Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Vucēna aiziet pie ārsta ..
Ārsts (apskatot Vitu, prasa) - vai jūs 5 mēnešus atpakaļ devāt bērnam tādas un tādas zāles? (bija izrakstītas uz to periodu)
Vucēna - (plikšķinot acis) nu ziniet, mana dzīve nav tik garlaicīga, lai ES atcerētos, ko devu bērnam 5 mēnešus atpakaļ, nu ja jau bija izrakstīts, tad LAIKAM devām
Ārsts - (pasmaida par atbildi)
Vucēna - sāk ārdīties
😀viss, ko vajag zināt par šīs trakās vecenes komunikācijas spējām, stresa noturību, atbildības sajūtu pret bērnu veselību un atmiņu (labi, atmiņas problēmas norakstam uz grūtniecību)
nē, protams, var neatcerēties kaut kādas lietas, tas ir ok, bet man šķiet, ka kaut kādai zāļu uzskaitei tomēr ir jābūt, ja tu pati nezini, jo maz laika pavadi ar bērnu, nu piezvani mammai un pajautā, ārstam taču ir jāzin, lai kaut ko izrakstītu, kas bija lietots iepriekš, kā palīdzēja utt.
03.11.2022 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 10841
Reģ: 15.03.2012
Par Vucēnu runājot, teica, ka pēdējie 2 mēneši ar Vitas veselību bijuši šausmīgi, tagad iedeva biodronu un palika labāk, jautājums - ko tad agrāk jau nedeva? Visu laiku inhalācijas, zāles, beigās biodrons un jau labāk, bet varbūt tomēr, ka visa iepriekšējā rezultāts? Nav dzirdēts, ka no zālēm un inhalācijām kāds jau otrā dienā būtu kļuvis vesels, ārstēšanās prasa laiku. Bet vispār, "problēmas sakne ir Latvija", viss tāpat skaidrs.
03.11.2022 12:24 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
par biodronu - šobrīd laikam tiešām NL ir tik sūdīgi, ka ir jāņem lietā smagais ierocis - bērni un jāizmanto viņi produktu reklāmai (tas jau tika darīts iepriekš, bet ne tik agresīvi). tik daudz storiju par to, ka biodrons, tikai biodrons ir spējis palīdzēt mazajai Vitai. neviens cits ārsts, nevienas citas zāles pusgada laikā nav palīdzējušas. rēka pašai nenāk? turklāt, ja jau biodrons ir tāds glābējs, tad varbūt turpini to dod bērnam un paliec LV? Ā, LV taču nav neviena papika. būs vien jākravā mantas.
03.11.2022 12:32 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
vispār tagad atceroties, Vucēna Rafu "itkā pameta", tieši tajā brīdī, kad palika stāvoklī ar trešo (uzzināja to). tieši tad viņa redz saprata, ka viņiem nesaskan. kaut kāda interesanta sakritība.
03.11.2022 12:34 |
 
Reitings 43
Reģ: 28.10.2022
Viss tas ir tāds facepalm.
Un vēl beigās izskatās neapmierināta, ka bezmaz NĀCĀS uztaisīt analīzes bērnam, bet viņa jau tāpat ZINOT, ka vainīga ir Latvija. Tāda dura, jēziņ. Varu iedomāties kā tajā pieņemšanā daktere centās savaldīties ar šādu kadru runājot, un šī vēl beigās sataisīja traci un pieprasīja nomainīt citu ārstu uz nākamo reizi.
Man tiešām rodas jautājums, cik tieši lielām aitām ir jābūt tām pārējām, kas kaut ko šādu var uzskatīt par savu mentoru, līderi utml.
03.11.2022 12:36 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Ja kādam vēl ir šaubas,ka Vuceena ir riktīga ruslandes ster…a. noskatoties šodienas storijus kļūst skaidrs. Nē, Latvija, nav tava bērna problēmu sakne. Tu esi.
03.11.2022 12:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
iiieviiite @ 03.11.2022 12:24
Vucēna aiziet pie ārsta ..
Ārsts (apskatot Vitu, prasa) - vai jūs 5 mēnešus atpakaļ devāt bērnam tādas un tādas zāles? (bija izrakstītas uz to periodu)
Vucēna - (plikšķinot acis) nu ziniet, mana dzīve nav tik garlaicīga, lai ES atcerētos, ko devu bērnam 5 mēnešus atpakaļ, nu ja jau bija izrakstīts, tad LAIKAM devām
Ārsts - (pasmaida par atbildi)
Vucēna - sāk ārdīties
?viss, ko vajag zināt par šīs trakās vecenes komunikācijas spējām, stresa noturību, atbildības sajūtu pret bērnu veselību un atmiņu (labi, atmiņas problēmas norakstam uz grūtniecību)
nē, protams, var neatcerēties kaut kādas lietas, tas ir ok, bet man šķiet, ka kaut kādai zāļu uzskaitei tomēr ir jābūt, ja tu pati nezini, jo maz laika pavadi ar bērnu, nu piezvani mammai un pajautā, ārstam taču ir jāzin, lai kaut ko izrakstītu, kas bija lietots iepriekš, kā palīdzēja utt.

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.
03.11.2022 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 29.04.2012
Man ir 2 bērni. Arī dažādi pienākumi ikdienā utt. Bet es atceros visus medikamentus, kurus mani bērni ir lietojuši 5 mēnešus atpakaļ.. pat gadu un divus atpakaļ atceros, kas, cik daudz un cik ilgi ir luetots. Tu ko, Vucēna, nopietni? Nu nopietni?? Neatceries? Kā VAR NEATCERĒTIES? Tas par viņu kā māti izsaka visu. Nav brīnums, ka ar tik vieglprātīgu attieksmi viņas meitiņa ir iedzīvojusies šādās problēmās. Lai Dievs dod prātu šai sievietei un stipru veselību mazajai meitenītei.
P.S un šķiet, ka tētis par meitiņu rūpētos vairāk un ieliktu bērniņā visu savu sirdi. Nav Vucēnai mātišķā intinkta, ne tik cik melns aiz naga.
03.11.2022 12:52 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Ko tā jocīgā ārste iedomājas,ka bērna MAMMAI jāzina,kas notiek un kas tiek dots no medikamentiem bērnam🙄🙄. Laikam tā ārste nezina,ka Mašai ir biodrončiks un sava aizņemtā dzīve. 😳
Tad redz,marij,nemaz tev tik ļoti tas bērns neinteresē,ja pie tik nopietnām problēmām,neseko,kas tiek dots tavam bērnam (kas starp citu, ir priekšlaikus dzimis,tātad jāpievērš pastiprināta uzmanība)
03.11.2022 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 29.04.2012
vivii @ 03.11.2022 12:49

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.

Tas ir normāls ārsta jautājums.
03.11.2022 12:53 |
 
Reitings 5684
Reģ: 20.09.2022
vivii @ 03.11.2022 12:49

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.

Man gan tāds jautājums neizbrīna. Ir dzirdēti stāsti no vecākiem, ka ārsta izrakstītās zāles nav pirkuši.
03.11.2022 12:55 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
vivii @ 03.11.2022 12:49

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.

Nu tu ieklausījies ko Marija saka? Viņa neteica,ka ir devusi, bet,ka GAN JAU ir devusi. Tas taču nav viens un tas pats. Un ir taču scenāriji,kur tas GAN JAU var nozīmēt daudz.
Ārste pilnīgi kompetenti pajautāja.
03.11.2022 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 10841
Reģ: 15.03.2012
vivii @ 03.11.2022 12:49

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.

Redz, Tev tas šķiet pašsaprotami 😏 Vucēna atbildēja, "laikam un neatceras", grūti jau arī ir visu zināt, ja rūpi par Vitu dala ar mammu
03.11.2022 12:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Kairi @ 03.11.2022 12:55

Nu tu ieklausījies ko Marija saka? Viņa neteica,ka ir devusi, bet,ka GAN JAU ir devusi. Tas taču nav viens un tas pats. Un ir taču scenāriji,kur tas GAN JAU var nozīmēt daudz.
Ārste pilnīgi kompetenti pajautāja.

Jā ieklausījos, tieši tāpēc arī tā uzskatu, es no Marijas “gan jau” un pārējā atstāsta sapratu viņas domu, ka ja jau reiz izrakstīja - gan jau lietoja (ar sarkasmu).
Savā ziņā tas jautājums no ārsta puses izskanēja kā tāds aizvainojums, bez maz vai, ka 100% neesat nemaz dzēruši tās zāles utt.
03.11.2022 12:59 |
 
Reitings 43
Reģ: 28.10.2022
vivii @ 03.11.2022 12:49

Nu nezinu, man tāds ārsta jautājums arī liktos dīvains, ja reiz izrakstīja un lika dzert, protams, ka dzēra zāles. Es personīgi būtu tādai ārstei atcirtusi, ka nē, ziniet nedzērām un vispār neklausos, ko jūs mums iesakat! Tam ārsta jautājumam neredzu īsti loģiku.

Nopietni?? Tev ir slims bērns uz rokām un aktuāli ir šādā brīdī kaut ko tur lekties? Ārsts uzdod jautājumus. Turklāt tas ir tikai loģiski, ka redzot šīs mātītes attieksmi, kas pati jau ir izdomājusi diagnozi un uzskata, ka biodrons ir daudz labāks par ārsta izrakstītām inhalācijām, ārstei radās šaubas un viņa jautāja vai ir ievēroti norādījumi, izdzerta līdz galam izrakstīto medikamentu deva, varbūt pārtraukts pusratā, tāpēc aizlaižot bērna akūtās problēmas tik tālu, ka tās jau labu laiku ir aizgājušas hroniskajās.
03.11.2022 13:00 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
tas ir normāls jautājums, lai saprastu, vai izrakstītās zāles palīdzēja, vai vai bija rezultāts, vai, piemēram, lietoja un nebija rezultāta (tā arī mēdz būt) un jā, tas nav pašsaprotami, izrakstīts = automātiski lietots. mēdz būt, ka vispār nenopērk izrakstītās zāles, mēdz būt, ka nopērk, bet regulāri nelieto vai aizmirst. ārsti to labi saprot, tādēļ pārjautā.
ticu, ja Vita pati varētu atbildēt uz šo jautājumu, atbilde būtu adekvātāka, bet par cik viņa vēl nerunā un par viņu atbild Maša (par Mariju negribās kaut kā vairs pat saukt), tad rezultāts ir tāds, kāds ir 😀
03.11.2022 13:04 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
Nu vienkārši secinājums ir viens - Vucēna nav izaugusi no saviem trakulīgajiem 20. Aizķērusies kkur jaunības maksimālismā, ka uzskata, ka pati visu zin labāk. Briedums ir apaļa 0. Nenosodu par to, ka bērniem ir aukle (viņas mamma), bet tad mazliet iedziļinies tomēr bērnu veselībā un labklājībā. Viss nebeidzas ar jaunu telefonu bērnam vai ceļojumiem. Lai jau viņai dzīvē viss tomēr ir labi un meitene nāk pie prāta. Wannabe buzīīīness women.
03.11.2022 13:06 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
krixis3 @ 03.11.2022 11:47
Nu salīdzināt biodrone ar cīsiņiem ir stulbi. Lai cik tas cīsiņš vai biezpiena sieriņš būtu cukurots vai kāds bet biodrone ir vispār kaut kāda hujņa. Kur nu vēl tādu zīdainim dot dzert vai elpot. Prātiņ nāc mājās

a vot’ salīdzini. Tas pats sieriņā Kārums ir 45 g cukura! Tātad 45 g cukura ir nekas?
Un galu galā katra māte ir atbildīga ar ko barot savu bērnu!
Kāpēc neviens neceļ trauksmi, ka Kiviču bērns mājās vispār netiek barots, izņemot piena maisījuma pudele?
03.11.2022 13:11 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
es gan nez kas jums tur pa ārstiem, bet manējiem visas zāles, kas man ir rakstītas utt., ir ierakstītas pacienta kartē, kur daktere pati ieskatās, ja ir nepieciešamība, un tad atgādina man nosaukumu, un es stāstu kas un kā ir bijis :) jo nu, man arī ir problēmas atcerēties visu kas ir bijis izrakstīts :D
03.11.2022 13:12 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Savā ziņā tas jautājums no ārsta puses izskanēja kā tāds aizvainojums, bez maz vai, ka 100% neesat nemaz dzēruši tās zāles utt.

es pēc Vucēnas storijiem to sapratu otrādāk, ka tieši Vucēna pārāk sāasināti uztvēra parastu ārsta jautājumu, ka redz viņai neesot tik garlaicīga dzīve, lai atcerētos to, kas notika 5 mēnešus atpakaļ ar viņas bērnu (akcents uz vārdu savienojumu garlaicīga dzīve😀), šos vārdus noteikti neizmantoja, bet uz sejas noteikti viss bija rakstīts. atbildēja vietā, ja jau bija izrakstīts, tad LAIKAM lietojām (tieši tā viņa arī pateica, ka atbildēja).
godīgi sakot, ja es būtu ārsts un man pieaugusi sieviete ar gandrīz trīs bērniem atbildētu no sērijas, ko tu vispār no manis gribi, laikam lietojām, es tā ārsta vietā arī mazliet pasmīnētu😀
personīgi man ārsta reakcija uz šādu atbildi ir saprotamāka, nekā Vucēnas ārdīšanās par jautājumu kā tādu
03.11.2022 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits