Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 3899
Reģ: 27.06.2014
Normāli! Tu cilvēks aizej pie zobārsta, sēdi uzgaidāmajā telpā un tur Vasiļevska ar savu kameru visu filmē un vēl paķer kadrā citus pacientus. Nu pipec vienkārši. Tik aktuāla tēma “pacientu drošība”, tikmēr Tevi ķer kadros visādi pašpasludināti influenceri.
31.01.2024 08:57 |
 
Reitings 225
Reģ: 08.03.2021
telma @ 30.01.2024 21:54
Noskatījos Kad viņas satiekas. Kas ir tas “pūriņš”, kuru Saulietis savācis? Es iedomājos par NL kkādiem uzkrājumiem, jo viņa minēja, ka tur uz dažādiem vārdiem bijis itt.

Savā laivā pirms pāris dienām ieminējās kautko par dzīvokli. Ka pārdeva un atdeva parādus.
Es pieņemu, ka dzīvojis bija uz Kaspara vārda, bet bija norunāts ka paliks meitenēm.
Tad Kasparam palika max sūdīgi ar naudām, pārdeva dzīvokli, Kačai neko nesakot. Un atdeva parādus.
31.01.2024 10:19 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Es domāju, ka viens no iemesliem kāpēc tagad tik daudz strādā oficiāli ir, lai legalizētu NL naudu. Jo mājai jau sen sakrāts, nu vai pusmājai 100%.
Jā, Kača tērējās daudz ceļojumos, šmotkās utt, bet viņai vienīgajai ir vecis ar smadzenēm pie sāniem, nav īrētas mājas, mašīnas līzingos utt.
Viņa sen jau teica, ka naļikā ir nauda tik, ka gandrīz jau māja sanāk, tas bija pirms kara. Nu tad tagad tā vismaz ir pusmāja, ņemot vērā cenu kāpumu.
31.01.2024 10:42 |
 
Reitings 1356
Reģ: 18.12.2022
Pupuķis @ 29.01.2024 17:56

Esat ievērojuši, ka Egita ļoti jocīgi vārdu beigās liek burtu "a"? Piemēram, teikums bija, "zini, ko es tev gribu "parādīt-a"?".
Bet vispār, lai cik slinka varbūt ir Egita, man viņa šķiet sakarīgākā no visa tā bara.
Tad jau tā pati Rita ir sakarigāka. Daudz nelecās, drusku parāda ģimeni, ceļojumos tiešām atpūšās nevis 24/7 rij un dzer, bez lieka blata un diršanas nomainīja profesiju, šur tur pa retam piemin NL - ja runā tad runā normāli, netaisa no sevis mega influenceri.
31.01.2024 10:51 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?
31.01.2024 11:19 |
 
Reitings 22200
Reģ: 16.04.2023
Kur tad Vucēna šorīt? Nav ik rīta storiji ar pliko pakaļu. Laikam tiešām vakar pārdzēra jēgu ar tiem prosecco.
31.01.2024 11:29 |
 
Reitings 60
Reģ: 07.07.2022
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?

Herbalife, Greenway, Oriflame šitie ar ar pulveriem darbojas.
31.01.2024 11:40 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?

Es kad vairākus gadus atpakaļ tur reģistrējos tikai dēļ tām bumdžām, kā alternatīva brokastīm ir ļoti laba. Man bija jāceļās agri un parasti sanāca ka uz darbu gāju neēdusi, jo tik agri ieēst neko nevarēju, tad nu brokastīs izdzēru kafija ed un bija ok. Sāta sajūta ir 2-3h. Cik esmu pētijusi šādus kokteiļus, tad NL ir visplašākā garšu izvēle un visgaršīgākie..... un nē es neesmu Nl un neko pie manis nopirkt nevar, jo līgums jau seeeen ir izdedzis 😀 Esmu pamēģinājusi poļu kompānijas livion kokteiļus, bet tur man liekas nav kafijas, man tur patika bez piedevām, es blenderēju ar ogām kopām, arī sātīgs un gards kokteilis bija...
31.01.2024 11:52 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?

Esmu mēģinājusi, bet man tā sāta sajūta nebija 2-3h. Pēc 1h jau gribējās ēst. Knapi līdz divām stundām izvilku. Nez, kas viņām tur sātīgs šķiet. 🤷‍♀️ bet tas varbūt individuāli, nezinu. Man pašgatavota brokastu putra ilgāku sāta sajūtu dod 😶
31.01.2024 12:13 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?

Es, ta godigi varu teikt, ka tie NL kokteili ir garsigakie no visiem, kas ir dzerti. Par sata sajutu gan katram individuali. Esmu meginajusi my protein, nutrition brendus un vel visadus parastos- pretigi. Es nepardodu, un negribetu atbalstit lielas lideres- tapec teiksu ta- kokteili ir garsigi, pamegini, bet ludzu atrodi kadu mazo menedzeri- lai tam tiek kada lieka kapeicinja🙏🏻
31.01.2024 12:21 |
 
Reitings 5760
Reģ: 20.09.2022
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?

Kafija, vismaz tajos atsevišķajos iepakojumos, ko Krievijā, Baltkrievijā kastēs var nopirkt, garša bija tāda viegli rūgtena. Salda nebija. Kā ir Eiropas bundžas, nezinu. Es vairākus gadus atpakaļ testēju.
31.01.2024 12:25 |
 
Reitings 11230
Reģ: 21.09.2023
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?
Pirms kara sākuma es arī pirku citroncepumu pulveri. Ļoti gards, bet diemžēl nekādu sāta sajūtu neradīja, kaut šeikoju ar treknu pienu. Tievēšana gan nebija mans mērķis, vienkārši garšoja.
31.01.2024 12:26 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
KrūzīteDūzīte @ 31.01.2024 12:21

Es, ta godigi varu teikt, ka tie NL kokteili ir garsigakie no visiem, kas ir dzerti. Par sata sajutu gan katram individuali. Esmu meginajusi my protein, nutrition brendus un vel visadus parastos- pretigi. Es nepardodu, un negribetu atbalstit lielas lideres- tapec teiksu ta- kokteili ir garsigi, pamegini, bet ludzu atrodi kadu mazo menedzeri- lai tam tiek kada lieka kapeicinja??

Piereģistrējos kā klients, laikam jau kādai lielajai aizies manas kapeikas, bet nu man šajā negribējās ieguldīt parāk daudz laika un enerģijas, bet arī negribas caur kādu nodarboties ar sūtīšanu.
Paldies par atbildēm!
31.01.2024 12:43 |
 
Reitings 919
Reģ: 15.09.2023
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?

Kāpēc pirkt un pārmaksāt par NL pulveriem? Viņu sastāvs ir briesmīgs, ļoti daudz cukura. Ir pieejamas ļoti labas alternatīvas par izdevīgāku cenu.
31.01.2024 12:57 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Pupuķis @ 31.01.2024 12:43

Piereģistrējos kā klients, laikam jau kādai lielajai aizies manas kapeikas, bet nu man šajā negribējās ieguldīt parāk daudz laika un enerģijas, bet arī negribas caur kādu nodarboties ar sūtīšanu.
Paldies par atbildēm!

Pēc kokteiļa noteikti izdzer glāzi ūdens, tā man toreiz ieteica darīt....
31.01.2024 13:10 |
 
Reitings 193
Reģ: 23.07.2020
SantaC @ 31.01.2024 11:29
Kur tad Vucēna šorīt? Nav ik rīta storiji ar pliko pakaļu. Laikam tiešām vakar pārdzēra jēgu ar tiem prosecco.

Es arī gaidu 😂 Kā ikrīta melodrāmu pie kafijas 🙈😂
31.01.2024 13:13 |
 
Reitings 1377
Reģ: 05.12.2021
KrūzīteDūzīte @ 31.01.2024 12:21

Es, ta godigi varu teikt, ka tie NL kokteili ir garsigakie no visiem, kas ir dzerti. Par sata sajutu gan katram individuali. Esmu meginajusi my protein, nutrition brendus un vel visadus parastos- pretigi. Es nepardodu, un negribetu atbalstit lielas lideres- tapec teiksu ta- kokteili ir garsigi, pamegini, bet ludzu atrodi kadu mazo menedzeri- lai tam tiek kada lieka kapeicinja??

Tā varētu būt, ka garšīgi - cukurs tomēr daudz sastāvā. Piena šokolāde arī viennozīmīgi gardāka kā melnā.
Kamēr mutē ir zobi, es vispār ieteiktu neaizrauties ar šiem ēdienreižu aizvietotājiem, vismaz ne regulāri. Jā, emergency reizēs ok, ja vajag uzņemt papildus OBV - ok, bet ne mērķtiecīgi aizvietot ēdienreizes. Un tām emergency reizēm ir daudz lētākas alternatīvas, tas pats my protein.
31.01.2024 13:15 |
 
Reitings 193
Reģ: 23.07.2020
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?

Sen atpakaļ nopirku vienu bundžu-šokolādes.. nu tā..dzert var.. tikai pēc tam vēl jāuzdzer glāze ūdens..
Kopā izdzerot divas glāzes - jā vēders liekas pilns..bet tāds apmāns viens ir..man tāpat gribējās ēst 😂
31.01.2024 13:19 |
 
Reitings 1036
Reģ: 26.02.2022
Labak nopirkt proteina pulveri un to ar maza tauku procenta pienu sasheikot, būs lētāk un veselīgāk. Viņi arī ir garšīgi, bez cukura; bet ar saldinātājiem parasti.
31.01.2024 13:23 |
 
Patīk
Reitings 40587
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 31.01.2024 11:19
Man jautājums tā nedaudz ne pa tēmu, vai kāda ir lietojusi tos ēdienreižu pulverus? Gribētos zināt, no kāda, kas nemēģina to notirgot, bet vienkārši ir lietojis un var padalīties pieredzē.
Man ir pēdējā laikā grūti darba dienās sevi noorientēt brokastīm mājās, pirms darba, tad sāku domāt, varbūt pamēģināt brokastis aizstāt ar kafijas/kapučīno dzērienu. Vai ir sātīgi tie pulveri? Un vai viņi nav dikti saldi? Un varbūt ir kāda cita uzņēmuma alternatīva (ar kafijas garšu diemžēl nekur neko neatradu)?
Vai tavam organismam vajag pārmērīgu cukura daudzumu, īslaicīgu enerģiju un pārcenotus, nekvalitatīvus produktus?
Labāk izvēlies proteīnu, kas maksā aptuveni 15-30 eiro par kg, bez pievienota cukura un aizpildīs sāta sajūtu uz 3-4 stundām. Par garšām nezinu, bet NL kokteiļi ir ļoti neveselīgi ar lielu pievienotā cukura daudzumu, kas izraisa atkarību pēc saldumiem.
31.01.2024 13:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!