Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 1353
Reģ: 18.12.2022
CallMeAnnika @ 31.03.2023 16:19
Egita tik lepni rāda, kā ēd sambuku un tā recepti.
Viss jau forši, garšīgi, bet Egita, vai tu atceries, ka stāsti gandrīz katru dienu, ka dzer Balto tēju un saldumus vispār neprasās? :D A te sambuks, kurā daudz karotes cukurs ir, jo garšo saldāku uztaisīt :D
tur izskatās ir pilnīgs čau. Labi būtu mazā "bite", kas tikko sākusi rukāt, bet te tak līdere ar lielu pieredzi, viena no karalienes labajām rokām. Tiešām nesaprot, ka pati rada antireklāmu savai precei?😂 Un ja pati tik tupa vai tiešām, kāda no kolēģēm nevar pačukstēt, jeb tiešām visas tur ir tik tupas vai tik augstprātīgas, ka domā, ka neviens nepamanīs un bildi kopā nesaliks?
31.03.2023 16:32 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 31.03.2023 16:19
Egita tik lepni rāda, kā ēd sambuku un tā recepti.
Viss jau forši, garšīgi, bet Egita, vai tu atceries, ka stāsti gandrīz katru dienu, ka dzer Balto tēju un saldumus vispār neprasās? :D A te sambuks, kurā daudz karotes cukurs ir, jo garšo saldāku uztaisīt :D

Karaliene jau viendien uz šo atbildēja, ka viņas arī taču ir cilvēki un ar visu balto tēju kaut kādus saldumus tomēr arī gribas, bet mazāk tos apēd kā tas bija iepriekš. Kaut kā tā 😀
Tikai nez kāpēc lielākoties, reklamējot to white tea, tiek teikts, ka saldumus vispār negribas..
31.03.2023 17:06 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
2biletes @ 31.03.2023 16:32
tur izskatās ir pilnīgs čau. Labi būtu mazā "bite", kas tikko sākusi rukāt, bet te tak līdere ar lielu pieredzi, viena no karalienes labajām rokām. Tiešām nesaprot, ka pati rada antireklāmu savai precei?? Un ja pati tik tupa vai tiešām, kāda no kolēģēm nevar pačukstēt, jeb tiešām visas tur ir tik tupas vai tik augstprātīgas, ka domā, ka neviens nepamanīs un bildi kopā nesaliks?

Dažas menedžeres, kuras mazajās kvalifikācijās, runā krietni labāk. Un vienā storijā pastāsta saprotami to vienu domu nevis mētājas no viena stāsta uz otru, šo to atkārtojot vairākkārt un beigās nepasakot neko jēdzīgu.
Baigi ilgi nesekoju Egitai, sākotnēji arī viņa tik haotiski runāja? Ja viņa NL jau ir 4 vai 5 gadi un runā tāpat kā sākumā, tad jau nav diez ko šajā ziņā transformējusies, kā pati mēdz to uzsvērt pēdējā laikā 😀 bet ja šāda haotiska runāšana ir parādījusies tikai tagad, tad šajā jomā ir riktīgs regress.
31.03.2023 17:15 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 31.03.2023 17:15

Dažas menedžeres, kuras mazajās kvalifikācijās, runā krietni labāk. Un vienā storijā pastāsta saprotami to vienu domu nevis mētājas no viena stāsta uz otru, šo to atkārtojot vairākkārt un beigās nepasakot neko jēdzīgu.
Baigi ilgi nesekoju Egitai, sākotnēji arī viņa tik haotiski runāja? Ja viņa NL jau ir 4 vai 5 gadi un runā tāpat kā sākumā, tad jau nav diez ko šajā ziņā transformējusies, kā pati mēdz to uzsvērt pēdējā laikā ? bet ja šāda haotiska runāšana ir parādījusies tikai tagad, tad šajā jomā ir riktīgs regress.
Nezinu, vai no pašiem pirmsākumiem, bet ilgi.
Tā ir , ka grib daudz storiju, bet dzīve tik garlaicīga , ka nav ko stāstīt.
31.03.2023 17:32 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 31.03.2023 17:06

Karaliene jau viendien uz šo atbildēja, ka viņas arī taču ir cilvēki un ar visu balto tēju kaut kādus saldumus tomēr arī gribas, bet mazāk tos apēd kā tas bija iepriekš. Kaut kā tā ?
Tikai nez kāpēc lielākoties, reklamējot to white tea, tiek teikts, ka saldumus vispār negribas..
Ikvienam cilvēkam kārojas ko saldu ikdienā, varbūt ir kāds izņēmums. ir tikai atšķirība tāda, ka normāli cilvēki paēd kārtīgas brokastis/pusdienas/vakariņas, ēst vairāk negribas. Nevis izdzer pārcukurotu kokteili, kad pēc stundas jau atkal organisms brēc pēc cukura.
31.03.2023 17:34 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 28.03.2023 22:05
Egitas šodienas viens no storijiem:
"Labrīt. Šorīt nevarēju atkal piecelties. Nevarējām pamosties. Pulksteņa griešana mums galīgi kaut kā neder. Bet ārā starp citu bija šodien ļoti auksts. Ļoti auksts. Un mēs ar mammu dzeram Biodronu. Labrīt. Mēs ar mammu dzeram Biodronu un taisīsim brokastis. Brokastis. Starpcitu, es šodien vākšu koppasūtījumu baltajai tējai, jā, jo baltā tēja ir izpirkta, bet es taisīšu koppasūtījumu, tā kā meitenes, kuras grib papildināt jau nākošās savas baltās tējas, uzrakstat, lai es varu jūs ielikt arī sarakstā uz baltajām tējām."
P.S. Jā, es klausījos vairākas reizes un uzrakstīju precīzi (tāpēc teksts pēdiņās) viņas teikto no storija, kas ilga 45 sekundes. Nu vai tiešām jāatkārto katrs otrais teikums divas reizes? Šad tad Egita atkārtojas pat 3x.

pārsmieties var :)
31.03.2023 18:27 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
MissM @ 30.03.2023 14:28
Vai Marta Pruse arii izbeidza darbu ar NL?
pruusem vinja ir instagramaa, jau sen nav jauno storiju, ka ari profilaa nav redzamas NL bildes.
gan jau kādas bēdiņa . Kad nepelna visas bēdīgas
31.03.2023 18:59 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
amnēzija @ 30.03.2023 07:46

Diezin vai. Tam taču esot ķiršu garša. Kas tur varēja būt pretīgs ?
nl ir garšīgs . Bet diemžēl alerģija no tiem ķiršiem
31.03.2023 19:00 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
2biletes @ 30.03.2023 02:00
tak tā ilūzija ir vai nu kāda mlm tirgone, fane vai vienkārši trolle. Aizstāv jebko kas saistīts ar mlm, saki pretī ko gribi
nav starpības - tāpat tici kam
Velies :)
31.03.2023 19:01 |
 
Reitings 535
Reģ: 07.02.2023
CallMeAnnika @ 31.03.2023 17:34
Ikvienam cilvēkam kārojas ko saldu ikdienā, varbūt ir kāds izņēmums. ir tikai atšķirība tāda, ka normāli cilvēki paēd kārtīgas brokastis/pusdienas/vakariņas, ēst vairāk negribas. Nevis izdzer pārcukurotu kokteili, kad pēc stundas jau atkal organisms brēc pēc cukura.
dekstrozes glikemiskais indekss izlīdzinās pateicoties olbaltumvielām un šķiedrai . Produktiem, kuri līdz ar ogļhidrātiem satur arī olbaltumvielas, glikēmiskais indekss ir zemāks, jo olbaltumvielu klātbūtne palēnina ogļhidrātu uzsūkšanos asinīs, un otrādi — arī olbaltumvielu izmantošana ogļhidrātu klātbūtnē notiek labāk. Daudzos koktielos ir kaut kas garšīgumam un enerģijai - tikai atceries ka ķīmiski viss mijadrbojās…. Kokteiļus visi taisa ni olbaltuma un liek klat šķiedru . ka herba šķiet . Nl ir ieksha. Tas ir tas ko redzu un piealedzot smadzenes un objektīvu domāšanu būtu jābeidz šī cukura tēma . Neviens nav lohs tei kas ražo šos .
31.03.2023 19:10 |
 
Reitings 1353
Reģ: 18.12.2022
amnēzija @ 31.03.2023 17:15

Dažas menedžeres, kuras mazajās kvalifikācijās, runā krietni labāk. Un vienā storijā pastāsta saprotami to vienu domu nevis mētājas no viena stāsta uz otru, šo to atkārtojot vairākkārt un beigās nepasakot neko jēdzīgu.
Baigi ilgi nesekoju Egitai, sākotnēji arī viņa tik haotiski runāja? Ja viņa NL jau ir 4 vai 5 gadi un runā tāpat kā sākumā, tad jau nav diez ko šajā ziņā transformējusies, kā pati mēdz to uzsvērt pēdējā laikā ? bet ja šāda haotiska runāšana ir parādījusies tikai tagad, tad šajā jomā ir riktīgs regress.
arī nesekoju tik ilgi Egitai, nevaru salīdzināt. Bet vismaz tajā laikā ko sekoju (+-gads,pusotrs) progresa nav
31.03.2023 19:31 |
 
Reitings 1353
Reģ: 18.12.2022
ilūzija @ 31.03.2023 19:10
dekstrozes glikemiskais indekss izlīdzinās pateicoties olbaltumvielām un šķiedrai . Produktiem, kuri līdz ar ogļhidrātiem satur arī olbaltumvielas, glikēmiskais indekss ir zemāks, jo olbaltumvielu klātbūtne palēnina ogļhidrātu uzsūkšanos asinīs, un otrādi — arī olbaltumvielu izmantošana ogļhidrātu klātbūtnē notiek labāk. Daudzos koktielos ir kaut kas garšīgumam un enerģijai - tikai atceries ka ķīmiski viss mijadrbojās…. Kokteiļus visi taisa ni olbaltuma un liek klat šķiedru . ka herba šķiet . Nl ir ieksha. Tas ir tas ko redzu un piealedzot smadzenes un objektīvu domāšanu būtu jābeidz šī cukura tēma . Neviens nav lohs tei kas ražo šos .
Pirmkārt, pārlasi to, ko pati uzrakstīji tīri no pareizrakstības. Otrkārt, runa ir par apjomu. Ja ar kokteili uzņem 80% dienas cukuru/ogļhidrātu normas un to reklamē, kā lielisku maltīšu aizvietotāju, liek dzert 2-3 reizes dienā, kad ir tievēšanas maratoni un bonusā vēl šādu pārsaldinātu produktu reklāmē kopā ar tēju, kurai būtu jāmazina vēlmi pēc salduma, turpinot daļai tirgoņu maukt pa 2-3 porcijām dienā un pēc tam sūdzoties par grūtiem rītiem, kurus atrisinās tikai brīnumlīdzekļi, ko ražo tikai viņu kompānija, tad tas ir tikai un vienīgi lēts mārketings bez rezultāta klientam. Te vēl varētu sākt runāt par to, ka pasniegt, ka kokteiļos nav cukura ir reklāmas likuma pārkāpums, jo tiek melots par saturu un tiek solīti nesasniedzami rezultāti. Tieši to pašu var teikt par to pašu biodrone - viņu pasniedz, kā brīnumlīdzekli, kas izveseļos jebko...
31.03.2023 19:40 |
 
Reitings 669
Reģ: 30.10.2022
Krizdole @ 31.03.2023 16:25
Izskatās, ka Egita otra īpašā aiz angļu Ingas ?

Viņai arī ir līka mugura. Ko viņa tajā sporta zālē vispār dara? Izskatās kā noliecies suns.
31.03.2023 21:29 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Nl tāpat, ka nezināmas izcelsmes produktus, mutē labāk nebāzt. Jāatceras, ko mums dabas zinības 1. klasē mācīja.😀
31.03.2023 21:55 |
 
Reitings 5376
Reģ: 10.01.2023
CallMeAnnika @ 31.03.2023 16:15
Paturpināšu Egitas iestrēgušo plati. 59sekundes garš viens storijs:
"Ja godīgi, man bišķīt bailes paliek. Es nezinu, kas notiek, es šodien salauzu, salauzu otro iekārtu savam darbam. Statīvu. Vienkārši kas notiek? Es salauzu šo statīvu, man nav kur telefonu vairāk iestutēt. Šo te. Es nevaru iestiprināt vairāk telefonu. Tur nevar, Anna, iestiprināt telefonu. Un es tik tikko salauzu savu vēl vienu, kur es izmantoju lampu, jo man patika šim statīvam, cik labu, spēcīgu lampu deva. Šie, protams, ir baigie štrunti. Ahh, es tikko salauzu. Es vienkārši nesaprotu kā. Es nesaprotu, kā es to dabūju gatavu, bet es vienkārši gribēju pagrozīt, pakustināt un salauzu. Kas notiek? Tas ir normāli? Vienkārši salauzu otro tehniku. Es kā pieskāros, tā salūza viss."
Ja es šādi runātu, es noteikti nelīmētu savu IG niku uz mašīnas :D
ha ha ha!
Labs… nu es sen jau vairs neskatos viņas storijus, jo tiešām garlaicīgi. Nu ja galīgi nav ko darīt un gribās pasmaidīt, tad gan.
Nez viņai pašai patīk?
31.03.2023 23:05 |
 
Reitings 474
Reģ: 02.08.2022
CallMeAnnika @ 31.03.2023 16:15
Paturpināšu Egitas iestrēgušo plati. 59sekundes garš viens storijs:
"Ja godīgi, man bišķīt bailes paliek. Es nezinu, kas notiek, es šodien salauzu, salauzu otro iekārtu savam darbam. Statīvu. Vienkārši kas notiek? Es salauzu šo statīvu, man nav kur telefonu vairāk iestutēt. Šo te. Es nevaru iestiprināt vairāk telefonu. Tur nevar, Anna, iestiprināt telefonu. Un es tik tikko salauzu savu vēl vienu, kur es izmantoju lampu, jo man patika šim statīvam, cik labu, spēcīgu lampu deva. Šie, protams, ir baigie štrunti. Ahh, es tikko salauzu. Es vienkārši nesaprotu kā. Es nesaprotu, kā es to dabūju gatavu, bet es vienkārši gribēju pagrozīt, pakustināt un salauzu. Kas notiek? Tas ir normāli? Vienkārši salauzu otro tehniku. Es kā pieskāros, tā salūza viss."
Ja es šādi runātu, es noteikti nelīmētu savu IG niku uz mašīnas :D
🤣🤣🤣🤣🤣
Ar Egitas iestrēgušajām platēm var sākt dienu 😂
Reāli ņirdzīgi, kad lasa 😁
31.03.2023 23:44 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
ilūzija @ 31.03.2023 19:10
dekstrozes glikemiskais indekss izlīdzinās pateicoties olbaltumvielām un šķiedrai . Produktiem, kuri līdz ar ogļhidrātiem satur arī olbaltumvielas, glikēmiskais indekss ir zemāks, jo olbaltumvielu klātbūtne palēnina ogļhidrātu uzsūkšanos asinīs, un otrādi — arī olbaltumvielu izmantošana ogļhidrātu klātbūtnē notiek labāk. Daudzos koktielos ir kaut kas garšīgumam un enerģijai - tikai atceries ka ķīmiski viss mijadrbojās…. Kokteiļus visi taisa ni olbaltuma un liek klat šķiedru . ka herba šķiet . Nl ir ieksha. Tas ir tas ko redzu un piealedzot smadzenes un objektīvu domāšanu būtu jābeidz šī cukura tēma . Neviens nav lohs tei kas ražo šos .
Citējot tevi - "neviens nav lohs, tie kas ražo šos", bet tie, kas pērk, tie gan ir :D
01.04.2023 00:37 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
ilūzija @ 31.03.2023 19:10
dekstrozes glikemiskais indekss izlīdzinās pateicoties olbaltumvielām un šķiedrai . Produktiem, kuri līdz ar ogļhidrātiem satur arī olbaltumvielas, glikēmiskais indekss ir zemāks, jo olbaltumvielu klātbūtne palēnina ogļhidrātu uzsūkšanos asinīs, un otrādi — arī olbaltumvielu izmantošana ogļhidrātu klātbūtnē notiek labāk. Daudzos koktielos ir kaut kas garšīgumam un enerģijai - tikai atceries ka ķīmiski viss mijadrbojās…. Kokteiļus visi taisa ni olbaltuma un liek klat šķiedru . ka herba šķiet . Nl ir ieksha. Tas ir tas ko redzu un piealedzot smadzenes un objektīvu domāšanu būtu jābeidz šī cukura tēma . Neviens nav lohs tei kas ražo šos .
https://europe.nlstar.com/lv/product/73932
Viss jau būtu labi, ja vien pievienotie cukuri nebūtu tikpat daudz, cik olbaltumvielas. 17g un 17g vienā porcijā. Tu te stāsti par glikēmisko indeksu (GI), tad kāds GI ir šim kokteilim?
Es tev silti ieteiktu pastudēt par ogļhidrātiem sīkāk, jo šādi, mēģinot attaisnot NL neveiksmīgos kokteiļus, tu pataisi sevi par muļķi.
Ogļhidrātu 3 veidi:
1. Ciete (maize, makaroni, kartupeļi); 2. Cukuri (saldumi, šokolāde, saldināti dzērieni); 3. Šķiedrvielas (krāsainie dārzeņi utt).
Es domāju, ka lieki piebilst, kurš no šiem ogļhidrātu veidiem ir vissliktākais. Cukurs = ātra enerģija un atkal gribas ēst.
Lietojot uzturā cukuru, asinīs ātri un lielā daudzumā nonāk glikoze, un ja tā organismā ir pārlielu liela, glikozes pārpalikums tiks uzkrāts tauku veidā, veicinot aptaukošanos.
Šie kokteiļi tiek sludināti kā ideāla bāze svara nomešanai, bet izraisa tieši pretēju efektu - nesniedz sāta sajūtu, gribas ātri ēst un uzturvērtība ir traģiska. Nav nekādas jēgas no 17g olbaltumvielas, ja tikpat daudz ir m*sli jeb pievienoti cukuri.
Es tev ieteikšu daudz labāku variantu un lētāku - https://smiltenespiens.lv/produkts/piena-speks-ar-sokolades-piedevu/
19g cukurs uz 500ml, 41g olbaltumvielas, bet izdzerot to, tev negribēsies pusdienu ēst.
Sarēķini - NL bundža 40 eiro uz 15 porcijām, vai Piena spēks 1,55 x 15 = 23 eiro. Un negribas ēst pusi dienas!
01.04.2023 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 228
Reģ: 16.07.2012
Saulietei tas vēders baltajā kleitā tāds dīvains 🤔
01.04.2023 12:15 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 01.04.2023 00:37
Citējot tevi - "neviens nav lohs, tie kas ražo šos", bet tie, kas pērk, tie gan ir :D

Tur vēl var kādu citātu izlobīt? Tur tādā putrā viss sarakstīts - ne tur īsti pieturzīmes, ne tur īsti vārdi pareizi uzrakstīti. Ķīselis. 😂
01.04.2023 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits