Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
Klaviere @ 06.02.2023 15:36
Cik klasiski cilvēkiem, kas neprot uzņemties atbildību par savu dzīvi -cīnīties ar depresiju, svaru, diabētu, atgūt kontroli pār savu dzīvi, ir līst citu dzīvēs. Ne tava cūka, ne tava druva. Tavs mīļotais arī ir tikai “piedzīvotājs”, vai tu - viņa. Bet nē, cīnīsies par tās sievietes bērniem ??‍♀️

Protams, jo viņa ir pārāk slinka, lai kaut ko darītu. Vieglāk ir stūķēt pankūkas svētdienas rītā, nevis apēst vājpiena biezpienu ar rupjmaizes šķēli un tomātu un aiziet sportot uz sporta zāli. Tāpat vieglāk ir čīkstēt saviem IG sekotājiem, jo ir taču redzams, ka viņas vecis viņu neuzklausa šajā jautājumā, domāju, ka viņam neinteresē Sandras domas, jo kas viņa tāda ir viņa bērniem? Sveša tante.😁
06.02.2023 15:49 |
 
Patīk
Reitings 40204
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 06.02.2023 12:37
Bērnudārzs ir atgriezies. Sandrai vairs nav nekāda sakara ar NL. Kāpēc te kaut kas ir jāraksta par viņu? Veido atsevišķu grupu un raksti tur no rīta līdz vakaram. Ak, tas laikam nederēs, jo tai diskusijai tik daudz piekritēju nebūs. Te ir pāris līdzi bļāvējas, kurām arī viņa nepatīk un tad viss negatīvais te jāsaraksta.. fui.
Te tāpat rakstīs un runās par tām, kas ir vai bija agrāk NL, ieskaitot Sandru.
Man viņa šajā ziņā ir jāapbrīno, jo jūt līdzi svešiem bērniem. Pareizi jau saka, ka svaidīt bērnus, it īpašu pusaudžu vecumā pa skolām un citām valstīm + vēl atņemt tēvu, tas nav pareizi. Ja viņai nebūtu sirds un savs draugs būtu vienaldzīgs, arī viņa bērni būtu vienaldzīgi.
Ja skatās no tās puses, vai tas bija nepieciešams iznest IG, tad nē. Varēja to darīt savos iekšējos čatos nevis publiski.
06.02.2023 16:24 |
 
Reitings 623
Reģ: 02.03.2022
Jā, Sandras prāt. Un nekas tur nesāp, lielisks veids izlikties konfliktā par labdari, lai radītu starp veci un bērniem lielāku plaisu. Bērniem ir vecāki, nejaucies!!! Jeb tas viņas draugs ir rīcībnespējīgs, ka pilnīgi jāiesaistās.
Man arī ir bērni no pirmās laulības un arī manam otrajam vīram ir bērni no pirmās sievas...Bet, pielaikojot situāciju... ja mana pirmā vīra piegulētāja publiski iznestu mani par lēmumiem attiecībā uz maniem bērniem, hm...
06.02.2023 16:31 |
 
Reitings 7756
Reģ: 09.09.2021
Klaviere @ 06.02.2023 16:31
Jā, Sandras prāt. Un nekas tur nesāp, lielisks veids izlikties konfliktā par labdari, lai radītu starp veci un bērniem lielāku plaisu. Bērniem ir vecāki, nejaucies!!! Jeb tas viņas draugs ir rīcībnespējīgs, ka pilnīgi jāiesaistās.
Man arī ir bērni no pirmās laulības un arī manam otrajam vīram ir bērni no pirmās sievas...Bet, pielaikojot situāciju... ja mana pirmā vīra piegulētāja publiski iznestu mani par lēmumiem attiecībā uz maniem bērniem, hm...

Sandrai tas viss ir tikai haipa dēļ. Tak neinteresē viņai tie bērni. Visu laiku bija šāda situācija, pēkšņi attapās. 😁
06.02.2023 16:36 |
 
Reitings 623
Reģ: 02.03.2022
Danuta @ 06.02.2023 16:36

Sandrai tas viss ir tikai haipa dēļ. Tak neinteresē viņai tie bērni. Visu laiku bija šāda situācija, pēkšņi attapās. ?

Aaa, es tikai tagad izlasīju :D
Te jau visa kā daudz tik interesanta - Piviči, Sandras, Kvīnas, Burkas, darba diena pa īsu :D
06.02.2023 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Sandra arī jau pačīkstēja savā Telegramā par šo. Nu jopcik, bērniem kam ir savi vecāki lai arī risina problēmas kopēji. Kaitina ka kaut kādas svešas bābas lien pa vidu.
06.02.2023 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
Sandruškai haips ar putām uz lūpām 🤣 Cirks par brīvu. Šādas lietas neviens gudrs publiski nevazā. Risini savas problēmas savā ģimenē.
06.02.2023 17:34 |
 
Patīk
Reitings 40204
Reģ: 12.10.2022
isiite007 @ 06.02.2023 16:54
Sandra arī jau pačīkstēja savā Telegramā par šo. Nu jopcik, bērniem kam ir savi vecāki lai arī risina problēmas kopēji. Kaitina ka kaut kādas svešas bābas lien pa vidu.
Tu esi Emeralda? :D
06.02.2023 22:10 |
 
10 gadi
Reitings 6906
Reģ: 17.09.2009
CallMeAnnika @ 06.02.2023 22:10
Tu esi Emeralda? :D
Nē 😁
06.02.2023 22:11 |
 
Reitings 1225
Reģ: 10.12.2014
Bļin,tā Sandra sevi par tādu upuri pataisa. Viņai tai telegram čatā saka vienu,bet viņa izlasa tikai vienu teikumu un uzpūš no tā ziloni. Vispār nesaprot,ko viņai saka. Beigās visu izdzēsa un uzliks,lai neviens neko nevar komentēt. Wtf. Bitch grow up please. Tik toksisks cilvēks.
06.02.2023 22:23 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
minkalinka @ 06.02.2023 22:23
Bļin,tā Sandra sevi par tādu upuri pataisa. Viņai tai telegram čatā saka vienu,bet viņa izlasa tikai vienu teikumu un uzpūš no tā ziloni. Vispār nesaprot,ko viņai saka. Beigās visu izdzēsa un uzliks,lai neviens neko nevar komentēt. Wtf. Bitch grow up please. Tik toksisks cilvēks.

Tām visām "rējējām" jautājums - bet ko jūs tur meklējat tajā telegramā vai IG? Ja jums tik ļoti nepatīk cilvēks, kāpēc jālien viņas privātajā grupā, profilos un pēc tam jānāk šeit un forumā kaut kas pretīgs jāraksta? Jums vieglāk paliek, kad jūs par cilvēku kaut ko sliktu šeit uzrakstiet? Es šo tiešām nesaprotu. Ja man cilvēks nepatīk, es nelienu profilā un nemeklēju ne kašķi, ne speciāli klausos storijus, lai dzirdētu kaut ko tādu par ko forumā kaut ko riebīgu vai aizskarošu uzrakstīt.
06.02.2023 23:12 |
 
Reitings 1225
Reģ: 10.12.2014
Es nevienu reizi neesmu teikusi,ka man viņa nepatīk. Es ļoti daudz kam viņai iepriekš esmu piekritusi,lai gan jau iepriekš novēroju,ka no mušas uzpūš ziloni,vienkārši pievēru acis,jo pati tēmas būtība bija saprotama. Turklāt man personīgi ir interesanti sekot cilvēkiem,latviešiem,kas dzīvo ārzemēs. Daudz ko jaunu var ieraudzīt,iemācīties vai vienkārši uzzināt. Vispār interesanti redzēt kā citi dzīvo. Cik vienkārši esam dažādi. Bet nu man toč’ nav saprotams kā var līst citu cilvēku attiecībās,kur starp viņiem ir bērni. Nē,nu skaidrs ir tas,ka otra pusīte tev rūp,bet nopietni? Man vecim tagad jāaizdod nauda,lai viņš varētu to risināt oficiāli un ,es atvainojos, “nepapistu” savus bērnus? Piedod,bet tu viņam pat sieva neesi. Ļauj vīrietim būt vīrietim. Lai meklē vēlvienu darbu,kur nopelnīt. Lai uzņemas atbildību,ja reiz rūp savi bērni. Es ,protams, neaizstāvu to māti,kas grib izvest bērnus no valsts bez tēva atļaujas,ignorējot viņa viedokli, bet nu vienkārši skatoties no Sandras puses-neredzu kāpēc tagad viņai sava dirsa jāplēš ,lai vecim palīdzētu finansiāli tur,kur viņai nav nekāda daļa. Bet nu,var jau tēlot sievieti-varoni, kā jau postpadomijas laikā tas tika ieaudzinats ,kurai paaudzei-mēs visu varam,daram, velkam. Es gan savām meitām tādu ģimenes modeli nodot nevēlos. 🤷🏼‍♀️
06.02.2023 23:24 |
 
Reitings 24024
Reģ: 18.08.2022
Danuta @ 06.02.2023 12:35

Sandra un netaisīs haipu? Viņa tak nevar pārdzīvot ka nevienam viņas garlaicīgā personība neinteresē. Tāpēc ir jāsāk ar smago artilēriju - privātās dzīves kasjaku stāstīšana sekotājiem. Nez, kā sekotāji var palīdzēt atrisināt šo lietu? ?

Vai arī ,piem,vienu dienu rakstīja par darbinieci ,kas nenoliek rotas atpakalj vietā,vienkarši pisgets,runāt darba lietas savā Instagram,neētiski un neprofesionāli
07.02.2023 00:54 |
 
Reitings 234
Reģ: 13.03.2020
Palaidu garām, kas tai Sandrai noticis ar tiem vīra bērniem? Bijusī grib izvest bērnus no valsts, tēvam neprasot atļauju un Sandrai jameklē otra darbs?
07.02.2023 06:01 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Nu vispār jau ģimenē vienam otru atbalstīt ir pilnīgi normāli jā! Bet Sandras loģika- mani vīrietis finansiāli neatbalsta (pati minēja vakar Telegramā), bet pati savu naudu liks juristiem un vēl sadusmojās,ka citi nesaprot kāpēc viņa to dara. Interesanti sanāk, ģimene tikai “vienos vārtos?”. Ļoti ceru,ka tomēr vīrietis arī par Sandras vajadzībām rūpējās un nav tā kā viņa teica,ka savas vajadzības tikai pati.🙂
Par tām jaunajām sievietēm,kas jaucās bijušo attiecībās, īpaši,ja ir bērni. Nu grūti spriest. Ir jau visādi. Ir gan trakas exenes,kas grib ieriebt par visām varītēm jaunajai sievietei un tad tur mierīgi maliņā nostāvēt nav iespējams. Bet ir arī tādas kā Kivičliene. Otrais variants ir briesmīgāks😀.
Bet tā kā pati Sandra minēja,ka attiecības ar vīrieša bērniem nav nekādas uci puci, es arī uzskatu,ka cepiens nav par skolām un saiknēm, bet finansēm.
07.02.2023 07:01 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Tas jaunais karalienes video... izskatās, ka "cepts" ātri, lai parādītu cik kruti video tagad var nofilmēt. Nu nav tā, ka cilvēks bez zināšanām, tikai darot, sasniegs daudz. Ja gribi kvalitatīvāk izdarīt, ir kaut kas jāmācās, bez tā nu nekā. Nepietiek tikai ar - darīt. Pati taču arī pie Koršunova kursus iegādājās un tagad mācās, tātad ir arī kaut kas jāapgūst, ja gribi augt. Tikai ar "darīt" ir par maz.. protams, var izmācīties un neko nesasniegt, bet pa lielam, cilvēks jau mācās lai kļūtu veiksmīgāks un sasniegtu vairāk. Mācīties un darīt iet roku rokā.
Tagad skatīsies, kura nākamā iegādāsies tādu lampu 😀
07.02.2023 08:10 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
dzenla @ 07.02.2023 06:01
Palaidu garām, kas tai Sandrai noticis ar tiem vīra bērniem? Bijusī grib izvest bērnus no valsts, tēvam neprasot atļauju un Sandrai jameklē otra darbs?

Es arī visu esmu nokavējusi 😂 Privāts konts.
Bet nu Sandriņa ir reāls attention whore. Kādā jēgā tiešām savu netīro veļu mazgāt publiski?? Tiešām tik notirpinājusies pēc uzmanības?
Viņa ir tik toksiska persona. It kā viss vienalga, runājiet ko gribiet bet pēc tam es taisīšu IG live par to kā jūs man visi rakstāt nelabus komentārus.
Varbūt beidzot jāpieaug un jānobriest, Sandra?
07.02.2023 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 10876
Reģ: 15.03.2012
amnēzija @ 07.02.2023 08:10
Tas jaunais karalienes video... izskatās, ka "cepts" ātri, lai parādītu cik kruti video tagad var nofilmēt. Nu nav tā, ka cilvēks bez zināšanām, tikai darot, sasniegs daudz. Ja gribi kvalitatīvāk izdarīt, ir kaut kas jāmācās, bez tā nu nekā. Nepietiek tikai ar - darīt. Pati taču arī pie Koršunova kursus iegādājās un tagad mācās, tātad ir arī kaut kas jāapgūst, ja gribi augt. Tikai ar "darīt" ir par maz.. protams, var izmācīties un neko nesasniegt, bet pa lielam, cilvēks jau mācās lai kļūtu veiksmīgāks un sasniegtu vairāk. Mācīties un darīt iet roku rokā.
Tagad skatīsies, kura nākamā iegādāsies tādu lampu ?

Tā lampa skaitās kā trends un kaut kas kruts? Jo viņa tajā video pustumsā un lillavajā gaismiņā drīzāk izskatījās kā tāda taro kāršu licēja, ne nopietna biznesa lēdija 🙈 arī pats stils tāds vecišķs, mani, piemēram, pilnīgi nemaz neuzrunāja.
07.02.2023 08:58 |
 
Reitings 5711
Reģ: 20.09.2022
Krizdole @ 07.02.2023 08:58

Tā lampa skaitās kā trends un kaut kas kruts? Jo viņa tajā video pustumsā un lillavajā gaismiņā drīzāk izskatījās kā tāda taro kāršu licēja, ne nopietna biznesa lēdija ? arī pats stils tāds vecišķs, mani, piemēram, pilnīgi nemaz neuzrunāja.

Cik saprotu, tas Koršunovs viņai ieteicis kaut ko tādu iegādāties, tad viņai viss sākšot mainīties un ies uz labo pusi.
Nu, mani tas video arī neuzrunāja. Pirmkārt jau tāpēc, ka teksts likās aplams. Ja vēstījums neuzrunā, tad ir pilnīgi vienalga vai tur spīd gaisma, vai nespīd.
07.02.2023 09:05 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 29.04.2012
Elīna Dubulte vēl darbojas NL?
07.02.2023 09:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits