Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2566
Reģ: 10.04.2022
Nesaprotu to ex Saulieti…bļeģ tā slavē savu En Eļ kosmētiku, bet nejēdz noņemt filtru..tad jau tomēr huiņa tur pārdodas, effekta nekāda.
11.05.2024 11:02 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
sauliiite.paula @ 11.05.2024 11:02
Nesaprotu to ex Saulieti…bļeģ tā slavē savu En Eļ kosmētiku, bet nejēdz noņemt filtru..tad jau tomēr huiņa tur pārdodas, effekta nekāda.

Nu diezgan tizli izskatījās, ka pirms kosmētikas noņemšanas un pēc, diezgan līdzīgi izskatījās uzliktā filtra dēļ.
11.05.2024 11:49 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
"Es piegāju pie loga un paskatījos, ka nav un izdomāju, nē, es neiešu ārā vairāk" 😂 pie mums jau tās Ziemeļblāzmas tik košas un izteiktas nav. Var redzēt debesīs kaut kādas gaišākas/tumšākas joslas, bet pa lielam tas viss skaistums ir redzams caur objektīvu...
11.05.2024 11:58 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2022
amnēzija @ 11.05.2024 11:58
"Es piegāju pie loga un paskatījos, ka nav un izdomāju, nē, es neiešu ārā vairāk" ? pie mums jau tās Ziemeļblāzmas tik košas un izteiktas nav. Var redzēt debesīs kaut kādas gaišākas/tumšākas joslas, bet pa lielam tas viss skaistums ir redzams caur objektīvu...

Grūtnieçu slinkums? Esmu tikpat tālu grūtniecībā kā Egita. Tikai atšķirībā no viņas - ģērbos, lecu mašīnā un braucu skatīties ziemeļblāzmu.
Līdz šim neko neesmu atlikusi tiki grutniecības dēļ.
11.05.2024 12:10 |
 
Reitings 12106
Reģ: 06.07.2022
Fifīgā Jeļena vakar atkal uzziedusi "Lorea" krēmu, bet tad ņem biodronu, kura krāsa stipri atšķiras no Kvīnas melnās kūdras :D Jeļena laikam glāzē iepilina tikai trešdaļu, jo viņai šķidrums blāvi brūns :) Es neva, cirks ar to skuķi
11.05.2024 12:12 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
Andakk @ 11.05.2024 00:15
Ex.Sauliete uzvedas kā 15gadīgs skuķis.
Ielikusi postu un apakša pierakstījusi :
Kamēr mūs kopē, mēs radam jaunus inovatīvus produktus!
Liela biznesa lēdija.? Čīkst , kad kāds no viņas špiko. Šim jau vajadzēja pāriet pamatskola.

Un jā, kāpēc uzreiz viņus kopā? Viņi paši nevienu nekopē? Labi, kūdras dzēriena varbūt citām kompānijām nav, bet tie visi krēmi, kurus viņas ar sajūsmu nosauc par krutiem produktiem, citām kompānijām ar tādu izejvielu sastāvā jau sen ir. Piem., ar to pašu bakučiolu, retinolu. Un matu līdzekļi ar uv aizsardzību. Citiem zīmoliem jau pirms viņiem tādi bija...
11.05.2024 12:12 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
Vuceena tikusi pie dzīvokli, un tik smaidīga un tik laimīga, nav vairs jāguļ mammai pagultē . Tagat varam paskatīties cik ilgu laiku vajadzēs lai bērni pārvāktos pie Vuceenas .
11.05.2024 12:15 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
Preileniite @ 11.05.2024 12:10

Grūtnieçu slinkums? Esmu tikpat tālu grūtniecībā kā Egita. Tikai atšķirībā no viņas - ģērbos, lecu mašīnā un braucu skatīties ziemeļblāzmu.
Līdz šim neko neesmu atlikusi tiki grutniecības dēļ.

Pie mums tāda ir ļoti liels retums. Un tādu apzīmējumu "grūtnieču slinkums" es pirmo reizi dzirdu. Nevis grūtnieču slinkums, bet pašai vienkārši slinkums bija ģērbties un iziet paskatīties.. tur kur viņa kaut kādu materiālu labumu iegūst, tur skrien. Tad nav slinkums.
11.05.2024 12:16 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 11.05.2024 01:34

Vienīgais kas Hohlovu var uztraukt, ka kārtējo sapni nevarēs piepildīt.. Mēļo, ka jahtu vēlas iegādāties.
Tāpēc aktīvi aicina menedžerus "uguņot", sasniegt augstākas kvalifikācijas, lai ir piemērs citiem un, citi to redzot, arī gribētu tā pelnīt. Vienā līderu čata publikācijā varēja dzirdēt kā Katrīne mudina to lietuvieti, kura saņēma "Miljons sapnim", publicēt savu čeku, lai pārējiem menedžeriem būtu "jaunas asinis" ko parādīt, ka arī tā var pelnīt.
Vienai no Egitas komandas, Līvai, ielikts algas čeks par 114 eiro. Nenožēlojot ne mirkli, ka iestājās NL. Ļoti iedvesmojoši. :D
11.05.2024 13:22 |
 
Reitings 163
Reģ: 12.01.2021
Kur Maška pārvākusies ?
11.05.2024 14:12 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Man patika tas vakardienas storijs "pagaidām pārvācāmies, kamēr es saprotu, braucam uz ārzemēm vai nebraucam" un pēc tam, ka nav jau kruta māja, bet bērnam patīk utt. Tas izklausās tā it kā viņai kauns būtu par to vietu, kur ievācās. Domāju, ka pat ja dzīvesvieta izskatās moderni, tad tāpat ir kāds iemesls - atrašanās vieta, platība vai tml, kas viņu neapmierina. Šodienas storijus nenoklausījos, bet pēc vakardienas likās, ka traki dzīvot tā, ka vajag tēlot luxury life. Pie mammas laikam vispār neuzņēma nevienu storiju.
11.05.2024 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 2046
Reģ: 31.01.2012
Lūdzu, apstādiniet šo pasauli, es izkāpšu. 🤯 Marija ir ne tikai bezatbildīga bērnu dzemdētāja, bet arī vienkārši tupākais cilvēks, kādu esmu redzējusi. Ne tikai regulāri apdraudēt bērnu dzīvību, bet arī skaļi paziņot to instagramā.. Aicināt citus vecākus būt tik pat debīliem.. nu, tas ir kaut kāds cits līmenis. Man tas liekas pilnībā nepieņemami atstāt mazus bērnus vienus mājās, lai aizskrietu uz veikalu vai vienalga ko. Visi, kas tā dara, ir LOHI!!!!!! BEZ. IZŅĒMUMA. Bet ieteikt vēl neslēgt durvis? Lai tas trīsgadnieks iziet no mājas ārā un pazūd? Lai kāds svešais ienāk?? Un paziņot to kā “tomēr influenceris esmu, lai kaut ko vērtīgu influencēt”? AK MANS DIEVS. Tieši tāpēc, lai ugunsgrēka vai cita negadījuma gadījumā nekas netraucētu nogādāt bērnus drošībā, IR JĀBŪT AR BĒRNIEM MĀJĀS, VIŅI JĀPIESKATA, nevis ejot prom, jāatstāj durvis vaļā.
11.05.2024 14:44 |
 
Reitings 17
Reģ: 23.02.2022
CallMeAnnika @ 11.05.2024 13:22
Vienai no Egitas komandas, Līvai, ielikts algas čeks par 114 eiro. Nenožēlojot ne mirkli, ka iestājās NL. Ļoti iedvesmojoši. :D

Līva bija ielikusi Egitas čeku par aprīli.
Šķiet, ka kopsumma bija pāri 4K.
11.05.2024 14:49 |
 
Reitings 24032
Reģ: 18.08.2022
CallMeAnnika @ 11.05.2024 13:22
Vienai no Egitas komandas, Līvai, ielikts algas čeks par 114 eiro. Nenožēlojot ne mirkli, ka iestājās NL. Ļoti iedvesmojoši. :D

Nopietni????
Man būtu kauns tādu čeku likt Ig ,nu gan laiki pienākuši veselu mēnesi jāmočĩ,lai varētu aiziet 1 x uz Rimčiku pārtiku sapirkt nedēlai!😏
11.05.2024 15:26 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Preileniite @ 11.05.2024 12:10

Grūtnieçu slinkums? Esmu tikpat tālu grūtniecībā kā Egita. Tikai atšķirībā no viņas - ģērbos, lecu mašīnā un braucu skatīties ziemeļblāzmu.
Līdz šim neko neesmu atlikusi tiki grutniecības dēļ.
Tas nav grūtnieču slinkums. Egita arī pirms grūtniecības bija ļoti slinka un neko vairāk par Zoomiem negribēja darīt. Tagad grūtniecība ir labs attaisnojums.
Tāpat kā viņa teica, ka pirms grūtniecības bija ļoti aktīva un sportiska. Kad? :D Tajās dažās reizēs, kad aizgāja uz MoveGym sadarbības ietvaros?
Varbūt bija pirms NL, pirms nesāka degradēties.
11.05.2024 15:55 |
 
Reitings 1588
Reģ: 27.04.2023
cupcake2 @ 11.05.2024 14:44
Lūdzu, apstādiniet šo pasauli, es izkāpšu. ? Marija ir ne tikai bezatbildīga bērnu dzemdētāja, bet arī vienkārši tupākais cilvēks, kādu esmu redzējusi. Ne tikai regulāri apdraudēt bērnu dzīvību, bet arī skaļi paziņot to instagramā.. Aicināt citus vecākus būt tik pat debīliem.. nu, tas ir kaut kāds cits līmenis. Man tas liekas pilnībā nepieņemami atstāt mazus bērnus vienus mājās, lai aizskrietu uz veikalu vai vienalga ko. Visi, kas tā dara, ir LOHI!!!!!! BEZ. IZŅĒMUMA. Bet ieteikt vēl neslēgt durvis? Lai tas trīsgadnieks iziet no mājas ārā un pazūd? Lai kāds svešais ienāk?? Un paziņot to kā “tomēr influenceris esmu, lai kaut ko vērtīgu influencēt”? AK MANS DIEVS. Tieši tāpēc, lai ugunsgrēka vai cita negadījuma gadījumā nekas netraucētu nogādāt bērnus drošībā, IR JĀBŪT AR BĒRNIEM MĀJĀS, VIŅI JĀPIESKATA, nevis ejot prom, jāatstāj durvis vaļā.

Marijai vajag arstu. Ne vina pati ne berni sobrid nav drosiba, jo tur nedoma ar galvu vispar. Viscaur tik hepi ka javacas no majas ara jo bija jau piekususi no luksuri laif un dzives majas. Gribeja tiesi uz mazu dzivokli. Bet loti hepii, tik hepii ka visu nedelu raudaja un aizmuka no mates beigas
Lai butu tik hepii maza dzivokli
Tur ir kautkads nakamais depresijas limenis
11.05.2024 16:04 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
Maška jau būtu pēdējais cilvēks kurā klausīties ieteikumus par bērnu drošību, nu kāda iespēja , ka ugunsgrēka gadijumā Vita iedomāsies pieņemsim skriet vauri liesmām lai atvērtu dzelzs durvis? Tieši tādu iemeslu dēļ kā elektrības īssavienojumi/ ugunsnelaimes , mazus bērnus mājās nevar atstāt vienus ne uz minūti, noteikti ne tik mazus kā Vita un Ilons, nu pilnīga duračka, un ja durvis ir vaļā, tad tāpat, daudzdzīvokļu mājās pārsvarā visās tie gaiteņi ir tādi ar spraugām, bīstamām trepju malām utt, ja vēl piektais stāvs tad vispār, bet šī vēl atradusi tēmu par ko parunāt, un vēl Neits vainīgs , ka atstāj Vitu vienu, stulbene nopietni.
11.05.2024 16:08 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Jums neliekas, ka Marija tā jocīgi runā pēdējās dienas, viņa nav kaut ko salietojusies vai sašņaukusies, runā ar tādu kā sakostu žokli, muti never vaļā, tāda ļoti dīvaina, kā nariks.
11.05.2024 16:10 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
cupcake2 @ 11.05.2024 14:44
Lūdzu, apstādiniet šo pasauli, es izkāpšu. ? Marija ir ne tikai bezatbildīga bērnu dzemdētāja, bet arī vienkārši tupākais cilvēks, kādu esmu redzējusi. Ne tikai regulāri apdraudēt bērnu dzīvību, bet arī skaļi paziņot to instagramā.. Aicināt citus vecākus būt tik pat debīliem.. nu, tas ir kaut kāds cits līmenis. Man tas liekas pilnībā nepieņemami atstāt mazus bērnus vienus mājās, lai aizskrietu uz veikalu vai vienalga ko. Visi, kas tā dara, ir LOHI!!!!!! BEZ. IZŅĒMUMA. Bet ieteikt vēl neslēgt durvis? Lai tas trīsgadnieks iziet no mājas ārā un pazūd? Lai kāds svešais ienāk?? Un paziņot to kā “tomēr influenceris esmu, lai kaut ko vērtīgu influencēt”? AK MANS DIEVS. Tieši tāpēc, lai ugunsgrēka vai cita negadījuma gadījumā nekas netraucētu nogādāt bērnus drošībā, IR JĀBŪT AR BĒRNIEM MĀJĀS, VIŅI JĀPIESKATA, nevis ejot prom, jāatstāj durvis vaļā.
Maška ir tāda d*ra. Māca citiem, lai nekad neslēdz ciet durvis, ja bērns palicis viens pats un par to nosoda Neitu, ka tā izdarījis ar Vitu.
Vai Marija zin, kas notiek tad, kad viņa bieži vien izskrien, pēc tam negrib iet mājās un Mustangā filmē storijus, kamēr Neits paliek pieskatīt brāli un māsu? Un ugunsgrēks ir maza varbūtība, bet to, ka regulāri mazāko bērnu atstāj vienu vannā vai 9gadniekam pieskatīt 1gadnieku un 3gadnieci, tas viss ir ok?
Marijai vēl 4 gadi, kad pēc likuma var atstāt vecākajam bērnam pieskatīt sīkos. Ja vecākais bērns ir kauslis skolā bez jebkādas atbildības sajūtas, tad nevar sagaidīt citu attieksmi mājās, ka būs atbildīgs pret jaunākajiem, esot bez pieaugušajiem.
11.05.2024 16:12 |
 
Reitings 1588
Reģ: 27.04.2023
chihiro @ 11.05.2024 14:20
Man patika tas vakardienas storijs "pagaidām pārvācāmies, kamēr es saprotu, braucam uz ārzemēm vai nebraucam" un pēc tam, ka nav jau kruta māja, bet bērnam patīk utt. Tas izklausās tā it kā viņai kauns būtu par to vietu, kur ievācās. Domāju, ka pat ja dzīvesvieta izskatās moderni, tad tāpat ir kāds iemesls - atrašanās vieta, platība vai tml, kas viņu neapmierina. Šodienas storijus nenoklausījos, bet pēc vakardienas likās, ka traki dzīvot tā, ka vajag tēlot luxury life. Pie mammas laikam vispār neuzņēma nevienu storiju.

Man kauns par Mariju. Mes neizvelamies vecakus, un katram mums vecaki dzivo dazadi, un visiem nav instagramigas majas un dzivokli. Bet ir jabut kautkadai cienai. Nu elementarai cienai. Tu iegazies savas mates majas, ar kastem un 3 berniem
Noguli paris dienas. Influencere kas nenofilme nevienu storiju pa tam dienam-m, tikai no auto. Ja ka tad. Tas viss ir tik nozelojami Marij. Un tici vai ne, bet foruma loti labi tevi raksturo. Varbut tev ir kadi draugi, kas ir tadi pasi ka tu, bet kopuma, tu esi diezgan neforsh cilveks. Tas ta maigi izsakoties
11.05.2024 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits