Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
EmilijaArm @ 04.09.2023 20:03
Kur tā forumiete, kura regulāri ap šo laiku iemeta jaunākās NL kvalifikācijas? Katru mēnesi viņu gaidu :)

Pāris lapas iepriekš jau ir bijis iemests.
04.09.2023 20:06 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
mon_moiselle @ 04.09.2023 18:36

Jādzīvo ir atbilstoši savam dzīves līmenim. Ja viņa paņemtu villu kredītā un nopirktu Bentliju, tad arī Kristapam jāmaksā puse no villas kredīta un Bentlija? Nu ne taču! Viņam kā tēvam ir jāmaksā alimenti proporcionāli saviem ienākumiem, nevis atbilstoši vienas vieglas uzvedības sievietes ekspektācijām par instagrammīgu dzīvi

Nepārspīlē, es vismaz pamatā dzirdu , ka viņa prasa naudu par Neita vajadzībām nevis par māju, vai mustangu. Goda vārds besī , ka var pašas kautko izdomāt un kladzināt. Marija nav svētā govs , jau iepriekš rakstīju, ka nepatīk viss pasniegšanas veids , bet vēljauprojām pamatā uzskatu , ka viņai ir 100% taisnība. Šaubos , ka Kristaps galīgs ubags ar pamatalgu ārzēmēs. Domāju, ka zin ko un cik var prasīt.
Labi , es te negribu ne ar vienu strīdēties . Tēma tāda kur katram savs viedoklis. Paldies par uzmanību , es palieku pie sava!
04.09.2023 20:16 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Zebradivi, par kādām tikai bērna vajadzībām vajag 1500€+ mēnesī. Cik viņas bērns noēd 500€ mēnesī, 500€ mēnesī apģērbā, 500€ mēnesī ārstiem (viņš ir tik slims, ka vajag nez kādus speciālistu, ka nevar aizvest pie valsts apmaksāta ārsta)? Nu un tad vēl tos papildus + pieskaitām pārējiem kaut kādiem izdevumiem! Vai tiešām Tev šāda summa nešķiet izšķērdība? Man personīgi, kura audzina arī dislektiķi, pabeidza jau skolu, ir pusaudzis ar noteikti vairāk vajadzībām kā Neita 8 gados, ēd vairāk kā Neits, nodarbojas ar profesionālu sportu (principā ar dārgāko sporta veidu Latvijā), nav tuvu tadas izmaksas par viņu mēnesī, ok nav arī gluži 360€ mēnesī, bet 500€ pietiek (treniņi paņem lielāko naudu). Jāsaka, laikam dzīvojam šausmīgi turīgā valstī, ka priekš bērna 360€ mēnesī neesot vispār nekas, un 1500+ skaitās pilnīgi normāla summa vienam bērnam, un nebūt tā nav izšķērtība! Diez cik Neitam jau vajadzēs pusaudžu gados 2500€? Sāksim ar to, lai tas Neits izaug un pats sev vēl spēj nopelnīt kaut 1000€, jo daudzi 20gadnieki nenopelna pat tik, bet paši īrē un izdzīvo, a te 8 gadniekam redz 1500€ pa īsu vēl 😀
04.09.2023 20:46 |
 
Reitings 1798
Reģ: 13.09.2021
magdalena333 @ 04.09.2023 20:46
Zebradivi, par kādām tikai bērna vajadzībām vajag 1500€+ mēnesī. Cik viņas bērns noēd 500€ mēnesī, 500€ mēnesī apģērbā, 500€ mēnesī ārstiem (viņš ir tik slims, ka vajag nez kādus speciālistu, ka nevar aizvest pie valsts apmaksāta ārsta)? Nu un tad vēl tos papildus + pieskaitām pārējiem kaut kādiem izdevumiem! Vai tiešām Tev šāda summa nešķiet izšķērdība? Man personīgi, kura audzina arī dislektiķi, pabeidza jau skolu, ir pusaudzis ar noteikti vairāk vajadzībām kā Neita 8 gados, ēd vairāk kā Neits, nodarbojas ar profesionālu sportu (principā ar dārgāko sporta veidu Latvijā), nav tuvu tadas izmaksas par viņu mēnesī, ok nav arī gluži 360€ mēnesī, bet 500€ pietiek (treniņi paņem lielāko naudu). Jāsaka, laikam dzīvojam šausmīgi turīgā valstī, ka priekš bērna 360€ mēnesī neesot vispār nekas, un 1500+ skaitās pilnīgi normāla summa vienam bērnam, un nebūt tā nav izšķērtība! Diez cik Neitam jau vajadzēs pusaudžu gados 2500€? Sāksim ar to, lai tas Neits izaug un pats sev vēl spēj nopelnīt kaut 1000€, jo daudzi 20gadnieki nenopelna pat tik, bet paši īrē un izdzīvo, a te 8 gadniekam redz 1500€ pa īsu vēl ?

Klau, man personīgi ir pilnigi vienalga cik viņa prasa. Nebeigšu atkārtot , ka tēvam ir jāmaksā un 180€ ir par maz. Kristaps ar bērnu nepavada laiku vispār necik. Viņš viņu nekur nevadā. Ne pie maksas , ne bezmaksas speciālista.
Man šķiet, ka jūsu problēma ir tā , ka tā ir Marija.
Un vēl es uzskatu , ka tas cik Neitam
būs vajadzīga nauda pusaudžu gados , nav mūsu darīšana. Jo es arī neesmu dzirdējusi, ka viņa tev naudiņu prasītu. Pieļauju , ja Kristaps nebūtu tā ņirgājies, nemaksājis vispār, kavējis termiņus , tad šis viss nemaz nebūtu.
04.09.2023 21:24 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Pagaidām izskatās, ka Egitai pēc kvalifikācijas tas Business Community nemaz nespīd. Tur piedalās no B3, bet viņai ir B1.
04.09.2023 21:54 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Kā tieši Kristaps ņirgājās? Redzēju Telegram sarakstes, ņirgāšanos neredzēju, it īpaši, ja iedomājas, kā Marija ar viņu komunicē. Pati Marija teica, ka visu laiku maksājis, sākumā kā abi norunāja, pēc tam mazāku summu, uz ko viņa piekrita. Problēma ar to, ka skaitīja katru reizi citos datumos un reizēm menesi izlaida un nākamajā samaksāja par abiem. Tā vismaz pati Marija ir teikusi telegramā.
Tas ir slikti, bērnam vajadzīgi normāli, laicīgi samaksāti uzturlīdzekļi. Tomēr attaisnot Mariju? Manuprāt, viņa vispār par to runā tikai tādēļ, lai dabūtu skatījumus, bet patiesībā bērni neko daudz viņai nenozīmē.
Es pārtraucu viņai sekot, apskatos profilu pēc diviem gadiem un tur - vēl viena saiešana un šķiršanās ar Rafu, vēl viens bērns, vēl viens jauns štuceris. Ja viņai interesētu savi jau esošie bērni, nevis plānotu jaunus, bet parūpētos par Neita un Vitas garīgo veselību. Manuprāt, Neits ir nomests stūrī kā nevajadzīga rotaļlieta jau pirms Vitas piedzimšanas.
Par to, cik jāmaksā uzturlīdzekļi, tiesa tiks galā, skatoties viņas iesniegtos čekus. Neviens šeit nesaka, ka tēvam nav jāmaksā, bet ieteikumi par Pepco tādēļ, ka Marija raud, ka pēdējie aptuveni 20 eur uz konta (telegramā iepriekš). Kā saiet pēdējie padsmit eur ar viņas dzīvesveidu? Ja NL vairs nesniedz zelta kalnus un neko nav ietaupījusi, tad jāpārplāno dzīvesstils.
04.09.2023 22:13 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 04.09.2023 11:39
1. Tas, ka Kristapam ir jāmaksā lielāki alimenti 100% piekrītu.
2. Tas, ka viņam ir jāvelta laiks bērnam 100% piekrītu.
Bet tas, ka Marijai arī ir jākļūst par pieaugušu māti un jākļūst atbildīgākai arī ir skaidrs, pie tam, ja tik lepni visas valsts priekšā ziņoja, ka viņa bērnus dzemdē sev. Ir jāseko līdzi saviem tēriņiem, ir jāpiedomā kur un kā tērēt, bet viņa to regulāri saka, ka ai es nesekoju līdzi, ai es nezinu cik tur tas maksāja utt. Tā ir liela bezatbildība. Un, ja pašai ir nauda un grib tā dzīvot viss ok, bet, ja Tu ej otram prasīt finanses, tad ir jābeidz pašai uzvesties kā bērnam. Mums ģimenē ar finansēm ir ok, bet pat mums katru mēnesi ir noteikta summa, kas aiziet ēšanai, izglītībai, apģērbam, treniņiem, citiem izdevumiem utt., varbūt tāpēc es nesaprotu kā var vienkārši tā gadiem dzīvot ar nesakārtotām finansēm, un tādu pohujismu, pat vēl tagad, kad tās naudiņas nav vairs pietiekoši.
Šim 100%.
Tad, kad Marijai bija ziedu laiki NL, tad nevajadzēja neko ne no papika, ne Kristapa. Un tajos laikos viņa dzīvoja daudz šikāk. 3.bērns vēl nebija, bet ceļoja, ēda 3x dienā ārpus mājas, pirka visādus krāmus, vajag vai nevajag. Nopirka Mustang par 'miljons sapnim' + otra puse kredītā palika vai arī pati piemaksāja, drošvien ar domu, ka nopirks vēl vienu auto bērniem piemērotu, bet ziedu laiki beidzās.
Kāpēc viņa nepārdod vairs Mustangu un nenopērk ģimenes auto, kas neprasa tādus ieguldījumus? Neviens nevēlas pirkt sistu, zagtu un pa 23 tūkstošiem?
Marijai pienāktos alimenti, kas lielāki par 186 eiro mēnesī, bet nevajag pārspīlēt ar 1500 eiro mēnesī bērnam (vienam!!!). Ja pati neprot taupīt, tērēt, krāt un gudri rīkoties ar naudu, tad situācija ir bēdīga. Un pieprasīt alimentus visu laiku nevis tikai tad, kad trūkst nauda.
Ne forumniecēm ir tiesības lemt, kur un kā viņa dzīvo, bet ja grib dzīvot īrētā mājā un braukt ar Mustangu, kas visu laiku plīst, tad tā nauda, ko varētu novirzīt bērniem, tiek novirzīta lietām, kas liek mātei justies labi IG priekš statusa.
04.09.2023 22:16 |
 
Patīk
Reitings 40375
Reģ: 12.10.2022
Valdet @ 04.09.2023 14:11
Man šķiet Marija sapratusi, ka viņai ir trīs bērni un kad viņi ies skolā, būs auzas. Nepavilks finanses, tāpēc tagad pie šī visa pieķērusies klāt, izmisums, jo jūt, ka neko daudz klāt nedabūs. Plusā šobrīd ar mammu sastrīdējusies, pašai ar draudzenes palīdzību jātiek galā ar saviem 3 bērniem! Izmisums, nogurums, izdegšana… tāpēc indīgās piezīmes un neloģiski soļi. Bet visumā lai kā nepatiktu Marija - taisnība ir viņas pusē attiecībā uz tēviem. Abi par maz maksā viennozīmīgi un ir pelnījuši nosodījumu. Neviens ar varu nelika viņiem taisīt bēbjus ar Mariju, jāuzņemas taču atbildība! Kaut kādi jampampiņi.
Bet Marija grib vēl divus bērnus. Kur viņai prāts? Lai tiek galā ar esošajiem un nokārto visas formalitātes ar viņu tēviem.
Jā, vīriešiem ir jāuzņemas atbildība par bērniem, bet mātei tāpat. Ar Rafu viņiem nebija labas un stabilas attiecības, lai veidotu kopīgus bērnus, bet tur abas puses nez par ko domāja. Noteikti primāri ne par bērniem.
04.09.2023 22:30 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
AnnnaMannna @ 04.09.2023 22:13
Kā tieši Kristaps ņirgājās? Redzēju Telegram sarakstes, ņirgāšanos neredzēju, it īpaši, ja iedomājas, kā Marija ar viņu komunicē. Pati Marija teica, ka visu laiku maksājis, sākumā kā abi norunāja, pēc tam mazāku summu, uz ko viņa piekrita. Problēma ar to, ka skaitīja katru reizi citos datumos un reizēm menesi izlaida un nākamajā samaksāja par abiem. Tā vismaz pati Marija ir teikusi telegramā.
Tas ir slikti, bērnam vajadzīgi normāli, laicīgi samaksāti uzturlīdzekļi. Tomēr attaisnot Mariju? Manuprāt, viņa vispār par to runā tikai tādēļ, lai dabūtu skatījumus, bet patiesībā bērni neko daudz viņai nenozīmē.
Es pārtraucu viņai sekot, apskatos profilu pēc diviem gadiem un tur - vēl viena saiešana un šķiršanās ar Rafu, vēl viens bērns, vēl viens jauns štuceris. Ja viņai interesētu savi jau esošie bērni, nevis plānotu jaunus, bet parūpētos par Neita un Vitas garīgo veselību. Manuprāt, Neits ir nomests stūrī kā nevajadzīga rotaļlieta jau pirms Vitas piedzimšanas.
Par to, cik jāmaksā uzturlīdzekļi, tiesa tiks galā, skatoties viņas iesniegtos čekus. Neviens šeit nesaka, ka tēvam nav jāmaksā, bet ieteikumi par Pepco tādēļ, ka Marija raud, ka pēdējie aptuveni 20 eur uz konta (telegramā iepriekš). Kā saiet pēdējie padsmit eur ar viņas dzīvesveidu? Ja NL vairs nesniedz zelta kalnus un neko nav ietaupījusi, tad jāpārplāno dzīvesstils.

Precīzi par visu!
Viņai noteikti nevajag vēl bērnus, bet šī kā tāda kaķene - taisa tik jaunus bez kkādas sajēgas.
Esmu saklausījusi no tiem pazīstamajiem tēviem, kas maksā alimentus, ka nepatīk maksāt par sievas dzīvesveidu (un apšauba, vai tas tiešām aiziet bērniem). Droši vien foruma alimentu saņēmējas mani nolinčos, bet man būtu tāds pats domu gājiens.
Un viņa taču ir pierādījusi, ka neprot apieties ar naudu, iekrāt, taupīt. Kā tad - tādai vēl dot štukas mēnesī!
04.09.2023 22:44 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 04.09.2023 22:30
Bet Marija grib vēl divus bērnus. Kur viņai prāts? Lai tiek galā ar esošajiem un nokārto visas formalitātes ar viņu tēviem.
Jā, vīriešiem ir jāuzņemas atbildība par bērniem, bet mātei tāpat. Ar Rafu viņiem nebija labas un stabilas attiecības, lai veidotu kopīgus bērnus, bet tur abas puses nez par ko domāja. Noteikti primāri ne par bērniem.

Runājot par vēl diviem bērniem. Lai cik man tas "Ģimene burkā" Graudiņas dzīvesbiedrs liekas savdabīgs, tomēr man patika viņa atbilde uz to, ka viņa sieva gribot adoptēt vēl kādu bērnu. Doma bija tāda - sākumā jādomā par to kā mēs varam finansiāli nodrošināt jau esošos bērnus un tikai tad domāt vai mums jāadoptē vēl kāds.
05.09.2023 00:43 |
 
Reitings 5727
Reģ: 20.09.2022
Apple of my eye @ 04.09.2023 22:44

Precīzi par visu!
Viņai noteikti nevajag vēl bērnus, bet šī kā tāda kaķene - taisa tik jaunus bez kkādas sajēgas.
Esmu saklausījusi no tiem pazīstamajiem tēviem, kas maksā alimentus, ka nepatīk maksāt par sievas dzīvesveidu (un apšauba, vai tas tiešām aiziet bērniem). Droši vien foruma alimentu saņēmējas mani nolinčos, bet man būtu tāds pats domu gājiens.
Un viņa taču ir pierādījusi, ka neprot apieties ar naudu, iekrāt, taupīt. Kā tad - tādai vēl dot štukas mēnesī!

Daži gājieni, no IG storijiem spriežot, liek ļoti aizdomāties. Tāpēc es nebrīnos, ka vīrieši ir aizdomīgi.
Bet tas nemaina to faktu, ka vīrietim ir jāpalīdz finansiāli bērnu atbalstīt.
05.09.2023 00:51 |
 
Reitings 1354
Reģ: 18.12.2022
oioioi @ 04.09.2023 18:48

Bet vispār briesmīgi. Jebkurš, sava bērna mīlošs vecāks, grib lai viņa bērnam nekas netrūktu un b;utu viss vislabākais. Ja vecāki izšķiras, tad loģiski būtu, ka šāda vēlme paliek, jeb tad uzreiz savu bērnu arī vairs nevajag? Ja tēvs atsakās bērnam finansiāli palīdzēt, tad viņš to bērnu vienkārši nemīl vairs vai kā? Tie tēvi tak reāli stulbi. Kādā sakarā mātei vienai pašai ir jāuztur ABU bērns, ja ir notikusi šķiršanās?
Kas ir interesanti. Pirms gada vai diviem Sauliete runāja, ka starp Kasparu un meitām ir lieliskas attiecības. Otrais (šo varbūt arī saceru no šejienes baumām, tāpēc šo faktu take with a grain of salt, bet par attiecībām gan ļoti labi atceros) laikā kad piķis griezās tad Sauliete teica, ka viņai ex vīra naudu nevajag. Tagad pēkšņi sliktais ex-virs, meitas nesatiek, naudu nedod, kāzu dienā jau bija pārliecināta, ka kādreiz šķirsies. Un tas viss sakrīt ar laiku, kad noiets uz leju un kolēģe dara to pašu. Nebrīnītos ja gluži vienkārši publiski dzirdam tikai daļu. Zinot cik daudz viņa melo un noklusē par NL nebūtu brīnums, ja arī šeit daļa faktu ir izpušķoti. Ne velti arī virs neļāva (viņas pašas vārdiem sakot) piedalīties Pāļa bazārā, jo dzērumā var pateikt daudz ko lieku
05.09.2023 00:53 |
 
Reitings 1354
Reģ: 18.12.2022
amnēzija @ 05.09.2023 00:51

Daži gājieni, no IG storijiem spriežot, liek ļoti aizdomāties. Tāpēc es nebrīnos, ka vīrieši ir aizdomīgi.
Bet tas nemaina to faktu, ka vīrietim ir jāpalīdz finansiāli bērnu atbalstīt.
Precīzi teikts. Vīrietim ir jāatbalsta bērni, jo vairāk jo labāk savu spēju robežās. Bet prasīt 1500 par bērnu mēnesī izklausās pēc no pirksta izzīstas summas vai vēlmes uz bērna rēķina turpināt vieglu dzīvi. Varam ņemt ļoti primitīvi. 1500 eiro ir uz pusi vairāk kā vidējā alga uz rokas mēnesī 1 cilvēkam lv. Minimāliem alimenti ir 186€, te grozās baumas, ka esot bijusi noruna par 220€. Būtu jābūt pamatojumam kāpēc 1500€ un tāds pēkšņs lēciens, kur par 1 bērnu prasa vairāk kā viena otra ģimene pelna mēnesī
05.09.2023 01:03 |
 
Reitings 3163
Reģ: 30.01.2023
Nu ko, lai Marija nokārto 3+ karti. Būs lētāk elektrība vismaz
05.09.2023 07:22 |
 
Reitings 25079
Reģ: 21.10.2022
2biletes @ 05.09.2023 01:03
Precīzi teikts. Vīrietim ir jāatbalsta bērni, jo vairāk jo labāk savu spēju robežās. Bet prasīt 1500 par bērnu mēnesī izklausās pēc no pirksta izzīstas summas vai vēlmes uz bērna rēķina turpināt vieglu dzīvi. Varam ņemt ļoti primitīvi. 1500 eiro ir uz pusi vairāk kā vidējā alga uz rokas mēnesī 1 cilvēkam lv. Minimāliem alimenti ir 186€, te grozās baumas, ka esot bijusi noruna par 220€. Būtu jābūt pamatojumam kāpēc 1500€ un tāds pēkšņs lēciens, kur par 1 bērnu prasa vairāk kā viena otra ģimene pelna mēnesī

Piedevām , tiko storijos viņa teica : ,, pēc čekiem mēnesī par puiku sanākot 372 eur !! ,,
05.09.2023 07:24 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.06.2023
Tūlīt būs palags, bet lai iet. Meitenes, sievietes, jūs tiešām uzskatāt, ka viss šajā situācijā ir taisnīgi?
Pat rēķinot rupji, ja viņa īrētu dzīvokli paneļu mājā, ar vismaz 3 istabām, kurš nav “bomžatņiks”, tas būtu vismaz 500 eiro mēnesī, ziemā komunālie un citi maksājumi (TV, internets, gāze, elektrība u.c.) vismaz 300 mēnesī, tātad jau 800 eiro. Sadalam uz 4 (Marija + 3 bērni, un ja bērnu būtu mazāk, tad cipars uz vienu cilvēku būtu lielāks). Tie jau ir 200 eiro uz cilvēku, tikai pamatvajadzību nosegšanai, kuros neietilpst pat pārtika. Par ēdienu runājot, viņu gadījumā tas nav “lieks zupas šķīvis”, jo Marija negatavo, viņai tam nav laika (jā, tas ir akmens viņas virzienā, jo pašiem gatavot IR ekonomiski izdevīgāk), bet arī gatavojot, bieži vien bērni neēd to, ko ēd vecāki. Neitam varbūt negaršos lasis ar dārzeņiem, drīzāk viņš izvēlēsies nagetus ar frī kartupeļiem vai makaronus ar desiņām. Tā ir papildus pārtika un pārtika tagad nav lēta, jūs taču pašas to zināt. Pieņemsim pārtikai tīri uz Neitu Marija tērēs ap 100 eiro mēnesī, tie kopā jau ir 300 eiro uz cilvēciņu. Apģērbs, izklaides ārpus mājas, rotaļlietas, dāvanas draugiem, zāles, ārsti, privātskolotāji, pulciņi – tas viss arī maksā, katram pēc finansēm, nezinu, cik tas ir Marijas gadījumā, pieņemsim, 100 eiro. Tātad, pat vienkārši rēķinot, viens bērns izmaksā vairāk, nekā 186+186.
05.09.2023 09:10 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.06.2023
Jā, diez vai tie ir 1500 eiro mēnesī (kas būtu no katra pa 750), bet arī šis sadalījums puse uz pusi Marijas gadījumā nav taisnīgs, jo bērns 24/7h ir ar viņu vai viņas “saorganizētajām” personām. Sadalījums puse uz pusi būtu godīgs, ja Kristaps Neitu ņemtu 2 nedēļas mēnesī. Tad jā, neviens vecāks neko nav parādā un neviens nevienam neko nemaksā. Bet šajā gadījumā, ja viņai būtu jāalgo aukle, cik tas izmaksātu? Kāda ir aukles stundu likme? Tur jau arī salasītos vairāki desmiti, ja ne simti eiro. Un strādājošam vecākam vienam pašam, kuram nav varbūt omīšu un opīšu vai tādas Diānas, ir jāalgo aukles, lai varētu pelnīt iztiku vai arī aizbraukt atpūsties kādreiz bez bērniem, tas ir normāli un tas maksā. Marijas gadījumā viņa nevar atstāt Kristapam bērnu bezmaksas, jo viņa vienkārši nav bērna dzīvē. Viegli spriest no pilnas ģimenes skatu punkta, kur ir divi pelnītāji un divi pieskatītāji, tad tiešam var likties, ka bērns neko daudz nemaksā.
05.09.2023 09:11 |
 
Reitings 175
Reģ: 15.06.2023
Jā, protams, Marija tagad var sākt iepirkties pepco vai humpalās (nekas nav pret pepco vai humpalām), nevis zarā, braukt ar sabiedrisko, nevis mustangu (mustangs vispār bija dīvaina izvēle, bet ne par to), dzīvot sērijveida mājā, nevis Mārupē (kas būtu viņai atbilstošāk), ēst vienkāršu ēdienu, nevis lasi utt., bet vai tas ir tas, ko Kristaps pats novēl savam bērnam? Man bērns vienmēr ir kā motivācija pelnīt vairāk, darīt vairāk, lai viņam visu nodrošinātu pašu labāko. Un visām, kas aizstāv Kristapu, man tas tiešām šķiet dīvaini. Man pilnīgi vienalga, kā Marija ar viņu diskutē privāti, jo pāri visam stāv un galvenais rādītājs ir tas, ka viņš neapciemo bērnu un tas viņam nav aizliegts ne likumiski nekā citādāk, viņš to vienkārši nedara, jo negrib. Atrod labākus veidus, kā tērēt savu laiku un finanses. Viņš taču savu bērnu vispār nepazīst, lai spriestu par viņa veselības stāvokli vai raksturu, ja viņu pēdējo reizi ir redzējis, kad viņš vēl bija ratiņos. Marija noteikti Neitu iedotu Kristapam, ja šis tikai izrādītu interesi un atbrauktu uz Latviju. Ja pats atbraukt nevar, tad lai nodrošina visu finansiāli, lai bērnu “transportētu” pie sevis kaut vai uz pāris nedēļām (bet to vajadzeja vasarā darīt, tagad tomēr mācības), tādēļ man tiešām liekas dīvaini, ka atrodas sievietes, kas aizstāv.
Par daudz ko varu piekrist, bet pašā pamatā Marijai tomēr ir taisnība. Lai prasa vairāk, tiesa tāpat piespriedīs mazāk, bet tēma, kuru viņa pacēla ir ļoti aktuāla ļoti daudzām sievietēm Latvijā. Latvijā vīrieši, kuru vietā viņu bērniem maksā uzturlīdzekļu garantiju fonds, ir ap 50 tūkstošiem. Tad paskaitam cik daudzi ir tādi, kā Kristaps, kas formāli maksā minimumu, bet bērnu vispār nepazīst un ir tālēs zilajās? Tādi gan jau vēl vairāk. Tā ir aktuāla problēma un man prieks, ka par to runā.
05.09.2023 09:11 |
 
Reitings 2231
Reģ: 10.09.2021
KurVag123 tev miljons plusiņu. Uzrakstīji tik detalizēti un pareizi. Pilnīgi visas manas domas, tikai slinkums man bija rakstīt tik gari. Atkārtošos, lai kā nepatiktu Marija un viņas nepareizās izvēles, taisnība ir viņas pusē! Nu nevar un nedrīkst žēlot tādus jampampiņus kā Kristapu, nu fui.
05.09.2023 09:23 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
Piedevām , tiko storijos viņa teica : ,, pēc čekiem mēnesī par puiku sanākot 372 eur !! ,,

man liekas tu pārprati. viņa teica, ka tas ir limits, cik viņa drīkst tērēt, pēc summas tieši sanāk 186 reiz 2.
05.09.2023 09:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits