Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Bulciņa2022 @ 18.08.2022 22:39

Turklāt neaizmirsisim, kā parasti demonstratīvi tiek nosūkāts saldējums...
P. S. Es aiz kauna zemē ielistu, ja māte ko tādu darītu un publicētu kaut nelielu daļu ar visām tām izvirtibam un dzeršanām kā to dara viņa.... Nav jau brīnums, ka vecākā meita negrib filmēties story un tās reizes, kad parādās, tad ir ar pārgrieztu seju.... Taču būsim reāli, kuram gan patiktu, ja visu laiku viena pamulke ar telefonu rokās bāž to ģīmi, ēdienā un visur, kur acis rāda... Un vēl tie stulbie komenti, kas tam visam seko..... ārprātā kaitinoši
nuuuu..... runājot par saldējuma sūkšanas tehniku . .... ne pa velti jaunāki viriesi dzīvē... aplido, bmw dāvina... ne pa velti tas lūpas maķenīt pa lielu 🤣
18.08.2022 22:46 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
JERSIKA @ 18.08.2022 22:46

Un kaut kas drīz sāks smirdēt kā vecs olu pulveris bundžā :D
Protams ka liks sīkajām izpirkt!
Ja jau it tik super Uber labi, cik vispār viņas tās omletes ir apēdušas?! Negaršo, tāpēc neēd nemaz.
bet produkts taks ir mega super... tik labi kā tagad tā uzkrājies ka šitādas akcijas jātaisa... diez pašam nav kauns to sudu reklamēt...kas negaršo ne pēc kā...
18.08.2022 22:49 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Gitcha13 @ 18.08.2022 22:46
nuuuu..... runājot par saldējuma sūkšanas tehniku . .... ne pa velti jaunāki viriesi dzīvē... aplido, bmw dāvina... ne pa velti tas lūpas maķenīt pa lielu ?

Tak to BMW sauliete pati nopirka un tēloja, ka petka uzdāvināja. Lai arī petka ir pilots, bet nekāds miljonārs jau nav, viņiem tomēr tas dzīvesveids ir diezgan izšķērdīgs, nedomāju, ka var baigi iekrāt, starpcitu piloti pelna 3-7tk, atšķirībā no pieredzes un petka ir jauns.
18.08.2022 22:57 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Pārskatīju vēlreiz bititem story, visam kā viens.... olu atlaides... nu nav jums pretīgi kā tos olu pulverus citiem skapes iekšā tagad....
18.08.2022 22:58 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
aija93 @ 18.08.2022 22:57

Tak to BMW sauliete pati nopirka un tēloja, ka petka uzdāvināja. Lai arī petka ir pilots, bet nekāds miljonārs jau nav, viņiem tomēr tas dzīvesveids ir diezgan izšķērdīgs, nedomāju, ka var baigi iekrāt, starpcitu piloti pelna 3-7tk, atšķirībā no pieredzes un petka ir jauns.
ja godīgi arī tas moments nelikās tāds ticams... gāja lejā... a tur hujaks... egita filmē... viss notiek.... petka dāvina bmw... 😁
18.08.2022 23:00 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
sauliiite.paula @ 18.08.2022 22:42
man liekas ka rudenī tas viss NL kantoris pamirs ar saulieti priekšgalā. raudās suņa asaras.
Kā arī nesaprotu, ko viņas visu laiku taisa tos zoom? ko jaunu vinas tur uzzina? man liekas ka tikai maļ vienu un to pašu uz riņķi.

Tajos zoom nevis kaut ko jaunu iemāca,bet turpina zombēt,visas tās žestikulēšanas ,spilgtās emocijas un intonācijas runājot ,tas viss jau ir uz zombëšanu,ne jau vinas tur katru dienu biznesa plānu lasa un diagrammu līknes pēta,turklāt bieži redzot to kontingentu,kas ir jaunās bitītes taču var redzēt,ka zems IQ un labākajā gadījumā vidusskola izmocīta!
Zoom jātaisa katru dienu ,lai jaunås bitītes nezaudētu motivāciju un degsmi piesaisīt jaunas bitites,Tādēl regulāri ir jārunā par to ,kā NL izmainīja dzīvi ,lai gan tā pati Baiba /Sandra ir reāli piemēri ,ka vinu dzives vispār nav mainijušās,svaru nezaudē,kaut kadu finansiālu atkarību nav ieguvušas ,jo paralēli visu laiku jāstrādā pamatdarbā!
Pašas visu laiku ir nogruzijušās,jo liekas ,ka dara visu ko Bišu mātes liek ,bet tā luksusa dzīve nav sasniedzama un pašāk nav skaidrs ko dara nepareizi un tad sāk veidot savas kaut kādas ilūzijas ap sevi ,ka viss ir baigi forši dream job ,bet realitātē tikai zaudē laiku un naudu!
18.08.2022 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 58
Reģ: 19.01.2012
Man vienai liekas,ka Sanda Krasta visu laiku cilā tos matus no vienas puses uz otru?? Nu tā,ka tracinoši...pilnigi sasmējos,kad pievērsu tam izmanību😁
19.08.2022 00:48 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
meitene1989 @ 19.08.2022 00:48
Man vienai liekas,ka Sanda Krasta visu laiku cilā tos matus no vienas puses uz otru?? Nu tā,ka tracinoši...pilnigi sasmējos,kad pievērsu tam izmanību?

shad tad ieluuru vinjas ig. konstanti liek bildes ar nosaukumu “vecaa, trakaa Sanda”. visu laiku viens un tas pats- iestudeetas traka cilveeka sejas izteiksmes, matu meetaashana, peldkostims, kursh starpenee par lielu. nu tur nav pilns kalendaars
19.08.2022 01:17 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
meitene1989 @ 19.08.2022 00:48
Man vienai liekas,ka Sanda Krasta visu laiku cilā tos matus no vienas puses uz otru?? Nu tā,ka tracinoši...pilnigi sasmējos,kad pievērsu tam izmanību?

Jau sen man tas krīt uznerviem. Bet pati arī viņair tracinoša ar savu uzspēlēto pateicību par visu.
19.08.2022 07:10 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
cmyk @ 19.08.2022 01:17

shad tad ieluuru vinjas ig. konstanti liek bildes ar nosaukumu “vecaa, trakaa Sanda”. visu laiku viens un tas pats- iestudeetas traka cilveeka sejas izteiksmes, matu meetaashana, peldkostims, kursh starpenee par lielu. nu tur nav pilns kalendaars

Oi es ar esmu ievērojusi,ka tos matus vina visu laiku aiztiek,diezgan tracinoši!
Sanda ar starp citu ir viens lielisks piemērs par to cik viss ir forši,bet realitātē var redzēt,ka diez vai ir baigi laimīga,visas tās “laimes dejas “ vakaros ir totāls bulšits viss priekš kameras ,tāpat kā tas 5 vienādās bildes ar šausmīgi plato smaidu katru dienu un tekstiem ,ka ir jādzivo tagad un jābūt klātesošiem,bla bla ,bet pati visu laiku tik instagram močī entās vienādās bildes no dažādiem rakursiem!
Man drīzāk ir jautājums ,kad vina pēdējo reizi ēda siltu ēdienu,izskatās ka tikai uz saviem shake vien dzivo un priecājas ,ka ir tik tieva -Lai gan skats diezgan patraks no malas ,redzot visas tās drēbes karājamies uz vinas trauslā skeletina, es brínos, ka tik daudz kompānijas vēl joprojām ar vinu taisa sadarbības ,it īpaši šajā laikā,kad tiek runāts par veseligu dzives veidu ,veseligu mindset utt!
19.08.2022 07:39 |
 
Reitings 1427
Reģ: 01.08.2021
Sanda nu jau izskatās pēc konkrētas anorektiķes. Vispār tas ir traki, ka reāli slimi cilvēki influencē un tai
apsēstībai ar kārnumu, paraujas līdzi simtiem sekotājas. Sanda, Karadžana, Didī, gan jau ka ir vel kāda, viņas visas ir slimas ar to tievumu. Tas nav normāli, ka viņas influencē ēšanas traucējumus un padara to par normu. Žēl ka LV šo neviens neuzrauga.
19.08.2022 08:14 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
SantaBarbara @ 19.08.2022 07:39

Oi es ar esmu ievērojusi,ka tos matus vina visu laiku aiztiek,diezgan tracinoši!
Sanda ar starp citu ir viens lielisks piemērs par to cik viss ir forši,bet realitātē var redzēt,ka diez vai ir baigi laimīga,visas tās “laimes dejas “ vakaros ir totāls bulšits viss priekš kameras ,tāpat kā tas 5 vienādās bildes ar šausmīgi plato smaidu katru dienu un tekstiem ,ka ir jādzivo tagad un jābūt klātesošiem,bla bla ,bet pati visu laiku tik instagram močī entās vienādās bildes no dažādiem rakursiem!
Man drīzāk ir jautājums ,kad vina pēdējo reizi ēda siltu ēdienu,izskatās ka tikai uz saviem shake vien dzivo un priecājas ,ka ir tik tieva -Lai gan skats diezgan patraks no malas ,redzot visas tās drēbes karājamies uz vinas trauslā skeletina, es brínos, ka tik daudz kompānijas vēl joprojām ar vinu taisa sadarbības ,it īpaši šajā laikā,kad tiek runāts par veseligu dzives veidu ,veseligu mindset utt!

Piekrītu 100% par Sandu Krastu!
IG izliekas mega laimīga, bet dzīvē nav. Par to liecina pilnīgi VISS (stulbās "laimes" dejas, teksti, anoreksija...). Vispār viņas dzīve šķiet super garlaicīga un monotona :/
Un tas ir tik kaitinoši, ka viņa visu laiku aiztiek savus matus
19.08.2022 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 10822
Reģ: 15.03.2012
Apple of my eye @ 19.08.2022 10:20

Piekrītu 100% par Sandu Krastu!
IG izliekas mega laimīga, bet dzīvē nav. Par to liecina pilnīgi VISS (stulbās "laimes" dejas, teksti, anoreksija...). Vispār viņas dzīve šķiet super garlaicīga un monotona :/
Un tas ir tik kaitinoši, ka viņa visu laiku aiztiek savus matus

Bet galvenais, ka ir sertificēts life couch un zin, kā vajag dzīvot 🙈 un pašas dzīve ir pilnīgs feiks
19.08.2022 10:33 |
 
Reitings 210
Reģ: 19.01.2022
Nu Egitas šī rīta brokastu ēdiens nav nekāds pārsteigums- olu pulveris. Zeme atvēries... nu kā var šitā gumijas putra būt veselīgāka par kārtīgam lauku olām... viņa pati saprot ko runā??? Nav jau brīnums ka nevar apēst... pēc tā skata ka tā mikrene taisīta gumija izskatās, es tādu vispār neestu.... fuj... pašai diez nav kauns kaut ko tādu reklamēt?!
19.08.2022 12:09 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Hubabuba @ 19.08.2022 08:14
Sanda nu jau izskatās pēc konkrētas anorektiķes. Vispār tas ir traki, ka reāli slimi cilvēki influencē un tai
apsēstībai ar kārnumu, paraujas līdzi simtiem sekotājas. Sanda, Karadžana, Didī, gan jau ka ir vel kāda, viņas visas ir slimas ar to tievumu. Tas nav normāli, ka viņas influencē ēšanas traucējumus un padara to par normu. Žēl ka LV šo neviens neuzrauga.

Šodien tieši Anetei no atkalformā ir par šo storiji. Man šķiet, ka viņa pat piemin Didru vai Krastu.
Tas tiešām ir bēdīgi, ka viņas neuzņemas atbildību par to, ko runā un raksta. Es strādāju slimnīcā, nodaļā, kas saistīta ar psihiatriju. Ziniet, cik daudz jaunu meiteņu vecāku (tieši vecāku, nevis pašu slimnieču, jo viņām viss liekas forši un ciskiņas joprojām par resnu) vēršas pēc palīdzības pie ārstiem. Ļoti, ļoti daudz.
19.08.2022 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 10822
Reģ: 15.03.2012
Madagaskara @ 19.08.2022 12:09
Nu Egitas šī rīta brokastu ēdiens nav nekāds pārsteigums- olu pulveris. Zeme atvēries... nu kā var šitā gumijas putra būt veselīgāka par kārtīgam lauku olām... viņa pati saprot ko runā??? Nav jau brīnums ka nevar apēst... pēc tā skata ka tā mikrene taisīta gumija izskatās, es tādu vispār neestu.... fuj... pašai diez nav kauns kaut ko tādu reklamēt?!

Un tās omletes ir tiik daudz, ka nevar apēst 🤣 jā, kāātad, jo par daudz 😄 un košļā pa muti tā, it kā katru īpašo pulverolas vitamīnu, uzturvielu un minerālvielu sagremotu 😄 Bļaaaa, nu tāda aktrise
19.08.2022 12:40 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Kad Krievijā pārstāja darboties instagram, bija tik daudz vietējo influenceru, kas gauži raudāja, ka dzīve beigusies.
Šķiet līdzīgi jau arī būtu pie mums, jo ir tik daudz vecenes, kas dzīvo tikai priekš instagram, sekotājiem, sirsniņām, lai celtu savu sūdīgo pašapziņu.... Krasta tai skaitā.
Ikdiena šķiet tik gaužām vienmuļa, tukša un nepiepildīta, bet cenšas parādīt kā ir pašpietiekama, ar dzīvi apmierināta, kas dzīvo savu sapņu dzīvi.
Žēl, patiesi žēl.
19.08.2022 12:42 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
Te kaut kur (laikam tviterī) kāds bija rakstījis, ka olu pulveris Cenu klubā nopērkams par 6 eiro kilogramā. Priķiņ pirkt par 40 eiro puskīlo :D
19.08.2022 12:46 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
apsēstībai ar kārnumu, paraujas līdzi simtiem sekotājas. Sanda, Karadžana, Didī, gan jau ka ir vel kāda, viņas visas ir slimas ar to tievumu. Tas nav normāli, ka viņas influencē ēšanas traucējumus un padara to par normu. Žēl ka LV šo neviens neuzrauga.

Es arī par savu skaistuma ideālu uzskatu XS-S izmēra sievietes, bet nosauktās jau ir pārāk tievas, lai gribētu viņām līdzināties. Ir simtiem citu IG un TT meiteņu, kas ir seksīgi tievas, bet ne zem XS, uz kurām skatoties varētu pavilkties badošanās, manuprāt.
19.08.2022 13:05 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Tajā omletē uz 100gramiem 392kcal, kamēr parastā olā 147kcal. Vai tiešām īstais diētas ēdiens?
19.08.2022 13:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!