Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.10.2022
Lukreecija @ 04.10.2022 17:24
Tu tagad mēģini slēpti noreklamēt NL vai to savu "Itālijas uzņēmumu"? :D
Es personīgi vitamīnus nelietoju, nav vajadzība, uzņemu visu no pārtikas, bet, ja būtu nepieciešamība, tad aizietu uz aptieku vai kādā sporta uztura veikalā nopirktu. 1. Lētāk, 2. Ja pērc aptiekā, tad zini, ka tur ir pārbaudītas lietas un vari uzprasīt farmaceitam padomu, nevis produkta izplatītājai no laukiem , kas vispār nezina, kā uzrakstīt gramatiski pareizi teikumu.

Es nevienu nereklamēju, priekš tam ir uzņēmumi kas sadarbojas ar saviem darbiniekiem un taisa tikšanos lai varētu runāt ar ārstiem ja ir jautājumi. Un ir arī pārbaudīti.
04.10.2022 19:13 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.10.2022
Skatiens @ 04.10.2022 18:35
Vitamīnus bez vajadzības nevienam cilvēkam nav jālieto. Tikai un vienīgi pēc analīžu datiem un kāds konrēts vitamīns, kas pietrūkst.
Skatiens @ 04.10.2022 18:35
Vitamīnus bez vajadzības nevienam cilvēkam nav jālieto. Tikai un vienīgi pēc analīžu datiem un kāds konrēts vitamīns, kas pietrūkst.

A,D, E un K vitamīns
04.10.2022 19:25 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
AijaCristina @ 04.10.2022 19:25

A,D, E un K vitamīns
par D vitaminu gan piekritu,tas latviešiem praktiski visiem trukst.😁bet izvēloties D vitaminu ir jaskatas cik vienā deva ir.lai nav bezjegā.A vitaminu var pardozēt,jo ja ēd aknas tad ta vitamina var būt pa daudz ari no aknām.E vitamins atrodas eļļās to ari var pardozet,ja nepietiekams K vitamins.iznemot D vitaminu,kas musu klimatiskajos apstaklos tiešam trūkst pārejos nosauktos var pardozēt.Ja izturs ir daudzveidīgs Tāpec ar papildus vitaminiem jabūt prātīgiem.un ieteicams vislabak nodot analizes tieši uz vitaminiem pirms dzert uztura bagatinātajus ,vismaz ar šiem
04.10.2022 19:44 |
 
Reitings 15
Reģ: 08.08.2021
AijaCristina @ 04.10.2022 17:09
Sveikas meitenes!
Palasīju mazliet komentārus. Un gribu pateikt tikai vienu. Es šo NL kā uzņēmumu nezinu, nezinu viņa mārketinga plānu, nezinu neko.
Man ir 37 gadi esmu trīs bērnu mamma. Diemžēl četri gadi atpakaļ man diagnosticēja dzemdes vēzi, ar zālēm es pieņēmos svarā 20 kg, biju nogurusi, nebij spēka no rīta piecelties no gultas, nebij man enerģijas. Uz darbu nevarēju vairs iet jo ilgi uz kājām nevarēju nostāvēt. Tad es sāku lietot šos produktus kas man tiešām palīdz.
Bet varu pateikt tikai vienu es nodarbojos ar Itālijas uzņēmumu kas ražo 100 % dabīgus produktus, un Itālijā ja ir kāds uzņēmuma pasākums, un tu esi klasificējusies uzņēmums tev atmaksā visu, 5 zvaigžņu viesnīcu tev ir iespēja apskatīt uzņēmumu tu tiecies arī ar firmas prezidentu. Un šeit cilvēki ko nopelna ir viņa mēneša alga.
Man ir tāds jautājums vai tad tiešām neviena no jums nelieto vitamīnus?, tas ir tieši tas pats.

Kas ir “šie” produkti? Kā sauc firmu, kurā strādājot var satikt “pašu prezidentu”? Un kāds labums no šādas tikšanās? Kopīgs foto?
04.10.2022 19:49 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.10.2022
Olly30 @ 04.10.2022 19:44
par D vitaminu gan piekritu,tas latviešiem praktiski visiem trukst.?bet izvēloties D vitaminu ir jaskatas cik vienā deva ir.lai nav bezjegā.A vitaminu var pardozēt,jo ja ēd aknas tad ta vitamina var būt pa daudz ari no aknām.E vitamins atrodas eļļās to ari var pardozet,ja nepietiekams K vitamins.iznemot D vitaminu,kas musu klimatiskajos apstaklos tiešam trūkst pārejos nosauktos var pardozēt.Ja izturs ir daudzveidīgs Tāpec ar papildus vitaminiem jabūt prātīgiem.un ieteicams vislabak nodot analizes tieši uz vitaminiem pirms dzert uztura bagatinātajus ,vismaz ar šiem
bet priekš tam ir rakstīts dienas deva un cik ilgi vari lietot, jo nelieto jau visus 12 mēnešus, vitamīniem vismaz ir trīs mēnešu kurss
A vitamīns nodrošina normālu redzes funkciju, baro, stiprina ādu, gļotādu, uzlabo tās elastību, stiprina kaulus, imunitāti. E vitamīns darbojas kā antioksidants, uzlabo ādas un gļotādas stāvokli, kā arī palīdz pasargāt organismu no sirds un asinsvadu slimībām. D vitamīns ir viens no populārākajiem pēdējā laikā, jo rudens/ziemas sezonā cilvēki lielāko dienas daļu pavada telpās, bet pavasarī/vasarā pamatoti cenšas ierobežot laiku, kad sevi pakļaut tiešam saules ultravioletajam starojumam. Jaunākie pētījumi liecina, ka Latvijā 85% iedzīvotāju ir pazemināts D vitamīna līmenis, īpaši ziemas sezonā, turklāt pandēmijas laikā vēlreiz apstiprinājusies D vitamīna nozīme imunitātes stiprināšanā. Tas piedalās daudzos vielmaiņas procesos, kalcija absorbcijā kaulos, samazina dažu hronisku slimību izpausmes (hipertensijas, astmas, Alcheimera slimības gadījumā).  Savukārt K vitamīns nodrošina organismā pareizu asins recēšanas procesu, kas ir īpaši svarīgi jaundzimušajiem, pareizu kaulu mineralizāciju, uzlabo kalcija jonu iekļūšanu kaulaudos, var mazināt aterosklerozes risku.
04.10.2022 19:53 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.10.2022
Party Animal @ 04.10.2022 19:49

Kas ir “šie” produkti? Kā sauc firmu, kurā strādājot var satikt “pašu prezidentu”? Un kāds labums no šādas tikšanās? Kopīgs foto?
ir liela nozīme tikšanās ar uzņēmuma prezidentu es nedomāju par foto
04.10.2022 19:57 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
AijaCristina @ 04.10.2022 19:53
bet priekš tam ir rakstīts dienas deva un cik ilgi vari lietot, jo nelieto jau visus 12 mēnešus, vitamīniem vismaz ir trīs mēnešu kurss
A vitamīns nodrošina normālu redzes funkciju, baro, stiprina ādu, gļotādu, uzlabo tās elastību, stiprina kaulus, imunitāti. E vitamīns darbojas kā antioksidants, uzlabo ādas un gļotādas stāvokli, kā arī palīdz pasargāt organismu no sirds un asinsvadu slimībām. D vitamīns ir viens no populārākajiem pēdējā laikā, jo rudens/ziemas sezonā cilvēki lielāko dienas daļu pavada telpās, bet pavasarī/vasarā pamatoti cenšas ierobežot laiku, kad sevi pakļaut tiešam saules ultravioletajam starojumam. Jaunākie pētījumi liecina, ka Latvijā 85% iedzīvotāju ir pazemināts D vitamīna līmenis, īpaši ziemas sezonā, turklāt pandēmijas laikā vēlreiz apstiprinājusies D vitamīna nozīme imunitātes stiprināšanā. Tas piedalās daudzos vielmaiņas procesos, kalcija absorbcijā kaulos, samazina dažu hronisku slimību izpausmes (hipertensijas, astmas, Alcheimera slimības gadījumā).  Savukārt K vitamīns nodrošina organismā pareizu asins recēšanas procesu, kas ir īpaši svarīgi jaundzimušajiem, pareizu kaulu mineralizāciju, uzlabo kalcija jonu iekļūšanu kaulaudos, var mazināt aterosklerozes risku.
visi vitamini ir labi un vajadzigi.bet tieši KEDA var pardozēt un uz savu galvu tos nevajag lietot.Ka jau teicu iznemot D vitaminu,jo tas praktiski visiem trukst.mūsu platuma grados.Ja uzturā lieto aknas,kas ir galvenais A vitamina avots,un vel papildus lieto,pardozejot sekas ir kadas ir.Ja E vitaminu uzņem ar partikas produkti ,kas to satur un vel papildus uzņem,un neseko K vitamina daudzumam,tas var novest pie pardozesanas,un sekas ari nav iepriecinošas.Tāpec ja ja ir aizdomas ,ka kads vitamins trūkst, ir jauztaisa analizes un tad jaizdara secinājumi.vai korektet ar uzturu,vai lietot uztura bagatinātajus.
04.10.2022 20:26 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.10.2022
Olly30 @ 04.10.2022 20:26
visi vitamini ir labi un vajadzigi.bet tieši KEDA var pardozēt un uz savu galvu tos nevajag lietot.Ka jau teicu iznemot D vitaminu,jo tas praktiski visiem trukst.mūsu platuma grados.Ja uzturā lieto aknas,kas ir galvenais A vitamina avots,un vel papildus lieto,pardozejot sekas ir kadas ir.Ja E vitaminu uzņem ar partikas produkti ,kas to satur un vel papildus uzņem,un neseko K vitamina daudzumam,tas var novest pie pardozesanas,un sekas ari nav iepriecinošas.Tāpec ja ja ir aizdomas ,ka kads vitamins trūkst, ir jauztaisa analizes un tad jaizdara secinājumi.vai korektet ar uzturu,vai lietot uztura bagatinātajus.
Es tev piekrītu par pārdozēšanu, produkti ko es lietoju ir apstiprināti veselības ministrija un ar ārsta sadarbību
04.10.2022 20:44 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
AijaCristina @ 04.10.2022 20:44
Es tev piekrītu par pārdozēšanu, produkti ko es lietoju ir apstiprināti veselības ministrija un ar ārsta sadarbību
Nu ta ir cita lieta,ja konsultejas ar arstu un lieto,bet cita lieta ir kad tadus vitaminus cenšas iebarot jo viņi ir vajadzīgi, bet vai tieši tam cilvekam viņi ir vajadzigi.Mans uzskats par tadiem vitaminiem ir jabridina cilveks,ka uz savu galvu iesaka neiegadaties ,bet izvertet vai tiešam viņu trukst un tad iegadaties.Izplatitajiem ari jabut atbildigiem,par to ko izplata
04.10.2022 21:00 |
 
Reitings 15
Reģ: 08.08.2021
AijaCristina @ 04.10.2022 20:44
Es tev piekrītu par pārdozēšanu, produkti ko es lietoju ir apstiprināti veselības ministrija un ar ārsta sadarbību

Veselības ministrija neko neapstiprina. Zāles reģistrē Zāļu valsts aģentūra, un lai to izdarītu, ir jāpierāda, ka tās ir efektīvas, drošas un kvalitatīvas. Aģentūra ir VM pakļautībā. Savukārt uztura bagātinātājus paziņo (jā, tieši paziņo, nevis reģistrē) Pārtikas un veterinārais dienests, kas ir Zemkopības ministrijas pakļautības iestāde. Paziņojot uztura bagātinātājus to iedarbība nav jāpierāda, jāuzrāda sastāvs, kurā nedrīkst būt neatļautas vielas. Tas, ka vielas ir atļautas, nenozīmē, ka tām ir ārstnieciska iedarbība.
Vienmēr fascinē cilvēki, kas īsti neizprot lietu, par kurām raksta, būtību, pareizāk sakot - lieto copy-paste metodi no interneta. Un ārsti, kuri par firmu naudu ieteiks da jebko, jo būtībā viņiem par šiem uztura bagātinātājiem ir tikai tā informācija, ko sniedz firma. Nesaku, ka uztura bagātinātāji dara kaut ko ļaunu, bet īpašu labumu, izņemot iztērētu naudu, neredzu.
Vitamīnu deficīta gadījumā lietotu tos, kas ir reģistrēti kā zāles, profilaksei arī.
04.10.2022 22:02 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
AijaCristina @ 04.10.2022 19:57
ir liela nozīme tikšanās ar uzņēmuma prezidentu es nedomāju par foto

Labāk uzsūcas vitamīni ,ja satiek firmas prezidentu?😁😀😁😀
04.10.2022 22:29 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
AijaCristina @ 04.10.2022 17:09
Sveikas meitenes!
Palasīju mazliet komentārus. Un gribu pateikt tikai vienu. Es šo NL kā uzņēmumu nezinu, nezinu viņa mārketinga plānu, nezinu neko.
Man ir 37 gadi esmu trīs bērnu mamma. Diemžēl četri gadi atpakaļ man diagnosticēja dzemdes vēzi, ar zālēm es pieņēmos svarā 20 kg, biju nogurusi, nebij spēka no rīta piecelties no gultas, nebij man enerģijas. Uz darbu nevarēju vairs iet jo ilgi uz kājām nevarēju nostāvēt. Tad es sāku lietot šos produktus kas man tiešām palīdz.
Bet varu pateikt tikai vienu es nodarbojos ar Itālijas uzņēmumu kas ražo 100 % dabīgus produktus, un Itālijā ja ir kāds uzņēmuma pasākums, un tu esi klasificējusies uzņēmums tev atmaksā visu, 5 zvaigžņu viesnīcu tev ir iespēja apskatīt uzņēmumu tu tiecies arī ar firmas prezidentu. Un šeit cilvēki ko nopelna ir viņa mēneša alga.
Man ir tāds jautājums vai tad tiešām neviena no jums nelieto vitamīnus?, tas ir tieši tas pats.
es lietoju vitamīnus tikai tad, ja dakteris tos liek lietot. Uz savu galvu neko nevajag lietot, ja vien pats nemāki nolasīt analīzes un saprast rādītāju korelāciju.
Man arī bija audzējs pa to līniju, bet redz kkā tiku galā bez Itālijas vitamīniem un NL. Nu jau aug veselīgs bērniņš. Pirmkārt, uz jebkuru piramīdas shēmu ir jāskatās divejādi - viņu reklamē kā super ūber, jo cilvēki pelna uz to. Senākais informācijas nodošanas un produktu noieta veicināšanas veids - no cilvēka cilvēkam/atsauksmes. Loģiski, ka visas, kas šo tirgo, teiks, ka viss ir labs un vajadzīgs. Bet ne jau tāpēc, ka tā tiešām ir, kā tas bija senāk. Bet gan tāpēc, ka var nopelnīt. Otrkārt, kāpēc tad izslavētie vitamīni netiek pārdoti fiziski veikalos?! Īpašnieki tak tāpat pelnītu. Tur jau jādomā, ka noteikti nav visi vajadzīgie dokumenti, lai to darītu. Bet internetā visu var pasūtīt un nekādus dokumentus neviens neprasa.
Iesaku visām NLšicām un citām piramīdu pārstāvēt pašām palasīt kādas grāmatas vai zinātniskos rakstus par šo tēmu, nevis klausīties, ko jums trallina zoomos. Tur saka visu, lai augšgals pelnītu vairāk piķi.
05.10.2022 07:40 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
Kas Karalienei ar pupiem? Atkal korekcija? Šorīt gultas storijā redzams apsējs…
05.10.2022 09:51 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Stalkere Jr. @ 05.10.2022 09:51
Kas Karalienei ar pupiem? Atkal korekcija? Šorīt gultas storijā redzams apsējs…
vinai tie pupi bija briesmīgi, labi ka izlaboja!
05.10.2022 10:25 |
 
Reitings 698
Reģ: 26.07.2022
Superiigaa @ 05.10.2022 10:25
vinai tie pupi bija briesmīgi, labi ka izlaboja!

Nipple ka pankuka 🥲
05.10.2022 10:32 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
Superiigaa @ 05.10.2022 10:25
vinai tie pupi bija briesmīgi, labi ka izlaboja!

Gan jau tagad pacēla ,jo varēja redzēt,ka gravitāte vilka baigi uz leju!
05.10.2022 12:44 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Superiigaa @ 05.10.2022 10:25
vinai tie pupi bija briesmīgi, labi ka izlaboja!

Bet viņai taču operācija bija jau labu laiku atpakaļ. Kāpēc atkal apsēji? Vēl viena operācija?
05.10.2022 13:34 |
 
Reitings 11476
Reģ: 05.03.2020
tās, kuras darbojās NL un aplauzās - meitenes, jūs neesat slikti pārdevēji, ticiet man, tik stipri pārcenotu preci ir grūti pārdod, jo īpaši, ja pašas kompānijas nosaukums nav kāds pasaulē atpazīstams brends (vai vēl trakāk krievu uzņēmums)
tās, kuras ir mēģinājušas, bet nesanāca un tagad domā par iespēju atgriezties, atceraties, ka tagad NL produkciju ir vēl vismaz divas reizes grūtāk "iesmērēt". tieši divas reizes grūtāk, jo 1. karš Ukrainā = RU produktu noliegšana 2. kopējā inflācija = naudas apdomātāka tērēšana
NL zosis uzskata, ka tas smagais darbs, kas novedīs pie rezultāta ir regulāra storiju likšana ar produktiem, to lietošana un ieteikšana citiem. tas jādara regulāri un tad iespējams pēc gada jums būs stabili pasīvie ienākumi, bet neviens nerunā par to, ka to var arī nebūt. ne tagad, ne pēc gada, jo lai cik daudz storiju par NL produktiem es noskatīšos, vēlmes tos pirkt man tāpat nebūs. bet lielās bites visu šo laiku no jums nopelnīs, jo jūs lietosiet šos produktus visu šo laiku pašas par savu naudu tos pirksiet, tādēļ jau pelna tikai tās, kurām ir lielas komandas, jo visas meitenes pērk produktus, lieto tos, lai no tā nopelnītu visi augstāk stāvošie mentori un RU vadība.
lielās bites taču sūta tās milzīgās DHL kastes, jau unpackingā komentējot, ka tas lielākoties ir citām komandas meitenēm (koppasūtījumi), nevis klientiem.
nezinu cik daudz produktu ir jānotirgo, lai pēc tam tīrajā nopelnītu to pašu vidējo tūkstoti uz rokas, bez neviena cilvēka zem tevis komandā. zinātājas, varat pastāstīt? 😀 pieņemu, ka tur ir vairāk kā pāris omnivas dienā jānosūta.
05.10.2022 14:20 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
iiieviiite @ 05.10.2022 14:20
tās, kuras darbojās NL un aplauzās - meitenes, jūs neesat slikti pārdevēji, ticiet man, tik stipri pārcenotu preci ir grūti pārdod, jo īpaši, ja pašas kompānijas nosaukums nav kāds pasaulē atpazīstams brends (vai vēl trakāk krievu uzņēmums)
tās, kuras ir mēģinājušas, bet nesanāca un tagad domā par iespēju atgriezties, atceraties, ka tagad NL produkciju ir vēl vismaz divas reizes grūtāk "iesmērēt". tieši divas reizes grūtāk, jo 1. karš Ukrainā = RU produktu noliegšana 2. kopējā inflācija = naudas apdomātāka tērēšana
NL zosis uzskata, ka tas smagais darbs, kas novedīs pie rezultāta ir regulāra storiju likšana ar produktiem, to lietošana un ieteikšana citiem. tas jādara regulāri un tad iespējams pēc gada jums būs stabili pasīvie ienākumi, bet neviens nerunā par to, ka to var arī nebūt. ne tagad, ne pēc gada, jo lai cik daudz storiju par NL produktiem es noskatīšos, vēlmes tos pirkt man tāpat nebūs. bet lielās bites visu šo laiku no jums nopelnīs, jo jūs lietosiet šos produktus visu šo laiku pašas par savu naudu tos pirksiet, tādēļ jau pelna tikai tās, kurām ir lielas komandas, jo visas meitenes pērk produktus, lieto tos, lai no tā nopelnītu visi augstāk stāvošie mentori un RU vadība.
lielās bites taču sūta tās milzīgās DHL kastes, jau unpackingā komentējot, ka tas lielākoties ir citām komandas meitenēm (koppasūtījumi), nevis klientiem.
nezinu cik daudz produktu ir jānotirgo, lai pēc tam tīrajā nopelnītu to pašu vidējo tūkstoti uz rokas, bez neviena cilvēka zem tevis komandā. zinātājas, varat pastāstīt? ? pieņemu, ka tur ir vairāk kā pāris omnivas dienā jānosūta.

Un ja vēl vajag kādu excuse,lai tikai nav jāieskatās patiesībai acís var vainot CD ,”balto ego “,”vilkmi “ un ko tik vēl ne ,tā vieglāk nekā sev atzīt ,ka piramīdas biznesā pelna tikai augša 😁
05.10.2022 14:32 |
 
Reitings 24043
Reģ: 18.08.2022
Resnā baiba arī tagad stāsta kā viens no iemesliem esot bijis vinas “Baltais ego “ kadelj no nl aizgajusi,bet izskatas ka nu jau arī jaunaja piramida esot šī pati problema 😁neesot vinai motivacija-Sākot izdegt! Diez no kā? No tiem tizlajiem reel ko visu laiku taisa 😀😀😁
Bljin vienreiz,lai atrod normalu darbu un sāk strādāt,slinkais vienkarshi ir 😁
05.10.2022 14:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits