Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 64
Reģ: 12.03.2019
Es vēl joprojām nesaprotu, kādēļ nabaga slimā Vita staigā pa māju praktiski kaila. Vucēnai slinkums iemest veļasmašīnā netīro apģērbu, vai arī ekonomē ūdeni/elektrību? Runājot par skābekļa saturāciju, domāju (un Vitas dēļ, arī ceru), ka Marija haipa dēļ sabiezina krāsas un visu piepušķo, jo bez drāmas savu nožēlojamo statistiku nepacelt. Nav jau pirmā reize🥱
06.12.2023 10:26 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
iiieviiite @ 06.12.2023 08:37

gaidīt jau varam, bet viņš nekur nebrauks. ne viņam tie bērni ir vajadzīgi, ne nu kas. Īlons cik sapratu vispār nav atzīts no viņa puses, bet interese par Vitu bija tikai, kamēr bija kopā ar Mariju. kad pašķīrās, tad arī viss, uz LV (tikai bērnu dēļ) izskatās, ka viņš nav ieinteresēts braukt.
To nevar zināt. Varbūt viņš seko līdzi Marijai, gaida īsto brīdi, lai savāktu pietiekami pierādījumus un atņemtu savu meitu.
Par Īlonu nezinu, vai atzīst, jo šķietami Marija vēlējās trešo bērnu, ne Rafa.
06.12.2023 10:42 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 06.12.2023 00:43
Šeit ir tikai un vienīgi Marijas untums. Viņai ir 101 iemesls, lai tik nevestu bērnu uz slimnīcu, atceros kā viņa gāja prom no slimnīcas arī tad, kad viņas māte dzīvoja pie viņas un vāca Neitu, arī tad bija kaut kādi stulbi iemesli, tā pat Rafa skrēja no Spānijas, pameta tiešām savu darbu, lai būtu ar Vitu slimnīcā, Marijai vienmēr ir bijuši attaisnojumi, cik nav parakstījusi papīrus, lai tik varētu aiztīties mājās un sēdēt ierakstīt storijus. Sapņu darbs, ko redz izrādās nevar darīt no jebkuras vietas. Noliek citus darbus, tos, kuros Tu bez problēmām paņem slimības lapu un fokusēties tikai uz savu bērna veselību. Kā vispār var Ienākt prātā ignorēt ārsta ieteikumus, ja bērnam skābekļa saturācija 90%, mums pat pie 94% slimnīcā turēja vēl pie skābekļa maskas. Pie 96% noņēma. Es vienkārši esmu šokā. Es iedomājos kā Vitiņa mocās, lai elpotu, vistrakāk vēl klepus lēkmes laikā, kas ir gana bieži storijā var dzirdet. Tur bērnam jau ir elpošanas distress. Pie tam, skābekļa saturacija var mainīties dažu mīnušu laikā, nokrītot zem tiem 90%, šī aizmigs nemaz to nepamanīs, ka ir teikusi, ka viņa var gulēt tā, ka nepamana, ka bērni piecēlušies. Cik stulbai ir jābūt!!! Šeit tiešām bāriņtiesai ir jāņem šo ģimeni zem lupas, jo Marijas lēmumi sāk apdraudēt savu bernu dzīvības.
Vai nav tā, ka Marija izvairās no slimnīcas finanšu dēļ? Nepārzinu to, kādas ir un vai ir izmaksas, ja bērns uzturas stacionārā vai vairākas dienas pavada slimīcā + visas zāles, ko doki izrakstītu.
06.12.2023 10:45 |
 
Reitings 167
Reģ: 14.05.2013
mums nekas nebija jāmaksā par uzturēšanos slimnīcā ar 3-gadnieci
06.12.2023 11:07 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Ierakstiet, lūdzu, kāda tos storijus kur viņa stāsta par ārsta lēmumu, ka nepieciešams stacionēt divus bērnus, bet viņa to atsaka un pati atrāda inhalāciju grafiku un tad stāsta, ka rītu ir nogulējusi. Aizsūtiet instancēm. Lūdzu. Šo nevar tā atstāt. Tas nav normāli.
Viņa saka visu protot un zinot-ok, man tad ir jautājums-viņa zin, ka inhalators ir jāsterilzē? Varu derēt, ka vienu un to pašu masku laiž uz rinķi.
Otrs-viņa zin, ka nav jēgas inhalēt aizmigušu bērnu? Zin, ka pēc tam būtu jāveic drenējoši vingrinājumi?
Bērnu slimnīcā visas zāles būtu bez maksas, nekas nebūtu pašai jāpērk. Protams, ka slimnīcā ir grafiks un nāksies reāli darboties ar bērniem, nevis kā mājās-kad piecelšos tad izinhalēšu, saidzjot.
Un ko var gaudot par to kā viņa visa visu izturēs, man gribas vienkārši kliegt, piedod, bet tu vēl neesi redzējusi kādas ir grūtības. Tu neesi redzējusi, ka tavam bērnam ir tik slikti, ka ārsti pat domā ko darīt, bet tā vietā tu dari visu, lai to redzētu. Kā var nedalelt elementāras lietas un nesaprast ka ir reāli slikti ar bērnu veselību. Tās tavas ūdens liešanas apmācības tāpat ir pie vienas vietas, no tā tev mazās bites nesapelnīs tūkstošus.
06.12.2023 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 4128
Reģ: 02.01.2011
Bērniem par slimnīcu nav jāmaksā.
Es tieši vakar pēc tā posta ar modinātājiem uz inhalācijām nodomāju, ka simt punkti Maša necelsies tik agri. Pienāk rīts un viņa jau stāsta, kā ir nogulējusi gan Vitas, gan Īlona inhalāciju.
Kā tas pediatrs, kurš palaida viņu mājās ar slimiem bērniem, neredz, ka šitai tak nevar uzticēties??
06.12.2023 11:28 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Bet cik tagad ir tas skābeklis? Viņa tik priecīga storijos, bet vai viņa vispār kontrolēja skābekli visu šo laiku?
06.12.2023 13:28 |
 
Reitings 2409
Reģ: 20.09.2022
Ekhoo @ 06.12.2023 11:09
Ierakstiet, lūdzu, kāda tos storijus kur viņa stāsta par ārsta lēmumu, ka nepieciešams stacionēt divus bērnus, bet viņa to atsaka un pati atrāda inhalāciju grafiku un tad stāsta, ka rītu ir nogulējusi. Aizsūtiet instancēm. Lūdzu. Šo nevar tā atstāt. Tas nav normāli.
Viņa saka visu protot un zinot-ok, man tad ir jautājums-viņa zin, ka inhalators ir jāsterilzē? Varu derēt, ka vienu un to pašu masku laiž uz rinķi.
Otrs-viņa zin, ka nav jēgas inhalēt aizmigušu bērnu? Zin, ka pēc tam būtu jāveic drenējoši vingrinājumi?
Bērnu slimnīcā visas zāles būtu bez maksas, nekas nebūtu pašai jāpērk. Protams, ka slimnīcā ir grafiks un nāksies reāli darboties ar bērniem, nevis kā mājās-kad piecelšos tad izinhalēšu, saidzjot.
Un ko var gaudot par to kā viņa visa visu izturēs, man gribas vienkārši kliegt, piedod, bet tu vēl neesi redzējusi kādas ir grūtības. Tu neesi redzējusi, ka tavam bērnam ir tik slikti, ka ārsti pat domā ko darīt, bet tā vietā tu dari visu, lai to redzētu. Kā var nedalelt elementāras lietas un nesaprast ka ir reāli slikti ar bērnu veselību. Tās tavas ūdens liešanas apmācības tāpat ir pie vienas vietas, no tā tev mazās bites nesapelnīs tūkstošus.
Vai tā ārstei arī nevar sanākt sūdi par to, ka ar zemu skābekļa saturāciju asinīs atļauj turēt mājās?
06.12.2023 14:13 |
 
Reitings 2568
Reģ: 10.04.2022
Es domāju, ka Vucēna diršs par to skābekli, būsim reāli, ārsts nelaistu mājās, ja bērnam ir kritiska situācija. Vucēnai patīk visu dramatizēt.
06.12.2023 14:18 |
 
Reitings 5740
Reģ: 20.09.2022
sauliiite.paula @ 06.12.2023 14:18
Es domāju, ka Vucēna diršs par to skābekli, būsim reāli, ārsts nelaistu mājās, ja bērnam ir kritiska situācija. Vucēnai patīk visu dramatizēt.

Tas ir, uz "noderīgo" kursiku rēķina taisa haipu, lai parādītu saviem menedžeriem kā pacelt statistiku un pievērst sev cilvēku uzmanību? 🙄 ja tas tā ir, tad tas jau ir slimi..
06.12.2023 15:45 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
CallMeAnnika @ 06.12.2023 10:42
To nevar zināt. Varbūt viņš seko līdzi Marijai, gaida īsto brīdi, lai savāktu pietiekami pierādījumus un atņemtu savu meitu.
Par Īlonu nezinu, vai atzīst, jo šķietami Marija vēlējās trešo bērnu, ne Rafa.

Neticu, ka Rafa neinteresējas par Vitu. Paspēja tak iemīlēt savu meitu, kamēr LV kopā ar Vucēnu bija. Par Īlonu varbūt nav drošs, ka tas viņa bērns. Bet vispār tas puikiņš ir tēva kopija jau tagad pēc sejas. Bet ja sieviete ar viltu paliek stāvoklī, kad ir skaidri atrunāts, ka nē, tad veča reakcija ir saprotama. Jebkurš justos izmantots un dusmīgs. Bet Vitai jau maksā alimentus. Tātad noteikti arī paseko līdzi savas meitas gaitām. Nav izslēgts arī, ka Vucēna izvieto visu sīko slimošanu, cerībā iežēlināt Rafu utt. Bet fakts, ka tik slimi mazie ar tik dziļu klepu ārstējas mājās, ir baiss.
06.12.2023 16:36 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
Vai kāda no šejienes uzrakstīja Egitai, ka viņa izliekas, ka dzer Biodronu?
Šodien viņa visā krāšņumā atrāda, kā izdzer visu glāzi, un var redzēt, ka knapi to kūdras ūdeni var izdzert.
Egita noteikti uz paciņas pat nav izlasījusi, ka Biodronu nav ieteicams lietot grūtniecēm, ja viņa pa vairākiem gadiem pat nezin sastāvu NL produktiem.
06.12.2023 16:57 |
 
Reitings 3273
Reģ: 05.12.2021
Par to Marijas ārsti. Nav jau tā, ka ģimenes ārsts var ar varu piespiest braukt uz slimnīcu. Ja viņa pasaka, ka nebrauks, varbūt tiešām kaut ko paraksta, tad kas atliek ģimenes ārstei? Ar varu taču nevar aizsūtīt. Izraksta zāles un viss. Vienīgais pati var zvanīt Marijai un regulāri interesēties vai gaidīt nākamo Marijas vizīti. Ja ir tāda stulba mamaška, Ko tu vari īsti izdarīt? Neko jau
06.12.2023 17:44 |
 
Reitings 5391
Reģ: 10.01.2023
https://failiem.lv/u/vwcybwecqj
Skat, Egita bija uz manikīru un šī korpulentā kundze jau reklamē NL…
Jā, jā, naivā, NL dāmām viss ir tik vienkārši. 😁
06.12.2023 18:08 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
Tas jau bija paredzams, ka pēc NL ziedu laikiem, kur visām bija deguni gaisā un uz parastajiem cilvēkiem skatījās kā uz 3.-šās šķiras parazītiem, sekos smaga nolaišanās uz zemes. Protams, pašas vien pie visa vainīgas. Vieglo naudu notralināja un nu tagad ir kā ir. Es vispār brīnos kā Vucena spēj savilkt galus kopā.cik tad viņa tur sakasa pa savu kvalifikāciju? Brīnos, ka vispār pietiek mājas īrei. Un par to telefonu Neitam- pilnīgi piekrītu ka vajag un labāk pazaudēt telefonu, nevis meklēt bērnu pa apkaimi un pie draugiem. Iespējams, ka Vucēnai tiešām ir ļoti bēdīgi ar finansēm, ka pat nevar atvèlēt līdzekļus telefona iegādei. Žēl bērnu, tēvi varēja pieslēgties šai situācijai, jo Marijai tur izskatās slikti, nesen tač vel bija depresijas uzliesmojums.
06.12.2023 19:23 |
 
Reitings 2921
Reģ: 03.08.2023
sauliiite.paula @ 06.12.2023 14:18
Es domāju, ka Vucēna diršs par to skābekli, būsim reāli, ārsts nelaistu mājās, ja bērnam ir kritiska situācija. Vucēnai patīk visu dramatizēt.

tieši tā... man meitai bija 94% saturācija un ģimenes ārste sauca ātros kabinetā, neko man nav prasījusi - gribu es vai negribu. šādas lietas bērnam ir ļoooti bīstamas.
visticamāk tur bija 97% un tiešām sabiezē, lai vairāk drāmas. Nekad ārsts nelaistu mājās ar 90%... vienkārši neticās.
06.12.2023 19:44 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.04.2023
Floren_ce @ 06.12.2023 10:26
Es vēl joprojām nesaprotu, kādēļ nabaga slimā Vita staigā pa māju praktiski kaila. Vucēnai slinkums iemest veļasmašīnā netīro apģērbu, vai arī ekonomē ūdeni/elektrību? Runājot par skābekļa saturāciju, domāju (un Vitas dēļ, arī ceru), ka Marija haipa dēļ sabiezina krāsas un visu piepušķo, jo bez drāmas savu nožēlojamo statistiku nepacelt. Nav jau pirmā reize?

Ak vai... mans puika visu laiku, jau 8 gadus, staigā cauru gadu ar apenēm pa māju, arī šobrīd, kad nedēļu jau slims ir...
Tur nav ko saprast vai nesaprast, bērnam tā ir ērti un labi.
06.12.2023 19:56 |
 
Reitings 131
Reģ: 30.10.2022
Reina @ 06.12.2023 11:07
mums nekas nebija jāmaksā par uzturēšanos slimnīcā ar 3-gadnieci

Nu Marija jau negulēs kopējā palātā ar citiem, vienmēr jau ņēma atsevišķi.... un tās ir par maksu....
06.12.2023 20:40 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Sanita123 @ 06.12.2023 20:40

Nu Marija jau negulēs kopējā palātā ar citiem, vienmēr jau ņēma atsevišķi.... un tās ir par maksu....

Nav tādu palātu par maksu, nu vismaz priekšlaicīgi dzimušajiem točna nav-tur ir individuālās palātas defoltā, nav pat tādu divvietīgo-esmu gulējusi, zinu ko saku.
Un ar maziem bērniem parasti liek vienus, ja, protams, nodaļa nav pilna utt
06.12.2023 22:18 |
 
Patīk
Reitings 40455
Reģ: 12.10.2022
Hubabuba @ 06.12.2023 19:23
Tas jau bija paredzams, ka pēc NL ziedu laikiem, kur visām bija deguni gaisā un uz parastajiem cilvēkiem skatījās kā uz 3.-šās šķiras parazītiem, sekos smaga nolaišanās uz zemes. Protams, pašas vien pie visa vainīgas. Vieglo naudu notralināja un nu tagad ir kā ir. Es vispār brīnos kā Vucena spēj savilkt galus kopā.cik tad viņa tur sakasa pa savu kvalifikāciju? Brīnos, ka vispār pietiek mājas īrei. Un par to telefonu Neitam- pilnīgi piekrītu ka vajag un labāk pazaudēt telefonu, nevis meklēt bērnu pa apkaimi un pie draugiem. Iespējams, ka Vucēnai tiešām ir ļoti bēdīgi ar finansēm, ka pat nevar atvèlēt līdzekļus telefona iegādei. Žēl bērnu, tēvi varēja pieslēgties šai situācijai, jo Marijai tur izskatās slikti, nesen tač vel bija depresijas uzliesmojums.
Marija tik priecīga, ka atbrauc Diānas mamma, uzcep karbonādes, Marija var ieiet dušā un pastrādāt. Kāpēc nenolīgt aukli ar bērnu pieskatīšanu un mājas uzkopšanu? Finanses trūkst, bet bieži vien vecāki izmanto aukles iespēju, lai varētu pievērsties sev, savām lietām un strādāt.
Tad Marija nepelna tik daudz, lai atmaksātos auklītes nolīgšana, jo cik gan klientu NL produktiem ir palikuši?
06.12.2023 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits