Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
Neviens jau arī nezina cik viņš pats pelna u.t.t.
+ Viņš var norādīt oficālo algu tikai minimālo un pārējo smuki aploksnē saņemt!
Un pierādīt arī to nevar! Tā kā es zinu dažus vīriešus kas tā izdara, lai no viņa neplēstu baigo summu!
05.09.2023 10:37 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Hmmm1 @ 05.09.2023 10:37
Neviens jau arī nezina cik viņš pats pelna u.t.t.
+ Viņš var norādīt oficālo algu tikai minimālo un pārējo smuki aploksnē saņemt!
Un pierādīt arī to nevar! Tā kā es zinu dažus vīriešus kas tā izdara, lai no viņa neplēstu baigo summu!

Diez vai Marija pati maksā nodokļus. Nezinu, kā tagad, senāk nemaksāja. Vēlāk laikam abas ar Saulieti paņēma pie dziesmas, bet vismaz Sauliete tikai daļēji kaut ko nomaksāja.
Ar tādu nihilistisku attieksmi pret nodokļiem un neētisko attieksmi (piemēram, tagad pret karu) man 0 žēluma pret viņu.
Stulbene, ja pelnīja zelta kalnus, bet nespēja nekur šo naudu iekrāt vai ieguldīt.
05.09.2023 10:46 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
Neviens jau arī nezina cik viņš pats pelna u.t.t.
+ Viņš var norādīt oficālo algu tikai minimālo un pārējo smuki aploksnē saņemt!
Un pierādīt arī to nevar! Tā kā es zinu dažus vīriešus kas tā izdara, lai no viņa neplēstu baigo summu!

es arī zinu pāris kadrus, kas uz papīra pelna minimālo, tikai lai bijusī nevarētu neko vairāk noplēst bērnam. tādus kadrus es par vīriešiem neuzskatu.
05.09.2023 10:47 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
AnnnaMannna @ 05.09.2023 10:46

Diez vai Marija pati maksā nodokļus. Nezinu, kā tagad, senāk nemaksāja. Vēlāk laikam abas ar Saulieti paņēma pie dziesmas, bet vismaz Sauliete tikai daļēji kaut ko nomaksāja.
Ar tādu nihilistisku attieksmi pret nodokļiem un neētisko attieksmi (piemēram, tagad pret karu) man 0 žēluma pret viņu.
Stulbene, ja pelnīja zelta kalnus, bet nespēja nekur šo naudu iekrāt vai ieguldīt.

Kāds krāt 🤣 jārāda taču cik labi var dzīvot ar NL nopelnīto naudu, lai vairāk cilvēki pievienojas komandā.
Tur tas ceļojums, esot stāvoklī ar pēdējo, arī bija interesants. Cik atceros no viņas pašas stāstītā, ceļojuma laikā uz kartes pa 00.00 un pēkšņi ienāk nauda.
05.09.2023 10:54 |
 
Reitings 1354
Reģ: 18.12.2022
KurVag123 @ 05.09.2023 09:11
Jā, diez vai tie ir 1500 eiro mēnesī (kas būtu no katra pa 750), bet arī šis sadalījums puse uz pusi Marijas gadījumā nav taisnīgs, jo bērns 24/7h ir ar viņu vai viņas “saorganizētajām” personām. Sadalījums puse uz pusi būtu godīgs, ja Kristaps Neitu ņemtu 2 nedēļas mēnesī. Tad jā, neviens vecāks neko nav parādā un neviens nevienam neko nemaksā. Bet šajā gadījumā, ja viņai būtu jāalgo aukle, cik tas izmaksātu? Kāda ir aukles stundu likme? Tur jau arī salasītos vairāki desmiti, ja ne simti eiro. Un strādājošam vecākam vienam pašam, kuram nav varbūt omīšu un opīšu vai tādas Diānas, ir jāalgo aukles, lai varētu pelnīt iztiku vai arī aizbraukt atpūsties kādreiz bez bērniem, tas ir normāli un tas maksā. Marijas gadījumā viņa nevar atstāt Kristapam bērnu bezmaksas, jo viņa vienkārši nav bērna dzīvē. Viegli spriest no pilnas ģimenes skatu punkta, kur ir divi pelnītāji un divi pieskatītāji, tad tiešam var likties, ka bērns neko daudz nemaksā.
KurVag123 @ 05.09.2023 09:11
Jā, diez vai tie ir 1500 eiro mēnesī (kas būtu no katra pa 750), bet arī šis sadalījums puse uz pusi Marijas gadījumā nav taisnīgs, jo bērns 24/7h ir ar viņu vai viņas “saorganizētajām” personām. Sadalījums puse uz pusi būtu godīgs, ja Kristaps Neitu ņemtu 2 nedēļas mēnesī. Tad jā, neviens vecāks neko nav parādā un neviens nevienam neko nemaksā. Bet šajā gadījumā, ja viņai būtu jāalgo aukle, cik tas izmaksātu? Kāda ir aukles stundu likme? Tur jau arī salasītos vairāki desmiti, ja ne simti eiro. Un strādājošam vecākam vienam pašam, kuram nav varbūt omīšu un opīšu vai tādas Diānas, ir jāalgo aukles, lai varētu pelnīt iztiku vai arī aizbraukt atpūsties kādreiz bez bērniem, tas ir normāli un tas maksā. Marijas gadījumā viņa nevar atstāt Kristapam bērnu bezmaksas, jo viņa vienkārši nav bērna dzīvē. Viegli spriest no pilnas ģimenes skatu punkta, kur ir divi pelnītāji un divi pieskatītāji, tad tiešam var likties, ka bērns neko daudz nemaksā.
tikai šīs viss iet pretrunā ar pašu nl dāmu teikto, ka tas ir ideāls darbs mammām - stay @home darbs, nav piesaiste noteiktu stundu utt.
05.09.2023 10:58 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
KurVag123 @ 05.09.2023 10:36

Tā arī ir. Tur privāti tika runāts daudz un ilgi, ja pat vecākus iesaistīja. Cik saprotu, te jau ir redzamas sekas neveiksmīgai komunikācijai.
Interesanti liekas, ka arī Kristapa radi, kas ir Latvijā, neliekas ne zinis par Neitu, jo nav redzēts, ka kāds no viņiem būtu paņēmis Neitu pie sevis vai ciemojies. Tā pati pieminētā Kristapa māte... Kādēļ tā?
tur apakšā ir visticamāk komunikàcija. Ir viena kundzīte, kas arī sūdzas par nepietiekamiem maksājumiem no tēva puses, bet nevienam jau pati nestāsta, ka periodiski liegusi tēvam komunikāciju un saskarsmi ar bērnu. Bloķējusi telefonu utt. Viena pagale nedeg kā saka.
05.09.2023 11:03 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
amnēzija @ 05.09.2023 10:37

Pašas grābekļi. Logopēds arī bija bez čeka. Ja grib kaut ko pieprasīt vairāk, visam vajag čekus. VISAM. Diemžēl, tikai tā kaut ko var pierādīt, ka tā summa ir x reizes lielāka nepieciešama nekā tiek maksāts.
tas logopēds viņai nobijās dot čeku, sākumā iedeva, pēc tam pārdomāja un rāva čeku ārā no rokām, Marija ar čeku bēga prom! Droši vien nobijās, ka nāks vid pārbaudes par nodokļiem.
05.09.2023 11:05 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Nitaris @ 05.09.2023 11:05
tas logopēds viņai nobijās dot čeku, sākumā iedeva, pēc tam pārdomāja un rāva čeku ārā no rokām, Marija ar čeku bēga prom! Droši vien nobijās, ka nāks vid pārbaudes par nodokļiem.

Es no stāstītā sapratu, ka viņa iepriekš bez čeka gāja. Un pēdējā reizē paprasīja, ka gribētu čeku. Un tad tur kaut kas viņām abām nogāja greizi.
05.09.2023 11:07 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
Tak pati Marija vēlējās bērnus un tgd raud!
Cik daudz sievietes ir izdzīvojušas bez alimentiem. Man pat ģimenē sievietes bērnus ir perfekti izaudzinājušas bez visiem tiem alimentiem un strādājot normālu darbu nevis kkādā NL... Tak, lai šī vienreiz atver savas acis, ka ar NL vairs nevarēs nopelnīt. vakar story laimīga , ka šai ienāca nauda no NL, bet nosvītroja cik daudz. Agrāk baigi rādīja, tgd slēpj.
Man īsti nav viņas žēl. Katrs bērns no sava veča. jēga?? Vai normāli nevar sākt dzīvot ar vienu vīrieti un viss? Vai viens un tas pats P****s apnīk? :D
Mēs jau nezinam arī to kāpēc Neita tēvs arī ir aizgājis prom no viņas un nepalīdz ar tām naudām. Tur jau liekas, ka pati Marija ir vainīga +apvaino viņa bērna tēvu instagram, kur viņai noteikti seko Neita skolas biedru vecāki. Vai tiešām kauns nav????
05.09.2023 11:10 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
iiieviiite @ 05.09.2023 10:47

es arī zinu pāris kadrus, kas uz papīra pelna minimālo, tikai lai bijusī nevarētu neko vairāk noplēst bērnam. tādus kadrus es par vīriešiem neuzskatu.

Diemžēl 100% nevar uzticēties ne vienai, ne otrai pusei. Ir sievietes, kuras tos uzturlīdzekļus izmanto savtīgos nolūkos, diemžēl. Un šajās vecāku "spēlītēs" cietēji ir bērni..
05.09.2023 11:12 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.06.2023
tikai šīs viss iet pretrunā ar pašu nl dāmu teikto, ka tas ir ideāls darbs mammām - stay @home darbs, nav piesaiste noteiktu stundu utt.

Tas, ka viņas tur saistībā ar NL, katru dienu iet pretrunās, tas pat nav apspriežams. Man tas darbs galīgi nesimpatizē. Tur ir jābūt naivam, lai tajā visā iesaistītos un noticētu viņu pasakām par vieglu peļņu. Arī Marijas dzīvesveids man nesimpatizē, nē, bet Kristaps ar savu uzvedību un bērna neredzēšanu n-to gadu laikā, man simpatizē vēl mazāk.
Marija šobrīd manās acīs pārstāv visas sievietes, kuras audzina bērnu vienas un kuru bērnus man no sirds ir žēl, jo es zinu, kādas ir sekas, kad tu kā bērns esi atstumts un nemīlēts. Lai cik burvīgs būtu, viens vecāks nekad nevarēs aizpildīt to, ka otrs izvēlējās nepiedalīties tavā dzīvē. Tā jebkurā gadījumā ir trauma, zemapziņā vai apzināta. Labi, ja neatsāj sekas. Neita gadījumā var redzēt, ka atstāj (agresivitāte u.c. problēmas).
05.09.2023 11:15 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.06.2023
Diemžēl 100% nevar uzticēties ne vienai, ne otrai pusei. Ir sievietes, kuras tos uzturlīdzekļus izmanto savtīgos nolūkos, diemžēl. Un šajās vecāku "spēlītēs" cietēji ir bērni..

Jā, diemžēl. Man ir ļoti žēl Neita, no sirds dziļumiem.
05.09.2023 11:16 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
KurVag123 @ 05.09.2023 11:16

Jā, diemžēl. Man ir ļoti žēl Neita, no sirds dziļumiem.

Man arī. Nožēlojama vīrietis, kurš nevar atlidot satikt bērnu kaut vairākas reizes gadā! Nedzīvo viņš citā kontinetā un pat, ja dzīvotu… Pretīgs vīrietis!
05.09.2023 11:22 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
KurVag123 @ 05.09.2023 11:15

Tas, ka viņas tur saistībā ar NL, katru dienu iet pretrunās, tas pat nav apspriežams. Man tas darbs galīgi nesimpatizē. Tur ir jābūt naivam, lai tajā visā iesaistītos un noticētu viņu pasakām par vieglu peļņu. Arī Marijas dzīvesveids man nesimpatizē, nē, bet Kristaps ar savu uzvedību un bērna neredzēšanu n-to gadu laikā, man simpatizē vēl mazāk.
Marija šobrīd manās acīs pārstāv visas sievietes, kuras audzina bērnu vienas un kuru bērnus man no sirds ir žēl, jo es zinu, kādas ir sekas, kad tu kā bērns esi atstumts un nemīlēts. Lai cik burvīgs būtu, viens vecāks nekad nevarēs aizpildīt to, ka otrs izvēlējās nepiedalīties tavā dzīvē. Tā jebkurā gadījumā ir trauma, zemapziņā vai apzināta. Labi, ja neatsāj sekas. Neita gadījumā var redzēt, ka atstāj (agresivitāte u.c. problēmas).

Saki, ka tikai Neita tēvs ir vainīgs? Pie Neita problēmām līdzvainīgi abi vecāki. Tēvs negrib iesaistīties bērna dzīvē emocionāli un pietiekami daudz finansiāli. Bet māte staigule. Reāli paskaitiet, cik daudz reizes Neitam bija jāpiedzīvo jauna vīrieša ienākšana ģimenē, šķiršanās un atkal saiešana. Tikai no tā, ko ar neregulāru sekošanu zinu es - divreiz Rafa un trīsreiz Robčiks. Vienreiz Robčiks paralēli Rafam. Viss bērna acu priekšā. Viss ar tādām drāmām, klaigām, asarām. Viņa par bērnu emocionālo labsajūtu nedomā. Netiek dota tam bērnam stabilitāte, pat netiek bērnam saprotamā valodā izskaidrots, kas katrā situācijā noticis.
Parasti mammas aizsargā savus bērnus no šādām attiecību peripētijām, otrajā naktī nevelk svešu vīrišķi uz mājām, netaisa nākamos bērnus no kura katra utt.
Marija nepārstāv vientuļās mammas. Daudzas vientuļās mammas ir sakarīgākas un mīlošākas.
05.09.2023 11:23 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
amnēzija @ 05.09.2023 11:12

Diemžēl 100% nevar uzticēties ne vienai, ne otrai pusei. Ir sievietes, kuras tos uzturlīdzekļus izmanto savtīgos nolūkos, diemžēl. Un šajās vecāku "spēlītēs" cietēji ir bērni..

Ja ir runa par tiem 1500 vai citu lielu summu, jā, bet šādus attaisnojumus, ka sieviete savtīgi izmanto uzturlīdzekļus, parasti saka arī vīrieši, kas maksā minimālo vai tuvu minimālajam. Tur sieviete var izmantot tikai savām vajadzībām to naudu, ja ir atkarīgā, visu nodzer un bērnam netiek nekas, tādā gadījumā to bērnu jāatņem mātei un jāaudzina tēvam. Citādi nevar iedzīvoties uz tādiem uzturlīdzekļiem, jo bērnu ir jāapgādā. Vīriešiem tie attaisnojumi ļoti bieži ir stulbi.
Varbūt atkal kādam kaut kur izklausījās, ka aizstāvu Kristapu, bet esmu 100%, ka atbildība par bērniem ir abiem. Es tikai pret to, ka tiek aizmirsts, ka Marija ir slikta māte. Viņai arī būtu jāuzņemas atbildība par bērnu.
05.09.2023 11:33 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.06.2023
Saki, ka tikai Neita tēvs ir vainīgs?

Nē, nesaku gan, ka tikai. Domāju, ka Neitam būtu mazāk traumu, ja vien Kristaps piedalītos viņa dzīvē (nevis nebūtu nemaz, dzīvojot kopā ar Mariju). Marija vispār manās acīs ir bezatbildīga, bet domāju, ka savus bērnus viņa mīl.
Es jau rakstīju, ka Marijas dzīvesveids man nesimpatizē, bet viņa vismaz ir klātesoša Neita dzīvē, rūpējās par viņu, kā nu prot un ar to manās acīs jau ir augstākā pozīcijā, nekā tēvs, kurš Neitu nav redzējis vairākus gadus.
05.09.2023 11:42 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Nu var jau izdomāt stulbu atrunu kāpēc nemeklē aukli, jo viņa neuzticoties, aha un, tad katru otro dienu meklē IG aukli, kas ir daudz drošāk😀 Katru reizi bez maz vai jauna pieskatītāja ir daudz drošāka😀 Var jau muldēt, bet nevajag jau dir**. Ja jau esi tik atkāta, tad tā arī pateiktu, ka nevar atļauties, vai mēģina ieekanomēt naudu.
05.09.2023 11:42 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
magdalena333 @ 05.09.2023 11:42
Nu var jau izdomāt stulbu atrunu kāpēc nemeklē aukli, jo viņa neuzticoties, aha un, tad katru otro dienu meklē IG aukli, kas ir daudz drošāk? Katru reizi bez maz vai jauna pieskatītāja ir daudz drošāka? Var jau muldēt, bet nevajag jau dir**. Ja jau esi tik atkāta, tad tā arī pateiktu, ka nevar atļauties, vai mēģina ieekanomēt naudu.

Jā, atstāt pie nepazīstamām sekotājām ir “daudz drošāk” :D
Man vienīgajai liekas vulgāri, ka Katrīnei tie milzu pupi bieži duras tieši kamerā un krūšu gali redzami izspiežas?
05.09.2023 11:45 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Un atkal pretrunas, viņa varot atstāt tikai pie pazīstamiem, tajā pašā laikā atstāj pie kaut kādas sekotājas, jo tak tad, kad svarīgs tusiņš, tad tomēr piemirstās savi principi😀Un hallo, vai draudzene nav tā pati paziņa? Viņas draudzene (?) bļāvusi uz Neitu, tāpēc viņa varot atstāt tikai pie paziņām (?), bet nu, ja ļoti vajag, tad tomēr pie kādas sekotājas, kas piesakās😀😀😀
05.09.2023 11:50 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
AnnnaMannna @ 05.09.2023 11:33

Ja ir runa par tiem 1500 vai citu lielu summu, jā, bet šādus attaisnojumus, ka sieviete savtīgi izmanto uzturlīdzekļus, parasti saka arī vīrieši, kas maksā minimālo vai tuvu minimālajam. Tur sieviete var izmantot tikai savām vajadzībām to naudu, ja ir atkarīgā, visu nodzer un bērnam netiek nekas, tādā gadījumā to bērnu jāatņem mātei un jāaudzina tēvam. Citādi nevar iedzīvoties uz tādiem uzturlīdzekļiem, jo bērnu ir jāapgādā. Vīriešiem tie attaisnojumi ļoti bieži ir stulbi.
Varbūt atkal kādam kaut kur izklausījās, ka aizstāvu Kristapu, bet esmu 100%, ka atbildība par bērniem ir abiem. Es tikai pret to, ka tiek aizmirsts, ka Marija ir slikta māte. Viņai arī būtu jāuzņemas atbildība par bērnu.

Ne vienmēr tas ir gadījums par uzturlīdzekļu nodzeršanu. Ir dzirdēti citi stāsti. Un tādu stāstu dēļ, uzturlīdzekļu maksātājam bieži vien nav uzticības otrai pusei, tāpēc arī tā visa mahinācija ar mazāku ienākumu uzrādīšanu. Bet kā jau iepriekš minēju, šo visu situācijas rezultātā cietēji ir bērni nevis vecāki, kuri nevar vienoties par summu.
05.09.2023 12:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits