Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 3964
Reģ: 08.09.2015
Nja, par Pēteri vāks, aiz cieņas pret jauno pāri, ja nav, ko vilkt mugurā, tad labāk vispār būtu palicis mājās. Bet nu sorry, vai tiešām vecim nav neviens uzvalks skapī? Man tas liekas dīvaini, pērk visu laiku visādus brendu sūdus tā ģimenīte, lai izrādītos, un tad nevar nopirkt vienu uzvalku🤦‍♀️ Pēteris vispār izskatās ļoti strauji noveco, es viņam dotu 42-45 gadus, un ne tikai sirmie mati, bet viss koptēls viņu padara daudz vecāku.
28.07.2023 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 10887
Reģ: 15.03.2012
magdalena333 @ 28.07.2023 11:15
Nja, par Pēteri vāks, aiz cieņas pret jauno pāri, ja nav, ko vilkt mugurā, tad labāk vispār būtu palicis mājās. Bet nu sorry, vai tiešām vecim nav neviens uzvalks skapī? Man tas liekas dīvaini, pērk visu laiku visādus brendu sūdus tā ģimenīte, lai izrādītos, un tad nevar nopirkt vienu uzvalku?‍♀️ Pēteris vispār izskatās ļoti strauji noveco, es viņam dotu 42-45 gadus, un ne tikai sirmie mati, bet viss koptēls viņu padara daudz vecāku.

Viens uzvalks ir pavisam noteikti, nesen taču pats precējās, tur drīzāk uzskatīja, ka tas tāds dārza partijs vien ir, tad var arī džinsās un ķitelī
28.07.2023 11:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
magdalena333 @ 28.07.2023 11:15
Nja, par Pēteri vāks, aiz cieņas pret jauno pāri, ja nav, ko vilkt mugurā, tad labāk vispār būtu palicis mājās. Bet nu sorry, vai tiešām vecim nav neviens uzvalks skapī? Man tas liekas dīvaini, pērk visu laiku visādus brendu sūdus tā ģimenīte, lai izrādītos, un tad nevar nopirkt vienu uzvalku?‍♀️ Pēteris vispār izskatās ļoti strauji noveco, es viņam dotu 42-45 gadus, un ne tikai sirmie mati, bet viss koptēls viņu padara daudz vecāku.

Domāju, ka situācija ar iepriekšējo saderināto un tagad šī nenomierināmā būtne, introvertam nav viegli.
28.07.2023 11:51 |
 
Reitings 8107
Reģ: 16.02.2021
Baigi uzēdušās Egitai. Labi, ja viņu skatās diendienā, es ticu, ka tur daudz ko komisku var ieraudzīt. Bet kāzas ļoti skaistas, intīmas, gaumīgas. Man vispār ir aizdoma, ka Katrīnei, Egitai un Marijai ir cita vienošanās ar NL augšgalu. Kad viss bruka un viņām bija pavisam knapas kvalifikācijas, tad viņas tur lielījās, ka kaut ko esot sarunājuši, izdomājuši, lai viss būtu labi; es precīzi neatceros. Bet domāju, par cik viņas bīda visu LV NL tīklu un cenšas iet uz Eiropu, un būsim reāli arī NL Europe ir tas pats Krievijas NL beigu galā, tad iespējams viņām par spīti sliktajām kvalifikācijām ir iedota arī cietā alga, tas ir izdevîgāk nekā visas šīs trīs dāmas zaudēt citam tīkla mārketingam. Jo nu Egita par savu 300€ bonusu nevarētu turpināt dzīvot privātmājā un atļauties auto. Domāju viņām vismaz 1000€ ir cietā alga plus tad tie kvalifikācijas bonusi pēc padarītā, par ko viņas nesaka, lai pārējos motivētu pelnīt un sasniegt kvalifikācijas. Neticu, ka visā NL visā pasaule nav neviena darbinieka ar darba līgumu. Tie paši grāmatveži tak tur nestrādā uz master kvalifikācijām, tur taču ir arī darbinieki ar normētu algu, varbūt viņām ir kas līdzīgs sarunāts kaut vai uz 1-2gadiem, kamēr ir šie grūtie laiki, lai nezaudētu Latvijas ietirgojumu caur viņām un viņas turpina rukāt.
28.07.2023 12:53 |
 
Reitings 8107
Reģ: 16.02.2021
Par Pētera džinsiem piekrītu, biju šokā ieraugot. Ja Oskars ir auksts pret Annu; tad ļoti žēl, viņa izskatās jauka meitenīte, cik sāpīgi un toksiski ir pavadīt bērnību tādā savā ziņā emocionālā terorā, kad labi var just, ka patēvs Tevi nemīl, nepieņem, taču mamma šo vīrieti mīl un ir brālis no patēva un brāli mīl, bet meiteni nē. Šausmīgi, domāju bērns to redz un tas sāp un nodara ilgtermiņa traumu, nepietiekamības sajūtu utt. Oskaram tiešām ir slikts vaibs caur video un bildēm.
28.07.2023 12:57 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Jūs redzējāt Kačas video, kur viņai Signe Sproga liek meikapu? Nevar nepamanīt gan Kačas mazliet nošļukušo sejas ādu vaigu rajonā, gan Signes silikonus.
Tā ir, ka visu laiku ar filtriem dāma filmējas..
28.07.2023 13:49 |
 
Reitings 17558
Reģ: 30.05.2022
Vārdotāja @ 28.07.2023 13:49
Jūs redzējāt Kačas video, kur viņai Signe Sproga liek meikapu? Nevar nepamanīt gan Kačas mazliet nošļukušo sejas ādu vaigu rajonā, gan Signes silikonus.
Tā ir, ka visu laiku ar filtriem dāma filmējas..
Vispār jau Signe par šo stāstīja. Tā kā viņai tika atklāts vēža gēns, tad viņa veica abu krūšu mastektomiju, lai samazinātu risku saslimt. Jā, tur tagad ir silikons, bet taču gaumīgs izmērs.
28.07.2023 13:55 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Kārena @ 28.07.2023 13:55
Vispār jau Signe par šo stāstīja. Tā kā viņai tika atklāts vēža gēns, tad viņa veica abu krūšu mastektomiju, lai samazinātu risku saslimt. Jā, tur tagad ir silikons, bet taču gaumīgs izmērs.
video paskatījies?- ne jau par silikoniem kā tādiem ir runa, bet par to, ka video redz ka tādi ir.
28.07.2023 14:07 |
 
Patīk
Reitings 40319
Reģ: 12.10.2022
Vucēna apraksta, ka viens bērns ir no iepriekšējās laulības un pārējie divi no Spānijas piedzīvojumiem. To varēja pateikt arī pieklājīgāk, ar cieņu pret bērniem.
28.07.2023 14:08 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Kamēr Vucēna stāsta, ka Vitai knupji nav bijuši vajadzīgi, tikmēr divgadīgajam bērnam joprojām abi pirksti pilnā garumā tiek zīsti… Crazy.
Un Katrīnes šī rīta paskats wow. 🥲
28.07.2023 14:13 |
 
Patīk
Reitings 40319
Reģ: 12.10.2022
Vucēna jau sapņo par vēl diviem bērniem. Tad jau drīzumā gaidāms paziņojums. Nesaprotu, kāpēc vajag tieši 5 bērnus, ja ar 3 jau ir problēmas un netiek galā? Nedomāju, ka Roberts vēlas nākamos 10 gadus pieskatīt tik daudz bērnus un nodarboties ar tiem.
28.07.2023 14:30 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Sievietem kuras ir veikusas mastektomiju ir loti gruti ielikt implantus, kas neizskatisies pec implantiem un tas nav shade, vienkarsi pec mastektomijas nepaliek jau baigi nekads audu daudzums, kas lautu so faktu noslept. Es zinu sievietes, kuram ir nacies likt implantus del mastektomijas un godigi, man nekad nebus nekas slikts sakams par sim sievietem, kaut vai ja vinas izvelesies +DD, kaut Z izmera krutis. Neuzskatu, ka tas ir vieta apspriest sadu sieviesu krusu izmerus/ implantus, jo savas krutis vinas ir zaudejusas, lai dzivotu.
28.07.2023 15:06 |
 
Reitings 5380
Reģ: 10.01.2023
Lilynim @ 28.07.2023 15:06
Sievietem kuras ir veikusas mastektomiju ir loti gruti ielikt implantus, kas neizskatisies pec implantiem un tas nav shade, vienkarsi pec mastektomijas nepaliek jau baigi nekads audu daudzums, kas lautu so faktu noslept. Es zinu sievietes, kuram ir nacies likt implantus del mastektomijas un godigi, man nekad nebus nekas slikts sakams par sim sievietem, kaut vai ja vinas izvelesies +DD, kaut Z izmera krutis. Neuzskatu, ka tas ir vieta apspriest sadu sieviesu krusu izmerus/ implantus, jo savas krutis vinas ir zaudejusas, lai dzivotu.
Jesus, Tu neiebrauci. Es runāju par to, ka pirms publicēt video, kur var redzēt krūtis, rētas utt- vajag paskatīties kā no malas izskatās. Un te nav runa par Signi, bet par Kaču, kura publicēja.
28.07.2023 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 10887
Reģ: 15.03.2012
Vasiļevskai tie ikrīta aizpampušie, izpūrušie storiji tiešām ir wooow 🤦‍♀️ var jau būt bez kosmētikas, bet ka tik bomzīgs paskats, nevienai citai tik traks "labrīt ar biodronu" nav redzēts
28.07.2023 15:54 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Vārdotāja @ 28.07.2023 15:32
Jesus, Tu neiebrauci. Es runāju par to, ka pirms publicēt video, kur var redzēt krūtis, rētas utt- vajag paskatīties kā no malas izskatās. Un te nav runa par Signi, bet par Kaču, kura publicēja.
. “ Nevar nepamanīt gan Kačas mazliet nošļukušo sejas ādu vaigu rajonā, gan Signes silikonus. “ saja konkretaja ieraksta ir tads shade thrown gan Katrinei, gan Signei. I pa seju, I pa silkoniem. OK saprotu, varbut nepatik redzet to tev un gan jau citiem ari ne, bet nezinu par ko tur sausminaties. Bet tas mans viedoklis. Tev savs. Viss ok 😊
28.07.2023 16:23 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.09.2019
Tās kuras seko Evitai Kalējai, neliekas ka viņa ir mazliet dīvaina? Viņai mūždien kautkas sāp.. 🤣 Plus tagad sūdzas par to ka viņai atseko instagramā. Dīvainīte.
28.07.2023 17:46 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
KrūzīteDūzīte @ 27.07.2023 18:12

Oskars ciest nevar Annu! Nekad neved uz skolu vai uz pulciniem! Vispar neforsi izturas

Nu un kas, ka neved uz skolu vai pulciņiem? Vai tad tēvs, kurš strādā un neved bērnus uz pulciņiem, nozīme to, ka necieš bērnu? 😀 kādas muļķības! Dīvaināk liekas, ja māte to visu nedara un nekad neviens nav redzējis māti. Bet arī tas nenozīmē, ka nemīl bērnus. Vienkārši kā kurā ģimenē pieņemts.
28.07.2023 20:44 |
 
Reitings 1924
Reģ: 31.08.2022
CallMeAnnika @ 28.07.2023 10:58
Egita nevar aiziet no NL, jo tad ex Sauliete un Vucena vairs nebūs draudzenes.

Bet viņas jau pašas gan jau saprot, ka vairs nav aršana ar to NL.
28.07.2023 20:49 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Danuta @ 27.07.2023 22:29

Pareizi uzrakstīji - ne kripatiņas laimes bija Oskara acīs. Un tas bija visdrausmīgākais. Eglītes vietā neliktu storijus, kur ir Oskars, jo izskatās drausmīgi. Goda vārds. Priekš kam šitā vajadzēja pazemoties, ja Oskaram šito visu nevajag.

Es gribu ticēt mīlestībai un tiešām ceru, ka viņiem ir mīlestība, bet Egitas vīram tiešām ir dzelzs auksts skatiens. Ne kripatiņas no maiguma. Tiešām gribētos zināt vai tāds tikai publiski vai tiešām ļoti ass un stīvs. Izskatās ka pati Egita viņa klātbūtnē nejūtas ērti un uzreiz sastingst. Varu derēt Egitai būtu blakus aktīvāks vīrietis arī lati Egita atplauktu. Bet nu, viņas izvēle, lai jau laimīga kopdzīvē!
28.07.2023 21:37 |
 
Reitings 8107
Reģ: 16.02.2021
Ja gribam piesieties, ballītē, kur ir Katrīne (viņa ir ciemos? Es ātri pašķīru bez skaņas, neklausījos ko runā, es arī tik bieži neskatos un neatpazīstu viņas māju) šausmīgs galda klājums. Kurš vēl šajā vecumā nokrauj galdu ar wolt traukiem?????? Plastmasas, papīra, vienalga. Parasti taču, ja uzņem ciemiņus, nevis ēd divatā ar vīru, tad tomēr visu servē no normāliem traukiem, paplātēm dēlîšiem, pārliek no tiem plastmasas uz saviem. Un kaviārs un metāla karote????? Wtf. Vai tad viņa nav kaviāra mīle, es man liekas tieši viņai esmu daud reiz redzējusi kaviāru storijos. Kāpec neviens viņai nepasaka, ka tas ir milzīgs nē. Cerams kāds viņai uzdāvinās kaviāra karotīti speciālo. 😀 parasti es nepiesienos par šādām lietām, bet šis bija ļoti dīvaini un mazliet prasti. 😂 bet kopumā man Katrīne patīk, man viņa šķiet skaista, saka visu kā ir un dara ko grib, liekas laba sieva un mamma. Biznesā gan es ar viņu negribētu sadarboties, man liekas grūti ar viņu normāli kādu konfliktu atrisināt, mazliet neadekvāta varētu būt, kad nepiekrīt otram.
28.07.2023 21:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits