Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 14.06.2011
Ļoti labi, ka Vucēnai bija aizslēgtais profils. Tikmēr neskatījos un sapratu, ka nemaz arī pat nevelk skatīties to realitātes šovu. Tagad atkal atvērtais profils, bet lai iet ieskrieties 😁
10.11.2023 09:49 |
 
Reitings 5739
Reģ: 20.09.2022
Es arī nesaprotu Foxas publisko izteikšanos par savu izbijušo dzīvesbiedru. Ok, viņas IG konts stāsta un rāda ko grib. Bet tās ir tādas lietas, kuras jārunā un jāizrunā privāti. Nav jau tā, ka viņš to bērnu ir pavisam pametis un neinteresējas necik. Finansiāli atbalsta un ņem meitu arī pie sevis, arī uz bērnudārzu no rītiem aizved, cik no storijiem var saprast. Uztaisīta tāda drāma..
Katram slimošanas laikā nav viegli, bet vai tāpēc privātas lietas jāizliek instagramā - ne tā atbildēja, ne tā reaģēja, ne tā paskatījās, ne tā atbalsta..
10.11.2023 10:12 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
amnēzija @ 10.11.2023 10:12
Es arī nesaprotu Foxas publisko izteikšanos par savu izbijušo dzīvesbiedru. Ok, viņas IG konts stāsta un rāda ko grib. Bet tās ir tādas lietas, kuras jārunā un jāizrunā privāti. Nav jau tā, ka viņš to bērnu ir pavisam pametis un neinteresējas necik. Finansiāli atbalsta un ņem meitu arī pie sevis, arī uz bērnudārzu no rītiem aizved, cik no storijiem var saprast. Uztaisīta tāda drāma..
Katram slimošanas laikā nav viegli, bet vai tāpēc privātas lietas jāizliek instagramā - ne tā atbildēja, ne tā reaģēja, ne tā paskatījās, ne tā atbalsta..

Tāpēc, ka viņai nepatīk tas, ka Kristapam ir vienalga par viņu.
10.11.2023 10:15 |
 
Reitings 5739
Reģ: 20.09.2022
JERSIKA @ 10.11.2023 07:29

Tad kad tas ir “izdevīgi” tad bāž visur sava cilvēka dizainu. Ak,neesot tāda kas visur gribēs rādīties un izrādīties :D jā,noteikti.
Ielīdusi parādos līdz savām “permamentajām” uzacīm un ārā nelien. Visticamāk ka meklē darbu lai nav jāatsakās no savas uzpūsti māklsīgās bagātnieču dzīves. Varbūt jau nopārdevusi savu sapņu mašīnu,tāpēc tik tup mājās.

Izrādīties viņai noteikti nepatīk. Lielīties arī nē, neaizmirstot visur pieminēt, ka tas viss ir pateicoties NL 😀
10.11.2023 10:45 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
amnēzija @ 10.11.2023 10:45

Izrādīties viņai noteikti nepatīk. Lielīties arī nē, neaizmirstot visur pieminēt, ka tas viss ir pateicoties NL ?

oiii nē,izrādīties - nekad, tas tak nav par Egitu un Kachu, kā vienā no viņu video uz Dubaiju biznesa klasē pie dziesmas zhitj v kaif.. un kur nu vēl paldies NLam..
interesanti kur laidīs ceļojumā?
10.11.2023 12:24 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
Laavii @ 10.11.2023 09:20

Es vispār nesaprotu, par ko viņa taisa tāaaadu brēku. Es saprotu, ka bērnu ir jāauklē 50/50 abiem vecākiem vienādi pienākumi utt. Bet nejau tas nozīmē, ka vīrietis tagad sēž uz vakts un gaida izsaukumu. Reāli tad ir laicīgi jāsazinās un jāsarunā viss.. sviests. Un tiešām, kādēļ kas tāds vispār jāatrāda instagramā.

ja vairuma gadījumos foxa ir tā, kura man krīt uz nerviem, tad šajā gadījumā gan es viņai piekristu..
tas Kristaps ir riktīgs lupata, vienīgais cepums viņam par to, ka galīgi bērnu nav aizmirsis, bet jau iepriekš, kad vēl abi bija kopā Alise dalījās ar to, ka visi tēriņi esot uz pusēm utt. nu wtf? es nezinu, varbūt kādam tas liekās ok, bet mans vīrietis parūpējās par mūsu ģimeni, neesmu redzējusi nevienu rēķinu neko. uz maniem pleciem vairāk ir izklaides, ceļojumi utt, jo tos es organizēju un tad arī pietiek naudas iekrāt.
10.11.2023 12:28 |
 
Patīk
Reitings 40412
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 10.11.2023 10:12
Es arī nesaprotu Foxas publisko izteikšanos par savu izbijušo dzīvesbiedru. Ok, viņas IG konts stāsta un rāda ko grib. Bet tās ir tādas lietas, kuras jārunā un jāizrunā privāti. Nav jau tā, ka viņš to bērnu ir pavisam pametis un neinteresējas necik. Finansiāli atbalsta un ņem meitu arī pie sevis, arī uz bērnudārzu no rītiem aizved, cik no storijiem var saprast. Uztaisīta tāda drāma..
Katram slimošanas laikā nav viegli, bet vai tāpēc privātas lietas jāizliek instagramā - ne tā atbildēja, ne tā reaģēja, ne tā paskatījās, ne tā atbalsta..
Viņa ikdienā pat rāda savu bijušo savos storijos, stāsta par meitas-tēva darbībām, bet te noliek līdz ar zemi.
10.11.2023 12:42 |
 
Patīk
Reitings 40412
Reģ: 12.10.2022
easywithaces @ 10.11.2023 12:28

ja vairuma gadījumos foxa ir tā, kura man krīt uz nerviem, tad šajā gadījumā gan es viņai piekristu..
tas Kristaps ir riktīgs lupata, vienīgais cepums viņam par to, ka galīgi bērnu nav aizmirsis, bet jau iepriekš, kad vēl abi bija kopā Alise dalījās ar to, ka visi tēriņi esot uz pusēm utt. nu wtf? es nezinu, varbūt kādam tas liekās ok, bet mans vīrietis parūpējās par mūsu ģimeni, neesmu redzējusi nevienu rēķinu neko. uz maniem pleciem vairāk ir izklaides, ceļojumi utt, jo tos es organizēju un tad arī pietiek naudas iekrāt.
Piekrist Foxai par to, ka bērna tēvam jārūpējas arī par bijušo? Viņi ir šķīrušies. Foxa nespēj pieņemt, ka Kristapam vienalga par viņu, un arī Tinder deitos viņai nekas nesanāca. Ja ir Foxas diena ar bērnu, tad tieši tik vienkārši - viņai ir jādomā par alternatīvām. Iespējams viņa darītu tieši tāpat kā Kristaps, ja būtu mainītās lomās.
Un ja nu Foxa gribēja, lai viņš maksātu par visu?
10.11.2023 13:54 |
 
Reitings 1589
Reģ: 27.04.2023
amnēzija @ 10.11.2023 10:45

Izrādīties viņai noteikti nepatīk. Lielīties arī nē, neaizmirstot visur pieminēt, ka tas viss ir pateicoties NL ?

Nepatik lielities un izradities! Klusums vinai patik😂😂😂 jaaaa! Socialie tikli ir mana ikdiena, bet ta jau man nepatik vispar izradities😂😂😂
10.11.2023 13:54 |
 
Reitings 5739
Reģ: 20.09.2022
easywithaces @ 10.11.2023 12:28

ja vairuma gadījumos foxa ir tā, kura man krīt uz nerviem, tad šajā gadījumā gan es viņai piekristu..
tas Kristaps ir riktīgs lupata, vienīgais cepums viņam par to, ka galīgi bērnu nav aizmirsis, bet jau iepriekš, kad vēl abi bija kopā Alise dalījās ar to, ka visi tēriņi esot uz pusēm utt. nu wtf? es nezinu, varbūt kādam tas liekās ok, bet mans vīrietis parūpējās par mūsu ģimeni, neesmu redzējusi nevienu rēķinu neko. uz maniem pleciem vairāk ir izklaides, ceļojumi utt, jo tos es organizēju un tad arī pietiek naudas iekrāt.

Vispār jau ģimenē visas lietas sarunā savā starpā nevis sūdzās publiski simtiem sekotāju. Es dažādus variantus par naudas lietām ģimenē esmu dzirdējusi. Un saukt par lupatu kādu, ja viņš arī ģimenē naudu iegulda ir stulbi. Par lupatu varētu saukt tad, ja viņš dzīvotu uz Alises rēķina un vispār neko nemaksātu.
10.11.2023 14:05 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
CallMeAnnika @ 10.11.2023 13:54
Piekrist Foxai par to, ka bērna tēvam jārūpējas arī par bijušo? Viņi ir šķīrušies. Foxa nespēj pieņemt, ka Kristapam vienalga par viņu, un arī Tinder deitos viņai nekas nesanāca. Ja ir Foxas diena ar bērnu, tad tieši tik vienkārši - viņai ir jādomā par alternatīvām. Iespējams viņa darītu tieši tāpat kā Kristaps, ja būtu mainītās lomās.
Un ja nu Foxa gribēja, lai viņš maksātu par visu?

viņa jau neprasīja lai tagad nes klāt tēju viņai. Nu es nezinu, labi šķīrušies, bet ja cilvēkam ir slikti var jau arī bērnu paņemt ''ne savā dienā''. Kaut gan no sarakstes ko viņa nopublicēja, vairāk varēja saprast, ka iepriekš jau vienojušies, ka Kristaps paņems no dārziņa, bet esot piemirsis. Lai nu kā būtu, manuprāt, svarīgākais ir palikt cilvēcīgiem. un par to maksāšanu nē, viņa jau iepriekš, kad bija kopā minēja, ka tas neliekas ok.
10.11.2023 15:27 |
 
Reitings 197
Reģ: 23.08.2022
amnēzija @ 10.11.2023 14:05

Vispār jau ģimenē visas lietas sarunā savā starpā nevis sūdzās publiski simtiem sekotāju. Es dažādus variantus par naudas lietām ģimenē esmu dzirdējusi. Un saukt par lupatu kādu, ja viņš arī ģimenē naudu iegulda ir stulbi. Par lupatu varētu saukt tad, ja viņš dzīvotu uz Alises rēķina un vispār neko nemaksātu.

Nē nejau tāpēc nosaucu par lupatu, viņš vienkārši tāds man izskatās, nenobriedis, bet iespējams tikai Alise viņu ir tādu parādījusi savos storijos.
un Alisei ir mērķis kāpēc viņa to visu iznesa publiski, kā pati rakstīja viņai vajadzēja UZMANĪBU, lai reklamētu savu produktu.. tur tak viss ir ar aprēķinu. tāpāt kā Marijai patīk taisīt drāmu, savādāk būs tik pat neinteresantas kā mslauva!
10.11.2023 15:30 |
 
Reitings 5739
Reģ: 20.09.2022
easywithaces @ 10.11.2023 15:30

Nē nejau tāpēc nosaucu par lupatu, viņš vienkārši tāds man izskatās, nenobriedis, bet iespējams tikai Alise viņu ir tādu parādījusi savos storijos.
un Alisei ir mērķis kāpēc viņa to visu iznesa publiski, kā pati rakstīja viņai vajadzēja UZMANĪBU, lai reklamētu savu produktu.. tur tak viss ir ar aprēķinu. tāpāt kā Marijai patīk taisīt drāmu, savādāk būs tik pat neinteresantas kā mslauva!

Uzmanību varēja pievērst ar kaut ko citu, nevis nomelnojot storijos savas meitas tēvu. Skumji, ka cilvēkam nav citu ideju kā pievērst sev uzmanību.
10.11.2023 16:00 |
 
Reitings 5739
Reģ: 20.09.2022
Ok, strādā no jebkuras vietas, bet cik briesmīgi tas izskatās, kad zooma laikā kāds paralēli, klausoties runātājā, fonā nagus vīlē vai gremo kaut ko.
10.11.2023 16:17 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.03.2021
Egitai '' lots news'' Nu, kāpēc rakstīt angliski, ja nemāki?
10.11.2023 17:59 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Smiekligi , ka Kačińa un Pekjka medusmēneša celojuma , taa vieta , lai izbauditu katru mirkli divatā , izvēlas satikties ar draugiem un tusēt ar tiem .
10.11.2023 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 10896
Reģ: 15.03.2012
Puppet @ 10.11.2023 18:25
Smiekligi , ka Kačińa un Pekjka medusmēneša celojuma , taa vieta , lai izbauditu katru mirkli divatā , izvēlas satikties ar draugiem un tusēt ar tiem .

Bet kaut kādu pauzi no fiziskajām aktivitātēm jau arī vajag 🙈
10.11.2023 18:56 |
 
Reitings 5739
Reģ: 20.09.2022
Stefania @ 10.11.2023 17:59
Egitai '' lots news'' Nu, kāpēc rakstīt angliski, ja nemāki?

Latviešu valodā arī īsti neprot 🤷‍♀️
10.11.2023 20:18 |
 
Reitings 5739
Reģ: 20.09.2022
Vakar vai aizvakat bija nu tik slikti, tik slikti ar 38.2° temperatūru. Šodien kā drusku labāk jūtas, tā jau skrien visos virzienos. Tas arī īpaši gudri nav.. ka tik pēc pāris dienām atkal nebūs sūdzēšanās, ka atkal slima un neviens viņu nesaprot, un neapjautājas kā jūtas. Ja slimo, tad izslimo līdz galam, nevis nākamajā dienā, kad jūtas labāk jau skrien visur kur acis rāda. Darbi neaizmuks, bet slimību gan var ielaist neizārstējoties līdz galam..
10.11.2023 20:21 |
 
Patīk
Reitings 40412
Reģ: 12.10.2022
easywithaces @ 10.11.2023 15:27

viņa jau neprasīja lai tagad nes klāt tēju viņai. Nu es nezinu, labi šķīrušies, bet ja cilvēkam ir slikti var jau arī bērnu paņemt ''ne savā dienā''. Kaut gan no sarakstes ko viņa nopublicēja, vairāk varēja saprast, ka iepriekš jau vienojušies, ka Kristaps paņems no dārziņa, bet esot piemirsis. Lai nu kā būtu, manuprāt, svarīgākais ir palikt cilvēcīgiem. un par to maksāšanu nē, viņa jau iepriekš, kad bija kopā minēja, ka tas neliekas ok.
Cik gan Foxa bija slima, ja šodien jau vazājas pa Dominu? Brēc pēc uzmanības.
10.11.2023 23:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits