Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
2biletes @ 17.03.2024 03:37
Ne obligāti. Paskaties uz to pašu Saulieti - ir krievu bizness bet tāpat šovs pēc šova. Vai Didru - nav krievu biznesa, bet pināsvar Šleseru, nolika Homo, krāpās ar nodokļiem, visi skandāli ap bērnu. Vai viņa ir cancelota? Nope. Izslēgta no mistiskas influenceru gada balvas un tas arī viss. Uz šoviem aicina, sadarbības taisa, mediji raksta. Pie mums iziet tīri uz - slavens = der. Slavens dēļ kā stulba, netīra slava = vēl labāk

Nu, Sauliete vēl tiek aicināta, dēļ smukā ģīmīša, nenoliedzami, viņa labi izskatās ekrānos, ne jau dēļ žurnālistu dotībām viņa intervēja Raimondu Paulu 🤭
Elīnai jau tie grēki nav tik daudz, cik te uzskaitīti. Homos viņa nenolika, bet gan pateica, ka tas viņai nav pieņemami. Un tā ir liela atšķirība 😃 Bērnu skandālu sadomājušas forum komentētājas, jo cik atceros tad pat to video, kur viņi pa nakti dancoja bērnam apkārt, komentēja psihologs. Ka bērns izskatās omulīgs, vecāki viņu izklaidē, apdraudējuma nav. Bet kāds te bija cepiens 😃 Nodokļu krāpšanās, nu būsi godīgas, kura pie pirmās izdevības to nedarītu? Vienīgais sviests bija pīšanās ar to šleseru, tas kopumā parādīja IQ, bet sen jau to visi ir aizmirsuši 😂 So nav tik traki. Te blakus diskusijā pārītis ir tiešām deģenerāti un kas notiek to cilvēku galvās, kas viņus k-kur aicina, tas ir jautājums.
17.03.2024 23:45 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Kurpīte @ 17.03.2024 23:45

Nu, Sauliete vēl tiek aicināta, dēļ smukā ģīmīša, nenoliedzami, viņa labi izskatās ekrānos, ne jau dēļ žurnālistu dotībām viņa intervēja Raimondu Paulu ?
Elīnai jau tie grēki nav tik daudz, cik te uzskaitīti. Homos viņa nenolika, bet gan pateica, ka tas viņai nav pieņemami. Un tā ir liela atšķirība ? Bērnu skandālu sadomājušas forum komentētājas, jo cik atceros tad pat to video, kur viņi pa nakti dancoja bērnam apkārt, komentēja psihologs. Ka bērns izskatās omulīgs, vecāki viņu izklaidē, apdraudējuma nav. Bet kāds te bija cepiens ? Nodokļu krāpšanās, nu būsi godīgas, kura pie pirmās izdevības to nedarītu? Vienīgais sviests bija pīšanās ar to šleseru, tas kopumā parādīja IQ, bet sen jau to visi ir aizmirsuši ? So nav tik traki. Te blakus diskusijā pārītis ir tiešām deģenerāti un kas notiek to cilvēku galvās, kas viņus k-kur aicina, tas ir jautājums.

Nu vairs jau Katrīne TV ekrānos tik smuki neizskatās. Tomēr cukurotās pulveru tonnas un alkohols savu ir izdarījis un pēdas sejā atstājis dziļas.
17.03.2024 23:48 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 17.03.2024 22:08
Foxai Masļeņicas svētki Baltic Beach Hotel esot padārgi. :D
Ja par dienas programmu ar diviem brančiem un tematisku pasākumu ir dārgi 25 eiro pieaugušajam un 12 eiro bērnam, tad Spānija viņai ir nesasniedzama.
Pa visu šo nedēļu neviens pāršērots storijs vai piebilde par to, ka notika NL Business Community Spānijā.

Katru dienu Masļeņica nenotiek.. Ja jau gribēja meitu aizvest, tad jau varēja to summu 1x mēnesī tādam mērķim iztērēt.
Aplauzās un par Spāniju neko nepublicēja, it kā neko nebūtu iepriekš teikusi. Tāpēc topā bija visādi dzīves gadi ar skaidrojumiem un vēl visāda figņa 😂
17.03.2024 23:57 |
 
Reitings 17819
Reģ: 30.05.2022
Kenty @ 17.03.2024 15:46
Manam paziņam bija tāds gadījums, ka uz 20min atstāja 9gadiga bērna uzraudzība mazākus.Kads bija pateicis ,ka nav vecāku mājas un bērni vieni.Aizveda uz krīzes centru.8gadnieks drīkst palikt viens mājas,ja ir pārliecināts par drošību,un patstāvību,bet jaunākus bērnus viņš nedrīkst pieskatīt,bez pieaugušā klatbūtnes.Tas ir pieļaujams no 13 gadiem tikai
Vajag saukt policiju, ja šo redzat!
18.03.2024 01:52 |
 
Reitings 12247
Reģ: 06.07.2022
aauuu @ 17.03.2024 23:48

Nu vairs jau Katrīne TV ekrānos tik smuki neizskatās. Tomēr cukurotās pulveru tonnas un alkohols savu ir izdarījis un pēdas sejā atstājis dziļas.

Mhm, es arī to redzu. Turklāt matu pieaudzēšanā viņai ar steigu jādodas atpakaļ pie iepriekšējās meistares, jo šie esošie izskatās daudz sliktāk nekā agrākie. Šie it kā "dabiskie mīkstie bērnu mati" ir tieši tādas pīckas, par kādām viņa agrāk smējās, ka citām izskatās nesmuki un prasti. Tagad pašai taisni tādi.
18.03.2024 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 10950
Reģ: 15.03.2012
aauuu @ 17.03.2024 23:48

Nu vairs jau Katrīne TV ekrānos tik smuki neizskatās. Tomēr cukurotās pulveru tonnas un alkohols savu ir izdarījis un pēdas sejā atstājis dziļas.

Pēdējā laikā viņa vispār tāda nevīžīga izskatās, aizpampusi, taukainiem matiem, arī apģērbs tāds kaut kāds, kopskatā kā tāda labi palietota barbija
18.03.2024 11:12 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 17.03.2024 15:49
Ievēroju vienu NL darboni, kas dziedāja kopā ar Ingu. Karīna ir liela Hohlova fane, bildes un video kopā ar mister Prezident. :D
Viņai IG profila ''cepurē'' rakstīts - es tev iemācīšu nepārēsties.
Nenoslinkoju un aiztinu līdz 2019.gada sākumam, kur šī sieviete raksta, ka 100 dienās nometa 20 kilogramus un viņu vairs nekas neapturēs. Tad vēl nebija iesaistījusies NL, bet lai turpinātu tievēt, piereģistrējās un pasūtīja NL produktus.
Laikā, kad viņa nebija NL un nebija nometusi 20 kg, viņa bija tievāka nekā šobrīd. Sāka tievēt ar NL produktiem un kļuva par 40 kg bagātāka. :D
Viņas pašas taču ir lielākās antireklāmas gan labai sejas ādai, gan stiprai imunitātei, gan arī veselīgam uzturam un tievēšanai.
Uzvelkot crop topu, kur viss gāžas pāri, iemācīs citiem, kā nepārēsties. Parodija. :D

Nuuu jā, es pati esmu lielisks piemērs, kad "tievēju" ar NL produktiem un ievērojot visādus maratonus utml, es biju par 10kg smagāka kā pirms tam. Beidzot lietot NL pproduktus un sākot normāli un sabalnsēt ēst, īpaši neo nekaitot pat, svars atkal pats smuki nokrita. Nav jau brīnums, ka viņas pašas tievē 6 gadus, ātrāk sanāk tām, kas atsūc taukus :D
18.03.2024 13:11 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
EmilijaArm @ 18.03.2024 09:38

Mhm, es arī to redzu. Turklāt matu pieaudzēšanā viņai ar steigu jādodas atpakaļ pie iepriekšējās meistares, jo šie esošie izskatās daudz sliktāk nekā agrākie. Šie it kā "dabiskie mīkstie bērnu mati" ir tieši tādas pīckas, par kādām viņa agrāk smējās, ka citām izskatās nesmuki un prasti. Tagad pašai taisni tādi.

jā, iepriekšējie bija daudz, daudz labāki, pat īsti nevarēja pateikt nezinātājs, ka pieaudzēti. Šie izskatās pēc plastmasas matiem. Smuki ir tikai tad, kad sapīti bizē. Normāla antireklāma meistarei....
18.03.2024 13:19 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
Krizdole @ 18.03.2024 11:12

Pēdējā laikā viņa vispār tāda nevīžīga izskatās, aizpampusi, taukainiem matiem, arī apģērbs tāds kaut kāds, kopskatā kā tāda labi palietota barbija

Precīzi! Izskatās pēc lietotas Bārbijas.
18.03.2024 13:20 |
 
Patīk
Reitings 41094
Reģ: 12.10.2022
Krizdole @ 18.03.2024 11:12

Pēdējā laikā viņa vispār tāda nevīžīga izskatās, aizpampusi, taukainiem matiem, arī apģērbs tāds kaut kāds, kopskatā kā tāda labi palietota barbija
Skatījos ex Saulietes storijus un domāju, kāpēc viņai bija un vēljoprojām ir jāsabojā savs tēls ar krievu kompāniju. Izskats, harizma un enerģija viņai ir, varētu veidot ļoti pozitīvu tēlu un spridzināt, bet čupošanās un fanošana par Krieviju padara viņu prastu un atgrūž.
Kā arī nelietojot NL kokteiļus un pārējos s*dus, viņa izskatītos daudz labāk.
18.03.2024 13:32 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 18.03.2024 13:32
Skatījos ex Saulietes storijus un domāju, kāpēc viņai bija un vēljoprojām ir jāsabojā savs tēls ar krievu kompāniju. Izskats, harizma un enerģija viņai ir, varētu veidot ļoti pozitīvu tēlu un spridzināt, bet čupošanās un fanošana par Krieviju padara viņu prastu un atgrūž.
Kā arī nelietojot NL kokteiļus un pārējos s*dus, viņa izskatītos daudz labāk.

Es atkal skatoties viņas storijus brīvdienās domāju tā, ja esi iemīlējusies MLM kā saki un ar jaunu sparu gribi sākt, apsveicu! Bet nomaini kompāniju un ar to jauno sparu sāc citā. Neticu, ka otrreiz Latvijā izdosies pacelt NL tīri Rašas dēļ. Un Putinu ievēleja par prezedintu atkārtoti, līdz ar to, nekas Rašā nemainīsies. Tad nu..... vnk Raša janodala no pārējās pasaules.
18.03.2024 13:46 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 18.03.2024 13:46

Es atkal skatoties viņas storijus brīvdienās domāju tā, ja esi iemīlējusies MLM kā saki un ar jaunu sparu gribi sākt, apsveicu! Bet nomaini kompāniju un ar to jauno sparu sāc citā. Neticu, ka otrreiz Latvijā izdosies pacelt NL tīri Rašas dēļ. Un Putinu ievēleja par prezedintu atkārtoti, līdz ar to, nekas Rašā nemainīsies. Tad nu..... vnk Raša janodala no pārējās pasaules.

Un jā, lai kā viņas apgalvotu, ka viņas ir citā ar Krieviju nesaistītā uzņēmumā, viņu dārgais prezidents pieminēja visus krievu līderus ar ko viņi ir un būs saistīti - Jūlija, Pāvels, Romāns, Mila - ka neviens no viņiem, viņu vietā to neizdarīs. Viņām pašām jābūvē sava māja..
18.03.2024 13:58 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 18.03.2024 13:58

Un jā, lai kā viņas apgalvotu, ka viņas ir citā ar Krieviju nesaistītā uzņēmumā, viņu dārgais prezidents pieminēja visus krievu līderus ar ko viņi ir un būs saistīti - Jūlija, Pāvels, Romāns, Mila - ka neviens no viņiem, viņu vietā to neizdarīs. Viņām pašām jābūvē sava māja..

Tieši tā. Lai cik ļoti viņas mēģinātu iestāstīt, ka sakars ar Rašu nav nekāds vairs, nu pilnīgs siests tas ir. Pirmkārt, Marija pati ir zem Jūlijas..... kas ir jau Krievijā. Tak visi zinām, kā veidojas tīkls. Otrkārt, Eiropas veikalā nekas diži nemaz nav. No kurienes nāk Korejas kosmētika? Sāksim jau ar šo elemtentāro jautājumu...
18.03.2024 14:03 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
Elife @ 18.03.2024 14:03

Tieši tā. Lai cik ļoti viņas mēģinātu iestāstīt, ka sakars ar Rašu nav nekāds vairs, nu pilnīgs siests tas ir. Pirmkārt, Marija pati ir zem Jūlijas..... kas ir jau Krievijā. Tak visi zinām, kā veidojas tīkls. Otrkārt, Eiropas veikalā nekas diži nemaz nav. No kurienes nāk Korejas kosmētika? Sāksim jau ar šo elemtentāro jautājumu...

Tukrlāt, es ticu, ka Katrīnei tiešām izdotos no jauna pacelt komandu, bet ne jau NL komandu. Ņem savu komandu un sākat jaunu dzīvi vienkārši citā MLM. Kas tiešām būtu nesaistīta ar Rašu.
18.03.2024 14:05 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 18.03.2024 14:05

Tukrlāt, es ticu, ka Katrīnei tiešām izdotos no jauna pacelt komandu, bet ne jau NL komandu. Ņem savu komandu un sākat jaunu dzīvi vienkārši citā MLM. Kas tiešām būtu nesaistīta ar Rašu.

Citās kompānijās nav tādu vērtību kā NL 🙄😂
18.03.2024 14:07 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 18.03.2024 14:03

Tieši tā. Lai cik ļoti viņas mēģinātu iestāstīt, ka sakars ar Rašu nav nekāds vairs, nu pilnīgs siests tas ir. Pirmkārt, Marija pati ir zem Jūlijas..... kas ir jau Krievijā. Tak visi zinām, kā veidojas tīkls. Otrkārt, Eiropas veikalā nekas diži nemaz nav. No kurienes nāk Korejas kosmētika? Sāksim jau ar šo elemtentāro jautājumu...

Vēl bez Korejas kosmētikas pasūta daudz ko, kas nav Eiropas prece. Tās maskas, kas piecas vienā iepakojumā, tie visi batoniņi, tās jau nav Eiropas preces. Tā pati Īrijas Inga gan reklamē, gan pasūta to preci, kas nav Eiropas veikalā. Kā iznāk kāds jaunums, kas nav Eiropai, tā viņa stāsta, ka viņas kompānijai jaunums iznācis. Kādam vēl ir jautājumi vai Eiropas uzņēmums ir cits uzņēmums? 😂
18.03.2024 14:11 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 18.03.2024 14:07

Citās kompānijās nav tādu vērtību kā NL ??

Nezinu, man kaut kā jebkura cita kompānija tiešām paŗliecina vairāk kā NL 😁
18.03.2024 14:13 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 18.03.2024 14:13

Nezinu, man kaut kā jebkura cita kompānija tiešām paŗliecina vairāk kā NL ?

Nu, viņas tās NL vērtības vienmēr ļoti uzsver. Es gan nezinu, kas viņām tur par vērtībām, bet ļoti par tām 😂 man jau paskatoties uz to NL dibinātāju, nav tam uzņēmumam nekādas uzticības. A tas, kas nāk no mutes.. tīrākā smadzeņu skalošana 😂
18.03.2024 14:24 |
 
Reitings 1934
Reģ: 31.08.2022
amnēzija @ 18.03.2024 14:24

Nu, viņas tās NL vērtības vienmēr ļoti uzsver. Es gan nezinu, kas viņām tur par vērtībām, bet ļoti par tām ? man jau paskatoties uz to NL dibinātāju, nav tam uzņēmumam nekādas uzticības. A tas, kas nāk no mutes.. tīrākā smadzeņu skalošana ?

Es diez gan esmu pētījusi citas MLM kompānijas un NL man liekas tieši kaut kāda Padomijas piesmaka vienmēr bijis klāt.Lai kā Katrīne tur toreiz smējās par chogad meitenēm ar koferīšiem - tieši liekas mūsdienīgāks MLM un plāns. Un citās kompānijās ir līdzīgs plāns - es to drīzāk sauktu par augstvētīgāku bonusu sistēmu, kur tiešām var iegūt. A ko tad šeit tieši iegūst? Parādus lielākus, tas arī viss.
18.03.2024 14:30 |
 
Reitings 5851
Reģ: 20.09.2022
Elife @ 18.03.2024 14:30

Es diez gan esmu pētījusi citas MLM kompānijas un NL man liekas tieši kaut kāda Padomijas piesmaka vienmēr bijis klāt.Lai kā Katrīne tur toreiz smējās par chogad meitenēm ar koferīšiem - tieši liekas mūsdienīgāks MLM un plāns. Un citās kompānijās ir līdzīgs plāns - es to drīzāk sauktu par augstvētīgāku bonusu sistēmu, kur tiešām var iegūt. A ko tad šeit tieši iegūst? Parādus lielākus, tas arī viss.

Viņas par visiem smejas, kur kaut kādi koferīši, katalogi. Viņu bizness esot mūsdienīgs, bez tā visa. Manuprāt, cilvēkam tieši ērtāk ir tādā ziņā, ka Tu vari paņemt paraudziņu, izsmaržot un izvēlēties kas Tev vairāk patīk, lai nav jāpērk kaķis maisā. Tas pats katalogs ir ērtāk, nekā internetveikalā kaut ko meklēt. Tie, kas nav IG, tie no kompānijas pārstāvjiem izstādē var uzzināt par kompāniju un produkciju. Neuzskatu, ka tas būtu kas apkaunojošs.
Kad te apgalvoja, ka NL cilvēki esot skaisti un mainās esot kompānijā, paliek skaistāki, jaunāki. Nez, kaut kā neredzēju. To, ka nekomplimentējošu apģērbu izvēlas uzvilkt, to gan izteikti varēja redzēt. Kurai naba plika un viss pāri karās vai mugurā īsa kleita, uz kuras fona, kājas izskatās sapamupšas un masīvas. Uz sievišķības pasākumu kā bija saģērbušās. Mugurā varbūt kaut kas sievišķīgs, bet ar to kas apauts kājās, kopā radīja tādu "dzerevņas" kopskatu.
18.03.2024 15:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits