Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Olly30 @ 14.11.2022 10:38
atskiriba ir tada ,ka smarzu paraugus var pasmarzot "dzīvajā " pa velti .nemaksajot par visu paraugu paleti,ka NL. daudzi liela vienu aromatu.cherry.pat intresanti palika.pat prasas sameklet tuvako koferiti manai dzivesvietai,un pasmarzot tos smarzu paraugus.

Var vai nevar pasmarzot, bet saņemot smaržas, tam izplatītājām uzvedībā ka erotiskā filmā.
14.11.2022 11:07 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
aija93 @ 14.11.2022 11:07

Var vai nevar pasmarzot, bet saņemot smaržas, tam izplatītājām uzvedībā ka erotiskā filmā.
nezinu neesmu uz tadu trapijusi,tas noteikti atbaidītu,man trāpās tādi, kas neošnā un neelpo skaļi.😁bet izraisa intresi uz to lielo koferiti😁man diezgan gruti ir saprast bez smarzosanas,kas man patik.uzskatu,ka ta ir laba opcija šai kompanijai.
14.11.2022 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 29.04.2012
Priekš kam likt tādus storijus.. nobijos..
https://failiem.lv/u/46pqxu77k
14.11.2022 11:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5063
Reģ: 03.11.2012
Olly30 @ 14.11.2022 11:18
nezinu neesmu uz tadu trapijusi,tas noteikti atbaidītu,man trāpās tādi, kas neošnā un neelpo skaļi.?bet izraisa intresi uz to lielo koferiti?man diezgan gruti ir saprast bez smarzosanas,kas man patik.uzskatu,ka ta ir laba opcija šai kompanijai.

Jā, tādā ziņā NL tas ir liels” -“, ka nav paraudziņu, vismaz viņas nekad tādus nav piedāvājušas.
Kaut vai tiem tonālajiem un lūpu zīmuļiem/lūpu krāsām.
Tieši tāpēc man kādreiz patika Avon, jo principā vienmēr varēja dabūt paraudziņus, kaut vai par maksu, bet tik un tā. Un vēl, atceros, kādreiz Avon konsultantes mēdza rīkot iepazīšanās pasākumus, kuros rādīja un deva izmēģināt produktus, tas arī bija labs pasākums.
Savukārt, Sauliete tieši šo pārdošanas stratēģiju noniecināja un teica, ka NLā neviens neuzbāžoties, uz mājām nevelkoties, viss ir online un punkts.
Bet viņa vienkārši nesaprot, ka ir daļa cilvēku, uz kuriem tāda pārdošana nestrādā, arī mūsdienās nē.
14.11.2022 11:49 |
 
Reitings 4859
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 14.11.2022 11:49

Jā, tādā ziņā NL tas ir liels” -“, ka nav paraudziņu, vismaz viņas nekad tādus nav piedāvājušas.
Kaut vai tiem tonālajiem un lūpu zīmuļiem/lūpu krāsām.
Tieši tāpēc man kādreiz patika Avon, jo principā vienmēr varēja dabūt paraudziņus, kaut vai par maksu, bet tik un tā. Un vēl, atceros, kādreiz Avon konsultantes mēdza rīkot iepazīšanās pasākumus, kuros rādīja un deva izmēģināt produktus, tas arī bija labs pasākums.
Savukārt, Sauliete tieši šo pārdošanas stratēģiju noniecināja un teica, ka NLā neviens neuzbāžoties, uz mājām nevelkoties, viss ir online un punkts.
Bet viņa vienkārši nesaprot, ka ir daļa cilvēku, uz kuriem tāda pārdošana nestrādā, arī mūsdienās nē.

Pirms kovida bija arī viņām daži pasākumi ar pagaršošanu un pasmaržošanu. Atceros, ka rīkoja tādus pasākumus arī šīs kompānijas pārstāves.
14.11.2022 12:10 |
 
Reitings 793
Reģ: 21.09.2022
Sasmējos, Queena palūdza cilvēku (restorāna īpašnieku kā vēlāk izrādījas) nofilmēt viņus abus ar Pēteri, bet viņš sāka filmēt apkārtni :D
14.11.2022 13:26 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
vivii @ 14.11.2022 11:49

Jā, tādā ziņā NL tas ir liels” -“, ka nav paraudziņu, vismaz viņas nekad tādus nav piedāvājušas.
Kaut vai tiem tonālajiem un lūpu zīmuļiem/lūpu krāsām.
Tieši tāpēc man kādreiz patika Avon, jo principā vienmēr varēja dabūt paraudziņus, kaut vai par maksu, bet tik un tā. Un vēl, atceros, kādreiz Avon konsultantes mēdza rīkot iepazīšanās pasākumus, kuros rādīja un deva izmēģināt produktus, tas arī bija labs pasākums.
Savukārt, Sauliete tieši šo pārdošanas stratēģiju noniecināja un teica, ka NLā neviens neuzbāžoties, uz mājām nevelkoties, viss ir online un punkts.
Bet viņa vienkārši nesaprot, ka ir daļa cilvēku, uz kuriem tāda pārdošana nestrādā, arī mūsdienās nē.
smarzu paraudzinu paletite bija.bet japerk visa paletite bija.pasālita cena bija.ja man viens no visiem paraugiem patik,kur ta parejos likt.man tomēr tiri online isti nepatik tapec.pat ja uzskata ,ka tas ir novecojis veids dzivaja tiktoes un radit produktus.manuprat pardošana labak veiktos ja vismaz kautkouz vietas savam acim redzetu
14.11.2022 14:02 |
 
Reitings 581
Reģ: 02.03.2022
Nu, vecās klačenes, bija Saulietei tas bildinājums vai ko?
14.11.2022 14:38 |
 
Patīk
Reitings 34232
Reģ: 12.10.2022
Olly30 @ 14.11.2022 14:02
smarzu paraudzinu paletite bija.bet japerk visa paletite bija.pasālita cena bija.ja man viens no visiem paraugiem patik,kur ta parejos likt.man tomēr tiri online isti nepatik tapec.pat ja uzskata ,ka tas ir novecojis veids dzivaja tiktoes un radit produktus.manuprat pardošana labak veiktos ja vismaz kautkouz vietas savam acim redzetu
Lai vai cik lētākas ir Chogan smaržas, mani atbaida tas, ka jāmeklē cilvēks, jāraksta IG, jāsarunā kur tikties, pēc tam tikšanās laikā tu nezini kāda ir tā "smaržu pārdevēja", jo, ja tu gribi savā nodabā pasmaržot, otrs cilvēks var bāzties virsū vai skalot tev smadzenes. Vai arī blakus stāvēt un gaidīt, kamēr izsmaržosi visus (sameklēsi, kas tev patīk).
Man šis viss ir ļoti liels nē. Vieglāk ir aizbraukt uz veikalu un nep*st prātu sev :D
14.11.2022 14:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5063
Reģ: 03.11.2012
Olly30 @ 14.11.2022 14:02
smarzu paraudzinu paletite bija.bet japerk visa paletite bija.pasālita cena bija.ja man viens no visiem paraugiem patik,kur ta parejos likt.man tomēr tiri online isti nepatik tapec.pat ja uzskata ,ka tas ir novecojis veids dzivaja tiktoes un radit produktus.manuprat pardošana labak veiktos ja vismaz kautkouz vietas savam acim redzetu

Nlā bija tā smaržu palete?
Man arī nepatīk pirkt, ja nezinu, ko pērku - no kosmētikas, smaržām.
Un man arī liekas, ka mūsdienās joprojām strādā tas koncepts, kad tev visu parāda, pastāsta, iedod patestēt utt.
14.11.2022 14:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5063
Reģ: 03.11.2012
VanessaAdeliina @ 14.11.2022 14:42
Lai vai cik lētākas ir Chogan smaržas, mani atbaida tas, ka jāmeklē cilvēks, jāraksta IG, jāsarunā kur tikties, pēc tam tikšanās laikā tu nezini kāda ir tā "smaržu pārdevēja", jo, ja tu gribi savā nodabā pasmaržot, otrs cilvēks var bāzties virsū vai skalot tev smadzenes. Vai arī blakus stāvēt un gaidīt, kamēr izsmaržosi visus (sameklēsi, kas tev patīk).
Man šis viss ir ļoti liels nē. Vieglāk ir aizbraukt uz veikalu un nep*st prātu sev :D

Nu veikalā arī mēdz uzbāzties un komentēt produktus, it īpaši Stockmanā un Douglasā.
Ja Douglasā tās pārdevējas vēl var atšūt, tad Stockmanā esmu novērojusi, ka darbinieces bez maz vai elpo klientiem pakausī un gaida mirkli, kad viņām kaut ko pajautās. :D
14.11.2022 14:46 |
 
Patīk
Reitings 34232
Reģ: 12.10.2022
vivii @ 14.11.2022 14:46

Nu veikalā arī mēdz uzbāzties un komentēt produktus, it īpaši Stockmanā un Douglasā.
Ja Douglasā tās pārdevējas vēl var atšūt, tad Stockmanā esmu novērojusi, ka darbinieces bez maz vai elpo klientiem pakausī un gaida mirkli, kad viņām kaut ko pajautās. :D
Bet tu iedomājies, cik tur garlaicīgi visu dienu stāvēt, ne ar vienu neparunāties, telefonu lietot nedrīkst (es tā pieņemu). Vismaz mēģina uzsākt sarunu ar kādu, lai ātrāk laiks paiet :D
Bet nu NL un Chogan vnk pa dzīvi nešķiet pārāk ar intelektu apveltītas. Ir pāris indivīdi, kas jau ir 3 MLM iesaistījušās. Tiešām nav ko darīt dzīvē?
14.11.2022 14:53 |
 
Reitings 4859
Reģ: 20.09.2022
VanessaAdeliina @ 14.11.2022 14:42
Lai vai cik lētākas ir Chogan smaržas, mani atbaida tas, ka jāmeklē cilvēks, jāraksta IG, jāsarunā kur tikties, pēc tam tikšanās laikā tu nezini kāda ir tā "smaržu pārdevēja", jo, ja tu gribi savā nodabā pasmaržot, otrs cilvēks var bāzties virsū vai skalot tev smadzenes. Vai arī blakus stāvēt un gaidīt, kamēr izsmaržosi visus (sameklēsi, kas tev patīk).
Man šis viss ir ļoti liels nē. Vieglāk ir aizbraukt uz veikalu un nep*st prātu sev :D

Nu, veikalā var būt tieši tas pats. Man, piem, veikalā ir uzbāzušies ar tiem smaržu testeriem. Cita lieta kad es pati kaut ko nevaru sameklēt un pajautāju kur atrast. Bet tā uzbāzība, reāli nepatīk.
Ir meitenes no Chogan, kurām ir vairāki koferīši, no kuriem vienu iedod uz mājām izsmaržoties. Vismaz esmu manījusi, ka tāda opcija dažām ir.
14.11.2022 14:54 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 14.11.2022 14:42
Lai vai cik lētākas ir Chogan smaržas, mani atbaida tas, ka jāmeklē cilvēks, jāraksta IG, jāsarunā kur tikties, pēc tam tikšanās laikā tu nezini kāda ir tā "smaržu pārdevēja", jo, ja tu gribi savā nodabā pasmaržot, otrs cilvēks var bāzties virsū vai skalot tev smadzenes. Vai arī blakus stāvēt un gaidīt, kamēr izsmaržosi visus (sameklēsi, kas tev patīk).
Man šis viss ir ļoti liels nē. Vieglāk ir aizbraukt uz veikalu un nep*st prātu sev :D
chogan uznem apgriezienus ta izskatas.pat ieraudzīju musu pilseta ka ir menedzere ar visu koferiti.vienigais pec jauna gada planoju apskatīties.Brendu smarzas nevaru atlauties nopirkt.bet tos spirtotos odekolonus ari negribu lētos.viena meitene bija uzrakstojusi ka lost cherry oriģinālās smarzas maksa 200 pari eiro 50 ml.bet choogana 50 eiro.un smarzo ka orginals.un aromats noturigs.ir tomer atšķirība cenā 🤔 viss vairs neko neteiksu beigas sanak ka reklamēju😁
14.11.2022 14:55 |
 
Reitings 23064
Reģ: 18.08.2022
vivii @ 14.11.2022 14:46

Nu veikalā arī mēdz uzbāzties un komentēt produktus, it īpaši Stockmanā un Douglasā.
Ja Douglasā tās pārdevējas vēl var atšūt, tad Stockmanā esmu novērojusi, ka darbinieces bez maz vai elpo klientiem pakausī un gaida mirkli, kad viņām kaut ko pajautās. :D

Es reiz lidostā gribeju draugam nopirkt smaržas,neko dārgu robežās 40-60€ ,pienāk konsultante,sāk prasīt ko meklēju ,kāda tipa aromatus bla bla ,saka var ieteikt uz līdzīgas nots un sāk mani vest pie cita plaukta,pieeju un skatos o johaidi zem 160€nemaz nekas tur nav uz tā plaukta,cītīgi mēgināja iespērēt lieki pievilst,ka smaržu nots nebija galigi tuvu tam ko es meklēju!😀
Bet Jā ,man patīk ,ja es brivi pati varu izvelēties nevis man konsultats lūr virsū un mēgina kaut ko nopārdot!
14.11.2022 14:59 |
 
Reitings 755
Reģ: 03.11.2022
Klaviere @ 14.11.2022 14:38
Nu, vecās klačenes, bija Saulietei tas bildinājums vai ko?

Nemanīju… tik vien kā gliemjus un austeres lopsē iekšā…. Ā un protams arī dzirkstošo☀️
14.11.2022 15:01 |
 
Patīk
Reitings 34232
Reģ: 12.10.2022
Olly30 @ 14.11.2022 14:55
chogan uznem apgriezienus ta izskatas.pat ieraudzīju musu pilseta ka ir menedzere ar visu koferiti.vienigais pec jauna gada planoju apskatīties.Brendu smarzas nevaru atlauties nopirkt.bet tos spirtotos odekolonus ari negribu lētos.viena meitene bija uzrakstojusi ka lost cherry oriģinālās smarzas maksa 200 pari eiro 50 ml.bet choogana 50 eiro.un smarzo ka orginals.un aromats noturigs.ir tomer atšķirība cenā ? viss vairs neko neteiksu beigas sanak ka reklamēju?
Varbūt pati šitā fanojot vari pievienoties Chogan? :D
Man pilnīgi nav nekas pret analogiem, protams, viss saprāta robežās, bet, ja kāds tev prasīs, kas tās pa smaržām - tu arī varētu godīgi atbildēt, ka Chogan ? Vai melosi, ka Tom Ford? :D
Citādi sanāks tikpat stulbi kā Didrihsonei, kura LV un Chanel turku tirgus fake somiņas prezentē kā īstās :D
14.11.2022 15:03 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 14.11.2022 15:03
Varbūt pati šitā fanojot vari pievienoties Chogan? :D
Man pilnīgi nav nekas pret analogiem, protams, viss saprāta robežās, bet, ja kāds tev prasīs, kas tās pa smaržām - tu arī varētu godīgi atbildēt, ka Chogan ? Vai melosi, ka Tom Ford? :D
Citādi sanāks tikpat stulbi kā Didrihsonei, kura LV un Chanel turku tirgus fake somiņas prezentē kā īstās :D
kapec man jāmelo?Kam es teikšu ka nopirku smarzas pa 300 eiro?😂manas aprindas mani par jukušu nosauktu😂bet nē.es labak izvelos but klienta puse.Tikla marketings nav mans.
14.11.2022 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 9733
Reģ: 15.03.2012
Egita uzdāvina naktskreklkleitu un pēc tam Sauliete viņai to aizdod uzvilkt uz vakariņām? 🤔 Jeb Egitai tāda paša, ķip partnerlook ar karalieni
14.11.2022 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 3083
Reģ: 13.11.2011
Man gan tas neliekas dīvaini, jo bērniem vienkārši negribas, ka viņus filmē 😃un vēl kaut ko liek atbildēt.
Ar manu dēlu ir tieši tas pats, kad pasaku, uzfilmēsim video prieks omes un opja, vai pat nesakot, ka filmēšu, viņš vienmēr neko negrib teikt, vai aizskrien prom. Filmēt var tikai tad, kad pats paprasa
Nu tā ir ar bērniem un arī ar pieaugušajiem.

Nu jā, tur jau tā lieta, kāpēc viņus filmēt, ja tas ir acīm redzami, ka viņi to nevēlas. 🤷🏽‍♀️
14.11.2022 15:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!