Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
EsPati @ 08.09.2023 16:47
Kā jums marijas pēdējie storiji, par Vitu un tēvu dienas apsveikumu???Godīgi, man pretīgs likās šis gājiens, izmest bērna darbiņu tuvākajā konteinerā. Lai arī kas tur ir vai nav ar to tēti. Man liekas tāda necieņa pret audzinātājām, pašas bērnu, kura savām rociņām darījusies. Te jau vairs nav stāsts par TĒTI. Man tiešām roka neceltos iet un pirmajā misenē izmest, iespējams, bērna pirmo veidoto darbiņu. ? Šis jau tāds attieksmes jautājums pret pašas bērnu, ne tēvu. Fuj. Tak ieliec bērna darbiņu mapītē un, lai stāv… ??‍♀️
Šausmas... Un ja bērns vakarā paprasīs to zīmējumu? Ko viņa bērnam atbildēs, ka izmeta nafig misenē? Vai tiešām šādi jārīkojas ar bērna bērnudārza pirmo darbiņu?
Vienalga kādas ir Marijas un Vitas tēva attiecības, bet šādu attieksmi pret darbiņu jau nevajadzētu. Ja būtu man tāda situācija, es pat bērna istabā pielīmētu pie sienas to darbu, lai bērniņš priecājas. Muļķe viņa ir tik tiešām!
08.09.2023 17:56 |
 
Reitings 17563
Reģ: 30.05.2022
Stulbā Marija!!! 🤣🤣🤣 Stomatoloģijas institūta vietā sazvana RSU, un brīnās, ka universitāte nav info dienests! 🙈🙈🙈 RSU un Stomatoloģijas institūts nav viens un tas pats, tiešām to tik grūti saprast?
08.09.2023 18:11 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Kārena @ 08.09.2023 18:11
Stulbā Marija!!! ??? Stomatoloģijas institūta vietā sazvana RSU, un brīnās, ka universitāte nav info dienests! ??? RSU un Stomatoloģijas institūts nav viens un tas pats, tiešām to tik grūti saprast?

Un kamēr viņa n-tajos storijos stāsta par šo gadījumu - tikmēr Īlons “mazgājas” vienatnē un uztraucas vai kādam šīs “delfīna” skaņas netraucēs.
Losene kas losene. Viņai un Didrohsonei aizšūt to caurumu un neļaut dzemdēt.
08.09.2023 18:34 |
 
Reitings 49
Reģ: 18.08.2023
Hmmm1 @ 08.09.2023 17:56
Šausmas... Un ja bērns vakarā paprasīs to zīmējumu? Ko viņa bērnam atbildēs, ka izmeta nafig misenē? Vai tiešām šādi jārīkojas ar bērna bērnudārza pirmo darbiņu?
Vienalga kādas ir Marijas un Vitas tēva attiecības, bet šādu attieksmi pret darbiņu jau nevajadzētu. Ja būtu man tāda situācija, es pat bērna istabā pielīmētu pie sienas to darbu, lai bērniņš priecājas. Muļķe viņa ir tik tiešām!

Vina ar taddu lepnumu izmeta miskaste, ka var redzet, ka ne pirma reize. Gan jau Neita zimejumus ari metusi ara. Tas tik parada cik loti vina izvairas no jebkadas komunikacijas starp berniem un teviem...
08.09.2023 18:53 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Hermia @ 08.09.2023 17:40

Man tas storijs likās ļoti naidīgs un atriebības pilns. Tas smaids un lepnība, kad iemeta mistkasē - nu pretīgi. Ļoti žēl Vitas, jo nesen tikai sāka iet bērnudārzā un jau darbi tiek mesti prom. Kad cilvēks tik saasināti un personīgi uztver lietas, tas jau uz kaut ko norāda. Uzreiz sāk oponēt par lesbietēm un ko vēl ne. Marija,beidz muldēt un saki kā ir. To darbu varēji aizsūtīt kaut uz Ibizu. Tas bija ļoti brutāli,manuprāt.

Stulbā mātīte!
Labāk būtu bišķiņ piedomājusi, kam gulties apakšā, un - vēl jo vairāk - ar ko taisīt bērnus.
Sataisījusi 3 bērnus, bet neviens vīrietis negrib ar viņu ne būt kopā, ne alimentus maksāt - nožēlojami
08.09.2023 19:03 |
 
Reitings 359
Reģ: 11.12.2014
Es ar nesapratu to gājienu. Draudzenes bērna tēvs ir miris, viņa arī bd bija uztaisījusi tādu darbiņu, uzdāvināja savam krusttēvam. Varēja jau ļaut kaut vai tam Robčikam iedot. 🤷🏼‍♀️
08.09.2023 19:15 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2023
Nu tik bēdīgi, ka Marija izmeta to apsveikumu.
Tas, ka viņai nav attiecības ar Vitas tēti, nenozīmē, ks viņai viņa nav.
Nav jādzīvo kopā, lai nodotu apsveikumu. Var sūtīt pa pastu!
08.09.2023 19:51 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Gaisa jaucēja @ 08.09.2023 19:15
Es ar nesapratu to gājienu. Draudzenes bērna tēvs ir miris, viņa arī bd bija uztaisījusi tādu darbiņu, uzdāvināja savam krusttēvam. Varēja jau ļaut kaut vai tam Robčikam iedot. ??‍♀️

Tieši tā! Varēja un būtu iedevusi R. Būtu-ja attiecības būtu normālas, ar domu nākotnei. Jo gam Vita gan Īlons uzskatītu un sauktu Robertu par tēti, bet nē. Tas nav tētis un nebūs. Tas vienkārši ir izmisuma drāziens abiem kad kopā. Viss. Tām attiecībām ilgums prognozējams… nu vēl kādas 3x Roberta būšanai LV, ne vairāk.
Palaodīs Ilonu nākamgad bd, būs “brīvāka” un būs jauns vecis nākamvasar
08.09.2023 20:59 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Antiseptic @ 08.09.2023 19:51
Nu tik bēdīgi, ka Marija izmeta to apsveikumu.
Tas, ka viņai nav attiecības ar Vitas tēti, nenozīmē, ks viņai viņa nav.
Nav jādzīvo kopā, lai nodotu apsveikumu. Var sūtīt pa pastu!

Pēc izgājieniem kā Marijas man ir skaidrs tikai tas,ka visdrīzāk ne tikai publiski noliek bērna tēvus, bet gan jau arī bērnus noskaņo/noskaņos pret tēviem. Tā uzvedība nav normāla. Vienā storijā noliek bērnu tēvus - alimentu nemaksātājus, otrā met bērna zīmējumus prom un jūtas dikti aizskarta par kartiņu tikai tāpēc,ka uzraksts ir "tētis". Ņemot vērā viņas uzvedību es pat nebrīnos, ka tur liela problēma ir komunikācija ar Mariju,jo viņai nekas nekad nav labi. Viņa tagad jau knābā pie katras izdevības, bet ko pati dara? Tajā visā žēl bērnu, jo skaidrs, ka attiecības starp māti un tēvu ir un būs saspringtas, pat ja dienas beigās problēma nebūtu alimenti.
08.09.2023 23:03 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Hermia @ 08.09.2023 17:40

Man tas storijs likās ļoti naidīgs un atriebības pilns. Tas smaids un lepnība, kad iemeta mistkasē - nu pretīgi. Ļoti žēl Vitas, jo nesen tikai sāka iet bērnudārzā un jau darbi tiek mesti prom. Kad cilvēks tik saasināti un personīgi uztver lietas, tas jau uz kaut ko norāda. Uzreiz sāk oponēt par lesbietēm un ko vēl ne. Marija,beidz muldēt un saki kā ir. To darbu varēji aizsūtīt kaut uz Ibizu. Tas bija ļoti brutāli,manuprāt.

Tieši tā. Darbu var nosūtīt kaut vai pa pastu. Lai kāds arī būtu tēvs, viņai viņš ir.
08.09.2023 23:07 |
 
Reitings 35377
Reģ: 11.02.2015
Kad alimentus vajag, tad bērnam ir tētis..
Pārējā laikā var tēlot lepno un aizvainoto mašku.
08.09.2023 23:20 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Oriona @ 08.09.2023 15:29
Skatījos, cik cītīgi Katrīne jauc to jauno drainu Venden nopirktajā pudelē un domāju, kur tad viņu krutās NL pudeles ar akmeņiem? Bija un izbija. Un tas ir arī laika jautājums, cik ilgi šitā to drainu jauks lielajā pudelē un dzers. Nu tik Kačiņa staipīs visur visu laiku lielo pudeli un uzņems šķidrumu. Kā tad! Smieklīgi?
Reklamēja, kamēr bija labums, bet pati nemaz ikdienā nelieto to pudeli. :D Laikam tik liels s*ds, ka nav jēgas.
https://fitpoint.ee/lv/superdren-depura-cherry-uztura-bagatinatajs-kas-paatrina-vielmainu-un-izvada-lieko-udeni-un-atliekas-500-ml/
Tas pats, kas DrainBooster tikai lētāka alternatīva. Uz 25 dienām 26,90 eiro un NL ir 21 diena par 35 eiro.
08.09.2023 23:22 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Gaisa jaucēja @ 08.09.2023 19:15
Es ar nesapratu to gājienu. Draudzenes bērna tēvs ir miris, viņa arī bd bija uztaisījusi tādu darbiņu, uzdāvināja savam krusttēvam. Varēja jau ļaut kaut vai tam Robčikam iedot. ??‍♀️
Pretīgi no Marijas puses. Šis gājiens parāda, ka viņai nav cieņas pret bērnu, un ja vēl iepriekš šaubījos, vai te forumietēm nav taisnība, ka Kristaps pie visa vainīgs, Marija labā, cīnās par bērnu, tad šeit ir pierādījums, ka viņa domā tikai par sevi un darīs visu sava labuma gūšanai, nepadomāt pat par saviem bērniem.
Un Neitam atkal pēdējā brīdī kārto atļaujas, bet kas notiktu, ja nedabūtu pēdējā brīdī notāru un nenokārtotu visas formalitātes? Arī Kristaps vainīgs būtu?
Par to zīmējumu uzsvēra tā, ka visur vajadzētu aizliegt svinēt Tēva dienu un taisīt dažādus darbiņus gan skolās, gan bērnudārzs, kas saistīts ar šo dienu. Varbūt jāaizliedz taisīt kartiņas un darbi par Mātes dienu? Ja nu kādam bērnam tomēr mamma nav. Vai atkal tikai es, es, es.
Ja Tēvu diena tik ļoti kremt, varbūt tad tiešām pārējiem bērniem taisīt mākslīgo apaugļošanu, lai nav naids pret vīriešiem, vai arī nevirināt kājas.
Kaut kā šķiet, ka tāds naids un aizvainojums pret Rafu ka nevis Marija viņu pameta, bet viņš viņu.
08.09.2023 23:40 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Marijas rīcība tikai parāda cik daudz naida ir viņā. Tāpēc arī visu laiku tie dzēlīgie komentāri. Viņai ar steigu ir vajadzīgs terapeits, savādāk tie bērni tiks ļoti traumēti, jā no vienas puses, jo nav tēvu viņu dzīvēs, bet no otras puses, jo māte ir naidīgi noskaņota! Tur izskatās, ka temats par tēvu būs vienmēr pasniegts ar naidu. Un, kur palika, es dzemdēju bērnus priekš sevis? Priekš sevis bija līdz brīdim kamēr vēl ar NL naudu pietika. Tagad, kad naudiņas nav pietiekami, viņa ir pirmā, kura meklē bērniem tēvus, vai pareizāk sakot finanses no tēviem. Ja viņa būtu ieinteresēta, lai bērniem būtu kontakts ar tēviem, viņa nekad šādi nebūtu rīkojusies (ar meitas paštaisītu veltījumu tēvam), ja viņa vēlētos, lai bērnu dzīvēs ir tēvs viņa censtos sēt bērna prātos un sirdīs pozitīvu tēva tēlu, lai, tad, kad varbūt tēvi nāk pie prāta bērni viņus neienīstu tāpat kā Marija viņus ienīst!
09.09.2023 00:27 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 08.09.2023 23:40
Pretīgi no Marijas puses. Šis gājiens parāda, ka viņai nav cieņas pret bērnu, un ja vēl iepriekš šaubījos, vai te forumietēm nav taisnība, ka Kristaps pie visa vainīgs, Marija labā, cīnās par bērnu, tad šeit ir pierādījums, ka viņa domā tikai par sevi un darīs visu sava labuma gūšanai, nepadomāt pat par saviem bērniem.
Un Neitam atkal pēdējā brīdī kārto atļaujas, bet kas notiktu, ja nedabūtu pēdējā brīdī notāru un nenokārtotu visas formalitātes? Arī Kristaps vainīgs būtu?
Par to zīmējumu uzsvēra tā, ka visur vajadzētu aizliegt svinēt Tēva dienu un taisīt dažādus darbiņus gan skolās, gan bērnudārzs, kas saistīts ar šo dienu. Varbūt jāaizliedz taisīt kartiņas un darbi par Mātes dienu? Ja nu kādam bērnam tomēr mamma nav. Vai atkal tikai es, es, es.
Ja Tēvu diena tik ļoti kremt, varbūt tad tiešām pārējiem bērniem taisīt mākslīgo apaugļošanu, lai nav naids pret vīriešiem, vai arī nevirināt kājas.
Kaut kā šķiet, ka tāds naids un aizvainojums pret Rafu ka nevis Marija viņu pameta, bet viņš viņu.

Mākslīgajā nebūs no kā alimentus piedzīt. Vai tad ne?
09.09.2023 00:38 |
 
Reitings 643
Reģ: 02.04.2023
Nav sanacis laiks ienakt foruma LOTI ilgu laiku, vai kads man var ludzu iedot nelielu rezume, kas notiek Vucenas dzive? Sodien pirmo reizi pa menesiem apskatiju vinas storijus, cik saprotu, vinai vairs nav ne majas, ne masinas, ne ari kavaliera Robcika?? Kas notiek ar to sievieti?? Sausmas
09.09.2023 01:01 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Rezumē par vakardienu:
Neitam tērējot kaudzi naudu par speciālistiem, bet volā, brauc Neit prom uz 2 nedēļām! Satikt tēvu ir laba lieta, bet vai tiešām tas ir jādara skolas laikā, pie tam vasaras brīvlaiks beidzās 1,5 nedēļu atpakaļ, ar tik bezatbildīgiem vecākiem var pat nebrīnieties, ka bērnam būs mācīšanās problēmas, lai tik ver maciņu vaļā un maksā par saviem speciālistiem, un beidz vienreiz čīkstēt!
Marija ir kā mazs bērns, visu nozaudē, neko neatceras, nekāda atbildības sajūta, palīdzību visu laiku gaida no kāda cita, visu laiku tikai jautā IG, lai kāds izručī, jo pati visu laiku nofeilo. Var redzēt, ka mamma vairs nedzīvo blakus, visu laiku ir kaut kādas problēmas, pēdējā brīža skriešanas, ķeršanas. Marijai silti iesaku iegādāties folderi, kurā ielikt visus svarīgos papīrus! Un padomāt par saviem bērniem, tēvu nav, mamma haotiska, ko tie bērni iemācīsies?
Un, ja pašai neienāk prātā, tad var vienmēr audzinātājas pabrīdināt, ka ir tāda situācija, ka bērnam nav tēvs, ka labāk būtu, ka bērns netaisa šādu novēlējumu tēva dienā, audzinātājas var izdomāt kaut ko citu priekš šādiem bērniem, kaut vai taisīt mammai (vai pretēji, ja nav mātes, tad taisīt tēvam, vecmāmiņai utt). Viss ir risināms, bet izmest bērna darbiņu miskastē ir zemiski, tā nav bērna griba, bet naidpilnas mātes izpildījums, fui!
09.09.2023 09:25 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
Vucēna Neitu sūtīs prom pie Tēva.
Skatos Ex sauliete ar bērniem un savu Pēteri ceļojumā brauc? Vai tiešām nebija vasarā laiks braukt uz visādiem ceļojumiem? Ir tikai sākusies skola!
Es nekad ar bērniem nebrauktu ceļojumā skolas laikā. Ir tak domāti brīvlaiki...
Vai pēc šiem ceļojumiem bērni spēs tikt jaunajām tēmām līdzi?
09.09.2023 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 10889
Reģ: 15.03.2012
Hmmm1 @ 09.09.2023 10:29
Vucēna Neitu sūtīs prom pie Tēva.
Skatos Ex sauliete ar bērniem un savu Pēteri ceļojumā brauc? Vai tiešām nebija vasarā laiks braukt uz visādiem ceļojumiem? Ir tikai sākusies skola!
Es nekad ar bērniem nebrauktu ceļojumā skolas laikā. Ir tak domāti brīvlaiki...
Vai pēc šiem ceļojumiem bērni spēs tikt jaunajām tēmām līdzi?

Vai ne? Petice ar ģimeni arī Turcijā. Un interesanti, ka tās ir NL-ietes, kur piķis taču nav problēma, tikai ceļojumos brauc tagad, nevis skolēnu brīvlaikā, kad viss ir dārgāks
09.09.2023 10:44 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
Krizdole @ 09.09.2023 10:44

Vai ne? Petice ar ģimeni arī Turcijā. Un interesanti, ka tās ir NL-ietes, kur piķis taču nav problēma, tikai ceļojumos brauc tagad, nevis skolēnu brīvlaikā, kad viss ir dārgāks
Tiešām nesaprotu tos vecākus, kuri šādi darās. Okey saprastu, ka ar bērnudārznieku aizbrauktu ceļojumā, bet nejau ar bērniem, kuriem ir jābūt skolā un jāmācās. Nesaprotu kas darās viņu galvās! Sapratu, ka Ex saulietei Kerija iet 9.klasē?
Un Kortnijai zinu, ka ar mācībām iet grūtāk, bet te ceļo!
09.09.2023 11:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits