Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 23.03.2024 13:27

Atver to tabulu. 200€ raksta random sekotāja ne jau Marija.
Pie pārtikas ir detalizētāks sadalījums- maizi mēnesī Neits apēd 150€, augļos 300€ un saldumos 100€. Advokāts vienīgi ieteicis augļiem drusku noņemt, citur neko jau nevarot samazināt.
Es tiesas vietā uzskatītu to par ņirgāšanos.
Šampūns, dušas želeja un roku ziepes ik mēnesi 15€ izmaksā bērnam ?

Advokāts saldumus nevēlējās samazināt? 🤔😂 augļi katrā ziņā ir vērtīgāk nekā saldumi. Un, ja mamma nav slinka, augļus var arī mājas apstākļos, pievienojot dažas sastāvdaļas, pārvērst saldumos. Nebūs jāpērk pārcukurotās šokolādes, piemēram..
23.03.2024 14:29 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 23.03.2024 14:11

Un piebilde vēl, ka tas ir puikam ?
Zobu pastu arī katru mēnesi jāpērk.
Mums lielā 1litrs dušas želeja no la roche 4 cilvēku ģimenei iet jau pusgadu, visa pudele maksāja mož 15€ uz atlaidi.

Nu, ja viņai bērns katru dienu 3x iet vannā, varbūt tad tā pudele aiziet vienā mēnesī. Neticu, ka katram bērnam ir sava, atsevišķa dušas želeja.
23.03.2024 14:32 |
 
Reitings 811
Reģ: 16.09.2021
amnēzija @ 23.03.2024 14:29

Advokāts saldumus nevēlējās samazināt? ?? augļi katrā ziņā ir vērtīgāk nekā saldumi. Un, ja mamma nav slinka, augļus var arī mājas apstākļos, pievienojot dažas sastāvdaļas, pārvērst saldumos. Nebūs jāpērk pārcukurotās šokolādes, piemēram..

Un ja bērnam ir izpuvusi mute un tā jau nav kur enerģiju likt, tad saldumus vispār nevajadzētu lietot.
23.03.2024 14:43 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Martinika @ 23.03.2024 14:23

KAUT KAS NETICAMS!!!
JĀPAJAUTĀ - VAI SAULIEŠU MEITAS ĒD TIK BRANGI?

Man ir aizdomas, ka tajās cenās ir vēl klāt pierēķināti tie mazākie bērni, par kuriem tēvs nemaksā. Nu nevar viens bērns mēnesī noēst 800€. Ja pusdienas viņš ēd skolā un skolā ir brīvpusdienas. Varbūt, ja katru vakaru mamma pati negatavo un tik pasūta no kafejnīcām ēdienu (picas, sušī un tā tālāk) , bet arī tad, viena porcija neizmaksā simtos, lai tas beigās būtu 800€..
23.03.2024 14:44 |
 
Reitings 352
Reģ: 02.11.2019
500 eur mēnesī saņem, pietam tabulā bija sadaļa par svētku izmaksām- dzimšanas un vārda diena 400
Tomēr sanāks tikai kino un rimi torciks
23.03.2024 14:51 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Es iegāju viņas telegram, bet negribu klausīties 101 ziņu un tabulu man never vaļā. Vairāk par viņas balss ziņām un tabulām mani interesētu redzēt spriedumu, jo tabulu var iesniegt kaut norādot miljardu 1 bērnam, tas jau nenozīmē, ka tiesa to ņems vērā. Tiesneši jau nav stulbi, izskata n lietas un saprot, cik kas maksā. Tā tabula ir tikai Marijas viedoklis un no tās nevar izspriest, vai tiesa ņēmusi vērā jebko no tās tabulas.
Ja viņa pati saka, ka 500 eur piesprieda, īpaši neticu Vucēnai, jo, manuprāt, viņa grib, lai viss izskatās krutāk nekā patiesībā ir. Ja nu tomēr tiešām Kristapam jāmaksā 500 eur mēnesī, ar steigu jāpārsūdz šis absurds.
Es praktiski vienmēr esmu sievietes pusē, bet Marija ir kaut kāda antisieviete. Visvairāk man derdzas tas, ka Neits nesaņem nekādu palīdzību ar mācībām, psiholoģisko palīdzību vai hobijus. Ja viņa patiešām visur viņu vestu un neliktu pieskatīt sīkos, tad jau būtu vienalga, ka Kristapam jāmaksā tie 500. Marija tiešām ir tā retā sieviete (manā skatījumā tas negadās bieži), par kuru var teikt, ka uzturlīdzekļus izlietos tikai savām vajadzībām.
23.03.2024 14:58 |
 
Reitings 352
Reģ: 02.11.2019
Marija nedaudz aplaužas pirmspēdèjā voice message, pasakot ka gaida no tēva pilnu parādu uzreiz lai sajustu to naudu, jo viņai vajag VIDAM MAKSĀT…
Vidam maksāt savu paradu par berna uzturlidzekliem ko pieskiris tevs🤭🤭🤭
23.03.2024 14:58 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Cocoth @ 23.03.2024 14:58
Marija nedaudz aplaužas pirmspēdèjā voice message, pasakot ka gaida no tēva pilnu parādu uzreiz lai sajustu to naudu, jo viņai vajag VIDAM MAKSĀT…
Vidam maksāt savu paradu par berna uzturlidzekliem ko pieskiris tevs???

Nekad nebiju domājusi, ka tā teikšu par uzturlīdzekļiem, bet šajā situācijā es ceru, ka Kristaps pārsūdzēs, lai iegūtu adekvātu summu, un mistisko parādu nemaksās tādā apmērā. Neitam no tā sliktāk nepaliks, jo iegūtā nauda tāpat netiks iztērēta viņa vajadzībām (un es nerunāju par saldumiem..).
23.03.2024 15:10 |
 
Reitings 352
Reģ: 02.11.2019
Šomēnes tas ir skaidrāks par skaidru, ka nauda nav paredzēta bērnam
Vislieliskākais piemērs dzimšanas diena. Kurai tabulā bija norādīti 400, bet realitātē tiks iztērēti max 50 uz kino un torti
23.03.2024 15:17 |
 
Reitings 352
Reģ: 02.11.2019
Es saprotu, ka nauda ir beigusies, bet ko tad viņa sēž tajā mājā par 2k mēnesī
Interesanti pat būtu tgd zināt cik viņai šobrīd ienākums no NL
23.03.2024 15:19 |
 
Reitings 811
Reģ: 16.09.2021
chihiro @ 23.03.2024 15:10

Nekad nebiju domājusi, ka tā teikšu par uzturlīdzekļiem, bet šajā situācijā es ceru, ka Kristaps pārsūdzēs, lai iegūtu adekvātu summu, un mistisko parādu nemaksās tādā apmērā. Neitam no tā sliktāk nepaliks, jo iegūtā nauda tāpat netiks iztērēta viņa vajadzībām (un es nerunāju par saldumiem..).

Pilnīgi piekrītu. Vajag pārsūdzēt, jo ne jau bērnam to naudu vajag tādā apmērā. Viņai vajag.
23.03.2024 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 4134
Reģ: 02.01.2011
Neesmu tg, bet ja šis viss ir patiesība, tad ellē ratā, nu kurš tam tic..
Tāda summa pārtikai- viņa viņu katru rītu baro ar ikriem, uz kuriem pārkaisītas zelta drupačiņas? Jo atrāda jau tikai nieka nagetus un picas. Skolas pusdienas nemaksā tādu kosmosu un daudzām skolām vispār mēdz būt brīvpusdienas. Augļi pa 300 - nu fiziski viņš nespēj apēst tādu daudzumu. Cik kg banānu, ābolu, ogu utt. sanāk pa tādu summu?
Un ja uz vienu cilvēku ģimenē pārtikas budžets ir aprēķināts uz 800, tad uz visu viņu ģimeni sanāk 3200. Kur ir tie milzīgie pārtikas maisi, ko viņa katru dienu stiepj no veikaliem? Ar tādu summu katru dienu sanāk no veikala atnest aptuveni 100$ vērtu pārtikas maisu. Parasti gan ieskrien tuvējā elvi pēc pāris lietām... Vai varbūt viņa tur ir pierēķinājusi klāt savas pulverbundžas un aptamilu sīkajiem?
Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka ugf līdzekļi ir par maz bērniem, bet šī ir ņirgāšanās.
Šķiet, ka viņa izspiež nepamatotas summas no viena bērna tēva, jo ir daudz reiz vieglāk tiesāties ar parastu latvju bāleliņu nekā sākt tiesu pret spāņu juristu.
Par to divu bērnu izdevumiem mute ir ciet, viņa pasniedz visu tā, kā bezmaz vienīgais naudas tērētājs ir Neits.
23.03.2024 15:38 |
 
Reitings 22238
Reģ: 16.04.2023
Sasmējos par maškas izmaksu tabulu par Neitu mēnesī.
Lūk, daži piemēri no tās tabulas.
Maize un tās izstrādājumi - €150.
Augļi - €300
Saldumi - €100.
Gaļa - €60.
Piens un tā izstrādājumi - €50.
Tēja, cukurs, eļļa, mērces - €50.
Milti /makaroni - €15.
Zāles, vitamīni - €250.
Silto graudu terapija (2x nedēļā) - €3600
Logopēds (2x nedēļā) - €3360.
Frizieris - €72.
Kaut kā neesmu mainījusi, ka viņa tērētu naudu Neita vajadzībām kopš vajadzēja savākt čekus priekš tiesas. 🤔
23.03.2024 15:38 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Klimpa @ 23.03.2024 00:38
Te daudzas tā fano par to Sandru..nu nez.. Paskatījos viņas storijus, neatstāja tāda patīkama cilvēka iespaidu.
Kas tev nepatīk Sandrā? Piekritīšu komentāram, ka cilvēks var patikt vai nepatikt, bet viņa netēlo, un pat tad, kad vēl bija Chogan, no viņas nebija 101 storijs par to, ka lai visi pērk no viņas smaržas un pārējos produktus.
Viņa tagad ir aizgājusi no Chogan, bet par to netaisa drāmu, jo saprata, ka vēlas savu laiku veltīt citām lietām un attīstīties citā sfērā. Šobrīd darbojas salonā, cik redzu, un strādā vēl citā darbā, kamēr nav nodrošinājusi labus ienākumus ar skaistumkopšanas sfēru.
Sandra NL laikos bija mūždien neapmierināta un čīkstēja, viss bija slikti, izņemot NL produktus. Tagad neesmu redzējusi, ka storijos čīkstētu. Ne viss, par ko viņa runā, ir pozitīvi, bet tāda ir dzīve, un arī par ne tik pozitīvām lietām jārunā, un viņa izvēlas ar to padalīties publiski reizi pa reizei.
Ja salīdzina Sandru tagad un NL darbones, tad NL bites katru dienu vēl joprojām ceļas aizpampušas un ar nogurumu, čīkst storijos, ka nav enerģijas, bet Sandra pasaka, žēl, ka laukā nespīd saule, bet nav tik traki, un ir ok arī silts pavasara lietus.
23.03.2024 15:44 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
Cocoth @ 23.03.2024 14:58
Marija nedaudz aplaužas pirmspēdèjā voice message, pasakot ka gaida no tēva pilnu parādu uzreiz lai sajustu to naudu, jo viņai vajag VIDAM MAKSĀT…
Vidam maksāt savu paradu par berna uzturlidzekliem ko pieskiris tevs???

Par viņas VID parādu nav atbildīgs nedz Kristaps, nedz Nataniels. Ja viņa nespēj visu likumiski sakārtot, tā ir viņas pašas vaina. Un viņai pašai tā nauda arī jāsamaksā no saviem NL ienākumiem, kas viņai skaitās kā alga, neņemot naudu no bērna un neizmantojot to naudu, ko iekasēs no Nataniela tēva.
23.03.2024 15:46 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 23.03.2024 15:44
Kas tev nepatīk Sandrā? Piekritīšu komentāram, ka cilvēks var patikt vai nepatikt, bet viņa netēlo, un pat tad, kad vēl bija Chogan, no viņas nebija 101 storijs par to, ka lai visi pērk no viņas smaržas un pārējos produktus.
Viņa tagad ir aizgājusi no Chogan, bet par to netaisa drāmu, jo saprata, ka vēlas savu laiku veltīt citām lietām un attīstīties citā sfērā. Šobrīd darbojas salonā, cik redzu, un strādā vēl citā darbā, kamēr nav nodrošinājusi labus ienākumus ar skaistumkopšanas sfēru.
Sandra NL laikos bija mūždien neapmierināta un čīkstēja, viss bija slikti, izņemot NL produktus. Tagad neesmu redzējusi, ka storijos čīkstētu. Ne viss, par ko viņa runā, ir pozitīvi, bet tāda ir dzīve, un arī par ne tik pozitīvām lietām jārunā, un viņa izvēlas ar to padalīties publiski reizi pa reizei.
Ja salīdzina Sandru tagad un NL darbones, tad NL bites katru dienu vēl joprojām ceļas aizpampušas un ar nogurumu, čīkst storijos, ka nav enerģijas, bet Sandra pasaka, žēl, ka laukā nespīd saule, bet nav tik traki, un ir ok arī silts pavasara lietus.

Un Sandra no rītiem nav aizpampusi. Godīgi jāsaka, arī ne tik labajās dienās viņa izskatās ļoti labi, arī neuzkrāsojusies. Sejas āda tiešām ir pat ļoti ok nekā tas bija iepriekš, kad vēl bija NL.
23.03.2024 15:52 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Egitas storijs:
"Labrīt no māmiņkluba. Rekur ir mans sižets šodienas sērijā par slikto dūšu. Dalos ar savu pieredzi. Tie, kas jau man seko ilgāk līdz, zin, cik man bij traks posms, tiešām, man tas bij četrus mēnešus un jā, tad mans sižets ā šodienas tēmā par slikto dūšu. Starp citu, ļoti interesanti, jo esot, vispār nu jau esot kaut kādi medikamenti, kas pat palīdzot sliktai dūšai, kas man liekas wow. Nu, manā laikā vēl kaut kas tāds nebija zināms. Tā kā, slēdzam iekšā māmiņklubu, šodien ir ļoti interesantas tēmas, starp citu, ļoti dažādas, daudzvējādīgas, dažādas tā kad, katram man liekas kaut kas ļoti noderīgs. Manējā tēma ir sliktā dūša."
Vai šis liekas MK okey? Egitai vajag runas kursus ar steigu vai aizliegt Instagram.
Daudzvējādīgas?
Egitai pirmos 4 mēnešus bija slikta dūša, tagad ir 6.mēnesī, bet viņas laikā vēl tādi medikamenti nebija izdomāti. Kurā laikā? Pirms 2 mēnešiem, kad viņai bija slikta dūša? Vai viņa runā par savu pirmo grūtniecību?
Kāpēc MK nevarēja paņemt kādu topošo māmiņu, kura spēj izteikties un uz kuru ir patīkami skatīties un klausīties? Nevis paņemt krievu atbalstītāju, kura nespēj salikt teikumu kopā.
23.03.2024 15:58 |
 
Reitings 5856
Reģ: 20.09.2022
SantaC @ 23.03.2024 15:38
Sasmējos par maškas izmaksu tabulu par Neitu mēnesī.
Lūk, daži piemēri no tās tabulas.
Maize un tās izstrādājumi - €150.
Augļi - €300
Saldumi - €100.
Gaļa - €60.
Piens un tā izstrādājumi - €50.
Tēja, cukurs, eļļa, mērces - €50.
Milti /makaroni - €15.
Zāles, vitamīni - €250.
Silto graudu terapija (2x nedēļā) - €3600
Logopēds (2x nedēļā) - €3360.
Frizieris - €72.
Kaut kā neesmu mainījusi, ka viņa tērētu naudu Neita vajadzībām kopš vajadzēja savākt čekus priekš tiesas. ?

Mazliet komiski sanāk, viņa raksta, ka Natanielam 60€ ir par gaļu mēnesī, bet storijos vienmēr ir teikusi, ka Natanielam ar gaļu esot ļoti slikti, negribot to ēst. Tad kurš to gaļu apēd - Vita vai pati mamma? 😀
23.03.2024 16:00 |
 
Reitings 22238
Reģ: 16.04.2023
CallMeAnnika @ 23.03.2024 15:58
Egitas storijs:
"Labrīt no māmiņkluba. Rekur ir mans sižets šodienas sērijā par slikto dūšu. Dalos ar savu pieredzi. Tie, kas jau man seko ilgāk līdz, zin, cik man bij traks posms, tiešām, man tas bij četrus mēnešus un jā, tad mans sižets ā šodienas tēmā par slikto dūšu. Starp citu, ļoti interesanti, jo esot, vispār nu jau esot kaut kādi medikamenti, kas pat palīdzot sliktai dūšai, kas man liekas wow. Nu, manā laikā vēl kaut kas tāds nebija zināms. Tā kā, slēdzam iekšā māmiņklubu, šodien ir ļoti interesantas tēmas, starp citu, ļoti dažādas, daudzvējādīgas, dažādas tā kad, katram man liekas kaut kas ļoti noderīgs. Manējā tēma ir sliktā dūša."
Vai šis liekas MK okey? Egitai vajag runas kursus ar steigu vai aizliegt Instagram.
Daudzvējādīgas?
Egitai pirmos 4 mēnešus bija slikta dūša, tagad ir 6.mēnesī, bet viņas laikā vēl tādi medikamenti nebija izdomāti. Kurā laikā? Pirms 2 mēnešiem, kad viņai bija slikta dūša? Vai viņa runā par savu pirmo grūtniecību?
Kāpēc MK nevarēja paņemt kādu topošo māmiņu, kura spēj izteikties un uz kuru ir patīkami skatīties un klausīties? Nevis paņemt krievu atbalstītāju, kura nespēj salikt teikumu kopā.

Egita jau pirms palika stāvoklī bija mirstošais gulbis. Tik tagad ir vēl trakāk.
23.03.2024 16:04 |
 
Reitings 22238
Reģ: 16.04.2023
amnēzija @ 23.03.2024 16:00

Mazliet komiski sanāk, viņa raksta, ka Natanielam 60€ ir par gaļu mēnesī, bet storijos vienmēr ir teikusi, ka Natanielam ar gaļu esot ļoti slikti, negribot to ēst. Tad kurš to gaļu apēd - Vita vai pati mamma? ?

Precīzi! 😁👌
23.03.2024 16:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits