Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Laavii @ 23.01.2024 15:25

man salūza smadzene kamēr šo izlasīju :D
Diemžēl šis ir vārds vārdā, citējot Egitu.
23.01.2024 15:52 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Dainuviete @ 23.01.2024 15:35

Un klaji nekur atkal nav norādits.ka reklāma.
Nepaies ne ilgs laiks,ka virsmatracis arī būs klāt.
Šoreiz ir norādīts - Paid Partnership.
23.01.2024 15:55 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Un atkal - spilvens derēšot jŪtīgai ādai 🙄😂
23.01.2024 15:57 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Laavii @ 23.01.2024 13:24
Smieklīgi ir tas, ka tad, kad Sandra pati bija nl, tad jau viņai arī bija visu laiku jākladzinās par tiem kokčiem utt.. nu tik tievēs, nu tik tievēs.. Tagad arī viņa lkm redz, cik tupi izskatās viss nl no malas..
Nu lab, viņa atzīst un apzinās savas kļūdas.. :D:D viss ok :D:D

Ko augša lika darīt, to arī darīja. Atceros, ka Sandra minēja, ka viņai bija ieteikums - sāc tievēt ar mūsu kokteiļiem un ar savu rezultātu noreklamēsi produktu..
23.01.2024 16:00 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
CallMeAnnika @ 23.01.2024 15:14
Egita reklamē spilvenu, bet reklāmas laikā mēģina izdīkt sadarbību matracim. Vai zemāk vēl var krist? Gan jau, ka jā.
Egitas reklāma no viena storija:
"Es teikšu, ka tas spilvens, viņš nav ciets, viņš nav tā mīksts, kad iet uz visām pusēm, viņš ir ļoti saturīgs, ja, viņš ir ļoti saturīgs, bet tajā pašā laikā es viņu pieņemsim saņurcu, viņš atpakaļ ieņem uzreiz formu kādu vajaga un un kas bija interesanti, kad ā kad ā es uzreiz pieradu, jo es domāju, kā būs gulēt ar šāda tipa spilvenu, ja, kā būs uz viņa gulēt, bet es uzreiz pieradu un nu es tā kad interesanti bija tas moments, kad es dabūju uzreiz tūlītēju efektu. Nu respektīvi pēc pirmās nakts es pamodos un sapratu, eu, es Oskaram saku, iedomājieties man nesāp, man nesāp spranda, iedomājies, man tiešām ir labi. Viņš saka, jā, ko tad es tev teicu, jo viņš uz tāda tipa spilvena līdzīga guļ. Tā kā es esmu reāli happy, ka beidzot mana problēma atrisinājās. Vēl viena problēma, kuru man vajadzētu atrisināt, tas ir matracis, jo man ir pa mīkstu matracis un tagad grūtniecībā, es nereāli izjūtu, kā man sāp mugura, jo mans svars acīmredzot ieguļās".

Īsta satura meistare😂 kontenta kreators😂
23.01.2024 16:15 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Maza kaza @ 23.01.2024 13:08
Bet interesanti, kur tad ir Ilons? Varbūt pie tēva aizvests?

Viņa nekad tik ilgi nebija viņu vienu devusi prom. Iedomājos, ka varbūt Rafam interese parādījusies. Kaut kā jau Vucēnai pie alimentiem jātiek 🙈
Bet vispār briesmīgi redzēt, ka viss notiek Marija dzīvē. Bērnu žēl. 😔 Marijai pašai viss pēc nopelniem un attieksmes.
23.01.2024 16:33 |
 
Reitings 11542
Reģ: 19.09.2023
CallMeAnnika @ 23.01.2024 15:14
Egita reklamē spilvenu, bet reklāmas laikā mēģina izdīkt sadarbību matracim. Vai zemāk vēl var krist? Gan jau, ka jā.
Egitas reklāma no viena storija:
"Es teikšu, ka tas spilvens, viņš nav ciets, viņš nav tā mīksts, kad iet uz visām pusēm, viņš ir ļoti saturīgs, ja, viņš ir ļoti saturīgs, bet tajā pašā laikā es viņu pieņemsim saņurcu, viņš atpakaļ ieņem uzreiz formu kādu vajaga un un kas bija interesanti, kad ā kad ā es uzreiz pieradu, jo es domāju, kā būs gulēt ar šāda tipa spilvenu, ja, kā būs uz viņa gulēt, bet es uzreiz pieradu un nu es tā kad interesanti bija tas moments, kad es dabūju uzreiz tūlītēju efektu. Nu respektīvi pēc pirmās nakts es pamodos un sapratu, eu, es Oskaram saku, iedomājieties man nesāp, man nesāp spranda, iedomājies, man tiešām ir labi. Viņš saka, jā, ko tad es tev teicu, jo viņš uz tāda tipa spilvena līdzīga guļ. Tā kā es esmu reāli happy, ka beidzot mana problēma atrisinājās. Vēl viena problēma, kuru man vajadzētu atrisināt, tas ir matracis, jo man ir pa mīkstu matracis un tagad grūtniecībā, es nereāli izjūtu, kā man sāp mugura, jo mans svars acīmredzot ieguļās".

Ai, nevajag nekādus matračus un spilvenus - Biodrons vairāk jādzer.
23.01.2024 16:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
CallMeAnnika @ 23.01.2024 15:35
Marija ir kā pusaudze, kas priecājas, ka vismaz kāds viņai pievērš uzmanību, paliek pie viņas pa nakti, jo beidzot būs ilgi gaidītais drā*iens.
Bērnu vajadzības tiek ignorētas. Neitam šodien angļu valoda. Vai Vucēna vakar vakarā atkārtoja vielu vai dzēra un jūsmoja par gaidāmo se*su?
IG tas bija jāliek, jo jāparāda sekotājiem, ka viņu arī kāds grib, bet tas ir tik pazemojoši, ka tevi izmanto fiziskajām vajadzībām nevis mīl, ciena un rūpējas.
Robertam Tinderī noteikti ir tievākas, skaistākas, inteliģentākas un bez piekabes, sievietes, bet pirmdienas vakarā sarežģīti sarunāt randiņu ar citām, tāpēc atliek tikai šis variants..

Diez vai tāds Robča var pats kotēties, lai dabūtu tinderī tevis aprakstītās meičas! Otrkārt, diez vai inteliģenta un gudra meiča piekristu pirmā randiņa drāzienam. Vai arī, diez vai pats Robča meklē inteliģentas un Vucenai nemaz nav tik slikts augums, lai viņam būtu jāmeklē tievākas. Nedomāju gan, ka tur ir kāda nozīme vai tas ir pirmdienas vakars, vai piektdienas vakars.
23.01.2024 18:05 |
 
Reitings 1036
Reģ: 26.02.2022
CallMeAnnika @ 23.01.2024 15:35
Marija ir kā pusaudze, kas priecājas, ka vismaz kāds viņai pievērš uzmanību, paliek pie viņas pa nakti, jo beidzot būs ilgi gaidītais drā*iens.
Bērnu vajadzības tiek ignorētas. Neitam šodien angļu valoda. Vai Vucēna vakar vakarā atkārtoja vielu vai dzēra un jūsmoja par gaidāmo se*su?
IG tas bija jāliek, jo jāparāda sekotājiem, ka viņu arī kāds grib, bet tas ir tik pazemojoši, ka tevi izmanto fiziskajām vajadzībām nevis mīl, ciena un rūpējas.
Robertam Tinderī noteikti ir tievākas, skaistākas, inteliģentākas un bez piekabes, sievietes, bet pirmdienas vakarā sarežģīti sarunāt randiņu ar citām, tāpēc atliek tikai šis variants..

Robcha uz neko labaku ka vucena nevar ceret. Vins ir nabags, un vel vucenai bija jamaksa par benzinu, kad vini kkur kopa brauca. Ne vucena to robi nopietni uztver, ne robis. Robis jau pakal vinai skreja ilgi, vucena vel vinu pameta, lai saietu atpakal ar rafu utt. Vnk toksiska piesaiste, viss.
23.01.2024 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Nu, un cik promiles šovakar Maškai būs?
23.01.2024 19:30 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
vivii @ 23.01.2024 18:05

Diez vai tāds Robča var pats kotēties, lai dabūtu tinderī tevis aprakstītās meičas! Otrkārt, diez vai inteliģenta un gudra meiča piekristu pirmā randiņa drāzienam. Vai arī, diez vai pats Robča meklē inteliģentas un Vucenai nemaz nav tik slikts augums, lai viņam būtu jāmeklē tievākas. Nedomāju gan, ka tur ir kāda nozīme vai tas ir pirmdienas vakars, vai piektdienas vakars.

Vuceenai ir 3 bērni, mākslīgi pupi, atsūti tauki, un nav pat 30 gadi , pilns ar meitenēm kuras ir slaidas, dabiski skaistas, kuras dzer ūdeni nevis biadronu un kurām ir skaisti veselīgi matu, nevis Vuceenas omītes pakulas.
80% Vuceenas vienaudzes ir "ņemamākas" par šo spožo zvaigzni, Robis tur apgrozās vai nu dēļ žēluma, vai tiešām tīri apmierināt savas dabiskās vajadzības pirms iet uz randiņiem ar meitenēm, kuras pirmajā naktī virsū neleks.
Vuceena tā cenšas izraisīties par neatkarīgo business woman , bet viss kas no viņas sanācis, ir tāda noplukusi nelabvēlīga daudzbērnu māte ar parādiem un bez stabilas dzīves vietas. Ne viņa prot māju uzturēt kārtībā , ne sevi( visu laiku netīrās drēbēs un vaino mazos pie tā) , ne gatavo , neko ! Viss ko viņa spēja ir iznēsāt bērnus kvēpinot savus veipus, izrakstīties ātrāk no slimnīcām un izmētāt bērnus pie sekotājām kad piezogas iespēja kaut kur savu vāveri paplivināt un pieliet seju. Ar ko šī Vucena ir labāka par kaimiņmājas Ļubu , kura mīl iedzert un uzcirst nākamo bērnu? Kādreiz tā vija nauda, tagat naudas vairs nav, līdz ar to Maša ir nevis blogere bet parasta 3 bērnu single māmuliņa, kirai viss dzīvē jūk un brūk.
23.01.2024 19:32 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Tamāra69 @ 23.01.2024 19:32

Vuceenai ir 3 bērni, mākslīgi pupi, atsūti tauki, un nav pat 30 gadi , pilns ar meitenēm kuras ir slaidas, dabiski skaistas, kuras dzer ūdeni nevis biadronu un kurām ir skaisti veselīgi matu, nevis Vuceenas omītes pakulas.
80% Vuceenas vienaudzes ir "ņemamākas" par šo spožo zvaigzni, Robis tur apgrozās vai nu dēļ žēluma, vai tiešām tīri apmierināt savas dabiskās vajadzības pirms iet uz randiņiem ar meitenēm, kuras pirmajā naktī virsū neleks.
Vuceena tā cenšas izraisīties par neatkarīgo business woman , bet viss kas no viņas sanācis, ir tāda noplukusi nelabvēlīga daudzbērnu māte ar parādiem un bez stabilas dzīves vietas. Ne viņa prot māju uzturēt kārtībā , ne sevi( visu laiku netīrās drēbēs un vaino mazos pie tā) , ne gatavo , neko ! Viss ko viņa spēja ir iznēsāt bērnus kvēpinot savus veipus, izrakstīties ātrāk no slimnīcām un izmētāt bērnus pie sekotājām kad piezogas iespēja kaut kur savu vāveri paplivināt un pieliet seju. Ar ko šī Vucena ir labāka par kaimiņmājas Ļubu , kura mīl iedzert un uzcirst nākamo bērnu? Kādreiz tā vija nauda, tagat naudas vairs nav, līdz ar to Maša ir nevis blogere bet parasta 3 bērnu single māmuliņa, kirai viss dzīvē jūk un brūk.

Es domāju, ka Robčiks ar Vucēnu jūt pārākuma apziņu šobrīd - jau vairākas reizes viņš tiks atšūts dēļ biezā spāņu papuča, bet tagad par pāris vannas bumbām var ņemt priekšā smalko Mariju.
Man pašai pat neērti ko šādu rakstīt, bet tā ir tiesa...
Ja kādreiz Marija uzstādīja noteikumus, tad tagad to dara viņš. Skumji, bet patiesi! Un diemžēl Marijai ir maz variantu - vai nu meklēt atpakaļceļu pie papuča, parakstoties uz viņa noteikumiem, vai cerēt uz neregulāru kniebienu ar jūrnieku.
Jo, kā jau te meitenes raksta, tirgū ir gana daudz labāki Marijas vecuma modeļi.
Skarbi, bet diemžēl patiesi!
23.01.2024 21:27 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Maza kaza @ 23.01.2024 21:27

Es domāju, ka Robčiks ar Vucēnu jūt pārākuma apziņu šobrīd - jau vairākas reizes viņš tiks atšūts dēļ biezā spāņu papuča, bet tagad par pāris vannas bumbām var ņemt priekšā smalko Mariju.
Man pašai pat neērti ko šādu rakstīt, bet tā ir tiesa...
Ja kādreiz Marija uzstādīja noteikumus, tad tagad to dara viņš. Skumji, bet patiesi! Un diemžēl Marijai ir maz variantu - vai nu meklēt atpakaļceļu pie papuča, parakstoties uz viņa noteikumiem, vai cerēt uz neregulāru kniebienu ar jūrnieku.
Jo, kā jau te meitenes raksta, tirgū ir gana daudz labāki Marijas vecuma modeļi.
Skarbi, bet diemžēl patiesi!

Rezerves variants, kuram it kā meklē draudzeni vai sievu? 😂 un paralēli sev jaunu pieludzēju 😂
Šis ir smieklīgi un reizē bēdīgi. Pāris mēnešus atpakaļ lika storijus un bildes ar 😍🥰❤️ un tagad pēkšņi visa mīla zudusi 😂 bet varbūt tās nemaz nebija? 🙄 tāpēc es šos visus 😍🥰❤️ storijos, pašos attiecību pirmsākumos, neuzskatu par kaut ko nopietnu, kas izskatās, ka ir bijusi tikai īsa aizraušanās.. ielāps tam, kas iespējams, ir bijis kaut kas nopietnāks par aizraušanos..
23.01.2024 21:53 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Persiks89 @ 23.01.2024 19:25

Robcha uz neko labaku ka vucena nevar ceret. Vins ir nabags, un vel vucenai bija jamaksa par benzinu, kad vini kkur kopa brauca. Ne vucena to robi nopietni uztver, ne robis. Robis jau pakal vinai skreja ilgi, vucena vel vinu pameta, lai saietu atpakal ar rafu utt. Vnk toksiska piesaiste, viss.
Ja var ticēt informācijai Roberta IG profilā, tad viņš ir 3rd Officer on Oil/Chemical Tanker. Ja Google nemelo, tad saņem aptuveni 3500 eiro mēnesī. Kaut kāda maza peļņa vēl no boitcruises.lv.
Par ēdienu jūrā nav jāmaksā, nav bērni un īrēta māja, tad ar 3500 eiro mēnesī var ļoti labi iekrāt. Domā, ka viņš ir tik liels nabags? Miljonārs nav, bet ja pelna 3500 un izdevumi ir niecīgi, tad dzīvo ļoti labi.
23.01.2024 22:11 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 23.01.2024 21:53

Rezerves variants, kuram it kā meklē draudzeni vai sievu? ? un paralēli sev jaunu pieludzēju ?
Šis ir smieklīgi un reizē bēdīgi. Pāris mēnešus atpakaļ lika storijus un bildes ar ??❤️ un tagad pēkšņi visa mīla zudusi ? bet varbūt tās nemaz nebija? ? tāpēc es šos visus ??❤️ storijos, pašos attiecību pirmsākumos, neuzskatu par kaut ko nopietnu, kas izskatās, ka ir bijusi tikai īsa aizraušanās.. ielāps tam, kas iespējams, ir bijis kaut kas nopietnāks par aizraušanos..
Tas storijs, kur Vucēna raksta: Izaudzināju labu loverīti. Atdošu labās rokās. Pieseko Robertam.
Kā var sevi tā pazemot? Nepietiek ar ikvakara pāļa storijiem, bet vēl izsola savu brīvdienu dr*zēju un lielo mīlu storijos. Roberts noteikti priecājas par tādiem komplimentiem, bet Marija sevi pataisa lētu un viegli dabūjamu.
23.01.2024 22:25 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 23.01.2024 22:25
Tas storijs, kur Vucēna raksta: Izaudzināju labu loverīti. Atdošu labās rokās. Pieseko Robertam.
Kā var sevi tā pazemot? Nepietiek ar ikvakara pāļa storijiem, bet vēl izsola savu brīvdienu dr*zēju un lielo mīlu storijos. Roberts noteikti priecājas par tādiem komplimentiem, bet Marija sevi pataisa lētu un viegli dabūjamu.

Nez, kā var vīrietis par kaut ko tādu priecāties ( protams, ja priecājas ).. 🙄 Sieviete paizklaidējās, piedāvā tālāk. Tas ir cik pazemojoši vienam, tik pat pazemojoši arī otram. Īstenībā, pat nožēlojami..
23.01.2024 23:00 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
Maza kaza @ 23.01.2024 21:27

Es domāju, ka Robčiks ar Vucēnu jūt pārākuma apziņu šobrīd - jau vairākas reizes viņš tiks atšūts dēļ biezā spāņu papuča, bet tagad par pāris vannas bumbām var ņemt priekšā smalko Mariju.
Man pašai pat neērti ko šādu rakstīt, bet tā ir tiesa...
Ja kādreiz Marija uzstādīja noteikumus, tad tagad to dara viņš. Skumji, bet patiesi! Un diemžēl Marijai ir maz variantu - vai nu meklēt atpakaļceļu pie papuča, parakstoties uz viņa noteikumiem, vai cerēt uz neregulāru kniebienu ar jūrnieku.
Jo, kā jau te meitenes raksta, tirgū ir gana daudz labāki Marijas vecuma modeļi.
Skarbi, bet diemžēl patiesi!
tik labi uzrakstīji :D
23.01.2024 23:50 |
 
Reitings 49
Reģ: 21.01.2024
amnēzija @ 23.01.2024 15:57
Un atkal - spilvens derēšot jŪtīgai ādai ??
arī jūtīgai galvai! 🙈
24.01.2024 00:33 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
AņņaVaņa @ 24.01.2024 00:33
arī jūtīgai galvai! ?
Galvai der tikai viens spilvens un tas ir finanšu spilvens!
24.01.2024 01:55 |
 
Reitings 310
Reģ: 27.11.2023
Kāpēc NL zvaigznes, kā Lauva, Vucēna un Kachinja izskatās tā itkā strādā 24/7 ogļraktuvēs, apapušas sejas no rītiem, melni riņķi zem acīm, miegainas un nogurušas, šodienas Vucēnas story no rīta ar bērniem ārā nu izskatās viņa maigi sakot drausmīgi, tas ir tas ko viņas piedāvā komplektā ar NL, es saprastu ja dzīvotos pa spa, atļautos aukli, ēstu restorānos, pirku mājas un dzīvokļus, tad jā cepure nost es arī uzķertos uz NL, bet tā diezgan baisi, vienīgi Inga no Talsiem rada labu iespaidu
24.01.2024 10:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits