Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Omniva55 @ 17.10.2022 23:29

Nevar jau ta teikt , bet Ja labi apdrosinats auto - laba atlidziba ………..sazin bet dievs nav mazais berns

Labi apdrošinats auto nemaksās vairāk par reālo tirgus vertību. Ja masina maksāja 20k tad arī 20k saņems. Neko vairāk.😀 iespējams Marija taisas uz dzīvo prom ārzemēs, iespējams auto tika “nozagts” īstajā brīdī. Tikai neviens nav teicis kad tā apdrošināšana segs zaudējumus citam pat tie ir 3-10 gadi.😃😃😃
Un manuprāt tas Mustangs (vecs) galīgi nav nekāds wow, salidzinot ar citiem lux auto kas vizinās pa ielām.😀
18.10.2022 05:46 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Man kaut kā negribās ticēt, ka Marija visu organizēja. Tur taču kādam bija jābrauc pie stūres, kaut kur to mašīnu jāved, mašīna pamanāma, naktī arī dzirdama. Kādam speciāli jāuzlauž, jāsabojā vārti, kaimiņi priekšā-pakaļā varēja mentus izsaukt, ja pamanītu.
Bet nu jā, sakritība laba. Deva visiem to mašīnu, kaut kādos servisos reklamēja. Ja tiešām aizdzīta, tad noteikti kāds paziņa iesaistīts vai cilvēks, kas viņai seko instā. Ja nav Marijas organizēts viss, tad max nepatīkami tagad arī būs ko stāstīt auditorijai un pa lielam arī nevar, jo var traucēt izmeklēšanai. Lai gan cik dzirdēts mums cilvēki ātrāk par mentiem savas zagtās mašīnas parasti atrod.. ja atrod un nav bijusi kasko. Tieši tik labi policija strādā (nē). Vispār brīnos, viņiem taču turpat blakus mājā draudzene dzīvo, kas labi zina, ka Marija ar visu ģimeni prom, to mustangu iedarbinot tak skaņai arī jābūt, bet neviens neko?
Par to apdrošināšanu var tiešām paiet laiciņš, kamēr vispār ko izmaksās, ja izmaksās. Cerams viņai bija visi oriģinālie atslēgu komplekti, pretaizdzīšanas sistēmas un viss ir ok tādā ziņā, jo cik saprotu pēc storijiem, jau esot uz prāmja, kaut kāda draudzene esot ar to mašīnu braukusi.
18.10.2022 06:21 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 13.01.2010
Protams, stulbi par Vucenes mašīnu, bet pati jau arī vainīga, ka bļaustas apkārt par to, ka visi ir prom un mājā neviena nav.
Atceros, ka man pašai laikā, kad biju ielikusi soc. tīklos, kad ceļoju apzaga automašīnu.
Cerams, ka šīm ietekmelēm būs mācība, ka nevajag plātīties. Ja vēlaties, tad vismaz darat kā Didra, story ar nobīdi ;)
18.10.2022 06:49 |
 
10 gadi
Reitings 1086
Reģ: 20.05.2013
Vakarkleita @ 17.10.2022 22:56

Tak arī Teikas dzīvokli dēļ “vieglās” peļņas pakāsa.??? agrāk ballites, autiņi, šampji, luxury dzīve gāja uz uzrrā, ņēma kredītus lai tusetu un ceļotu…
Ne velti ir melnaja sarakstā del krediitiem, vismaz pirms gada vēl bija…
Tapec jau māju nevar pirkt, maksātnespejas administratori uzliks ķepu.????
Ko līdz ka esi “milijonārs” ja patiesībai tai naudai nav nekādas vertības! ???
viņai vairs nav tas teikas dzīvoklis kur meitenes dzīvojās?
18.10.2022 07:13 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Mia6 @ 18.10.2022 07:13
viņai vairs nav tas teikas dzīvoklis kur meitenes dzīvojās?

Vinai agrāk bija savs dzivoklis pie puķu tirdzina. Tas kur meitenes dzīvo ir īres..😀
18.10.2022 07:30 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Vakarkleita @ 18.10.2022 07:30

Vinai agrāk bija savs dzivoklis pie puķu tirdzina. Tas kur meitenes dzīvo ir īres..?

Ja es pareizi atceros, tad tur dzīvoja Kaspars Saulietis un pēc tam viņa viņu izīrēja
18.10.2022 07:35 |
 
Reitings 89
Reģ: 25.02.2022
Maškai vispār Mustangam ir kasko? Viņa taču regulāri visu aizmirst, nenokārto, utt. 🙈
18.10.2022 07:43 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Sandras laivs😴😴😴😴😴
Ūdens liešana vairāk kā stundas garumā. Principā, neko nepareizu mentore nav teikusi, kad ieteica nomest svaru, pamainīt matus utt....to pašu tak meitenes te spriedelēja par resno Baibu, gribi pārdot tievēšanas produktus, nu tak parādi, ka tie tiešām strādā. Un tā ir taisnība, resnam ir vieglāk parādīt efektu nekā jau tā tievam- līdz ar to lieliska iespēja Sandrai reklamēt produktu... Vienkārši Sandrai nepatīk, kad viņu ''bosī ''apkārt. Pat parasts ieteikums, no augstāk stāvoša, viņai krīt uz nerviem. 100% tas ir arī iemesls biežajai pamatdarba maiņai. Ir tādi cilvēki. Tie, kas seko viņas storijiem jau ilgu laiku, Sandrai pa dzīvi besī jebkas ko viņai kāds cits iesaka, uzreiz kā sarkana lupata niknam bullim.
Sandra atgādina Kivičlieni, kas pameta NL jau iepriekš, bet pēc tam savas pašas neveiksmīgo aiziešanu sasaistīja ar karu un ko tik vēl nē.
18.10.2022 08:01 |
 
Reitings 5682
Reģ: 20.09.2022
Kairi @ 18.10.2022 08:01
Sandras laivs?????
Ūdens liešana vairāk kā stundas garumā. Principā, neko nepareizu mentore nav teikusi, kad ieteica nomest svaru, pamainīt matus utt....to pašu tak meitenes te spriedelēja par resno Baibu, gribi pārdot tievēšanas produktus, nu tak parādi, ka tie tiešām strādā. Un tā ir taisnība, resnam ir vieglāk parādīt efektu nekā jau tā tievam- līdz ar to lieliska iespēja Sandrai reklamēt produktu... Vienkārši Sandrai nepatīk, kad viņu ''bosī ''apkārt. Pat parasts ieteikums, no augstāk stāvoša, viņai krīt uz nerviem. 100% tas ir arī iemesls biežajai pamatdarba maiņai. Ir tādi cilvēki. Tie, kas seko viņas storijiem jau ilgu laiku, Sandrai pa dzīvi besī jebkas ko viņai kāds cits iesaka, uzreiz kā sarkana lupata niknam bullim.
Sandra atgādina Kivičlieni, kas pameta NL jau iepriekš, bet pēc tam savas pašas neveiksmīgo aiziešanu sasaistīja ar karu un ko tik vēl nē.

Dzirdējāt tikai to ko gribējāt dzirdēt. Diez gan daudz pastāstīja. Bija arī citu meiteņu komentāri pa vidu - par to kā viņām tur veicās. Un ja dzirdējāt par tievēšanas ieteikumu, tad varbūt arī dzirdējāt to, ka viņai veselības problēmu dēļ neder tā pulverīšu diēta. Un par to sarkano lupatu priekšā - kāpēc cilvēki ir iedomājušies, ka kāds gaida no viņiem kaut kādus ieteikumus? Ja jums neprasa padomu, nelieniet tur kur jums neprasa.
18.10.2022 08:18 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
amaia @ 18.10.2022 07:35

Ja es pareizi atceros, tad tur dzīvoja Kaspars Saulietis un pēc tam viņa viņu izīrēja

Nē, vins bija kredita un viņiem viņu atņēma.😄
Tajā māja uz Teikas krustijuma kur Maxima.😀
Man liekas ka Jūs domajat citu dzivokli.
Vina pa Teiku ir vandijusies, tad Lielvardes iela 68 Kur viņas Kažam kaut ko izdarija kaimiņi, tad Bajāru ielā, 4 (tur dzivoja saulietis) tad vel tagad nez kur.😀😀😀
18.10.2022 08:24 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
neesmu līdz galam noklausījusies, bet izrādās, ka no Kazahstānas ir dārga produktu piegāde (ap 60 eiro vismaz agrāk bija) un tie pārdevēji, kas nepārdod daudz, viņiem šī piegāde ir par dārgu, lai kaut ko vispār no turienes sūtītu. a Eiropas veikalā produktu ta nav, kurus pārdod (mazs sortiments).
18.10.2022 08:25 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Un ja dzirdējāt par tievēšanas ieteikumu, tad varbūt arī dzirdējāt to, ka viņai veselības problēmu dēļ neder tā pulverīšu diēta

un tomēr, reklāmēja tos pulverīšus uz urrā un priecājās, ka bikses par lielu! Principā, man tiešām vienalga, ienāku paskatīties NL ziņas kā tādu dzelteno portālu. Un par tām citām meitenēm, viena no viņām, tāda blondā Kristīne, kas tur savu komentāru ierakstīja, viņa tīkla mārketingus maina kā zeķes, gada laikā nomaina vismaz pāris un visi kā viens viņai ir paši labākie, foršākie, pelnošākie...un tad beigās tāds čuššš vien sanāk! Kaut kad pasen Facebook reklamēja kaut kādas zāles, kad iekomentēju komentāru un prasīju vai viņai vispār ir medicīniskā izglītība kaut ko tādu reklamēt bērniem- uzreiz nobloķēja 😀👍. Sandra neko neatmasko, kad viena roka otru mazgāja- viss bija labi, bet Sandras ego ir aizdedzies kā pipariņš uz dibena🌶 un tas ir arī iemesls kāpēc jataisa principā viena un tā paša satura video jau mēneša garumā.
18.10.2022 08:29 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Arī par to izskatu, iedomājamies to pašu situāciju, ka Sportland pārdevēja pieņemas svarā un veikala vadītājs viņai uz to norāda – ja gribi kaut ko pārdod, notievē. Teiksiet, ka cilvēku ar lieko svaru tur, visticamāk, nemaz neņems darbā. Taisnība. Bet NL ņem visus! Un vienmēr pozicionē, ka visi var izmēģināt savus spēkus, nav svarīgi, kas tur esi, no kurienes, kāds utt. Bet redz, IR SVARĪGI, jo ir jārada iespaids, ka esi veiksmīgs (tas nekas, ka tā var nebūt taisnība). Viņi labprāt ņem tieši šādus cilvēkus, kas ir mazāk veiksmīgi (finansiāli, izskata ziņā, dzīvesvietas utt), lai viņi varētu itkā “izaugt”, atrodoties NL. Vieglāk izlikties, ka tev tieši tagad ir forša dzīve, ja tev agrāk viss bija sūdīgi. Arī lielajām bitēm šis ir aktuāli, tā pati Egita ir teikusi, ka viņai vīrietis (nav vīrs, ne?) agrāk nav devis naudu, nekam nepietika, bija jāņem kredīti, tādēļ tagad baigi var šikot ar NL. Nu tiešām? 😀
18.10.2022 08:32 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Arī par to izskatu, iedomājamies to pašu situāciju, ka Sportland pārdevēja pieņemas svarā un veikala vadītājs viņai uz to norāda – ja gribi kaut ko pārdod, notievē.

Vai tiešām ir jāiet no viena grāvja otrā? Sportlandā tās bikses vai t-kreklu var atrast katra auguma aprisēm piemēroto. Salīdzinājums pilnīgi nevietā. Kamēr resna sieviete tirgo notievēšānas produkciju, bez pašas rezultātiem- nu tas tiešām ir cirks. Tā pat kā neietu pie frizieres ar '''apgrauztiem matiem'' , nu kurš saprātīgs pirks notievēšanas produktu pie cilvēka ar lieko svaru? Pieslēdziet kritisko domāšanu.
18.10.2022 08:37 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Tai pašai Sandrai patīk pieminēt to, ka nereklamēs produktus, kas NL neuzrunā. Tak varēja nereklamēt to notievēšanas produkciju. Palikt pie šampūniem un citām lietam. Bet nē, reklamēja tievēšanas produkciju😀, kamēr pašai manāmi tie produkti nemaz nepalīdz. Tad sanāk ir ok pārdot ilūziju? Nu, ja bija ok pirms tam, ko tagad šūmējies un aizbildinies ar slimību?
18.10.2022 08:39 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Viņai zvanīja no NL kaut kāda Jekaterina un pateica, ka viņai vajagot (jā, tieši viņai) atrisināt situāciju ar augstāk stāvošajiem mentoriem un ja viņa gribot, lai viņai atbloķē NL kontu (ar tiem 159 eiro), tad viņai ir jāparaksta kaut kāds papīrs, ka viņa nedrīkstot nekad vairs sadarboties un strādāt līdzīgās kompānijās, turpinot strādāt pēc NL standartiem un vērtībām. Ha-ha. Baigie jau standarti un vērtības. Sandra klusēja, lai tikai viņai to kontu atbloķē, bet beigās saprata wtf un pasūtīja to kompāniju trīs mājas tālāk. Bravo!
Tajā kompānijā tiešam nav nekādu vērtību, ja viņi neņem vērā mazāku kvalifikāciju darbinieku viedokli (meitenes, aizdomājaties par to), ja viņi spieda Sandru iet pretī saviem mentoriem, neskatoties uz to, ka tieši mentori bija tie, kas viņu ignorēja un bloķēja.
Visām Sandras komandas meitenēm bijis uzrakstīts, ko viņas domā tālāk darīt - vai viņas ies ar Sandru (tātad viņām bloķēs kontus) vai turpinās strādāt NL 😀 nu jā, ar savu biznesu tur nav nekāda sakara. tas nav nekāds meiteņu bizness.
18.10.2022 08:42 |
 
Reitings 1350
Reģ: 05.12.2021
Kairi @ 18.10.2022 08:39
Tai pašai Sandrai patīk pieminēt to, ka nereklamēs produktus, kas NL neuzrunā. Tak varēja nereklamēt to notievēšanas produkciju. Palikt pie šampūniem un citām lietam. Bet nē, reklamēja tievēšanas produkciju?, kamēr pašai manāmi tie produkti nemaz nepalīdz. Tad sanāk ir ok pārdot ilūziju? Nu, ja bija ok pirms tam, ko tagad šūmējies un aizbildinies ar slimību?

es, personīgi, atceros tikai tādu vienu reizi, kad viņa būtu reklamējusi to, kā tievēšanas produktu (kad bija nometusi tur kkādus 5 kg), pārējā laikā viņa spieda tomēr uz to "slinkums, nav laika gatavot, ērti pa ceļam" mārketinga stratēģiju. Kā tievēšanas pulveri reklamē pārējās, kas pēc weekenda picas un šampīša pēkšņi pieņēmušās svarā par 3kg, izpūtušas vēderus gorās kamerā un pēc tam pārsasprindzinājušās ievelk vēderus un tēlo skalu vāveres. Sandra tomēr vairāk vai mazāk stāstīja par kosmētiku. Bet tas tā, moš man atmiņa klibo :)
18.10.2022 09:16 |
 
Reitings 2222
Reģ: 10.09.2021
Johaidi par to vuceenas mashinu. Atgadinasiet pa cik nopirka?
Bet vispar, es ta apbrinoju, ka vina ta drosi pat ne draudzenem, bet pazinam dod savu mashinu utt. Jus ari ta darat, ka bez problemam dodat citiem vai tikai es tada skopa? 😁 man savu masinu vispar nekad negribas dot citiem, ja paludz, parasti ar sakostiem zobiem. Ir bijis, ka noshmucee un vel degvielu manu notere, tapec maximali izvairos dot.
18.10.2022 09:34 |
 
Reitings 1350
Reģ: 05.12.2021
Valdet @ 18.10.2022 09:34
Johaidi par to vuceenas mashinu. Atgadinasiet pa cik nopirka?
Bet vispar, es ta apbrinoju, ka vina ta drosi pat ne draudzenem, bet pazinam dod savu mashinu utt. Jus ari ta darat, ka bez problemam dodat citiem vai tikai es tada skopa? ? man savu masinu vispar nekad negribas dot citiem, ja paludz, parasti ar sakostiem zobiem. Ir bijis, ka noshmucee un vel degvielu manu notere, tapec maximali izvairos dot.

kkādi 12 vai 14tk laikam bija. es dodu, bet man ir krietni lētāka :D bet nu man ir tikai viena draudzene, kas reizi gadā paprasa, kad ļoti vajag. tā, ka man regulāri kāds prašītu, tā nav
18.10.2022 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
novērojumi:
* tās bites, kas tagad pamet grimstošo žurku kuģi, un no rītiem neliks pačus un pirmo nepumpēs iekšā drainu, pēc mēneša vai diviem beidzot jutīs izmaiņas sejas ādā un savā izskatā kā tādā.
* to, ka nl kuģis iet naxuy, var novērot tik daudz pozīcijās:
- agrāk tak mēneša beigās cita pie citas brauca ar baloniem un gaidīja mistisku pusnakti, lai refrešotu savu nl aplikāciju un sagaidītu savu jauno līmeni. ar ziediem bija pilnas istabas vēl nedēļu.
- agrāk kā lielā bite kaut ko nopirka, tā mazbitītes turēja līdzi - jaunais aifons, mk somas vai kurpes (īpaši jau egita), daudzām jaunas dzīvesvietas, jo, redz, nl to var nodrošināt.
- agrāk lielā bite gāja uz limfodrenāžām, lāzerepilācijām un kas tur vēl, pēc nedēļas skatamies - mazbitīties arī lido epilēties uz tiem pašiem saloniem.
nu un tā var turpināt.
18.10.2022 09:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits