nav zīdainis jau ļoti sen, kurš gulētu man blakus. jo īpaši, ja bērns ir pats atnācis pie manis un mani modina.
26.02.2024 11:24 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Facundo @ 26.02.2024 02:42
Kā jau teicu, Marija ir katastrofa pa dzīvi, bet viņa ir labāka par Rafu, jo par bērniem rūpējas kā nu māk un nav pametusi nevienu. Neteiksim, ka viņai viss sanāk perfekti, bet Rafa pat to nedara

Cik zināms, Rafam jau ir dēls un tas puika dzīvo pie viņa un audzina to Rafa. Tā ka darītu to arī ar Vitu un mazo puikiņu, ja viņa bērns. Marija tam visam liek šķēršļus.
26.02.2024 11:26 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
KurVag123 @ 26.02.2024 09:22
Bet jau tie "tēvi" apgalvo un apzinās, cik slikta ir Marija, vai tad viņiem nebūtu jābūt vēl vairāk ieinteresētiem pavadīt laiku ar bērniem, lai nav tikai tās vienas "tizlās" mātes audzināšana un iesaiste?
Cik saprotu Kristaps pārcēlās uz citu valsti, apzinādamies, ka bērns paliek Latvijā un viņu tas īsti neuztrauca. Kas grib, tas dara. Varēja taču arī Latvijā izsisties un strādāt, vismaz būtu saticis bērnu. Rafa izrādīja interesi par Vitu tikai tad, kad vēl bija kopā ar Mariju, tad arī brauca, ņēmās, darīja un attālums nebija šķērslis. Tiklīdz izšķirās, interese pazuda. Es šeit nevienu neaizstāvu, te visi vienādi tizli.

Nav taču šobrīd starpība, ko dara tēvi, ja mēs runājam par Mariju kā māti. Tas, ka tēvi nav klātesoši, neattaisno Marijas uzvedību.
Es pilnībā piekrītu, ka nav normāli, ka vīrietis uztaisa bērnu un pazūd pat ja attiecības ar sievieti ir briesmīgas, tāpat vajag maksāt vismaz minimālos uzturlīdzekļus un, ja baidās, ka sieviete neizlietos naudu īstajiem mērķiem pirkt kādas konkrētas lietas bērnam, maksāt pa tiešo pulciņiem utt.
Bet šajā situācijā Rafa un Kristaps nav influenceri un nav viņi mums zināmi un viņu stāstu versijas un citi kādi apstākļi, fakti, bet Marija un viss par Mariju ir. Tādēļ šeit tiek apspriests, ko dara un nedara Marija. Un te nu ir skaidrs, ka, lai kādi idioti attiecībā uz bērniem būtu vīrieši, Marija šobrīd ir emocionāli vardarbīga pret Neitu un ir tāda sajūta, ka kopumā ienīst bērnus (vismaz Neitu un Vitu), un tas jau ir bijis pirms finanšu problēmām, tā kā nevar attaisnot ar to.
26.02.2024 11:29 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
ĢigiVigi @ 26.02.2024 10:23
Šī rīta story Marijai.
Man laikak daudz , kas nav skaidrs .
Marija mūždien tā pārguris gan vakaros gan no rītiem . Vai viņai trūkst vitamīni vai kaut kāda depresija tiešām kādēļ mūžīgais nogurums.! Jo man prāts nespēj saprast - naktii atnāk bērns modina bet mamma neklapē ar ausi un neko nedzird .! Beigas bērns visu nakti noguļ vemeklos .! Un Kādēļ kādēļ viņam vēl tagad jāguļ kopā ar Vitu . Tas ir vnk kaut kāds pizgec .! No rīta viņa atstāj bērnu neitam lai varētu pagulēt un vēl ved Vitu uz dārziņu un atstāj abus mājās . Manas smadzenes šķiet eksplodēs.

Nav ko teikt par šo visu. 🥺
26.02.2024 11:31 |
 
Reitings 1389
Reģ: 05.12.2021
chihiro @ 26.02.2024 11:29

Nav taču šobrīd starpība, ko dara tēvi, ja mēs runājam par Mariju kā māti. Tas, ka tēvi nav klātesoši, neattaisno Marijas uzvedību.
Es pilnībā piekrītu, ka nav normāli, ka vīrietis uztaisa bērnu un pazūd pat ja attiecības ar sievieti ir briesmīgas, tāpat vajag maksāt vismaz minimālos uzturlīdzekļus un, ja baidās, ka sieviete neizlietos naudu īstajiem mērķiem pirkt kādas konkrētas lietas bērnam, maksāt pa tiešo pulciņiem utt.
Bet šajā situācijā Rafa un Kristaps nav influenceri un nav viņi mums zināmi un viņu stāstu versijas un citi kādi apstākļi, fakti, bet Marija un viss par Mariju ir. Tādēļ šeit tiek apspriests, ko dara un nedara Marija. Un te nu ir skaidrs, ka, lai kādi idioti attiecībā uz bērniem būtu vīrieši, Marija šobrīd ir emocionāli vardarbīga pret Neitu un ir tāda sajūta, ka kopumā ienīst bērnus (vismaz Neitu un Vitu), un tas jau ir bijis pirms finanšu problēmām, tā kā nevar attaisnot ar to.

piekrītu, plus vēl - jā, ir pilns ar debīliem večiem, kas saražo bērnus un notinās, bet šeit mēs zinām tikai to, ko pasniedz Marija un ļoti daudz reizes ir pierādījies, ka viņa izcili māk manipulēt ar informāciju - kaut ko pasaka, kko noklusē, sagroza faktus sev vēlamā gultnē. Kaut vai viens no pēdējiem viņas izgājieniem ar to disleksiju un tiem mežonīgajiem alimentiem (kas tur bija ar tām summām - kaut kas tūkstošos) - jo ir fine stastīt par disleksiju cilvekiem, kuriem ar to nav saskare un pieredze, protams, ka noticēs Maškai, bet tepat bija sievietes un pieredzes, ko tas reāli nozīmē un ne tuvu nav tā, kā viņa to apraksta. Un te es gribot negribot nostātos vairāk vīrieša pusē - iedomājaties pašas, ka saņemtu no veča jurista sagatavotus dokumentus, kur no jums tagad piedzīs tūkstošus, pamatojoties un tādu un tādu diagnozi. Plus, nekur nefigurē, ko tieši viņi pērk, nepērk, skaita vai neskaita. Ir viens, manipulatīvi pasniegts viedoklis.
26.02.2024 11:36 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Marijai jāarstē noguruma problēma, ja tāda ir. Tāds te pareizi teica var būt no vitamīnu trūkuma vai emocionālās pārslodzes. Bet var būt arī no alkohola. Un vēl var būt izdomāts, jo tiešām negribēja šodien laist Neitu uz skolu.
26.02.2024 11:37 |
 
Reitings 1813
Reģ: 13.09.2021
Liizha1 @ 26.02.2024 11:24

man ir bērns, kurš pietiekami daudz reizes ir slimojis ar to pašu rotinieku un sācis vemt naktī - es vienīgo iemeslu kā es varētu nedzirdēt, ka bērns vemj, ir tad, ja es būtu atrubījusies pilnīgā lopā, goda vārds. un man nav zīdainis jau ļoti sen, kurš gulētu man blakus. jo īpaši, ja bērns ir pats atnācis pie manis un mani modina.

Vai ne , mums tas pats , arī guļ savā istabā , kā sāk vemt naktī, tā es momentali sēdus esmu. Ok , nedzirdēji, bet bērns atnāk un tev to saka, a viņai pofig , ciešs miegs viņai redz esot . Goda vārds šoka moments
26.02.2024 11:41 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Ja es praktiski katru vakaru kostu, man arī nākamajā dienā būtu nogurums.
26.02.2024 11:41 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Klausos tos Marijas storijus. Viņa saka, ka Neitam ir psihosomatika, jo negribēja iet uz skolu. Un runā tā it kā viņš pats būtu izdomājis - nevēlos iet uz skolu, tāpēc apzināti izvemšos. Sajūta, ka viņa uzskata, ka viņš ar to manipulēja apzināti.
Vispār neiebrauc, ka tādas lietas Neitam jārisina ar psihologu, ka tā noteikti var būt stresa izpausme, bet tas nav kaut kā, ka viņš to būtu ļaunprātīgi izraisījis. It kā saka, ka neesot jau speciāli, bet tie tālāk ar auksto seju izteicieni - tagad viņš priecīgs, ka palika mājās utt. Fuj.
Nu un, protams, par pašu to briesmīgo situāciju skolā - tagad ar steigu būtu jāved pie psihologa (pirms tam jau vajadzēja, bet nu tagad jau nu tiešām).
Liekas, ka viņas prātā Neits ir pietiekami pieaudzis, lai pats risinātu visas savas problēmas, ne tikai sadzīviskās, bet arī mentālās un uzvedības.
26.02.2024 11:42 |
 
Reitings 1389
Reģ: 05.12.2021
Zebradivi @ 26.02.2024 11:41

Vai ne , mums tas pats , arī guļ savā istabā , kā sāk vemt naktī, tā es momentali sēdus esmu. Ok , nedzirdēji, bet bērns atnāk un tev to saka, a viņai pofig , ciešs miegs viņai redz esot . Goda vārds šoka moments

man arī ir labs miegs, nu tā konceptuāli - kā aizmiegu, tā guļu, īpaši nemostos nakts vidū utt, bet tu spēj fiziski iztēloties to situāciju, ka tevi modinātu un tu neatmostos? es toč nevaru :D īzņemot tiešām, ja būtu sadzērusies.
26.02.2024 11:46 |
 
Reitings 5027
Reģ: 23.08.2022
chihiro @ 26.02.2024 11:42
Klausos tos Marijas storijus. Viņa saka, ka Neitam ir psihosomatika, jo negribēja iet uz skolu. Un runā tā it kā viņš pats būtu izdomājis - nevēlos iet uz skolu, tāpēc apzināti izvemšos. Sajūta, ka viņa uzskata, ka viņš ar to manipulēja apzināti.
Vispār neiebrauc, ka tādas lietas Neitam jārisina ar psihologu, ka tā noteikti var būt stresa izpausme, bet tas nav kaut kā, ka viņš to būtu ļaunprātīgi izraisījis. It kā saka, ka neesot jau speciāli, bet tie tālāk ar auksto seju izteicieni - tagad viņš priecīgs, ka palika mājās utt. Fuj.
Nu un, protams, par pašu to briesmīgo situāciju skolā - tagad ar steigu būtu jāved pie psihologa (pirms tam jau vajadzēja, bet nu tagad jau nu tiešām).
Liekas, ka viņas prātā Neits ir pietiekami pieaudzis, lai pats risinātu visas savas problēmas, ne tikai sadzīviskās, bet arī mentālās un uzvedības.

laikam palaidu garām, kas tur atkal skolā Neitam noticis?
26.02.2024 12:01 |
 
Reitings 846
Reģ: 11.08.2022
Jà, un vèl Neits esot kaut kàdà veidà “jàsoda” par šito 😄 Par to ka speciàli gultu pievèma, jo negribèja šodien uz skolu iet, Maša, hallo😄
26.02.2024 12:10 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
be.beta @ 26.02.2024 12:01

laikam palaidu garām, kas tur atkal skolā Neitam noticis?

Kā saprotu, Marija konkrēti nav pateikusi, bet viss velk uz to, ka piekāva kādu.
26.02.2024 12:14 |
 
Reitings 3993
Reģ: 08.09.2015
Bļins, es vispār vairs nespēju to viņas hui** klausīties. Mūžīgi pārgurusi, piegulētājam jābrauc likt viņas bērni gulēt 8 gadīgam jāvāc mazie, visu, ko es dzirdu ir, ka viņa tik guļ, bet nākamajā storijā stāsta, ka viņa tik pārgurusi, tik pārgurusi, jo neguļot🤦‍♀️ Tagad viņai viss rīts tā izjaukts, diez kamdēļ, jo Neits, kas ir liels bērns, kas spēj labāk par sevi parūpēties, kā māte par viņu, kas pat pieskata jaunāko, viņai kaut ko ir izjaucis? Nu tādu sviestu viņa visu laiku dzen. Un, tas, ka Neits naktī ir atnācis ar Vitu tik pierāda, ka Neits guļ ar savu mazo māsu🤦‍♀️ Diez kur tie bērni pēc tam gulēja, ka māte nerubīja un nevarēja aiziet sakopt viņu gūltu? Tad, kad šai ir jāskrien pie kādiem draugiem vai ar Robi kopā, tad viņa nav vairs nogurusi, bet no saviem bērniem ir visu laiku pārgurusi 🤮
26.02.2024 12:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)