Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2453
Reģ: 20.09.2022
Vucēnai tāds nervozs smaidiņš izspiests, var redzēt, ka kautkas nav labi, nav atpūtusies, kautkādā stresà
12.02.2024 20:56 |
 
Reitings 5844
Reģ: 20.09.2022
KrūzīteDūzīte @ 12.02.2024 20:25

Es vispar nesaprotu tas sievietes, kas ir iedomajusas, ka virietim vinjam viss ir jaizmaksa! Kapec? Okay- mes ejam vakarinjas, uz randiniem utt. - ir forshi, ja virietis var izmaksat utt. Bet- kapec virietim jamaksa par dzivesvietu 100% ? Nu okay! Ja sieviete ievacas pie viriesa, varbut tad virietis maksa dzivokli, sieviete edienu- nu kautka ta.
Bet te ir jautajums tiesi par Mariju- kapec, jebkuram virietim butu jaapmaksa dzivesvieta 100% Marijai un vinjas 3!!! Berniem? Es, protams cienu virieti, kas veido attiecibas ar sievieti, kam jau ir berni! ( 3 man gan skiet baigi drosmigi) bet vai shim virietim reali jaapmaksa dzivesvieta 4!!! Cilvekiem? Kautka absurdi shis man skiet.
Ja to var brivi atlauties un pikjis nav problema- un abiem tas ir pienemami- okay. Bet ja pikjis neaug kokos? Kapec virietim viss jaapmaksa? Kas vinjs kautko parada tai sievietei ir?

Galvenais jautājums - kāpēc vīrietim ir jāapmaksā dzīvesvieta 100%, ja viņš tur darba dēļ mēdz mēnešiem neuzturēties un sieviete nemaz viņu neuzskata par nopietnu partneri ilgtermiņa attiecībām? Es, piemēram, nesaprotu kādā statusā viņa šobrīd viņu sev piesējusi un runā par viņu tā, ka viņiem nevar būt nekas nopietns 🙄😂
12.02.2024 21:10 |
 
Patīk
Reitings 41065
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 12.02.2024 18:19

Saulieti viņa nemīlēja jau no sākta gala. Vnk viņš viņu lenca, un viņa ļāvās. Man liekas, ka pēc Janičenoka Pēcis ir viņas otrā mīlestība. Arī nedomāju, ka krāpj. Gobzems sacēlis traci un pats ķer kaifu.
Ja nemīlētu Saulieti, tad diez vai ģimenē dzimtu divas meitas. Katrīne ir teikusi, ka pēdējie gadi laulībā bija nekādi, kad katrs dzīvoja savu dzīvi.
Zinu vienu pāri, kurš pēc laika pašķīrās, jo vīrs krāpa sievu, argumentējot to, ka mīl savu sievu, bet ikdienā pietrūkst dzirkstele attiecībās. Nesaku, ka šis attiecas uz ex Saulieti, bet pastāv iespēja, ka Pētera prombūtne iespaido laulību negatīvi. Ticu 50/50.
12.02.2024 21:51 |
 
Patīk
Reitings 41065
Reģ: 12.10.2022
KrūzīteDūzīte @ 12.02.2024 20:25

Es vispar nesaprotu tas sievietes, kas ir iedomajusas, ka virietim vinjam viss ir jaizmaksa! Kapec? Okay- mes ejam vakarinjas, uz randiniem utt. - ir forshi, ja virietis var izmaksat utt. Bet- kapec virietim jamaksa par dzivesvietu 100% ? Nu okay! Ja sieviete ievacas pie viriesa, varbut tad virietis maksa dzivokli, sieviete edienu- nu kautka ta.
Bet te ir jautajums tiesi par Mariju- kapec, jebkuram virietim butu jaapmaksa dzivesvieta 100% Marijai un vinjas 3!!! Berniem? Es, protams cienu virieti, kas veido attiecibas ar sievieti, kam jau ir berni! ( 3 man gan skiet baigi drosmigi) bet vai shim virietim reali jaapmaksa dzivesvieta 4!!! Cilvekiem? Kautka absurdi shis man skiet.
Ja to var brivi atlauties un pikjis nav problema- un abiem tas ir pienemami- okay. Bet ja pikjis neaug kokos? Kapec virietim viss jaapmaksa? Kas vinjs kautko parada tai sievietei ir?
Un Roberts nav pat Marijas draugs. Viņiem nav nopietnas attiecības, friends with benefits, bet Marija grib, lai uztur viņu un viņas 3 bērnus. :D Un vēl zinot to, ka Roberts nav bieži Latvijā, tāpēc arī Marija grib 50/50, lai vismaz pusi sponsorē, lai nav jāvācas ārā no mājas uz dzīvokli.
Marijas vienīgā cerība ir palikt stāvoklī no Roberta, mēģinot viņu noturēt, lai maksā vismaz pusi no dzīvesvietas.
Nebrīnītos, ja viņas plāns bija nopirkt ceļojuma biļetes, lai šo plānu īstenotu.
12.02.2024 22:07 |
 
Reitings 2453
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 12.02.2024 22:07
Un Roberts nav pat Marijas draugs. Viņiem nav nopietnas attiecības, friends with benefits, bet Marija grib, lai uztur viņu un viņas 3 bērnus. :D Un vēl zinot to, ka Roberts nav bieži Latvijā, tāpēc arī Marija grib 50/50, lai vismaz pusi sponsorē, lai nav jāvācas ārā no mājas uz dzīvokli.
Marijas vienīgā cerība ir palikt stāvoklī no Roberta, mēģinot viņu noturēt, lai maksā vismaz pusi no dzīvesvietas.
Nebrīnītos, ja viņas plāns bija nopirkt ceļojuma biļetes, lai šo plānu īstenotu.
diezvai, viņai jau būtu jābūt mācībai, kā nekā 3 bērni un papiki neliekas ne zinis vai maksā pašu minimumu.
Un Roberts nav nekāds bagātnieks, no kura varētu baigo piķi dabūt caur bērnu, līdzīgs Kristapa variantam.
13.02.2024 04:13 |
 
Reitings 5844
Reģ: 20.09.2022
Nu ko, pēc pāris dienām atkal Egita rādīs jaunas dāvanas. Vakar pačīkstēja, ka neesot ko vilkt. 😂
13.02.2024 08:34 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Katrīne ļoti sapampusi izskatās pat ar visiem filtriem, riktīgs dzērāja pampums.😁
13.02.2024 09:52 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Ex Sauliete satikusi savu vīru. Tik daudzas reizes storijos atkārtoja, ka priecājas beidzot būt normālos apartamentos un varēs atpūsties, jo aktīva ceļošana ar ekskursijām un šaurām naktsmītnēm nav priekš viņas. Skatoties raidījumu, koferus, tagad domāšu, ka aiz viņas smaida TV ekrānos patiesībā slēpjas liela neapmierinātība. 😀 Bet var jau saprast, jo kurš gan labi justos situācijā, kā viņa, apslimusi kaut kur tālu Indijā kopā ar relatīvi svešiem cilvēkiem, kamēr internetā aktīvi mēļo par vīra krāpšanu, bet gulšņāt un savākties nevar, jo katru dienu notiek filmēšana. Vispār brīnos, ka Sauliete šoreiz paklusēja par to Gobzema izmazgāto netīro veļu. Parasti kādam skandālam ap sevi uzplaukstot, viņa nāk storijos ar elkoņiem aizstāvēties, nicinoši komentējot un skaļi ņirdzot, ir pat arī raudādama nākusi un teikusi, ka naktis nav gulējusi. Tagad klusē kā partizāns, tā noteikti bija pārdomāta taktika. Ja tas ko Gobzems saka, ir pilnīgi meli, loģiskāk būtu, ja viņa ieliktu īsu storiju, ka tās ir pilnīgas muļķības un viņa nekad nav krāpusi savu vīru. Ja tā raustās, tad tomēr ir ko slēpt un izvēlas labāk tās kakas nekustināt. Lai jau. Varbūt apdomāsies un turpmāk vairāk novērtēs savu laulību.
13.02.2024 09:59 |
 
Reitings 2453
Reģ: 20.09.2022
Almea @ 13.02.2024 09:59
Ex Sauliete satikusi savu vīru. Tik daudzas reizes storijos atkārtoja, ka priecājas beidzot būt normālos apartamentos un varēs atpūsties, jo aktīva ceļošana ar ekskursijām un šaurām naktsmītnēm nav priekš viņas. Skatoties raidījumu, koferus, tagad domāšu, ka aiz viņas smaida TV ekrānos patiesībā slēpjas liela neapmierinātība. ? Bet var jau saprast, jo kurš gan labi justos situācijā, kā viņa, apslimusi kaut kur tālu Indijā kopā ar relatīvi svešiem cilvēkiem, kamēr internetā aktīvi mēļo par vīra krāpšanu, bet gulšņāt un savākties nevar, jo katru dienu notiek filmēšana. Vispār brīnos, ka Sauliete šoreiz paklusēja par to Gobzema izmazgāto netīro veļu. Parasti kādam skandālam ap sevi uzplaukstot, viņa nāk storijos ar elkoņiem aizstāvēties, nicinoši komentējot un skaļi ņirdzot, ir pat arī raudādama nākusi un teikusi, ka naktis nav gulējusi. Tagad klusē kā partizāns, tā noteikti bija pārdomāta taktika. Ja tas ko Gobzems saka, ir pilnīgi meli, loģiskāk būtu, ja viņa ieliktu īsu storiju, ka tās ir pilnīgas muļķības un viņa nekad nav krāpusi savu vīru. Ja tā raustās, tad tomēr ir ko slēpt un izvēlas labāk tās kakas nekustināt. Lai jau. Varbūt apdomāsies un turpmāk vairāk novērtēs savu laulību.
gobzemam jau tā medusmaize, ja kāds reaģē uz viņa storijiem. Tā kā no vienas puses labi, ka neko nesaka
13.02.2024 10:04 |
 
Reitings 319
Reģ: 01.05.2022
Es piemēram nesaprotu kādu princi Vucēna vispār cer vēl atrast ar saviem trīs bērniem, būs jāņēm tāds kurš būs gatavas ņemt viņu ar sveša vīriešu bērniem nevis princi ar lielu maciņu.
Un diez vai princim ar biezu maciņu patīk redzēt savu sievieti atrādot pliko dibenu instagramā.
13.02.2024 10:23 |
 
Reitings 5844
Reģ: 20.09.2022
Almea @ 13.02.2024 09:59
Ex Sauliete satikusi savu vīru. Tik daudzas reizes storijos atkārtoja, ka priecājas beidzot būt normālos apartamentos un varēs atpūsties, jo aktīva ceļošana ar ekskursijām un šaurām naktsmītnēm nav priekš viņas. Skatoties raidījumu, koferus, tagad domāšu, ka aiz viņas smaida TV ekrānos patiesībā slēpjas liela neapmierinātība. ? Bet var jau saprast, jo kurš gan labi justos situācijā, kā viņa, apslimusi kaut kur tālu Indijā kopā ar relatīvi svešiem cilvēkiem, kamēr internetā aktīvi mēļo par vīra krāpšanu, bet gulšņāt un savākties nevar, jo katru dienu notiek filmēšana. Vispār brīnos, ka Sauliete šoreiz paklusēja par to Gobzema izmazgāto netīro veļu. Parasti kādam skandālam ap sevi uzplaukstot, viņa nāk storijos ar elkoņiem aizstāvēties, nicinoši komentējot un skaļi ņirdzot, ir pat arī raudādama nākusi un teikusi, ka naktis nav gulējusi. Tagad klusē kā partizāns, tā noteikti bija pārdomāta taktika. Ja tas ko Gobzems saka, ir pilnīgi meli, loģiskāk būtu, ja viņa ieliktu īsu storiju, ka tās ir pilnīgas muļķības un viņa nekad nav krāpusi savu vīru. Ja tā raustās, tad tomēr ir ko slēpt un izvēlas labāk tās kakas nekustināt. Lai jau. Varbūt apdomāsies un turpmāk vairāk novērtēs savu laulību.

Blakus klačiņā mēļo, ka vakar gan esot izgājusi laivā un teikusi, ka neko netaisās komentēt, jo viss esot pilnīgas muļķības un kāpēc vispār cilvēki uztver Gobzemu nopietni.
Tā lūk.
13.02.2024 10:48 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Baaac, Vucēna - tēlo tādu dāmu, bet šodienas storijs - aplaiza dakšu un turpina ar to netīro dakšu vicināties 😂
13.02.2024 10:51 |
 
Reitings 1074
Reģ: 26.02.2022
Vienu gan es nesaprotu par Vucēnu - viņas neadekavātais pašvērtējums. Kas viņa ir sastāstījis, ka viņa ir baigā skaistule (bieži to piemin storijos). Nezinu, baigo skaistumu neredzu, toties vajadzētu acīm belforaplastiku tasīt, ne pupus, un ielaist filleri/botox pie vārnu kājiņām. Citādi sāk izskatīties diezgan veca priekš saviem gadiem.
13.02.2024 11:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
amnēzija @ 13.02.2024 10:48

Blakus klačiņā mēļo, ka vakar gan esot izgājusi laivā un teikusi, ka neko netaisās komentēt, jo viss esot pilnīgas muļķības un kāpēc vispār cilvēki uztver Gobzemu nopietni.
Tā lūk.

Jā,2 x viņai uzdeva jautajumus par Gobzema storijiem un viņa komentēja,ka muļķības.
13.02.2024 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 4800
Reģ: 29.01.2009
MTY @ 13.02.2024 10:23
Es piemēram nesaprotu kādu princi Vucēna vispār cer vēl atrast ar saviem trīs bērniem, būs jāņēm tāds kurš būs gatavas ņemt viņu ar sveša vīriešu bērniem nevis princi ar lielu maciņu.
Un diez vai princim ar biezu maciņu patīk redzēt savu sievieti atrādot pliko dibenu instagramā.
Ne tikai pliko dibenu. Jau 2x ir atradījusi savu krūts galu. Telegram grupā, kad viņai krūtis palielināja un taukus atsūca (tas video vēl ir telegramā) un nesen storijā.
13.02.2024 13:21 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
EmilijaArm @ 12.02.2024 18:19

Saulieti viņa nemīlēja jau no sākta gala. Vnk viņš viņu lenca, un viņa ļāvās. Man liekas, ka pēc Janičenoka Pēcis ir viņas otrā mīlestība. Arī nedomāju, ka krāpj. Gobzems sacēlis traci un pats ķer kaifu.
😂😂😂 pilnīgi pareizi saulieti viņa nemīlēja jo mīlēja tikai naudu! Par Pecju vēl pareizāk Tu uzrakstīji otrā mīlestība👌 Jo pirmajā ir bijusi vienmēr tikai un vienīgi NAUDA!😂 Kača noteikti krāpj un krāps, bet Pēča vēl būs par mīkstu lai viņu pamestu Pati tak intervijā lielījās, ka viņš no viņas baidās! 😂 Domāju gan šitā var, fan nospārdīt gan ar krēslu pa galvu iedot🙈 Žēl, ka Pēča toreiz nebija mājās kad Kača to vīrieti ar kājām spārdīja👌 Tas vispār būtu šedevrs ja Pecjka vēl kadrā būtu ticis😄 Viņš tak 100 proči stāvētu ar muti vaļā un nekustētos ne mirkli no vietas. Viņš izskatās no tiem tipāžiem kas nekad pats nav kāvies un arī pa muti nav dabūjis!🤔 var būt tādēļ to kaču vajag?
13.02.2024 13:24 |
 
Reitings 5844
Reģ: 20.09.2022
Gardenia @ 13.02.2024 13:24
??? pilnīgi pareizi saulieti viņa nemīlēja jo mīlēja tikai naudu! Par Pecju vēl pareizāk Tu uzrakstīji otrā mīlestība? Jo pirmajā ir bijusi vienmēr tikai un vienīgi NAUDA!? Kača noteikti krāpj un krāps, bet Pēča vēl būs par mīkstu lai viņu pamestu Pati tak intervijā lielījās, ka viņš no viņas baidās! ? Domāju gan šitā var, fan nospārdīt gan ar krēslu pa galvu iedot? Žēl, ka Pēča toreiz nebija mājās kad Kača to vīrieti ar kājām spārdīja? Tas vispār būtu šedevrs ja Pecjka vēl kadrā būtu ticis? Viņš tak 100 proči stāvētu ar muti vaļā un nekustētos ne mirkli no vietas. Viņš izskatās no tiem tipāžiem kas nekad pats nav kāvies un arī pa muti nav dabūjis!? var būt tādēļ to kaču vajag?

Kāds sakars ar to laiku Pēterim? Ja tas ir tas pats video, kuru es domāju, viņa ar Pēteri vispār pazīstama nebija. Viņa dzīvoja vēl ar savu bijušo vīru.. tas ir tas laiks, kad viņas pašas no Krievijas preci veda
13.02.2024 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 10949
Reģ: 15.03.2012
kokogle @ 13.02.2024 11:23

Jā,2 x viņai uzdeva jautajumus par Gobzema storijiem un viņa komentēja,ka muļķības.

Ko gam viņai citu bija teikt 😄 nodurt galvu un teikt piedodiet, atvainojot, jā, tā ir taisnība, bet mums ar Pēteri tas ir atrunāts, mums patīk atvērtās attiecības
13.02.2024 14:49 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
amnēzija @ 13.02.2024 14:42

Kāds sakars ar to laiku Pēterim? Ja tas ir tas pats video, kuru es domāju, viņa ar Pēteri vispār pazīstama nebija. Viņa dzīvoja vēl ar savu bijušo vīru.. tas ir tas laiks, kad viņas pašas no Krievijas preci veda
Vispār pareizi Tu man atgādināji biju piemirsusi, ka video vija vecss ielikts. Ielikts gan tika tajā laikā kad viņa jau ar Pēteri bija kopā. Man gan tomēr šķiet, ka ne tik vecss video lai viņa būtu bijusi ar Kasparu kopā🤔 Tur laikam vēl tai meičai ar Kasparu bija kaut kas ar gultu saistīts?
13.02.2024 14:55 |
 
Reitings 11487
Reģ: 05.03.2020
nuuu, baumas par pusgadu ilgu krāpšanu ar kaut kādu random veci, kurš viņas storijos pat nav bijis no zila gaisa tāpat vien neparādītos. es kā nezinātājs pat nevarētu savilkt šos abus cilvēkus kopā, drīzāk tad samurgotu, ka viņai ar Dukuru romāns. Gobzems pats to arī neizdomātu.
liekās, ka šajā konkrētajā situācijā nav dūmu bez uguns.
Pēterim noteiki ir izvēle ticēt Katrīnas vārdiem vai neticēt un domāju, ka viņš miera labad izvēlas ticēt 😀
13.02.2024 14:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits