Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2567
Reģ: 10.04.2022
Valdet @ 16.08.2024 18:53
Es skatos Preticei storijus, viņa nav palielinājusi krūtis?

Nuja tagad nauda pāre pārēm, tērējam kā gribam
16.08.2024 22:11 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 16.08.2024 19:29
Foxai šobrīd pietrūkst ap 400 eiro mēnesī, lai dzīvotu labāk un varētu vairāk atļauties. Vienīgā vieta, ko viņa var iedomāties, kur šo naudu nopelnīt, ir NL. Agrāk pelnīja 1.mēnesī 400 eiro, pēc tam 1-1,5k un pat 3-3,5k mēnesī. Ko viņa vēl gaidot?
Jā, Foxa, ko tu vēl gaidi un nepelni? :D Ar NL aka Joyou var iebraukt tikai mīnusos.

Foxa aizmisusi kurā kompānijā šobrīd strādā? 😂
16.08.2024 22:40 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
Nu Kača, kad noņēma filtru un uzkrāsojās ļoti labi izskatījās, bet nav gluži pareizi teikt, ka tas no viņu produktiem. Botox riktīgi salaists, varbūt arī filleri deniņos..
16.08.2024 23:25 |
 
Reitings 1653
Reģ: 29.04.2024
Skatos mašas storijus un domāju, viņa tiešām bērniem laiku nevelta vispār. No vārda vispār.
Nu kā, nu kā var tā aizdirst mašīnu, beņķi, ratus. Katru mēnesi meklēt sadarbības un waškārus lai to visu iztīra.
Vai tiešām nav opcija vienkārši pieskatīt bērnus? Nepirkt vai pieskatīt savu kafiju utt utt. Nu bac, ja vienreiz izlīst, ok, var saprast, bet tas ir regulāri.
Nu jā tā notiek, tad varbūt nepērc to kafiju? Sīkums ar beņķiem, bet kāpēc to visu vajag virsū bērnam? Un slapji, netīri beņķi vēl arī smird.. nu tiešām tā ir lukšurī laif!?
Reāli sviests.
17.08.2024 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 2048
Reģ: 31.01.2012
Es vispār nesaprotu, kā bērns autokrēslā var 3+ reizes izliet kafiju. Kā viņš to var aizsniegt vispār? Un kā māte var būt tik bezatbildīga un turpināt pieļaut tādu situāciju? Tā kafija varētu tik pat labi būt tikko nopirkta, karsta. Bet viņai viss tik ļoti vienalga, ka jāsāk domāt, vai viņa speciāli gaida, kad notiks kaut kas slikts. Varbūt Rafas uzmanību pievērsīs? Nu, es nesaprotu.
Ja mans bērns - mazulis - sev virsū uzlietu manu kafiju, es, pirmkārt, 2 dienas sev pārmestu un domātu - ja nu tā būtu bijusi ļoti karsta, apdedzinātos, uz sejas uzlietu? - un, otrkārt, NEKAD vairs tādu situāciju nepieļautu. Kā kaut kas tāds var likties “hihi, baigais joks, Īlons tāds žuļiks, manu kafiju visu laiku sev uzlej virsū”?
17.08.2024 07:57 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
cupcake2 @ 17.08.2024 07:57
Es vispār nesaprotu, kā bērns autokrēslā var 3+ reizes izliet kafiju. Kā viņš to var aizsniegt vispār? Un kā māte var būt tik bezatbildīga un turpināt pieļaut tādu situāciju? Tā kafija varētu tik pat labi būt tikko nopirkta, karsta. Bet viņai viss tik ļoti vienalga, ka jāsāk domāt, vai viņa speciāli gaida, kad notiks kaut kas slikts. Varbūt Rafas uzmanību pievērsīs? Nu, es nesaprotu.
Ja mans bērns - mazulis - sev virsū uzlietu manu kafiju, es, pirmkārt, 2 dienas sev pārmestu un domātu - ja nu tā būtu bijusi ļoti karsta, apdedzinātos, uz sejas uzlietu? - un, otrkārt, NEKAD vairs tādu situāciju nepieļautu. Kā kaut kas tāds var likties “hihi, baigais joks, Īlons tāds žuļiks, manu kafiju visu laiku sev uzlej virsū”?

Ja bērnu nesprādzē vai ja bērns var izvilkt rokas no lencēm, viņš diezgan daudz kam tiek klāt. Arī mans bērns, ja izvelk rokas, tiek klāt daudz kam. Un mustangs ir zema mašīna. Jā, bērns var apliet ar ūdeni, sulu, pienu savu krēslu, jo tas ir rokās, bet neesmu dzirdējusi, ka mazi bērni lieto kafiju. Tātad ir variants par nesprādzēšanu.
17.08.2024 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 2048
Reģ: 31.01.2012
Cilveeks @ 17.08.2024 09:34

Ja bērnu nesprādzē vai ja bērns var izvilkt rokas no lencēm, viņš diezgan daudz kam tiek klāt. Arī mans bērns, ja izvelk rokas, tiek klāt daudz kam. Un mustangs ir zema mašīna. Jā, bērns var apliet ar ūdeni, sulu, pienu savu krēslu, jo tas ir rokās, bet neesmu dzirdējusi, ka mazi bērni lieto kafiju. Tātad ir variants par nesprādzēšanu.

Ja bērns var izvilkt rokas, tad viņš nav kārtīgi piesprādzēts. Ieteiktu tam pievērst uzmanību 😉
Bet tas bija savā ziņā retorisks jautājums, ko skaidrs, ka tādai Vucēnai uz drošību ir pilnīgi vienalga. Drīz jau Īlonu pārvadās tāpat kā Vitu - vispār bez krēsliņa. Ko tur čakarēties? Viņa taču tik labs šoferis, gandrīz nekad nav avārijas situācijas. Tikai 3x mēnesī. Kas tad tas ir?
17.08.2024 11:17 |
 
Reitings 4965
Reģ: 23.08.2022
ZANZEZAN @ 17.08.2024 00:02
Skatos mašas storijus un domāju, viņa tiešām bērniem laiku nevelta vispār. No vārda vispār.
Nu kā, nu kā var tā aizdirst mašīnu, beņķi, ratus. Katru mēnesi meklēt sadarbības un waškārus lai to visu iztīra.
Vai tiešām nav opcija vienkārši pieskatīt bērnus? Nepirkt vai pieskatīt savu kafiju utt utt. Nu bac, ja vienreiz izlīst, ok, var saprast, bet tas ir regulāri.
Nu jā tā notiek, tad varbūt nepērc to kafiju? Sīkums ar beņķiem, bet kāpēc to visu vajag virsū bērnam? Un slapji, netīri beņķi vēl arī smird.. nu tiešām tā ir lukšurī laif!?
Reāli sviests.

es domāju, kā viņai pašai nav pretīgi katru dienu tādā beņķī sēdināt savu bērnu.
saprotu, ka drupačas utml ir neatņemama sastāvdaļa, ja ir mazs bērns, bet nu cmon. vai tad nevar kaut 1x nedēļā izsūkt?
17.08.2024 11:34 |
 
Reitings 1600
Reģ: 25.01.2023
be.beta @ 17.08.2024 11:34

es domāju, kā viņai pašai nav pretīgi katru dienu tādā beņķī sēdināt savu bērnu.
saprotu, ka drupačas utml ir neatņemama sastāvdaļa, ja ir mazs bērns, bet nu cmon. vai tad nevar kaut 1x nedēļā izsūkt?
viņa speciāli krāja tos netīrumus sadarbībai? Tādā krēslā bērnam drēbes būs momentā netiras,pat ja neko neēd un nedzer.Dzerieni arī ir lipīgi,sevišķi sulas un kafijas,ja viņus uzreiz netīra.🤔
17.08.2024 12:33 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
Kenty @ 17.08.2024 12:33
viņa speciāli krāja tos netīrumus sadarbībai? Tādā krēslā bērnam drēbes būs momentā netiras,pat ja neko neēd un nedzer.Dzerieni arī ir lipīgi,sevišķi sulas un kafijas,ja viņus uzreiz netīra.?
Kaut kā Mašas stāstītais par to, ka viņai patīk tīrība un kārtība neiet kopā ar to, ka auto visu laiku izskatās kā izgāztuve.
17.08.2024 12:48 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
Kenty @ 17.08.2024 12:33
viņa speciāli krāja tos netīrumus sadarbībai? Tādā krēslā bērnam drēbes būs momentā netiras,pat ja neko neēd un nedzer.Dzerieni arī ir lipīgi,sevišķi sulas un kafijas,ja viņus uzreiz netīra.?

Šeit rodas tikpat loģisks jautājums - kādā cūku kūtī viņa vadā savus bērnus un brauc pati? Šis jautājums nav tāpat vien. Kad Chogan pārstāvji, reklamējot tīrīšanas līdzekļus, mazgāja dažādas virsmas un berza katlus. Tad tās rauca degunus un šausminājās, cik netīrīgas un tā tālāk. Un to netīrību vēl atrāda storijos. Tagad arī jāsāk šausmināties, jo Marijai tik netīri nolaista mašīna ir regulāri. Priekš sadarbībām velk laiku un netīrību, vai kā 😂
17.08.2024 13:31 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
3 bērnu māmiņa atkal sevi pazemo. Dodas ar Robi uz brokastīm, stāsta, ka katru reizi viņai jautājot, vai dosies ārā kā draugi vai kā pāris, kas nozīmē, vai viņai izmaksās vai maksās atsevišķi, un Maša ar spīdošām acīm saka, ka pēdējās 5 minūtes būs romantiskas kā pārim, ka Robis maksās un Robis pasaka, ka nē, kā draugi. :D
Maša pat vairs nav brokastu vērta. Uzsvilps un būs klāt.
17.08.2024 15:11 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
Vai jūs saviem bērniem liekat lasīt grāmatu mašīnā katru dienu? Vakar bija storiji no auto, šodien atkal. Papildus tam, ka bērnam ir tā jau grūtības koncentrēties un saprast, Maša vēl filmē, kad bērns to negrib un slēpjas aiz krēsliem.
17.08.2024 15:27 |
 
Reitings 2192
Reģ: 16.02.2021
Robis jau gudrs,kad gribes pamicit Mariju tad uzaicinas austeres un proseco izmaksat.Kad sim neko no vinas nevajag tad lai pati maksa
17.08.2024 17:11 |
 
Reitings 1653
Reģ: 29.04.2024
CallMeAnnika @ 17.08.2024 15:27
Vai jūs saviem bērniem liekat lasīt grāmatu mašīnā katru dienu? Vakar bija storiji no auto, šodien atkal. Papildus tam, ka bērnam ir tā jau grūtības koncentrēties un saprast, Maša vēl filmē, kad bērns to negrib un slēpjas aiz krēsliem.
protams, bērnam vislabākā vieta kir lasīt ir mašīnā, tajā aizmugures beņķī kur ir visa miskaste, drupačas, izlietā kafija un pavidu mutere lien virsū ar savu kameru un prasa lasīt. Labi ka nesaka vēl vai ne, Neit, vai ne, vai ne?
Maša ir tipisks piemērs tam, kādai mātei nav jābūt.
17.08.2024 17:21 |
 
Reitings 3970
Reģ: 08.09.2015
Bērns lasa mašīnā katru dienu, jo Neits dzīvojas pie omes, tad nu gadīgā mamma brauc pie omītes durvīm, lai bērns atnāk uz mašīnu palasīt obligāto literatūru, jo visa vasara bija par īsu to izdarīt un, tagad bērns praktiski vispār nepavada laiku mājās. Nu tā kā nākas bērnam ar disleksiju!!
17.08.2024 17:53 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 17.08.2024 17:53
Bērns lasa mašīnā katru dienu, jo Neits dzīvojas pie omes, tad nu gadīgā mamma brauc pie omītes durvīm, lai bērns atnāk uz mašīnu palasīt obligāto literatūru, jo visa vasara bija par īsu to izdarīt un, tagad bērns praktiski vispār nepavada laiku mājās. Nu tā kā nākas bērnam ar disleksiju!!

Mašīnā ideāls apgaismojums priekš lasīšanas 👍
17.08.2024 17:54 |
 
Reitings 1035
Reģ: 05.07.2024
CallMeAnnika @ 17.08.2024 15:11
3 bērnu māmiņa atkal sevi pazemo. Dodas ar Robi uz brokastīm, stāsta, ka katru reizi viņai jautājot, vai dosies ārā kā draugi vai kā pāris, kas nozīmē, vai viņai izmaksās vai maksās atsevišķi, un Maša ar spīdošām acīm saka, ka pēdējās 5 minūtes būs romantiskas kā pārim, ka Robis maksās un Robis pasaka, ka nē, kā draugi. :D
Maša pat vairs nav brokastu vērta. Uzsvilps un būs klāt.
Robis to bija domājis, kā labojumu, ka iet uz brokastīm kā draugi un 5min pirms aiziešanas kā pāris. Filtrējam tekstu un netaisām klaču no nesaprastiem tekstiem.
17.08.2024 18:41 |
 
Reitings 1589
Reģ: 27.04.2023
cupcake2 @ 17.08.2024 07:57
Es vispār nesaprotu, kā bērns autokrēslā var 3+ reizes izliet kafiju. Kā viņš to var aizsniegt vispār? Un kā māte var būt tik bezatbildīga un turpināt pieļaut tādu situāciju? Tā kafija varētu tik pat labi būt tikko nopirkta, karsta. Bet viņai viss tik ļoti vienalga, ka jāsāk domāt, vai viņa speciāli gaida, kad notiks kaut kas slikts. Varbūt Rafas uzmanību pievērsīs? Nu, es nesaprotu.
Ja mans bērns - mazulis - sev virsū uzlietu manu kafiju, es, pirmkārt, 2 dienas sev pārmestu un domātu - ja nu tā būtu bijusi ļoti karsta, apdedzinātos, uz sejas uzlietu? - un, otrkārt, NEKAD vairs tādu situāciju nepieļautu. Kā kaut kas tāds var likties “hihi, baigais joks, Īlons tāds žuļiks, manu kafiju visu laiku sev uzlej virsū”?

Mashina berniem ir visatlautiba. Majas ari, jo Ilons var mierigi cilat poda udens tvertnes vaku un Marija turpina ignoret sakot, ka Ilons vienkarsi censas visu saplest. Varbut berni ir jaaudzina Marij? Jamaca, ko drikst un ko ne? Tadi ir vecaku pienakumi- audzinat savus bernus. Bet Marijai izskatas ka interese tikai NL (upss,džojū) un aiziet uz randinu ar kadu kas izmaksas. Vismaz tas ir tas ko parada sava IG, bet ar lielu piebildi- es jau nearvienu nedangajos. Nu ja, protams!
17.08.2024 19:11 |
 
Reitings 3970
Reģ: 08.09.2015
Brunettt, kur tieši ir nesaprasts teksts, faktu jau nemaina, ka Maša pēdējās 5 minūtēs ir gatava kļūt par kaut ko vairāk kā tikai “draugi”, lai vecis tik izmaksā. A, Robis tic, ka var saņemt kaut vai vairāk tikai par izmaksātām brokastīm 😀😀😀
17.08.2024 20:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits