Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Krizdole, Vucēnai arī filleri, pie tam pēdējo reizi viņai šķībi ielaida, smaidot ļoti labi redzams, ka augšējai lupai viena puse zemāka, man tas ļoti duras acīs. Nesaprotu kāpēc Vucēna vispār tos fillerus lūpām vajag, manā skatījumā viņai dabīgi viss kā nākas, un tagad pēc tiem filleriem uztaisīja tikai defektu, es par to asimetriju augšējā lūpā
25.09.2022 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 10932
Reģ: 15.03.2012
Skaistslaiks @ 25.09.2022 21:00
Krizdole, Vucēnai arī filleri, pie tam pēdējo reizi viņai šķībi ielaida, smaidot ļoti labi redzams, ka augšējai lupai viena puse zemāka, man tas ļoti duras acīs. Nesaprotu kāpēc Vucēna vispār tos fillerus lūpām vajag, manā skatījumā viņai dabīgi viss kā nākas, un tagad pēc tiem filleriem uztaisīja tikai defektu, es par to asimetriju augšējā lūpā

Man nav tik uztrenēta acs, nesaskatīju neko šķību 😏 bet ar visu to priekš spricētām tiešām glītas, ne kā citām ar to atšauto augšlūpu
25.09.2022 21:12 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Ta sasmējos par Saulietes komentāru, 5min slavu Sandra sagribēja... nu bet pati... brālēns- Daugavins bija?! Pati uz Sauliesa sardeli uzkapa, ne pa velti nepaņēma atpakaļ savu ozolinas uzvārdu, iepriekš kaut kāds basketbolists bija... visu laiku caur slaveniem uzvārdiem kačaaaa savus reitingus.... pati neko nav sasniegusi... izmanto tik savu bijušo vīra uzvārdu... un cik viņam smagi bija... kad bija noriets tad nafig sauljukas 91 vairs nebij vajadzīgs.... aizlaida pie petkas..... egoiste...
25.09.2022 22:21 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Un .... ko galma āksts tur Kačas storijiem piekrīt??? Ķipa perfekti pateikts... mīļā izdomā pati kaut ko nevis tikai kā dibenlaiža iekomentet....
25.09.2022 22:25 |
 
Reitings 2424
Reģ: 20.09.2022
Pēc Kvīnkačiņas teiktā, Sandras jautàjums bija, kā spļàviens akā, no kuras pati ēd. Tātad nekādu neērtu jautājumu vadībai nedrīkst būt, citādi dabūsi necieņu un izsvītrošanu no dzīves! Netiks vairs tērēts ne laiks, ne enerģija uz tevi! Nepateicīgā!
25.09.2022 23:17 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ok, Sandra reāli uztaisīja uz šo situāciju haipu, bet tas nemaina faktu no kā šis viss sākās, Sandra tikai pajautāja jautājumu. Un kāds vispār sakars, negrib strādāt?! Tā Sandra jau arī turpina strādāt, tāpēc jau to tavu sū** dzer, jo nejau viņa nolika produktus, bet izvilka gaismā to netīro virtuvi, bet Sauliete tik turpina cilvēkiem mālēt acis, Sandra šāda, tāda, tagad pie visa Sandra vainīga, tas tā, lai visi aizmirst no kā viss šis sākās! Un Saulietei viss po***, turpina tik atbalstīt krievus, viņai boltik veikals🤮, tusē ar krieviem, braukšot satikt eiropiešus, kā tad, malacis, tā turpini!!!
26.09.2022 00:01 |
 
Reitings 120
Reģ: 09.08.2013
Kačiņa normāli sev kājā iešāva ar šo gājienu. Sandra iešūpināja ļoti labi, tiešām jāņem popkorns un jāskatās izrāde! Ļoti ceru, ka daudzām nāks apgaismība - vai nu pavisam aizies no NL vai neturpinās zem Saulietes. Man pēc šī būtu pretīgi strādāt zem tādām čūskām, zinot, ka pelnu viņām naudu.
26.09.2022 00:02 |
 
Reitings 4146
Reģ: 01.03.2022
mon_moiselle @ 25.09.2022 17:25

Te būs ?
https://failiem.lv/f/qzxc7rz4g

Sauliete Dubaijā uz visām krievietēm būs saskatījusies, grib līdzināties
26.09.2022 00:17 |
 
Reitings 5776
Reģ: 20.09.2022
Uzdosi neērtu jautājumu, domāsi citādāk - spļaut katlā no kura pats ēd! No tā katla, no kura tiek pasūtīti tie jaunie kokteiļi (arī citas preces, kuras Eiropas veikalā nemaz nav), kuri tiek ražoti Krievijā un ar šiem pirkumiem turpina materiāli atbalstīt Krievijas ekonomiku. Izcili! Galvenais ir tikai citiem stāstīt, ka "mums ir tas Eiropas veikals un Krievijai nauda nenāk".
26.09.2022 00:24 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
Es nezinu kāpēc bet man pat sajūta ka vucēna pat neuzvestos tā kā kviinene. Vucēna ir šerpa visi zinam, bet viņai uzrakstot vienalga ko vienmēr tāda glancēta atbilde vai arii ja grib ko uzdir*t tad ar glanci un tādu iedzēlienu. Atceroties stāstu par omleti- kaa lai pagatavo garšiigu
Jo garšo sudigi. Ok vuceena normali atbild. Tachu ja ko shadu pajautatu kviinei mosk ari pateiktu lai savu negativismu patur pie sevis?:D kviinenei jau tā sakapis ka jau pie dirsas ko kam un kā saka, atbild kā pasaules naba. Nu sorry liekas ka viņa iet uz norietu gan izskatā gan uzvedība.
26.09.2022 01:15 |
 
Reitings 2424
Reģ: 20.09.2022
Man patīk, ka Sandra atbild, nevis kā citas tēlo strausu, iebāž galvu smiltīs, itkā nekas nebūtu noticis.
Piemēram, Galma āksts, neko nevar pateikt, izliekas baigi pozitīvā, bet aiz muguras droši vien iet kā viesulis. Kvīna jau arī uz to Sandras jautājumu par jaunajiem produktiem no Krievijas, varēja publiski beidzot atbildēt, nevis ne par tēmu komentāros nolikt cilvēku.




26.09.2022 07:35 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Sen nebiju paskatijusies Valentinu Loginu.viņa bija star iepriekš.neatceros tikai no kura zara.tagad arī viss ,kas saistits ar NL izdzēsts.pat storija pue brokastim citas firmas kolagēns
26.09.2022 07:36 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.03.2022
Skaistslaiks @ 26.09.2022 00:01
Ok, Sandra reāli uztaisīja uz šo situāciju haipu, bet tas nemaina faktu no kā šis viss sākās, Sandra tikai pajautāja jautājumu. Un kāds vispār sakars, negrib strādāt?! Tā Sandra jau arī turpina strādāt, tāpēc jau to tavu sū** dzer, jo nejau viņa nolika produktus, bet izvilka gaismā to netīro virtuvi, bet Sauliete tik turpina cilvēkiem mālēt acis, Sandra šāda, tāda, tagad pie visa Sandra vainīga, tas tā, lai visi aizmirst no kā viss šis sākās! Un Saulietei viss po***, turpina tik atbalstīt krievus, viņai boltik veikals?, tusē ar krieviem, braukšot satikt eiropiešus, kā tad, malacis, tā turpini!!!

Piekrītu tavam viedoklim. Haips ir, bet no kurienes tam haipam aug kājas? Viņa beidzot ir parādijusi pārējiem to kāda ir patiesība. Es gaidīju, kad vēl viss kas nāks gaismā, bet tas ar laiku noteikti.
26.09.2022 08:20 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
Bet tā Sauliete uz realo jautajumu izvairas atbildet 😀jo viss haips sakas tak delj tas kazahstanas produkcijas 😁a šį kaut ko tagad par Sandru raksta random 😁
26.09.2022 08:38 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, Saulietei pēdējā laikā tiešām uzvedas dīvaini. Es gan nezinu vai tā ir bijis vienmēr, vai viņai vienkārši ir problēmas ar dusmu savaldīšanu, bet atliek kādam kaut ko pajautāt, un ne pat ļauni domājot, pretī var saņemt spaini ar sū***. Tādā ziņā Vucēna ,jā, publiski no situācijas spēj iziet tīkamāk, neatstājot par sevi kaut kādas lētas babenes iespaidu. Bet cik noprotu Vucēna labāk spēj savaldīt savas emocijas, to ir teikusi arī sakarā ar Neitu, ka šis bļauj un nez ko, bet viņa čill. Tā, ka neapskaužu Saulietes mājiniekus, kad Saulietei ir dusmu izvirdumi😁, bet nu jā, es viņas vietā padomātu par psihologu, jo tomēr tā viņas uzvedība ietekmē/ēs viņas super biznesu!
26.09.2022 08:48 |
 
Reitings 2605
Reģ: 10.04.2022
Skaistslaiks @ 26.09.2022 08:48
Jā, Saulietei pēdējā laikā tiešām uzvedas dīvaini. Es gan nezinu vai tā ir bijis vienmēr, vai viņai vienkārši ir problēmas ar dusmu savaldīšanu, bet atliek kādam kaut ko pajautāt, un ne pat ļauni domājot, pretī var saņemt spaini ar sū***. Tādā ziņā Vucēna ,jā, publiski no situācijas spēj iziet tīkamāk, neatstājot par sevi kaut kādas lētas babenes iespaidu. Bet cik noprotu Vucēna labāk spēj savaldīt savas emocijas, to ir teikusi arī sakarā ar Neitu, ka šis bļauj un nez ko, bet viņa čill. Tā, ka neapskaužu Saulietes mājiniekus, kad Saulietei ir dusmu izvirdumi?, bet nu jā, es viņas vietā padomātu par psihologu, jo tomēr tā viņas uzvedība ietekmē/ēs viņas super biznesu!

Saulietei ir problēmas ar dusmu izgāšanu, psihiku, to pat viņas meitas ir teikušas, ka mamma pārāk daudz bļauj virsū. No malas jau var ļoti labi redzēt, ka cilvēkam ar emocijām ir problēmas.
Domāju, ka kā sākās karš, viņa saprot, ka vairs nepelnīs tik daudz, kā ziedu laikos, un tagad uzvedas, kā nikns suns, tik mēģina jaunās māmiņas par idiotēm uztaisīt, ka nu tik tagad pelnīsat, kā es (Sauliete), bet nu būsim reāli, zem Saulietes ir daudz naivu meiteņu, kas arī kačā viņai to kvalifikāciju.
26.09.2022 08:54 |
 
Reitings 2424
Reģ: 20.09.2022
Meli tie esot. Bet “astīšu pievilkšana” notiek katra mēneša beigās, tas nav noslēpums. Un bieži tas notiek nedabīgi- pērc par savu naudu, kaut arī tev to preci nevajag.
26.09.2022 08:58 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
sauliiite.paula @ 26.09.2022 08:54

Saulietei ir problēmas ar dusmu izgāšanu, psihiku, to pat viņas meitas ir teikušas, ka mamma pārāk daudz bļauj virsū. No malas jau var ļoti labi redzēt, ka cilvēkam ar emocijām ir problēmas.
Domāju, ka kā sākās karš, viņa saprot, ka vairs nepelnīs tik daudz, kā ziedu laikos, un tagad uzvedas, kā nikns suns, tik mēģina jaunās māmiņas par idiotēm uztaisīt, ka nu tik tagad pelnīsat, kā es (Sauliete), bet nu būsim reāli, zem Saulietes ir daudz naivu meiteņu, kas arī kačā viņai to kvalifikāciju.

pat nav jāiet speciāli zem saulietes,atliek pieregistrēties itkā pie foršas meitenes ,bet ja tā mentore ir zem Saulietes uzreiz sanāk arī tā persona zem Saulietes-vot piramīdas plusi Saulietei teiktu 😀😁
26.09.2022 08:59 |
 
Reitings 2424
Reģ: 20.09.2022
Jā, Vucēna nekad tā neatbildētu, labākas līdera dotîbas.
26.09.2022 09:31 |
 
Reitings 2605
Reģ: 10.04.2022
karalienei ar galma ākstu vienādi rīta storiji..😀😀 es saprotu, ka galma āksts grib līdzināties karalienei, bet nevajag tik publiski copy paste😀😀
26.09.2022 09:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits