Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 9586
Reģ: 15.03.2012
Saulietei tas baseina reels, tiem tur foniņā burbuļbaseinā "roņu šovs" par velti 😄
19.11.2022 14:52 |
 
Reitings 363
Reģ: 29.03.2021
Secretme @ 19.11.2022 14:22
https://failiem.lv/u/9vw7xpj78
Man, kā jau parastajam vidusmēra cilvēkam arī bija nesaprašana par valodu izvēli (par cik visa publicētā informācija bija angļu valodā, kas, protams, lika domāt, ka pasākums arī būs šajā valodā, un pēkšņi krievu valoda). Es savos jautājumos nesaskatu pilnīgi neko uzbrūkošu. Uzjautrināja arī tas, ka uz jautājumu par to, kāpēc tāda maldināšana pasākuma reklāmās (par valodu), netiek sniegta nekāda atbilde, tikai tiek uzbraukts profilam, kurš patiesībā nebija fake?
Sarunas beigās tiku nobloķēta (protams). Manu atbildi par valodām viņa neredzēja, bet gribu piebilst, ka manis rakstītais teikums tika uzrakstīts strīda karstumā, kā saka?

wow, pasaka, lai tinies prom un vēl aizvaino personīgi. Iedomājos, kā būtu saņemt šādu atbildi cilvēkam, kas reāli gribētu pievienoties NL, bet nerunā krieviski un vienkārši grib pavaicāt, kas tur notiek ar valodām.
Katru dienu jau vairākus gadus Egita sēž zoomiņos, kur mācās, kā būt līderim, bet laikam tiešām daži cilvēki ir bezcerīgi gadījumi
19.11.2022 14:53 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
VanessaAdeliina @ 19.11.2022 14:45
Fuj, cik Egita ir pretīgs cilvēks. Un kāda būtu atbilde, ja nebūtu fake? Kāda starpība - ir vai nav? Cilvēks grib vienkārši uzzināt. Un viņai jau nu vismazāk būtu jārunā par to, ka krievu val. saprot lielākā daļa. Viņa nesaprot ne krievu, ne angļu.
Tā vietā, lai gudri dirsot un mēģinot būt pārāka, būtu otru valodu mācījusies, jo ar vienu valodu dzīvē grūti. Tāpēc jau vienmēr paliks tikai galma āksts un kādam pakalpiņš. Ar tādu attieksmi netiks nekur tālu.

Egitas uzbrūkošais tonis jau nav nekāds jaunums - viņa normāli nespēj uzņemt kritiku - pat ja tā ir pamatota. Varbūt pat ne gluži kritiku. Viņa taču ir tāda zvaigzne itkā no pakaļas vienradža putekļi nāktu ārā! Augstāk stāvošie taču mācīja kā lai tiek galā no nevēlamiem cilvēkiem un komentāriem - nobloķēt! Arī šādu konfliktu risināšanas modeli viņa māca savā ģimenē - nav brīnums ka Annai mainīja skolu - gan jau pati lecīgā Egita nespēja normāli komunicēt ar skolotāju un vadību!
19.11.2022 14:54 |
 
Patīk
Reitings 32968
Reģ: 12.10.2022
Stefania @ 19.11.2022 14:53

wow, pasaka, lai tinies prom un vēl aizvaino personīgi. Iedomājos, kā būtu saņemt šādu atbildi cilvēkam, kas reāli gribētu pievienoties NL, bet nerunā krieviski un vienkārši grib pavaicāt, kas tur notiek ar valodām.
Katru dienu jau vairākus gadus Egita sēž zoomiņos, kur mācās, kā būt līderim, bet laikam tiešām daži cilvēki ir bezcerīgi gadījumi
Egita tiešām atbaida visvairāk no visiem.
Varbūt pienāks laiks, kad Katrīne sapratīs to par Egitu, jo viņa daudzus vienkārši atgrūž pievienoties. Ka tik nesanāk kā Tanjai ar Mariju - grazi v kņazi (vai kā tur bija).
19.11.2022 14:58 |
 
Reitings 22595
Reģ: 18.08.2022
Scandinavian @ 19.11.2022 14:07

Saproti, ka tie taču nav ofisa darbinieki.

Nu Jā,redzot Mr president visos pasakumos plūtenēs ar stakli lidz celiem un hoodies,tā itkā vinš butu kaut kads hiphop art parstavis mani vispar nekas vairs neizbrina,tur nav nekādas etiketes,tik cik reizem dresscode ar noteiktu krāsu!😂nav tik gudras ,Lai spētu sagerbties smart!
19.11.2022 14:58 |
 
Patīk
Reitings 32968
Reģ: 12.10.2022
Marijai pāršērotajos storijos no Foxas, redzams, ka Marija pati brauc pie stūres, skaļi dzied (vienalga par to), bet telefons rokā un vēl acu skatiens Foxas telefona kamerā, jo filmē. Ak Dievs, taču padomā, ka tu esi stāvoklī. Cik tas ir bīstami.
19.11.2022 15:08 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10513
Reģ: 29.01.2009
Secretme @ 19.11.2022 14:22
https://failiem.lv/u/9vw7xpj78
Man, kā jau parastajam vidusmēra cilvēkam arī bija nesaprašana par valodu izvēli (par cik visa publicētā informācija bija angļu valodā, kas, protams, lika domāt, ka pasākums arī būs šajā valodā, un pēkšņi krievu valoda). Es savos jautājumos nesaskatu pilnīgi neko uzbrūkošu. Uzjautrināja arī tas, ka uz jautājumu par to, kāpēc tāda maldināšana pasākuma reklāmās (par valodu), netiek sniegta nekāda atbilde, tikai tiek uzbraukts profilam, kurš patiesībā nebija fake?
Sarunas beigās tiku nobloķēta (protams). Manu atbildi par valodām viņa neredzēja, bet gribu piebilst, ka manis rakstītais teikums tika uzrakstīts strīda karstumā, kā saka?

Tajā sarakstē vislabāk patika, ka netiek lietot angļu valoda, bet krievu valoda, jo to visi saprot. Mjā, mēs redzējām, kā Egita veica savu dalību ar prezentāciju krievu valodā. Par ukraiņiem vispār pilnīgs bezsakars, jautātājs vispār ne par to, ko pārmeta vai kā.
Tie personīgie uzbraucieni arī tādi, ka varētu padomāt, ka viņa pati no ļoti augstdzimušas ģimenes, kura turpina sentēvu vārdu nest pasaulē.
19.11.2022 15:30 |
 
Reitings 4677
Reģ: 20.09.2022
Secretme @ 19.11.2022 14:22
https://failiem.lv/u/9vw7xpj78
Man, kā jau parastajam vidusmēra cilvēkam arī bija nesaprašana par valodu izvēli (par cik visa publicētā informācija bija angļu valodā, kas, protams, lika domāt, ka pasākums arī būs šajā valodā, un pēkšņi krievu valoda). Es savos jautājumos nesaskatu pilnīgi neko uzbrūkošu. Uzjautrināja arī tas, ka uz jautājumu par to, kāpēc tāda maldināšana pasākuma reklāmās (par valodu), netiek sniegta nekāda atbilde, tikai tiek uzbraukts profilam, kurš patiesībā nebija fake?
Sarunas beigās tiku nobloķēta (protams). Manu atbildi par valodām viņa neredzēja, bet gribu piebilst, ka manis rakstītais teikums tika uzrakstīts strīda karstumā, kā saka?

Jā, labākais ir tas, ka cilvēks neuztver domu. Jautājums tika uzdots citā kontekstā. Kāds sakars, šajā gadījumā no Egitas puses, Ukrainu pīt iekšā? 🤷‍♀️
19.11.2022 16:01 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Un joprojām smieklīgākais ir tas, ka uzstājas spīkerei no dažādām Eiropas valstīm, bet galu galā tie paši krievi tik zem cita karoga :D
Kā Egita min, ka runā krieviski jo visi saprot, bet viņa ne saprot ne runāt spēj :D Kur loģika? Bet neizskatās baigā atsaucība no apkārtnes. Brīnos ka vairums vietējās nav aiztesušās - kaut tā pati Agrita, Inga no Talsiem - tāpat neviens storijs par izslavēto Zvaigžņu maratonu LT :D
19.11.2022 16:19 |
 
Patīk
Reitings 32968
Reģ: 12.10.2022
JERSIKA @ 19.11.2022 16:19
Un joprojām smieklīgākais ir tas, ka uzstājas spīkerei no dažādām Eiropas valstīm, bet galu galā tie paši krievi tik zem cita karoga :D
Kā Egita min, ka runā krieviski jo visi saprot, bet viņa ne saprot ne runāt spēj :D Kur loģika? Bet neizskatās baigā atsaucība no apkārtnes. Brīnos ka vairums vietējās nav aiztesušās - kaut tā pati Agrita, Inga no Talsiem - tāpat neviens storijs par izslavēto Zvaigžņu maratonu LT :D
Tajā "LIELAJĀ" Zvaigžņu maratonā tie krēsli ir teju uz rokas pirkstiem saskaitāmi. Un tur arī ir visi tie, kas ir spīkeri. Tās pašas, kas runā - reklamēja, bet šaubos, ka kāds nesaistīts aizbrauca :D Izsmiekls.
19.11.2022 16:29 |
 
Reitings 4677
Reģ: 20.09.2022
JERSIKA @ 19.11.2022 16:19
Un joprojām smieklīgākais ir tas, ka uzstājas spīkerei no dažādām Eiropas valstīm, bet galu galā tie paši krievi tik zem cita karoga :D
Kā Egita min, ka runā krieviski jo visi saprot, bet viņa ne saprot ne runāt spēj :D Kur loģika? Bet neizskatās baigā atsaucība no apkārtnes. Brīnos ka vairums vietējās nav aiztesušās - kaut tā pati Agrita, Inga no Talsiem - tāpat neviens storijs par izslavēto Zvaigžņu maratonu LT :D

Agrita gan jau ir ceļā pie tā sava puiša uz Vāciju.
19.11.2022 16:45 |
 
Reitings 4677
Reģ: 20.09.2022
VanessaAdeliina @ 19.11.2022 16:29
Tajā "LIELAJĀ" Zvaigžņu maratonā tie krēsli ir teju uz rokas pirkstiem saskaitāmi. Un tur arī ir visi tie, kas ir spīkeri. Tās pašas, kas runā - reklamēja, bet šaubos, ka kāds nesaistīts aizbrauca :D Izsmiekls.

Nu, loģiski padomājot, kurš tērēs 40€ dalības maksā + ceļa izdevumos. Un, ja vēl piemēram tas dzirdētais nemaz neuzrunā... lielāko daļu no tā, ko šodien tur stāsta, vairums kas gribēja, dzirdēja jau tajās royal skolās, kurās varēja iepazīties ar kompāniju.
19.11.2022 16:52 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
Akdievs, cik Egita ir nožēlojama. Un tāds cilvēks sevi sauc par līderi?
19.11.2022 17:17 |
 
Reitings 456
Reģ: 19.03.2019
wow, pasaka, lai tinies prom un vēl aizvaino personīgi. Iedomājos, kā būtu saņemt šādu atbildi cilvēkam, kas reāli gribētu pievienoties NL, bet nerunā krieviski un vienkārši grib pavaicāt, kas tur notiek ar valodām.
Katru dienu jau vairākus gadus Egita sēž zoomiņos, kur mācās, kā būt līderim, bet laikam tiešām daži cilvēki ir bezcerīgi gadījumi

Es tieši iedomājos, ka, tik pat labi es būtu varējusi būt potenciālais NL konsultants vai kā viņi tur dēvējas, un jautāt par valodām tīri intereses pēc, ar iespējamību apmeklēt nākamo zvaigznu maratonu, jo kāda jēga man apmeklēt pasākumu, ja neko nesaprotu. Domāju, ka ja tik ļoti uzsvēra savu nl europe statusu un reklamēja to sanaksmi angliski, būtu arī logiski, ja būtu vismaz noalgots tulks, kas no krievu valodas pārtulko uz angļu.
19.11.2022 17:52 |
 
Reitings 220
Reģ: 12.04.2022
Secretme @ 19.11.2022 14:22
https://failiem.lv/u/9vw7xpj78
Man, kā jau parastajam vidusmēra cilvēkam arī bija nesaprašana par valodu izvēli (par cik visa publicētā informācija bija angļu valodā, kas, protams, lika domāt, ka pasākums arī būs šajā valodā, un pēkšņi krievu valoda). Es savos jautājumos nesaskatu pilnīgi neko uzbrūkošu. Uzjautrināja arī tas, ka uz jautājumu par to, kāpēc tāda maldināšana pasākuma reklāmās (par valodu), netiek sniegta nekāda atbilde, tikai tiek uzbraukts profilam, kurš patiesībā nebija fake?
Sarunas beigās tiku nobloķēta (protams). Manu atbildi par valodām viņa neredzēja, bet gribu piebilst, ka manis rakstītais teikums tika uzrakstīts strīda karstumā, kā saka?

Tur taču tāpat viss skaidrs, ka tas NL nav nekāds Europe, bet vienalga visa augša ar rīkojumiem nāk no Krievijas. Tā Europe ir vien tāda piesegšanās. 😀
19.11.2022 18:04 |
 
Reitings 4677
Reģ: 20.09.2022
Secretme @ 19.11.2022 17:52

Es tieši iedomājos, ka, tik pat labi es būtu varējusi būt potenciālais NL konsultants vai kā viņi tur dēvējas, un jautāt par valodām tīri intereses pēc, ar iespējamību apmeklēt nākamo zvaigznu maratonu, jo kāda jēga man apmeklēt pasākumu, ja neko nesaprotu. Domāju, ka ja tik ļoti uzsvēra savu nl europe statusu un reklamēja to sanaksmi angliski, būtu arī logiski, ja būtu vismaz noalgots tulks, kas no krievu valodas pārtulko uz angļu.

Lai ko teiktu par to, ka NL lielākā pieredze un kas tik vēl ne, jo kompānijai jau 21.gads. Bet šīs lietas, kas saistās ar Eiropas iekarošanu, ar valodām necik nav pārdomātas. Tā kompānija, kuru ik pa laikam viņas noliek, tai uz pasākumiem ir tulks. Ja viņas vēlas visu Eiropu iesaistīt, kādā valodā vadīs pasākumu, ja pasākumā piedalīsies, piem, francūzis, kurš zina tikai franču un angļu valodu.. viņam pašam ar savu tulku jābrauc uz pasākumiem? Vai šai kompānijai ir doma iesaistīt savā biznesā tikai tos cilvēkus no Eiropas, kuri pārvalda krievu valodu un tas skaitās - iekarojam Eiropu.
19.11.2022 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 3193
Reģ: 18.12.2012
Viss kas nāk prātā par šī brīža NL pasākumu - cirks. Burtiski, NL sasniedzis to virsotni, kur tālāk vairs nav kur. Šis ir absurdi. Reklamēties angliski un tad visu palaist krieviski... Nu jūs nopietni 🤦‍♀️ 20 cilvēki, kuri viens otru jau pazīst un 100x satikuši, atkal pārstāsta viens otram to pašu, tikai šoreiz jaunā lokācijā...
19.11.2022 19:44 |
 
Reitings 4677
Reģ: 20.09.2022
Estere8 @ 19.11.2022 19:44
Viss kas nāk prātā par šī brīža NL pasākumu - cirks. Burtiski, NL sasniedzis to virsotni, kur tālāk vairs nav kur. Šis ir absurdi. Reklamēties angliski un tad visu palaist krieviski... Nu jūs nopietni ?‍♀️ 20 cilvēki, kuri viens otru jau pazīst un 100x satikuši, atkal pārstāsta viens otram to pašu, tikai šoreiz jaunā lokācijā...

Ja tas ir tas - pie mums ir kruti pasākumi - godīgi sakot, tas ko es šodien redzēju, tur itin nekā kruta nebija. Manā skatījumā pasākums nominācijā - garlaicīgākās 6h kā pavadīt sestdienas dienu.
19.11.2022 20:18 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
amnēzija @ 19.11.2022 20:18

Ja tas ir tas - pie mums ir kruti pasākumi - godīgi sakot, tas ko es šodien redzēju, tur itin nekā kruta nebija. Manā skatījumā pasākums nominācijā - garlaicīgākās 6h kā pavadīt sestdienas dienu.
toties galds labāks😉
19.11.2022 20:23 |
 
Reitings 4677
Reģ: 20.09.2022
Olly30 @ 19.11.2022 20:23
toties galds labāks?

Labi paēst var arī mājās 🤣
19.11.2022 20:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits