Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1587
Reģ: 27.04.2023
Facundo @ 08.09.2023 10:50

Tu man te nestāstīsi kā cilvēki staigā ārzemēs, ja staigā pidžama, tad tas ir suskis un sliņķis. Es arī nedzīvoju Latvija, bet uz ielas esmu redzējusi tikai čigānus pidžamas.

Tas laikam būs atkarīgs no pidžamas! Un nē- tas neliecina par sušķību vai slinkumu! Tas liecina par to, ka cilvēks ir komfortā ar sevi!
Bet ar vienu noteikumu- neiet gulēt atkal ar to pašu pidžamu ar kuru jau esi pabijis visur. Pretējā gadījumā gan- sušķis😂
08.09.2023 11:21 |
 
Reitings 1587
Reģ: 27.04.2023
Marija20 @ 08.09.2023 08:45
Vucēnas šī rīta storiji ar Īlonu.
1.Bērnam pampers ir tik pilns, ka bail iedomāties, kad viņa to puisītim vispār uzvilka, vakar pēcpusdienā? Pārpildītos pamperus viņas storijos var redzēt bieži, slinkā govs
2. Īlonam ir paši lētākie maximas pamperi, agrāk tie saucās “optima līnija”, tagad nosaukums ir mainījies. Es neesmu pret lētajiem pamperiem, katrs pērk atbilstoši iespējām, bet Vucēna tak ir tāda biznesa haizivs, ceļ tūkstošus no sava biznesa, tēlo turīgu dāmu, māja Mārupē, mustangs garāža, bet bērniem optima līnija pamperi, vismaz atbilstoši mainītu tos un neblamētos storijos. Bet izskatās, ka viņai ir tik ļoti vienalga, ka nekautrējās to rādīt savai auditorijai.

Es gan gribu nedaudz aizstāvēt Mariju( lai cik ļoti man viņa nepatiktu), bet par pamperiem- ja bērnam nekairina dupsi un pampers realitātē pilda savu funkciju- kāpēc pārmaksāt? Vai tiešām pampera brends nosaka cilvēka statusu? Cik naudas viņam ir?
Tāpat kā te runāja par Pepco- tas krekliņš vai legingi sīčiem- kāda starpība brendam? Vai bērns rāpojot pa 2 dienām noplēš legingus pa 5€ vai pa 25€???
08.09.2023 11:29 |
 
Reitings 2186
Reģ: 16.02.2021
KrūzīteDūzīte @ 08.09.2023 11:21

Tas laikam būs atkarīgs no pidžamas! Un nē- tas neliecina par sušķību vai slinkumu! Tas liecina par to, ka cilvēks ir komfortā ar sevi!
Bet ar vienu noteikumu- neiet gulēt atkal ar to pašu pidžamu ar kuru jau esi pabijis visur. Pretējā gadījumā gan- sušķis?

Bet Marija izlien no gultas uzmet jaciņu uz pleciem un šauj ielās. Tā jau nebija tira pidžama no rita uzvilkta.
08.09.2023 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 10889
Reģ: 15.03.2012
Par to pidžamu, cik tur daudz sušķe, kā vairāk slinka. Tā pat ir cilvēki, kuri no rīta suņus staidzina pidžamās ģērbti, izlien no siltas gultiņas mīļajā pidžamiņā, vāc kakas un tad lien atpakaļ gultā, nu fui, it kā baigi grūti trenuškas uzvilkt
08.09.2023 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 6929
Reģ: 17.09.2009
Gudrienieces, nav jums jālūr ko citi ģērbj. Skataties par sevi tik. Jūs jau bez tonnas kosmētikas gan jau uz veikalu nevarat aiziet, jo neesat komfortā ar sevi.
08.09.2023 11:52 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 07.09.2023 13:45
Tas Drain Booster ir nekas cits kā L-Karnitīns, bet iespējams, ka ar sliktāku efektu.
"Karnitīns ir uzturviela, kas dabiski atrodama organismā un ir nepieciešama tauku vielmaiņas procesiem. L-karnitīns sekmē enerģijas vielmaiņu, jo tas transportē taukskābes uz šūnu mitohondrijiem, kur šīs taukskābes tiek sadedzinātas, lai iegūtu enerģiju. Tādējādi L-karnitīns palīdz gan celt enerģijas līmeni, gan arī samazināt ķermeņa svaru."
35 eiro 21 ampula 21 dienai. Krievi grib lielo peļņu.
Pat šeit pērkot atsevišķas ampulas, sanāk lētāk nekā NL.https://www.mrbiceps.lv/katalogs/biotech-l-carnitine-amp-3000mg/?item=19745
Vai šeit vēl lētāka alternatīva pudelē, kur sanāk pusotram mēnesim un daudz lētāk nekā NL. https://www.fitfactory.lv/products/l-carnitine-3000-1000ml/
es lietoju acetil-L-karnitīnu, ko nopirku iherb, acetil- jo šis ir labāks par parasto, labāk uzsūcas.
08.09.2023 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 10889
Reģ: 15.03.2012
Ariete @ 08.09.2023 11:52
Gudrienieces, nav jums jālūr ko citi ģērbj. Skataties par sevi tik. Jūs jau bez tonnas kosmētikas gan jau uz veikalu nevarat aiziet, jo neesat komfortā ar sevi.

Aizmirsi vēl, ka mums pavisam noteikti arī skauž 👍
08.09.2023 11:57 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 29.04.2012
KrūzīteDūzīte @ 08.09.2023 11:29

Es gan gribu nedaudz aizstāvēt Mariju( lai cik ļoti man viņa nepatiktu), bet par pamperiem- ja bērnam nekairina dupsi un pampers realitātē pilda savu funkciju- kāpēc pārmaksāt? Vai tiešām pampera brends nosaka cilvēka statusu? Cik naudas viņam ir?
Tāpat kā te runāja par Pepco- tas krekliņš vai legingi sīčiem- kāda starpība brendam? Vai bērns rāpojot pa 2 dienām noplēš legingus pa 5€ vai pa 25€???

Zini kā, tāpēc jau es piemetināju, ka neesmu pret šiem pamperiem, katrs pērk ko vēlas. Bet tēlo jau nereāli biezo dāmu. Tas tracina. Nekad neatzīs, ka ar NL vairs nepelna neko daudz un, ka jāsāk savilk josta.
Un visvairāk tracina nolaidība pret bērnu, nu paskatieties tajā storija uz to pārpildīto pamperu, tas jau pilnībā slīd nost no smaguma. Man ir vairāki bērni un nekad nevienam nav bijis pampers TIK pilns. Viņa vienkārši ir slinka.
Varētu uzskaitīt ļoti daudz nolaidības punktus Vucēnas virzienā. Vēl viens no tiem - iet pa ielu, filmē storijus ar priekšplāna kameru, bērni pārdesmit metrus aiz viņas. Tas ir viens moments līdz nelaimei…
08.09.2023 12:19 |
 
Reitings 5154
Reģ: 06.08.2014
Skatos katrīnas storijus, kur ar Elīnu abas ar tām butelēm uzjauktām ar to drainboost. Nu bāc. Kaut kāds marazms šķiet 😬😄 Tad sanāk tas ir ūdens vietā?Jo reāli, nu cik kuņģī ielien dienas laikā. Šitā lielā pudele un tad nedaudz ūdens. Ko var mānīt cilvēkus ar visādiem sūdiem. 🤦🏻‍♀️ Tā vietā, lai vienkārši iedzertu kafiju, uzēstu kādu augli vai papildus uzņemtu kādu uztura bagātinātāju. Bet te, atvainojos, kaut kādu dārgu huiņu reklamē. 😂 mani jeibogu neuzrunā tas produkts sajaukt pusotrlitrīgajā pudelē 😄 Gan jau pēc pirmā puslitra vēmiens jau būtu.
08.09.2023 12:53 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Marija20 @ 08.09.2023 12:19

Zini kā, tāpēc jau es piemetināju, ka neesmu pret šiem pamperiem, katrs pērk ko vēlas. Bet tēlo jau nereāli biezo dāmu. Tas tracina. Nekad neatzīs, ka ar NL vairs nepelna neko daudz un, ka jāsāk savilk josta.
Un visvairāk tracina nolaidība pret bērnu, nu paskatieties tajā storija uz to pārpildīto pamperu, tas jau pilnībā slīd nost no smaguma. Man ir vairāki bērni un nekad nevienam nav bijis pampers TIK pilns. Viņa vienkārši ir slinka.
Varētu uzskaitīt ļoti daudz nolaidības punktus Vucēnas virzienā. Vēl viens no tiem - iet pa ielu, filmē storijus ar priekšplāna kameru, bērni pārdesmit metrus aiz viņas. Tas ir viens moments līdz nelaimei…
Es domāju, ka Marija tāpat nopelna vairāk nekā vidējais latvietis, bet viņa dzīvo īrētā mājā, ir 3 bērni, Mustangs un grib šikot tāpat kā agrāk, kad pelnīja 20k.
08.09.2023 13:18 |
 
Reitings 1432
Reģ: 01.08.2021
CallMeAnnika @ 08.09.2023 13:18
Es domāju, ka Marija tāpat nopelna vairāk nekā vidējais latvietis, bet viņa dzīvo īrētā mājā, ir 3 bērni, Mustangs un grib šikot tāpat kā agrāk, kad pelnīja 20k.

Tāpēc dzīvo kopā ar draudzeni un bērnus atstāj pieskatīt random sekotājiem. Marijai vajadzētu vienreiz iemācīties kaut nedaudz rīkoties ar finansēm. Nu nevelk viņa vairs to veco dzīves līmeni un tas bija jau sen skaidrs, ka NL lielo piķi sanāca nksmelt jo vienkārši bija kovids un visi pavilkas, tà vairs nebūs.
08.09.2023 14:33 |
 
Reitings 24032
Reģ: 18.08.2022
Marija20 @ 08.09.2023 12:19

Zini kā, tāpēc jau es piemetināju, ka neesmu pret šiem pamperiem, katrs pērk ko vēlas. Bet tēlo jau nereāli biezo dāmu. Tas tracina. Nekad neatzīs, ka ar NL vairs nepelna neko daudz un, ka jāsāk savilk josta.
Un visvairāk tracina nolaidība pret bērnu, nu paskatieties tajā storija uz to pārpildīto pamperu, tas jau pilnībā slīd nost no smaguma. Man ir vairāki bērni un nekad nevienam nav bijis pampers TIK pilns. Viņa vienkārši ir slinka.
Varētu uzskaitīt ļoti daudz nolaidības punktus Vucēnas virzienā. Vēl viens no tiem - iet pa ielu, filmē storijus ar priekšplāna kameru, bērni pārdesmit metrus aiz viņas. Tas ir viens moments līdz nelaimei…
. Un starp citu Vitai gan bija kaut kadi eko šmeko pamperi ,kad piedzima atceros vēl rādíja un stāstija ,ka loti labi (moška bija sadarbíba)
Bet nu tajos laikos Mašai bija mamma-pavāre/aukle , meitene kas visus mazos darbinus darija un izsutija omnivas un tak nāca apkopēja uz mājām vēl tīrīt.
Tagad Maša visu pati …
08.09.2023 15:03 |
 
Reitings 1024
Reģ: 31.01.2015
Skatījos, cik cītīgi Katrīne jauc to jauno drainu Venden nopirktajā pudelē un domāju, kur tad viņu krutās NL pudeles ar akmeņiem? Bija un izbija. Un tas ir arī laika jautājums, cik ilgi šitā to drainu jauks lielajā pudelē un dzers. Nu tik Kačiņa staipīs visur visu laiku lielo pudeli un uzņems šķidrumu. Kā tad! Smieklīgi😁
08.09.2023 15:29 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
Nesaprotu kurš muļķis var pirkt tos NL produktus?
Vai tiešām žēl naudas nav?
Tas pats kolagēns ir nopērkams jebkurā aptiekā un pat lētāk.
Tie funkcionālie ēdieni ir sūdi. Ja jau tiešām var notievēt no tiem produktiem - Tad tā Katrīnes Elīna sen jau jābūt baigai tievajai :D
Tas tak ir sūds. Notievēt tu varēsi -SPORTOJOT un ēdot normālu pārtiku.
Man bail tiešām būtu pirkt tos visus Bidronus, drain booster un visus vitamīnus. Tāpēc ir ārsti, asins analīzes un Aptiekas!
08.09.2023 16:11 |
 
Reitings 1587
Reģ: 27.04.2023
Marija20 @ 08.09.2023 12:19

Zini kā, tāpēc jau es piemetināju, ka neesmu pret šiem pamperiem, katrs pērk ko vēlas. Bet tēlo jau nereāli biezo dāmu. Tas tracina. Nekad neatzīs, ka ar NL vairs nepelna neko daudz un, ka jāsāk savilk josta.
Un visvairāk tracina nolaidība pret bērnu, nu paskatieties tajā storija uz to pārpildīto pamperu, tas jau pilnībā slīd nost no smaguma. Man ir vairāki bērni un nekad nevienam nav bijis pampers TIK pilns. Viņa vienkārši ir slinka.
Varētu uzskaitīt ļoti daudz nolaidības punktus Vucēnas virzienā. Vēl viens no tiem - iet pa ielu, filmē storijus ar priekšplāna kameru, bērni pārdesmit metrus aiz viņas. Tas ir viens moments līdz nelaimei…

Nu tur gan taisnība 💯
08.09.2023 16:13 |
 
Reitings 5154
Reģ: 06.08.2014
Kā jums marijas pēdējie storiji, par Vitu un tēvu dienas apsveikumu???Godīgi, man pretīgs likās šis gājiens, izmest bērna darbiņu tuvākajā konteinerā. Lai arī kas tur ir vai nav ar to tēti. Man liekas tāda necieņa pret audzinātājām, pašas bērnu, kura savām rociņām darījusies. Te jau vairs nav stāsts par TĒTI. Man tiešām roka neceltos iet un pirmajā misenē izmest, iespējams, bērna pirmo veidoto darbiņu. 🥺 Šis jau tāds attieksmes jautājums pret pašas bērnu, ne tēvu. Fuj. Tak ieliec bērna darbiņu mapītē un, lai stāv… 🤦🏻‍♀️
08.09.2023 16:47 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Ariete @ 08.09.2023 10:32
Šis nu gan ir tipiski stulbajiem, aizspriedumainajiem latviešiem. Ārzemēs iet uz veikaliem pidžammā un neviens neskatās virsū.

100%
08.09.2023 17:03 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.09.2023
EsPati @ 08.09.2023 16:47
Kā jums marijas pēdējie storiji, par Vitu un tēvu dienas apsveikumu???Godīgi, man pretīgs likās šis gājiens, izmest bērna darbiņu tuvākajā konteinerā. Lai arī kas tur ir vai nav ar to tēti. Man liekas tāda necieņa pret audzinātājām, pašas bērnu, kura savām rociņām darījusies. Te jau vairs nav stāsts par TĒTI. Man tiešām roka neceltos iet un pirmajā misenē izmest, iespējams, bērna pirmo veidoto darbiņu. ? Šis jau tāds attieksmes jautājums pret pašas bērnu, ne tēvu. Fuj. Tak ieliec bērna darbiņu mapītē un, lai stāv… ??‍♀️

Piekrītu, tas bija izcili pretīgi no maškas puses, kas viņa domā, ka kāds no Vitas tēva puses skatās viņas storijus? Un tā piebilde par citiem tēviem - nu kāda Tev starpība, maška, bērns mācās darboties, bet Tev visiem jāuzdirš..
08.09.2023 17:35 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
EsPati @ 08.09.2023 16:47
Kā jums marijas pēdējie storiji, par Vitu un tēvu dienas apsveikumu???Godīgi, man pretīgs likās šis gājiens, izmest bērna darbiņu tuvākajā konteinerā. Lai arī kas tur ir vai nav ar to tēti. Man liekas tāda necieņa pret audzinātājām, pašas bērnu, kura savām rociņām darījusies. Te jau vairs nav stāsts par TĒTI. Man tiešām roka neceltos iet un pirmajā misenē izmest, iespējams, bērna pirmo veidoto darbiņu. ? Šis jau tāds attieksmes jautājums pret pašas bērnu, ne tēvu. Fuj. Tak ieliec bērna darbiņu mapītē un, lai stāv… ??‍♀️

Man tas storijs likās ļoti naidīgs un atriebības pilns. Tas smaids un lepnība, kad iemeta mistkasē - nu pretīgi. Ļoti žēl Vitas, jo nesen tikai sāka iet bērnudārzā un jau darbi tiek mesti prom. Kad cilvēks tik saasināti un personīgi uztver lietas, tas jau uz kaut ko norāda. Uzreiz sāk oponēt par lesbietēm un ko vēl ne. Marija,beidz muldēt un saki kā ir. To darbu varēji aizsūtīt kaut uz Ibizu. Tas bija ļoti brutāli,manuprāt.
08.09.2023 17:40 |
 
Reitings 1587
Reģ: 27.04.2023
EsPati @ 08.09.2023 16:47
Kā jums marijas pēdējie storiji, par Vitu un tēvu dienas apsveikumu???Godīgi, man pretīgs likās šis gājiens, izmest bērna darbiņu tuvākajā konteinerā. Lai arī kas tur ir vai nav ar to tēti. Man liekas tāda necieņa pret audzinātājām, pašas bērnu, kura savām rociņām darījusies. Te jau vairs nav stāsts par TĒTI. Man tiešām roka neceltos iet un pirmajā misenē izmest, iespējams, bērna pirmo veidoto darbiņu. ? Šis jau tāds attieksmes jautājums pret pašas bērnu, ne tēvu. Fuj. Tak ieliec bērna darbiņu mapītē un, lai stāv… ??‍♀️

Diemžēl, bet nereti vecāku nesaskaņas iet pāri visam! Bērnudārzā taisa dažādus darbiņus kopā- arī ja nav vecāku- tad taisa kādam citam tuvam cilvēkam, bet izmest miskastē bērna darbu? Un kad paaugsies? Arī acupriekšā izmetīs un teiks- ko teiks? Tev nav tēva? Lai gan ir?
Te jau tikai pierādās, ka Marija pati ir vainīga pie visām bērnu problēmām- uzvedība, disleksija utt. Ja Tev ir tāda māte😵
08.09.2023 17:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits