Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Krizdole @ 15.09.2022 18:26
Krastai gan jau tagad dilemma, ko iesākt ar to šokolādi, atbrauc uz detoksiņu un dabū king size kaloriju bumbu ?

Vispār interesanti tikko tieši runājām vai Krastai ir kāds ,aizbrauca viena vai ar kādu vai varbūt ir vienkarshi vecmeita …un te pëkšni ir šokolade no slepena pieludzeja,man jau liekas šajā vecuma jau pieludzeji nebaidas parakstīties,nevis liek pirmo burtu un daudzpunktus,man šitas ož pēc pašas Sandas darbinja nopietni,Lai izkliedētu to vecmeitas vibe!
Pārējo dzivi taču arī faiko 😀
16.09.2022 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 10824
Reģ: 15.03.2012
Scandinavian @ 16.09.2022 08:33

Kāpēc viņa vispār aizgāja no tās Ozolnieku mājas?

Nopludināja to māju un pati vēl teica, ka visādas dīvainas lietas tur sāka notikties, bet, īsāk sakot, piedirsa un prom atkal uz citu, pilnīgi žēl to izīrētāju
16.09.2022 10:34 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
SantaBarbara @ 16.09.2022 09:47

Vispār interesanti tikko tieši runājām vai Krastai ir kāds ,aizbrauca viena vai ar kādu vai varbūt ir vienkarshi vecmeita …un te pëkšni ir šokolade no slepena pieludzeja,man jau liekas šajā vecuma jau pieludzeji nebaidas parakstīties,nevis liek pirmo burtu un daudzpunktus,man šitas ož pēc pašas Sandas darbinja nopietni,Lai izkliedētu to vecmeitas vibe!
Pārējo dzivi taču arī faiko ?

Nu skaidrs kā diena, ka viņa pati sev to šokolādi tur nolika! 😂 Kurš normāls vecis rakstīs thank you for inspiration? Vismaz tik daudz viņai vajadzēja saprast, ja gribēja izspēlēt ainu ar pielūdzēju.
16.09.2022 10:42 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
iedomājos cik interesanti no malas izskatās tā situācija, kad Sanda pati taisa tās pozitīvās aļa trakās vecenes bildes…

domāju tas izskatās diezgan skumji. kopumā jau tā visa padarīšana - katru dienu staipīt līdzi statīvu savā mājvietā vai apkārt pasaulē, meklējot piemērotas vietas, kur to nolikt, katru reizi likt taimeri, steigties pozēt, uzliekot to dežūrsmaidu bildēs vai ieņemot pozas un dienas beigās rakstīt, ka esi pateicīga par katru izdzīvoto dienu..... mm, nope, neticu 🙁
pāris dienas atpakaļ rakstīja, ka centīsies mazāk ņemt telefonu rokās un varbūt pazudīs uz pāris dienām no instagrama. likās, o, super (varbūt beidzot saprata, ka tā interneta ir par daudz viņas dzīvē), bet izskatās, ka tā diena nepienāks. šobrīd viņa pati vairs nevar bez sociālajiem tīkliem (nevis soc. tīkli nevar bez viņas), piemēram, tā pati Marija Vucēna - par viņu šāda iespaida nav, nu ka viņa nevar bez sociālajiem tīkliem, bet Krastas gadījumā, tas tik tiešām ir viņas piepildījums, bet nekā īsta jau tur nav. un stulbākais, ka viņa to pati nesaprot. visa diena paiet meklējot, kur uztaisīt bildes, taisot bildes, apstrādājot tās, liekot storijus, rakstot postus (un jā, tas aizņem laiku pat pieredzējušam lietotājam). bet kur paliek tā īstā dzīvē, Sanda? un vai tā tiešām ir jādzīvo? jā, lielākā daļa influenceru tā dzīvo, bet viņiem paralēli ir arī sava, cita dzīve, ko viņi nemaz nerāda instagramā. ģimenes dzīve, hobiji, nezinu kā pateikt, krč par nevienu influenceru, NL dāmu vai kādu citu personu instagramā nav tik izteikta iespaida par to, ka visa dzīve ir pakārtota instagramam. un te arī ir tā pretruna, cilvēks itkā māca dzīvot citus, bet uzticības viņa teiktajam nav, jo viss, kas tiek rādīts ir tikai materiāls, kontekts, kas ir mākslīgi radīts auditorijai.
ps. es labi saprotu, ka nevienam nav tiesību mācīt, kā dzīvot, tie ir tikai mani anonīmi spriedelējumi šajā forumā. bet es tiešām gribētu, lai viņa pati par to aizdomājas kā tur īsti ir, vai viņa tiešām tā grib nodzīvot visu dzīvi, pakārtotu sociālajiem tīkliem. un vispār mēs visas varētu uzdot sev jautājumu, kā mainītos mūsu dzīve, ja atslēgtu internetu? drošvien, ka mainītos tikai uz labu, arī mums, foruma komentētājām, klusajām lasītājām un citiem 🙃
16.09.2022 11:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 20.06.2022
johnson @ 16.09.2022 09:15

Es domāju, ka nespēja vairs pavilkt. NL peļņa krītas un vairs nespēj pavilkt tādu māju.

Tu jauno māju redzēji? Tā ir labāka. Un lielāka.
16.09.2022 11:24 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Nu skaidrs kā diena, ka viņa pati sev to šokolādi tur nolika! 😂 Kurš normāls vecis rakstīs thank you for inspiration? Vismaz tik daudz viņai vajadzēja saprast, ja gribēja izspēlēt ainu ar pielūdzēju.

es gan varētu noticēt, ka šokolādi uzdāvināja. vienīgi samulsināja, ka atstāja to pie mašīnas, jo pa lielam tad jau varēja arī sagaidīt pašu īpašnieci, ja jau ieraudzīja/atrada viņas mašīnu uz salas. un vispār jā, vīriešiem diezgan netipiski rakstīt iedvesmas tekstus virsū dāvanām. bet nu sazin. ja tas nav fake, tad prieks par viņu, domāju, ka tādi sīki pārsteigumi var ļoti uzlabot omu uz visu dienu. ja tas ir fake, nu, tad Sandai pašai jādzīvo, to apzinoties 🙃
16.09.2022 11:33 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
iiieviiite @ 16.09.2022 11:21

domāju tas izskatās diezgan skumji. kopumā jau tā visa padarīšana - katru dienu staipīt līdzi statīvu savā mājvietā vai apkārt pasaulē, meklējot piemērotas vietas, kur to nolikt, katru reizi likt taimeri, steigties pozēt, uzliekot to dežūrsmaidu bildēs vai ieņemot pozas un dienas beigās rakstīt, ka esi pateicīga par katru izdzīvoto dienu..... mm, nope, neticu ?
pāris dienas atpakaļ rakstīja, ka centīsies mazāk ņemt telefonu rokās un varbūt pazudīs uz pāris dienām no instagrama. likās, o, super (varbūt beidzot saprata, ka tā interneta ir par daudz viņas dzīvē), bet izskatās, ka tā diena nepienāks. šobrīd viņa pati vairs nevar bez sociālajiem tīkliem (nevis soc. tīkli nevar bez viņas), piemēram, tā pati Marija Vucēna - par viņu šāda iespaida nav, nu ka viņa nevar bez sociālajiem tīkliem, bet Krastas gadījumā, tas tik tiešām ir viņas piepildījums, bet nekā īsta jau tur nav. un stulbākais, ka viņa to pati nesaprot. visa diena paiet meklējot, kur uztaisīt bildes, taisot bildes, apstrādājot tās, liekot storijus, rakstot postus (un jā, tas aizņem laiku pat pieredzējušam lietotājam). bet kur paliek tā īstā dzīvē, Sanda? un vai tā tiešām ir jādzīvo? jā, lielākā daļa influenceru tā dzīvo, bet viņiem paralēli ir arī sava, cita dzīve, ko viņi nemaz nerāda instagramā. ģimenes dzīve, hobiji, nezinu kā pateikt, krč par nevienu influenceru, NL dāmu vai kādu citu personu instagramā nav tik izteikta iespaida par to, ka visa dzīve ir pakārtota instagramam. un te arī ir tā pretruna, cilvēks itkā māca dzīvot citus, bet uzticības viņa teiktajam nav, jo viss, kas tiek rādīts ir tikai materiāls, kontekts, kas ir mākslīgi radīts auditorijai.
ps. es labi saprotu, ka nevienam nav tiesību mācīt, kā dzīvot, tie ir tikai mani anonīmi spriedelējumi šajā forumā. bet es tiešām gribētu, lai viņa pati par to aizdomājas kā tur īsti ir, vai viņa tiešām tā grib nodzīvot visu dzīvi, pakārtotu sociālajiem tīkliem. un vispār mēs visas varētu uzdot sev jautājumu, kā mainītos mūsu dzīve, ja atslēgtu internetu? drošvien, ka mainītos tikai uz labu, arī mums, foruma komentētājām, klusajām lasītājām un citiem ?

Tik labi uzrakstīji - 100% piekrītu!
Un otra tēma - par šokolādi no it kā pielūdzēja - arī man likās, ka tas ir bullshit
16.09.2022 11:36 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
iiieviiite @ 16.09.2022 11:21

domāju tas izskatās diezgan skumji. kopumā jau tā visa padarīšana - katru dienu staipīt līdzi statīvu savā mājvietā vai apkārt pasaulē, meklējot piemērotas vietas, kur to nolikt, katru reizi likt taimeri, steigties pozēt, uzliekot to dežūrsmaidu bildēs vai ieņemot pozas un dienas beigās rakstīt, ka esi pateicīga par katru izdzīvoto dienu..... mm, nope, neticu ?
pāris dienas atpakaļ rakstīja, ka centīsies mazāk ņemt telefonu rokās un varbūt pazudīs uz pāris dienām no instagrama. likās, o, super (varbūt beidzot saprata, ka tā interneta ir par daudz viņas dzīvē), bet izskatās, ka tā diena nepienāks. šobrīd viņa pati vairs nevar bez sociālajiem tīkliem (nevis soc. tīkli nevar bez viņas), piemēram, tā pati Marija Vucēna - par viņu šāda iespaida nav, nu ka viņa nevar bez sociālajiem tīkliem, bet Krastas gadījumā, tas tik tiešām ir viņas piepildījums, bet nekā īsta jau tur nav. un stulbākais, ka viņa to pati nesaprot. visa diena paiet meklējot, kur uztaisīt bildes, taisot bildes, apstrādājot tās, liekot storijus, rakstot postus (un jā, tas aizņem laiku pat pieredzējušam lietotājam). bet kur paliek tā īstā dzīvē, Sanda? un vai tā tiešām ir jādzīvo? jā, lielākā daļa influenceru tā dzīvo, bet viņiem paralēli ir arī sava, cita dzīve, ko viņi nemaz nerāda instagramā. ģimenes dzīve, hobiji, nezinu kā pateikt, krč par nevienu influenceru, NL dāmu vai kādu citu personu instagramā nav tik izteikta iespaida par to, ka visa dzīve ir pakārtota instagramam. un te arī ir tā pretruna, cilvēks itkā māca dzīvot citus, bet uzticības viņa teiktajam nav, jo viss, kas tiek rādīts ir tikai materiāls, kontekts, kas ir mākslīgi radīts auditorijai.
ps. es labi saprotu, ka nevienam nav tiesību mācīt, kā dzīvot, tie ir tikai mani anonīmi spriedelējumi šajā forumā. bet es tiešām gribētu, lai viņa pati par to aizdomājas kā tur īsti ir, vai viņa tiešām tā grib nodzīvot visu dzīvi, pakārtotu sociālajiem tīkliem. un vispār mēs visas varētu uzdot sev jautājumu, kā mainītos mūsu dzīve, ja atslēgtu internetu? drošvien, ka mainītos tikai uz labu, arī mums, foruma komentētājām, klusajām lasītājām un citiem ?

Jā, es arī pirms dienas ieraudzīju to viņas story par to, ka mazāk ņems telefonu rokās un tieši nodomāju, nez vai izdosies. Neizdodas.
Piekrītu, tas vienlaicīgi ir smieklīgi un skumīgi. Skumīgi, ka cilvēkam visa sava dzīve ir jāatrāda instagramā. Tā jau ir kā atkarība.
Bet laikam jau nav tādu influenceru, kas vispār mūsdienās ilgāku laiku spētu nodzīvot ārpus IG. Algoritmi kritīsies, nebūs iesaistes utt. Tāpēc jāražo saturs katru dienu, kaut vai bezjēdzīgs.
16.09.2022 12:00 |
 
Reitings 1350
Reģ: 05.12.2021
iiieviiite @ 16.09.2022 11:33

es gan varētu noticēt, ka šokolādi uzdāvināja. vienīgi samulsināja, ka atstāja to pie mašīnas, jo pa lielam tad jau varēja arī sagaidīt pašu īpašnieci, ja jau ieraudzīja/atrada viņas mašīnu uz salas. un vispār jā, vīriešiem diezgan netipiski rakstīt iedvesmas tekstus virsū dāvanām. bet nu sazin. ja tas nav fake, tad prieks par viņu, domāju, ka tādi sīki pārsteigumi var ļoti uzlabot omu uz visu dienu. ja tas ir fake, nu, tad Sandai pašai jādzīvo, to apzinoties ?

jā, protams :D Galantais IGAUNIS uzrakstījis otrā pusē šokolādes tāfelīte - Jo dzīve ir skaista :D
16.09.2022 12:44 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
iiieviiite @ 16.09.2022 11:21

domāju tas izskatās diezgan skumji. kopumā jau tā visa padarīšana - katru dienu staipīt līdzi statīvu savā mājvietā vai apkārt pasaulē, meklējot piemērotas vietas, kur to nolikt, katru reizi likt taimeri, steigties pozēt, uzliekot to dežūrsmaidu bildēs vai ieņemot pozas un dienas beigās rakstīt, ka esi pateicīga par katru izdzīvoto dienu..... mm, nope, neticu ?
pāris dienas atpakaļ rakstīja, ka centīsies mazāk ņemt telefonu rokās un varbūt pazudīs uz pāris dienām no instagrama. likās, o, super (varbūt beidzot saprata, ka tā interneta ir par daudz viņas dzīvē), bet izskatās, ka tā diena nepienāks. šobrīd viņa pati vairs nevar bez sociālajiem tīkliem (nevis soc. tīkli nevar bez viņas), piemēram, tā pati Marija Vucēna - par viņu šāda iespaida nav, nu ka viņa nevar bez sociālajiem tīkliem, bet Krastas gadījumā, tas tik tiešām ir viņas piepildījums, bet nekā īsta jau tur nav. un stulbākais, ka viņa to pati nesaprot. visa diena paiet meklējot, kur uztaisīt bildes, taisot bildes, apstrādājot tās, liekot storijus, rakstot postus (un jā, tas aizņem laiku pat pieredzējušam lietotājam). bet kur paliek tā īstā dzīvē, Sanda? un vai tā tiešām ir jādzīvo? jā, lielākā daļa influenceru tā dzīvo, bet viņiem paralēli ir arī sava, cita dzīve, ko viņi nemaz nerāda instagramā. ģimenes dzīve, hobiji, nezinu kā pateikt, krč par nevienu influenceru, NL dāmu vai kādu citu personu instagramā nav tik izteikta iespaida par to, ka visa dzīve ir pakārtota instagramam. un te arī ir tā pretruna, cilvēks itkā māca dzīvot citus, bet uzticības viņa teiktajam nav, jo viss, kas tiek rādīts ir tikai materiāls, kontekts, kas ir mākslīgi radīts auditorijai.
ps. es labi saprotu, ka nevienam nav tiesību mācīt, kā dzīvot, tie ir tikai mani anonīmi spriedelējumi šajā forumā. bet es tiešām gribētu, lai viņa pati par to aizdomājas kā tur īsti ir, vai viņa tiešām tā grib nodzīvot visu dzīvi, pakārtotu sociālajiem tīkliem. un vispār mēs visas varētu uzdot sev jautājumu, kā mainītos mūsu dzīve, ja atslēgtu internetu? drošvien, ka mainītos tikai uz labu, arī mums, foruma komentētājām, klusajām lasītājām un citiem ?
un +veel paiet laiks kameer izstalko ko Polly raksta un kaa izskataas 🤣 kameer iemaacaas Polly dejas soljus. 🤣🤣
16.09.2022 12:57 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
ps. es labi saprotu, ka nevienam nav tiesību mācīt, kā dzīvot, tie ir tikai mani anonīmi spriedelējumi šajā forumā. bet es tiešām gribētu, lai viņa pati par to aizdomājas kā tur īsti ir, vai viņa tiešām tā grib nodzīvot visu dzīvi, pakārtotu sociālajiem tīkliem. un vispār mēs visas varētu uzdot sev jautājumu, kā mainītos mūsu dzīve, ja atslēgtu internetu? drošvien, ka mainītos tikai uz labu, arī mums, foruma komentētājām, klusajām lasītājām un citiem ?

Nezinu, vai piekrītu. Viens visu brīvo laiku norok labojot mašīnas, cits iegrimst datorspēlēs vai seriālos u.tml., kas daļai rezultējas ar mazkustīgumu un lieko svaru. Kāpēc ceļošana, ''staigāšana apkārt ar statīvu'', bilžu veidošana ir sliktāks hobijs par citiem? Nav jau nekas nelikumīgs vai amorāls.
16.09.2022 13:04 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
jā, protams Galantais IGAUNIS uzrakstījis otrā pusē šokolādes tāfelīte - Jo dzīve ir skaista

saprotu, saprotu, noticēt tiešām grūti, bet varbūt šis ir tas gadījums, kad ir jānotic neticamajam 😀
bet labi, ja pieņemam, ka Sanda to izdarīja pati, tad sanāk, ka viņa pati neaizdomājās, cik ļoti neticami tas izskatīsies no malas? 🧐 man šķiet, ja cilvēki feiko, tad feiko tā, lai izskatās ticami. varēja taču vienkārši atstāt šokolādi, bez liekiem uzrakstiem (piemēram, uzrakstīt tikai from A., pieņemot, ka tāds A. vispār ir un ar viņu iepazinās uz prāmja). bet man vairāk par uzrakstiem likās dīvaini tas, ka atstāja to šokolādi pie mašīnas (tātad zināja, kur viņa ir apmetusies, jo diez vai pa visu Sāremā ir tik viegli atrast cilvēku, pat labi gribot) un ja zināja, kur apmetās, tad, spriežot pēc Sandas storijiem, viņa tur pavada lielāko dienas daļu, varēja sagaidīt un uzdāvināt personīgi, tas būtu loģiskāk. kaut kā tā.
bet nu atkārtošos, ja tas tiešām ir fake no Sandas puses, mēs to nekad neuzzināsim, a viņai ta ar šo patiesību ir jādzīvo. lai gan kopumā es pat atbalstu, ja sievietes sev pašas pērk ziedus, iepriecina, jo tas ir normāli. nenormāli ir tad, ja tas viss tiek pasniegts kā dāvana no vīrieša (arī tādi gadījumi noteikti ir).
16.09.2022 13:14 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Kā arī, nesekoju Krastai, tādēļ nezinu, vai viņai ir sadarbības. Bet ja ir, tad par ''statīva staipīšanu'' viņa saņem arī naudu, kamēr tie, kas brīvajā laikā skatās seriālus, spēlē spēles un audzē liekos kilogramus, naudu par to nesaņem.
16.09.2022 13:17 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Nezinu, vai piekrītu. Viens visu brīvo laiku norok labojot mašīnas, cits iegrimst datorspēlēs vai seriālos u.tml., kas daļai rezultējas ar mazkustīgumu un lieko svaru. Kāpēc ceļošana, ''staigāšana apkārt ar statīvu'', bilžu veidošana ir sliktāks hobijs par citiem? Nav jau nekas nelikumīgs vai amorāls.

par ceļošanu neteicu ne vārda. tas ir super pozitīvs veids, kā dzīvot. es vairāk rakstīju par to, vai dzīvot (tostarp arī ceļot), pakārtojot savu dzīvi sociālajiem tīkliem, ir pareizi. hobijs parasti ir cilvēka brīvā laika pavadīšanas veids, bet viņai tas ir dzīvesveids, turklāt galu galā sanāk ne priekš sevis, bet lai atrādītu citiem. man šķiet Sanda, ja viņai pateiktu, ka ir iespēja aizbraukt ceļojumā, bet nedrīkst ņemt līdzi telefonu un kameru, šādā ceļojumā nemaz nebrauktu, pat ja viņš būtu bezmaksas. saproti atšķirību?
16.09.2022 13:21 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
iiieviiite @ 16.09.2022 13:21

par ceļošanu neteicu ne vārda. tas ir super pozitīvs veids, kā dzīvot. es vairāk rakstīju par to, vai dzīvot (tostarp arī ceļot), pakārtojot savu dzīvi sociālajiem tīkliem, ir pareizi. hobijs parasti ir cilvēka brīvā laika pavadīšanas veids, bet viņai tas ir dzīvesveids, turklāt galu galā sanāk ne priekš sevis, bet lai atrādītu citiem. man šķiet Sanda, ja viņai pateiktu, ka ir iespēja aizbraukt ceļojumā, bet nedrīkst ņemt līdzi telefonu un kameru, šādā ceļojumā nemaz nebrauktu, pat ja viņš būtu bezmaksas. saproti atšķirību?

Ja cilvēkam tas sagādā prieku, tāpat neredzu tur neko sliktu. Tas ir jauns 21. gadsimta dzīvesveids, un, manuprāt, ne tas sliktākais, ja vien pats cilvēks no tā nekļūst depresīvāks. Nav jau tā, ka, piemēram, cilvēki, kas rukā fabrikās (dara ''īstu'' darbu) 12 stundas dienā un soc. tīklos neko nepublicē, obligāti ir laimīgāki tikai tādēļ, ka netaisa ig pielāgotu saturu.
16.09.2022 13:29 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Kā arī, nesekoju Krastai, tādēļ nezinu, vai viņai ir sadarbības. Bet ja ir, tad par ''statīva staipīšanu'' viņa saņem arī naudu, kamēr tie, kas brīvajā laikā skatās seriālus, spēlē spēles un audzē liekos kilogramus, naudu par to nesaņem.

nē, man šķiet viņai kopš pievienošanās NL ir ļoti maz sadarbību. nav redzētas. agrāk bija ar airbaltic, bet tā sadarbība pārtrūka, jo viņa noreklamēja NL produktu savā sadarbības postā. patiesībā, ja tie būtu sadarbību vai NL posti, tad es to ņemšanos pat vairāk varētu saprast, jo nauda visiem patīk un jāpelna. es tagad aizdomājos, ka varbūt tādā veidā, dzīvojot priekš instagrama, viņa sev psiholoģiski palīdz nesaiet vēl lielākā sviestā realitātē. viņa agrāk taču apmeklēja psihoterapeitu, diez vai tagad vēl iet?
16.09.2022 13:30 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
nē, man šķiet viņai kopš pievienošanās NL ir ļoti maz sadarbību. nav redzētas. agrāk bija ar airbaltic, bet tā sadarbība pārtrūka, jo viņa noreklamēja NL produktu savā sadarbības postā.

Nu, ok, tad varbūt vairs neko nekomentēšu, jo neko par viņu īsti nezinu.
16.09.2022 13:35 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
iiieviiite @ 16.09.2022 13:30

nē, man šķiet viņai kopš pievienošanās NL ir ļoti maz sadarbību. nav redzētas. agrāk bija ar airbaltic, bet tā sadarbība pārtrūka, jo viņa noreklamēja NL produktu savā sadarbības postā. patiesībā, ja tie būtu sadarbību vai NL posti, tad es to ņemšanos pat vairāk varētu saprast, jo nauda visiem patīk un jāpelna. es tagad aizdomājos, ka varbūt tādā veidā, dzīvojot priekš instagrama, viņa sev psiholoģiski palīdz nesaiet vēl lielākā sviestā realitātē. viņa agrāk taču apmeklēja psihoterapeitu, diez vai tagad vēl iet?
Jaa , agraak vinjai bija airbaltic sadarbiiba, un pati arii vinja bija ok. Atceros ka pat pasekoju vinjai liidz , klausiijos vinjas interviju un likaas ljoti forsha, iedvesmojosha sieviete. Bet tagad pilniigi Aizgaajusi pa faazeem🤣 tagad apskatos , lai pabriiniitos - Vai tieshaam ? Liekaas nu kaa taa var buut , kaa viens cilveeks var tik slimiigi kopeet otru , un pats tam veel noticeet. Un nedomaaju ka vinja tur baigi nopelna ar NL , gan jau driiz kaut ko citu dariis.
16.09.2022 13:52 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Maija5555 @ 16.09.2022 13:52
Jaa , agraak vinjai bija airbaltic sadarbiiba, un pati arii vinja bija ok. Atceros ka pat pasekoju vinjai liidz , klausiijos vinjas interviju un likaas ljoti forsha, iedvesmojosha sieviete. Bet tagad pilniigi Aizgaajusi pa faazeem? tagad apskatos , lai pabriiniitos - Vai tieshaam ? Liekaas nu kaa taa var buut , kaa viens cilveeks var tik slimiigi kopeet otru , un pats tam veel noticeet. Un nedomaaju ka vinja tur baigi nopelna ar NL , gan jau driiz kaut ko citu dariis.
vel pavideja Dove reklama,un ari matu kopšanas lidzekli, pa vidu NLam,bet tas bija krietni pasen.tagad neredzu nevienu sadarbibu
16.09.2022 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Ainulai @ 16.09.2022 12:00

Jā, es arī pirms dienas ieraudzīju to viņas story par to, ka mazāk ņems telefonu rokās un tieši nodomāju, nez vai izdosies. Neizdodas.
Piekrītu, tas vienlaicīgi ir smieklīgi un skumīgi. Skumīgi, ka cilvēkam visa sava dzīve ir jāatrāda instagramā. Tā jau ir kā atkarība.
Bet laikam jau nav tādu influenceru, kas vispār mūsdienās ilgāku laiku spētu nodzīvot ārpus IG. Algoritmi kritīsies, nebūs iesaistes utt. Tāpēc jāražo saturs katru dienu, kaut vai bezjēdzīgs.
Nu bet neizskatās, ka Krasta ar mūžīgajiem 101 storijiem un bildēm feedā spēj pieaudzēt sekotājus. Kā 16,6k stāv, tā arī ir. Bija pat vairāk, bet NL atsita kādu tūkstoti, pēc maniem novērojumiem. Domāju, ka arī daļa seko tikai, lai redzētu kolagēna dejas un pasmietos.
16.09.2022 15:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits