Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Facundo @ 07.02.2024 23:25
Ko nu Marija tur fleite, Neits esot mācējis 4 valodas. Kad bija Spānija nerunāja tā īsti nevienā valodā. Zināt kaut kādus vārdiņus no katras valodas tā nav valodas pārzināšana. Tāpēc jau arī tam puikam ir tik grūti skolā. Ja citiem bērniem ir jāmācās rēķināt un lasīt, tad Neikikam jāmācās latviešu valoda.Vitai būs tā pati putra galvā. Lielā valsts patriote varēja jau iemācīt latviski gan saviem bērniem, gan savai mātei. Ir jau tomēr atšķirība runāt divās valodās vai runāt tikai vienā kura nav valsts valoda. Pati jau arī tomēr ir sapratusi , ka bez latviešu sekotājiem šī nekas nav, tiem viņas krieviem Marija pie vienas vietas.

Nu, mamma jau ir pieaudzis cilvēks un cik gadus jau nodzīvojusi Latvijā, viņa jau nu pati varēja saprast, ka tomēr jāiemācās arī tās valsts valoda, kurā viņa dzīvo 😀
07.02.2024 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 1005
Reģ: 11.04.2010
Pati stāsta, ka tikai latviešu valodas pārvaldīšana viņai ļauj Latvijā pilnvērtīgi darīt savas lietas, bet saviem bērniem nenovēl to pašu un neuzskata par vajadzīgu nodrošināt, ka viņi apgūst valsts valodu. Es, es, man, man, bērni lai paši tiek galā.
07.02.2024 23:49 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Diezgan muļķīgi salīdzināt indieti, kurš Latvijā dzīvo varbūt gadu/divus un krievvalodīgu cilvēku, kurš Latvijā dzīvo gadiem un nevar iemācīties valsts valodu.. runa pamatā ir par tiem, kuri gadiem šeit dzīvo un valodu nezina, un iebilst, ka viņiem jāmācās šīs valsts valoda..
Un ne jau īsti valodas dēļ Mariju kāds grib sūtīt uz kaimiņvalsti, bet gan viņas izteikumu dēļ, kas ne vienmēr ir bijuši tik lojāli valstij, kurā viņa dzīvo...
08.02.2024 00:37 |
 
Reitings 1356
Reģ: 18.12.2022
amnēzija @ 08.02.2024 00:37
Diezgan muļķīgi salīdzināt indieti, kurš Latvijā dzīvo varbūt gadu/divus un krievvalodīgu cilvēku, kurš Latvijā dzīvo gadiem un nevar iemācīties valsts valodu.. runa pamatā ir par tiem, kuri gadiem šeit dzīvo un valodu nezina, un iebilst, ka viņiem jāmācās šīs valsts valoda..
Un ne jau īsti valodas dēļ Mariju kāds grib sūtīt uz kaimiņvalsti, bet gan viņas izteikumu dēļ, kas ne vienmēr ir bijuši tik lojāli valstij, kurā viņa dzīvo...
Viņa to nesaprot. Un pat ja saprot - neatzīs. Pirmkārt, jo viņai taču jāpasniedz sevi kā īpašu un apbižotu. Otrkārt - mentalitāte. Tipisks tieši viņas apjūsmotajiem austrumu kaimiņiem raksturīgais whatabautisms un "savā acī baļķi neredz" stils - viņa redzēs jebkuru sīkumu, ko aizrāda viņai un tā vietā, lai ko labotu atradīs ko sliktu kādā citā - valstī, latviešos, indiešos, sekotājos, bērnos, tēvos, iestādēs, valodā, ceļos, citās mlm - slikti būs visi citi tikai ne viņa, un sevi attaisnos ar " bet citi arī tā dara"
08.02.2024 01:43 |
 
Reitings 2582
Reģ: 10.04.2022
CallMeAnnika @ 07.02.2024 23:28
Par ko? Vucēnai tas neinteresētu. Viņai ir gana problēmu Latvijā saistībā ar NL.

NL Latvijā aiztiek, jo krievu kantoris.
Bet Krievijā par to NL ir daudz tiesvedības saistībā ar produktiem. Pulveru sastāviem. Youtube ir diez gan daudz info ar pašu Hohlovu kurš sniedz interviju par to visu.
Tapēc arī Hohlovs Latviešu līderēm skalo smadzenes “Heiterus, jābloķē, nepievēršat uzmanību”, jo pats savā Krievijas zemē ar to visu saskaras.
08.02.2024 07:17 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
sauliiite.paula @ 08.02.2024 07:17

NL Latvijā aiztiek, jo krievu kantoris.
Bet Krievijā par to NL ir daudz tiesvedības saistībā ar produktiem. Pulveru sastāviem. Youtube ir diez gan daudz info ar pašu Hohlovu kurš sniedz interviju par to visu.
Tapēc arī Hohlovs Latviešu līderēm skalo smadzenes “Heiterus, jābloķē, nepievēršat uzmanību”, jo pats savā Krievijas zemē ar to visu saskaras.

Arī pēdējo divu gadu laikā paši menedžeri sāk apšaubīt produktu kvalitāti. Un uz pašu kompāniju jau sāk skatīties ar šaubām par tās dubultajiem standartiem, tikai neuzdrošinās neko teikt skaļi, jo baidās, ka arī viņu līgumi tiks dzēsti. Ļoti daudz ko var no tā izlasīt tā top līdera IG storijos, kura līgums tika dzēsts. Viņš katru dienu publicē esošo un bijušo NL menedžeru viņam rakstītās vēstules, kuras ar atklātiem vārdiem, ja menedžeris vairs nedarbojas NL, bet tie, kuri vēl darbojas, palūdz, ja publicēs, tad tomēr anonīmi, lai viņus nebloķē.
08.02.2024 07:40 |
 
Reitings 2582
Reģ: 10.04.2022
amnēzija @ 08.02.2024 07:40

Arī pēdējo divu gadu laikā paši menedžeri sāk apšaubīt produktu kvalitāti. Un uz pašu kompāniju jau sāk skatīties ar šaubām par tās dubultajiem standartiem, tikai neuzdrošinās neko teikt skaļi, jo baidās, ka arī viņu līgumi tiks dzēsti. Ļoti daudz ko var no tā izlasīt tā top līdera IG storijos, kura līgums tika dzēsts. Viņš katru dienu publicē esošo un bijušo NL menedžeru viņam rakstītās vēstules, kuras ar atklātiem vārdiem, ja menedžeris vairs nedarbojas NL, bet tie, kuri vēl darbojas, palūdz, ja publicēs, tad tomēr anonīmi, lai viņus nebloķē.

Tieši tā! Un es apšaubu Katrīnes viedokli, ka viņa visu mūžu būs NL…diršana, viņa jau pati saprot, ka kuģis ir nogrimis, tik negrib atzīt, tapēc arī ir papildus darbi paņemti.
08.02.2024 07:45 |
 
Reitings 286
Reģ: 04.09.2020
Tikai tagad skatījos tos Vucēnas storijus. Viņai vajadzētu paskatīties nedaudz plašāk, kas notiek un kāda attieksme ir krievvalodīgajiem. Viņa peļ tikai latviešus, kāda mums ir briesmīga attieksme un tās dēļ daudzi krievi speciāli nerunā latviski, bet viņa neredz vai negrib redzēt, ko dara viņas mīļie tautieši. Man tā pa lielam pret krieviem, kas nelec sejā ar saviem mega super duper uzskatiem un neatbalsta Putinu, nav iebildumu, bet pēc pēdējās saskarsmes tiešām pāris sekunžu laikā ieplūda naids. Eju ar bērnu, sieviete tā skaļi runājot pa telefonu, diezgan paagresīvi pieskrien man no muguras klāt, nobiedē i mani, i bērnu. Viņa man sāk kko jautāt, nu i es pasaku, ka nesaprotu. Šī man skaļi atcērt - nu i paš*l na*uj. Kpc man pēc šāda izgājiena būtu jābūt super duper attieksmei pret viņiem? Ar ko viņi to ir nopelnījuši?
Vucēna, visi zinām, ka Tu šo lasi. Lūdzu aizdomājies par savu vulgāro tautu, kas atļaujas sabiedrībā darīties tā, kā tikai mājās varētu atļauties. Ejot pa ielu, atrodi visskaļāko un rupjāko bariņu ar cilvēkiem un paklausies, kādā valodā viņi komunicē. Es nesaku, ka tikai krievi ir slikti, bet nevajag stāstīt, ka viņi ir tik slikti latviešu dēļ. 😚
08.02.2024 07:50 |
 
Reitings 286
Reģ: 04.09.2020
Kā arī.. kādēļ būtu jāpielāgojas bērniem, nevis omei? Tās abas duračkas nesaprot, ka bērniem skolā grūti ies? “Mana mamma nerunā latviski, tāpēc bērniem jāmācās krieviski”. Kā būtu, ja tā Vucēnas mamaša pamācītos latviešu valodu? Absurds :/
08.02.2024 07:56 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Sonic @ 08.02.2024 07:56
Kā arī.. kādēļ būtu jāpielāgojas bērniem, nevis omei? Tās abas duračkas nesaprot, ka bērniem skolā grūti ies? “Mana mamma nerunā latviski, tāpēc bērniem jāmācās krieviski”. Kā būtu, ja tā Vucēnas mamaša pamācītos latviešu valodu? Absurds :/

Itkā mācījās, bet nez vai nokārtoja kaut ko. Jo pati Marija storijos smējās par viņas prasmēm un to cik grūti viņai ir latviešu valodā kaut ko saprast.
08.02.2024 08:13 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Sonic @ 08.02.2024 07:50
Tikai tagad skatījos tos Vucēnas storijus. Viņai vajadzētu paskatīties nedaudz plašāk, kas notiek un kāda attieksme ir krievvalodīgajiem. Viņa peļ tikai latviešus, kāda mums ir briesmīga attieksme un tās dēļ daudzi krievi speciāli nerunā latviski, bet viņa neredz vai negrib redzēt, ko dara viņas mīļie tautieši. Man tā pa lielam pret krieviem, kas nelec sejā ar saviem mega super duper uzskatiem un neatbalsta Putinu, nav iebildumu, bet pēc pēdējās saskarsmes tiešām pāris sekunžu laikā ieplūda naids. Eju ar bērnu, sieviete tā skaļi runājot pa telefonu, diezgan paagresīvi pieskrien man no muguras klāt, nobiedē i mani, i bērnu. Viņa man sāk kko jautāt, nu i es pasaku, ka nesaprotu. Šī man skaļi atcērt - nu i paš*l na*uj. Kpc man pēc šāda izgājiena būtu jābūt super duper attieksmei pret viņiem? Ar ko viņi to ir nopelnījuši?
Vucēna, visi zinām, ka Tu šo lasi. Lūdzu aizdomājies par savu vulgāro tautu, kas atļaujas sabiedrībā darīties tā, kā tikai mājās varētu atļauties. Ejot pa ielu, atrodi visskaļāko un rupjāko bariņu ar cilvēkiem un paklausies, kādā valodā viņi komunicē. Es nesaku, ka tikai krievi ir slikti, bet nevajag stāstīt, ka viņi ir tik slikti latviešu dēļ. ?

Nez vai viņi mājās tā uzvedās kā viņi uzvedās sabiedrībā. Tajos laikos, kad sabiedriskajā transportā vēl bija konduktori, bariņš krievvalodīgo vidusskolnieku, kuriem konduktore pajautāja biļetes, ņirgājoties un sūtot viņu visos iespējamos virzienos, protams, krievu valodā, biļetes neuzrādīja un arīdzan nepirka, un nākamajā pieturā smejoties izkāpa ārā, paziņojot, ka šajā suņu valodā viņi nerunās. Lūk, pret šādiem indivīdiem ir pretenzijas un nevis pret normāliem, kulturāliem tās tautības pārstāvjiem. Bet diemžēl, šī sieviete nesaprot to līdz galam.
08.02.2024 08:24 |
 
Reitings 60
Reģ: 07.07.2022
amnēzija @ 08.02.2024 07:40

Arī pēdējo divu gadu laikā paši menedžeri sāk apšaubīt produktu kvalitāti. Un uz pašu kompāniju jau sāk skatīties ar šaubām par tās dubultajiem standartiem, tikai neuzdrošinās neko teikt skaļi, jo baidās, ka arī viņu līgumi tiks dzēsti. Ļoti daudz ko var no tā izlasīt tā top līdera IG storijos, kura līgums tika dzēsts. Viņš katru dienu publicē esošo un bijušo NL menedžeru viņam rakstītās vēstules, kuras ar atklātiem vārdiem, ja menedžeris vairs nedarbojas NL, bet tie, kuri vēl darbojas, palūdz, ja publicēs, tad tomēr anonīmi, lai viņus nebloķē.

Kas tas par bijušo menedžeri? Kur var pačekot viņa storijus?
08.02.2024 09:04 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
LilSonja @ 08.02.2024 09:04

Kas tas par bijušo menedžeri? Kur var pačekot viņa storijus?

romanvo1kov
Daudz kas no tā, kas ir bijis iepriekš publicēts ir saglabāts un pieejams profilā tajos aplīšos, nezinu kā viņi pareizi saucas 😂
08.02.2024 09:10 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Vucēna, ja Tev nepietiek naudiņa, tad varu uzdāvināt Tev biļeti uz tavu tēvzemi! ♥️
Ik pa divām nedēļām to ar šo krievu tematu uzraujies..tad nodokļi, tad necieņa..
08.02.2024 09:11 |
 
Reitings 8113
Reģ: 16.02.2021
Katrīne vienīgā nelec pāri savai pakaļai, jo viņa neīrē māju ārpus sava budžeta, viņai ir labi pelnošs vīrs ar savu dzīvesvietu, sadarbības, darbs tv. Plus viņai NL joprojām noteikti ir lielākā alga. Kad tās pārējās velk īrētas mājas, kuras acīmredzami nav pa kabatai, tas izskatās vienkārši traģikomiski. Es joprojām uzskatu, ka vismaz Katrīnei, Egitai un Marijai uz laiku ir piešķirta cietā alga, kamēr palaidīs Eiropu kārtīgi, jo NL viņas vajag, lai viņas notur LV auditoriju, cik var un savāc jaunu, jo nu nevar izdzīvot citādi nemaz ar to viņu kvalifikāciju un dāvanu naudu, viņām ir ļoti zemas kvalifikācijas, tur kaut kādu tūkstoti mēnesī vai tad nemaksā tikai no DT? Katrīnei vienīgajai tāds ir, pārējām pat krutajām ir knapas kvalifikācijas.
08.02.2024 10:15 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Mercury6 @ 08.02.2024 10:15
Katrīne vienīgā nelec pāri savai pakaļai, jo viņa neīrē māju ārpus sava budžeta, viņai ir labi pelnošs vīrs ar savu dzīvesvietu, sadarbības, darbs tv. Plus viņai NL joprojām noteikti ir lielākā alga. Kad tās pārējās velk īrētas mājas, kuras acīmredzami nav pa kabatai, tas izskatās vienkārši traģikomiski. Es joprojām uzskatu, ka vismaz Katrīnei, Egitai un Marijai uz laiku ir piešķirta cietā alga, kamēr palaidīs Eiropu kārtīgi, jo NL viņas vajag, lai viņas notur LV auditoriju, cik var un savāc jaunu, jo nu nevar izdzīvot citādi nemaz ar to viņu kvalifikāciju un dāvanu naudu, viņām ir ļoti zemas kvalifikācijas, tur kaut kādu tūkstoti mēnesī vai tad nemaksā tikai no DT? Katrīnei vienīgajai tāds ir, pārējām pat krutajām ir knapas kvalifikācijas.

Man šķiet, ka jau no zvaigznes bija 1000€. Vismaz tā Īrijas Inga kaut ko ap 1000€ saņem. Katrīnei ir augstāka kvalifikācija. Kā viņa pati minēja, viņa saņem kaut kādi 5000€.
08.02.2024 10:29 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Foxa visu laiku apgalvoja, ka viņai un komandas meitenēm esot ļoti labas pārdošanas. Bet izrādās, ka viņa Latvijā pat top10 nav tikusi 🤭 Agneta pat ir 5.vietā 😂
08.02.2024 14:19 |
 
Reitings 2921
Reģ: 03.08.2023
Kas tas bija par tapetēm un 9.stāvenēm? Marij, skaidrs, ka vēlies karaliskās mājas, bet diemžēl drīz jau nāksies nolaisties zemē un meklēt dzīvoklīti tevis nodrstajās 9.stāvenēs. Nez ko tad stāstīsi... Ka pēkšņi šāka patikt? :))
08.02.2024 15:08 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
Sonic @ 08.02.2024 07:56
Kā arī.. kādēļ būtu jāpielāgojas bērniem, nevis omei? Tās abas duračkas nesaprot, ka bērniem skolā grūti ies? “Mana mamma nerunā latviski, tāpēc bērniem jāmācās krieviski”. Kā būtu, ja tā Vucēnas mamaša pamācītos latviešu valodu? Absurds :/
Viņa mācījās vienu brīdi, bet visticamāk, ka neko neiemācījās. Ja cilvēks 30 vai pat vairāk gadu laikā nevar (drīzāk negrib) iemācīties valsts valodu, tad tas parāda tā cilvēka līmeni - necieņu, slinkumu un prāta spēju trūkumu.
Ja es pārceltos uz Spāniju, Franciju vai jebkuru citu valsti, man būtu liela motivācija iemācīties vietējo valodu.
Šeit ir Latvija, kuras valsts valoda ir latviešu valoda. Krievu valoda ir svešvaloda un man ir tiesības nerunāt un necienīt cilvēkus, kas uzskata, ka katram ir jāprot krievu valoda. Un man ir draugi krievvalodīgie, un savā starpā runājam angliski, jo man tā ir vieglāk, un tas ir ok, jo angļu valoda abām pusēm ir svešvaloda.
08.02.2024 15:15 |
 
Patīk
Reitings 40610
Reģ: 12.10.2022
Gribētu zināt, kuras ir tās 5 valodas, kurās Vucēna runā? :D Vakar tik lielīgi storijos stāstīja, bet nevaru iedomāties.
Es arī varu teikt, ka protu 10 valodas, ja no katras zinu divus vārdus?
08.02.2024 15:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits