Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Dainuviete @ 18.01.2024 21:27

Tas pats jau bija ar Dzemdību somas sadarbību! Un šādā stilā būs visas pārējās sadarbības, kas viņai būs!
Tur ir pilnīgi tukša loze - ar šādu "ietekmeli" dirsā tā reklāma :D
Dzemdību somas uzņēmums ir jauns, reģistrēts 11.12.2023.
Iespējams, ka Egita meklē sadarbības, pati raksta un šis uzņēmums atsaucās, jo sākotnēji vajag reklāmu. Bet laba reklāma un Egita nav savienojama kombinācija. :D
18.01.2024 22:43 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Laurentī @ 18.01.2024 21:28
Nav laika palīdzēt bērnam sagatavoties rītdienas pārbaudes darbam!!! ? pusi no dienas noguļ ,lai izgulētu savu nedēļas vidus dzērumu.. tad mūžīgie tievēšanas čati un savam bērnam laiks neatliek vispār. Tev prasās ar kāju pa dirsu..
Lūdzu vairs nedzemdē ?
Man Neits ir tik ļoti žēl ?
Un Marija vēl saka, ka bērns nav traumēts un viņa nav sevi izdangājusi līdz pēdējam.
MARIJA, TAVS BĒRNS TIEK TRAUMĒTS KATRU DIENU. Kā Neits jūtas, kad viņam atkal nav mājasdarbu un neko nezin pārbaudes darbam?
Un Vucēna vēl saka, ka sestdien izelpos un sestdienas VAKARĀ sāks mācīties.
Kristaps skatās viņas storijus? Ja nē, būtu liederīgi viņam nosūtīt, lai tiesa redz Vucēnas patieso seju un melus par 3000 eiro izdevumiem mēnesī priekš Neita. Viņa tērē 0 bērna vajadzībām, un savu laiku arī nevēlas tērēt.
Labāk ir Zoomiņos pasēdēt. Vai tajos Welcome Day vēl kāda muļķe piesakās?
18.01.2024 22:57 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
VB @ 18.01.2024 21:58
diemžēl jā… esmu darbā līdz 18, atbraucot mājās, paedam vakariņas un tad ķeramies klāt mājasdarbiem. Ļoti noveicas, ja viss jau ir izpildīts pagarinātajā, bet tāpat jāiziet tam visam cauri un jāsagatavojas nākošajai dienai.
Vienkārši tā attieksme kā mēs mācamies ir pavisam savādāka. Es nesēžu dīvānā un bērns kaut kur fonā mēģina izurbties cauri. Esmu ļoti klātesoša, jo arī manās interesēs visu pabeigt ātrāk :))
Tava situācija ir pavisam savādāka. Bet Vucēna nav darbā līdz 18. :D
Un šeit pierādās, ka cilvēks, kurš strādā līdz 18 paspēj vairāk nekā mamaša, kurai brīvs grafiks un "lieliski" var savienot darbu ar privāto dzīvi.
Cik ilgi Marija vēl šādi domā dzīvot?
18.01.2024 23:02 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 18.01.2024 22:57
Un Marija vēl saka, ka bērns nav traumēts un viņa nav sevi izdangājusi līdz pēdējam.
MARIJA, TAVS BĒRNS TIEK TRAUMĒTS KATRU DIENU. Kā Neits jūtas, kad viņam atkal nav mājasdarbu un neko nezin pārbaudes darbam?
Un Vucēna vēl saka, ka sestdien izelpos un sestdienas VAKARĀ sāks mācīties.
Kristaps skatās viņas storijus? Ja nē, būtu liederīgi viņam nosūtīt, lai tiesa redz Vucēnas patieso seju un melus par 3000 eiro izdevumiem mēnesī priekš Neita. Viņa tērē 0 bērna vajadzībām, un savu laiku arī nevēlas tērēt.
Labāk ir Zoomiņos pasēdēt. Vai tajos Welcome Day vēl kāda muļķe piesakās?

Izskatās, ka vēl piesakās, ja jau rīko.
18.01.2024 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 789
Reģ: 16.08.2009
Pusnaktī nav ko darīt?
https://failiem.lv/f/xw32jneza9
18.01.2024 23:57 |
 
Reitings 22200
Reģ: 16.04.2023
Esaizgaju @ 18.01.2024 23:57
Pusnaktī nav ko darīt?
https://failiem.lv/f/xw32jneza9

Gatavojās OF.
19.01.2024 00:03 |
 
Reitings 120
Reģ: 09.08.2013
Man liekas, ka Vucēnai Kristaps ir bloķēts. Varētu viņam nosūtīt storijus kā piemēru, kāda dzīve ir viņa bērnam un cerēt, ka viņam rūp vairāk nekā kakaškai.
19.01.2024 00:09 |
 
Reitings 22200
Reģ: 16.04.2023
Kādreiz Maška pa vakariem nekad nepostoja IG, jo bija pārāk aizņemta pa viesnīcu gultām vārtīties. Tagad vairs nevienam vīrietim nav vajadzīga un zem grādiem mēģina kaut ko gudru pateikt. Ir jau tik traki, ka pidžamā dzīvo praktiski 24/7.😳
19.01.2024 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 1001
Reģ: 11.04.2010
Man likās, ka viņa ir tik nenormāli nogurusi - ne dēlam palīdzēt mācībās nevar, ne ēst uztaisīt utt. Bet pulkstenis jau gandrīz viens naktī un viņa tik gvelž storijos un fočē sevi stringos. Wtf?
19.01.2024 00:46 |
 
Reitings 1036
Reģ: 26.02.2022
Nesaprotu mūsdienu trendu sīkajiem sēdēt blakus un pildīt mājas darbus, gatavoties pārbaudes darbiem kopā. Es nemācījos skolā nemaz tik sen, un NEVIENAM mātes blakus nesēdēja. Vai nu bērns bija gudrs, visu saprata stundās un mājās mācījās minimāli, vai bija ne īpaši gudrs, bet sekmīgs. Un skolotājas ar nevienu neauklējās un mamašas nerakstīja personīgās ziņas skolotājām ikdienā?
Tā mūsdienās ir normāla prakse - audzināt nevarīgus, nepatatāvīgus bērnus? Kā šādi cilvēki pēc tam spēs izcīnīt vietu darba tirgū, karjerā, kur neviens tevi nevaktēs - nav rezultāta, atlaidīs, un varēsi kaut par bomzi kļūt…
19.01.2024 00:49 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Persiks89 @ 19.01.2024 00:49
Nesaprotu mūsdienu trendu sīkajiem sēdēt blakus un pildīt mājas darbus, gatavoties pārbaudes darbiem kopā. Es nemācījos skolā nemaz tik sen, un NEVIENAM mātes blakus nesēdēja. Vai nu bērns bija gudrs, visu saprata stundās un mājās mācījās minimāli, vai bija ne īpaši gudrs, bet sekmīgs. Un skolotājas ar nevienu neauklējās un mamašas nerakstīja personīgās ziņas skolotājām ikdienā?
Tā mūsdienās ir normāla prakse - audzināt nevarīgus, nepatatāvīgus bērnus? Kā šādi cilvēki pēc tam spēs izcīnīt vietu darba tirgū, karjerā, kur neviens tevi nevaktēs - nav rezultāta, atlaidīs, un varēsi kaut par bomzi kļūt…

Nesen kaut kur dzirdēju, ka ir daži mūsdienu jaunieši, kuri mēdzot uz darba intervijām ar mammām nākt. Tas gan laikam ārzemēs, bet tas ir tas uz ko viss iet... diemžēl.
19.01.2024 02:14 |
 
Reitings 24033
Reģ: 18.08.2022
Izskatăs ,ka vakar atkal šampiks atkorkēts.
Ko vina tur gvelž,ka svars neatgrieżas?
Katru nedelu pati sez uz dietas,nemaz nepiemineśu kirurgisko iejaukšanos.
19.01.2024 07:44 |
 
Reitings 310
Reģ: 27.11.2023
Pupuķis @ 19.01.2024 02:14

Nesen kaut kur dzirdēju, ka ir daži mūsdienu jaunieši, kuri mēdzot uz darba intervijām ar mammām nākt. Tas gan laikam ārzemēs, bet tas ir tas uz ko viss iet... diemžēl.
nezinu par darba intervijām, bet kad stājos uzniversitāte, tad kāds bariņš bija ar vecākiem jā, vecāki paši visu bērnu vietā darija, pat pamatoja kāpēc grib būt zobārsts, bet bērna acīs bija nolasāms, ka grib bēgt projām
19.01.2024 08:03 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Maša-Kakaška! Tev nav laika miesīgam bērnam palīdzēt gatavoties skolai, bet ir laiks izrādīt savu mindžu un rakstīt par rīšanas kaitīgumu!
Dievs pasarg! Ceru, ka tos bērnus Tev atņems un atdos tēviem!
Varēsi dzert un meklēties bez mitas un maksāt alimentus!
19.01.2024 08:10 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Es nosodu vīriešus, kas nevīžo samaksāt uzturlīdzekļus un par minimālajiem runā, ka sieviete tos izmantos saviem nolūkiem. Bet Vucēna ir tas, manuprāt, retais bezkaunīgais gadījums. Minimālos, protams, viņa netērētu sev, bet, ja dabūtu lielāku summu, tad gan. Viņas attieksme pret Neitu ir zem katras kritikas un man žēl Neitu, viņa nevēlēšanās mācīties, uzvedības problēmas utt.tieši izriet no tā, kā mamma pret viņu bija izturējusies gadiem un šobrīd. Arī ievēroju, ka storijos visu laiku "dislektiķis, dislektiķis" it kā uzsverot viņu par nepilnvērtīgu, ar īpašām vajadzībām. Kā tam bērnam pēc tam justies un uzvesties..
Tāpat es piekrītu Vucēnas teiktajam, ka, ja tētis samaksā naudu, tāpat mamma veic audzināšanu un ieguldās vairāk ar laiku un būtu forši, ja tētis arī piedalītos vai vismaz aukli nosponsorētu. Bet viņa aizmirst to, ka 1.viņa par bērniem lielāko viņu dzīves daļu nav rūpējusies, treknajos laikos Neits bija nomests pie mammas, Vita pie draudzenēm, šobrīd Īlons pie sekotājiem utt. 2. viņai ir tikai 1 bērns no Kristapa un varētu izrauties uz manikīru krietni vieglāk, ja pašas apzināta izvēle nebūtu radīt vēl 2 no Rafas. Pat ja Kristaps paņemtu Neitu pie sevis, tāpat aukli būtu jāmeklē 2 mazākajiem. Nav taisnīgi uzkraut to Kristapam. 3. viņa ikdienā par tiem bērniem nerūpējas. Neita nodarbības ilga 1 mēnesi. Ja viņš tagad staigāja turpu šurpu salā.. ārprāts.. tie mājasdarbi.. utt.
Iespējams, tiešām viņas problēmu atrisinājums būtu nodot audzināšanā Vitu un Īlonu Rafam, kā viņš esot piedāvājis, domāju, viņiem tur būtu labi. Bet Marija to nedarīs, jo grib 5 bērnus utt.
19.01.2024 08:20 |
 
Reitings 60
Reģ: 07.07.2022
EsPati @ 18.01.2024 21:37
Vienkārši koooo. Ko es tikko izlasīju ? Es jeibogu brīnos, ka viņai tie bērni vēl nav atņemti. Viņai neesot iekšās mācīties ar viņu šovakar ??‍♀️ Bet redz zoomiņam bija iekšās un tur dabūja enerģiju, bet priekš pašas bērna viņai ne enerģijas, ne laika. Vāks vienkārši. No sirds žēl Neita. Ko tā māte var viņam labu iemācīt vispār pa dzīvi, kādu piemēru viņa rāda. Slinka govs un viss.

Es arī šovakar šokā no viņas storijiem par Neitu un mācīšanos un radās jautājums vai neviens nevar viņai atņemt tos bērnus. Vienkārši nesaprotu kā tu nevari atrast laiku savam bērnam bet kautkādiem debīliem zoom tev ir laiks, kooo?
Kur ir soc.dienests? Skola ko neceļ traci? Tās viņas ziņas skolotājai wtf?
Lai bērns iet uz skolu un aplaužas, lai sajūt savu vainu, bļ** kādu? To ka tu pielējusi atkal muti un novārtīsies pa dīvānu filmējot savus gudros story? vnk kautkas neredzēts!
19.01.2024 08:22 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Persiks89 @ 19.01.2024 00:49
Nesaprotu mūsdienu trendu sīkajiem sēdēt blakus un pildīt mājas darbus, gatavoties pārbaudes darbiem kopā. Es nemācījos skolā nemaz tik sen, un NEVIENAM mātes blakus nesēdēja. Vai nu bērns bija gudrs, visu saprata stundās un mājās mācījās minimāli, vai bija ne īpaši gudrs, bet sekmīgs. Un skolotājas ar nevienu neauklējās un mamašas nerakstīja personīgās ziņas skolotājām ikdienā?
Tā mūsdienās ir normāla prakse - audzināt nevarīgus, nepatatāvīgus bērnus? Kā šādi cilvēki pēc tam spēs izcīnīt vietu darba tirgū, karjerā, kur neviens tevi nevaktēs - nav rezultāta, atlaidīs, un varēsi kaut par bomzi kļūt…

Neitam ir disleksija. Tas nenozīmē tik daudz, cik Vucēna no tā cenšas izspiest, to visu laiku skandinot. Tomēr tas pieprasa to blakus mācīšanos (ko Vucēna nedara), kas vismaz pirmajās klasēs, manuprāt, ir pilnīgi normāla arī bērniem bez disleksijas. Tas nenozīmē, ka līdz 12.klasei jāmācās kopā. Tavs teksts izklausās pēc totāla pārspīlējuma.
19.01.2024 08:25 |
 
Reitings 5155
Reģ: 06.08.2014
Es iedomājos, nedod Dievs kāds Neita klases biedrs ir instagramā. Zinu, zinu, ka bērni nedrīkst lietot ne instagramu, ne facebooku, bet zinu sīčus,kuri to dara ar mainītiem dzimšanas datiem. Pat ar vecāku atļauju. Un iedomājos, kāds klasesbiedrs uzduras Neita mātes storijiem un hops - tur priekšā Neiķika muterīte ar gandrīz pliku dirsu un p****. Jūs domājat, ka mūsdienu bērni ir ļoti iecietīgi?Tur pat nav jàbūt neiecietīgam, tāpat var apsmiet bērnu neapzināti. Šajā gadījumā par Neita mammu. Drausmas, es nekad negorītos pupslika storijos šādās pozās, ja zinātu, ka man aug viens pusaudzis un, ka jaunieši ir nežēlīgi, un internets neko neaizmirst. Bet mamašai jau svarīgākais pusnaktī paplovināt pliku pēcpusi ar cerību nomedīt kādu papiku. Vai vienkārši sajauca platformas kur izlikt savu čožu.
19.01.2024 08:26 |
 
Reitings 289
Reģ: 17.05.2022
Persiks89 @ 19.01.2024 00:49
Nesaprotu mūsdienu trendu sīkajiem sēdēt blakus un pildīt mājas darbus, gatavoties pārbaudes darbiem kopā. Es nemācījos skolā nemaz tik sen, un NEVIENAM mātes blakus nesēdēja. Vai nu bērns bija gudrs, visu saprata stundās un mājās mācījās minimāli, vai bija ne īpaši gudrs, bet sekmīgs. Un skolotājas ar nevienu neauklējās un mamašas nerakstīja personīgās ziņas skolotājām ikdienā?
Tā mūsdienās ir normāla prakse - audzināt nevarīgus, nepatatāvīgus bērnus? Kā šādi cilvēki pēc tam spēs izcīnīt vietu darba tirgū, karjerā, kur neviens tevi nevaktēs - nav rezultāta, atlaidīs, un varēsi kaut par bomzi kļūt…
Tiešām. Lasu komentārus un domāju, vai tiešām jāsēž blakus ar mājasdarbiem. Es tos pildīju skolā starp vispārizglītojošo un mūzikas skolu. Un nemaz prātā nenāca, ka tas būs jādara mammai 😃Kā tad lai iemācās patstāvību, ja mamma visu izdara tavā vietā?
19.01.2024 08:44 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Linduxis @ 19.01.2024 08:44
Tiešām. Lasu komentārus un domāju, vai tiešām jāsēž blakus ar mājasdarbiem. Es tos pildīju skolā starp vispārizglītojošo un mūzikas skolu. Un nemaz prātā nenāca, ka tas būs jādara mammai ?Kā tad lai iemācās patstāvību, ja mamma visu izdara tavā vietā?

Pagaidām šajā diskusijā par kopā mācīšanos rakstīja lietotāja ar bērnu, kam ir šī disleksija, kas ir arī Neitam. Bet ticu, ka arī bērnam bez tās var gribēt nostiprināt zināšanas, parādīt, kā mācīties efektīvāk, nejau visiem ir paveicies ar skolotājiem, arī bērna raksturi utt. dažādi. Mācīšanās kopā nenozīmē izpildīt visu bērna vietā. Un ir ļoti lieki pārspīlējumi par to, ka, ja mamma palīdz bērnam 1.-4.klasē, tad ies kopā uz darba interviju. Tikpat labi var pateikt, ka, ja mamma gatavo ēst tik mazam, tad gatavos arī 20 gados..
Bet gadījumā ar Neitu, ja viņu palaidīs pašplūsmā (ko Vucēna arī dara), viņam būs grūti kaut ko iemācīties, jo Vucēna viņu ir dažādi traumējusi, loģiski, ka viņš tagad nesēdēs rāmi un neiedziļināsies. Vucēna ar visu izturēšanos un attieksmi norok tā bērna vēlmi mācīties, pašapziņu utt.
19.01.2024 08:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits