Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 111
Reģ: 12.09.2019
Dārziņa vietā es liktu atmaksāt visus Vitas izdevumus, kas izdoti “sadarbības” laikā. Nekāda reklāma Vucenei nesanāca, toties neslavas celšana gan.
Marijai reiz vajadzētu aizdomāties - ja visapkārt ir idioti, vai tik gadījumā viņa nav centrālā?
29.04.2024 18:38 |
 
Reitings 1357
Reģ: 18.12.2022
Nitaris @ 29.04.2024 10:09
varbūt tieši otrādāk, pieradīs pratīs mierīgi reaģēt uz nepierastām, jaunām situàcijām, kad kautkas nav pēc plāna.
Tu neuztver galveno. Kāpēc citiem ir jācieš dēļ viena, kas sevī uzskata par īpašu? Tas no sērijas, mums ir dārza ballīte, visi ēd gaļu, atnāk čalis ar jauno draudzeni, kurā ir vegāne neviens to nezināja un saceļ traci, ka ir 10 veidu gaļa un tikai mazs šķīvis salātu.
Vai ja gribam klasiku - visi ir vienlīdzīgi, bet daži vienlīdzīgāki par citiem.
29.04.2024 18:39 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 29.04.2024 16:50
Reklāmu neviens nepamanīja, bet antireklāmu gan.
https://failiem.lv/u/jmrvfzzkrw

Viens darvas piliens sabojāja visu priekšstatu par mācību iestādi un tās darbiniekiem.
29.04.2024 18:42 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 29.04.2024 16:50
Reklāmu neviens nepamanīja, bet antireklāmu gan.
https://failiem.lv/u/jmrvfzzkrw
man gan liekas, ka labi, ka beigās Marija visu izstāstīja, kā ir. Nevajadzēja izmest no dārziņa, bet atrisināt, izrunāt šo situāciju. Vadītāja taču uzreiz Vucēnai neko neatbildēja, bet tikai pašā vakarā izlēma nosūtot ziņu, bez nekādām sarunām. Nebūtu izmesta, neko nestāstîtu. Vadītājai mācība, ka nevar ar klientiem tā.
29.04.2024 18:56 |
 
Reitings 1601
Reģ: 25.01.2023
amnēzija @ 29.04.2024 18:42

Viens darvas piliens sabojāja visu priekšstatu par mācību iestādi un tās darbiniekiem.
pie Posta jau ir parādījušās labas atsauksmes.Tas cilvēks ,kas taisīja postu,laikam neizprata viņas storijus,un nav dzirdējusi pirmo daļu,kur viņa teica,ka tieši saskarsmē ar Vitu par audzinātāju un nodarbībām pretenziju nekādu nav.
29.04.2024 18:58 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
Nitaris @ 29.04.2024 18:56
man gan liekas, ka labi, ka beigās Marija visu izstāstīja, kā ir. Nevajadzēja izmest no dārziņa, bet atrisināt, izrunāt šo situāciju. Vadītāja taču uzreiz Vucēnai neko neatbildēja, bet tikai pašā vakarā izlēma nosūtot ziņu, bez nekādām sarunām. Nebūtu izmesta, neko nestāstîtu. Vadītājai mācība, ka nevar ar klientiem tā.

Man besī šito skandināt, bet tu neesi pati Maška? :D
Tu vnk esi pieķērusies katram Marijas teikumam, pieņemot to par absolūto patiesību :D
29.04.2024 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
Nitaris @ 29.04.2024 18:56
man gan liekas, ka labi, ka beigās Marija visu izstāstīja, kā ir. Nevajadzēja izmest no dārziņa, bet atrisināt, izrunāt šo situāciju. Vadītāja taču uzreiz Vucēnai neko neatbildēja, bet tikai pašā vakarā izlēma nosūtot ziņu, bez nekādām sarunām. Nebūtu izmesta, neko nestāstîtu. Vadītājai mācība, ka nevar ar klientiem tā.

Neapsver tādu iespēju, ka vadītāja, izlasot, ko tā Vucēna atkal ir uzrakstījusi, saprata, ka atbildi nevarēs izteikt 3 vārdos, un viņai vienkārši pa dienu tam nebija laika? Zini, ne visi strādā, vārtoties visu dienu pidžammā pa dīvānu. 😉
29.04.2024 19:13 |
 
Reitings 3975
Reģ: 08.09.2015
Kāds vispār ir attaisnojums kavējumam, ja viņa burtiski dzīvo 2-3 minūšu attālumā no dārziņa. Ja nav stāvvieta, tad izbrauc 20 minūtes ātrāk (nav jau tā, ka stundām nav kur nolikt auto, no rīta braucu tur garām gandrīz katru dienu), vai ej ar kājām, kas ar Vitas ātrumu būs kādas 12min līdz dārziņam. Tieši tā, izsūta Neitu pa durvīm, un, tad lien atpakaļ gulēt, regulāri aizguļoties, tur arī visa tā kavēšana rodas!
29.04.2024 19:37 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
magdalena333 @ 29.04.2024 19:37
Kāds vispār ir attaisnojums kavējumam, ja viņa burtiski dzīvo 2-3 minūšu attālumā no dārziņa. Ja nav stāvvieta, tad izbrauc 20 minūtes ātrāk (nav jau tā, ka stundām nav kur nolikt auto, no rīta braucu tur garām gandrīz katru dienu), vai ej ar kājām, kas ar Vitas ātrumu būs kādas 12min līdz dārziņam. Tieši tā, izsūta Neitu pa durvīm, un, tad lien atpakaļ gulēt, regulāri aizguļoties, tur arī visa tā kavēšana rodas!

Noliec bērnus gulēt un dodies drīz pati. Bet nē, pļūta savu taisnību instagramā un dzer.
29.04.2024 19:49 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
cupcake2 @ 29.04.2024 19:13

Neapsver tādu iespēju, ka vadītāja, izlasot, ko tā Vucēna atkal ir uzrakstījusi, saprata, ka atbildi nevarēs izteikt 3 vārdos, un viņai vienkārši pa dienu tam nebija laika? Zini, ne visi strādā, vārtoties visu dienu pidžammā pa dīvānu. ?

Viņa jau nestrādā, viņa imitē darbu. Diez kā Kača paspēj nl, visos raidījumos, uztaisīt ēst utt.? Jā, bērni lieli, bet mačkai ir viens bērns mājās darbdienās, kurš vairs nav zīdainis pie pupa. Problēma ir tā, ka visa dienu pavada guļot un instagramā.
29.04.2024 19:52 |
 
Reitings 1695
Reģ: 29.04.2024
Es visu laiku domāju, kāpēc tādiem kā maša vajag māju? Zāli pati nevar nopļaut, sniegu notīrīt nevar, uz terases iziet reizi gadā, ja kas notiek meklē kādu kas pakalpos.. nu tak nopērc dzīvokli un sēdi. Vispār nevajadzēs ne par ko domāt, būs daudz vairāk brīva laika, nebūs jādara pašai vairs nekas😅
29.04.2024 19:59 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
Tā audzīte diez ko jauka nelikās komunikācijā, bet nu saprotams, ka forši nav ka pretī tāda influenca, kurai pie pakaļas kautkādi bd iekšējie noteikumi un režīms.
Skatos Agneses sadarbības video ar meitu dārziņu- nu forši, jauki video. Neatceros ka Maša kaut reiz būtu pacentusies uztaisit reelu darziņam.
29.04.2024 20:45 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
Vienkārši Marija ir savas dzīves melnajā strīpā. Viss viņai šobrīd ir slikti alga maza, mājai beidzās kontakts, 3 bērni no kuriem 2 sīkie un 1 pusbandits. Pati izskatās briesmīgi, vīrietis nav,no agrākās Marijas palicis tikai vārds un uzvārds. Tas trakākais ir tas, ka pati neredz nekādu gaismu tuneļa galā un tāpēc arī jūk prātā.
Tas sarakstes ko viņa publicēja tak ir viena maza daļiņa,tā arī pati teica, takā vēl nezinām kā tur viss beigu beigās bija. Un vainīga viņa nekad nebūs vienmēr būs kāds svarīgs attaisnojums, bet ne kad bija pohaina un nevarēja savākties.
29.04.2024 20:47 |
 
Reitings 1043
Reģ: 14.01.2022
Hubabuba @ 29.04.2024 20:45
Tā audzīte diez ko jauka nelikās komunikācijā, bet nu saprotams, ka forši nav ka pretī tāda influenca, kurai pie pakaļas kautkādi bd iekšējie noteikumi un režīms.
Skatos Agneses sadarbības video ar meitu dārziņu- nu forši, jauki video. Neatceros ka Maša kaut reiz būtu pacentusies uztaisit reelu darziņam.

Audzinātāja bijusi pat pārāk jauka!
Visur tikai “es cietēja” daudzbērnu mamma utt.
Pirmkārt, nezinu nevienu mammu, kas ceļās, “kad sagribās”
Otrkārt, ir tik daudz sarkano karogu viņai kā mammai, kad ķipa “*domā par savām atvasēm”
* izklāsta visu info par savu bērnu ar uzvedības traucējumiem, filmē utt
* Ilons ir vannā, es taisu savu drainu.. ir atslodzes blablaaablaaa ( nu bļe.. Tu nopietni? ) tik mazu bērnu pat pie zupas šķīvja neviena normāla mamma neatstātu..
* Vita tagad paspīd tikai bērnu dārza sakarā, citreiz šķiet, ka tāda vispār neeksistē, dzīvo savu dzīvi.. ir patstāvīga ahujenna..
Marija! Nu zb, pieaudz! Tu esi TRĪS bērnu mamma! Tavi bērni! Kāpēc Tu nevari vienkārši dzīvot normāli! Tas kantoris ir uzputējis un 88% no Taviem sekotājiem to redz! Tak saņemies un dari kaut ko! Savādāk tiešām jau ir tāda galējība, ka par katru sūdu sāksi atskaitīties, kas nebūs pa prātam.. Tu redzi, kā karma ir nostrādājusi.. viss ir zudis. Netaisi tai vēl lielāku darbiņu.. jo kas būs, kas nekā nekā par šo “sapni NL” nebūs ? Nebūs kauns?
29.04.2024 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 19.10.2009
Ja es būtu pedagogs es saļimtu pie saņemtajiem tekstiem - vrb, kkad,vnm utt.
Nu nevar būt, ka, valstoties pa gultu, tu nevari cieņpilni uzrakstīt tekstu nesaīsinot vārdus.
Un galu galā tā mūžīgā kavēšana, es ar gribētu, lai manu laiku CIENA.
Nu nevar nākt kad grib un kā grib.. Arī mūsu dārziņā 8.30 ir brokastis un lūgums bērnus atvest līdz 8.20.,lai mierīgi iesācies rīts, roku mazgāšana, paši lēnām saklāj galdiņus,visi kopā paēd un novāc traukus
.
Tāpat pedagogi izstāsta kādu uzdevumu un kopīgi to pilda, nu kāda mārrutka pēc, viņai kaut kādai Anniņai tas būtu vēlreiz jāprstāsta stundu vēlāk, jo nevarēja mamaša izvelties no gultas...
29.04.2024 21:19 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
Dzintriņa @ 29.04.2024 21:09

Audzinātāja bijusi pat pārāk jauka!
Visur tikai “es cietēja” daudzbērnu mamma utt.
Pirmkārt, nezinu nevienu mammu, kas ceļās, “kad sagribās”
Otrkārt, ir tik daudz sarkano karogu viņai kā mammai, kad ķipa “*domā par savām atvasēm”
* izklāsta visu info par savu bērnu ar uzvedības traucējumiem, filmē utt
* Ilons ir vannā, es taisu savu drainu.. ir atslodzes blablaaablaaa ( nu bļe.. Tu nopietni? ) tik mazu bērnu pat pie zupas šķīvja neviena normāla mamma neatstātu..
* Vita tagad paspīd tikai bērnu dārza sakarā, citreiz šķiet, ka tāda vispār neeksistē, dzīvo savu dzīvi.. ir patstāvīga ahujenna..
Marija! Nu zb, pieaudz! Tu esi TRĪS bērnu mamma! Tavi bērni! Kāpēc Tu nevari vienkārši dzīvot normāli! Tas kantoris ir uzputējis un 88% no Taviem sekotājiem to redz! Tak saņemies un dari kaut ko! Savādāk tiešām jau ir tāda galējība, ka par katru sūdu sāksi atskaitīties, kas nebūs pa prātam.. Tu redzi, kā karma ir nostrādājusi.. viss ir zudis. Netaisi tai vēl lielāku darbiņu.. jo kas būs, kas nekā nekā par šo “sapni NL” nebūs ? Nebūs kauns?

Marijas kļūda ir tāda, ka viņai sākot NL biznesu, nav bijis plāna B, gadījumā ja nu kas. Un tā pārliecība par to, ka NL pastāvēs ilgi, būs zelta laiki un tik pelnīs. Kā Taņa šodien laivā atbildēja - neviena MLM kompānija nav mūžīga, ka viss var mainīties vienā naktī. Un viņai ir arī B plāns, ja nu kas un Chogan nav viņas vienīgais ienākumu avots.
Marija uz ko cer.. laikam, ka Hohlovs glābs.. 🙄
29.04.2024 21:20 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Nu, hakeres, kurš tad varētu būt tas ideālais dzīvoklis maškai
29.04.2024 21:39 |
 
Reitings 225
Reģ: 08.03.2021
Es nevaru...tā Maška ir staigājoša aktrise 😂😂😂 reku saka jau ka nebrauks nekur, ir noskatījusi priekš viņiem perfektu dzīvokli 🤭 ja viņai atbildes rīt,parīt ka dzīvoklis pieejams - viņa nebrauks, ja nē, tad brauks
Nu kārtējo reizi pierādās tas, ka no mums, dievietēm neko nenoslēpt, pat savas domas nē 🤣
Paldies par mini teātra izrādi, kas vēl tāpat var sagriezties kājām gaisā 😂
29.04.2024 21:41 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
ieva_she @ 29.04.2024 21:19
Ja es būtu pedagogs es saļimtu pie saņemtajiem tekstiem - vrb, kkad,vnm utt.
Nu nevar būt, ka, valstoties pa gultu, tu nevari cieņpilni uzrakstīt tekstu nesaīsinot vārdus.
Un galu galā tā mūžīgā kavēšana, es ar gribētu, lai manu laiku CIENA.
Nu nevar nākt kad grib un kā grib.. Arī mūsu dārziņā 8.30 ir brokastis un lūgums bērnus atvest līdz 8.20.,lai mierīgi iesācies rīts, roku mazgāšana, paši lēnām saklāj galdiņus,visi kopā paēd un novāc traukus
.
Tāpat pedagogi izstāsta kādu uzdevumu un kopīgi to pilda, nu kāda mārrutka pēc, viņai kaut kādai Anniņai tas būtu vēlreiz jāprstāsta stundu vēlāk, jo nevarēja mamaša izvelties no gultas...

Un tajā komunikācijā, sarakstes, kuras redzamas, visur tur, kur audzinātāja ir uzrakstījusi -"Sveiki!" vai "Labdien!" - Marija bez jebkādas sasveicināšanās bliež atpakaļ savu tekstu. Audzinātāja viņu uzrunā uz "Jūs", Vucēna viņai atpakaļ ar "jūs" un "Vadītāja" ar lielo burtu 🤣 viņa pati neciena personu ar kuru komunicē. Elementāras pieklājības normas, no viņas puses, pat sarakstē nav ievērotas. Nez, kādā tonī ir ierunātas tās balss ziņas..
29.04.2024 21:44 |
 
Reitings 5761
Reģ: 20.09.2022
KristaMilze @ 29.04.2024 21:41
Es nevaru...tā Maška ir staigājoša aktrise ??? reku saka jau ka nebrauks nekur, ir noskatījusi priekš viņiem perfektu dzīvokli ? ja viņai atbildes rīt,parīt ka dzīvoklis pieejams - viņa nebrauks, ja nē, tad brauks
Nu kārtējo reizi pierādās tas, ka no mums, dievietēm neko nenoslēpt, pat savas domas nē ?
Paldies par mini teātra izrādi, kas vēl tāpat var sagriezties kājām gaisā ?

Bet reāli, nu ko viņa to laiku darīs, kad viņi būs ceļā? Kā viņa tiks ar visu galā? Tur nebūs iespējas kaut kur aizvilkties un izelpot, kā viņa ir pieradusi darīt. Nebūs opcijas piezvanīt, lai kāds atnāk pieskatīt bērnus, lai viņa var atpūsties. Garš ceļš vienai pie stūres, cilvēkam, kuram patīk ilgi gulēt, lai gan viņa apgalvo, ka ir rīta cilvēks. Bērni bļaus, raudās un ja pašai no visas radušās situācijas besis, kāda koncentrēšanās ceļam.. ēšanas, gulēšanas, tualetes.. tas viss jādomā, jāplāno. Un mazajiem nedrīkst ilgi krēsliņos atrasties, regulāri jātaisa pauzes. Ceļš būs ļoooooti garš un ilgs. Vai viņa to izturēs? 🤔 es ļoti šaubos..
Un ņemot vērā Nataniela situāciju ar mācībām, vai ir prāta darbs raut ārā no skolas pēdējās nedēļās, kad tiek rakstīti pēdējie pārbaudes darbi un izlikti vērtējumi.. un kas ar skolu tālāk? Tomēr par bērna nākotni arī jāpadomā.. vai viņš turpinās viņas biznesu, kuru it kā varot mantot... 🙄😂 un tad vienalga kā noslēgs mācību gadu un kur izglītosies tālāk..
29.04.2024 21:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits