Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 10911
Reģ: 15.03.2012
Reiz bija tāda grupa "The Pirates of the See", kas piedalījās Eirovīzijā un tur bija tādi afigennie dziedātāji kā Roberto un Kurusova, nu un te kaut kas līdzīgs, kurš dzied, kuram liekas, ka dzied, bet zvaigznes jūtas visi 😄
05.01.2024 09:11 |
 
Reitings 317
Reģ: 01.05.2022
Izveidotā grupa ir pilnīgas šausmas, kas tas par sūdu reāli. Okey radio kā EHR, kas gluži nav augstāka līmeņa radio, bet 900 sekundes šo sūdeli atļāvas izrādīt, par to gan esmu sašutusi.
Dukurs jau arī līmenī nokritisies, to otru čikseli nezinu un Katrīnei vispār krekeris aizkritis ciet.
Murgs kaut kāds kāpēc mums valstī tādu sūdu vispār vajaga, nesaprotu :D
05.01.2024 09:56 |
 
Reitings 25108
Reģ: 21.10.2022
MTY @ 05.01.2024 09:56
Izveidotā grupa ir pilnīgas šausmas, kas tas par sūdu reāli. Okey radio kā EHR, kas gluži nav augstāka līmeņa radio, bet 900 sekundes šo sūdeli atļāvas izrādīt, par to gan esmu sašutusi.
Dukurs jau arī līmenī nokritisies, to otru čikseli nezinu un Katrīnei vispār krekeris aizkritis ciet.
Murgs kaut kāds kāpēc mums valstī tādu sūdu vispār vajaga, nesaprotu :D

vatņiku propaganda , pasūtijuma projekts
05.01.2024 10:39 |
 
Reitings 3884
Reģ: 30.11.2021
Klausījos Vucēnas vāvuļošanu, tik ļoti nožēlojami. Par tām biļetēm, par sodu, par Mustangu. Sprinģes uzvārda kropļošana, AirBaltic sarkastiskā aprunāšana - citi saka, ka tas ir s@^%!, māmiņas, kas sēž tematiskajos forumos ir fūūū... utt.
Vienkārši nožēlojami, kā tāda maza meitene. Kā bērns, kuram atņem konfekti un pēc tā, vairs nespēj savākt emocijas. NOŽĒLOJAMI!!! Bija periods, kad man viņa likās daudz maz ok, ņemas un peras pa dzīvi, kļūdās, tad atkal viss labi, par sevi pasmejas utt. Bet vakardienas ieraksti parāda, kāda gan egoiste un divkose viņa ir... fui... Tik labi var redzēt, ka laipnā un savaldīgā Marija ir tēls, ko viņa gribētu rādīt, bet patiesībā tur iekšā viss jau sen ir sapuvis un viņa pati vārās savā žultī. Marij, jau sen tu dzīvo iedomu pasaulē, nevienam neskauž tavs dzīves veids, un tavas drāmas. Tu esi parasta mamaša, kas dzīvo savu garlaicīgo dzīvi, nekāda TOP Latvijas influncere tu tiešām neesi un nekāds šiks tavā dzīvē nav. Un tavus ierakstus neviens nesakatās ar apbrīnu, bet ar slēptām šausmām, ko tu atkal izdarīsi vai pateiksi...
Meklē darbu un domā, ko tālāk darīt, lai uzturētu savus bērnus, jo ar papikiem attiecības esi sačakarējusi un diemžēl tādēļ arī bērnu materiālā labklājība viņus neuztrauc... Un neticu, ka tikai papiku vaina visā bērnu situācijā ir - padomā par savu attieksmi pret apkārtējiem, par komunikāciju un savām prasībām!!!
05.01.2024 10:40 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
O, bože! Kā Tev, Marij, nav kauns sevi tā apkaunot? Nu tak pilnīgā lopā Tu tur stāvi pie virtuves un šļupstēdama attaisnojies. Nāksies vien sodu maksāt, ja vien Hohlovs neatvēlēs kādu daļu no sevis, lai jau mazās bites vēl pacīnās par to Eiropu un nes viņam lielāku piķi....
05.01.2024 10:51 |
 
Reitings 11215
Reģ: 21.09.2023
Maza kaza @ 05.01.2024 10:40
Klausījos Vucēnas vāvuļošanu, tik ļoti nožēlojami. Par tām biļetēm, par sodu, par Mustangu. Sprinģes uzvārda kropļošana, AirBaltic sarkastiskā aprunāšana - citi saka, ka tas ir s@^%!, māmiņas, kas sēž tematiskajos forumos ir fūūū... utt.
Vienkārši nožēlojami, kā tāda maza meitene. Kā bērns, kuram atņem konfekti un pēc tā, vairs nespēj savākt emocijas. NOŽĒLOJAMI!!! Bija periods, kad man viņa likās daudz maz ok, ņemas un peras pa dzīvi, kļūdās, tad atkal viss labi, par sevi pasmejas utt. Bet vakardienas ieraksti parāda, kāda gan egoiste un divkose viņa ir... fui... Tik labi var redzēt, ka laipnā un savaldīgā Marija ir tēls, ko viņa gribētu rādīt, bet patiesībā tur iekšā viss jau sen ir sapuvis un viņa pati vārās savā žultī. Marij, jau sen tu dzīvo iedomu pasaulē, nevienam neskauž tavs dzīves veids, un tavas drāmas. Tu esi parasta mamaša, kas dzīvo savu garlaicīgo dzīvi, nekāda TOP Latvijas influncere tu tiešām neesi un nekāds šiks tavā dzīvē nav. Un tavus ierakstus neviens nesakatās ar apbrīnu, bet ar slēptām šausmām, ko tu atkal izdarīsi vai pateiksi...
Meklē darbu un domā, ko tālāk darīt, lai uzturētu savus bērnus, jo ar papikiem attiecības esi sačakarējusi un diemžēl tādēļ arī bērnu materiālā labklājība viņus neuztrauc... Un neticu, ka tikai papiku vaina visā bērnu situācijā ir - padomā par savu attieksmi pret apkārtējiem, par komunikāciju un savām prasībām!!!
Pilnīgi piekrītu. Pēdējā laikā arvien vairāk atklājas šīs personas tumšās puses. Un nepārsteidz, kāpēc no viņas bērnu tēvi turas drošā attālumā.
05.01.2024 10:57 |
 
Reitings 5758
Reģ: 20.09.2022
Mmaija @ 05.01.2024 08:43
Brrr. Tikko 900 sekundēs dziedāja KV ar Traci. Ja visi dzied ar dzirksteli un patiku pret to,ko vini dara, tad KV tik vaibstās un grozās, it kā būtu krogā uz letes.

Tur bija totāls bardaks tajā studijā. Runā Elīna, bet ex.Sauliete visu laiku pa vidu jaucas, pārtrauc. Tāds tirgus stils. Kurš kuru pārbļaus un būs uzmanības centrā.
Un kā jau iepriekš minēju, tie mākslinieki katrs par sevi, individuāli ir labi un klausāmi, bet kopā tas viss bars.. Kā duets - Elīna un Miks, būtu ok. Katrīne tajā apvienībā ir pilnīgi lieka, nekāda pienesuma tajā barā. Bez cilvēka, kurš makslinieku vidū tikai gorās un izrādās, pilnīgi var iztikt 😂 dziesma briesmīga/nekāda.
To grupas dalībnieku krieviskoto vārdu lietojumu neizprotu. Tas ir kaut kas no NLšicu repertuāra? Atceros, ka Vārtiņai bija rubrika - Jeļena, kur pati pārtapa par tādu bomzīgu tēlu - tas no šī repertuāra?
05.01.2024 11:15 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Tieši tā, uz viņas slavenā biodron paciņas ir uzraksts, ka bērniem nav ieteicams, in tagad nāks jurists un teiks, ka drīkst😀😀😀 Tas ir tas pats, ka nav ieteicams grūtniecēm, bet Egita tagad maldina savas klientes viņu lietojot, un slavinot, kāda arī nopirks un lietos, neizlasot instrukciju, es esmu tikai par, ka šādas ņem pie dziesmas. Izslēdz kameru un dari, ko gribi, baro savus bērnus ar ko gribi, bet nemuļķot cilvēkus.
Un, diez kāpēc Neits nez cik ilgi staigāja apkārt ar tik šausmīgām lūpām, tagad biodrons neatrada viņa problēmu?
Marija 100% sadzērusies atkal!
05.01.2024 11:23 |
 
Reitings 135
Reģ: 24.05.2023
Maza kaza @ 05.01.2024 10:40
Klausījos Vucēnas vāvuļošanu, tik ļoti nožēlojami. Par tām biļetēm, par sodu, par Mustangu. Sprinģes uzvārda kropļošana, AirBaltic sarkastiskā aprunāšana - citi saka, ka tas ir s@^%!, māmiņas, kas sēž tematiskajos forumos ir fūūū... utt.
Vienkārši nožēlojami, kā tāda maza meitene. Kā bērns, kuram atņem konfekti un pēc tā, vairs nespēj savākt emocijas. NOŽĒLOJAMI!!! Bija periods, kad man viņa likās daudz maz ok, ņemas un peras pa dzīvi, kļūdās, tad atkal viss labi, par sevi pasmejas utt. Bet vakardienas ieraksti parāda, kāda gan egoiste un divkose viņa ir... fui... Tik labi var redzēt, ka laipnā un savaldīgā Marija ir tēls, ko viņa gribētu rādīt, bet patiesībā tur iekšā viss jau sen ir sapuvis un viņa pati vārās savā žultī. Marij, jau sen tu dzīvo iedomu pasaulē, nevienam neskauž tavs dzīves veids, un tavas drāmas. Tu esi parasta mamaša, kas dzīvo savu garlaicīgo dzīvi, nekāda TOP Latvijas influncere tu tiešām neesi un nekāds šiks tavā dzīvē nav. Un tavus ierakstus neviens nesakatās ar apbrīnu, bet ar slēptām šausmām, ko tu atkal izdarīsi vai pateiksi...
Meklē darbu un domā, ko tālāk darīt, lai uzturētu savus bērnus, jo ar papikiem attiecības esi sačakarējusi un diemžēl tādēļ arī bērnu materiālā labklājība viņus neuztrauc... Un neticu, ka tikai papiku vaina visā bērnu situācijā ir - padomā par savu attieksmi pret apkārtējiem, par komunikāciju un savām prasībām!!!

Jā, šis fakts (pārkāpumu noliegšana, vainas nesaskatīšana u.c.) ir vienkārši kaut kas neiedomājams.
Marijai PTAC garajā skaidrojumā viss uzrakstīts (intereses pēc izlasīju visu; bija interesanti) punktu pa punktam - ko pārkāpa, kā pārkāpa, kad pārkapa, bet viņai viss kā "pret sienu".
Ja jau esi tik ūber kruta biznesa sieviete, kas vēl citiem māca pelnīt naudu - pieņem kļūdu, analizē, mācies no situācijas un ej uz priekšu!
Nē, viņa skaidrosies vēl ar juristu utt. Un šis - "Man ir labākā kompānija pasaulē!"...vienkārši nevaru!
Kur var būt tāds cilvēks ar tuneļa skatu!!!
05.01.2024 12:04 |
 
Reitings 2194
Reģ: 16.02.2021
Marija iedomājusies, ja vismaz vienu punktu var atspēkot, tad jau ir uzvarējusi. Viņa šobrīd ir reāli izmisusi, no agrākās dzīves vairs nav palicis ne 50%.Nu jau sāk raudāt, ka neviens aviobiļetes nedavina. Agrāk pirkstus gaisa sacelusi auroja, ka viņai nevajag nekādas sadarbības, viņai esot NL, tagad būtu ar mieru pēdējo sudu noreklamet. Agrāk katru rītu lepni ēda brokastis kafejnīcas, reizi nedēļā austeres, ceļojumi, mājkalpotāja bija pat dzīvoklī. Tagad tik īrētā māja ko knapi var apmaksāt un vecais mustangs no kura vairs nekāda sajūsma un jācep kotletes visai familijai.
05.01.2024 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 2051
Reģ: 31.01.2012
CallMeAnnika @ 24.12.2023 13:01
AgneseBoo ir viena no retajām, kas izvēlas nepublicēt bērnus. Ļoti retos storijos var redzēt meitu sejas no sāna. Par to viņai +.

Nu, nu.. Savus nepublicē, bet svešus bez atļaujas mierīgi.
05.01.2024 13:09 |
 
Reitings 310
Reģ: 27.11.2023
Maza kaza @ 05.01.2024 10:40
Klausījos Vucēnas vāvuļošanu, tik ļoti nožēlojami. Par tām biļetēm, par sodu, par Mustangu. Sprinģes uzvārda kropļošana, AirBaltic sarkastiskā aprunāšana - citi saka, ka tas ir s@^%!, māmiņas, kas sēž tematiskajos forumos ir fūūū... utt.
Vienkārši nožēlojami, kā tāda maza meitene. Kā bērns, kuram atņem konfekti un pēc tā, vairs nespēj savākt emocijas. NOŽĒLOJAMI!!! Bija periods, kad man viņa likās daudz maz ok, ņemas un peras pa dzīvi, kļūdās, tad atkal viss labi, par sevi pasmejas utt. Bet vakardienas ieraksti parāda, kāda gan egoiste un divkose viņa ir... fui... Tik labi var redzēt, ka laipnā un savaldīgā Marija ir tēls, ko viņa gribētu rādīt, bet patiesībā tur iekšā viss jau sen ir sapuvis un viņa pati vārās savā žultī. Marij, jau sen tu dzīvo iedomu pasaulē, nevienam neskauž tavs dzīves veids, un tavas drāmas. Tu esi parasta mamaša, kas dzīvo savu garlaicīgo dzīvi, nekāda TOP Latvijas influncere tu tiešām neesi un nekāds šiks tavā dzīvē nav. Un tavus ierakstus neviens nesakatās ar apbrīnu, bet ar slēptām šausmām, ko tu atkal izdarīsi vai pateiksi...
Meklē darbu un domā, ko tālāk darīt, lai uzturētu savus bērnus, jo ar papikiem attiecības esi sačakarējusi un diemžēl tādēļ arī bērnu materiālā labklājība viņus neuztrauc... Un neticu, ka tikai papiku vaina visā bērnu situācijā ir - padomā par savu attieksmi pret apkārtējiem, par komunikāciju un savām prasībām!!!
bet te viņa arī iesmēj par Egitu, jo Egita jau ir izveidojusi čatu, kur ir vairākas mammas, kas gaida mazuļus…
05.01.2024 13:15 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Vucēnai tādas pērles: "es neesmu vientuļa influencere, es esmu ļoti lielas un spēcīgas kompānijas dalībnieks" (ar domu - baidieties PTAC, rašijas jurists man nāk palīgā) 😁 Tāpat par Ingas Sprinģes vārdu un uzvārdu, kuru noteikti viņa zina un kura ir daudz zināmāka par Vucēnu, 6.kursa ārstniecības studenti, kura ir daudz zinošāka par ārstiem, un to, ka bija gatava sūtīt PTACam "pieprasījumu" sadalīt maksājumu daļās (izturas tā it kā PTAC tas būtu pienākums).
Un ko viņa taisās ar savu rašijas juristu pārsūdzēt, ja pārsūdzēšanas termiņš ir iztecējis? Gribi vai negribi, jāmaksā būs. :D
05.01.2024 13:58 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Tas "Tracis" ir man un skatos, ka sociālajos tīklos daudziem citiem, nesaprotams projekts. Noteikti plānots kā humors, asprātīgi, atjautīgi, stilīgi, forši, bet nesanāca nekas no tā. Man pat Čiekurkalnu žēl palika, ka šādā dziesmā pieminēts. 😀 Nezināju, ka Vasiļevska sevi uzskata par dziedātāju.
05.01.2024 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 10911
Reģ: 15.03.2012
Gaidu to brīdi, kad Pretice paziņos, ka papildus NL līderei, interjera dizainerei un apģērbu tirgonei, ir arī koučs 🙈 tie motivējošie teksti, atziņas, viena tur tagad viņai pateicas, ka iedvesmojusi iziet pastaigāties 😄
05.01.2024 14:17 |
 
Reitings 7763
Reģ: 09.09.2021
Vucēna ir ļoti dziļā bedrē. Un ir redzams, ka viņai ir pamatīgas alkohola problēmas. Par to vien bāriņtiesai vajadzētu apciemot šo gada māti. Tomēr manu uzmanību vērš tas, ka viņai ne arvienu bērnu nav normālas attiecības. Neits aug savā vaļā, Vita bāž tikai pirkstus mutē un Īlons viens pats vazājas pa māju, kamēr viņa guļ. Vucēna ir sieviete - haoss. Nekas labs tur nebūs. Noteikti bērni pēc 18 gadu sasniegšanas gribēs pārtraukt kontaktu ar viņu. Jo viņa kā mamma ir viens liels feils. Neviena lietu, ko viņa parāda IG kā mamma nav loģiska. Viss ir vienā bardakā un haosā.
05.01.2024 14:50 |
 
Reitings 1801
Reģ: 13.09.2021
Es varu tikai pievienoties visam ko sakat par Vucēnu. Kauns klausīties jau sākot ar airbaltic. Toreiz atceros cik muļķīgi likās Vucēnas storiji ar uzbraucieniem airbaltic , kas starpcitu, arī tika likti pa pālim un nakts laikā , vai nākošaja rītā tika izdzēsti. Varbūt tapēc viņa neatceras un tēlo muļki un cilvēkiem kas atceras ko teica par airbaltic , tagad mēģina iestāstīt, ka viņa vienmēr tikai slavējot viņus.
Par Ingu Sprinģi vispàr bez komentàriem. Es goda vārds nesaprotu ko viņa no sevis ir iedomājusies. Pilnīgi prasās KivičLienes vārdiem runāt - kas tu tāda esi?
Tulīt ar savu ideālo krievu kompāniju cīnīsies , ha ha ha. Atver acis Marija.
05.01.2024 14:58 |
 
Reitings 388
Reģ: 27.10.2021
Zebradivi @ 05.01.2024 14:58
Es varu tikai pievienoties visam ko sakat par Vucēnu. Kauns klausīties jau sākot ar airbaltic. Toreiz atceros cik muļķīgi likās Vucēnas storiji ar uzbraucieniem airbaltic , kas starpcitu, arī tika likti pa pālim un nakts laikā , vai nākošaja rītā tika izdzēsti. Varbūt tapēc viņa neatceras un tēlo muļki un cilvēkiem kas atceras ko teica par airbaltic , tagad mēģina iestāstīt, ka viņa vienmēr tikai slavējot viņus.
Par Ingu Sprinģi vispàr bez komentàriem. Es goda vārds nesaprotu ko viņa no sevis ir iedomājusies. Pilnīgi prasās KivičLienes vārdiem runāt - kas tu tāda esi?
Tulīt ar savu ideālo krievu kompāniju cīnīsies , ha ha ha. Atver acis Marija.

Pirmajā video izklausās, ka viņa saka Inde Sproģe un par to pati ierēc 😂
05.01.2024 15:03 |
 
Reitings 7763
Reģ: 09.09.2021
Ingu Spriņģi Vucēnas vietā es arī neņemtu par pilnu. Spriņģe ir caurkritusi žurnāliste no kuras rakstiem nav nekādas jēgas, neko jēdzīgu savā karjerā nav sasniegusi un ReBaltica rakstiņi ir pilnīgs fufelis. Varēja iet pie sava bijušā vīra Bērziņa un sarunāt vietu Delfu redakcijā par žurnālisti. Grib visām pudelēm būt par korķi, lai gan ir parasta vecmeita ar uzmanības deficīta trūkumu.
05.01.2024 15:15 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Danuta @ 05.01.2024 15:15
Ingu Spriņģi Vucēnas vietā es arī neņemtu par pilnu. Spriņģe ir caurkritusi žurnāliste no kuras rakstiem nav nekādas jēgas, neko jēdzīgu savā karjerā nav sasniegusi un ReBaltica rakstiņi ir pilnīgs fufelis. Varēja iet pie sava bijušā vīra Bērziņa un sarunāt vietu Delfu redakcijā par žurnālisti. Grib visām pudelēm būt par korķi, lai gan ir parasta vecmeita ar uzmanības deficīta trūkumu.

Ko viņa šajā postā par Vucēnu ir pateikusi nepareizu? Tur ir PTAC lēmuma īsais konspekts bez viņas personīgajām domām vai novērtējuma.
05.01.2024 15:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits