Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.11.2023
Maza kaza @ 05.02.2024 13:45
Šīs dienas stāsts par zobārstu arī ir kārtējais miljons. ? Nu, kā var būt tāda māte? ? Nabaga bērni...
Es saprotu, viens ir, kad finanses samazinās, bet otrs, ka nav smadzeņu...
Brīnums, ka stomatoloģijas institūta reģistratūras darbiniecei nepavaicāja, vai viņa zina ar ko runā?!
Zeme atveries, ja papuči nepieslēgsies savu bērnu audzināšanai, tad nezinu kā tas beigsies.

Bet vai gadījumā kaut kad, varbūt pirms kāda pusgada jau nebija kaut kas ar pieraksta kārtas numuru vai ko tādu - par kuru viņa cepās, ka tādas anketas viņai vairs nav (n-tās pārvākšanās un bla bla, visi citi vainīgi ne viņa pati) - skrēja un meklēja kaut kādu telefona numuru lai var piezvanīt un noskaidrot?
05.02.2024 14:25 |
 
Reitings 1801
Reģ: 13.09.2021
Dainuviete @ 05.02.2024 14:25

Bet vai gadījumā kaut kad, varbūt pirms kāda pusgada jau nebija kaut kas ar pieraksta kārtas numuru vai ko tādu - par kuru viņa cepās, ka tādas anketas viņai vairs nav (n-tās pārvākšanās un bla bla, visi citi vainīgi ne viņa pati) - skrēja un meklēja kaut kādu telefona numuru lai var piezvanīt un noskaidrot?

Jā , es arī kautko tādu atceros.
05.02.2024 14:42 |
 
Reitings 840
Reģ: 11.08.2022
Nē nu Vucēna gan gada māte, jeibogu. Viņām visām tas biodrons atrod laikam smadzeņu šūnas un iznīcina tās. Mazāk vajag pa gultu gorīties un ig tukšu muldēt, bet par bērniem parūpēties. Tieši tā- Vitai jau tagad vietu var ieņem gan pie zobārsta, gan ortodonta. Un piķi krāt logopēdam, jo pie logopēda ilgi un dikti būs jāstaigā. Lai izlabotu to, ko pastāvīgie pirksti mutē būs nodarījuši.. Un logopedam ne tikai naudas čupa būs jāatstāj, bet arī regulāri jāveic vingrinājumi mājās. Bet Vucenai jau nav laika bērniem. Tāpēc nav vērC.
05.02.2024 15:25 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 05.02.2024 14:11

Lai jau Vitu laicīgi pieraksta rindā pie zobārsta un ortodonta, jo ar to pirkstu zelēšanu, Vitai noteikti būs šķībs sakodiens un zobi izvirzīti uz priekšu.
Vai tad ar LIELO NL algu nevar atļauties aizvest bērnu par maksu? Tad tak nebūs jāgaida pusotrs gads rindā. ?
Viņa vēl pieminēja, ka tajā laikā, kad "itkā" pierakstīja bērnu rindā pusotru gadu atpakaļ, tad bija ĻOTI bagāta, pati to lepni uzsver, kāpēc tad nevarēja to izdarīt par maksu tajā laikā?
Marija melo, jo pirms pusotra gada (augustā 2022) viņa bija ar Bondarčuku Itālijā, un kamēr Bondarčuka gāja iepirkties, Marijai nebija naudas, lai staigātu pa veikaliem. Pati tajā laikā stāstīja, kā rakstīja Rafam, lai atskaita naudu komunālajiem.
Pēc tam (oktobris 2022) Marija aizbrauca kruīzā uz Spāniju, ar domu, ka tiks atpakaļ pie spāņu papika, bet nesanāca. Rezultātā nācās izmest lielu naudu par biļetēm par velti, bez rezultāta sait kopā ar Rafu, mājas īpašnieks aizdzina Mustangu par īres nemaksāšanu.
Februārī 2023 piedzima Īlons, un 3 bērni jau prasa lielus ieguldījumus, bet tā kā dalīja māju ar draudzeni, tad vēl varēja savilkt galus gan ar īres maksām, gan bērnu pieskatīšanu.
Nu Marija ir broke af un man ir tik ļoti žēl, ka bērni cieš. Nepietiek, ar to, ka Neitam skolā ir problēmas, kuras neviens nerisina un nepalīdz, nu arī mute izpūs, jo mamašai labāk patīk iedzert nekā pārliecināties par to, ka bērns ir pierakstīts rindā.
Marija gan jau domāja, ka viņu pierakstīs nevis būs pašai jāpierakstās. Tad lai tagad gaida vēl gadu. Lai vai cik man ir žēl Neits, tomēr citi apzinīgi vecāki ir paši pierakstījuši savus bērnus un pacietīgi gaida savu kārtu.
05.02.2024 15:28 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
Dainuviete @ 05.02.2024 14:25

Bet vai gadījumā kaut kad, varbūt pirms kāda pusgada jau nebija kaut kas ar pieraksta kārtas numuru vai ko tādu - par kuru viņa cepās, ka tādas anketas viņai vairs nav (n-tās pārvākšanās un bla bla, visi citi vainīgi ne viņa pati) - skrēja un meklēja kaut kādu telefona numuru lai var piezvanīt un noskaidrot?
Bija, bet tas nebija saistīts ar zobārsniecību, bet citu speciālistu, kas arī bija vajadzīgs lielākajam bērnam.
Un Marija tik atklāti rāda, kā sačakarē bērna dzīvi jau no bērnības. Alkohols un fake luksusa dzīves tēlošana ir svarīgāka par visu.
05.02.2024 15:33 |
 
Reitings 1801
Reģ: 13.09.2021
Vitu viņa toch varēja atdod uz Spāniju , jo es atceros kā Rafa ar viņu ņēmās un darbojā, lutināja. Tagad Vita man liekas ir vispamestākā novārtā. Viņai vispār netiek pievērsta uzmanība .
05.02.2024 15:52 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Tie zobi Neitam labojami? Visādi var gadīties, pārprast, aizmirst utt. Bet grūti saprast, kāpēc viņa, kas pelna vairāk kā vidējais latvietis (vismaz senāk), nevarēja aizvest bērnu pie maksas zobārsta. Nu varbūt iepriekš tā nedega, bet šobrīd, kā saprotu, deg. Jāver maks vaļā un jāmaksā, citādi jau kā Kiviču Miai. Nu bāc, man tiešām grūti aptvert, kā pelnot mēnesī tik daudz, cik senāk viņa stāstīja, nav neko iekrājusi.
Drīzumā būs storiji, ka Neita tēvs nemaksā pietiekoši uzturlīdzekļus.
05.02.2024 16:03 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 05.02.2024 16:03
Tie zobi Neitam labojami? Visādi var gadīties, pārprast, aizmirst utt. Bet grūti saprast, kāpēc viņa, kas pelna vairāk kā vidējais latvietis (vismaz senāk), nevarēja aizvest bērnu pie maksas zobārsta. Nu varbūt iepriekš tā nedega, bet šobrīd, kā saprotu, deg. Jāver maks vaļā un jāmaksā, citādi jau kā Kiviču Miai. Nu bāc, man tiešām grūti aptvert, kā pelnot mēnesī tik daudz, cik senāk viņa stāstīja, nav neko iekrājusi.
Drīzumā būs storiji, ka Neita tēvs nemaksā pietiekoši uzturlīdzekļus.
Notrallināja, radot ilūziju mazajām bitēm par šiko NL dzīvi, tikai nepadomāja, ka tas nebūs mūžīgi.
05.02.2024 16:13 |
 
Reitings 22200
Reģ: 16.04.2023
chihiro @ 05.02.2024 16:03
Tie zobi Neitam labojami? Visādi var gadīties, pārprast, aizmirst utt. Bet grūti saprast, kāpēc viņa, kas pelna vairāk kā vidējais latvietis (vismaz senāk), nevarēja aizvest bērnu pie maksas zobārsta. Nu varbūt iepriekš tā nedega, bet šobrīd, kā saprotu, deg. Jāver maks vaļā un jāmaksā, citādi jau kā Kiviču Miai. Nu bāc, man tiešām grūti aptvert, kā pelnot mēnesī tik daudz, cik senāk viņa stāstīja, nav neko iekrājusi.
Drīzumā būs storiji, ka Neita tēvs nemaksā pietiekoši uzturlīdzekļus.

Tad, kad Vucēnai bija nauda, tērēja to savām interesēm (silikonu krūtīs ielika, taukus atsūca, mustangu nopirka).
Kaut kad teica, ka esot visus iekrājumus iztērējusi. Man jau liekas, ka nekādu iekrājumu nekad nav bijis, tagad vienkārši daudz mazāk pelna. Viņa man neatstāj tāda cilvēka iespaidu, kas prot krāt naudu.
Šis tiešām vairs nav tālu no Kivičiem. Nez vai gada labākais tētis (Andris Kivičs) un mom of 4 (Ļenka) ir ielikuši Miju rindā, ja no savām 4 štukām mēnesī nevar privāti aizvest bērnam zobus salabot.
05.02.2024 16:17 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
chihiro @ 05.02.2024 16:03
Tie zobi Neitam labojami? Visādi var gadīties, pārprast, aizmirst utt. Bet grūti saprast, kāpēc viņa, kas pelna vairāk kā vidējais latvietis (vismaz senāk), nevarēja aizvest bērnu pie maksas zobārsta. Nu varbūt iepriekš tā nedega, bet šobrīd, kā saprotu, deg. Jāver maks vaļā un jāmaksā, citādi jau kā Kiviču Miai. Nu bāc, man tiešām grūti aptvert, kā pelnot mēnesī tik daudz, cik senāk viņa stāstīja, nav neko iekrājusi.
Drīzumā būs storiji, ka Neita tēvs nemaksā pietiekoši uzturlīdzekļus.

Stāsta jau, ka viņa iekrājumus esot iztērejusi, jo no tiem esot maksājusi arī katru mēnesi 3000€ par Nataniela nodarbībām.
05.02.2024 16:31 |
 
Reitings 693
Reģ: 31.03.2023
Vai Neitam ir pie kaut kāda īpaša stomatologa jāiet, ar ipasu problēmu? Laikam palaidu garām.
Jo skatos tos storijus un gribas bļaut tāpat ka Kiviču tēmā - mljeg slikas dirsas, atver google un pameklē, nav nekādas rindas uz bezmaksas zobārstu daudzas jo daudzas klīnikas, privātajās!
Stomatoloģijas institūts tagad ir vienīgā iestāde?!
05.02.2024 16:39 |
 
Reitings 262
Reģ: 05.07.2013
Tieši gribēju teikt, ka daudzās vietās ir bez maksas bērniem zobārsts. Pati savu bērnu arī šonedēļ vedu salabot zobu par maksu- 30€. Kad vajadzēs vēl jau atradu, kur to dara bez maksas.
05.02.2024 16:55 |
 
Reitings 3973
Reģ: 08.09.2015
Būtu mazāk vīniņu sūkusi, un to naudu novirzījusi bērnam zobārstam. Kaut kas unikāls, ja reiz gaida bezmaksas rindu, tātad jau zināja, ka bērnam tur mutē problēmas, tad, ja tēlo rich lifestyle, vai tiešām nevar bērnu aizvest pie zobārsta? Kaut vai katru otro mēnesi salabot pa vienam zobam, cik tūkstošus pēc Marijas domām tas maksā? Viņa redz 3000€ tērējusi disleksijai, bet gadiem nevar bērnu aizvest pie zobārsta. Un vai šai mātei maz ir nojausmas, ka bērns arī 1x gadā jāved pie zobu higiēnista, kas ir valsts apmaksāts (man līdz šim nav bijusi problēma savu pusaudzi pierakstīt pie higiēnista), bet Marijai jau laikam visur un vienmēr ir problēma.
05.02.2024 16:56 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Zebradivi @ 05.02.2024 15:52
Vitu viņa toch varēja atdod uz Spāniju , jo es atceros kā Rafa ar viņu ņēmās un darbojā, lutināja. Tagad Vita man liekas ir vispamestākā novārtā. Viņai vispār netiek pievērsta uzmanība .

Jūs atdodu savu bērnu, tikko dzemdētu tēvam uz citu valsti? Tā vienkārši, lai pašai būtu vieglāk?
Šo nu es galīgi nesaprotu, kā māte to varētu izdarīt.
Viņu gadījumā abiem vajadzēja uzņemties rūpes. Rafa arī lupata ne vecis. Ja nedod bērnu audzināt, tad nevajag vispār. Kaut gan, mēs jau nezinam visu stāstu.
05.02.2024 17:31 |
 
Reitings 1801
Reģ: 13.09.2021
aauuu @ 05.02.2024 17:31

Jūs atdodu savu bērnu, tikko dzemdētu tēvam uz citu valsti? Tā vienkārši, lai pašai būtu vieglāk?
Šo nu es galīgi nesaprotu, kā māte to varētu izdarīt.
Viņu gadījumā abiem vajadzēja uzņemties rūpes. Rafa arī lupata ne vecis. Ja nedod bērnu audzināt, tad nevajag vispār. Kaut gan, mēs jau nezinam visu stāstu.

Nē , protams, ka es savējo neatdotu. Bet es arī nekad nevarētu iztureties ar tādu vienaldzību pret savu bērnu. Tapēc uzskatu , ka bērnam ir labāk ar to vecāku kam rūp tas bērns. Atvainojiet, bet kad Vitai bija plaušu vīruss un skābeklis kritiskā robežā , bet Marija pasaka , ka viņa NEGRIB braukt uz slimnīcu, jo tur nav ērti, tā ir māte kurai rūp? Es nevienā mirklī neminēju , ka jaatdod lai vieglāk, gan tapēc , ka tā meitene ir pelnījusi uzmanību un mīlestību. Šķiet, ka jūs vispār neesat sekojusi līdzi un nesaprotat kontekstu.
05.02.2024 17:50 |
 
Reitings 11
Reģ: 11.12.2021
Vucēna grib Neitam labot visus zobus uzreiz pilnā narkozē par ko viņai iepriekš paprasīti 600 vai 700 eiro tāpēc gaidījusi tajā savā iedomu rindā...
05.02.2024 17:52 |
 
Reitings 3973
Reģ: 08.09.2015
Wow, un šitā kura tak pelnot labu naudu NL, neved labot bērna zobus 600-700€ dēļ🤦‍♀️, kā viņai liekas, kas ar tā bērna zobiem notiek tā 1,5 gada laikā, kamēr gaida to rindu? Es saprotu cilvēkiem, kam tiešām ir naudas problēmas, dzīvo no minimālās algas, bet šeit tak nauda nav problēmas, un nevar 3 mēnešos atlikt naudu, lai salabotu bērna zobus. Te tiešām izskatās, ka bērna vajadzības tiek noliktas pēdējā vietā!
05.02.2024 18:19 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
CallMeAnnika @ 05.02.2024 15:28
Viņa vēl pieminēja, ka tajā laikā, kad "itkā" pierakstīja bērnu rindā pusotru gadu atpakaļ, tad bija ĻOTI bagāta, pati to lepni uzsver, kāpēc tad nevarēja to izdarīt par maksu tajā laikā?
Marija melo, jo pirms pusotra gada (augustā 2022) viņa bija ar Bondarčuku Itālijā, un kamēr Bondarčuka gāja iepirkties, Marijai nebija naudas, lai staigātu pa veikaliem. Pati tajā laikā stāstīja, kā rakstīja Rafam, lai atskaita naudu komunālajiem.
Pēc tam (oktobris 2022) Marija aizbrauca kruīzā uz Spāniju, ar domu, ka tiks atpakaļ pie spāņu papika, bet nesanāca. Rezultātā nācās izmest lielu naudu par biļetēm par velti, bez rezultāta sait kopā ar Rafu, mājas īpašnieks aizdzina Mustangu par īres nemaksāšanu.
Februārī 2023 piedzima Īlons, un 3 bērni jau prasa lielus ieguldījumus, bet tā kā dalīja māju ar draudzeni, tad vēl varēja savilkt galus gan ar īres maksām, gan bērnu pieskatīšanu.
Nu Marija ir broke af un man ir tik ļoti žēl, ka bērni cieš. Nepietiek, ar to, ka Neitam skolā ir problēmas, kuras neviens nerisina un nepalīdz, nu arī mute izpūs, jo mamašai labāk patīk iedzert nekā pārliecināties par to, ka bērns ir pierakstīts rindā.
Marija gan jau domāja, ka viņu pierakstīs nevis būs pašai jāpierakstās. Tad lai tagad gaida vēl gadu. Lai vai cik man ir žēl Neits, tomēr citi apzinīgi vecāki ir paši pierakstījuši savus bērnus un pacietīgi gaida savu kārtu.

Tu jauc gadus, manuprāt. Jo uz Spāniju nebrauca stāvoklī būdama taču. Tur brauca nolūgties, salaba, Rafa uz LV atlidoja, tieši Vitas dzimene bija un tad pa to mēnesi vai diviem kad bija salabušo uzcirta puiku.
05.02.2024 20:10 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
magdalena333 @ 05.02.2024 18:19
Wow, un šitā kura tak pelnot labu naudu NL, neved labot bērna zobus 600-700€ dēļ?‍♀️, kā viņai liekas, kas ar tā bērna zobiem notiek tā 1,5 gada laikā, kamēr gaida to rindu? Es saprotu cilvēkiem, kam tiešām ir naudas problēmas, dzīvo no minimālās algas, bet šeit tak nauda nav problēmas, un nevar 3 mēnešos atlikt naudu, lai salabotu bērna zobus. Te tiešām izskatās, ka bērna vajadzības tiek noliktas pēdējā vietā!

Es domāju, ka jebkurš vidējais latvietis atrastu uz sitiena naudu bērnam, tur pat nevajadzētu nekādas sapņu algas. Tikai Marija izvēlas maksāt 2,5tk par māju un raudāt par zobu labošanu bērnam.
05.02.2024 20:15 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
magdalena333 @ 05.02.2024 18:19
Wow, un šitā kura tak pelnot labu naudu NL, neved labot bērna zobus 600-700€ dēļ?‍♀️, kā viņai liekas, kas ar tā bērna zobiem notiek tā 1,5 gada laikā, kamēr gaida to rindu? Es saprotu cilvēkiem, kam tiešām ir naudas problēmas, dzīvo no minimālās algas, bet šeit tak nauda nav problēmas, un nevar 3 mēnešos atlikt naudu, lai salabotu bērna zobus. Te tiešām izskatās, ka bērna vajadzības tiek noliktas pēdējā vietā!

Pilnīga zoss viņa ir. Pasaka- tajā laikā es biju ļoti bagāta!!! Bet rindā iestājos ne naudas dēļ!!!!
Bērnam vajag zobārstu, un Tu, bagātā māte/biznesmene/influencere, iestājies rindā, lai bezmaksas salabotu zobus pēc pusotra gada????Bērnam???
Bļad!!! Marija- Tu esi pretīgs radījums!
Tauku atsūkšanai Tev nekas nebija jāgaida, bērnam zobiem gan varēji iestāties rindā🤯- kur, kā izrādās, nemaz neiestājies, jo Tev jau likumi nav rakstīti- Tu atkal kautko nezināji, kautko nemācēji un mierīgi, bez nekādas intereses pa vidu, gaidīji 1,5 gadu, lai piezvanītu- ew, kur tā rinda beigās palika?
Atbildība tieši 0
05.02.2024 20:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits