Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 5154
Reģ: 06.08.2014
Rumblerx @ 09.08.2023 09:59
Saulietes “īsto seju” bez filtriem un uz labojumiem varēja lieliski redzēt video, kur Signe Sproga veidoja make up uz Eglītes kāzām. Bēdīgi. Nepalīdz tur nekadi ne biodroni, ne Nl superkremi, palīdz tikai filtri ?

Es toreiz to pašu pamanīju. Cik viņa tur izskatījās dīvaini/slikti. Jo nu neesam pieradušas viņu bez filtriem redzēt. Kā lika to kosmētiku virsū, tā nekas īpaši neuzlabojās sejā. Un es pat neko neteiktu, ja tiešām beigtu tos filtrus maukt virsū un rādītu savu īsto seju dien dienā. Tā pati Miglāne. Nu nebūtu tad cilvēkiem jāšausminās par reālo izskatu, salīdzinot ar to izskatu ar filtriem.
09.08.2023 14:48 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
magdalena333 @ 09.08.2023 14:24
OMG, es nevaru to Marijas sūdzēšanos, nu kamon, Tu sēdi žēlojies Instagram par Neita disleksiju, bet, ko Tu esi darījusi lietas labā? Un es runāju no pieredzes, esmu izaudzinājusi dislektiķi, kuram pie tam bija arī lielas pareizrakstības problēmas, bet šogad pabeidza skolu. Oj smagi mums šos gadus gāja, bet, ja vēlas, lai bērns pabeidz skolu, tad ar čīkstēšanu to nepanāks. Vecākiem ir daudz jāiesaistās, tā ir bez maz mācīšanās ar bērnu kopā visus gadus līdz beigs skolu. Nu nevar 3 nedēļas pirms sākas skola sagādāt bērnam obligāto lasāmvielu un šausmināties, ka bērns nevar palasīt. Ar disleksiju ir jālasa regulāri, nedaudz, bet regulāri, bet nu es saprotu babuļa ir prom, un Marijai bija tik aizraujoša vasara ar ballītēm, ka tagad var tikai šausmināties, ka bērns nelasa. Sorry, bet man tagad izskatās, ka Neita nemācīšanās un uzvedības problēmas, viss tiks nogrūzts, jo viņam ir disleksija. Tā ir, ka realitāte iesit pļauku, ka māka nav tos bērnus piedzemdēt, bet viņus uzaudzināt, izskolot un pabarot!

Ja varētu aizliegt taisīt vairāk bērnus, tad viņai to vajadzētu
09.08.2023 14:59 |
 
Reitings 5721
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 09.08.2023 09:15
Ha ha. Jau pirmā mazā NL dāma- Signe nopublicēta salmugalvās? gaidu vēl, kas būs

Egita arī jau ir ar saviem biodrona un drainefekta stāstiem pie stūres.
09.08.2023 15:05 |
 
Reitings 5721
Reģ: 20.09.2022
magdalena333 @ 09.08.2023 14:24
OMG, es nevaru to Marijas sūdzēšanos, nu kamon, Tu sēdi žēlojies Instagram par Neita disleksiju, bet, ko Tu esi darījusi lietas labā? Un es runāju no pieredzes, esmu izaudzinājusi dislektiķi, kuram pie tam bija arī lielas pareizrakstības problēmas, bet šogad pabeidza skolu. Oj smagi mums šos gadus gāja, bet, ja vēlas, lai bērns pabeidz skolu, tad ar čīkstēšanu to nepanāks. Vecākiem ir daudz jāiesaistās, tā ir bez maz mācīšanās ar bērnu kopā visus gadus līdz beigs skolu. Nu nevar 3 nedēļas pirms sākas skola sagādāt bērnam obligāto lasāmvielu un šausmināties, ka bērns nevar palasīt. Ar disleksiju ir jālasa regulāri, nedaudz, bet regulāri, bet nu es saprotu babuļa ir prom, un Marijai bija tik aizraujoša vasara ar ballītēm, ka tagad var tikai šausmināties, ka bērns nelasa. Sorry, bet man tagad izskatās, ka Neita nemācīšanās un uzvedības problēmas, viss tiks nogrūzts, jo viņam ir disleksija. Tā ir, ka realitāte iesit pļauku, ka māka nav tos bērnus piedzemdēt, bet viņus uzaudzināt, izskolot un pabarot!

Šis mani arī pārsteidza. Diendienā darbojoties ar bērnu, taču ir jābūt novērojumam cik ātri lasa un kā lasa, un vai izlasīto saprot. Diezgan muļķīģi vilkt laiku līdz 8.augustam un tikai tad doties uz bibliotēku pēc grāmatām, kuras nepilna mēneša laikā bērns "varētu" izlasīt. Ja vienā!!!! grāmatā ir vairāk nekā 100lpp un līdz skolas sākumam ir 23 dienas. Lai izlasītu 100lpp, dienā jāizlasa vismaz 4lpp. A kur nu vēl visa grāmata!? 🫣
09.08.2023 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 39
Reģ: 02.05.2011
Man vienai liekas, kad Egitai kāzas davanas vecākiem un vedējiem tādas pašvakas bija?!?!
09.08.2023 18:57 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 09.08.2023 14:24
OMG, es nevaru to Marijas sūdzēšanos, nu kamon, Tu sēdi žēlojies Instagram par Neita disleksiju, bet, ko Tu esi darījusi lietas labā? Un es runāju no pieredzes, esmu izaudzinājusi dislektiķi, kuram pie tam bija arī lielas pareizrakstības problēmas, bet šogad pabeidza skolu. Oj smagi mums šos gadus gāja, bet, ja vēlas, lai bērns pabeidz skolu, tad ar čīkstēšanu to nepanāks. Vecākiem ir daudz jāiesaistās, tā ir bez maz mācīšanās ar bērnu kopā visus gadus līdz beigs skolu. Nu nevar 3 nedēļas pirms sākas skola sagādāt bērnam obligāto lasāmvielu un šausmināties, ka bērns nevar palasīt. Ar disleksiju ir jālasa regulāri, nedaudz, bet regulāri, bet nu es saprotu babuļa ir prom, un Marijai bija tik aizraujoša vasara ar ballītēm, ka tagad var tikai šausmināties, ka bērns nelasa. Sorry, bet man tagad izskatās, ka Neita nemācīšanās un uzvedības problēmas, viss tiks nogrūzts, jo viņam ir disleksija. Tā ir, ka realitāte iesit pļauku, ka māka nav tos bērnus piedzemdēt, bet viņus uzaudzināt, izskolot un pabarot!
Tas nekas. Pačīkstēs, cik grūta dzīve un ražos nākamos bērnus. Ar katru nākamo bērnu uzmanība tiek veltīta arvien mazāk vecākajiem, kas šajā gadījumā ir tik ļoti nepieciešams. Jāizaudzina esošie, jātiek galā ar problēmām un tad var domāt par vēl bērniem. Un zinot to, cik Marijai patīk izklaidēties, es nesaprotu, kāpēc viņa vēlas vēl bērnus pašlaik.
09.08.2023 20:12 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
Egitas gērl boss. :D
Egitai atkal viļņa apakša un gaida, kad tas beigsies. Bet viņa ļaujas un pārdzīvo, ka ir neproduktīva. :D Kas tas par murgu? Ja šādi domā, tad katra diena ir neproduktīva. Ko viņa dara bez pāris paciņu saiņošanām un Biodrone dzeršanas katru dienu?
Egita, to sauc par slinkumu, kā tu agrāk pati teici par CD.
09.08.2023 20:29 |
 
Reitings 126
Reģ: 16.04.2023
EsPati @ 09.08.2023 14:48

Es toreiz to pašu pamanīju. Cik viņa tur izskatījās dīvaini/slikti. Jo nu neesam pieradušas viņu bez filtriem redzēt. Kā lika to kosmētiku virsū, tā nekas īpaši neuzlabojās sejā. Un es pat neko neteiktu, ja tiešām beigtu tos filtrus maukt virsū un rādītu savu īsto seju dien dienā. Tā pati Miglāne. Nu nebūtu tad cilvēkiem jāšausminās par reālo izskatu, salīdzinot ar to izskatu ar filtriem.
Njā. Laikam tiešām biodrone nepalīdz nekam
09.08.2023 20:47 |
 
Reitings 1584
Reģ: 27.04.2023
Andakk @ 09.08.2023 18:57
Man vienai liekas, kad Egitai kāzas davanas vecākiem un vedējiem tādas pašvakas bija?!?!

Kāzas ir par dāvanām??? Vai tomēr par divu cilvēku mīlestību?🤯
09.08.2023 20:59 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
CallMeAnnika @ 09.08.2023 20:29
Egitas gērl boss. :D
Egitai atkal viļņa apakša un gaida, kad tas beigsies. Bet viņa ļaujas un pārdzīvo, ka ir neproduktīva. :D Kas tas par murgu? Ja šādi domā, tad katra diena ir neproduktīva. Ko viņa dara bez pāris paciņu saiņošanām un Biodrone dzeršanas katru dienu?
Egita, to sauc par slinkumu, kā tu agrāk pati teici par CD.
Egita tikusi IG salmugalvās- nu ta jāgaida ir atvainošanās storijs, ja vien viņa to darīs😁 negatīvs PR arī ir PR
09.08.2023 22:39 |
 
Reitings 5154
Reģ: 06.08.2014
magdalena333 @ 09.08.2023 14:24
OMG, es nevaru to Marijas sūdzēšanos, nu kamon, Tu sēdi žēlojies Instagram par Neita disleksiju, bet, ko Tu esi darījusi lietas labā? Un es runāju no pieredzes, esmu izaudzinājusi dislektiķi, kuram pie tam bija arī lielas pareizrakstības problēmas, bet šogad pabeidza skolu. Oj smagi mums šos gadus gāja, bet, ja vēlas, lai bērns pabeidz skolu, tad ar čīkstēšanu to nepanāks. Vecākiem ir daudz jāiesaistās, tā ir bez maz mācīšanās ar bērnu kopā visus gadus līdz beigs skolu. Nu nevar 3 nedēļas pirms sākas skola sagādāt bērnam obligāto lasāmvielu un šausmināties, ka bērns nevar palasīt. Ar disleksiju ir jālasa regulāri, nedaudz, bet regulāri, bet nu es saprotu babuļa ir prom, un Marijai bija tik aizraujoša vasara ar ballītēm, ka tagad var tikai šausmināties, ka bērns nelasa. Sorry, bet man tagad izskatās, ka Neita nemācīšanās un uzvedības problēmas, viss tiks nogrūzts, jo viņam ir disleksija. Tā ir, ka realitāte iesit pļauku, ka māka nav tos bērnus piedzemdēt, bet viņus uzaudzināt, izskolot un pabarot!

Un tagad viņa meklē visur citur vainu (šoreiz Pepijas grāmata), cik tā ir sarežģīta un cik viss tur ir slikti. Un ne tas, ka pati būtu pamatīgi ielaidusi visu šito padarīšanu.
Ja varbūt kādreiz viņa savam bērnam būtu vakarā pirms miega palasījusi kādu pasaku, tad zinātu, ka šādus un vēl interesantākus vārdus izmanto gan pieaugušo, gan bērnu grāmatās un tad šie vārdi nebūtu nekāds jaunums ne viņai, ne viņas bērnam. Tieši tāpēc iesaka bērniem lasīt priekšā pasakas, lai tās bagātinātu bērnu valodu. Nu izskatās, ka pašas Marijas valodu ar noderētu bagātināt.
Šeit tiešām pietiktu ražot bērnus. Jo viens ir piedzemdēt viņus, bet otrs, ka tas prasa daudz darba un uzmanības priekš tiem bērniem. Jo šī sūdzēšanās ir ārprātīgi kaitinoša. Nu vai, lai ņem mājmācību un privātskolotāju. Jo nevienai skolai/skolotājai nav pienākums individuāli ņemties ar šādiem grūti mācāmiem bērniem. Šeit vecākiem būtu kārtīgi pašiem jāpastrādā 🫵🏼
09.08.2023 23:01 |
 
Reitings 5721
Reģ: 20.09.2022
EsPati @ 09.08.2023 23:01

Un tagad viņa meklē visur citur vainu (šoreiz Pepijas grāmata), cik tā ir sarežģīta un cik viss tur ir slikti. Un ne tas, ka pati būtu pamatīgi ielaidusi visu šito padarīšanu.
Ja varbūt kādreiz viņa savam bērnam būtu vakarā pirms miega palasījusi kādu pasaku, tad zinātu, ka šādus un vēl interesantākus vārdus izmanto gan pieaugušo, gan bērnu grāmatās un tad šie vārdi nebūtu nekāds jaunums ne viņai, ne viņas bērnam. Tieši tāpēc iesaka bērniem lasīt priekšā pasakas, lai tās bagātinātu bērnu valodu. Nu izskatās, ka pašas Marijas valodu ar noderētu bagātināt.
Šeit tiešām pietiktu ražot bērnus. Jo viens ir piedzemdēt viņus, bet otrs, ka tas prasa daudz darba un uzmanības priekš tiem bērniem. Jo šī sūdzēšanās ir ārprātīgi kaitinoša. Nu vai, lai ņem mājmācību un privātskolotāju. Jo nevienai skolai/skolotājai nav pienākums individuāli ņemties ar šādiem grūti mācāmiem bērniem. Šeit vecākiem būtu kārtīgi pašiem jāpastrādā ??

Neviens no pieminētajiem vārdiem, kas grāmatā bijuši tik sarežģīti jau pirmajos teikumos, nemaz nav tik sarežģīti. Nekas neparasts. Un tas ir tikai normāli, ka lasot grāmatas iemācās jaunus vārdus. Arī man ir bijušas reizes, kad ir jāpaskaidro kāds vārds, ja es pati kādu neesmu zinājusi, noskaidroju tā vārda nozīmi un paskaidroju. Nekas traks nenotika 🤷‍♀️ ja vaina to vārdu izlasīšanā, tad nekas cits nelīdzēs kā tikai treniņš - lasīt, lasīt un vēlreiz lasīt. Tikai darot var iemācīties kaut ko darīt. Arī tiem, kuriem nav disleksija, ir grūtības atcerēties, saprast un izlasīt, bet ar regulāru darbu to var uzlabot.
Un ja grāmata priekš bērna par sarežģītu, šī var būt laba klausāmgrāmata pirms miega 😊
10.08.2023 00:11 |
 
Reitings 5721
Reģ: 20.09.2022
Vārdotāja @ 09.08.2023 22:39
Egita tikusi IG salmugalvās- nu ta jāgaida ir atvainošanās storijs, ja vien viņa to darīs? negatīvs PR arī ir PR

Mhm, atvainosies 🤣 kādu brīdi, pēc tā kā Anete viņu bija storijos izlikusi ar komentāru par melomāni, pie stūres braucot neko nefilmēja (ja arī filmēja, tad storijos nelika). Varbūt šoreiz būs tas pats.
10.08.2023 00:14 |
 
Reitings 291
Reģ: 06.05.2013
Kāda redzēja, kas Marijai par storiju bija ielikts,ko uzreiz izdzēsa?
10.08.2023 00:29 |
 
Reitings 2186
Reģ: 16.02.2021
amnēzija @ 10.08.2023 00:11

Neviens no pieminētajiem vārdiem, kas grāmatā bijuši tik sarežģīti jau pirmajos teikumos, nemaz nav tik sarežģīti. Nekas neparasts. Un tas ir tikai normāli, ka lasot grāmatas iemācās jaunus vārdus. Arī man ir bijušas reizes, kad ir jāpaskaidro kāds vārds, ja es pati kādu neesmu zinājusi, noskaidroju tā vārda nozīmi un paskaidroju. Nekas traks nenotika ?‍♀️ ja vaina to vārdu izlasīšanā, tad nekas cits nelīdzēs kā tikai treniņš - lasīt, lasīt un vēlreiz lasīt. Tikai darot var iemācīties kaut ko darīt. Arī tiem, kuriem nav disleksija, ir grūtības atcerēties, saprast un izlasīt, bet ar regulāru darbu to var uzlabot.
Un ja grāmata priekš bērna par sarežģītu, šī var būt laba klausāmgrāmata pirms miega ?

Man arī neviens no pieminētajiem vārdiem nelikās īpašs. Marijas lielākā problēma laikam ir saprast, ka viņa tomēr dzivo Latvijā nevis kādā krievu valodas runājošā valstī.
10.08.2023 00:56 |
 
10 gadi
Reitings 39
Reģ: 02.05.2011
KrūzīteDūzīte @ 09.08.2023 20:59

Kāzas ir par dāvanām??? Vai tomēr par divu cilvēku mīlestību??
Kāzas davanas ir domātas ka pateicība vecākiem par visu. Domāju , kad Egita varēja ko vērtīgāku izdomāt.
10.08.2023 09:33 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Andakk @ 10.08.2023 09:33
Kāzas davanas ir domātas ka pateicība vecākiem par visu. Domāju , kad Egita varēja ko vērtīgāku izdomāt.

Kas viņai bija dāvanās?
10.08.2023 09:54 |
 
Reitings 17558
Reģ: 30.05.2022
Facundo @ 10.08.2023 00:56

Man arī neviens no pieminētajiem vārdiem nelikās īpašs. Marijas lielākā problēma laikam ir saprast, ka viņa tomēr dzivo Latvijā nevis kādā krievu valodas runājošā valstī.
Ja būtu bērnam lasījusi priekšā grāmatas, jautājumu par vārdu nozīmi nebūtu. Te nu mamaša ļoti izblamējās. Marija - paplest kājas un pēc tam piedzemdēt tevi nepadara par māti, mamma ir tā, kas bērnus audzina! Pasakās taču šie vārdi ļoti bieži sastopami, tāda sajūta, ka Marija arī mucā augusi un pa spundi barota!
10.08.2023 10:57 |
 
Patīk
Reitings 40336
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 10.08.2023 00:11

Neviens no pieminētajiem vārdiem, kas grāmatā bijuši tik sarežģīti jau pirmajos teikumos, nemaz nav tik sarežģīti. Nekas neparasts. Un tas ir tikai normāli, ka lasot grāmatas iemācās jaunus vārdus. Arī man ir bijušas reizes, kad ir jāpaskaidro kāds vārds, ja es pati kādu neesmu zinājusi, noskaidroju tā vārda nozīmi un paskaidroju. Nekas traks nenotika ?‍♀️ ja vaina to vārdu izlasīšanā, tad nekas cits nelīdzēs kā tikai treniņš - lasīt, lasīt un vēlreiz lasīt. Tikai darot var iemācīties kaut ko darīt. Arī tiem, kuriem nav disleksija, ir grūtības atcerēties, saprast un izlasīt, bet ar regulāru darbu to var uzlabot.
Un ja grāmata priekš bērna par sarežģītu, šī var būt laba klausāmgrāmata pirms miega ?
Lai parāda, ka strādājot NL, var apvienot visu viegli un nauda nāk tāpat. Tad jau pieskatīt visus bērnus un vēl mācīt nav nekādas problēmas, bet izrādās, ka laika ir mazāk nekā strādājot "parastu" darbu. NL tik skaista un laba dzīve ir.
10.08.2023 11:35 |
 
Reitings 11455
Reģ: 05.03.2020
Ko Marija darīs, kad Diāna viņu pametīs (šī jau kādu laiku taisoties pie vīra uz ārzemēm pārvākties) un Robčiks būs jūrā? (cik saprotu kuģīšu sezona beigsies rudenī un šis laidīs uz lielajiem kuģiem strādāt?). Viņas mamma arī nebūs glābējs - atrada sev jaunus pieskatāmos (par samaksu).. a ko Marija?
10.08.2023 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits