Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 2262
Reģ: 11.08.2009
CallMeAnnika @ 27.04.2024 22:28
Katru dienu parāds pieaug par 2 eiro un padsmit centiem. Katra 2. vai 3.mēneša 24.datumā parāds ievērojami palielinās.
Tieši pirms pusgada parāds bija 4248 eiro. Nu jau izaudzis par 2000 vairāk, pat ar visu to, ka neregulāri iemaksā pāris simtus eiro.
Tas nav vājprāts. Vājprāts ir ignorē šo parādu, un tajā pat laikā likt algas čekus IG, stāstīt, cik NL labi pelna, paldies NL, vaidēt, cik grūti, cik aizņemta. Iepriekš ceļoja nevis nokārtoja saistības.
Egitai VID administrēto nodokļu parāds virs 150 eiro ir jau kopš NL ziedu laikiem. Piekopj to pašu pieeju, kas ar Sandru - iebāž galvu smiltīs un izliekas, ka nekas nav bijis, bet šajā gadījumā nesanāks. Ar kuru galu viņa domā? Uz EDS nāk paziņojumi. Kā to var ignorēt un nesaprast, ka šādi nekad nenomaksās pieaugošo summu?
Es šito arī nesaprotu. Ja tur tie % vai kas aug tādā ātrumā, tad nesaprotu, cik lielai durai jābūt, lai to parādu vienkārši nepaņemtu un nenomaksātu? kaut ar 2 "algas čekiem". Cik ļoti daudz jāpārmaksā % vien. Es vispār nevarētu gulēt pa nakti, redzētu, ka % aug 🏗 Man jau iztērēta kredītkarte tā dod pa nerviem, ka labāk mēnesi švakāk dzīvoju, nekā man tas parāds sapņos rādās. + vēl saprotu, ka par to pieaudzēto % daļu varētu kaut ko sev vai bērniem pirkt. Ja vēl nebūtu iespēja samaksāt, tad saprotams, kāpēc cilvēki dzīvo tā, bet te - vismaz rāda, ka viss ok.
Nez, man tas situ pa nerviem vairāk nekā, ka kāds ogu piegādātājs neved ogas pa velti 😜
28.04.2024 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 2262
Reģ: 11.08.2009
Ā, meičas!🌷
Kādas prognozes? Vucēni aizbrauks vei nē?
Vai tas bija tikai teātrītis, kā ievākties pie mammas nesakot, ka ievākšos pie mammas? 🍾
(nu es gribētu, lai brauc! vismaz kādu gabaliņu. Jo kā to izdarīt 1 + 3 bērni = man nav ne jausmas)
28.04.2024 11:13 |
 
Reitings 4534
Reģ: 20.09.2022
marfina @ 28.04.2024 11:10
Es šito arī nesaprotu. Ja tur tie % vai kas aug tādā ātrumā, tad nesaprotu, cik lielai durai jābūt, lai to parādu vienkārši nepaņemtu un nenomaksātu? kaut ar 2 "algas čekiem". Cik ļoti daudz jāpārmaksā % vien. Es vispār nevarētu gulēt pa nakti, redzētu, ka % aug ? Man jau iztērēta kredītkarte tā dod pa nerviem, ka labāk mēnesi švakāk dzīvoju, nekā man tas parāds sapņos rādās. + vēl saprotu, ka par to pieaudzēto % daļu varētu kaut ko sev vai bērniem pirkt. Ja vēl nebūtu iespēja samaksāt, tad saprotams, kāpēc cilvēki dzīvo tā, bet te - vismaz rāda, ka viss ok.
Nez, man tas situ pa nerviem vairāk nekā, ka kāds ogu piegādātājs neved ogas pa velti ?

Cilvēkiem dažāda uztvere par lietām. Man arī primārais ir visi rēķini, maksājumi un pārējais kas paliek tad tiek plānots kur un kā tērēsies. Man nepatīk būt parādā un es neciešu to sajūtu, ka kaut kur kaut kas nav nomaksāts. Bet nu, izskatās, ka Egita mierīgi var naktīs gulēt un vēl ceļojumos laist (tas parāds jau ceļojumu laikā auga).
Arī jocīgi šķiet tas, ka aicina uz biznesu, uz labu peļņu, bet lielākoties storijos kaut ko dīc un gaida #sadarbība vai #dāvana. Tiešām darbavieta pati labākā, ja saņemot atalgojumu, pēc tam jālūdzas uzņēmumiem barteris. Matraci nesanāca nevienam izdīkt. Ogas, mašīnas tīrīšana, aerogrils, kūkas un pankūkas, drēbes, roboti, spilvens, caur Māmiņu kluba projektu viss mazulim - tas viss uz #sadarbībām. Gan jau vēl kaut ko aizmirsu. Bet izskatās tiešām izcili - "Paldies NL".
28.04.2024 11:26 |
 
Patīk
Reitings 31590
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 27.04.2024 22:55

Viņa atzīst par labu esam tikai tos maratonus, kuros ir kas vairāk saturā, nekā tajos, kas ir ikmēneša maratonos, kurus rīko Katrīne, Egita un Marija.
Bet arī tie nepalīdz, acīmredzot. :D
28.04.2024 11:40 |
 
Patīk
Reitings 31590
Reģ: 12.10.2022
marfina @ 28.04.2024 11:13
Ā, meičas!?
Kādas prognozes? Vucēni aizbrauks vei nē?
Vai tas bija tikai teātrītis, kā ievākties pie mammas nesakot, ka ievākšos pie mammas? ?
(nu es gribētu, lai brauc! vismaz kādu gabaliņu. Jo kā to izdarīt 1 + 3 bērni = man nav ne jausmas)
Ja viņa izdomās plānu, kā pielīst Rafam, tad brauks. Domāju, ka ne pa velti tagad stāsta par Rafas vilku un Vitu.
Iespējams tagad sāk pārdomāt, jo saprot, ka spānis viņu tāpat vien neņems atpakaļ un nav jēga braukt.
28.04.2024 11:46 |
 
Patīk
Reitings 31590
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 28.04.2024 11:26

Cilvēkiem dažāda uztvere par lietām. Man arī primārais ir visi rēķini, maksājumi un pārējais kas paliek tad tiek plānots kur un kā tērēsies. Man nepatīk būt parādā un es neciešu to sajūtu, ka kaut kur kaut kas nav nomaksāts. Bet nu, izskatās, ka Egita mierīgi var naktīs gulēt un vēl ceļojumos laist (tas parāds jau ceļojumu laikā auga).
Arī jocīgi šķiet tas, ka aicina uz biznesu, uz labu peļņu, bet lielākoties storijos kaut ko dīc un gaida #sadarbība vai #dāvana. Tiešām darbavieta pati labākā, ja saņemot atalgojumu, pēc tam jālūdzas uzņēmumiem barteris. Matraci nesanāca nevienam izdīkt. Ogas, mašīnas tīrīšana, aerogrils, kūkas un pankūkas, drēbes, roboti, spilvens, caur Māmiņu kluba projektu viss mazulim - tas viss uz #sadarbībām. Gan jau vēl kaut ko aizmirsu. Bet izskatās tiešām izcili - "Paldies NL".
Sandra savos storijos "caur puķītēm" atkal piesmej Egitu, ka Kaercher neviens nedos bez maksas.
28.04.2024 11:47 |
 
Reitings 10804
Reģ: 05.03.2020
Šobrīd Egita vienkārši ignorē parāda jautājumus, ja tādi parādās live, ne tā? Nebrīnīšos, ja beigās, kad ņems nost bembi vai dzīvokli (ja tas ir viņas īpašums) nu vai kārtos maksātnespēju, tēlos muļķi un teiks, ka grāmatvedība viņu apkrāpa un teica, ka viss vienmēr nomaksāts, izdomās kārtējo pasaciņu lētticīgajiem sekotājiem...
28.04.2024 11:48 |
 
Reitings 4534
Reģ: 20.09.2022
iiieviiite @ 28.04.2024 11:48
Šobrīd Egita vienkārši ignorē parāda jautājumus, ja tādi parādās live, ne tā? Nebrīnīšos, ja beigās, kad ņems nost bembi vai dzīvokli (ja tas ir viņas īpašums) nu vai kārtos maksātnespēju, tēlos muļķi un teiks, ka grāmatvedība viņu apkrāpa un teica, ka viss vienmēr nomaksāts, izdomās kārtējo pasaciņu lētticīgajiem sekotājiem...

Meli neatbrīvo no atbildības.
28.04.2024 12:06 |
 
Reitings 1420
Reģ: 13.09.2021
Maškai tā tiešām ir kleita? Man izskatās , ka pakaļa plika.
28.04.2024 12:13 |
 
Reitings 4534
Reģ: 20.09.2022
Zebradivi @ 28.04.2024 12:13
Maškai tā tiešām ir kleita? Man izskatās , ka pakaļa plika.

Tas garums tāds ļoti paknaps. Pieliekties ar tādu īsti nevar. Pakaļa būs plika.
28.04.2024 12:16 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
marfina @ 28.04.2024 11:10
Es šito arī nesaprotu. Ja tur tie % vai kas aug tādā ātrumā, tad nesaprotu, cik lielai durai jābūt, lai to parādu vienkārši nepaņemtu un nenomaksātu? kaut ar 2 "algas čekiem". Cik ļoti daudz jāpārmaksā % vien. Es vispār nevarētu gulēt pa nakti, redzētu, ka % aug ? Man jau iztērēta kredītkarte tā dod pa nerviem, ka labāk mēnesi švakāk dzīvoju, nekā man tas parāds sapņos rādās. + vēl saprotu, ka par to pieaudzēto % daļu varētu kaut ko sev vai bērniem pirkt. Ja vēl nebūtu iespēja samaksāt, tad saprotams, kāpēc cilvēki dzīvo tā, bet te - vismaz rāda, ka viss ok.
Nez, man tas situ pa nerviem vairāk nekā, ka kāds ogu piegādātājs neved ogas pa velti ?

Ak, tāda parādu summa uz šodienas fona taču ir tik maza…vai tiešam ar tādu summu nevar tikt galā un vai pārējām tā summa liekas tik grandioza? 🤣
28.04.2024 12:54 |
 
Reitings 391
Reģ: 03.08.2022
Man arī tā neliekas liela summa. Lielākajai daļai no mums ir lielāki parādi, tās pašas hipotēkas, līzingi. Ja grib, mierīgi gada laikā var nomaksāt.
28.04.2024 13:07 |
 
Reitings 1875
Reģ: 16.02.2021
amnēzija @ 28.04.2024 12:16

Tas garums tāds ļoti paknaps. Pieliekties ar tādu īsti nevar. Pakaļa būs plika.

Vēl jo vairāk ja esi mamma 2 maziem bērniem 🤭kurai ja pieliecas 100x dienā.
28.04.2024 13:08 |
 
Reitings 16489
Reģ: 16.04.2023
Kleita Vucēnai tāda diezgan infantīla. Tas neoprēna audums izskatās diezgan lēti kā kleita. 😬 Vismaz ūdeni cauri nelaidīs. 😄
28.04.2024 13:38 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
Inna86 @ 28.04.2024 13:07
Man arī tā neliekas liela summa. Lielākajai daļai no mums ir lielāki parādi, tās pašas hipotēkas, līzingi. Ja grib, mierīgi gada laikā var nomaksāt.

+
Es negribu neko norādīt, bet gribu tikai atgādināt, ka lielākajai daļai cilvēku mašīnas, dzīvokļi, mājas kredītos, un katram var mainīties darba un finansiālā situācija, nevajadzētu būt tik augstās domās par sevi un domāt, ka dzīvojat bez parādiem
Lielākā daļa dzīvo parādos vēl vismaz 15 gadus uz priekšu, nevajag zaudēt saķeri ar realitāti
28.04.2024 14:45 |
 
Patīk
Reitings 31590
Reģ: 12.10.2022
Zebradivi @ 28.04.2024 12:13
Maškai tā tiešām ir kleita? Man izskatās , ka pakaļa plika.
https://neckaround.com/products/1st-edition-gray-mini-dress Tā ir domāta kā mini kleita, bet ļoti nepraktisks garums.
Marijas bijusī draudzene Laine pirms pāris dienām arī reklamēja šo kleitu. :D
28.04.2024 15:12 |
 
Patīk
Reitings 31590
Reģ: 12.10.2022
Elizabeteeee @ 28.04.2024 14:45

+
Es negribu neko norādīt, bet gribu tikai atgādināt, ka lielākajai daļai cilvēku mašīnas, dzīvokļi, mājas kredītos, un katram var mainīties darba un finansiālā situācija, nevajadzētu būt tik augstās domās par sevi un domāt, ka dzīvojat bez parādiem
Lielākā daļa dzīvo parādos vēl vismaz 15 gadus uz priekšu, nevajag zaudēt saķeri ar realitāti
Komentārs nevietā. Piekrītu tev, bet ne šajā gadījumā.
1. Jā, man tā skaitās liela summa, jo summa palielinās par stulbumu. Tā konstanti pieaug un daudz aiziet soda procentos, kurus apzināti ignorē, tajā pat laikā skandina, cik NL labi pelna. Soda procentu naudu var iztērēt daudz gudrāk.
2. Tiem, kam ir kredīti, līzingi, tie maksā tos laicīgi, ja nē, tad diezgan ātri viss nonāk parādu piedziņā vai tiek atņemti īpašumi, iesaldēti konti.
3. Tiem, kuriem ir kredītsaistības, ja rodas grūtības, meklē risinājumu, nevis ceļo, apzināti ignorē un vēl lielās ar algas čekiem soc. tīklos.
28.04.2024 15:34 |
 
Reitings 266
Reģ: 11.02.2022
Elizabeteeee @ 28.04.2024 14:45

+
Es negribu neko norādīt, bet gribu tikai atgādināt, ka lielākajai daļai cilvēku mašīnas, dzīvokļi, mājas kredītos, un katram var mainīties darba un finansiālā situācija, nevajadzētu būt tik augstās domās par sevi un domāt, ka dzīvojat bez parādiem
Lielākā daļa dzīvo parādos vēl vismaz 15 gadus uz priekšu, nevajag zaudēt saķeri ar realitāti
nu labi, bet ir starpība tomēr, ne? Pēc hipotēkas nomaksāšanas auto vai dzīvoklis paliek taustāma vērtība īpašniekam, bet VID parāda nomaksa neatbrīvos no turpmākas nodokļu atmaksas, piemēram. Nevar visus parādu veidus bāzt vienā groziņā.
28.04.2024 16:34 |
 
Reitings 552
Reģ: 09.06.2023
SmiekliNāk @ 28.04.2024 16:34
nu labi, bet ir starpība tomēr, ne? Pēc hipotēkas nomaksāšanas auto vai dzīvoklis paliek taustāma vērtība īpašniekam, bet VID parāda nomaksa neatbrīvos no turpmākas nodokļu atmaksas, piemēram. Nevar visus parādu veidus bāzt vienā groziņā.

Protams, ka ir starpība starp hipotekāro kredītu un kredītiem, kas tiek stulbi izaudzēti, apzināti nemaksāti utt.
Bet es uzskatu, ka ar 4000-5000 eur parādu var tikt galā viens un divi, ja grib, savukārt, parastam cilvēkam ar parādu virs 100k, gluži nevar tikt galā viens un divi, tādēļ iespringt uz hipotekāro kredītu vajadzētu vairāk, un atmazgāties ar atrunu, ka man tagad ir stabils darbs un es jau maksāju, uz to paļauties nevar, ar to izdomāšanu pēc tam, tad nu veidojas gadījumi, kad paliek uz ielas, jāiet ar bērniem atpakaļ pie vecākiem un citi stāsti. Manā gadījumā tomēr kredītu vajadzētu vērtēt pēc tā apjoma, nu nevar 5000 eur nosaukt par lielu kredītu vai parādu…
28.04.2024 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 3053
Reģ: 13.11.2011
Bet es uzskatu, ka ar 4000-5000 eur parādu var tikt galā viens un divi, ja grib, savukārt, parastam cilvēkam ar parādu virs 100k, gluži nevar tikt galā viens un divi, tādēļ iespringt uz hipotekāro kredītu vajadzētu vairāk, un atmazgāties ar atrunu, ka man tagad ir stabils darbs un es jau maksāju

Bet hipotekāro kredītu tu ņem, apzinoties savus ienākumus, cilvēks to parasti ņem arī ar domu, vai vairēs to samaksāt gadījumā, ja tiek zaudēts darbs vai gūta kāda trauma. Kā arī 100k kredītu nedod katram otrajam, ar 1000eiro algu. 😀
28.04.2024 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits