Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 758
Reģ: 29.05.2023
Hahahahhaha, ja jūs zinātu kā es smejos!!!! Marija apgalvo, ka viņa ir droša, ka Laine pati uzrakstīja sev to jautājumu. Marij, Tu esi stulba, es uzdevu Lainei to anonīmo jautājumu 😂😂😂 Tā vien gribas Marijai to uzrakstīt, bet nē, vērošu viņas idiotiskās domas un atklāsmes. Kā vienam cilvēkam var būt tik daudz problēmu - Kristapa draudzene viņu nepasveicina, skaidrojas ar pašu Kristapu, ar Laini, tgd vēl tai vadītājai neliek mieru.
20.04.2024 22:45 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Ugunsmeita teksts @ 20.04.2024 21:55[/quote
Man viss mierīgi te un labi😍a izklausās, ka, Tev Inga, gan ne😝, jo tauta tevi atkodusi😊😇🤣🤣😇🥲😍🥰😘
20.04.2024 22:47 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Bernedīne, jeb Sandra Smuško.
Sandra, es tavā vietā ļoti nokaunētos. Vienas dienas laikā esi Danenbergsoni nosūdzējusi VID, jo tev skauž, ka cilvēki brauc uz Ēģipti, uzrakstījusi, ka ir ko iesmiet par Leldi Ceriņi, kura nupat šķīrusies un par to tev prieks, tagad tik ļaunā veidā izsakies par sievieti, kurai vīrs nomira un kuru tu pazīsti? Tev var nepatik cilvēki, var nepatikt, ka citi nav perfekti, bet saņemies, sieviete! Kā var vienlaicīgi būt tik ļauna pret cilvēkiem, viņu nelaimēm un pati ar baudu citiem sataisīt sūdus? Kas ar tevi notiek???
20.04.2024 22:53 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Man vispār liekas, ka šeit cilvēks var izteikt savi domu un viedokli…it kā viss ok,..
A, tad, te ienāk kkādas vecās NLšicas un kko komentē🤣
Jums nav kauns par sevi??? Tak iedodat uzreiz savu konta nr 7un te visas pa dešukam sametīs, lai Jums jaunai bundžai sanāk😚
20.04.2024 22:53 |
 
Reitings 758
Reģ: 29.05.2023
Merilda @ 20.04.2024 22:45
Hahahahhaha, ja jūs zinātu kā es smejos!!!! Marija apgalvo, ka viņa ir droša, ka Laine pati uzrakstīja sev to jautājumu. Marij, Tu esi stulba, es uzdevu Lainei to anonīmo jautājumu ??? Tā vien gribas Marijai to uzrakstīt, bet nē, vērošu viņas idiotiskās domas un atklāsmes. Kā vienam cilvēkam var būt tik daudz problēmu - Kristapa draudzene viņu nepasveicina, skaidrojas ar pašu Kristapu, ar Laini, tgd vēl tai vadītājai neliek mieru.

Bet vispār es gribu atsekot Vucēnai - man kaut kā paliek slikti no tās viņas žults un ļaunuma, kurš tur ir iekšā nomaskēts no sabiedrības, bet tāpat spraucas ārā pa visām vīlītēm. Nepatīk tādas intrigas, aprunāšanas un drāmas, savas pretīgās žults izvemšana storijos, kas viņai ir pilnīgi parasta ikdiena. Ļoti toksiski tas ir.
20.04.2024 22:54 |
 
Patīk
Reitings 32968
Reģ: 12.10.2022
Kurpīte @ 20.04.2024 21:53

Tu esi normāla? Kā tu vari iedomāties noteikt Ingai kā sērot par savu vīru? Kaut vai reizi minūtē viņa viņu piemin, kāda tev darīšana? Nevis viņai jāliek mierā savs vīrs, bet gan tev jāliek mierā viņa! Cik saprotu no viņas komandas izlidoji, jo vnk nepavilki tur neko, biji par dumju, lai nopelnītu kaut ko. Bet gribējās pelnīt un dzīvot kā Ingai. Bet kā pierāda tavi komentāri, prātiņš bija par īsu.
Tavs komentārs ir vietā līdz brīdim, kamēr nesāc runāt par NL. Inga arī neko diži nenopelna NL.
Ļoti labi, ka izlidoja no NL. Nav jābaro Krievija un jātērē resursi, lai Hohlovam sponsorētu jahtu un sabojātu savu veselību.
20.04.2024 22:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 20.04.2024 22:53
Bernedīne, jeb Sandra Smuško.
Sandra, es tavā vietā ļoti nokaunētos. Vienas dienas laikā esi Danenbergsoni nosūdzējusi VID, jo tev skauž, ka cilvēki brauc uz Ēģipti, uzrakstījusi, ka ir ko iesmiet par Leldi Ceriņi, kura nupat šķīrusies un par to tev prieks, tagad tik ļaunā veidā izsakies par sievieti, kurai vīrs nomira un kuru tu pazīsti? Tev var nepatik cilvēki, var nepatikt, ka citi nav perfekti, bet saņemies, sieviete! Kā var vienlaicīgi būt tik ļauna pret cilvēkiem, viņu nelaimēm un pati ar baudu citiem sataisīt sūdus? Kas ar tevi notiek???

Es neesmu sanda smuško, ja kas😂😂😂
20.04.2024 22:56 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Pat ierakstīju vārdu IG meklētājā (sanda smuško), bet nekas neizleca😉
Uzsita interesi, Ingaaaaa😗
20.04.2024 22:59 |
 
Patīk
Reitings 32968
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 20.04.2024 22:28

Tieši tā, reklāma nav - "Mēs ejam uz bērnudārzu.", "Es eju pakaļ Vitai uz bērnudārzu.", "Mēs ejam ar Vitu no bērnudārza." ? un bērnudārza pieminēšana bija ļoti reti, nu tā, ka ļooooti reti. Varbūt 1x pa astoņiem mēnešiem, es dzirdēju garāku stāstījumu par bērnudārzu. Un "speciāliste" satura un reklāmu veidošanā, varēja izdomāt kā parādīt bērnudārzā nodarbību norisi bez to īpašo, unikālo materiālu izrādīšanas. Bet cilvēkam laikam negribējās tam veltīt laiku, bet sadarbību ļoti gribējās. Neko izcilu Vucēnas reklāmās nekad neesmu redzējusi, par ko viņa pat tos 350€ būtu pelnījusi ?? piedodiet tās, kurām viņas reklāmas liekas izcilas un samaksas vērtas ??
Un tieši tad, kad Vucēna pati sevi paslavē par to, cik lieliska satura veidotāja un influencere viņa ir, tad pienāk 'sekotāju' vēstules, kā viņas iespaidā ir iegādājušās kaut kādas lietas. Man gan šķiet, ka tas varētu būt rakstīts no kāda cita sava IG profila, tāpat kā feiko ziņas par pasūtījumiem.
20.04.2024 22:59 |
 
Reitings 6095
Reģ: 04.12.2022
Bernedīne @ 20.04.2024 22:45

It kā jā, strādāju normālu darbu, rūpējos par savu ģimeni un tuvākajiem?nesapratu jautājumu?

Skaidrs, ka tu nesaprati jautājumu. Izskatās, ka tev atkal uznākuši sāasinājumi un esi aizmirsusi iedzert zāles. Tapēc plosies visu dienu te noliekot visus, kurus apskaud. Sākot ar Ceriņu, beidzot ar Ingu. Un tad vēl tie murgi par mirušajiem pēc 40 dienām. Zvani ar steigu uz kādu palīdzības tālruni!
20.04.2024 23:01 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal @ 20.04.2024 22:53
Bernedīne, jeb Sandra Smuško.
Sandra, es tavā vietā ļoti nokaunētos. Vienas dienas laikā esi Danenbergsoni nosūdzējusi VID, jo tev skauž, ka cilvēki brauc uz Ēģipti, uzrakstījusi, ka ir ko iesmiet par Leldi Ceriņi, kura nupat šķīrusies un par to tev prieks, tagad tik ļaunā veidā izsakies par sievieti, kurai vīrs nomira un kuru tu pazīsti? Tev var nepatik cilvēki, var nepatikt, ka citi nav perfekti, bet saņemies, sieviete! Kā var vienlaicīgi būt tik ļauna pret cilvēkiem, viņu nelaimēm un pati ar baudu citiem sataisīt sūdus? Kas ar tevi notiek???

Man viss vienkārši ļoooti skauž😗😉, bet prieks, ka Tev nekas no tā visa neinteresē(jo esi sirdsšķīsta), a tikai paskaties, ar ko dalos - xo,xo, bucčiņaaas😘
20.04.2024 23:01 |
 
Reitings 387
Reģ: 10.10.2023
Kam tu tagad muldi, ka neesi? Tu vismaz pārliecinies, ka vem vienā vietā, ne vienu un to pašu tēmu, to pašu tekstu, paralēli ieliec citā platformā. Tev šķiet, ka nevar atrast tavu komentāru vēsturi, neredz tavus ierakstus un ja runā par cilvēkiem personīgu informāciju, kuru nezina citi, tevi nevar sazīmēt pēc visa šitā? Es esmu pilnīgā šokā par to, cik ļoti tev ir aizgājis ciet! Uzmeklē lūdzu palīdzību! Tu esi pilnīgi pazaudējusies un tas pat nav smieklīgi.
20.04.2024 23:03 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Un Tev nav jāmeklē un jālasa neviens no maniem komentāriem - ne par Danenebergosni, ne cerinu, ne tukšgalvi - tak, liecies pati mierā un nemeklējies😇murrr
20.04.2024 23:07 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
Bernedīne @ 20.04.2024 22:56

Es neesmu sanda smuško, ja kas???

Iespējams, ka kļūdos, bet pec sarakstes, un komunikācijas izklausas, eu tā esi Tu Ev * * a?
Vēl dienu pirms atvadīšanās no A. iezveidoji profilu? 🙄❌
Tikai naids pret Ingu, viņas burvīgo ģimenes dzīvi, un kopējo NL, un citu personu labo dzīvi, naids varētu nākt no Tevis, “mūžīgi apbižotā”, nemīlētā, nepieņemtā, dzīvojot “miskastē” 😂
Ar trešo garlaicīgs dekrēts?
Pieskati savu vīru, Vācijā ļoti “slikti” uzvedas.
Ja klūdos, no sirds atvainojos. 🙏🏽🙏🏽🙏🏽
20.04.2024 23:08 |
 
Reitings 547
Reģ: 15.09.2023
Vai bērnudārzs varētu šeit nomierināties un beigt strīdēties? Ir ok, ja izsaka viedokli, bet šobrīd jau jūs šeit parādat sevi ne no labākās puses.
Mans viedoklis par Ingu: vīrs nomira - man ir ļoti žēl un jūtu līdzi. Inga 2-3 dienas pēc vīra apglabāšanas sāk aicināt pirkt viņas storijus par maksu - WTF, nopietni? Tu tikko apglabāji savu it kā mīlēto vīru. Man nekad neienāktu prātā prasīt naudu par Instagram storijiem, kuros es stāstītu par savu dzīvi, ceļu, bla bla bla par savu mīļoto cilvēku. Šobrīd jau ir galējība, ieinteresēt cilvēkus ar sapņiem? Nu nopietni? Sāpes nav jāizdzīvo par naudas ubagošanu. Ingai ir gan sava ģimene, gan vīra ģimene, gan draugi, kuri viņu noteikti atbalsta arī finansiāli. Taisīt kaut kādu haipu uz vīra nāvi ir skumji un pretīgi, vēl censties uz to naudu nopelnīt. Inga tirgo NL (krievu kompānija, krievi nogalina ukraiņus), Inga tirgo lētas izcelsmes Polijas drēbes par dizaineru cenām. Un nē, lai cik man būtu žēl situāciju, kurā ir nonākusi Inga, es viņu neatbalstīšu dēļ viņas dzīves veida NL un visa pārējā, visvairāk jau man riebj viņas vēlme taisīt haipu ap mirušu cilvēku. Mīloši cilvēki tā nerīkojas. Mīlestība mīl klusumu, tāpat kā sāpes.
20.04.2024 23:09 |
 
Reitings 6095
Reģ: 04.12.2022
Vivian10 @ 20.04.2024 22:37
nekas viņai neskauž ?
Inga negrib iet strādāt. Tas arī viss. Vīrs viņu uzturēja. Tagad pašai jāsāk domāt, kā un kur nopelnīt. Inga mēģina haļavā dabūt piķi ar savu subscribing. Un tiešām, maksāt par to, lai svešs cilvēks izstāsta par ko naktī ir sapņojis?? ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Bet par ko cepiens? Tev kāds liek maksāt?
Negrib strādāt. Nu un? Tev jauztur viņas ģimene? Daudzas sievietes negrib strādāt, nu un? Un es tiešām ticu, ka tam subscribe ir pircēji. Kaut vai citas sievietes, kuras ir zaudējušas vīrus, kā atbalsts viena otrai.
20.04.2024 23:09 |
 
Patīk
Reitings 32968
Reģ: 12.10.2022
Kurpīte @ 20.04.2024 22:35

Tak viņai nav jēgas atbildēt, slima suņa murgi. “Miruši cilvēki sapņos nāk tikai pēc 40 dienām” ? Nenormālā gaišredze ?
Tak izlidoja viņa no Ingas komandas, jo bija debīla. NL jau, protams, nešķiro, ņem katru muļķi, kas kaut kādu kapeiku var ienest, bet šitā dura bija pa traku ? Tapēc jau raud, ka Inga ir augstprātīga, jo visticām Inga no viņas kratijās vaļā. Iedomājies tāda uzmetās par draudzeni piemēram ?
Neiesaistos diskusijā par Ingu un viņas sērošanu, bet tas, ko tu raksti par NL ir galīgi garām. Ja nesanāca NL, tad ir debīla? Ko tu pīpē? Tad jau pēc ex Saulietes vārdiem visas ir stu*bas un slinkas govis, jo viņai vienīgajai ir DS vai augstāka kvalifikācija par DS.
Cilvēku nosaukt par deb*lu, jo izlidoja vai aizgāja no NL, nav korekti. Tas, ko raksta, un cik adekvāti tas ir, tā jau ir cita lieta.
20.04.2024 23:10 |
 
Reitings 1944
Reģ: 16.02.2021
Vivian10 @ 20.04.2024 22:37
nekas viņai neskauž ?
Inga negrib iet strādāt. Tas arī viss. Vīrs viņu uzturēja. Tagad pašai jāsāk domāt, kā un kur nopelnīt. Inga mēģina haļavā dabūt piķi ar savu subscribing. Un tiešām, maksāt par to, lai svešs cilvēks izstāsta par ko naktī ir sapņojis?? ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

Tev jau ari kaut kas personīgs pret Ingu izskatās. Tik ļoti kaitina, ka viņa nestrādā un varbūt arī nemaz viņai nebūs jāstrādā. Katrs pelna kā māk un kā grib.Man pilnīgi neinteresē ko viņa tur stāsta, bet tev izskatās, ka naktsmieru viņas saturs grauj. Tas tev gan nepatiktu, ka Inga bez vīra un bez darba dzīvotu labāk kā tu 😜
20.04.2024 23:11 |
 
Reitings 4677
Reģ: 20.09.2022
Ak jel, Vucēna taču varētu iet strādāt par izmeklētāju 🤣 Laine pati sev jautājumu par Vucēnu uzrakstījusi 🫣🤣 šis ir kroņa numurs. Visām NLšicām liekas, ka visi citi paši sev uzdod jautājumus, kas ir saistībā ar viņām 👍😂
20.04.2024 23:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 08.04.2024
Atkal teksts @ 20.04.2024 23:03[/quote
Un ???!!!???
Kāds ir jautājums vai apgalvojums - es arī zinu, kas Tu esi😍
Bet mani joprojām neesi atkodusi😝
20.04.2024 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)