Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 05.05.2024 10:54
Bet man žēl Marijas. Bail, ka viņa būs spiesta nolaisties līdz prostitūcijai, lai kaut kā izdzīvotu. Esmu viņu satikusi dzīvē, bija sataisījusies un tuvumā likās maģiski skaista sieviete. Tas bija pagājušogad. Viņai ir tik lielas acis un dzirkstoša uzvedība, tādu vieglumu atstāj. Pilnīgi noteikti varu iedomāties, kā viņa valdzina večus. (Mīnusojiet veselas! Man viņa besī dēļ savas nelojalitātes valstij, krieviskuma utt., nožēlojamā NL biznesa, bet – kā sieviete viņa ir mega harizmātiska. Es gan nesekoju viņai un neredzu, cik tālu žūpība aizvedusi, tikai jūsu šausmināšanos redzu)
Maška ir tik harizmātiska sieviete, ka vīrieši no viņas bēg un draugi pazūd viens pēc otra. :D
05.05.2024 16:54 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 05.05.2024 11:10
Kas tad nu, 36 h neesot ēdusi un pirmais ēdiens ir bulciņa. Vai tad visu laiku neslavēja pulverus tieši šādiem gadījumiem? Ka tik vēl beigās nenolec no NL, rūgtums noteikti ir liels
Kur tad slavētais un mīlētais prezidents Hohlovs? Marija vienmēr bija tā, kas teica, ka mister Prezident vienmēr atbalstīs un palīdzēs grūtos brīžos. :D Kaut kā neredz, ka viņam rūpētu.
05.05.2024 16:56 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
Es varētu piekrist, ka Marija pirmo iespaidu par sevi māk atstāt ļoti pozitīvu. Kad viņa savācās un sapulcējās un tēlo jauku cilvēku. Ar laiku jau tik saproti kāda ragana viņa ir.
05.05.2024 16:58 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 05.05.2024 11:21
Mashka Kakashka, nu protams, ka katrs saņem pēc nopelniem bumeranga formā karmas mērcītē. Lai tā būtu. Es vnk saku, ka mani viņa spēja apburt, un esmu sieviete. Bail pat iedomāties, kā viņa spēj uz džekiem performēt :)
Spēja - pagātnes formā. Viņa vairs neko nespēj.
05.05.2024 17:00 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 05.05.2024 11:25
Man liekas, ka pēc pāris dienām Marija būs gatava uz ceļiem līst Rafas priekšā un lūgt, lai šo ņem atpakaļ. Viens ir skaidrs, viņas situācijai ir jābūt ļoti sliktai, ja reiz viņa parakstījās uz kaut ko tādu, nevis noīrēja sev un bērniem kādu 2 istabu dzīvokli. Viņa jau var tur liet par brīvību un spontanitāti, bet nu nevienam acis neaizmālēs, jo tā nav nekāda brīvība dzīvot mazā kambarī ar 3 bērniem. Bērnu dēļ es tiešām novēlu, lai Rafa paņem viņu atpakaļ, lai vismaz ir tuvumā cilvēks ar galvu uz pleciem, un finanšu pratību. Ticu, ka viņš visus tos bērnus spētu gan mīlēt vairāk, gan aprūpēt. Man vienkārši grauž ausis, kad Marija lepni muld par savu spontanitāti, ko tieši labu tā viņas spontanitāte ir devusi, nu nevar ar bērniem mētāties šādi pa pasauli. Vai viņa maz ir domājusi par Vitas dārziņu, vai viņa uzskata, ka tas ir Ok, ka 3 gadniece tagad mēnešiem tupēs dzīvoklī? Es tiešām nesaprotu, kas viņai galvā darās.
Es novēlu, lai Rafa paņem bērnus, jo tie nav to pelnījuši, bet Maška saņem pēc nopelniem un dzīvo vēl sliktāk nekā tās, kuras apsmēja.
Lai iemācās strādāt un uzņemties atbildību. Dzīve izskolos, pēc tam pašai šīs zināšanas noderēs dzīvē.
05.05.2024 17:03 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 05.05.2024 11:25

Kad pulveri ir iepakoti kaut kur, velns viņ' zin' kur, tad iespējams. Un virtuve ir aizkrauta. Bērni tad jau arī vakar tikai no bulciņām partika.. vai tos uz kafejnīcu aizveda paēst..
Neitu baro par 800 eiro mēnesī, tie ir vidēji 25-27 eiro dienā, tad jau noteikti uz restorānu. :D
05.05.2024 17:04 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
vivii @ 05.05.2024 11:45

Noteikti ir domāti tie viņas vēlo vakaru story, kad viņa iedzērusi kaut ko pļāpāja. Es gan atceros, ka tas bija jau kādu laiciņu atpakaļ, pēdējā laikā tādi story nav redzēti.
Pēdējā laikā bija jāvāc mantas no mājas, jāmaksā mantu pārvadātājiem, jāmaksā apkopējai par mājas tīrīšanu, Prosecco nepietika. Un tagad taču vairs nav vietas, kur klusumā iedzert Prosecco. Var sēdēt Maskačkas skapī vai Mustangā. :D
05.05.2024 17:12 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 05.05.2024 12:52

Bez skaudības, pavisam nopietni - es nesaprotu, ar ko Marija varētu šarmēt. Vizuāli - Marijai ķermenis slaids, bet seja izskatās krietni padzīvojusi. Viņai cik, 26? Man tas vecums pārsteidz, jo esmu vecāka un izskatos jaunāka. 3 mazi bērni - daudziem vīriešiem tas būtu kā šķērslis. Uzvedība - skaļa, rupja, bērnišķīga. Intereses - NL, instagrams. Par ko ar viņu parunāt?
Iespējams, ir cilvēki, kam viss šis salikums vai kāds no aspektiem liekas šarmējoši, bet vairumam tomēr tā nebūs.
Maškai 29. Būs 30.
05.05.2024 17:13 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Nu ja viņa plānoja ceļot ilgstoši, tad jau budžets kāds ir, viņa par to naudu var daaaaudz labāku dzīvokli kaut 2ist noīrēt, nekā spiesties tajā mammas...... Kā Neits tur mācīsies un kāds ies uz skolu? Vitai b/d nav, Neitam skola arī drīz beigsies, tīri modīgus dzīvokļus var atrast daudz un tam nav jābūt gluži Mārupē..... Šodien redzēju viņas mustangu Ozolniekos..... Starp citu, Kristapam vajadzētu alimentu summu samazināt, īre dārgā tak vairs nav.....
05.05.2024 17:16 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
susla @ 05.05.2024 13:54
100% saies ar Rafu kopā.
Nu jau atkal redzamas bildes instagramā, kur šie abi divatā. Stabili taisās pie viņa vai arī gaida, kad viņš jaunu mājvietu LV sagādās.
Ja nebūtu kopā, neatliktu atpakaļ bildes ar Rafu. Tas, ko tagad atrāda ir haipam, skatījumiem utt., lai skatās visu laiku un sadarbībām. Tā teikt, algoritmu uzkačā tā pamatīgi.
:D :D :D Labs joks.
Sanāk, ja viena puse atarhivē kopīgās bildes ar bijušo IG, bet otra puse nepavisam negrib attiecības, tas nozīmē, ka ir kopā? Tagad attiecības sastāv tikai no vienas puses?
Maška bildes atarhivēja tad, kad saprata, ka bez Rafas naudas neiztiks. Viņa var taisīties pie Rafas, var gaidīt, kad viņš jaunu māju sagādās, bet kā saa - gaidi ar maisu.
05.05.2024 17:22 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
CallMeAnnika @ 05.05.2024 17:22
:D :D :D Labs joks.
Sanāk, ja viena puse atarhivē kopīgās bildes ar bijušo IG, bet otra puse nepavisam negrib attiecības, tas nozīmē, ka ir kopā? Tagad attiecības sastāv tikai no vienas puses?
Maška bildes atarhivēja tad, kad saprata, ka bez Rafas naudas neiztiks. Viņa var taisīties pie Rafas, var gaidīt, kad viņš jaunu māju sagādās, bet kā saa - gaidi ar maisu.

Zinot Mariju, tad viņa slēps līdz pēdējam un tad būs lielais Surprise atkal. Nav tak pirmā reize, kad šādi izdara. Nu vērosim.
05.05.2024 17:44 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
susla @ 05.05.2024 17:44

Zinot Mariju, tad viņa slēps līdz pēdējam un tad būs lielais Surprise atkal. Nav tak pirmā reize, kad šādi izdara. Nu vērosim.
Marija var slēpt un cerēt visu ko, bet ja Rafa neņems šo pretī, tad nekas nebūs.
05.05.2024 17:47 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 05.05.2024 17:13
Maškai 29. Būs 30.

Ā, ok, lasīju šeit pat diskusijā par 26, bet kļūdaini tad. Bet arī 30 gados var izskatīties labāk.
Nesaprotami, kas viņai tur ar sejas pampumu utt., jo reizēm izskatās briesmīgi, bet varbūt tur kādas veselības problēmas NL dēļ, taču no viegli maināmām lietām - viņai nepiestāv īsi mati un jo vairāk ar šādu krāsojumu/ataugušām saknēm. Bieži viņas matu sakārtojums, meikaps un apģērbs arī savecina.
05.05.2024 18:11 |
 
Reitings 921
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 05.05.2024 12:22
Lepnajam Mustagam bagāžnieks pat neveras vaļā. :D Kā viņa ''plānoja'' ar to braukt cauri visai Eiropai? :D

Kā pati teica, ka bagāžnieks jau ziemā nevērās vaļā. Ja tiešām būtu plānojusi braukt, tak būtu sataisījusi. Aktrise no nodeguša teātra.
05.05.2024 18:30 |
 
Reitings 921
Reģ: 15.09.2023
SmiekliNāk @ 05.05.2024 05:56
kā Marija toreiz teica par tām istabām ar tapetēm? ? ka šai besījot vai ļoti nepatīkot tādi dzīvokļi. Un vēl kko sliktu teica par Purvciemu arī ? nu ko, Marija, iešu es atlaisties savā tapešu izlīmētajā dzīvoklī SAVĀ istabā...?

Tur ir ne tikai tapetes, bet arī linolejs uz grīdas. Paldies NL par šo Lux dzīvi līdz kurai NL ir novedis Mariju.
05.05.2024 18:33 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
Gan jau mammīte dabūja rājienu par tiem storijiem.
05.05.2024 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Ditto @ 05.05.2024 15:07
Par Vucenas situaciju - arprats, arprats, arprats!!! Mila sieviete, ar kuru galu tu doma? (protams, retorisks jautajums, jo atbildi mes visas zinam).
Loti zel bernu, vini visi izskatas apjukusi tajos instagrama storijos, ko ielikusi Mashas mamma. Sanak, ka vini visi gul uz viena izvelkama divana?
Un kas par atbildigu maati - vai tiesan nevareja salikt kaut vai katram bernam atsevisku mantu kasti, ar katra berna vardu virsu, lai vismaz var atrast drebes ko uzvilkt? Un ja vina nevar atrast berniem drebes un apavus, iedomajos, ka vini diez vai ari zobus tira, jo higienas preces ari nevar atrast, tapec mazgajusi matus ar mamma sampunu.
Nevaru iedomaties nolaisties tik zemu, zinot, ka man jauznemaz atbildiba par 3 berniem. Vina vareja jau sen kratities vala no tas majas, pardot to briesmigo masinu, un nopirkt kadu letu 2 istabu dzivokli, noteikti, ka vinai butu kads lets variants sanacis, ja butu pardevusi mustangu, izpardevusi nevajadzigas lietas un taupigak dzivojusi, nevis vazajusies rinki ar Robiti utt. Un tad to varetu izremontet un dzivot ka kaut cik normala gimene, bet nu Mashka jau neko nedara normali.
Nedomaju, ka socialais dienests varetu situaciju padarit labaku, bet vina vareja vismaz visus bernus aizsutit pa vasaru padzivot pie teviem, un sakartot savu domasanu un finansialo stavokli.

Pa kādām kastēm? Viņa tur tik maz ir pielikusi pirkstu, lai savas mantas savāktu. 😂 Cik reizes jau teica, ka tik daudz jādara, tik daudz jādara, šodien kravāšos. Pienāk vakars - šī visu dienu braukājusi vai Īlons pa rokām, vai vēl sazin kas.
Pēc tam tik stāsta, cik mamma daudz sadarījusi. Mamma!!! Mīļā sirds, tev ir gandrīz 30 gadi, trīs bērni un tu neko nespēj patstāvīgi izdarīt! Kas būtu, ja mamma nepalīdzētu? Un es vispār brīnos, ka palīdz. Gan ar pieskatīšanu, gan mantu sapakošanu, gan tagad ar izmitināšanu, ņemot vērā, ka KATRU reizi Marija viņu brutāli noliek. Laikam jau ļoti mīl mazbērnus, vai tā kā nesaprot latviešu valodu, tad nemaz nezina, kā Maška viņu storijos aprunā.
05.05.2024 21:19 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
cupcake2 @ 05.05.2024 21:19

Pa kādām kastēm? Viņa tur tik maz ir pielikusi pirkstu, lai savas mantas savāktu. ? Cik reizes jau teica, ka tik daudz jādara, tik daudz jādara, šodien kravāšos. Pienāk vakars - šī visu dienu braukājusi vai Īlons pa rokām, vai vēl sazin kas.
Pēc tam tik stāsta, cik mamma daudz sadarījusi. Mamma!!! Mīļā sirds, tev ir gandrīz 30 gadi, trīs bērni un tu neko nespēj patstāvīgi izdarīt! Kas būtu, ja mamma nepalīdzētu? Un es vispār brīnos, ka palīdz. Gan ar pieskatīšanu, gan mantu sapakošanu, gan tagad ar izmitināšanu, ņemot vērā, ka KATRU reizi Marija viņu brutāli noliek. Laikam jau ļoti mīl mazbērnus, vai tā kā nesaprot latviešu valodu, tad nemaz nezina, kā Maška viņu storijos aprunā.

Tu kā māte saviem bērniem nepalīdzēsi nekad, kad viņi būs lieli un būs neapskaužamā situācijā nonākuši?
Aicini bērnus nemīlēt un ignorēt vai ko tu te vēlējies pateikt?
05.05.2024 21:22 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
susla @ 05.05.2024 21:22

Tu kā māte saviem bērniem nepalīdzēsi nekad, kad viņi būs lieli un būs neapskaužamā situācijā nonākuši?
Aicini bērnus nemīlēt un ignorēt vai ko tu te vēlējies pateikt?

Viņăm jau vienmēr ir bijušas tādas īpatnējas attiecības. Bija tač periodi ka viņas īsti nekomunicēja, jo bija kautkādi konflikti. Vel jau arī Vucēna, ja nemaldos, pati mammu uzmeta un aizgăja ar Dianu dzīvot. Bet nu liekas ka Marijai vienmēr ar visiem ir problēmas, laikam Diāna ir vienīgā ar ko viņa var sadzīvot. Cerams, ka Marija saņemsies, godīgi sakot, ir žēl viņas. Domāju ka viņai ir depresijas saasinājums, neko negribas, tāpēc arī “plūst” pa dzīvi un aktīvi nerīkojas.
05.05.2024 21:36 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
susla @ 05.05.2024 21:22

Tu kā māte saviem bērniem nepalīdzēsi nekad, kad viņi būs lieli un būs neapskaužamā situācijā nonākuši?
Aicini bērnus nemīlēt un ignorēt vai ko tu te vēlējies pateikt?
Stāsts nav par to, ka vecāki nevar palīdzēt, bet Marija ir ļoti slinka. Viņa gaidīs, kad visu viņas vietā izdara citi, kamēr pati atpūšas no atpūtas.
Māte palīdz mantas sakrāmēt, pēc tam pieskatīt mazbērnus, pēc tam visiem uztaisīt ēst, pēc tam doties uz bērnu laukumu. A ko pa to laiku Maška? Sēž bezjēdzīgi telefonā un tēlo nogurušu nabadzīti. Nogurusi no nekā nedarīšanas.
05.05.2024 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits