Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Tamāra69 @ 16.01.2024 20:31

Iedomājies, es pazīstu meiteni kuru šī riebekle apšmauca un apmuļķoja, un iedomājies, meitene arī bija jaunā māmiņa ar problēmām attiecībās, un visu savu māmiņu pabalstu iegrūda vairākus mēnešus NLā, lai nopelnītu pilnīgi neko, Marija tikai lēja melus ausīs, nepilnu pus gadu meiteni čakarēja, un viņas puisis vēl beigās satrakojās par šo naudas triekšanu un paņēma un aizgāja, kad meitene Marijai rakstija ka dēļ attiecību izjukšanas nevar turpināt darboties, Marija tikai novēlēja lai nāk atpakaļ kad būs labāk, un uzgrieza muguru, sazvanes un viss beidzās, kad Marijas upurim beidzās nauda! Marija to visu ir pelnijusi , tā ir karma !

Uz šo noteikti būtu atbilde - nedarīja visas darbības, tāpēc nesanāca nopelnīt.
16.01.2024 23:28 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Sanita123 @ 16.01.2024 17:19
VID noteikti smuka summa ar sodu būs par to, ka tik ilgu laiku nav reģistrējusies kā pašnodarbinātā + nodokļu parāds + 1600eur PTAC..... Marijai gads ir iesācies brīnišķīgi.....
Kā tad Vucēna varēja dabūt naudu uz konta no NL, ja pašas vienmēr saka, ka naudu izmaksā, kad nokārto pašnodarbinātā statusu vai savu uzņēmumu?
Sapratu, ka viņa nav reģistrējusies kā PVN maksātājs nevis pašnodarbinātā.
16.01.2024 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 1001
Reģ: 11.04.2010
Ak kungs, tā vatainā Marija šodien vispār bez filtriem - Krievijā esot super nodokļu sistēma, vaaau, dreamy, tik maz jāmaksā. Jā, Maša, droši vien arī tāpēc tā valsts ir viena liela miskaste, kur lielai daļai vispār nav kanalizācija mājās ierīkota, bet fīrers visu naudu grūž karā un cilvēku slaktēšanā, ne mīļo krieviņu dzīves uzlabošanā.
Un tad vēl latviešu pasakas esot sliktas. Tak tiešām pisies uz savu krieviju, tā arī ir vienīgā vieta, kur ar NL sūdiem var kādu rubli nopelnīt. Bērni varēs skatīties Mašu un lāci un lasīt krievu pasakas.
16.01.2024 23:45 |
 
Reitings 120
Reģ: 09.08.2013
SindijaT @ 16.01.2024 23:02
istabā guļošam sēdēji klāt? Tiešām? Es šo laiku izmantoju, lai fiksi pagatavotu ēst, pievāktu māju.

Nevajag pārspīlēt, tikko salīdzināji nesalīdzināmas lietas! Te runa ir par to, ka mājā neatrodas neviens no pieaugušajiem, kas var pieskatīt un reaģēt, ja kas notiek. Te bezatbildīga mātīte vazajās sazin kur, kamēr zīdainis un 3gadnieks guļ mājās, vieni paši, bez uzraudzības. Vienkārši WTF. Gatavot vai kārtot māju nav tas pats kas iziet pa durvīm un aizbraukt kaut kur!!!
16.01.2024 23:47 |
 
Patīk
Reitings 40577
Reģ: 12.10.2022
Burberry @ 16.01.2024 23:00
Žēl, protams, tās meitenes, bet pašai arī ir jābūt galvai uz placiem, lai apsvērtu, kur un ko darīt ar savu naudu..varbūt vajadzēja padomāt, kad otrajā, trešajā mēnesī nekas nesanāk un mest mieru?! Vai tad MV spieda ar nazi pie rīkles pirkt produktus, šaubos!?? Par aizgājušo puisi..ja būtu tiešām mīlošs, atbalstošs un saprotošs virietis, neskrietu prom dēļ nelietderīgi iztērētas/ieguldītas naudas, piekritīsiet taču!?
Tas ir tāpat kā tagad pateikt, ka Marijai taču neviens nelika tērēt naudu nevajadzīgās lietās, kad pelnīja vairāk kā 10 tūkstošus mēnesī, un neviens nelika lēkāt pa spāņu papuci, lai uzsistu bērnus, ar kuriem tagad netiek galā. Vai ne? Pati vainīga. Vajadzēja padomāt. Vucēnai ir galva uz pleciem.
16.01.2024 23:49 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
krmmm @ 16.01.2024 23:45
Ak kungs, tā vatainā Marija šodien vispār bez filtriem - Krievijā esot super nodokļu sistēma, vaaau, dreamy, tik maz jāmaksā. Jā, Maša, droši vien arī tāpēc tā valsts ir viena liela miskaste, kur lielai daļai vispār nav kanalizācija mājās ierīkota, bet fīrers visu naudu grūž karā un cilvēku slaktēšanā, ne mīļo krieviņu dzīves uzlabošanā.
Un tad vēl latviešu pasakas esot sliktas. Tak tiešām pisies uz savu krieviju, tā arī ir vienīgā vieta, kur ar NL sūdiem var kādu rubli nopelnīt. Bērni varēs skatīties Mašu un lāci un lasīt krievu pasakas.

Ja visu bērnību neviena latviešu tautas pasaka nav dzirdēta, tad jau nav brīnums, ka nevienu nezina. Lielākās problēmas laikam bija ar Pidriķīti un Pigoriņu. It kā krievu valodā nebūtu sarežģītu vārdu un visi ir tik viegli izlasāmi..
17.01.2024 00:31 |
 
Reitings 1356
Reģ: 18.12.2022
Mmaija @ 15.01.2024 23:50
Jeji Bog. Ko tā džollija ielikusi Threadā! Kādu pantiņu tas dēls skaitā.
Tad brīnāmies par visādiem teroristiem.
No zila gaisa jau tas puišelis to neiemācijās un mammīt,Džolijas kundzīt, tas nav it nemaz smieklīgi.
nelietoju threads. Kas tur tik traks bija?
17.01.2024 01:21 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Sanita123 @ 16.01.2024 17:19
VID noteikti smuka summa ar sodu būs par to, ka tik ilgu laiku nav reģistrējusies kā pašnodarbinātā + nodokļu parāds + 1600eur PTAC..... Marijai gads ir iesācies brīnišķīgi.....

kā pašnodarbinātā ir reģistrējusies, te izskatās ka ir pārkāpusi 40k apgrozījuma robežu, kad jābūt reģistrētam kā PVN maksātājam, bet skaidrs ir viens, sodu viņai netrūkst, nav brīnums ka vinčiki visos stūros.
17.01.2024 08:38 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Marijai ir pilnīgi nepareiza attieksme pret dislētiķi un galīgi garām mācīšanās process. Pirmkārt par dislētiķi nevar smieties, jo viņiem jau tā ir grūti kad nesanāk, tapēc raud un taisa histērijas, jo viņi nesaprot kapēc nevar izdarīt konkrētas lietas. Otrkārt, pilnīgs aplams uzskats, ka ja dislētiķis vairāk lasīs, būs labāk - NEBŪS. Viņi arī pieauguši nemācēs lasīt kā to dara parastais cilvēks. Kā šo uzdevumu pildītu es ar savu dislētiķi: Bērns lasītu 1 lappusi vai pat citreiz tā ir viena rindkopa. skatos pēc viņa emocionālā stāvokļa. Tālāk lasītu šo pasaku es un bērns klausītos. Bērns nebūtu stresā. Pēc tam kopīgi pārrunātu pasaku, viņš pastāstītu ko atcerās, es uzdotu uzvedinošos jautājumus, lai uzvedinātu uz kādas domas un pēc tam bērns mierīgi uzzīmētu.
Man nekad nav bijis, kad bērns nav izpildijis kādu mājas darbu. Es ar viņu kopā mācos, nevis sēžu blakus, skatos kā viņš mokās, smejos un filmēju.... tas ir vājprāts kādos kompleksos un morālo traumu nodara bērnam. Dislētiķi kad izaug, paši atrod veidus kā sev palīdzēt tikt galā ar tekstu, bet bērnam ir jāpalīdz ar to tikt galā, nevis ņirgāties....Ne velti Dānijā skolās pielieto speciālas programmas kur var nofočēt tekstu un pārveido audio versijā, lai dislētiķiem vieglāk. Arī rakstīt atļauj uz datora ar programmu, kas uzrāda kur kļūdas.... tik mūsu skolās līdz tam tālu un spīdzina bērnus, un ja vēl mamašas tādas kā Marija, tad man žēl to nabaga bērnu....
17.01.2024 10:34 |
 
Reitings 25
Reģ: 30.03.2022
Viņai vajadzēja paņemt normāli grāmatvedi,, tad nekadu tādu pārkapumu nebūtu. Bet noteikti negrib maksāt , jo pati visu var🤦‍♀️
17.01.2024 10:34 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
Es nezinu vai redzējāt to filmu (es arī nē, vnk tur stāsts tāds, ka sieviete savu meitu padarīja par nevarīgu ar miljons veselības problēmām, lai gan bērnam tādu nebija), bet Marija pārāk daudz uzsver, ka Neits ir dislektiķis. Man šķiet, ka problēma nav taaaada apmēra kā viņa to pasniedz. Ir arī bērni, kas bez disleksijas nemāk lasīt un nesaprot, vnk ir jāvelta tam laiks. Bet viņa visur uzsver, ka viņš ir dislektiķis, liekot bērnam justies citādākām? Es nevaru izskaidrot savu domu, bet nez, galvenais, lai viņa viņu neiedzen kompleksos.
17.01.2024 10:46 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Merilda @ 17.01.2024 10:46
Es nezinu vai redzējāt to filmu (es arī nē, vnk tur stāsts tāds, ka sieviete savu meitu padarīja par nevarīgu ar miljons veselības problēmām, lai gan bērnam tādu nebija), bet Marija pārāk daudz uzsver, ka Neits ir dislektiķis. Man šķiet, ka problēma nav taaaada apmēra kā viņa to pasniedz. Ir arī bērni, kas bez disleksijas nemāk lasīt un nesaprot, vnk ir jāvelta tam laiks. Bet viņa visur uzsver, ka viņš ir dislektiķis, liekot bērnam justies citādākām? Es nevaru izskaidrot savu domu, bet nez, galvenais, lai viņa viņu neiedzen kompleksos.

Man liekas, ka viņam tie kompleksi jau ir..
17.01.2024 10:48 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Merilda @ 17.01.2024 10:46
Es nezinu vai redzējāt to filmu (es arī nē, vnk tur stāsts tāds, ka sieviete savu meitu padarīja par nevarīgu ar miljons veselības problēmām, lai gan bērnam tādu nebija), bet Marija pārāk daudz uzsver, ka Neits ir dislektiķis. Man šķiet, ka problēma nav taaaada apmēra kā viņa to pasniedz. Ir arī bērni, kas bez disleksijas nemāk lasīt un nesaprot, vnk ir jāvelta tam laiks. Bet viņa visur uzsver, ka viņš ir dislektiķis, liekot bērnam justies citādākām? Es nevaru izskaidrot savu domu, bet nez, galvenais, lai viņa viņu neiedzen kompleksos.

Disleksija nav slimība, bet iezīme grūti tikt galā ar tekstu un ne tikai lasīšanā, bet arī rakstīšanā. Un bērnam jebkurā priekšmetā, jebkurā uzdevumā ir jāpārliecinās vai viņš sapratis ko darīt. Bet ja mamaša sēž un ieņirdz par bērnu, tad bērns negrib vairs neko darīt un līdz ar to ir histērijas. Manam bērnam arī pirmajās klasēs bija histērijas pieminot vien vārdu: mājas darbs. Bet es nomierināju, ka kopā tiksim galā ar visu un es katru dienu sēžu blakus un katram priekšmetam, ja bērns kaut ko nezin vai nesaprot, viņš redz uzreiz manu atbalstu un mierīgi pilda uzdevumus....
Un Dislētiķim es kā mammu papildus naudu netērēju necik, tik savu laiku un darbu, kopā mācoties un kopā veidojot atgādnes un mācoties tās pielietot.
Piemēram Marija diez vai ir lietas kursā, ka dislētiķim lasot ir jāizmanto grāmatzīme, lai nesajūk rindiņas, jo viņi parasti tajās pazūd. Man pat ir uztaisīta no kartona ar vidū izgrieztu caurumu, kur var redzēt tikai vienu rindiņu un pārejais teksts nezib gar acīm un netraucē.....
17.01.2024 11:00 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Jā, es jau to teicu pirms tam, ka man izskatās, ka problēma ir ar Mariju, jo viņa ar visām varītēm pataisa Neitu par tik nevarīgu. Jau visiem ir skaidrs, ka viņam ir disleksija. Vai arī viņa tādā veidā mēģina sevi attaisnot, kāpēc mājas darbi nav izpildīti, jo redz viņš tak disleksiķis, viņam grūti, viņš nesaprot utt. Un vispār, viņa tak teica, ka meklēs Neitam skolotāju, kā tad ar to palika? Tak tērēja 3000tk mēnesī viņa disleksijai (nesaprotami par ko), tagad pat nevar paņemt 1-2x nedēļā skolotāju, kas pilnvērtīgāk viņam palīdzētu?
Un, man reali izskatās, ka Marijai ir depresija, nezinu, man arī ir 3 bērni (vīrs bieži komandējumos, tāpēc bieži esmu viena), un man vispār neviens cits neskatās bērnus, nav ne IG sekotājas, kam atstāt, vai mamma, bet man nav mājās tāds haos kā viņa stāsta vai atrāda, es pat nevaru iedomāties, ka man nebūtu samazgāta veļa vai katru dienu savākta māja, es neatstāju bērnus vienus vannā neguļu, kad bērni nomodā, vienmēr paēdināšu bērnus, un nemēģināšu sēdēt gultā, jo slinkums līst ārā, vai nu viņa ir tendēta uz slinkumu, vai reāli viņa ir depresijā, tādā gadījumā es ieteiktu viņai ar steigu atrast aukli, un turpināt terapiju (sen nav neko teikusi, laikam arī to ir pārtraukusi). Marija ir no tām mātēm, kuras grib daudz bērnus fonā, bet viņa nav māte, kas var sēdēt ar bērniem spēlēties, pildīt mājas darbus, var redzēt, ka tas nesagādā viņai prieku, viņai vajag tusēties, kaut vai strādāt naudu pelnīt, bet ne sēdēt ar bērniem 24/7, tāpēc ieteiktu viņai atrast palīgu, kas palīdzētu ar bērniem, un pati var darīt lietas, kas sagādā baudi, savādāk viņa reāli izdegs un tas nebeigsies labi, vīniņš aizies ar vien biežāk.
17.01.2024 11:23 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Un šis ir konkrēts pierādījums tam kādas čūsku vecenes un Latvijai naidīgas personas dzīvo Latvijā - konkrēti Marija V. Viņa atklāti "noliek" Latviju un slavina Krieviju. Bet - ko Tu nebrauc prom, ja TE VISS PRIEKŠ TEVIS IR TIK SLIKTI?? KO TU, MARIJA VUCĒNA, TE DZĪVO? Ja Tu dzīvo Latvijā, nemīli šo valsti, tad vismaz cieni - tavi bērni te iegūst bezmaksas medicīnu, izglītību, bauda mieru un kārtību!!!
Otrs - kā var māte savām rokām tā grūst postā savus bērnus? Vitai zobi un sakodiens. Neitam - disleksija.
Jā, un man skauž (pēc Marijas loģikas)....tikai - KAS?
Vājprāts!!!
17.01.2024 11:29 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.09.2022
Zebradivi @ 16.01.2024 10:01
Bet Maša un bērni - tā ir pilnīga izgāšanās. Es nevaru klausīties.
Bērns nokavējis autobusu, staigājis turpu šurpu pa sniega vētru , bet viņas plānos , redziet, nav celties. Goda vārds kautko tādu dzirdu pirmo reizi.

Šorīt arī Neitam nav brokastis bijušas dēļ viņas rītiem...😕
17.01.2024 11:37 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Marija ar katru storiju pārsteidz ar vien vairāk: bērnu palaiž uz skolu bez brokastīm, jo mamašai grūti savu dirsu izcelt no gultas.....
17.01.2024 11:53 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Īstenībā ja Marijas bijušais vīrs būtu gudrāks, ( cerams, ka tā arī ir) viņš tādu materiālu tiesai savākt varētu, ka maz neliktos.....
17.01.2024 11:55 |
 
Reitings 1801
Reģ: 13.09.2021
Hellow @ 17.01.2024 11:37

Šorīt arī Neitam nav brokastis bijušas dēļ viņas rītiem...?

Jā , katru dienu jauns debīlisms no viņas .
17.01.2024 12:05 |
 
Reitings 1356
Reģ: 18.12.2022
Sanita123 @ 17.01.2024 11:55
Īstenībā ja Marijas bijušais vīrs būtu gudrāks, ( cerams, ka tā arī ir) viņš tādu materiālu tiesai savākt varētu, ka maz neliktos.....
Tikai ko tas dotu? Ja viņš grib to bērnu, ok, dabūs tiesības uz bērnu. Bet ja negrib, tad parūpēsies, lai bērns nonāk bērnunamā.
17.01.2024 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits