Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
sauliiite.paula @ 25.01.2024 15:18
Vucēna tik priecīga, dabūjusi jaunu veļu, brauc uz Jūrmalu atpūsties ar Robčiku, nu tik piegānīs gultasveļu.
Vucēna tik priecīga, tik priecīga, ka varēs ar Robi no**sties, bet tad, kad ikdienā ir ar bērniem, tad katru dienu viņai nav spēka un nomākts garastāvoklis.
Kāpēc dzemdēt, ja bērni ikdienā ir lielāks apgrūtinājums nekā prieks, un pašai gribās vēl iztrakoties?
Gan jau HotelJurmala iedeva sadarbību tāpat kā pagājušo gadu, tāpēc nav mājās klusām tas jādara, jo bērni dzirdēs un var pamosties.
25.01.2024 15:27 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
CallMeAnnika @ 25.01.2024 15:27
Vucēna tik priecīga, tik priecīga, ka varēs ar Robi no**sties, bet tad, kad ikdienā ir ar bērniem, tad katru dienu viņai nav spēka un nomākts garastāvoklis.
Kāpēc dzemdēt, ja bērni ikdienā ir lielāks apgrūtinājums nekā prieks, un pašai gribās vēl iztrakoties?
Gan jau HotelJurmala iedeva sadarbību tāpat kā pagājušo gadu, tāpēc nav mājās klusām tas jādara, jo bērni dzirdēs un var pamosties.

Vucēnas madāma var "sist man ar tukšu biezpiena maisiņu", bet ja viņa dzīvotu Norvēģijā, es viņu sen nosūdzētu Barnevernet. Par vardarbību pret bērniem - emocionālo tieši, vecāku pienākumu regulāru nepildīšanu, aplamu vērtību pasniegšanu, bērnu bērnības bojāšanu u.c.
Tagad, kad atbraucis "krāns" - kur atkal nostumti bērni? Draudzenēm, omei, auklei? Jā, protams, madāma bļaus - mammai vajag arī atpūtu. Piekrītu, vajag! Bet tas nav jāliek sociālos tīklos, rādot citu vērtību dominanci.
Un pēc tam atkal gānis zēna tēvu par to, ka viņai vajag naudu, jo disleksija dārgi maksā.
Bet tas, ka zēnam vajag mīlestību un sapratni no mātes, regulāru uzraugošu un atbalstošu mājas darbu gatavošanu, to kāju virinātājai (jācitē gandrīz A.G.) jau nesaprast!
Un nē, Marija, man neskauž! Jo tavā dzīvē domājošam cilvēkam nav ko skaust! :)
25.01.2024 16:28 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Martinika @ 25.01.2024 16:28

Vucēnas madāma var "sist man ar tukšu biezpiena maisiņu", bet ja viņa dzīvotu Norvēģijā, es viņu sen nosūdzētu Barnevernet. Par vardarbību pret bērniem - emocionālo tieši, vecāku pienākumu regulāru nepildīšanu, aplamu vērtību pasniegšanu, bērnu bērnības bojāšanu u.c.
Tagad, kad atbraucis "krāns" - kur atkal nostumti bērni? Draudzenēm, omei, auklei? Jā, protams, madāma bļaus - mammai vajag arī atpūtu. Piekrītu, vajag! Bet tas nav jāliek sociālos tīklos, rādot citu vērtību dominanci.
Un pēc tam atkal gānis zēna tēvu par to, ka viņai vajag naudu, jo disleksija dārgi maksā.
Bet tas, ka zēnam vajag mīlestību un sapratni no mātes, regulāru uzraugošu un atbalstošu mājas darbu gatavošanu, to kāju virinātājai (jācitē gandrīz A.G.) jau nesaprast!
Un nē, Marija, man neskauž! Jo tavā dzīvē domājošam cilvēkam nav ko skaust! :)
Neita disleksija izmaksāja dārgi tikai vienu mēnesi, kad Vucēna skrēja pie visiem speciālistiem pēc kārtas, lai dabūtu čekus, bet pa velti.
25.01.2024 16:31 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
CallMeAnnika @ 25.01.2024 16:31
Neita disleksija izmaksāja dārgi tikai vienu mēnesi, kad Vucēna skrēja pie visiem speciālistiem pēc kārtas, lai dabūtu čekus, bet pa velti.

Tieši tā!
Šeit viena dalībniece ļoooti kolosāli aprakstīja - kas un kā jādara mammai, kurai ir bērns ar disleksiju. Tur no 3000 ne smakas!!
Dažam labam smagi slimam cilvēkam pat specifiski medikamenti tik dārgi nemaksā, cik Vucēna uztaisa "slimu" bērnu. Vājprāts kaut kāds!
25.01.2024 16:35 |
 
Reitings 3972
Reģ: 08.09.2015
Jā, katru dienu tik sagurusi, bet šodien palēkdamās skriet, tas tik parāda kāda viņai attieksme ir esot ar bērniem. Un, diez Neitam mājas darbi uz rītdienu būs sagatavoti, ja ome paliek, tad noteikti puika būs laicīgi piecelts un paēdis, bet omīte noteikti ar mājas darbiem (latviešu valodā) nepalīdzēs. Tagad ir jautājums, vai Marija vispār sajēdz, ko bērnam ar disleksiju nozīmē šāda mācīšanās (nemācīšanās), varu ņirgt skaļā balsī par to, ka viņa tērējusi 3000€ mēnesī, lai it kā palīdzētu Neitam. Kā tad, viņa pat nevar tik daudz palīdzēt, lai bērns vispār izpildītu mājas darbus🤦‍♀️ Un kā ar to boksu palika, tur jau arī kaut kāds pazīstamais bija, bet tur pat vairs nelaiž pēc tam, kad čekus bija jāuzrāda😀
25.01.2024 16:39 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 25.01.2024 16:39
Jā, katru dienu tik sagurusi, bet šodien palēkdamās skriet, tas tik parāda kāda viņai attieksme ir esot ar bērniem. Un, diez Neitam mājas darbi uz rītdienu būs sagatavoti, ja ome paliek, tad noteikti puika būs laicīgi piecelts un paēdis, bet omīte noteikti ar mājas darbiem (latviešu valodā) nepalīdzēs. Tagad ir jautājums, vai Marija vispār sajēdz, ko bērnam ar disleksiju nozīmē šāda mācīšanās (nemācīšanās), varu ņirgt skaļā balsī par to, ka viņa tērējusi 3000€ mēnesī, lai it kā palīdzētu Neitam. Kā tad, viņa pat nevar tik daudz palīdzēt, lai bērns vispār izpildītu mājas darbus?‍♀️ Un kā ar to boksu palika, tur jau arī kaut kāds pazīstamais bija, bet tur pat vairs nelaiž pēc tam, kad čekus bija jāuzrāda?

Bokss, cik saprotu, vairāk bija, lai būtu kaut kāda vīrieša piesaiste. Tam nebija īsti sakara ar disleksiju. Tam vairāk saistība bija ar agresīvo uzvedību ( kautiņi skolā ).
25.01.2024 17:03 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Martinika @ 25.01.2024 08:51

Šis gadījums - Lauvas kundze. Tas vispār zem katras kritikas! Iz grjazi - v knjazi :) Latviskā verisija - var izvest cilvēku no laukiem, bet ne laukus no cilvēka.
EGITA! Tu esi absolūti neharizmātiska, neinteresanta un diezgan prasta! Tu vari taisīties par jebko, bet Tu nekad nesasniegsi kritiski domājoša cilvēka prāta apcirkņus. Es sen neesmu māmiņu kluba mērķa auditorija, bet es no TEVIS (un mans draugu loks), nekad neietekmētos. Jo Tu esi sekla. Tu neesi interesanta. 2025. gads būs interneta platformu (lasi - instagram u.c.) norieta gads. Ieteiktu Tev laikus sākt mācīties ko derīgu un izglītojošu, nevis atbalstīt vardarbību, karu, slepkavošanu un agresorus! Un pamācies latviešu valodu caur openminded vai kaut no Zanes Daudziņas, kamēr auklēsi bērnu. Laba valoda vienmēr ir vērtība!

“2025. gads būs interneta platformu (lasi - instagram u.c.) norieta gads.”
Kā vari pamatot šo izteikumu?
25.01.2024 17:24 |
 
Reitings 3972
Reģ: 08.09.2015
Nu jā, un pat tas izčabēja pēc pāris reizēm, vai tad vairs Neitam vīrieša plecu nevajag? Vai tiešām uzvedība izmainījās pēc 5x, vai visi tie tik bija iegansti kāpēc Neitam redzi vajag tādu nodarbību, un tāpēc jāpiķo! Vai nu Tu ved bērnu vai nē, nav nekāds tolks aizvest bērnu uz pāris reizēm un viss, tā tik vēl iemāca bērnu pamest iesākto.
Un vispār, Marijai būtu vērts padomāt par kaut kādu hobiju Neitam, jo pagaidām viņš vazājas pec skolas, atnāk mājās, atpūšas (nesaprotu no kā, laikam no vazāšanās ar draugiem) un, tad sāk mācīties 20:00 vakarā, un čīkst. Es Marijas vietā, uzreiz pec skolas liktu nākt mājās, izpildīt majas darbus, un, tad ir brīvais laiks (hobiji, draugi), varbūt tas viņu motivēs vairāk, kā mācības 20:00, kad tiešām ir saguris, ja cēlies 7:00 no rīta.
25.01.2024 17:25 |
 
Reitings 193
Reģ: 23.07.2020
Marij ,mums noteikti vajadzēja redzēt kādā veļā tevi Robins šodien drāzīs 😂
25.01.2024 20:33 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
bet kāpēc Marija pašķīrās no tā spāņa? Bija taču labi itkā, un bērni smaidīja, pati arī
25.01.2024 20:35 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2019
O, Robis no Jūras mājās :D
25.01.2024 20:38 |
 
Reitings 1801
Reģ: 13.09.2021
Nu fuij , kapēc jāliek tādas bildes , es neteikšu , ka tā veļa viņas augumam glaimotu. Un kas man nenormāli iekrita acīs , tas papēdis🤮 , tur prasās “drusku” pastrādāt.
25.01.2024 20:41 |
 
Reitings 24034
Reģ: 18.08.2022
Murka236 @ 25.01.2024 20:38
O, Robis no Jūras mājās :D

Marija šo jau nokausējusi,džeks pat līdz spa nav ticis 😂
Paskat ,kā viens dicks uzreiz atgriezis sievietei energiju,a tā bija tik nogurusi un piekususi ,bet tagad smaidiga un priecīga😂
25.01.2024 20:59 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Zebradivi @ 25.01.2024 20:41
Nu fuij , kapēc jāliek tādas bildes , es neteikšu , ka tā veļa viņas augumam glaimotu. Un kas man nenormāli iekrita acīs , tas papēdis? , tur prasās “drusku” pastrādāt.

Jesus! Jesus!
Piedāvā "krānu" kā super duper instrumentu Tinder tirgū pirms pāris dienām; esot labi sagatvojusi utt., bet tagad abi tirinās pa vienu gultu?!? Zeme, atveries!
Manī ir pamodies sveškauns par 3 bērnu māti, instagram viedokļu veidotāju, populāru blogeri utt. (pēc vucēnvārdiem). Nu īsta ņau-ka....
Kā, nu kā tas ir iespējams? Cik izmisušam cilvēkam seksuāli ir jābūt?
Marija, apgaismo mani instagram....:)
25.01.2024 21:05 |
 
Reitings 1929
Reģ: 31.08.2022
SantaBarbara @ 25.01.2024 20:59

Marija šo jau nokausējusi,džeks pat līdz spa nav ticis ?
Paskat ,kā viens dicks uzreiz atgriezis sievietei energiju,a tā bija tik nogurusi un piekususi ,bet tagad smaidiga un priecīga?

Tik ārkārtīgi uzkrītoši tas viss😀
25.01.2024 21:17 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
magdalena333 @ 25.01.2024 17:25
Nu jā, un pat tas izčabēja pēc pāris reizēm, vai tad vairs Neitam vīrieša plecu nevajag? Vai tiešām uzvedība izmainījās pēc 5x, vai visi tie tik bija iegansti kāpēc Neitam redzi vajag tādu nodarbību, un tāpēc jāpiķo! Vai nu Tu ved bērnu vai nē, nav nekāds tolks aizvest bērnu uz pāris reizēm un viss, tā tik vēl iemāca bērnu pamest iesākto.
Un vispār, Marijai būtu vērts padomāt par kaut kādu hobiju Neitam, jo pagaidām viņš vazājas pec skolas, atnāk mājās, atpūšas (nesaprotu no kā, laikam no vazāšanās ar draugiem) un, tad sāk mācīties 20:00 vakarā, un čīkst. Es Marijas vietā, uzreiz pec skolas liktu nākt mājās, izpildīt majas darbus, un, tad ir brīvais laiks (hobiji, draugi), varbūt tas viņu motivēs vairāk, kā mācības 20:00, kad tiešām ir saguris, ja cēlies 7:00 no rīta.

Mīļā sirds!
Marijai to nevajag, lai puika nāk mājās. Viņai patīk, ka viņš klīst apkārt (iespējams) vai pavada laiku ar sevi pats. Jo tad viņai nav jāiespringst par dienas režīmu, par ēšanu, par mājas pienākumu izpildi utt. Vai Neitam viņa vecumā ir pienākumi? Vai Marija to viņam ir iemācījusi, ka katram cilvēkam (arī 7-8 gadu vecumā) ir pienākumi? Nē!!
Marijai pašai laika plānošana ir 0, ko viņa var mācīt bērnam? Man tiešām žēl to bērnu...kas ar viņiem būs vēlāk? Kas būs ar Vitu kā meiteni? Tur ir 100 un 1 problēma - tieši psiholoģiska, kas nāk no ģimenes. Un pēc tam Marijai atkal visa sabiedrība būs vainīga, kad mazākajiem bērniem būs problemātika b/d vai skolā. Bet to, ka lielākās problēmas b/d un skolā bērniem nāk no ģimenes, to viņa nesaprot! Jo neko saknē nerubī ne no pedagoģijas, ne psiholoģijas. Tāpēc, ka nenobriedušai personībai ir piedzimuši bērni. Par attiecībām institūcijā kā ģimenē es vispār neizteikšos. Tur viss ir tūtē!
25.01.2024 21:17 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Danas radītā veļa ir skaista un ar odziņu, un manuprāt, vairāk paredzēta citam mērķim nevis publiskai atrādīšanai IG. ( Tas, ka Dana reklāmas nolūkos to IG atrāda, tas ir normāli un saprotami, jo šī veļa ir viņas peļņas avots ). Bet nu, kad džins ir kuņģī un % ietekmējuši smadzeņu darbību, tad laikam cilvēks nespēj kontrolēt ko un kur rāda, pat otrs komplekts jau mugurā ticis uzvilkts nevis pataupīts citai Jūrmalas spa divvientulības reizei. 🤣
25.01.2024 21:24 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Martinika @ 25.01.2024 21:05

Jesus! Jesus!
Piedāvā "krānu" kā super duper instrumentu Tinder tirgū pirms pāris dienām; esot labi sagatvojusi utt., bet tagad abi tirinās pa vienu gultu?!? Zeme, atveries!
Manī ir pamodies sveškauns par 3 bērnu māti, instagram viedokļu veidotāju, populāru blogeri utt. (pēc vucēnvārdiem). Nu īsta ņau-ka....
Kā, nu kā tas ir iespējams? Cik izmisušam cilvēkam seksuāli ir jābūt?
Marija, apgaismo mani instagram....:)

Tik ļoti, cik ir izmisusi, acīmredzot 😂
Vēl publiski pamāca citus, kas IG nav jārāda 🙄🤣
25.01.2024 21:34 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Forši, Marija! Apstākļi ir Tavā pusē, heijā!!! Jūrmalā nav elektības. Vari kniebties un mīlēties :) nav jau jādzīvo numuriņā kā svešiniekiem :)
Jeb, tad kad tumsa spa, aizpildot laiku/aiz gara laika, tu filmē tos veļas komplektus ? :)))
Jeb tas Robis tiek mācīts citām par labu? Parunā ar mums, nelaimīgām lezbietēm, forumā :)
25.01.2024 21:41 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 25.01.2024 17:25
Nu jā, un pat tas izčabēja pēc pāris reizēm, vai tad vairs Neitam vīrieša plecu nevajag? Vai tiešām uzvedība izmainījās pēc 5x, vai visi tie tik bija iegansti kāpēc Neitam redzi vajag tādu nodarbību, un tāpēc jāpiķo! Vai nu Tu ved bērnu vai nē, nav nekāds tolks aizvest bērnu uz pāris reizēm un viss, tā tik vēl iemāca bērnu pamest iesākto.
Un vispār, Marijai būtu vērts padomāt par kaut kādu hobiju Neitam, jo pagaidām viņš vazājas pec skolas, atnāk mājās, atpūšas (nesaprotu no kā, laikam no vazāšanās ar draugiem) un, tad sāk mācīties 20:00 vakarā, un čīkst. Es Marijas vietā, uzreiz pec skolas liktu nākt mājās, izpildīt majas darbus, un, tad ir brīvais laiks (hobiji, draugi), varbūt tas viņu motivēs vairāk, kā mācības 20:00, kad tiešām ir saguris, ja cēlies 7:00 no rīta.
Tev taisnība. Marija savu bērnu veido par slinku dārzeni, jo pēc skolas neko nedara, vien pāris reizes satiekas ar draugiem.
Atceros savus skolas laikus, kad gāju dejošanā, dziedāju korī, apmeklēju mākslas skolu un spēlēju volejbolu. Tas ļauj saprast, kas bērnam patīk un kas nē, attīsta prātu, veido socializēšanos, paplašina redzesloku.
Egitai šeit ir liels +, jo meita nodarbojas ar slidošanu, iet mākslas skolā, ir aktīva ārpus skolas, un Egita ļauj Annai izpausties un izmēģināt dažādus interešu pulciņus.
Neits pat nezin, ko nozīmē ārpusskolas aktivitātes. Pāris reizes aizgāja uz boksu, kas viņam pat patika, bet mamašai vieglāk ir pateikt, ka viņas dēls ir slims un visu norakstīt uz diagnozi, kas nekādā veidā neietekmētu dalību pulciņos, jo iespējams Neitam ir liels talants sportā, mākslā vai mūzikā.
Ja citi bērni ir aktīvi, darbojoties ārpusskolas aktivitātēs, tad Neita aktivitātes ir brāļa un māsas pieskatīšana.
25.01.2024 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits