Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 51
Reģ: 24.06.2022
Aldis Gobzems par Katrīni Vasiļevsku, viņas Pēteri un Elīnu Gluznovu kaut ko rakstīja, ar mājienu, ka svingeri 😂
visdrīzāk no viena storija, kur Elīna ieminējās, ka viņai ar Katrīnu kopīgas intereses un arī Pēteris 😂😂😂
31.01.2024 22:57 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 31.01.2024 22:02
Ūdeni viņas iesaka dzert, lai aizpildītu kuņģi un ilgāk saglabātos sāta sajūta. Tikpat labi var izdzert 1,5 L ūdens un ēst negribēsies.

Izdzerot īsā laikā tādu daudzumu ūdens, tualetē vien sēdēs 😂
Un ne vienmēr pēc tās sajūtas, ka gribas ēst - organisms tiešām grib ēst. Organisms neatšķir šīs abas sajūtas. Laikam bija tā, ja pēc 2x ūdens padzeršanas vēl joprojām ir sajūta, ka gribas ēst, tad tas tā tiešām varētu būt izsalkums.
Manā gadījumā ar tiem NL kokteiļiem, man ēst gribējās. Ūdens dzeršana baigi nelīdzēja 😀
31.01.2024 22:58 |
 
Reitings 2581
Reģ: 10.04.2022
Pareģone @ 31.01.2024 22:57
Aldis Gobzems par Katrīni Vasiļevsku, viņas Pēteri un Elīnu Gluznovu kaut ko rakstīja, ar mājienu, ka svingeri ?
visdrīzāk no viena storija, kur Elīna ieminējās, ka viņai ar Katrīnu kopīgas intereses un arī Pēteris ???

Kooo😀😀😀😀 Ieliec bildi te
31.01.2024 23:05 |
 
Reitings 51
Reģ: 24.06.2022
sauliiite.paula @ 31.01.2024 23:05

Kooo???? Ieliec bildi te

es nemāku te ielikt bildi 🙁🙁🙁 nekādi man nesanāk, lai kā es censtos 🙁
31.01.2024 23:15 |
 
Reitings 51
Reģ: 24.06.2022
Pareģone @ 31.01.2024 23:15

es nemāku te ielikt bildi ??? nekādi man nesanāk, lai kā es censtos ?

https://failiem.lv/u/47exty6zkb
31.01.2024 23:17 |
 
Reitings 51
Reģ: 24.06.2022
Pareģone @ 31.01.2024 23:17

https://failiem.lv/u/47exty6zkb

izdevās?
31.01.2024 23:18 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
CallMeAnnika @ 31.01.2024 22:35
Piekrītu. Vienam derēs sejas krēms par 50 eiro, otram nē, un sejas ādai būs piemērotāks krēms par 3 eiro.
Tomēr krēms (populāra brenda) par 40 eiro būs testēts un dermatoloģiski pārbaudīts, lai pārliecinātos par tā kvalitāti, uz zinātniskiem pētījumiem balstītu formulas izstrādi un efektivitāti.
Tajā pat laikā, par tādu pašu cenu var iegādāties NL krēmiņus, kuriem nav veikta tik rūpīga testēšana un pārbaude, un to mēģina pārdot sievietes, kurām sejas āda ir traģiskā stāvoklī.
Ja man jāizvēlas, kuru krēmu pirkt, es to noteikti pirktu aptiekā, kaut maksājot par zīmolu, tomēr dermatoloģiski pārbaudītu produktu. Vai tas beigu beigās būs man piemērotākais produkts, tas jau cits stāsts.

Tādēļ ir domāti speciālisti ar konkrētam zināšanām, kas var ieteikt katram piemērotus produktus, jau sen ir pierādījies, ka katra otrā lieto nepareizus sejas līdzekļus, nezina savu ādas tipu un nianses. Arī aptiekas produktus uz savu galvu pirkt ir neprāta lieta, pat ja jums tagad ir laba āda, jūs varat to sabojāt ar nepareizu kopšanu. Ir lux produkti, kurus iegādāties var tikai, ja tos tev ir nozīmējis speciālists, tādēļ jau tie arī ir lux, lai katrs nepirktu uz savu galvu
Labs speciālists vienmēr varēs ieteikt jūsu budžetam piemērotu ādas kopšanu, brīnos, ka dažam virs 30, bet pavisam nav žēl savas ādas, it īpaši tām kas iepērk visu veikalos/aptiekās pēc kārtas. Tādēļ arī brīnos par to fenomenu NL kosmetiku, neviena zinošas speciālista tur nav, un pērk kam nav smadzeņu
Tā taču ir tāda bāzes lieta pieaugušam sievietēm, kā to var nezināt un neievērot
31.01.2024 23:21 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Pareģone @ 31.01.2024 23:18

izdevās?

Izdevās, labi, ja izdotos tev nomainīt profila bildi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ļoti nobijos 🤣🤣🤣
31.01.2024 23:24 |
 
Reitings 51
Reģ: 24.06.2022
Elizabeteeee @ 31.01.2024 23:24

Izdevās, labi, ja izdotos tev nomainīt profila bildi ??????? ļoti nobijos ???

es tak pareģone 😂😂😂 profila bildei jābūt atbilstošai 😂😂
31.01.2024 23:33 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Elizabeteeee @ 31.01.2024 23:21

Tādēļ ir domāti speciālisti ar konkrētam zināšanām, kas var ieteikt katram piemērotus produktus, jau sen ir pierādījies, ka katra otrā lieto nepareizus sejas līdzekļus, nezina savu ādas tipu un nianses. Arī aptiekas produktus uz savu galvu pirkt ir neprāta lieta, pat ja jums tagad ir laba āda, jūs varat to sabojāt ar nepareizu kopšanu. Ir lux produkti, kurus iegādāties var tikai, ja tos tev ir nozīmējis speciālists, tādēļ jau tie arī ir lux, lai katrs nepirktu uz savu galvu
Labs speciālists vienmēr varēs ieteikt jūsu budžetam piemērotu ādas kopšanu, brīnos, ka dažam virs 30, bet pavisam nav žēl savas ādas, it īpaši tām kas iepērk visu veikalos/aptiekās pēc kārtas. Tādēļ arī brīnos par to fenomenu NL kosmetiku, neviena zinošas speciālista tur nav, un pērk kam nav smadzeņu
Tā taču ir tāda bāzes lieta pieaugušam sievietēm, kā to var nezināt un neievērot

Kādreiz NL bija testi, lai noteiktu sejas ādai piemērotus produktus. Tas pats princips bija arī piemērotas matu kopšanas līnijas noskaidrošanai. Lieki piebilst, ka man tie, pēc testa noteiktie, produkti nederēja. Pēc šampūna un kondicioniera mati palika vēl briesmīgāki. Sejas krēmi kairināja sejas ādu, seja palika sarkana..
Tagad viņiem sejas kopšanas līnija ir viena un der visiem ādas tipiem, tāpēc nekādi konsultanti nav nepieciešami, bet tāpat viņas tur kaut ko piemērotāko piemeklē un iesaka 😂 šis teksts mani smīdina katrreiz, kad dzirdu - piemeklēšu jums piemērotāko komplektu 🤣
31.01.2024 23:51 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Foxa pirms dažām dienām bija izteikusies par to kā neuzvesties teātrī, bet pati baleta izrādes laikā filmē.. es pavisam nesen biju operas namā uz izrādi un pirms izrādes tieši teica, ka izrādes laikā aizliegts filmēt un fotografēt, un šis ir rakstīts arī operas nama mājaslapā pie noteikumiem - jautājums "Vai operā drīkst fotografēt?"... varbūt pirms kaunināt un kritizēt citus, paskatīties uz sevi pirmkārt..
01.02.2024 00:09 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Elizabeteeee @ 31.01.2024 23:21

Tādēļ ir domāti speciālisti ar konkrētam zināšanām, kas var ieteikt katram piemērotus produktus, jau sen ir pierādījies, ka katra otrā lieto nepareizus sejas līdzekļus, nezina savu ādas tipu un nianses. Arī aptiekas produktus uz savu galvu pirkt ir neprāta lieta, pat ja jums tagad ir laba āda, jūs varat to sabojāt ar nepareizu kopšanu. Ir lux produkti, kurus iegādāties var tikai, ja tos tev ir nozīmējis speciālists, tādēļ jau tie arī ir lux, lai katrs nepirktu uz savu galvu
Labs speciālists vienmēr varēs ieteikt jūsu budžetam piemērotu ādas kopšanu, brīnos, ka dažam virs 30, bet pavisam nav žēl savas ādas, it īpaši tām kas iepērk visu veikalos/aptiekās pēc kārtas. Tādēļ arī brīnos par to fenomenu NL kosmetiku, neviena zinošas speciālista tur nav, un pērk kam nav smadzeņu
Tā taču ir tāda bāzes lieta pieaugušam sievietēm, kā to var nezināt un neievērot

Es sev piemērotus līdzekļus sejai atradu tikai eksperimentu ceļā no aptiekas klāsta. Diemžēl dermatologi, pie kuriem esmu bijusi, kad sejas āda nebija labākajā stāvoklī, bija viens par otru sliktāki. Priecāšos, ja ieteiksi labos speciālistus, ar kuriem tev bijusi darīšana, jo, manuprāt, tādus ir ļoti grūti atrast.
01.02.2024 07:11 |
 
Reitings 2581
Reģ: 10.04.2022
Pareģone @ 31.01.2024 23:17

https://failiem.lv/u/47exty6zkb

Vot šim gan es negribētu ticēt.
Pirmkārt, neesmu redzējusi viņus visus trīs ārpus mājas.
Otkārt, Peķka tak regulāri nav Latvijā.
Treškārt, Katrīne nepieļautu, ka kāds pat pamirkšķina vīra virzienā, zinot Katrīnes lauvas dabu.
Ceturtkārt, ja tā ir taisnība, lai Gobzis ieliek video vai foto.
01.02.2024 07:17 |
 
Reitings 1572
Reģ: 03.03.2020
sauliiite.paula @ 01.02.2024 07:17

Vot šim gan es negribētu ticēt.
Pirmkārt, neesmu redzējusi viņus visus trīs ārpus mājas.
Otkārt, Peķka tak regulāri nav Latvijā.
Treškārt, Katrīne nepieļautu, ka kāds pat pamirkšķina vīra virzienā, zinot Katrīnes lauvas dabu.
Ceturtkārt, ja tā ir taisnība, lai Gobzis ieliek video vai foto.

Jo ar svingu nodarbojas tikai tie, kas visu laiku ir LV un dara to publiskās vietās, bariņos. Lai visi redz ? 😃
01.02.2024 09:09 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
Elizabeteeee @ 31.01.2024 23:21

Tādēļ ir domāti speciālisti ar konkrētam zināšanām, kas var ieteikt katram piemērotus produktus, jau sen ir pierādījies, ka katra otrā lieto nepareizus sejas līdzekļus, nezina savu ādas tipu un nianses. Arī aptiekas produktus uz savu galvu pirkt ir neprāta lieta, pat ja jums tagad ir laba āda, jūs varat to sabojāt ar nepareizu kopšanu. Ir lux produkti, kurus iegādāties var tikai, ja tos tev ir nozīmējis speciālists, tādēļ jau tie arī ir lux, lai katrs nepirktu uz savu galvu
Labs speciālists vienmēr varēs ieteikt jūsu budžetam piemērotu ādas kopšanu, brīnos, ka dažam virs 30, bet pavisam nav žēl savas ādas, it īpaši tām kas iepērk visu veikalos/aptiekās pēc kārtas. Tādēļ arī brīnos par to fenomenu NL kosmetiku, neviena zinošas speciālista tur nav, un pērk kam nav smadzeņu
Tā taču ir tāda bāzes lieta pieaugušam sievietēm, kā to var nezināt un neievērot
lux produkti😁 ir protams produkti, kuriem ir piedēvēts kaut kāds “lux” nosaukums, tāpat kā daudziem “slim” un “fit” produktiem, bet tur tālu līdz “slim” vai “fit”.
Nezinu kādu kosmetologu Jūs apmeklējat, bet mans pasaka kādām vielām tieši man vajag pievērst uzmanību, un no kurām izvairīties, protams nosauca firmas kurās to var atrast, bet es mierīgi varu atrast savus analogus, galvenais, lai ir konkrētās vielas iekšā un lai citu konkrētu tieši nav, priekš manas ādas. “Lux” vai ne lux😁
Arī kosmetologiem ir sadarbības ar kosmētikas ražotnēm, kur par produktu pārdošanu utt. iegūst procentu, lētāku produktu vai kā cita veida sadarbošanās.
Izskatās ka Jūs esat no klientiem, kuram jāpasaka ka lux vai ekskluzīvs un Jūs jau pērkat.😁
01.02.2024 09:47 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Oi, Maška šodien attaisnojas, ka vakar bijusi visu dienu horizontāli, “saslimusi” pēc tiesas 😂😂
Es nevaru, tik rēcīgi. Marij, mēs visi zinām kas tā par slimību. Uz vakaru gan brīnumaini pārgāja un varēji gan uz baletu, gan pie Kačas. Tikai neaizmirsti, ka tomēr sejā ierakstīts, ka bija labs kodiens.
01.02.2024 09:58 |
 
Reitings 368
Reģ: 03.08.2022
Vakar bija mēneša slēgšanās, iespējams tāpēc Marija bija ciemos pie Katrīnes. Kā arī pasūdzēties par savu nelaimīgo dzīvi.
01.02.2024 10:10 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
sauliiite.paula @ 01.02.2024 07:17

Vot šim gan es negribētu ticēt.
Pirmkārt, neesmu redzējusi viņus visus trīs ārpus mājas.
Otkārt, Peķka tak regulāri nav Latvijā.
Treškārt, Katrīne nepieļautu, ka kāds pat pamirkšķina vīra virzienā, zinot Katrīnes lauvas dabu.
Ceturtkārt, ja tā ir taisnība, lai Gobzis ieliek video vai foto.

Vot Gobzems man šķiet ir LV pēdējais cilvēks kam var ticēt. Man šķiet, ka viņam pašam sen ir problēmas ar potenci, jo šādas tēmas tik maļ...... Viņš tak reāli slims ir.....
01.02.2024 10:23 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Sanita123 @ 01.02.2024 10:23

Vot Gobzems man šķiet ir LV pēdējais cilvēks kam var ticēt. Man šķiet, ka viņam pašam sen ir problēmas ar potenci, jo šādas tēmas tik maļ...... Viņš tak reāli slims ir.....

Šis gan, šķiet, no zila gaisa izrauts ( šeit es domāju Gobzema jauno intrigu ). Viens nepārdomāts Elīnas teikums, kas visdrīzākais pat izteikts kā joks un no tā ir uzpūsts zilonis.
01.02.2024 10:36 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Melomanija @ 01.02.2024 10:10
Vakar bija mēneša slēgšanās, iespējams tāpēc Marija bija ciemos pie Katrīnes. Kā arī pasūdzēties par savu nelaimīgo dzīvi.

“Slēgšanās” nekādas speciālās darbības neprasa. Cik ir, tik ir. Kaut kādus mazos menedžerus izbesij līdz baltajām pelītēm ar tekstiem, tev vēl pietrūkst xx līdz tam un tādā garā.
01.02.2024 11:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits