Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es nesaprotu to Saulieti, vai tiešām šis viss ir tā vērts, lai rādītu šādu piemēru savām meitām! Šeit jau nav vairs stāsts tikai par kara atbalstīšanu, bet visas tās rupjības ,ko viņa sociālā vidē izsaka, cilvēku noniecināšanu utt. Ko tu iemāci saviem bērniem, naudai iet pakaļ caur līķiem?! Cik ļoti tas NL viņu ir sabojājies, es nezinu, varbūt viņa jau pirms tam tāda bija, tikai sociālos saitos atrādīja par tiem ziedojumiem, patversmēm, likās tāda pozitīva, iemīlējusies. Bet tagad viss, ko no Saulietes redz un dzird ir rupjības, citu noniecināšana, naids utt. Un Pēterim arī ir ok uz šo visu noskatīties?! Vai tiešām nevar savai mīļotai sievietei ieteikt nolikt šo visu malā, jo acīmredzot tas ietekmē ne tikai viņas maku, bet arī viņas mentālo stavokli! Galu, galā domāju, ka viņa var atrast kādu darbu, pa retam turpināt savas sadarbības, tomēr ir Pētera aizmugure, un tak Kaspars arī tuvumā, var atbalstīt meitenes, tāds nabags neizskatās. Bet teikšu tā, jo vairāk viņa atver savu muti par šo tematu, jo vairāk cilvēki novēršas, ceru, ka viņas acis neatvērsies par vēlu, kad vairs neviens nevēlēsies pat ar viņu taisīt sadarbības vai ņemt darbā.
06.11.2022 11:48 |
 
Reitings 386
Reģ: 29.03.2021
Kad viņai aizleks, ka cilvēki izvēlēsies un dos priekšroku Eiropā ražotiem produktiem, ar normālu 21. gadsimta mārketinga plānu? 🤣

Viņa vakar tieši stastīja, ka NL ir vienīgie ar normālu 21. gadsimta mārketinga plānu, kamēr choganietes iesprūdušas pagātnē un staigā pa cilvēku mājām ar saviem produktu koferiem
06.11.2022 11:52 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.11.2022
Nav jau starpība kur ražo produktus, jo nauda jau tāpat aiziet uz Krieviju.
Un algu tak viņam arī maksa krievi.
06.11.2022 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 10841
Reģ: 15.03.2012
Man liekas, ka Sauliete tieši ar NL izpaužas un parāda savu patieso es, to, ka viņa ir prasta, rupja, visur un vienmēr skaļa bāba un tieši bāba, jo no sievietes tur ir tikai izskats, kā paver muti un visas izdarības ir vienkārši prastuma kalngals.
06.11.2022 12:12 |
 
Reitings 43
Reģ: 28.10.2022
Jā, es arī brīnos, cik ļoti cilvēkam ir dots pēc izskata, jo nu Sauliete, manuprāt, tiešām labi izskatās, īpaši kad sataisās. Un enerģija arī viņai daudz, pat varētu teikt hiperaktivitāte, lai aizrautu sev līdzi citus.
Gan jau Pēteris arī uz to pavilkās, turklāt vēl visa tā viņas popularitāte. Tāds pilnīgi apdullis no visas tās viņas močīšanas. Liekas, kur viņa ir, tur mūžīgā ballīte. Bet kad viņa runā, liekas tik rupja un prasta. Bet man tomēr šķiet viņš ir tāds saprātīgāks, vismaz ar manierēm. Varbūt, ja bieži nav mājās ikdienas dzīvē, tikmēr ir jautri un interesanti, brīvajās dienās tā pa restorāniem, viesnīcām utt.
Meitas man šķiet, vispār aug pēc tāda paša virziena, kāda ir viņa pati. Arī tie mūžīgie ceļojumi skolas laikā un pašas pa sevi savā dzīvoklī, diez kā tur ar mācībām vispār? Izskatās, ka baigi svarīgi tas nav.
06.11.2022 13:22 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 06.11.2022 11:39
Un kā var apgalvot, ka Chogan ir slikta prece to nemaz nepamēģinot. Un spriest par preci tikai pēc tā ko kāda ir pateikusi vēl neizmēģinot un nepapētot visas preces, nu piedodiet, bērnudārzs. Baigās krēmu un šampūnu sastāvu ekspertes. Un to mārketinga plānu pētīja kopā ar krievu līderiem, tas ir skaidrs, jo pateica vienā storijā, ka mārketinga plānu nosūtījām. Vienā no storija ierakstiem arī varēja dzirdēt kā vīrietis runā par kompāniju mārketingiem. No turienes arī nāk tas, ka Chogan ir nelabs mārketinga plāns.
Vissmieklīgākais ir tas, ka pašas NLietes brēc, ka tievēšanas maratoni strādā - tikai katram ir jāizmēģina, lai nebrēcam, ka nestrādā, jo neesam notestējuši/izgājuši tos.
Bet kā viņas tad atļaujas par Chogan teikt, ka viss slikts, ja nav pamēģinājušas?
Un es vēl joprojām uzskatu, ka Drogās/Rimi/Maxima/aptiekas u.c. veikalos var nopirkt gan sporta uzturu, gan tīrīšanas un kosmētikas līdzekļus par dauudz labākām cenām.
06.11.2022 14:10 |
 
Reitings 2421
Reģ: 20.09.2022
isiite007 @ 06.11.2022 10:34
Solveiga to nabaga puiku visu laiku zāģē un kā zīdaini apsauc ????

Man palika žēl Solveigas dēlu, nabaga puikam neļauj normāli paēst, visu laiku baksta, ka ne tā ēd, ka nepareizi tur nazīti. Visu laiku grib ielikt kautkādos augsta standarta pareizības rāmjos. Neļauj būt viņam pašam, sabojā puikam bērnību.
06.11.2022 14:13 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Stefania @ 06.11.2022 11:52

Viņa vakar tieši stastīja, ka NL ir vienīgie ar normālu 21. gadsimta mārketinga plānu, kamēr choganietes iesprūdušas pagātnē un staigā pa cilvēku mājām ar saviem produktu koferiem
Noteikti 21.gs mārketinga plāns ir nopelnīt algu, kura nav naudiskā izteiksmē :D
06.11.2022 14:13 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Nitaris @ 06.11.2022 14:13

Man palika žēl Solveigas dēlu, nabaga puikam neļauj normāli paēst, visu laiku baksta, ka ne tā ēd, ka nepareizi tur nazīti. Visu laiku grib ielikt kautkādos augsta standarta pareizības rāmjos. Neļauj būt viņam pašam, sabojā puikam bērnību.
Es vēl saprastu, ja pati māti būtu no augstajām aprindām, bet pati pirms pāris dienām ubagoja PV.
Un mācīt var un vajag, bet ne jau ar kameru sejā.
06.11.2022 14:21 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Vakar tas live bija katastrofa,es saprotu,ka Saulietei pakalja deg,bet nu vakar vina sev izdarīja lāča pakalpojumu ar visu to noniecināšanu,kritizēšanu !
Tik tramīga sen nebija redzēta ,pēdējo reizi bija tik loti uzvilkusies,kad ar to Maksimu bija hype,gan jau tās pāris Prosecco glāzes tikai sāasināja to vinas reakciju!
Vispār vina šitā vienmēr plosās,kad jūt kaut kādu “apdraudējumu “paliek tāda pasīvi agresīva,uzvilkusies,stresaina-vakar bija tieši tāda ,pienjemu ka ikdiena ir vēl trakāk gan jau ,tikai mēgina vēl noslēpt,nabaga mazās bitītes gan jau savos zoominjos dabon riktīgi iekšās!
Ceru,ka pēc šī live vel daudzas aizies prom!
Tas teksts,ka nauda paliek seit Lv ,jo vinja maksa nodoklus seit vispar likas wtf,nevar saprast vina ir stulba vai uzskata visus citus par stulbiem,varetu padomat ,ka produkta cena sastāda tikai nodoklis,ok 21% paliek seit ,bet vinja var paskaidrot ,kas notiek ar tiem 79% No produkta cenas kur tas aiziet?saprotu mazas bitītes neiedziljinās un tic visam ko saka,jo mēs to dalju kontingentu jau esam redzējušas un tur tās zināšanas par finansēm un ekonomiku aprobežojas ar to ko Vucēna ar saulieti savos zominjos sazimejushas uz papira lapelēm!
Cerams Pēteris šo pēc laika nepametīs,pēc tā gājiena ar to bijušo man vinš liekas biški shady !
Vinš ir pieradis pie labas dzīves ar Katrini sākās romans,kad vinjas karjera bija pašā plaukumā ar vairāku tūkstosu pelnju mēnesī,zinot ka finanses noteikti ir svarīgas (it ipashi ko bijušas tevs presē bija teicis) pienjemu,ka tagad varetu būt izaicinājums attiecībām,ok vinjs labi pats pelna,bet Sauliete tomer pelnīja vairak ,veda visados celjojumos utt,tagad būs jāpiebremzē ar to visu ,dzert ar mazak sanaks vismaz glaunos alko!😁
Pienjemu dzēra ar pa Saulietes naudu ,jo alko gāja uz urrā visu pagåjušo gadu 😀
06.11.2022 14:22 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Vakar dažas komentāros minēja, ka domā, ka Pēteris Kačinju bildinās Parīzē. Viņi piektdien brauc, kad viņai ir dzimšanas diena. Ko domājat par tādu pavērsienu?
06.11.2022 14:40 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Tā Inga D. ir viena no vispretīgākajiem cilvēkiem. Komentāros rakstīja - "Stulbās Choganietes".
Es atvainojos, bet kāpēc? Pat ja tev kāds nepatīk, neviens normāls cilvēks nerakstīs publiskā live kaut kādus izteikumus par otras kompānijas cilvēkiem.
Ja viņai kāds par NL uzrakstītu - stulbās NLietes, tad ko viņa teiktu?
Lai pa priekšu iemācās angļu valodu pirms runā storijos. Vienīgā muļķe , kas tur ir , nu... Viens no lielākajiem NL izsmiekliem ir viņa pati.
06.11.2022 14:47 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu es pašas Saulietes dēļ ceru, ka tā būs, un Pēteris viņu bildinās. Tas palīdzētu viņai nomierināties. Varbūt tāds pavērsiens viņā atgrieztu kaut kādu mieru, un katru dienu vairs nebūs storiji un live ar citu cilvēku pazemošanu un nolikšanu.
06.11.2022 14:55 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
VanessaAdeliina @ 06.11.2022 14:47
Tā Inga D. ir viena no vispretīgākajiem cilvēkiem. Komentāros rakstīja - "Stulbās Choganietes".
Es atvainojos, bet kāpēc? Pat ja tev kāds nepatīk, neviens normāls cilvēks nerakstīs publiskā live kaut kādus izteikumus par otras kompānijas cilvēkiem.
Ja viņai kāds par NL uzrakstītu - stulbās NLietes, tad ko viņa teiktu?
Lai pa priekšu iemācās angļu valodu pirms runā storijos. Vienīgā muļķe , kas tur ir , nu... Viens no lielākajiem NL izsmiekliem ir viņa pati.

Ir no kā mācīties. Viņas mentore savā laivā rādīja piemēru. Izlasa komentāru, nobloķē cilvēku un pēc tam vēl visiem klātesošajiem par šo cilvēku kaut ko nepatīkamu pastāsta. Nu kurš tā dara?! Nu, bija jums konflikti, bija, kāpēc tā cilvēks ir jāpazemo publiski... tas ir nepieņemami šādi darīties. Jā, piekrītu, katram cilvēkam ir savs viedoklis un to drīkst izteikt, bet nu ne jau tik pazemojošā veidā tas ir jādara. Ja arī kāds personīgi aizskāris, nu taču var rīkoties gudrāk un neatbildēt ar to pašu.
06.11.2022 14:58 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
Skaistslaiks @ 06.11.2022 14:55
Nu es pašas Saulietes dēļ ceru, ka tā būs, un Pēteris viņu bildinās. Tas palīdzētu viņai nomierināties. Varbūt tāds pavērsiens viņā atgrieztu kaut kādu mieru, un katru dienu vairs nebūs storiji un live ar citu cilvēku pazemošanu un nolikšanu.
Dažas mātītes pēc bildinājuma/kāzām kļūst vēl trakākas :D
06.11.2022 14:59 |
 
Patīk
Reitings 40128
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 06.11.2022 14:58

Ir no kā mācīties. Viņas mentore savā laivā rādīja piemēru. Izlasa komentāru, nobloķē cilvēku un pēc tam vēl visiem klātesošajiem par šo cilvēku kaut ko nepatīkamu pastāsta. Nu kurš tā dara?! Nu, bija jums konflikti, bija, kāpēc tā cilvēks ir jāpazemo publiski... tas ir nepieņemami šādi darīties. Jā, piekrītu, katram cilvēkam ir savs viedoklis un to drīkst izteikt, bet nu ne jau tik pazemojošā veidā.
Kas ir viņas mentore?
06.11.2022 15:00 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
VanessaAdeliina @ 06.11.2022 15:00
Kas ir viņas mentore?

Ja nemaldos, viņa ir tajā Saulietes zarā, tad jau viņa arī skaitās viņas mentore. Pie kuras tajā zarā viņa ir, es gan nezināšu.
06.11.2022 15:06 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Sauliete tāda dirsēja un izdomā pati savas konspirācijas teorijas. Karmas latviešos NL nav bijis, jo gan jau žurnālisti bijuši viņas Royal skolā un tur viņas nekad neko neslēpj, visu stāsta kā ir, tāpēc noteikti arī žurnālistes sapratušas, ka nav nekā slikta, tā tak teici ne, Sauliet?
Nē, Kača, jo neviens līdz šim jūs tur nemaz nepārbaudīja, jo nepiedēvējāt brīnumu spējas, ka ārstē bērnus ar to. Tieši tāpēc tika izvēlēts Coral Club un NL nemaz neaiztika. Bet tupā Maša ar savu vēl tupāko PR gājienu arī izsauca uz sevi un visu NL uguni.
Bija noziedējis netikt Karmas latviešos, nu tagad tāpat visu sadirsāt un individuāli tiks versts pret NLšķicām. Tagad visas kā glodenes lokās ārā.
06.11.2022 15:24 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
isiite007 @ 06.11.2022 10:34
Solveiga to nabaga puiku visu laiku zāģē un kā zīdaini apsauc ????

Omg “…un zāgējam ,zāgējam…” vienīgais ,kas tur tiek zāgēts ir tas nabaga puika,Jūs ievērojāt to acu skatienu ar kādu vinš lūkojas uz vinu?
Reali var redzēt,ka vinš jutas pazemots jo tiek aizrādīts un mācīts,kamer māte uznjem video!Jūtas maksimali neērti un grib tikt prom no tas situacijas Asap!
Vispar man šermuli metas no šīm “kauninošajam metodēm ,ko izmanto lai itkā kaut ko iemacitu “
Tas ir tāds old school,kad berns tiek kaunināts par to ko vēl neprot,tādā veidā patiesiba tikai grauj berna pašapzinju,rada nepārliecību par sevi un riebumu pret kaut kadam lietam!
Solveiga ludzu izlasi kadu gramatu par bērnu psihologiju un kā veidot attiecības ar bērnu!
Savādāk šitā kauninot vinju savā IG story tu tikai panāksi,ka vinš Tevi vēlāk ienīdīs!
Fui ,fui solveiga nu proties taču!!(pienjemu,ka pašai ar nepatiktu ,ka kads Tev tā teiktu ne ?)
06.11.2022 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 10841
Reģ: 15.03.2012
VanessaAdeliina @ 06.11.2022 14:40
Vakar dažas komentāros minēja, ka domā, ka Pēteris Kačinju bildinās Parīzē. Viņi piektdien brauc, kad viņai ir dzimšanas diena. Ko domājat par tādu pavērsienu?

Nometies uz ceļa ar Eifeļa torni fonā un pēc tam vakariņas pašā tornī ar šampanieti un austerēm vai arī vakariņu laikā ar gredzenu austerē 😄 būtu tieši Saulietes stilā un jā, nevajag neko oriģinālu, galvenais, ka publiski, žilbinoši un skaļi
06.11.2022 16:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits