Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
SantaC @ 23.03.2024 15:38
Sasmējos par maškas izmaksu tabulu par Neitu mēnesī.
Lūk, daži piemēri no tās tabulas.
Maize un tās izstrādājumi - €150.
Augļi - €300
Saldumi - €100.
Gaļa - €60.
Piens un tā izstrādājumi - €50.
Tēja, cukurs, eļļa, mērces - €50.
Milti /makaroni - €15.
Zāles, vitamīni - €250.
Silto graudu terapija (2x nedēļā) - €3600
Logopēds (2x nedēļā) - €3360.
Frizieris - €72.
Kaut kā neesmu mainījusi, ka viņa tērētu naudu Neita vajadzībām kopš vajadzēja savākt čekus priekš tiesas. ?

Man škiet, ka pat Krūmiņ Jūlis neapēd tik daudz....
Viņa (Marija) vispār "tver lauku"? Un pēc tam dusmojas - es nelasu forumus, mani tie neskar...bet savos vārstījumos atstāsta forumos notikušo.
Marija, TU MELO!!! Tu to nesaproti?
Netas maizes istrādājumiem tērē 150 Eur mēnesī - viņam Džeimijs Olivers cep maizi? Vai rullē pastu?
Saldumi - 100 Eur ...bet kur ir veselīgs dzīvesveids?
Man šķiet, ka pat neveselīgāgais cilvēks šito visu nevar realizēt pat eksprimenta ietvarā...
A cik tie citi BĒRNI MAKSĀ, KAM SPĀŅU ASINIS???? LAIKAM PĀRIS 100 ŠTUKAS.....
23.03.2024 16:10 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 23.03.2024 15:58
Egitas storijs:
"Labrīt no māmiņkluba. Rekur ir mans sižets šodienas sērijā par slikto dūšu. Dalos ar savu pieredzi. Tie, kas jau man seko ilgāk līdz, zin, cik man bij traks posms, tiešām, man tas bij četrus mēnešus un jā, tad mans sižets ā šodienas tēmā par slikto dūšu. Starp citu, ļoti interesanti, jo esot, vispār nu jau esot kaut kādi medikamenti, kas pat palīdzot sliktai dūšai, kas man liekas wow. Nu, manā laikā vēl kaut kas tāds nebija zināms. Tā kā, slēdzam iekšā māmiņklubu, šodien ir ļoti interesantas tēmas, starp citu, ļoti dažādas, daudzvējādīgas, dažādas tā kad, katram man liekas kaut kas ļoti noderīgs. Manējā tēma ir sliktā dūša."
Vai šis liekas MK okey? Egitai vajag runas kursus ar steigu vai aizliegt Instagram.
Daudzvējādīgas?
Egitai pirmos 4 mēnešus bija slikta dūša, tagad ir 6.mēnesī, bet viņas laikā vēl tādi medikamenti nebija izdomāti. Kurā laikā? Pirms 2 mēnešiem, kad viņai bija slikta dūša? Vai viņa runā par savu pirmo grūtniecību?
Kāpēc MK nevarēja paņemt kādu topošo māmiņu, kura spēj izteikties un uz kuru ir patīkami skatīties un klausīties? Nevis paņemt krievu atbalstītāju, kura nespēj salikt teikumu kopā.

Katru reizi klausos un šausminos. Arī pagājušās nedēļas raidījums bija kaut kas briesmīgs.. nu neprot viņa runāt, neprot. Tieši tādas pašas domas - vai tiešām nebija citas topošās māmiņas, kuru izvēlēties kā Superbēbis 2024 topošā māmiņa? Tajā pasākumā intervēja divas mammas, atbildēja tik organiski un nesaspringti, un normāli, sakarīgiem teikumiem. Un viena no viņām arī bija topošā mamma otram mazulim.. un par tām jaunajām zālēm, tas, ka viņa neinteresējas ne par ko citu kā tikai par saviem biodroniem un pulverkokteiļiem, pašas vaina. Neticu, ka tie medikamenti parādījās tieši tajā brīdī, kad viņai beidzās tā sliktā dūša 😀
Egitai viss ir viņas tēma 🫣😂 un šodienas storiji par to, ka ārste teica, ka viņai nepieciešams vairāk guļošais režīms.. kāda tupeņa pēc viņa triecas uz to Jūrmalu? 🙄 ja tas ir Māmiņu klubs uzdevumā, tad es neticu, ka viņi nesaprastu, ja viņa tur neierastos. Viss par un ap mazuli būtu jābūt šobrīd pirmajā vietā un nevis pagozēties kameru priekšā..
23.03.2024 16:15 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
SantaC @ 23.03.2024 15:38
Sasmējos par maškas izmaksu tabulu par Neitu mēnesī.
Lūk, daži piemēri no tās tabulas.
Maize un tās izstrādājumi - €150.
Augļi - €300
Saldumi - €100.
Gaļa - €60.
Piens un tā izstrādājumi - €50.
Tēja, cukurs, eļļa, mērces - €50.
Milti /makaroni - €15.
Zāles, vitamīni - €250.
Silto graudu terapija (2x nedēļā) - €3600
Logopēds (2x nedēļā) - €3360.
Frizieris - €72.
Kaut kā neesmu mainījusi, ka viņa tērētu naudu Neita vajadzībām kopš vajadzēja savākt čekus priekš tiesas. ?

Jesus - frizieris 72 Eur...man šķiet, ka lēti...pie pārtikas vairāku simtu mērogā, puikam vajag arī manikīru un pedīkīru.
Zāles, vitamīni - 250 Eur...viņa to bērnu eksperimentē NOZĀĻOJOT???
Man škiet, ka tādu māti jāliek cietumā, kura bērnā pačkā nerālu ķīmiju. Neitam viņa vecumā mūsu platuma grādos vajag maybe tikai D vitamīnu...betas nemaksā tādu kosmosu.
23.03.2024 16:15 |
 
Reitings 811
Reģ: 16.09.2021
Martinika @ 23.03.2024 16:10

Man škiet, ka pat Krūmiņ Jūlis neapēd tik daudz....
Viņa (Marija) vispār "tver lauku"? Un pēc tam dusmojas - es nelasu forumus, mani tie neskar...bet savos vārstījumos atstāsta forumos notikušo.
Marija, TU MELO!!! Tu to nesaproti?
Netas maizes istrādājumiem tērē 150 Eur mēnesī - viņam Džeimijs Olivers cep maizi? Vai rullē pastu?
Saldumi - 100 Eur ...bet kur ir veselīgs dzīvesveids?
Man šķiet, ka pat neveselīgāgais cilvēks šito visu nevar realizēt pat eksprimenta ietvarā...
A cik tie citi BĒRNI MAKSĀ, KAM SPĀŅU ASINIS???? LAIKAM PĀRIS 100 ŠTUKAS.....

Viņam matus griež hairriga. Tur griezums vīriešiem maksā 30 eiro. Tā kā tas puika biežāk redzams noaudzis, tad šaubos, ka viņam matus griež 2 reizes mēnesī.
Graudu terapija? Viņš tajā bijā pēdējā mēnesī, pirms tamnebija. Logopēds? Logopēds maksā ap 40-50 eiro reizē, tātad nedēļā max 100 eiro, mēnesī tātad 400 eiro. Kādi tūkstoši?
23.03.2024 16:16 |
 
Reitings 811
Reģ: 16.09.2021
začeits @ 23.03.2024 15:38
Neesmu tg, bet ja šis viss ir patiesība, tad ellē ratā, nu kurš tam tic..
Tāda summa pārtikai- viņa viņu katru rītu baro ar ikriem, uz kuriem pārkaisītas zelta drupačiņas? Jo atrāda jau tikai nieka nagetus un picas. Skolas pusdienas nemaksā tādu kosmosu un daudzām skolām vispār mēdz būt brīvpusdienas. Augļi pa 300 - nu fiziski viņš nespēj apēst tādu daudzumu. Cik kg banānu, ābolu, ogu utt. sanāk pa tādu summu?
Un ja uz vienu cilvēku ģimenē pārtikas budžets ir aprēķināts uz 800, tad uz visu viņu ģimeni sanāk 3200. Kur ir tie milzīgie pārtikas maisi, ko viņa katru dienu stiepj no veikaliem? Ar tādu summu katru dienu sanāk no veikala atnest aptuveni 100$ vērtu pārtikas maisu. Parasti gan ieskrien tuvējā elvi pēc pāris lietām... Vai varbūt viņa tur ir pierēķinājusi klāt savas pulverbundžas un aptamilu sīkajiem?
Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka ugf līdzekļi ir par maz bērniem, bet šī ir ņirgāšanās.
Šķiet, ka viņa izspiež nepamatotas summas no viena bērna tēva, jo ir daudz reiz vieglāk tiesāties ar parastu latvju bāleliņu nekā sākt tiesu pret spāņu juristu.
Par to divu bērnu izdevumiem mute ir ciet, viņa pasniedz visu tā, kā bezmaz vienīgais naudas tērētājs ir Neits.

Loģiski, ka tur ir visu izdevumi. Visu.
23.03.2024 16:19 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Martinika @ 23.03.2024 16:15

Jesus - frizieris 72 Eur...man šķiet, ka lēti...pie pārtikas vairāku simtu mērogā, puikam vajag arī manikīru un pedīkīru.
Zāles, vitamīni - 250 Eur...viņa to bērnu eksperimentē NOZĀĻOJOT???
Man škiet, ka tādu māti jāliek cietumā, kura bērnā pačkā nerālu ķīmiju. Neitam viņa vecumā mūsu platuma grādos vajag maybe tikai D vitamīnu...betas nemaksā tādu kosmosu.

Par zālem runājot. Viņš varbūt pa šo laiku ir slimojis 2x. Neticu, ka tik daudz medikamentu tika izrakstīts, ka par tiem aptiekā samaksāja tādas summas 😂
Viņa pati vēl mašīnā sēžot stāstīja, ka negaidīja, ka zāles būs tik lētas. Un tas bija tad, kad viņai mazie slimoja. Un tie tiešām klepoja baisi. Klepus dēļ tajā laikā Nataniels uz skolu tikai pāris dienas neaizgāja.. vai tik šie nav kopējie izdevumi par visiem 3 bērniem šajā sadaļā? 🫣
23.03.2024 16:22 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 23.03.2024 10:35
Marija nodirš Sandru par haipu, bet pati turpina un ceļ statistiku. Viņai vispār neinteresējot ko par viņu runā, tam veltot visu vakaru storijos, smieklīgi.
Šodien tg turpina mīļāko rubriku alimenti par Neitu.
Ielikusi izmaksu pamatojuma tabulu. Zinātniskā fantastika ? Neits viens pats pārtikā apēd 800+ eur, nu kamooon ??
Terapija, logopēds un bokss vairāk kā 10k gadā.
Nē, nu labi, sarakstīt jau var visu ko, bet vajadzētu takā arī aizvest uz tām nodarbībām, kaut kā neredzas, ka Neits ietu 2x ned pie logopēda, 2x uz terapiju un vēl boksu. Aļoo?
Uzturlīdzekļu uzskatījums no Marijas puses ir kaut kāds vājprāts. Mēģina maksimāli izspiest no Neita tēva alimentus, lai to tērētu sev.
Neita boksa treniņi ir skolā, piekaujot citus, bet tas neizmaksā gandrīz 4000 gadā. :D Neits uz boksu nav bijis jau gandrīz gadu un neies arī, jo sīkie jāpieskata.
Pie logopēda 3360 eiro gadā 2x nedēļā? Viņš nav bijis pie logopēda, un arī neies. Skolā ir gājis, bet tas ir bez maksas, vai ne?
Siltie graudi 3600 eiro gadā? Viņu tur sūta tikai tad, kad skolā sataisa s*dus. Un tās ir dažas reizes nevis vairākus mēnešus regulāri pēc kārtas.
Bērna dzimšanas dienas svinības mājās 400 eiro? Bērnam NAV VISPĀR NEKĀDU SVINĪBU.
2000 eiro par māju un komunālajiem, no vienas galvas 500 eiro. Tā ir Kristapa problēma, ka Marijai vajadzēja sadzemdēt vēl divus bērnus un dzīvot mājā? Tā ir iegriba nevis vajadzība.
Saules aizsargkrēmu par 6,99 vajag katru mēnesi jaunu? Pieaugušas sievietes neizlieto tik daudz, cik 8 gadīgs puika. :D
23.03.2024 16:23 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Cilveeks @ 23.03.2024 16:16

Viņam matus griež hairriga. Tur griezums vīriešiem maksā 30 eiro. Tā kā tas puika biežāk redzams noaudzis, tad šaubos, ka viņam matus griež 2 reizes mēnesī.
Graudu terapija? Viņš tajā bijā pēdējā mēnesī, pirms tamnebija. Logopēds? Logopēds maksā ap 40-50 eiro reizē, tātad nedēļā max 100 eiro, mēnesī tātad 400 eiro. Kādi tūkstoši?

Visiem ir skaidrs, ka Marija MELO. Tikai, ne pašai Marijai tas ir skaidrs. Viņa var iztaisīties visādi. Bet tas neko nemainīs.
Un man viņas dzīvē nekas neskauž (pēc Marijas domām - visiem skauž viņas dzīve). Man ir darbs. Galva uz pleciem. Samērīgas ambīcijas utt.
Bet kas ir Marijai? Grimstošais NL kuģis. Vasiļevska kā Dievs.
Žēl bērnu. Redzu viņus visus pēc dažiem gadiem. Skola visā būs vainīga (mammas prātā). Un Latvija vainīga. Un prezidents vainīgs.
Bet tas, ka šī MĀTE tagad un te dzīvo no mūsu nodokļu maksātāju naudas, šī "vate" nesaprot.
Viņa gāna Latviju, prezidentu utt.
23.03.2024 16:24 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 23.03.2024 16:23
Uzturlīdzekļu uzskatījums no Marijas puses ir kaut kāds vājprāts. Mēģina maksimāli izspiest no Neita tēva alimentus, lai to tērētu sev.
Neita boksa treniņi ir skolā, piekaujot citus, bet tas neizmaksā gandrīz 4000 gadā. :D Neits uz boksu nav bijis jau gandrīz gadu un neies arī, jo sīkie jāpieskata.
Pie logopēda 3360 eiro gadā 2x nedēļā? Viņš nav bijis pie logopēda, un arī neies. Skolā ir gājis, bet tas ir bez maksas, vai ne?
Siltie graudi 3600 eiro gadā? Viņu tur sūta tikai tad, kad skolā sataisa s*dus. Un tās ir dažas reizes nevis vairākus mēnešus regulāri pēc kārtas.
Bērna dzimšanas dienas svinības mājās 400 eiro? Bērnam NAV VISPĀR NEKĀDU SVINĪBU.
2000 eiro par māju un komunālajiem, no vienas galvas 500 eiro. Tā ir Kristapa problēma, ka Marijai vajadzēja sadzemdēt vēl divus bērnus un dzīvot mājā? Tā ir iegriba nevis vajadzība.
Saules aizsargkrēmu par 6,99 vajag katru mēnesi jaunu? Pieaugušas sievietes neizlieto tik daudz, cik 8 gadīgs puika. :D

Es nez, cik tad to saules aizsargkrēmu ir jāsmērē 🫣 mēs nopērkam pavasarī vienu tūbiņu un no viņas, vienas sezonas laikā visu pat neizlietojam..
Lai gan neizbrīna, ja katru mēnesi dušas želejas jāpērk, kura parasti arī ir vairākiem mēnešiem. Tur laikam ēd ne tikai pārtiku, bet arī krēmus (tas protams, joks, bet tā sāk šķist) 😂
23.03.2024 16:27 |
 
Reitings 811
Reģ: 16.09.2021
Martinika @ 23.03.2024 16:24

Visiem ir skaidrs, ka Marija MELO. Tikai, ne pašai Marijai tas ir skaidrs. Viņa var iztaisīties visādi. Bet tas neko nemainīs.
Un man viņas dzīvē nekas neskauž (pēc Marijas domām - visiem skauž viņas dzīve). Man ir darbs. Galva uz pleciem. Samērīgas ambīcijas utt.
Bet kas ir Marijai? Grimstošais NL kuģis. Vasiļevska kā Dievs.
Žēl bērnu. Redzu viņus visus pēc dažiem gadiem. Skola visā būs vainīga (mammas prātā). Un Latvija vainīga. Un prezidents vainīgs.
Bet tas, ka šī MĀTE tagad un te dzīvo no mūsu nodokļu maksātāju naudas, šī "vate" nesaprot.
Viņa gāna Latviju, prezidentu utt.

Man arī neskauž viņas nožēlojamā dzīve. Nopelnu gandrīz 2000 eiro katru mēnesi bez izrādīšanās instagramā pidžammā. Ir laiks bērnam. Bērns iet pulciņos. Visi apģērbti, pabaroti bez tūkstošiem mēnesī. Ko man viņas dzīvē skaust? Ā, un aizbraukt kaut kur varu arī bez mērķa, lai papiks iedod piķi bērniem.
23.03.2024 16:32 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
amnēzija @ 23.03.2024 16:27

Es nez, cik tad to saules aizsargkrēmu ir jāsmērē ? mēs nopērkam pavasarī vienu tūbiņu un no viņas, vienas sezonas laikā visu pat neizlietojam..
Lai gan neizbrīna, ja katru mēnesi dušas želejas jāpērk, kura parasti arī ir vairākiem mēnešiem. Tur laikam ēd ne tikai pārtiku, bet arī krēmus (tas protams, joks, bet tā sāk šķist) ?

Lūdzu, lūdzu - kāds apstādiniet šo prāta stulbumu un degradāciju!
23.03.2024 16:32 |
 
Reitings 22238
Reģ: 16.04.2023
CallMeAnnika @ 23.03.2024 16:23
Uzturlīdzekļu uzskatījums no Marijas puses ir kaut kāds vājprāts. Mēģina maksimāli izspiest no Neita tēva alimentus, lai to tērētu sev.
Neita boksa treniņi ir skolā, piekaujot citus, bet tas neizmaksā gandrīz 4000 gadā. :D Neits uz boksu nav bijis jau gandrīz gadu un neies arī, jo sīkie jāpieskata.
Pie logopēda 3360 eiro gadā 2x nedēļā? Viņš nav bijis pie logopēda, un arī neies. Skolā ir gājis, bet tas ir bez maksas, vai ne?
Siltie graudi 3600 eiro gadā? Viņu tur sūta tikai tad, kad skolā sataisa s*dus. Un tās ir dažas reizes nevis vairākus mēnešus regulāri pēc kārtas.
Bērna dzimšanas dienas svinības mājās 400 eiro? Bērnam NAV VISPĀR NEKĀDU SVINĪBU.
2000 eiro par māju un komunālajiem, no vienas galvas 500 eiro. Tā ir Kristapa problēma, ka Marijai vajadzēja sadzemdēt vēl divus bērnus un dzīvot mājā? Tā ir iegriba nevis vajadzība.
Saules aizsargkrēmu par 6,99 vajag katru mēnesi jaunu? Pieaugušas sievietes neizlieto tik daudz, cik 8 gadīgs puika. :D

Aizmirsu pierakstīt, ka tā summa par logopēdu un graudu terapiju ir gadā, bet nu gan jau meitenes saprata. 😁
Bet nu jebkurā gadījumā tās summas ir kosmoss! Kā var viens bērns noēst €300 augļos mēnesī. 😳
Man ir žēl Kristapa.
Marija ir vāveres virinātāja/dzemdētāja un domā, ka Kristapam ir jāsponsorē viņas maucīgais un izšķērdīgais dzīvesveids.
Ko tad Rafiku nevelk uz tiesu? Mīž?
23.03.2024 16:36 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Martinika @ 23.03.2024 16:10

Man škiet, ka pat Krūmiņ Jūlis neapēd tik daudz....
Viņa (Marija) vispār "tver lauku"? Un pēc tam dusmojas - es nelasu forumus, mani tie neskar...bet savos vārstījumos atstāsta forumos notikušo.
Marija, TU MELO!!! Tu to nesaproti?
Netas maizes istrādājumiem tērē 150 Eur mēnesī - viņam Džeimijs Olivers cep maizi? Vai rullē pastu?
Saldumi - 100 Eur ...bet kur ir veselīgs dzīvesveids?
Man šķiet, ka pat neveselīgāgais cilvēks šito visu nevar realizēt pat eksprimenta ietvarā...
A cik tie citi BĒRNI MAKSĀ, KAM SPĀŅU ASINIS???? LAIKAM PĀRIS 100 ŠTUKAS.....

Var mani noriet, bet es uzskatu, ka tā māte no viena tēva grib izspiest naudu par visiem trim. Nu neapēd viens bērns 800€ mēnesī, Nataniels neslimo tik bieži, lai katru mēnesi 250€ būtu jātērē par medikamentiem un visas citas sadaļas naudas ziņā arī liekas absurdas. Vienam, pat pieaugušam cilvēkam, tie visi kopšanas līdzekļi nav jāpērk katru mēnesi.
23.03.2024 16:39 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Paturpināšu savas pārdomas par uzturlīdzekļiem, konkrēti - pārtikas izdevumiem mēnesī vienam 8 gadīgam puisim.
Maize un tās izstrādājumi 150 eiro mēnesī. 5 eiro dienā. Viņš apēd 4-5 kūkas vai 2-3 klaipus maizes vai katru dienu pus kg siera torti?
Augļi 300 eiro mēnesī, un Vucēna vēl piemin Telegram, ka augļu summu samazināja par 150 eiro. Bērns dienā noēd 10-15 eiro augļos? Nekad nav redzētas ogas vai augļi mājās. Tikai ēd nagetus un pārslas uztaisa pats no rītiem. Un pa dienu bērns atrodas skolā, kur vņam nav līdzi kilograms zemeņu vai 5 kilogrami banānu.
60 eiro gaļā mēnesī, kas ir 2 eiro dienā. Bērns pa dienu ir skolā, no rīta apēd cīsiņus vai bekonu, bet mamaša guļ, tā kā tas nenotiek. Neits vakariņās apēd ap 250-300 gramiem vistas fileju vai nagetu paku? Vucēna vēl piemin, ka tas ir neieskaitot picas, burgerus, sušī un visu citu junk food.
Eļļa, kakao, cukurs, sāls, tēja, mērces - 50 eiro mēnesī. Puika laikam eļļu un mērces dzer, un tējai pieber cukura un sāls paku dienā.
Saldumi 100 eiro mēnesī. 3,33 eiro dienā. Katru vakaru apēd čipšu paku vai nopērk 2-3 šokolādes vai batoniņus?
Pēc šiem aprēķiniem, Neitam vajadzētu svērt vismaz 150 kg un tualetes papīra izmaksas būtu x10.
Marija ir ieskaitījusi visu bērnu pārtiku vienā, lai nodrošinātu sev naudu nevis bērnam.
23.03.2024 16:40 |
 
Reitings 811
Reģ: 16.09.2021
amnēzija @ 23.03.2024 16:39

Var mani noriet, bet es uzskatu, ka tā māte no viena tēva grib izspiest naudu par visiem trim. Nu neapēd viens bērns 800€ mēnesī, Nataniels neslimo tik bieži, lai katru mēnesi 250€ būtu jātērē par medikamentiem un visas citas sadaļas naudas ziņā arī liekas absurdas. Vienam, pat pieaugušam cilvēkam, tie visi kopšanas līdzekļi nav jāpērk katru mēnesi.

Es pat nebrīntos, ka tie čeki tika vākti par visiem. Diez pamperu izmaksas ar ielika?
23.03.2024 16:43 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Valdet @ 23.03.2024 11:46
Telegramā par pārtiku ir 200€ nevis 800€. Drēbes 400€. Un boksa treniņš 1x 100€? Es drīzāk par drēbju un treniņu ciparu brīnos ?
Tos 200 eiro pārtikai raksta cita komentāros. Uzturlīdzekļu aprēķina lapā bērns noēd 837 eiro. No katra vecāka 418,50.
23.03.2024 16:45 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Vienīgais variants, kāpēc dušas želejas aiziet tik daudz, bērni vannā paliek vieni, tad tur var izspiest visu tūbiņu vienā reizē. Tad, jā, tad tiešām 15€ var mēnesī tikai dušas želejai iztērēt.. un kā jau iepriekš rakstīju, es neticu, ka katram bērnam ir sava dušas želeja un tikai priekš Nataniela dušas želejām tērē tādas summas. Un par to absurdo lietu, ka zobu birste un zobu pasta ir ierēķināta katru mēnesi. Zobu birsti var lietot vienu 3 mēnešus. Un zobu pasta arī ir vairāk kā vienam mēnesim, ja vien to zobu pastu neēd un nesmērē no viena zobu birstes gala līdz otram..
23.03.2024 16:47 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Cilveeks @ 23.03.2024 16:32

Man arī neskauž viņas nožēlojamā dzīve. Nopelnu gandrīz 2000 eiro katru mēnesi bez izrādīšanās instagramā pidžammā. Ir laiks bērnam. Bērns iet pulciņos. Visi apģērbti, pabaroti bez tūkstošiem mēnesī. Ko man viņas dzīvē skaust? Ā, un aizbraukt kaut kur varu arī bez mērķa, lai papiks iedod piķi bērniem.

Kuram var skaust viņas dzīve? 🤔 man arī nebūt neskauž. Žēl gan man ir, bet ne viņas, bet gan bērnu. Ka mamma neprot ne finanses sadalīt, ne nolaisties no augstumiem. Nespēj pieņemt ne citu viedokli, ne realitāti. Iespējams, ka ir smagi nokrist no 10000€ algas uz 2000€ (nedomāju, ka viņa tagad saņem vairāk), bet tad vajag savas ambīcijas piebremzēt. Un nevis slaukt vienu tēvu par visiem trim bērniem un spītīgi turpināt dzīvot mājā, bet varbūt sameklēt sev dzīvesvietu, kuru var reāli atļauties un pēc rēķinu nomaksas vēl paliek kaut kāda nauda iztikai.. nevis turpināt visiem stāstīt par lielo peļņu un knapi vilkt galus kopā..
23.03.2024 16:55 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 23.03.2024 13:22
Maška tomēr pietiesājusi 500€ alimentus, plus parāds vairāk kā 2k kopā sanāk.
Nu redzēsim kā Marija vedīs 2x ned uz logopēdu, 2x terapiju un vēl boksu. Labākajā gadījumā tagad 1x ned pavadās uz terapiju.
Un vispār es neticu, ka kāds ārsts apstiprināja, ka graudu terapija vajadzīga 2x ned visu cauru gadu. Neviens taču neiet terapijā non stop, bet gan kursveidīgi.
Kādi vairāk kā 2k? Alimenti 500 eiro mēnesī + 720 eiro parāds vienreizēji, kuru tēvs dalīs pa maksājumiem.
23.03.2024 16:59 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Cilveeks @ 23.03.2024 13:39

Pat es tik daudz sampūnā un dušas želejā netērēju-un katru mēnesi nav jāpērk. Kur tad occuba?
:D :D Marija pati ir stāstījusi, ka Occubu lieto visa ģimene un viena Occubas šampūna pudele iet 3-6 mēnešiem.
23.03.2024 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits