Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Vucēna atkal hlamā... Ne,nu garšo Prosecco,ok. Viņas draugi neredz,kas ar viņu notiek? Ok,viņa ir neizdevies cilvēks,bet viņas draugiem vienalga,ka iet uz īso?! Un 3 bērni mājās, 2 no tiem pavisam mazi.. Es tiešām domāju vai it īpaši mazajiem,ar tēti nebūtu labāk..
19.01.2024 21:51 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
Ja iepriekš vismaz mēle nemežģīnās tik traki,tad nu jau vispār galīgi piedzērusies. Nu kāpēc jānāk IG tadai?
19.01.2024 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Nu, bāc, Maša tik pļauj! Tas acu skatiens vien jau nodod. Tukšums acīs.
19.01.2024 22:01 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Nu tur tak pat muļķim redzams, ka Maša ir zem grādiem. 🍾🍾🍾 Un vēl instā taisa storijus. Un bērni vieni ar viņu mājās. Es brīnos, ka vēl nav notikusi kāda nelaime ar viņiem, ņemot vērā Mašas bezatbildību. 🙊
19.01.2024 22:18 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
EsPati @ 19.01.2024 08:26
Es iedomājos, nedod Dievs kāds Neita klases biedrs ir instagramā. Zinu, zinu, ka bērni nedrīkst lietot ne instagramu, ne facebooku, bet zinu sīčus,kuri to dara ar mainītiem dzimšanas datiem. Pat ar vecāku atļauju. Un iedomājos, kāds klasesbiedrs uzduras Neita mātes storijiem un hops - tur priekšā Neiķika muterīte ar gandrīz pliku dirsu un p****. Jūs domājat, ka mūsdienu bērni ir ļoti iecietīgi?Tur pat nav jàbūt neiecietīgam, tāpat var apsmiet bērnu neapzināti. Šajā gadījumā par Neita mammu. Drausmas, es nekad negorītos pupslika storijos šādās pozās, ja zinātu, ka man aug viens pusaudzis un, ka jaunieši ir nežēlīgi, un internets neko neaizmirst. Bet mamašai jau svarīgākais pusnaktī paplovināt pliku pēcpusi ar cerību nomedīt kādu papiku. Vai vienkārši sajauca platformas kur izlikt savu čožu.
Kāds klasesbiedrs šos storijus skatoties papildus šim visam Neitu var iesaukt par dislektiķi, jo mamaša biežāk saka: mans bērns ir dislektiķis nekā mans bērns ir Neits.
19.01.2024 22:39 |
 
Reitings 11536
Reģ: 19.09.2023
KrūzīteDūzīte @ 19.01.2024 17:28

Es nezinu kā dzīvo citi, bet vai tas ir normali, ka sieviete stringos pa dīvānu guļšņā, ja viņai mājās aug divi dēli?
Konkrēti ar pliku dirsu uz dīvāna!
Es ciemos pie viņas negribētu?‍♀️

Didra tāpat viņu pārsit - pat tēva klātbūtnē sagribējusies apenēs gorās. Vispār nefiltrē. 😀
19.01.2024 22:40 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Pērles no Egitas sadarbības ar Canvasway:
"Kanva piešķīra man ļoti labu Promokodu, tā varētu teikt"
"Nu ejat meklējat savējās bildes, savas īpašās bildes, kuras gribas iemūžināt šādā te kanvas principā un un kā saka piedot savām telpām mājās arī tādu odziņu, savu personalitāti, to savu personīgumu, kas nav nekur citur, bet ir tikai pie jums. Un izmantojiet manu atlaižu kodu".
Kaut kur dzirdēti vārdi - attīsti savu personību, savu personalitāti. :D Tā Egita saka vienmēr, kad reklamē NL. Tik ļoti mazs vārdu krājums.
19.01.2024 22:51 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 19.01.2024 22:51
Pērles no Egitas sadarbības ar Canvasway:
"Kanva piešķīra man ļoti labu Promokodu, tā varētu teikt"
"Nu ejat meklējat savējās bildes, savas īpašās bildes, kuras gribas iemūžināt šādā te kanvas principā un un kā saka piedot savām telpām mājās arī tādu odziņu, savu personalitāti, to savu personīgumu, kas nav nekur citur, bet ir tikai pie jums. Un izmantojiet manu atlaižu kodu".
Kaut kur dzirdēti vārdi - attīsti savu personību, savu personalitāti. :D Tā Egita saka vienmēr, kad reklamē NL. Tik ļoti mazs vārdu krājums.

Klausīties jau ir interesanti, bet kad tas teksts ir uzrakstīts.. Lasīt - tad ir ne tikai interesanti, bet patiesībā velk uz - traģiski. Cik viņai, 35 gadi? Un tik neliels vārdu krājums. Katru dienu, pa lielam, dominē storijos vieni un tie paši vārdi, tikai tā vārdu secība vai temats, kurā tos izmanto, mēdz mainīties..
Nez, varbūt pārklausījos, šķiet, ka viņa šodien teica, ka krēms derēs jūtīgai ādai. Pat tik elementāru lietu nezina, ka āda ir jutīga nevis jūtīga.
19.01.2024 23:05 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Sanita123 @ 19.01.2024 10:08
Es atvainojos, bet es Mariju varētu atspārdīt..... nav spēka bērnam palīdzēt sagatavoties PD.... ?bet pliku pakaļu izlikt internetā, tur spēks bija..... Diez ko Neits PD laikā teica skolotājai? un tad brīnās, ka Neits ir agresīvs..... mans bērns ļoti pārdzīvo par to, ka netiek līdzi pārejiem bērniem, tapēc es daru visu, papildus mācoties, lai viņš stundā ir sagatavots un var raitāk darboties..... tā ziņa skolotājai vispār nogalina, kā ko tādu var uzrakstīt, es nesaprotu......
Un par palīdzēšanu bērniem, es varu teikt tā - ja tev nav jausmas kas ir disleksija, tad paklusē. Neiet runa, ka bērna vietā ir jādara, bet šādiem bērniem ir vajadzīgas citādas metodes mācību procesā. Es nevienu uzdevumu neesmu izpildijusi bērna vietā, bet es skaidroju tik ilgi un tik daudzos variantos, kamēr bērns saprot. Man arī nav viens bērns, bet blakus es esmu un mācos kopā ar dislētiķi, pārejie atnes man parāda, ka mājas darbi ir izpildīti.....
Iedomājos, ja Neita skolotāja pēc Vucēnas ziņas saņemšanas skatījās viņas storijus.
"Labdien, nedomāju, ka Neits uzrakstīs pārbaudes darbu, jo man vnk nav iekšas šodien gatavoties"
*Pāris stundas vēlāk*
Marija pozē dīvānā ar atvērtu kājstarpi.
19.01.2024 23:18 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
CallMeAnnika @ 19.01.2024 22:51
Pērles no Egitas sadarbības ar Canvasway:
"Kanva piešķīra man ļoti labu Promokodu, tā varētu teikt"
"Nu ejat meklējat savējās bildes, savas īpašās bildes, kuras gribas iemūžināt šādā te kanvas principā un un kā saka piedot savām telpām mājās arī tādu odziņu, savu personalitāti, to savu personīgumu, kas nav nekur citur, bet ir tikai pie jums. Un izmantojiet manu atlaižu kodu".
Kaut kur dzirdēti vārdi - attīsti savu personību, savu personalitāti. :D Tā Egita saka vienmēr, kad reklamē NL. Tik ļoti mazs vārdu krājums.
ha ha ha… nu maziņie uzņēmumi gan jau ļaus tai gudrelei sevi reklamēt…😁 tik nezin vai viņi viņai maksā..
Egita taisa nagus par brīvu, vai arī izpalīdz “biznesmenei” draudzenei, kura visiem sūta dāvaniņas bez maksas.. Pat Kivičlienei un Didrihsonei :D
Kačai tur laikam ir sadarbības ar manikīri.
19.01.2024 23:27 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
CallMeAnnika @ 19.01.2024 22:39
Kāds klasesbiedrs šos storijus skatoties papildus šim visam Neitu var iesaukt par dislektiķi, jo mamaša biežāk saka: mans bērns ir dislektiķis nekā mans bērns ir Neits.

Tas, ko Marija dara instagramā ir 100% emocionālā vardarbība pret bērnu. Atskaņot Neita raudas mācoties, regulāri apsaukt par dislektiķi, izvietojot bildes ar ļoti aprautām rūpām. TĀ IR EMOCIONĀLĀ VARDARBĪBA!!! Bērns nevar pateikt, lai māte pārstāj par viņu publiskot šādas lietas, jo nesaprot to vēl un nezina, ka tas notiek. Bet Marija publiski savu bērnu pazemo. Šis ir jāsūta bērnu aizsardzības centram.
20.01.2024 00:05 |
 
Reitings 17595
Reģ: 30.05.2022
aauuu @ 20.01.2024 00:05

Tas, ko Marija dara instagramā ir 100% emocionālā vardarbība pret bērnu. Atskaņot Neita raudas mācoties, regulāri apsaukt par dislektiķi, izvietojot bildes ar ļoti aprautām rūpām. TĀ IR EMOCIONĀLĀ VARDARBĪBA!!! Bērns nevar pateikt, lai māte pārstāj par viņu publiskot šādas lietas, jo nesaprot to vēl un nezina, ka tas notiek. Bet Marija publiski savu bērnu pazemo. Šis ir jāsūta bērnu aizsardzības centram.
Un Marija lepni stāsta, cik lieliska un atbildīga māte ir. Kā tai nozombētajai pamuļķei ieskaidrot? Skauž? Kam var skaust būt vientuļai mamašai ar smagu depresiju? Tak lai attopas vienreiz!
20.01.2024 00:25 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
aauuu @ 20.01.2024 00:05

Tas, ko Marija dara instagramā ir 100% emocionālā vardarbība pret bērnu. Atskaņot Neita raudas mācoties, regulāri apsaukt par dislektiķi, izvietojot bildes ar ļoti aprautām rūpām. TĀ IR EMOCIONĀLĀ VARDARBĪBA!!! Bērns nevar pateikt, lai māte pārstāj par viņu publiskot šādas lietas, jo nesaprot to vēl un nezina, ka tas notiek. Bet Marija publiski savu bērnu pazemo. Šis ir jāsūta bērnu aizsardzības centram.

Kaut kad iepriekš viņš protestēja, ka viņa viņu filmē, kā ir tagad, nav ne jausmas. Bet, domājams, ka tas, ka māte publicē IG kā viņš mācīšanās procesa laikā raud, viņam nebūtu patīkami.
20.01.2024 01:34 |
 
Reitings 7834
Reģ: 05.09.2022
CallMeAnnika @ 19.01.2024 23:18
Iedomājos, ja Neita skolotāja pēc Vucēnas ziņas saņemšanas skatījās viņas storijus.
"Labdien, nedomāju, ka Neits uzrakstīs pārbaudes darbu, jo man vnk nav iekšas šodien gatavoties"
*Pāris stundas vēlāk*
Marija pozē dīvānā ar atvērtu kājstarpi.
😂😂👌
20.01.2024 01:53 |
 
Reitings 154
Reģ: 25.10.2022
Klausos Marijunun viņas pārmetumus pret visu pasauli, bet varbūt laiks uzdot jautājumu "Vecāki, kādēļ jūs man neiemācījāt kritisko domāšanu? Kādēļ jūs man neiemācījāt kā izvēlēties cienījamu, atbildīgu dzīvesbiedru? Kādēļ jūs man neiemācījāt uzņemties atbildību par savām izvēlēm? Kādēļ jūs man neiemācījāt izglītības nozīmi? Kādēļ jūs man neiemācījāt cienīt savu dzimteni? Kādēļ jūs man neiemācījāt plānot savu laiku? Kādēļ jūs man neiemācījāt, ka bērnus jārada, kad būšu tiem gatava? Kādēļ neiemācījāt nevainot visu pasauli par savām sūdīgām izvēlēm?"
20.01.2024 02:05 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Monroe @ 20.01.2024 02:05
Klausos Marijunun viņas pārmetumus pret visu pasauli, bet varbūt laiks uzdot jautājumu "Vecāki, kādēļ jūs man neiemācījāt kritisko domāšanu? Kādēļ jūs man neiemācījāt kā izvēlēties cienījamu, atbildīgu dzīvesbiedru? Kādēļ jūs man neiemācījāt uzņemties atbildību par savām izvēlēm? Kādēļ jūs man neiemācījāt izglītības nozīmi? Kādēļ jūs man neiemācījāt cienīt savu dzimteni? Kādēļ jūs man neiemācījāt plānot savu laiku? Kādēļ jūs man neiemācījāt, ka bērnus jārada, kad būšu tiem gatava? Kādēļ neiemācījāt nevainot visu pasauli par savām sūdīgām izvēlēm?"

Bet vienmēr taču ir vieglāk vainot citus nevis parakties sevī dziļāk vai pameklēt atbildes ģimenē..
20.01.2024 02:21 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.12.2023
Marija ir pilnīgi izmisusi, tas ir skaidrs.
Sapņu pils ir sabrukusi. Agrāk dzīve dzirkstīja, nauda plūda no NL, un papiks ar villu Spānijā radīja ilūziju, ka vienmēr būs kāds līdzīgs, kurš nāks viņa vietā.
Tagad viena, ar trīs maziem bērniem, bez stabiliem ienākumiem, bez stabila skatījuma uz nākotni. Viena pati, nav nekāda reāla - cilvēciska atbalsta. Mamma kaut kur nozudusi, tā draudzene, ar kuru dzīvoja kopā, arī. Robčiku laikam interesē tikai izklaide… nu smagi viņai. Nebrīnos, ka vakarus gremdē vīnā. Cerams gan, ka ātri vien sapratīs, ka tas nav risinājums, un realitāte ir realitāte.
Diemžēl visas mātes nav paraugmātes, un uz bērnu mācīšanās problēmām tik ļoti neiespringst. Atceros sevi skolas laikā, man arī klasē gāja daži puiši, kuriem nu nekādi nevedās mācībās, izvairījās lasīt skaļi, iet klases priekšā, daži bija divnieku karaļi, un tolaik par tādām disleksijām utt. vispār nerunāja. Bet galu galā visi tomēr māk lasīt pēc skolas pabeigšanas. Labi, varbūt savu grāmatu visi no viņiem neuzrakstīs, bet, manuprāt, nevajag tik ļoti iespringt, ka bērns atpaliek un “ak šausmas, tā māte nesēž ar viņu atbilstošā dienas laikā, un nemāca lasīt viņam saprotamā veidā”. Es ļoti cienu mammas, kuras cenšas un to dara, bet ir jāsaprot, ka nekad nebūs tā, ka visas mammas entuziastiski sēdēs bērnam blakus pie mācībām. Un tas ir normāli.
Man, pieaugušai sievietei, skatoties uz saviem klasesbiedriem un zinot viņu skolas gaitas (cik vecāki kontrolēja mācības un cik nē), nešķiet, ka procentuāli tie mācībās atpalikušākie būtu dzīvē sasnieguši mazāk.
20.01.2024 03:57 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Almea @ 20.01.2024 03:57
Marija ir pilnīgi izmisusi, tas ir skaidrs.
Sapņu pils ir sabrukusi. Agrāk dzīve dzirkstīja, nauda plūda no NL, un papiks ar villu Spānijā radīja ilūziju, ka vienmēr būs kāds līdzīgs, kurš nāks viņa vietā.
Tagad viena, ar trīs maziem bērniem, bez stabiliem ienākumiem, bez stabila skatījuma uz nākotni. Viena pati, nav nekāda reāla - cilvēciska atbalsta. Mamma kaut kur nozudusi, tā draudzene, ar kuru dzīvoja kopā, arī. Robčiku laikam interesē tikai izklaide… nu smagi viņai. Nebrīnos, ka vakarus gremdē vīnā. Cerams gan, ka ātri vien sapratīs, ka tas nav risinājums, un realitāte ir realitāte.
Diemžēl visas mātes nav paraugmātes, un uz bērnu mācīšanās problēmām tik ļoti neiespringst. Atceros sevi skolas laikā, man arī klasē gāja daži puiši, kuriem nu nekādi nevedās mācībās, izvairījās lasīt skaļi, iet klases priekšā, daži bija divnieku karaļi, un tolaik par tādām disleksijām utt. vispār nerunāja. Bet galu galā visi tomēr māk lasīt pēc skolas pabeigšanas. Labi, varbūt savu grāmatu visi no viņiem neuzrakstīs, bet, manuprāt, nevajag tik ļoti iespringt, ka bērns atpaliek un “ak šausmas, tā māte nesēž ar viņu atbilstošā dienas laikā, un nemāca lasīt viņam saprotamā veidā”. Es ļoti cienu mammas, kuras cenšas un to dara, bet ir jāsaprot, ka nekad nebūs tā, ka visas mammas entuziastiski sēdēs bērnam blakus pie mācībām. Un tas ir normāli.
Man, pieaugušai sievietei, skatoties uz saviem klasesbiedriem un zinot viņu skolas gaitas (cik vecāki kontrolēja mācības un cik nē), nešķiet, ka procentuāli tie mācībās atpalikušākie būtu dzīvē sasnieguši mazāk.

Ar entuziasmu vai nē, bet agrāk nevienam nebija opcijas visu gāzt ārā internetā. Kas neko neaizmirst. Nebija opcija visai publikai katru mīļu brīdi atgādināt, ka redz, man dēls ir dislektiķis un es labāk sēžu ar pavērtām kājām nekā eju atbalstīt to mazo puiku kurš no dzīves šobrīd ir max nesaprašanā.
20.01.2024 08:17 |
 
10 gadi
Reitings 4128
Reģ: 02.01.2011
Ak šausmas, viss ir slikti, papiki naudu nedod, atpūtas no sīkiem nav, bērnam mācībās jāpalīdz, gulēt grib visu laiku. Kādai beidzot ir ieradusies REALITĀTE, no kuras ilgi bija sanācis aizbēgt- tad mamma vāca sīkos, tad draudzene dzīvoja pie viņas un palīdzēja.
Redz, pēc tik daudziem gadiem pienāca tas brīdis, kad pašai savi bērni jāvāc. Varbūt beidzot sapratīs, ka pasaulē ir pilns ar mammām, kas pašas bez palīgiem katru dienu tiek galā ar saviem bērniem un tā ir mammu ierastā dzīve gadiem.
20.01.2024 08:19 |
 
Reitings 1594
Reģ: 27.04.2023
Esaizgaju @ 19.01.2024 18:20
It kā soc.tīklos daudz un dikti bilžu apenēs un pat kailāk,bet ,manuprāt,tas ir estētiski,ja pasniedz skaisti. (Piem. Fotosesijā),bet te ,kur Tu pēkšņi aiz garlaicības novelc bikses,čillo,tirinies un iedomājies to izlikt visiem apskatē pusnaktī (!!). Man ir labāks augums nekā viņai un man pat prātā neienāktu likt identiski to pašu. Es tāda rakstura bildes varu (lasīt. gribu) sūtīt tikai savam kungam .
Un vēl tas story kur tirina kāju vispār hahahha :D

Ir ne tikai apenès- ari bez! Bet tas tad tiešàm ir no kàdas fotosesijas, pludmales- nu kautkà skaisti pasniegts.
Ne random vakara, uz divana, sirsninstringos- ziniy ka berni majas utt.
Maksimali vulgari tas viss pasniegts. Un vel ta visa liela runa.
Bet visiem skauzh. Mums visiem skauzh💯🤦‍♀️
20.01.2024 08:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!