Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
amnēzija @ 23.04.2024 23:49

Kas to lai zina, varbūt, ka Taņa arī tur nepaliktu. Jo kādā storijā viņa bija minējusi, ka tajā dīkstāves periodā viņai arī radās tā sajūta, ka esot NL viņa daļēji arī atbalsta karu.
Tas kādā atrumā nāk iekšā jaunie tīkla marketingi,arī dod savu artavu,cilvēki tomēr grib izmēģināt ko jaunu,Un nākas dalīt klientu pa vairākām vietām😀Arī ja karš nebūtu,ilgstoši vienaā vietā,vairs stabili lielu naudu nenopelnīsi.Man liekas, ka viņi vēl izdzīvo tikai tāpēc, ka tie kokteili tur ir ,nevis dēļ krēmiem putām,u.t.tJa nemaldos šķidrie kokteili herbalife tikai ir.(Neesmu pārliecināta bet citur baigi nereklamē kokteiļus🤔)
24.04.2024 08:03 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 23.04.2024 23:40
Marijai ir skice plānam par savu braucienu, bet neliek ekspektācijas. Neits atgriezīsies skolā septembrī, bet varbūt arī paliks 'tur'.
Ar Robertu vairs nekomunicē, jo pēc viena "prikola", saprata, ka nebūs, jo nesaskan ar Marijas vērtībām. Ilgi nevarēja izšķirties no Roberta, bet zināja, ka viņu gaida kaut kas pa īstam MANS.
----- Šis liek domāts par to, ka skice ir, ka savaldzinās Rafu un paliks tur dzīvot ar visiem bērniem, jo 2 no tiem ir viņa. Neliek ekspektācijas, jo nezin Rafas reakciju, kad Marija ieradīsies pie viņa. Bērnus pretī ņems, bet Mariju un Neitu? Neits atgriezīsies skolā septembrī, ja Rafa nepaņems pie sevis Mariju, bet paliks tur, ja tomēr Marijas plāns izdodas.
Šķiet, ka Roberta "prikols" varētu būt saistīts ar Marijas plānu par 5 bērniem vai palaistuves vaibu. Varbūt arī skaidri pateica kaut ko par Rafu. Ilgi nevarēja izšķirties, jo tas pa īstam Marijas, ir Rafa, bet Roberts bija plāksteris, ar ko centās paradīt greizsirdīgu spāni, kuram ir vienalga.
Marijai bija ērti, kamēr nesākās lielākas naudas problēmas, bet tagad ir izmisuma pēdējais solis. Tāpat kā 2022.gadā kruīzā brauca un iztērēja pēdējo naudu, lai satiktu Rafu. Ceru, ka Rafam ir pietiekami daudz pašcieņa, lai neņemtu Mariju atpakaļ, jo cik ilgi viņa lēkā no Roberta uz Rafu un otrādi? Kur labāk, tur Marija ir klāt. Lai papiks bērnus ņem un audzina, bet lai neņem blozgu atpakaļ.

Nu, cerams, ka tas vīrietis tomēr uz āķa neuzķersies. Mazākajiem bērniem jau būtu forši, ka tētis būtu blakus, bet ar tādu drāmas karalieni kopā dzīvot tās būtu mokas jebkuram vīrietim. Ja vien viņš nav riktīgs Antiņš.
Un par to vai Rafaels ir svarīgāks par viņa naudas maka saturu, es arī sāku šaubīties. Jo tajā laikā, kad viņa dzīvoja pie viņa, viņa baudīja labumus ko sniedza dzīve kopā ar bagātu vīrieti. Biznesā izsisties un gūt lielu peļņu baigi nepiepūlējās. Ja nemaldos, tajā laikā viņa ar Star kvalifikāciju dzīvoja tīri rāmi un bez iespringuma.
23.04.2024 23:58 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 23.04.2024 23:08
Ko tur runāt aplinkus? Marija runā par Taņu.
Protams, ka Marijai skauž, ka Taņai ir 3 laimīgi bērni, vīrs, mamma, kas palīdz turpat blakus vienmēr, tīkla mārketinga līdere, pelna ap 7-8 tūkstošiem mēnesī, ir liela komanda ar cilvēkiem MLM.
Taņa šobrīd piepilda Marijas sapni. Varbūt vienīgais, kas neatbilst, ir, ka vīrs nav papiks-miljonārs, bet toties ģimenes cilvēks.
Un Marija var sev kost pirkstos, jo šo dzīvi viņa Taņai pati pasniedza, izēdot viņu no NL. Visticamāk, ja nebūtu izēdusi Taņu no NL, tad Taņa grimtu šobrīd ar visām.

Kas to lai zina, varbūt, ka Taņa arī tur nepaliktu. Jo kādā storijā viņa bija minējusi, ka tajā dīkstāves periodā viņai arī radās tā sajūta, ka esot NL viņa daļēji arī atbalsta karu.
23.04.2024 23:49 |
 
Patīk
Reitings 30372
Reģ: 12.10.2022
Marijai ir skice plānam par savu braucienu, bet neliek ekspektācijas. Neits atgriezīsies skolā septembrī, bet varbūt arī paliks 'tur'.
Ar Robertu vairs nekomunicē, jo pēc viena "prikola", saprata, ka nebūs, jo nesaskan ar Marijas vērtībām. Ilgi nevarēja izšķirties no Roberta, bet zināja, ka viņu gaida kaut kas pa īstam MANS.
----- Šis liek domāts par to, ka skice ir, ka savaldzinās Rafu un paliks tur dzīvot ar visiem bērniem, jo 2 no tiem ir viņa. Neliek ekspektācijas, jo nezin Rafas reakciju, kad Marija ieradīsies pie viņa. Bērnus pretī ņems, bet Mariju un Neitu? Neits atgriezīsies skolā septembrī, ja Rafa nepaņems pie sevis Mariju, bet paliks tur, ja tomēr Marijas plāns izdodas.
Šķiet, ka Roberta "prikols" varētu būt saistīts ar Marijas plānu par 5 bērniem vai palaistuves vaibu. Varbūt arī skaidri pateica kaut ko par Rafu. Ilgi nevarēja izšķirties, jo tas pa īstam Marijas, ir Rafa, bet Roberts bija plāksteris, ar ko centās paradīt greizsirdīgu spāni, kuram ir vienalga.
Marijai bija ērti, kamēr nesākās lielākas naudas problēmas, bet tagad ir izmisuma pēdējais solis. Tāpat kā 2022.gadā kruīzā brauca un iztērēja pēdējo naudu, lai satiktu Rafu. Ceru, ka Rafam ir pietiekami daudz pašcieņa, lai neņemtu Mariju atpakaļ, jo cik ilgi viņa lēkā no Roberta uz Rafu un otrādi? Kur labāk, tur Marija ir klāt. Lai papiks bērnus ņem un audzina, bet lai neņem blozgu atpakaļ.
23.04.2024 23:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Dainuviete @ 23.04.2024 22:13

Cik jābūt izmisušai sievietei darbspējīgā vecumā,lai kauktu storijos,ka redz grūtnieces iegriba ir ogas - speciāli tago extra berry,lai viņi redz šos storijus,nopērk kaut kādas pirmās ogas ko atrod un jau gaida ceturtdienu,kad atkal acis pārbolījusi,stums kunģī zemenes un teiks,ka tām pat ir garša,kā arî mācīs visus kā gatavo zemenes ar pienu :D
Vienkārši slinka govs!
Egita- sāc strādāt normālu darbu,Tu esi tik ļoti degradējusies!

Es gan teikšu tā, ka primāri vainīgi ir paši uzņēmumi, ka ir saradušies tik daudz tādu “influenceru”, kuri kauc pēc “sadarbībiņām” un bezmaksas produktiem pret barteri. Egita jau nav tāda vienīgā, vienkārši visi ļoti labi zin, ka nedaudz pačīkstot var ātri dabūt sadarbību.
23.04.2024 23:32 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
SantaBarbara @ 23.04.2024 22:23

Lielās biznesmenes nu galĩgi neko vairs pašas nevar atlauties ?

Ir, kurām sūta bez uzprasīšanās. Šis Egitas gājiens ir.. nekomentēšu. "Es esmu priecīga, es esmu tik priecīga ā sev blakus par tādiem sadarbības partneriem, jā, kur tā forši riktīgi tā sadarbība. Ta kā ļoti, ļoti ga, es ļoti, ļoti gaidu ceturtdienu"..
23.04.2024 23:28 |
 
Patīk
Reitings 30372
Reģ: 12.10.2022
Dainuviete @ 23.04.2024 22:13

Cik jābūt izmisušai sievietei darbspējīgā vecumā,lai kauktu storijos,ka redz grūtnieces iegriba ir ogas - speciāli tago extra berry,lai viņi redz šos storijus,nopērk kaut kādas pirmās ogas ko atrod un jau gaida ceturtdienu,kad atkal acis pārbolījusi,stums kunģī zemenes un teiks,ka tām pat ir garša,kā arî mācīs visus kā gatavo zemenes ar pienu :D
Vienkārši slinka govs!
Egita- sāc strādāt normālu darbu,Tu esi tik ļoti degradējusies!
Extra Berry apžēlosies par grūtnieci. Tieši tā arī ir, ka apžēlosies. Atsūtīja vienu reizi, otru reizi, tad jau nekaunīgi kauks un prasīs tagad katru reizi, kad beigsies ogas, jo pati nevar nopirkt un atbalstīt uzņēmumu.
Extra Berry nav īpaši gudri, ja šādus storijus pāršēro savā IG profilā. Mani tas noteikti nemudina pasūtīt no viņiem ogas.
23.04.2024 23:25 |
 
Patīk
Reitings 30372
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 23.04.2024 19:58

Tas parāda, ka viņai uz to cilvēku ir zobs. Es nojaušu par ko ir runa. Un ja tas, kas sekoja no Vucēnas puses pret to cilvēku, ir aiz aizvainojuma par to pateikto par žaketi.. tad nu, viņai pašai nav ok kaut kas ar uztveri par lietām.
Ko tur runāt aplinkus? Marija runā par Taņu.
Protams, ka Marijai skauž, ka Taņai ir 3 laimīgi bērni, vīrs, mamma, kas palīdz turpat blakus vienmēr, tīkla mārketinga līdere, pelna ap 7-8 tūkstošiem mēnesī, ir liela komanda ar cilvēkiem MLM.
Taņa šobrīd piepilda Marijas sapni. Varbūt vienīgais, kas neatbilst, ir, ka vīrs nav papiks-miljonārs, bet toties ģimenes cilvēks.
Un Marija var sev kost pirkstos, jo šo dzīvi viņa Taņai pati pasniedza, izēdot viņu no NL. Visticamāk, ja nebūtu izēdusi Taņu no NL, tad Taņa grimtu šobrīd ar visām.
23.04.2024 23:08 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
Kārena @ 23.04.2024 21:06
Wildspirit dāvanu karti viņai uzdāvināja NL dāmas, cik atceros.

Jā, tā viņai bija dāvana no kolēģēm. Tikai izmantoja viņa to dāvanu tieši pirms atpūtas vakara hotelī, un uzreiz pirmajā vakarā atrādīja IG 😂 tā ka uz to jaunumu ļāva paskatīties arī tiem precētajiem vīriešiem, kuri viņas storijus skatās, ne tikai Robertam 🤣
23.04.2024 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 9144
Reģ: 15.03.2012
fifa @ 23.04.2024 22:01
Man reāli ir kauns skatīties Egitas storijus par ogām ?

Vai ne? Traki tomēr, dzīvot Rīgā un nekur, pilnīgi nekur neatrast ogas, kuras būtu gana labas, lai nopirktu 🤦‍♀️ jēziņ, viņa ir tik nožēlojama
23.04.2024 22:32 |
 
Reitings 21691
Reģ: 18.08.2022
fifa @ 23.04.2024 22:01
Man reāli ir kauns skatīties Egitas storijus par ogām ?

Lielās biznesmenes nu galĩgi neko vairs pašas nevar atlauties 😂
23.04.2024 22:23 |
 
Reitings 546
Reģ: 21.11.2023
fifa @ 23.04.2024 22:01
Man reāli ir kauns skatīties Egitas storijus par ogām ?

Cik jābūt izmisušai sievietei darbspējīgā vecumā,lai kauktu storijos,ka redz grūtnieces iegriba ir ogas - speciāli tago extra berry,lai viņi redz šos storijus,nopērk kaut kādas pirmās ogas ko atrod un jau gaida ceturtdienu,kad atkal acis pārbolījusi,stums kunģī zemenes un teiks,ka tām pat ir garša,kā arî mācīs visus kā gatavo zemenes ar pienu :D
Vienkārši slinka govs!
Egita- sāc strādāt normālu darbu,Tu esi tik ļoti degradējusies!
23.04.2024 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 3039
Reģ: 13.11.2011
Man reāli ir kauns skatīties Egitas storijus par ogām 🙄
23.04.2024 22:01 |
 
Reitings 14713
Reģ: 30.05.2022
reina @ 23.04.2024 20:33
Vēl šaubos, ka Maška pati to Robčikam domāto Wildspirit vešu pirka.
Un kaut kad vai picas neslavēja, kaut kādas Mārupes vietējās?
Tās Neita silto graudu terapijas, daudz bija tagu. Tagad arī it kā ved uz terapiju (-ām), bet nevienu kaut kā netago.
Tikko vēl bija bērnu rotaļu parks, arī diezgan acīmredzama reklāma.
Sadarbību tiešām daudz, bet #sadarbībupolicija snauž.
Wildspirit dāvanu karti viņai uzdāvināja NL dāmas, cik atceros.
23.04.2024 21:06 |
 
Reitings 28134
Reģ: 11.02.2015
Vēl šaubos, ka Maška pati to Robčikam domāto Wildspirit vešu pirka.
Un kaut kad vai picas neslavēja, kaut kādas Mārupes vietējās?
Tās Neita silto graudu terapijas, daudz bija tagu. Tagad arī it kā ved uz terapiju (-ām), bet nevienu kaut kā netago.
Tikko vēl bija bērnu rotaļu parks, arī diezgan acīmredzama reklāma.
Sadarbību tiešām daudz, bet #sadarbībupolicija snauž.
23.04.2024 20:33 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
Kenty @ 23.04.2024 19:48
"viena rižā pateica.."nu gan apzīmējums ?

Tas parāda, ka viņai uz to cilvēku ir zobs. Es nojaušu par ko ir runa. Un ja tas, kas sekoja no Vucēnas puses pret to cilvēku, ir aiz aizvainojuma par to pateikto par žaketi.. tad nu, viņai pašai nav ok kaut kas ar uztveri par lietām.
23.04.2024 19:58 |
 
Reitings 609
Reģ: 11.08.2022
“Neita terapeits teica, ka Neitam šobrīd ir ļoti izteikti svarīgi draugi” tāpēc gada māte izrauj puiku no ierastās vides, lai dotos tripiņā…
23.04.2024 19:53 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
amnēzija @ 23.04.2024 18:10
Un jā, tas komentārs par to žaketi ir nieks, salīdzinājumā ar to, ko viņa pati pateica cilvēkam par degunu. Tas ir daudzreiz briesmīgāk.
"viena rižā pateica.."nu gan apzīmējums 🤭
23.04.2024 19:48 |
 
Patīk
Reitings 30372
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 23.04.2024 18:03

Viņai vēl tās sadarbības saistībā ar draudzībām nebija? Kyfo un Redcat. Vēl tas lietuviešu zīmols bija ar tām uzzīmētajām vai pieliekamajām apkaklēm. Tikai vai viņa tam visam lika klāt to #sadarbība.. nez vai.
Ļoti labas sadarbības, ka pat neatceras to, kas bija nesen. Vēl pagājušonedēļ reklamēja to apkaklīšu zīmolu no Lietuvas. Tagad, kad pasaki, tad atceros.
23.04.2024 18:13 |
 
Reitings 4290
Reģ: 20.09.2022
Un jā, tas komentārs par to žaketi ir nieks, salīdzinājumā ar to, ko viņa pati pateica cilvēkam par degunu. Tas ir daudzreiz briesmīgāk.
23.04.2024 18:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits