Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5005
Reģ: 03.11.2012
AiKaaaSaaap @ 27.09.2023 16:30
vai ne, mamma ar atrdusies. Laikam pēc tā skandāla nestrādā vairs par aukli uz pilnu laiku

Te jau minēja, ka iespējams Marija ar mammu sakašķējās, jo mammai nepatika Roberts.
Tagad Robča nozudis no apvāršņa un atkal sākušas komunicēt.
27.09.2023 17:06 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
vivii @ 27.09.2023 17:06

Te jau minēja, ka iespējams Marija ar mammu sakašķējās, jo mammai nepatika Roberts.
Tagad Robča nozudis no apvāršņa un atkal sākušas komunicēt.
Un cik tas veselīgi ir bērniem? Ir mammas jaunais draugs, tad nav, tad ir vecmamma, tad nav. Marijai ir pilnīgi vienaldzīga bērnu emocionālā veselība.
27.09.2023 17:23 |
 
Reitings 17568
Reģ: 30.05.2022
AiKaaaSaaap @ 27.09.2023 16:30
vai ne, mamma ar atrdusies. Laikam pēc tā skandāla nestrādā vairs par aukli uz pilnu laiku
Kas par skandālu?
27.09.2023 19:24 |
 
Reitings 890
Reģ: 15.09.2023
Kārena @ 27.09.2023 19:24
Kas par skandālu?

Vucēnas mamma bija aukle vienai kūku cepējas bērnam, diezgan ilgu laiku. Pēc storijiem varēja saprast, ka uz pilnu slodzi, pēc tam kad vairs nepieskatījas Vucēnas bērnus. Kūku cepēja ļoti daudz storijus salika ar Vucēnas mammu, kuros bija rakstīts, ka viņa slikti izturās pret viņas bērnu. Bērns smagi kritis, Vucēnas mamma neesot skrējusi klāt, lai mierinātu, tā vietā sēžot telefonā visu laiku. Raustot bērnu aiz rokas, izturējusies diezgan brutāli. Viņa satagoja Vucēnas mammu savos storijos un ieteica citiem neņemt viņu kā aukli saviem bērniem.
27.09.2023 19:40 |
 
Reitings 890
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 27.09.2023 17:23
Un cik tas veselīgi ir bērniem? Ir mammas jaunais draugs, tad nav, tad ir vecmamma, tad nav. Marijai ir pilnīgi vienaldzīga bērnu emocionālā veselība.
AiKaaaSaaap @ 27.09.2023 16:30
vai ne, mamma ar atrdusies. Laikam pēc tā skandāla nestrādā vairs par aukli uz pilnu laiku

Interesanti uz cik ilgu laiku tad atkal vecmāmiņa uzpeldējusi? 😁 Palika bez darba, varbūt cer pie Vucēnas atgriezties, lai Vucēna šo atkal uztur, kamēr viņa bērnus pieskata? 😁 Bērnus žēl, visu laiku cilvēki nāk un iet, nāk un iet. Nekādas stabilitātes nav. Nav brīnums, ka Neits psiho.
27.09.2023 19:44 |
 
Reitings 1041
Reģ: 14.01.2022
Mashka Kakashka @ 27.09.2023 19:40

Vucēnas mamma bija aukle vienai kūku cepējas bērnam, diezgan ilgu laiku. Pēc storijiem varēja saprast, ka uz pilnu slodzi, pēc tam kad vairs nepieskatījas Vucēnas bērnus. Kūku cepēja ļoti daudz storijus salika ar Vucēnas mammu, kuros bija rakstīts, ka viņa slikti izturās pret viņas bērnu. Bērns smagi kritis, Vucēnas mamma neesot skrējusi klāt, lai mierinātu, tā vietā sēžot telefonā visu laiku. Raustot bērnu aiz rokas, izturējusies diezgan brutāli. Viņa satagoja Vucēnas mammu savos storijos un ieteica citiem neņemt viņu kā aukli saviem bērniem.

Ohoo, to gan es esmu palaidusi garām.
Ja tā, tad diezgan bēdīgi. Un kaut kā jau var izfilozofēt kāpēc ir tā, kā ir, tādas - nekādas attiecības, strīdi, vīriešu maiņas, sabrukumi, bērnu uzvedība utt. Tā ir kā nebeidzamā “ķēde” Tur pat, iespējams, Marijas mamma nebūs gājēja (tā gada cilvēkiem tas ir fufuuu, pēc pieredzes) bet silti un no sirds ieteiktu Marijai aiziet uz terapiju, lai bērniem nav tāds “wtf” liktenis kā viņai.. kaut kas tur Nav kā vajag un neviens nav laimīgs kā vajag.. un ātrāk, būs - labāk. ♥️Un tas nav nosodījums, bet ieteikums. Man Marija vienmēr ir patikusi, bet kaut kas šobrīd ir galīgi crazy…neko nesaprotu, baigais haoss
27.09.2023 21:28 |
 
Reitings 5154
Reģ: 06.08.2014
Dzintriņa @ 27.09.2023 21:28

Ohoo, to gan es esmu palaidusi garām.
Ja tā, tad diezgan bēdīgi. Un kaut kā jau var izfilozofēt kāpēc ir tā, kā ir, tādas - nekādas attiecības, strīdi, vīriešu maiņas, sabrukumi, bērnu uzvedība utt. Tā ir kā nebeidzamā “ķēde” Tur pat, iespējams, Marijas mamma nebūs gājēja (tā gada cilvēkiem tas ir fufuuu, pēc pieredzes) bet silti un no sirds ieteiktu Marijai aiziet uz terapiju, lai bērniem nav tāds “wtf” liktenis kā viņai.. kaut kas tur Nav kā vajag un neviens nav laimīgs kā vajag.. un ātrāk, būs - labāk. ♥️Un tas nav nosodījums, bet ieteikums. Man Marija vienmēr ir patikusi, bet kaut kas šobrīd ir galīgi crazy…neko nesaprotu, baigais haoss

Piekrītu. Man agrāk viņa arī pat patika un likās sakarīga, bet kaut kādā brīdī kaut kas pamatīgi aizgāja ciet viņai. 🤨
27.09.2023 23:00 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Dzintriņa @ 27.09.2023 21:28

Ohoo, to gan es esmu palaidusi garām.
Ja tā, tad diezgan bēdīgi. Un kaut kā jau var izfilozofēt kāpēc ir tā, kā ir, tādas - nekādas attiecības, strīdi, vīriešu maiņas, sabrukumi, bērnu uzvedība utt. Tā ir kā nebeidzamā “ķēde” Tur pat, iespējams, Marijas mamma nebūs gājēja (tā gada cilvēkiem tas ir fufuuu, pēc pieredzes) bet silti un no sirds ieteiktu Marijai aiziet uz terapiju, lai bērniem nav tāds “wtf” liktenis kā viņai.. kaut kas tur Nav kā vajag un neviens nav laimīgs kā vajag.. un ātrāk, būs - labāk. ♥️Un tas nav nosodījums, bet ieteikums. Man Marija vienmēr ir patikusi, bet kaut kas šobrīd ir galīgi crazy…neko nesaprotu, baigais haoss
Man arī patīk Marija, bet viņas raksturs un darbības ir nesaprotamas. Ja tā padomā, tad NL ir nevis uzlabojis viņas (un daudzu citu) dzīves, bet sabojājis. Varu uzskaitīt kāpēc:
1. Šikošana. Dzīvotu daudz labāk, ja dēļ NL nebūtu jārāda, cik šiki dzīvo, jādzīvo īrētās mājās un jābrauc ar mašīnām, kas ir nepraktiskas vai prasa lielus līdzekļus, nerunājot par citām lietām, kas nav vajadzīgas.
2. Publiski skandāli.
3. Citu nolikšana, savas reputācijas graušana.
4. Melošana, neticības ieviešana.
5. Slinkums. Ja agrāk nauda nāca un NL līderes pelnīja daudz nedarot neko, tad tagad nemācētu vairs strādāt normālu darbu un dažas knapinās ar mazu NL algu, bet tomēr jāturpina šikot.
6. Slinkums uz sportu, jo ar kokteiļiem taču var notievēt.
7. Veselības un imunitātes sabeigšana, tai skaitā ādas problēmas.
8. Laika zaudēšana, jo Zoomiņi svarīgi.
Es varētu vēl turpināt, bet kā redzams, tad NL kompānija ir tikai sabojājusi dzīves kvalitāti nevis uzlabojusi.
27.09.2023 23:01 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
EsPati @ 27.09.2023 10:40

Man liekas viņa stumj ratos viņu.
ziemā tas varētu būt grūti 🫣
28.09.2023 00:18 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
ilūzija @ 28.09.2023 00:18
ziemā tas varētu būt grūti ?
nu nav jau ziemā tik traki ar normāliem ratiem ziemā, nevajag pārspīlēt 😃
28.09.2023 06:51 |
 
Reitings 3966
Reģ: 08.09.2015
Robčiks turpina piestaigāt, tajā dienā, kad viņa dabūja atpakaļ mustangu, abi staigāja pa Mārupi, Robčiks vēl stūma Īlona ratus. Laikam šis atveda šai mustangu. Varbūt pēdējā laikā šo nerāda, jo šis pateicis, ka nevēlas , lai rāda, vai arī tā kà Marija drīzumā taisās prasīt naudu no Rafas, tad negrib, lai Robčiks figurē viņas storijos, jo kā nekā viņiem strīdi bija tieši par viņu.
Es pat nebrīnos, ka kādā brīdī Marija paņems atpakaļ māti, visticamāk , kad druška aizies. Jo māte, bērnu pieskatītāja 24/7 ir daudz izdevīgāka kā aukle. Varbūt pat Marija to neafišēs storijos, lai nav jāatzīst kārtējais feils, bet ir vairak kā skaidrs, ka tad, kad Diāna būs prom, viņai vajadzēs kādu, kas pārņems stafeti. Nu, ja nu vienīgi viņa cer, ka Robčiks ievāksies, tad būs brīva nauda, ko maksāt auklei, bet nu es līdz galam neticu tām attiecībām, laiks rādīs.
28.09.2023 08:19 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
magdalena333 @ 28.09.2023 08:19
Robčiks turpina piestaigāt, tajā dienā, kad viņa dabūja atpakaļ mustangu, abi staigāja pa Mārupi, Robčiks vēl stūma Īlona ratus. Laikam šis atveda šai mustangu. Varbūt pēdējā laikā šo nerāda, jo šis pateicis, ka nevēlas , lai rāda, vai arī tā kà Marija drīzumā taisās prasīt naudu no Rafas, tad negrib, lai Robčiks figurē viņas storijos, jo kā nekā viņiem strīdi bija tieši par viņu.
Es pat nebrīnos, ka kādā brīdī Marija paņems atpakaļ māti, visticamāk , kad druška aizies. Jo māte, bērnu pieskatītāja 24/7 ir daudz izdevīgāka kā aukle. Varbūt pat Marija to neafišēs storijos, lai nav jāatzīst kārtējais feils, bet ir vairak kā skaidrs, ka tad, kad Diāna būs prom, viņai vajadzēs kādu, kas pārņems stafeti. Nu, ja nu vienīgi viņa cer, ka Robčiks ievāksies, tad būs brīva nauda, ko maksāt auklei, bet nu es līdz galam neticu tām attiecībām, laiks rādīs.

Māte jau atpakaļ, jau izskatās, ka bija randiņā vakar. Viss notiek jau
28.09.2023 08:49 |
 
Reitings 118
Reģ: 20.01.2022
oho, vaaks par Vuces maati, ka ir slikta aukle, cerams
savus mazbernus aukles labaak. Nezinat, uz cil
ilgu laiku Neits pie teeva aizsutits? it kaa jau nav nekaads skolas brivlaiks, varbut Neits
iea skolaa
pie teeva?
28.09.2023 08:53 |
 
Reitings 2566
Reģ: 10.04.2022
Vucēna teica, ka Neits prom uz 2 nedēļām
28.09.2023 09:31 |
 
Reitings 3966
Reģ: 08.09.2015
Laikam jau par to Vucēnas mammu es neesu īpaši pārsteigta (attieksmi pret bērniem), jo galu galā pati Marija cik reizes jau teikusi, ka viņai jau no bērnības nav bijušas labas attiecības gan ar mammu, gan ar māsu. Saprotu, ka īsti mīlestība tur tajā ģimenē nav valdījusi. Respektīvi, mamma nekādu drošo patvērumu un mātišķās jūtas nav spējusi dot saviem bērniem. Tāpēc jau arī Marija ir tagad ar vēlmi dzemdēt, bet vai ir gatava dot saviem bērniem kaut ko vairāk kā tik materiālo bāzi, tas ir diskutējams jautājums. Laikam Marijas mammai kaut kādas jūtas vēl ir pret Neitu, laikam viņa viņu diezgan audzinājusi, bet neizskatījās, ka viņai diži interesēja Vita vai Īlons. Es laikam pat neizskatītu tādu auklīti savam bērnam, kas nāk no tik salauztas ģimenes. Un diemžēl, izskatās, ka Marijas bērniem ir sagaidāms tāds pats liktenis.
28.09.2023 09:45 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
magdalena333 @ 28.09.2023 08:19
Robčiks turpina piestaigāt, tajā dienā, kad viņa dabūja atpakaļ mustangu, abi staigāja pa Mārupi, Robčiks vēl stūma Īlona ratus. Laikam šis atveda šai mustangu. Varbūt pēdējā laikā šo nerāda, jo šis pateicis, ka nevēlas , lai rāda, vai arī tā kà Marija drīzumā taisās prasīt naudu no Rafas, tad negrib, lai Robčiks figurē viņas storijos, jo kā nekā viņiem strīdi bija tieši par viņu.
Es pat nebrīnos, ka kādā brīdī Marija paņems atpakaļ māti, visticamāk , kad druška aizies. Jo māte, bērnu pieskatītāja 24/7 ir daudz izdevīgāka kā aukle. Varbūt pat Marija to neafišēs storijos, lai nav jāatzīst kārtējais feils, bet ir vairak kā skaidrs, ka tad, kad Diāna būs prom, viņai vajadzēs kādu, kas pārņems stafeti. Nu, ja nu vienīgi viņa cer, ka Robčiks ievāksies, tad būs brīva nauda, ko maksāt auklei, bet nu es līdz galam neticu tām attiecībām, laiks rādīs.

Beidzot kāda aprakstīja manas domas, ka Robčiks tiek slēpts, tādēļ arī parādīšanās iepazīšanās portālā, jo nu tomēr uzturlīdzekļu jautājumi jārisina, bērni netiek saistīti un traumēti ar citu vīrieti u.tml.
28.09.2023 10:07 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Nu labi Vita un Īlons nevar pastastīt, bet Neits tak visu redz un var mierīgi izstāstīt ar ko tiekās un kas mājās guł tajā tiesas procesā.
28.09.2023 10:56 |
 
Reitings 3966
Reģ: 08.09.2015
Neitam gar Rafas tiesas sēdi nebūtu nekādas darīšanas. Un cik noprotu tā alimentu lieta iet vienkārši uz izskatīšanu, nevis reāla tiesas sēde.
Es domāju, ka Marija tagad vairāk baidās, ka Rafa var sākt ārdīties, ka viņa ir kopā ar Robertu (jo viņš reali bijis greizsirdīgs uz Robertu visu attiecību laiku, un izskatās, ka pamatoti), laikam arī tamdēļ lika taisīt Vitai paternitātes testu. Tāpēc tagad būs jātēlo perfekto, iespējams mēģinās pasniegt, ka ir viena un kā nu var mēģina tikt ar visu galā. Man tik izbrīna Robčiks, ja atkal nolīdīs otrajā plānā, jo cik sapratu šis tur katru reizi kļuva neredzams kā papiks parādījās pie apvāršņa, un izskatās, ka nekas nav mainījies. Man pat gribas teikt, ka šie tiešām uz vienu roku papiku apčakarēt, jo es nesaprotu kā tas Roberts ir ļāvis šādi ar viņu spēlēties , tad Maša ar viņu, tad ar papiku, tad uztaisa bērnu, tad papiks šo pamet, šī ar Robčiku, tad papiks pie apvāršņa, tad čau Robčik, tad uztaisa vēl vienu bērnu no papika, tad atkal ar Robčik, nu jau it kā ir lielā mīla ar šo, bet kā jāiet prasīt nauda papikam, tā šis atkal tiek slēpts azotē, es jau pati saputrojos😀😀
28.09.2023 11:35 |
 
Reitings 5730
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 28.09.2023 11:35
Neitam gar Rafas tiesas sēdi nebūtu nekādas darīšanas. Un cik noprotu tā alimentu lieta iet vienkārši uz izskatīšanu, nevis reāla tiesas sēde.
Es domāju, ka Marija tagad vairāk baidās, ka Rafa var sākt ārdīties, ka viņa ir kopā ar Robertu (jo viņš reali bijis greizsirdīgs uz Robertu visu attiecību laiku, un izskatās, ka pamatoti), laikam arī tamdēļ lika taisīt Vitai paternitātes testu. Tāpēc tagad būs jātēlo perfekto, iespējams mēģinās pasniegt, ka ir viena un kā nu var mēģina tikt ar visu galā. Man tik izbrīna Robčiks, ja atkal nolīdīs otrajā plānā, jo cik sapratu šis tur katru reizi kļuva neredzams kā papiks parādījās pie apvāršņa, un izskatās, ka nekas nav mainījies. Man pat gribas teikt, ka šie tiešām uz vienu roku papiku apčakarēt, jo es nesaprotu kā tas Roberts ir ļāvis šādi ar viņu spēlēties , tad Maša ar viņu, tad ar papiku, tad uztaisa bērnu, tad papiks šo pamet, šī ar Robčiku, tad papiks pie apvāršņa, tad čau Robčik, tad uztaisa vēl vienu bērnu no papika, tad atkal ar Robčik, nu jau it kā ir lielā mīla ar šo, bet kā jāiet prasīt nauda papikam, tā šis atkal tiek slēpts azotē, es jau pati saputrojos??

Un skaitās vēl, ka Roberts bija maziņš, tāpēc pasķīrušies iepriekš. Bet manuprāt, tur sieviete ar ļoti interesantu dzīves uztveri un bērnišķīģiem gājieniem.
28.09.2023 12:04 |
 
Patīk
Reitings 40396
Reģ: 12.10.2022
Odidi @ 28.09.2023 08:53
oho, vaaks par Vuces maati, ka ir slikta aukle, cerams
savus mazbernus aukles labaak. Nezinat, uz cil
ilgu laiku Neits pie teeva aizsutits? it kaa jau nav nekaads skolas brivlaiks, varbut Neits
iea skolaa
pie teeva?
2,5 nedēļas. Rīt būs atpakaļ.
28.09.2023 12:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)