Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
Liizha1 @ 18.10.2022 09:40

kkādi 12 vai 14tk laikam bija. es dodu, bet man ir krietni lētāka :D bet nu man ir tikai viena draudzene, kas reizi gadā paprasa, kad ļoti vajag. tā, ka man regulāri kāds prašītu, tā nav

Bija vairāk vina maksāja 3 dalās ,ja nemaldos!
Vispirms iemaksaja tos 12-14k(ko itka bija sakrajusi vienkarshi masinai pirms peksnji izdomaja,ka vajag vinai mustangu) un tad ar to pardeveju sarunāja ,ka parejo iemaksas pa dalam vel 7tukst x 2 maksajumus,ja nemaldos!
Vai 2 maksaju bija ,katra zinā uzreiz vina visu nesamaksāja 100%!
Ja,apdrošinåšana maz maksās ,gan jau mēs par to dzirdēsim IG no Marijas anyway!
Bet iespejams,ka vina ir iesaistīti mašīnas pazušanā,jo pēdējā laikā vina daudz runa pat naudu un nolasas,ka ir problemas pluss mašīnai vēl bija problēmas ,grūti tādu uzturēt!
18.10.2022 10:07 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Vuceeenas debija viņas mammas insta storijos, kāda malacīte, pīpē es pilnu krūti!!! Jā, viņai noteikti rūp bērnu veselība.
18.10.2022 10:11 |
 
Reitings 11476
Reģ: 05.03.2020
Sandra live stāsta arī par to, ka ja cilvēks, kas ir reģistrēts, lai pamatā pasūtītu produktus tikai sev un saviem tuviniekiem, viņus tgd izsviedīs no visiem kopējiem čatiem, viņiem tur neesot vairs vieta 😀sākumā skandina reģistrējies, pērc tikai sev, iepatiksies produkti - piedāvāsi citiem, bet nē, nafig, tev neko papildus nav jāzin par to, kas notiek uzņēmumā.
savs bizness? nesmīdiniet
18.10.2022 10:14 |
 
Reitings 1383
Reģ: 05.12.2021
SantaBarbara @ 18.10.2022 10:07

Bija vairāk vina maksāja 3 dalās ,ja nemaldos!
Vispirms iemaksaja tos 12-14k(ko itka bija sakrajusi vienkarshi masinai pirms peksnji izdomaja,ka vajag vinai mustangu) un tad ar to pardeveju sarunāja ,ka parejo iemaksas pa dalam vel 7tukst x 2 maksajumus,ja nemaldos!
Vai 2 maksaju bija ,katra zinā uzreiz vina visu nesamaksāja 100%!
Ja,apdrošinåšana maz maksās ,gan jau mēs par to dzirdēsim IG no Marijas anyway!
Bet iespejams,ka vina ir iesaistīti mašīnas pazušanā,jo pēdējā laikā vina daudz runa pat naudu un nolasas,ka ir problemas pluss mašīnai vēl bija problēmas ,grūti tādu uzturēt!

moš ar, ka vairāk. laikam viņa iemaksāja to miljons sapnim, kas pēc tā laika kursa bija tie ap 12tk un tad kko vēl maksāja
18.10.2022 10:18 |
 
Reitings 11476
Reģ: 05.03.2020
Sandra arī saka, ka visa tā noliktava ir pirkta par viņas personīgo naudu. Viņa negrib izmest šos produktus ārā miskastē, jo tas nozīmē izmest savu naudu miskastē. Par pilno cenu tos produktus tagad neviens tādos apjomos no viņas nepirks, viņa to labi saprot. Un viņai ir visas tiesības pārdod šos produktus par tādu naudu, kādu viņa vēlas, jo viņa pati tos esot pirkusi.
Smieklīgi, bet patiesi jau ir - tad, kad tu pats par savu naudu pērc produktu kaudzes, tad tu esi baigais malacis, bet kad tu gribi atpakaļ savu ieguldīto naudu un pat mazāk, tad tu esi sūds un dempingo cenas😀
Un Sandra ne vārda neteica par to, ka produkti ir slikti, viņa vairākas reizes saka, ka produkti ir tiešām labi, viņa pa lielam saka tikai par attieksmi. Un attieksme tur ir briesmīga, mēs tiešam redzam tikai aisberga pašu augšu.
18.10.2022 10:27 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Jaa, bija vairak, 12 tk stipri par maz tadai masinai. Vai nebija tie 20 tk vai vel vairak tomer?
18.10.2022 10:32 |
 
Reitings 11476
Reģ: 05.03.2020
labi salīdzināja arī par to, ka viņas daudz melo, piem., pieaudzē matus un saka, ka mati biezāki, pateicoties occubai, vai iet uz endosfēru 2-3 reizes nedēļā, bet saka, ka rezultāts pateicoties drainefektam utml. un mentori to visu iesaka darīt. viņa pati esot atteikusies no tāda veida manipulācijām, lai ietekmētu savus pircējus, jo tas nav godīgi pret viņiem.
par to, ka pati neiet maratonus un netievē uz kokteiļiem pateica, jo nevar to atļauties savas veselības dēļ, bet par viņas veselības stāvokli neviens no mentoriem pat nav prasījis.
par karu arī pateica, ka kara sākumā viņām esot teikts, ka uz to jāraugās no pozitīvā viedokļa, tagad atvērsies jaunie tirgi utt., ka tas būs tāpat kā ar covidu 😑
positive vibes, ibio rio 😀
18.10.2022 10:38 |
 
Reitings 1383
Reģ: 05.12.2021
iiieviiite @ 18.10.2022 10:27
Sandra arī saka, ka visa tā noliktava ir pirkta par viņas personīgo naudu. Viņa negrib izmest šos produktus ārā miskastē, jo tas nozīmē izmest savu naudu miskastē. Par pilno cenu tos produktus tagad neviens tādos apjomos no viņas nepirks, viņa to labi saprot. Un viņai ir visas tiesības pārdod šos produktus par tādu naudu, kādu viņa vēlas, jo viņa pati tos esot pirkusi.
Smieklīgi, bet patiesi jau ir - tad, kad tu pats par savu naudu pērc produktu kaudzes, tad tu esi baigais malacis, bet kad tu gribi atpakaļ savu ieguldīto naudu un pat mazāk, tad tu esi sūds un dempingo cenas?
Un Sandra ne vārda neteica par to, ka produkti ir slikti, viņa vairākas reizes saka, ka produkti ir tiešām labi, viņa pa lielam saka tikai par attieksmi. Un attieksme tur ir briesmīga, mēs tiešam redzam tikai aisberga pašu augšu.

ja viņa ir pārtraukusi darba attiecības ar uzņēmumu (šajā gadījumā līgums ir izbeigts, bloķēts vai vienalga kā, bet neeksistējošs vairs), tad viņa ar par savu naudu iegādātiem produktiem drīkst darīt visu, ko vēlas un pārdot par kādu cenu vien grib, kaut vai zem ieprikuma cenas, lai būtu pēc iespējas mazākiem zaudējumiem. Tas, ka tas nepatīk kaut kādai rupeklei Agnesei, nevienu nerausta. Un, jo vairāk mazās bitītes tirgos ārā savas noliktavas, jo mazāks apgrozījums būs aktīvajām, kuras tirgo par pilno cenu, tāpēc arī besās un iet pa gaisu :D
18.10.2022 10:42 |
 
Reitings 11476
Reģ: 05.03.2020
meitenēm esot arī teikts, lai viņām PV ietu uz augšu, ir jānopērk visu 8 bundžu garšas pašām sev mājās, lai viņām esot visas garšas un viņas var miksēt tās klientiem. itkā loģiski jau ir, ja nesāk rēķināt, ka tas maksās 320 eiro un ne visiem tāda nauda ir, lai pirktu šos produktus.
drīz tā arī būs, ka lielās bites spiedīs, lai mazās sāk vairāk sūtīt priekš sevis, jo pasūtījumu daudzums no malas sāk strauji sarukt.
18.10.2022 10:43 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
iiieviiite @ 18.10.2022 10:38
labi salīdzināja arī par to, ka viņas daudz melo, piem., pieaudzē matus un saka, ka mati biezāki, pateicoties occubai, vai iet uz endosfēru 2-3 reizes nedēļā, bet saka, ka rezultāts pateicoties drainefektam utml. un mentori to visu iesaka darīt. viņa pati esot atteikusies no tāda veida manipulācijām, lai ietekmētu savus pircējus, jo tas nav godīgi pret viņiem.
par to, ka pati neiet maratonus un netievē uz kokteiļiem pateica, jo nevar to atļauties savas veselības dēļ, bet par viņas veselības stāvokli neviens no mentoriem pat nav prasījis.
par karu arī pateica, ka kara sākumā viņām esot teikts, ka uz to jāraugās no pozitīvā viedokļa, tagad atvērsies jaunie tirgi utt., ka tas būs tāpat kā ar covidu ?
positive vibes, ibio rio ?

Jā,vucenai ar tieši 27.februari bija ieraksts īsi pēc kara sākuma par ,to ka saule spīd visiem vienādi ,bet tikai mēs paši izvelamies ,kā uz to reagēt!😖
Nu Vucēna var tagad izbaudit to savu saules devu!
Kad komanda mūk prom,bizness jūk,mašįna krutā aizdzīta,papulja pasūtīts 3 mājās tālāk!
Lai tagad priecājas,jo viss tak ir atkarīgs no mūsu pašu attieksmes!
18.10.2022 10:54 |
 
Reitings 11476
Reģ: 05.03.2020
Tas, ka tas nepatīk kaut kādai rupeklei Agnesei, nevienu nerausta. Un, jo vairāk mazās bitītes tirgos ārā savas noliktavas, jo mazāks apgrozījums būs aktīvajām, kuras tirgo par pilno cenu, tāpēc arī besās un iet pa gaisu

tieši tā! bet lai jau besās un vārās savā sūdu čupā, tas ir uzjautrinoši 😀
18.10.2022 10:57 |
 
Reitings 5773
Reģ: 20.09.2022
Priekšnieks var ieteikt kaut ko pamainīt darbībā, lai uzlabotu pieprasījumu daudzumu, bet nu nekorekti izteikumi kas var būt personu aizskaroši ir nu gan ārpus katras kritikas. Katrs mēs esam savādāks, vienam tas var likties - pf, štrunts, tas ko man pateica, bet ja aizskar otram cilvēkam sāpīgu tēmu, pat neapjautājoties vai nav kādas veselības problēmas, tas nu gan ir pretīgs gājiens.
18.10.2022 11:19 |
 
Reitings 2423
Reģ: 20.09.2022
Tas, ka lika pārveidot matus, tas tiešām ir stulbi. Ko Sandra var izdarīt ar saviem matiem? Viņai plāni mati, kopti, akurāts īss griezums, vēl īsākus griezt nekādu wow efektu tāpat nedos. Pieaudzēt, lai tik izskatītos kuplāki un pēc tam muldētu, ka Occuba palīdzēja? Kvīna jau arī pieaudzējusi kuplumam, tad iesaka visiem to darīt?
18.10.2022 11:31 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.03.2022
iiieviiite @ 18.10.2022 10:43
meitenēm esot arī teikts, lai viņām PV ietu uz augšu, ir jānopērk visu 8 bundžu garšas pašām sev mājās, lai viņām esot visas garšas un viņas var miksēt tās klientiem. itkā loģiski jau ir, ja nesāk rēķināt, ka tas maksās 320 eiro un ne visiem tāda nauda ir, lai pirktu šos produktus.
drīz tā arī būs, ka lielās bites spiedīs, lai mazās sāk vairāk sūtīt priekš sevis, jo pasūtījumu daudzums no malas sāk strauji sarukt.

Tikai kura no viņām var nodrošināt pulvera salikšanu tajos mazajos trauciņos sanitāros apstākļos, lai viss būtu perfekti tīrs? Tas ir diez gan pretīgi
18.10.2022 11:41 |
 
Reitings 11476
Reģ: 05.03.2020
Tikai kura no viņām var nodrošināt pulvera salikšanu tajos mazajos trauciņos sanitāros apstākļos, lai viss būtu perfekti tīrs? Tas ir diez gan pretīgi

neviena nevar nodrošināt. viņas savos storijos lien ar plikiem pirkstiem bundžās, lai paņemtu dozatoru, pieskaroties pašam pulverim un nokratot to atpakaļ bundžā. tās pašas bundžas izmanto produktu fasēšanā. man šķiet tikai Taņa izmantoja vienreiz lietojamos cimdus, kad fasēja tos pulverus pa mazajiem trauciņiem, labojiet, ja kļūdos, bet kāda tos cimdus izmantoja.
ticu, ka ir cilvēki, kas šī iemesla dēļ negribētu saņemt safasētus pulverus un droši vien šie cilvēki arī nepērk veikalos produktus, kas ir atvērtajās vitrīnās, bet kurus nevar nomazgāt (bulkas, cepumi utml.), tos jau arī var apgrābstīt visi, kam nav slinkums.
18.10.2022 12:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4996
Reģ: 03.11.2012
Nitaris @ 18.10.2022 11:31
Tas, ka lika pārveidot matus, tas tiešām ir stulbi. Ko Sandra var izdarīt ar saviem matiem? Viņai plāni mati, kopti, akurāts īss griezums, vēl īsākus griezt nekādu wow efektu tāpat nedos. Pieaudzēt, lai tik izskatītos kuplāki un pēc tam muldētu, ka Occuba palīdzēja? Kvīna jau arī pieaudzējusi kuplumam, tad iesaka visiem to darīt?

Tas tiesa, vienīgi viņa varēja smērēt ampulas um pēc tam stāstīt kā sadīguši jaunie matiņi. Atceros, ka vienu brīdi, visām tas bija top jājam zirdziņš 😁
Vai arī kā Vucena, vienmēr, kad dzer kaut kādu tur līdzekli, visiem stāsta par saviem nagiem, ka uzreiz jūtot atšķirību uz saviem plānajiem nagiem.
Tā jau viņām ir atstrādāta shēma kā un ko reklamēt, tik ar laiku tas paliek pārāk uzkrītoši, kad visas stāsta vienu un to pašu 😂
18.10.2022 12:43 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
vivii @ 18.10.2022 12:43

Tas tiesa, vienīgi viņa varēja smērēt ampulas um pēc tam stāstīt kā sadīguši jaunie matiņi. Atceros, ka vienu brīdi, visām tas bija top jājam zirdziņš ?
Vai arī kā Vucena, vienmēr, kad dzer kaut kādu tur līdzekli, visiem stāsta par saviem nagiem, ka uzreiz jūtot atšķirību uz saviem plānajiem nagiem.
Tā jau viņām ir atstrādāta shēma kā un ko reklamēt, tik ar laiku tas paliek pārāk uzkrītoši, kad visas stāsta vienu un to pašu ?

Jaunie matinji,kas deninjos saauguši,lai gan man ar deninjos ir tādi “jaunie matinji “ un es ampulas nelietoju!
Vai resnā baiba ,kas savus nolūzušos matus mēgināja uzdot par jaunajiem matiniem,kas aug bez maz vai gaismas ātrumā 😁
18.10.2022 12:51 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
iiieviiite @ 18.10.2022 12:36

neviena nevar nodrošināt. viņas savos storijos lien ar plikiem pirkstiem bundžās, lai paņemtu dozatoru, pieskaroties pašam pulverim un nokratot to atpakaļ bundžā. tās pašas bundžas izmanto produktu fasēšanā. man šķiet tikai Taņa izmantoja vienreiz lietojamos cimdus, kad fasēja tos pulverus pa mazajiem trauciņiem, labojiet, ja kļūdos, bet kāda tos cimdus izmantoja.
ticu, ka ir cilvēki, kas šī iemesla dēļ negribētu saņemt safasētus pulverus un droši vien šie cilvēki arī nepērk veikalos produktus, kas ir atvērtajās vitrīnās, bet kurus nevar nomazgāt (bulkas, cepumi utml.), tos jau arī var apgrābstīt visi, kam nav slinkums.
Ja Tanja radīja, kā fasē porcijas.un viņai bija klientu bundzas atseviški no savām .Par pārejam nezinu.nav radījušas, kā taisa porcijas
18.10.2022 12:54 |
 
Reitings 698
Reģ: 26.07.2022
SantaBarbara @ 18.10.2022 12:51

Jaunie matinji,kas deninjos saauguši,lai gan man ar deninjos ir tādi “jaunie matinji “ un es ampulas nelietoju!
Vai resnā baiba ,kas savus nolūzušos matus mēgināja uzdot par jaunajiem matiniem,kas aug bez maz vai gaismas ātrumā ?

Resna baiba tagad cita piramida strada, nesaprotu ka var nestradat normalu darbu
18.10.2022 13:08 |
 
Reitings 5773
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 18.10.2022 12:43

Tas tiesa, vienīgi viņa varēja smērēt ampulas um pēc tam stāstīt kā sadīguši jaunie matiņi. Atceros, ka vienu brīdi, visām tas bija top jājam zirdziņš ?
Vai arī kā Vucena, vienmēr, kad dzer kaut kādu tur līdzekli, visiem stāsta par saviem nagiem, ka uzreiz jūtot atšķirību uz saviem plānajiem nagiem.
Tā jau viņām ir atstrādāta shēma kā un ko reklamēt, tik ar laiku tas paliek pārāk uzkrītoši, kad visas stāsta vienu un to pašu ?

Man atkal patīk tas, ka - mana friziere man teica, ka man veselīgaki mati palikuši. - mana nagu meistare man pateica, ka man stiprāki nagi palikuši. Un es pati jūtu, ka viņi arī ātrāk aug. Un tas viss pateicoties mūsu garšīgajam kolagēnam. 🤦‍♀️
18.10.2022 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits