Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 73
Reģ: 16.03.2022
Apple of my eye @ 25.12.2023 19:09
Vucēnu reti paskatos, bet man izskatās, ka Vitai ir ģenētiskajām slimībām raksturīgie sejas vaibsti. Vai varētu būt, ka pirkstu bāšana mutē ir ar to saistīta?
neredzu neko neparastu sejas vaibstos. Pirkstu bāšana varētu būt psiholoģisku iemeslu dēļ, bet nejau kādu pataloģisku, ģenētisku slimību dēļ. Bet, domāju, ka tu 90% būs nepareiz sakodien, kas novedīs jau pie tālākām sekām.
25.12.2023 21:30 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Apple of my eye @ 25.12.2023 19:09
Vucēnu reti paskatos, bet man izskatās, ka Vitai ir ģenētiskajām slimībām raksturīgie sejas vaibsti. Vai varētu būt, ka pirkstu bāšana mutē ir ar to saistīta?

Vita ir stipri priekšlaikus dzimusi un man ir nācies redzēt padaudz šos bērnus, varu teikt, ka viņi izskatās bieži vien tā kaut kā dīvaināk līd kādiem 3-4 gadiem. Vita izteiktāk. Maziņa vispār izskatijās pēc citplanētieša, bet nu jau smuks meitēns paliek, viss tur ir ok.
Bet sakodiens noteokti būs jāregulē, pirksti ir daaaaudz sliktāk nekā knupis. Daudz.
Pasakiet Mašai, ka tas būs ļoti dārgi. Un ne jau tikai pie ortodonta, bet tas čakarē runu, problēmas ar elpošanu-krākšanu utt, jo mēle neprot pareizi stāvēt miera stāvoklī. Tur pie daudz dakteriem
Būs jāstaigā. Viņa domā, ka izgriezīs aizdegunes un būs ok, bet diezi
26.12.2023 07:13 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 26.12.2023 07:13

Vita ir stipri priekšlaikus dzimusi un man ir nācies redzēt padaudz šos bērnus, varu teikt, ka viņi izskatās bieži vien tā kaut kā dīvaināk līd kādiem 3-4 gadiem. Vita izteiktāk. Maziņa vispār izskatijās pēc citplanētieša, bet nu jau smuks meitēns paliek, viss tur ir ok.
Bet sakodiens noteokti būs jāregulē, pirksti ir daaaaudz sliktāk nekā knupis. Daudz.
Pasakiet Mašai, ka tas būs ļoti dārgi. Un ne jau tikai pie ortodonta, bet tas čakarē runu, problēmas ar elpošanu-krākšanu utt, jo mēle neprot pareizi stāvēt miera stāvoklī. Tur pie daudz dakteriem
Būs jāstaigā. Viņa domā, ka izgriezīs aizdegunes un būs ok, bet diezi

Es domāju, ka baigā jēga kaut ko teikt nav. Ja jau viņa slimnīcā sadusmojās par to situāciju pirkstu sakarā un pēc tam lūdzās, lai Vita tos pirkstus liek mutē atpakaļ.. tas izsaka visu. Nez, cik daudz teica vai gluži otrādi neuzdrošinājās teikt viņas draudzene logopēde. Es domāju, ka par pirkstiem mutē viņa daudz ko zina. Bet kā jau mēs zinām, ar saviem padomiem un ieteikumiem nav jēgas jaukties, ja cilvēks tos nelūdz.. un pēc izteikumiem, brīžiem šķiet, ka pati mamma ir zinošāka par mediķiem..
26.12.2023 13:31 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
Egita šodien storijos apstiprināja manu teikto, ka ir slinka, un es vēl vairāk domāju, ka grūtniecība ir, lai neietu strādāt, bet turpinātu neko nedarīt.
"Es te tā mierīgā režīmā. Man vispār ir tāds jau jau mierīgais režīms, jo man grūtniecībā ir parasti tā nevis skriet tur sportot, sevi uzturēt, tas vispār nav stāsts par mani. Grūtniecībā man vispār ir parasti tāds lazy režīms, mierīgais, nekur baigi kaut kā skriet, neskriet, nav vispār tas priekš manis. Es varu ārpus grūtniecības. Tad es varu sportot, iet, darīt, bet tā nē".
Kā tieši Egitas dzīve un aktivitātes atšķīrās no šī brīža, kad viņa ir stāvoklī? Dara (jeb nedara) tikpat daudz, cik agrāk. :D
Ja iepriekš Egitas slinkums saucās viļņa apakša, tad tagad tas ir pazudis un jaunais Egitas slinkuma nosaukums ir grūtniecība.
26.12.2023 18:51 |
 
Reitings 11504
Reģ: 19.09.2023
CallMeAnnika @ 25.12.2023 12:50
Ar knupi vieglāk, jo to noņem un vairs nav ko mutē iebāzt.
Pirkstus nevar nogriezt un atņemt, jo tas ir kļuvis par ieradumu 3 gadu garumā. Visu laiku arī nevar nosēdēt bērnam blakus, lai pieskatītu, vai pirksti atkal nav mutē.

Jāsasmērē ar sinepēm to roku vai ko tādu. Nežēlīgi, bet cits variants jau laikam nav šobrīd.
26.12.2023 18:58 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
CallMeAnnika @ 26.12.2023 18:51
Egita šodien storijos apstiprināja manu teikto, ka ir slinka, un es vēl vairāk domāju, ka grūtniecība ir, lai neietu strādāt, bet turpinātu neko nedarīt.
"Es te tā mierīgā režīmā. Man vispār ir tāds jau jau mierīgais režīms, jo man grūtniecībā ir parasti tā nevis skriet tur sportot, sevi uzturēt, tas vispār nav stāsts par mani. Grūtniecībā man vispār ir parasti tāds lazy režīms, mierīgais, nekur baigi kaut kā skriet, neskriet, nav vispār tas priekš manis. Es varu ārpus grūtniecības. Tad es varu sportot, iet, darīt, bet tā nē".
Kā tieši Egitas dzīve un aktivitātes atšķīrās no šī brīža, kad viņa ir stāvoklī? Dara (jeb nedara) tikpat daudz, cik agrāk. :D
Ja iepriekš Egitas slinkums saucās viļņa apakša, tad tagad tas ir pazudis un jaunais Egitas slinkuma nosaukums ir grūtniecība.

Viņa nav īpaši ar intelektu apgrūtināta + vēl slinka. Nav tā labākā kombinācija.
Tad tiešām paveicas, ja atrodas bizness, kur muļķiem var tirgot mēslus pa dārgo. Un kad tas beidzas, jāapbērnojas. Egitas dzīves plāns.
100%, ka viņa šo lasa. Kad vienreiz ņems vērā komentārus un palasīs pati savus tekstus drukātā veidā? Pilnīgi murgi
Un šāds cilvēks vēl sakārtošot citiem soc. tīklus - nopietni!?!!!!!!
26.12.2023 19:00 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
Apple of my eye @ 26.12.2023 19:00

Viņa nav īpaši ar intelektu apgrūtināta + vēl slinka. Nav tā labākā kombinācija.
Tad tiešām paveicas, ja atrodas bizness, kur muļķiem var tirgot mēslus pa dārgo. Un kad tas beidzas, jāapbērnojas. Egitas dzīves plāns.
100%, ka viņa šo lasa. Kad vienreiz ņems vērā komentārus un palasīs pati savus tekstus drukātā veidā? Pilnīgi murgi
Un šāds cilvēks vēl sakārtošot citiem soc. tīklus - nopietni!?!!!!!!
Egitai nav arī hobiju. Neesmu redzējusi, ka viņa spēlētu kādu sporta veidu vai regulāri sportotu, adītu, lasītu grāmatas, gleznotu, gatavotu ēst. Ļoti vienmuļa un garlaicīga ikdienas dzīve. Runāties ar kameru, ierakstot storijus, un skaitās hobijs?
Ko var darīt pārējo laiku, ja pasūta aptuveni 5 pasūtījumus dienā, kas aizņem 10 minūtes?
26.12.2023 22:34 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 26.12.2023 22:34
Egitai nav arī hobiju. Neesmu redzējusi, ka viņa spēlētu kādu sporta veidu vai regulāri sportotu, adītu, lasītu grāmatas, gleznotu, gatavotu ēst. Ļoti vienmuļa un garlaicīga ikdienas dzīve. Runāties ar kameru, ierakstot storijus, un skaitās hobijs?
Ko var darīt pārējo laiku, ja pasūta aptuveni 5 pasūtījumus dienā, kas aizņem 10 minūtes?

Filmēt garlaicīgus video, kuri skaitās kā reklāma 😄
Bet jā, ikdiena viņai ir vienmuļa, nekādu papildus nodarbošanos.
26.12.2023 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 2354
Reģ: 05.08.2010
amnēzija @ 26.12.2023 13:31

Es domāju, ka baigā jēga kaut ko teikt nav. Ja jau viņa slimnīcā sadusmojās par to situāciju pirkstu sakarā un pēc tam lūdzās, lai Vita tos pirkstus liek mutē atpakaļ.. tas izsaka visu. Nez, cik daudz teica vai gluži otrādi neuzdrošinājās teikt viņas draudzene logopēde. Es domāju, ka par pirkstiem mutē viņa daudz ko zina. Bet kā jau mēs zinām, ar saviem padomiem un ieteikumiem nav jēgas jaukties, ja cilvēks tos nelūdz.. un pēc izteikumiem, brīžiem šķiet, ka pati mamma ir zinošāka par mediķiem..

Kas tur bija slimnīcā?
26.12.2023 23:35 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
truedeee @ 26.12.2023 23:35

Kas tur bija slimnīcā?

Es precīzi vairs neatceros kā tur īsti bija vai māsiņa aizrādīja par tiem pirkstiem mutē, vai izņēma Vitai tos pirkstus no mutes, bet kaut kas tāds tur ir bijis toreiz un Marija ir bezmazvai lūgusies lai Vita tos pirkstus liek atpakaļ mutē, jo esot ļoti raudājusi un nav varējusi nomierināties.
27.12.2023 01:05 |
 
Patīk
Reitings 40483
Reģ: 12.10.2022
Šogad NL neviens Ziemassvētku pasākums vai pasēdēšana. Pagājušajā decembrī Kača rīkoja Royal Team Ziemassvētku balli, bet šogad nav ko rīkot, jo ierastos tikai daži cilvēki, kas tur ir palikuši. Lai stāsta vien, ka bizness iet uz augšu.
Pagājušogadu Krievijas NL izspēlēja iPhonu un citas balvas, šogad neviens konkurss pat no NL International puses. Kuģis grimst ne tikai Latvijā.
27.12.2023 12:38 |
 
Reitings 814
Reģ: 29.05.2023
Omg, Marijas drāma ar PTAC, visi citi vainīgi, tikai ne Marija 😄
27.12.2023 12:58 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Tik smieklīgi, kā Marija tagad visu apgriež riņķī, cerot, ka muļķītes dzirdēs tikai viņas taisnību. Sods viņai ir par to, ka viņa jau ļoti ilgi ignorēja (vairākus brīdinājumus) no PTAC , par to, ka nedrīkst melot sabiedrībai par saviem pulveriem. Viņa to turpināja darīt, līdz ar to, tas arī ir uzskatāms, ka viņa ignorēja, un neņēma vērā PTAC brīdinājumus, neiznāca uz komunikāciju. Es pat brīnījos cik ilgi PTAC ar viņu ir auklejies, jau kādu 1,5 gadu, pa šo laiku varēja uzlikt jau 3 sodus, varbūt, tad beidzot padomātu pirms runā.
27.12.2023 13:08 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
magdalena333 @ 27.12.2023 13:08
Tik smieklīgi, kā Marija tagad visu apgriež riņķī, cerot, ka muļķītes dzirdēs tikai viņas taisnību. Sods viņai ir par to, ka viņa jau ļoti ilgi ignorēja (vairākus brīdinājumus) no PTAC , par to, ka nedrīkst melot sabiedrībai par saviem pulveriem. Viņa to turpināja darīt, līdz ar to, tas arī ir uzskatāms, ka viņa ignorēja, un neņēma vērā PTAC brīdinājumus, neiznāca uz komunikāciju. Es pat brīnījos cik ilgi PTAC ar viņu ir auklejies, jau kādu 1,5 gadu, pa šo laiku varēja uzlikt jau 3 sodus, varbūt, tad beidzot padomātu pirms runā.

+
Nu paga, viņa nogaidīja pēdējo brīdi, uzrakstīja neformālu e-pastu iestādei tieši pirms svētkiem un šodien uzzvanīja? Un tagad pasniedz, ka viņai ilgstoši neizdodas sazināties?
Vai tad tur nebija oficiāls lēmums, kam beigās rakstīts, kādā termiņā un kārtībā pārsūdzēt? (Slinkums skatīties vēlreiz.)
A ko viņa tagad tur grib, kāpēc trebulē to PTACu - lai viņai ATZVANA? Kāds sakars viņiem zvanīt un tarkšķēt pa telefonu vai čatot ar viņu e-pastā :D Tā tas nestrādā. Būtu pati komunicējusi pirms tam, tad jā, bet ne jau pēc šitāda lēmuma. Pati noveda līdz šim.
Visiem lēmumiem pārsūdzībai ir dots mēnesis, nav tur ko šokēties. Un viņai vēl paziņoja uz IG, ka ir tā vēstule - kā vispār vēl var izmeloties, ka viņu nav mēģinājuši sasniegt!
Es no šiem storijiem tikai pārliecinos, kāda žagata viņa ir un mele
27.12.2023 13:45 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
Egita nodzīvojusi 30+ gadus un tagad tikai sapratusi, ka ziemā ir tik īsa diena 🫣🤣
27.12.2023 13:54 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
Apple of my eye @ 27.12.2023 13:45

+
Nu paga, viņa nogaidīja pēdējo brīdi, uzrakstīja neformālu e-pastu iestādei tieši pirms svētkiem un šodien uzzvanīja? Un tagad pasniedz, ka viņai ilgstoši neizdodas sazināties?
Vai tad tur nebija oficiāls lēmums, kam beigās rakstīts, kādā termiņā un kārtībā pārsūdzēt? (Slinkums skatīties vēlreiz.)
A ko viņa tagad tur grib, kāpēc trebulē to PTACu - lai viņai ATZVANA? Kāds sakars viņiem zvanīt un tarkšķēt pa telefonu vai čatot ar viņu e-pastā :D Tā tas nestrādā. Būtu pati komunicējusi pirms tam, tad jā, bet ne jau pēc šitāda lēmuma. Pati noveda līdz šim.
Visiem lēmumiem pārsūdzībai ir dots mēnesis, nav tur ko šokēties. Un viņai vēl paziņoja uz IG, ka ir tā vēstule - kā vispār vēl var izmeloties, ka viņu nav mēģinājuši sasniegt!
Es no šiem storijiem tikai pārliecinos, kāda žagata viņa ir un mele
es ceru, ka citas žogvāveres arī aizdomāsies, jo PTAC vienreiz brīdina, varbūt 2x…
27.12.2023 14:07 |
 
Reitings 623
Reģ: 01.12.2022
Skaidrojumu pieņemšana ir oficiāli rakstot lēmuma apstrīdēšanas iesniegumu ne jau uzzvanot un pasakot piedodiet es ne tā te kaut ko nezinu īsti ko. Kur tas PTAC lēmums? Kas tur beigās bija? Kā var apstrīdēt? Un vai aicina zvanīt vai e-pastiņus rakstīt?
27.12.2023 14:46 |
 
Reitings 623
Reģ: 01.12.2022
Atradu. Tur tak administratīvajā tiešā jāapstrīd. Ne jau zvanot vai rakstot PTAC. Gudra viņa nav
27.12.2023 14:49 |
 
Reitings 5743
Reģ: 20.09.2022
Apple of my eye @ 27.12.2023 13:45

+
Nu paga, viņa nogaidīja pēdējo brīdi, uzrakstīja neformālu e-pastu iestādei tieši pirms svētkiem un šodien uzzvanīja? Un tagad pasniedz, ka viņai ilgstoši neizdodas sazināties?
Vai tad tur nebija oficiāls lēmums, kam beigās rakstīts, kādā termiņā un kārtībā pārsūdzēt? (Slinkums skatīties vēlreiz.)
A ko viņa tagad tur grib, kāpēc trebulē to PTACu - lai viņai ATZVANA? Kāds sakars viņiem zvanīt un tarkšķēt pa telefonu vai čatot ar viņu e-pastā :D Tā tas nestrādā. Būtu pati komunicējusi pirms tam, tad jā, bet ne jau pēc šitāda lēmuma. Pati noveda līdz šim.
Visiem lēmumiem pārsūdzībai ir dots mēnesis, nav tur ko šokēties. Un viņai vēl paziņoja uz IG, ka ir tā vēstule - kā vispār vēl var izmeloties, ka viņu nav mēģinājuši sasniegt!
Es no šiem storijiem tikai pārliecinos, kāda žagata viņa ir un mele

Es varbūt kaut ko īsti nesaprotu, bet ko viņa taisās pārsūdzēt un par ko attaisnot sevi? Cik atceros, tajā dokumentā bija arī publicētas bildes no storijiem, kuros ir konstatēts pārkapums. Ko tieši viņa grib atspēkot? 🙄 teiks, ka tur ir kaut kas uzzīmēts un safabricēts? 🫣
27.12.2023 14:52 |
 
Reitings 3971
Reģ: 08.09.2015
Pie tam, šis viss ir vilcies jau ilgu laiku, tak tur bija rakstīts, ka atkārtoti viņa ir brīdināta. Tie teksti tagad IG ir tikai plika muldēšana, lai viņa mēģinātu pārliecināt aitiņas, ka redz viņa tak pārsūdzētu, jo nav vainīga. Neko viņa nepārsūdzēs, un pat, ja darītu, tieši tā, tur ir pierādījumi ilgtermiņā, plus, ka viņa ir ignorējusi aizrādījumus. Es, protams, domāju, ka šis ir vēl viens iemesls kāpēc ar vien mazāk aitiņas ies uz šo kantori, jo var iekulties nepatikšanās, un kā redzam, lai kaut ko pārdotu ir jāpārkāpj noteikumi vai jāmelo.
27.12.2023 15:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits