Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
EsPati @ 16.09.2024 11:04
Nu sitiet mani nost, bet neticu, ka Vita šodien jau ir 100% vesela, lai dotos uz dārziņu. Nu neticu, ka pa dažām dienām klepus ir izārstēts un, ka vairs nevar aplipināt pārējos grupiņas biedrus. Maša noooteikti ir tā māte, kura ved pusslimus bērnus uz dārziņu. Īlonam ar klepus un viņas teksts, ka cer, ka pēc dažām dienām jau būs vesels, lai var apmeklēt bērnudārzu un, lai viņa var sev tās dzelzs sistēmas laist. Nu kā tas var būt, ka citas mammas ārstē savus bērnus nedēļu/divas, bet viņas zelta gabaliņi dažu dienu laikā veseli ?? Vienkàrši traucē viņai tie bērni un viss. Un uzpļaut uz to, ka viņas pusslimie sīči aplipinās citus…

Ņemot vērā to, ka Marija ar bērniem visu sestdienu pavadīja pie ūdens, peldoties, kad ārā bija kādi 19 grādi tikai, es apšaubu, ka tie bērni vispār bija slimi. Man liekas, ka Marija to izdomā kā aizbildinājumu, lai nebūtu jāceļas un jāved viņi uz skolām.
16.09.2024 12:04 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Mashka Kakashka @ 16.09.2024 12:04

Ņemot vērā to, ka Marija ar bērniem visu sestdienu pavadīja pie ūdens, peldoties, kad ārā bija kādi 19 grādi tikai, es apšaubu, ka tie bērni vispār bija slimi. Man liekas, ka Marija to izdomā kā aizbildinājumu, lai nebūtu jāceļas un jāved viņi uz skolām.

To, ka kāds no bērniem tiešām klepoja, viendien storijā no mašīnas varēja dzirdēt.
16.09.2024 12:18 |
 
Reitings 48
Reģ: 06.09.2024
Mashka Kakashka @ 16.09.2024 09:58

Ne tikai dzelzs trūkums, arī D vitamīns viņai esot kritisks. Visu laiku lieto NL superproduktus, kuri satur vitamīnus, bet pašai vitamīni trūkst organismā. Es nebeigšu atkārtoties, ja cilvēki prastu kristiski paskatīties uz viņām visām, tad saprastu, ka viņas ir lielākās antireklāmas pašām sev un visiem produktiem ko tirgo.

LoL un trakākais ir tas, ka viņa ir tāda attention whore un tā vajag paciest un papinkšķēt pubilski, ka pat nesajēdz, ka šādi veido paildus skepsi par tiem okupantu vitamīniem 🤣 nu un jūs vel runājat ka jāiet strādāt īsts darbs - kur ar šādām smadzenēm?
16.09.2024 13:16 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 16.09.2024 10:40
Intereses pēc apskatījos NL krievijas lapu. Tur joprojām ir Biodrone un drains, kolagēns, tikai cita dizaina iepakojumos. Ja jau RU nepārtrauc ražošanu šiem produktiem, vai tik beigās nebūs tāpat kā ar Korejas kosmētiku, vedīs caur Baltkrieviju un tirgos tāpat "zem letes". Jo RU visi šie produkti ir lētāki, tāpat kā Korejas kosmētika, tikai Latvijā var izdomāt pārdot 2 reizes dārgāk.
Nevarēs, jo 8.sankciju paketē pieņēma Baltkrievijai daudz stingrākus noteikumus kā iepriekš. Tāpēc no jūlija vidus vai augusta sākuma vairs nevar ievest preces.
"No Baltkrievijas ir aizliegts ievest tādas preces, kas ļauj Baltkrievijai dažādot ieņēmumu avotus, tādējādi ļaujot tai iesaistīties Krievijas agresijā pret Ukrainu, ja šo preču izcelsme ir Baltkrievijā vai ja tās tiek eksportētas no Baltkrievijas."
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/PDF/?uri=OJ:L_202401865 Tas iekļauj higiēnas produktus utt. Paskaties KN 3304,3305 kodus, un citas preces, kas aizliegtas.
16.09.2024 13:55 |
 
Reitings 274
Reģ: 09.02.2024
Foxa ar kārtējo gudrību izceļās. Iesaka dzert bezlaktozes pienu, jo parastajā ir daudz cukura 😂
Bļaaaa, paskaties saturu savam tam bezlaktozes pienam un parastam Limbažu 2.5%, abos identiski ir 4.7g cukuri.
Labi kaut nepateica, ka nav govs piens kā Egita.
16.09.2024 14:01 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
Mashka Kakashka @ 16.09.2024 11:04

Tiem visiem dārgajiem NL pulveriem ir ļoti labas un lētas alternatīvas. Es, piemēram, pērku šos: https://iconfit.eu/products/diet-shake-for-meal-replacement?variant=42358865166554
Ikdienā nedzeru katru dienu, bet mājās ir, kad gribas ēst, bet slinkums taisīt, tas šie ļoti noder. Cena šiem Iconfit ir 14.90 (gadās akcijas pa 11 eiro). Salīdzinot ar NL pulveriem pa 40 eiro. ?
leteiktu šo. https://vitamins.lv/products/diet-shake-1-kg?_pos=1&_sid=c6f0ac0dd&_ss=r#uzturvertiba 1kg - 23,99. Un uz 100g ir vien 0,7 - 1g cukurs, atkarībā no garšas.
lconfit ir 30 grami cukurs uz 100g. Bet ja jāizvēlas, tad pat iconfit ir daudz labāks un lētāks par NL + tur ir kolagēns.
16.09.2024 14:02 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
EsPati @ 16.09.2024 11:04
Nu sitiet mani nost, bet neticu, ka Vita šodien jau ir 100% vesela, lai dotos uz dārziņu. Nu neticu, ka pa dažām dienām klepus ir izārstēts un, ka vairs nevar aplipināt pārējos grupiņas biedrus. Maša noooteikti ir tā māte, kura ved pusslimus bērnus uz dārziņu. Īlonam ar klepus un viņas teksts, ka cer, ka pēc dažām dienām jau būs vesels, lai var apmeklēt bērnudārzu un, lai viņa var sev tās dzelzs sistēmas laist. Nu kā tas var būt, ka citas mammas ārstē savus bērnus nedēļu/divas, bet viņas zelta gabaliņi dažu dienu laikā veseli ?? Vienkàrši traucē viņai tie bērni un viss. Un uzpļaut uz to, ka viņas pusslimie sīči aplipinās citus…
Es ticu tam, ka sīkie nemaz nebija slimi. Maša bija pārāk slinka, lai no rīta celtos un vestu.
16.09.2024 14:04 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Maša atkal resna 😂 cik viņai ilgi turās tā “labā figūra”? Vienu dienu, pēc kārtīgas pakakāšanas?
16.09.2024 14:06 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Sezam @ 16.09.2024 14:01
Foxa ar kārtējo gudrību izceļās. Iesaka dzert bezlaktozes pienu, jo parastajā ir daudz cukura ?
Bļaaaa, paskaties saturu savam tam bezlaktozes pienam un parastam Limbažu 2.5%, abos identiski ir 4.7g cukuri.
Labi kaut nepateica, ka nav govs piens kā Egita.

Nu, izcēlās 😂
"Piens, kas nesatur laktozi un parastais piens, ir salīdzināms ar uzturvērtību, jo laktozes noņemšanas process būtiski nemaina olbaltumvielu, tauku, vitamīnu un minerālu saturu. Abi piena veidi nodrošina būtiskas barības vielas, ieskaitot kalciju, D vitamīnu un kāliju. Tomēr fermentatīvais process, ko izmanto piena bez laktozes ražošanai, var izraisīt nedaudz lielāku kaloriju saturu vienkāršāku cukuru klātbūtnes dēļ."
Starp citu, ir arī 2,5% pieni, kuriem cukurs ir 4,6g uz 100g/ml, kamēr bezlaktozes pieniem ir 4,7g un 4,8g cukurs 😂
16.09.2024 14:20 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
EmilijaArm @ 16.09.2024 11:36

Kā tā parazitēšana īsti izpaužas? Mašas eiro no NL ir atkarīgi no Katrīnes rosības vai otrādi? Kura ir zem kuras piramīdā? (Es vnk nekad neesmu iedziļinājusies, kādi ir viņu abu statusi šajā "struktūrā", ko viņas par darbu sauc). Piem., ja Katrīne kādu mēnesi nopelna 6000 eiro, kas no tā visa un cik ir saistāms ar Mariju?
Pēc Joyou mārketinga plāna ir tā, ka par 1.līniju saņem 14 eiro.
Tā kā Kača ir augstāk par Star (vismaz Star), tad tas Mašu paceļ no Star uz 1Star kvalifikāciju.
Sākot ar 1S darbojas RBS 2.bloka atlīdzības plāns, kas ir - tu saņem procentu ne tikai par savu pirmo līniju, bet par dziļākiem līmeņiem arī (1S 2.līmeņus dziļāk, 2S - 3., Grand - 5., utt.).
Tātad, piemērs, Maša par savu 1.līniju (Kačas grupas apjoms) saņem 8%. Ja Kačai ir vēl kāds vismaz PRO partneris viņas 1.līnijā, tad Maša par to saņem 7% no viņu grupas apjoma, šajā gadījumā no Egitas un lngas.
16.09.2024 14:36 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
Sezam @ 16.09.2024 14:01
Foxa ar kārtējo gudrību izceļās. Iesaka dzert bezlaktozes pienu, jo parastajā ir daudz cukura ?
Bļaaaa, paskaties saturu savam tam bezlaktozes pienam un parastam Limbažu 2.5%, abos identiski ir 4.7g cukuri.
Labi kaut nepateica, ka nav govs piens kā Egita.
Pienā ir daudz cukurs, bet galvenais, ka NL pulveros nav. (Tikai 18g uz porciju). :D
16.09.2024 14:41 |
 
Reitings 3942
Reģ: 08.09.2015
Un tie pirm/pēc arī humors, man tikai vajag sagaidīt pāris dienas pirms mēnešreizēm, izdzert vairāk ūdeni no rīta un paēst brokastis un būtu labs pirms, pēc tam pagaidīt dažas dienas pēc mēnešreizēm, aiziet no rīta uz wc ne dzert, ne ēst un uz priekšu, kliegt visai pasaulei kā es ar atslodzīti 100€+ vērtībā esmu atpakaļ savā summer body😀
Marijai 1001 iemesls kāpēc viņa noraujas, šoreiz pie vainas vitamīnu deficīts😀 Vispār jau interesanti ar tām NL-šņicām, mauc tik lielās devās C vitamīnu, visādus matrix, biodronus, beauty eliksīrus un ko tik ne, bet tajā pašā laikā tos vitamīnus, kas tiešām lielākai daļai sieviešu ir zemi nemaz nelieto un nekontrolē😀
Ņemot vērā, ka Īlonu atstāja mājās, bet tajā pašā laikā brīvdienās viņu laida pa ūdeņiem (nezinu kā tas iet kopā ar slimu bērnu), man izskatās, ka Marijai vienkārši ir slinkums braukt pakaļ viņam (ja tas jādara ātrāk), šodien redz viņa arī gribējusi ātstāt Vitu mājās. Kāpēc? Jo redz tad nebūtu jābrauc uz Jaunmārupi, beigās tomēr laikam izdomāja, ka ar Īlonu vienu būs vieglāk, saņēmās un aizbrauca. Marija ir vienkārši slinka un punkts!
16.09.2024 15:13 |
 
Reitings 274
Reģ: 09.02.2024
Marijai trūkst dzelzs, bet tā vietā vēl intensīvāk sāks dzert kokteiļus, litru piena dienā, kas tikai pasliktina dzelzs uzsūkšanos organismā 😂
Tā vietā labāk būtu apēdusi kārtīgu gaļas gabalu ar biešu salātiem.
16.09.2024 15:28 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Sezam @ 16.09.2024 15:28
Marijai trūkst dzelzs, bet tā vietā vēl intensīvāk sāks dzert kokteiļus, litru piena dienā, kas tikai pasliktina dzelzs uzsūkšanos organismā ?
Tā vietā labāk būtu apēdusi kārtīgu gaļas gabalu ar biešu salātiem.

Man šķiet, ka viņa pati ikdienā baigi gaļu neēd. Tajās dienās, kad viņa atrādīja savas pašgatavotās pusdienas, tur bija pārsvarā lasis un zaļie dārzeņi + lapas (spināti, rukola un kas tur vēl). Vēl pati teica, ka šīs viņai esot favorītpusdienas un to viņa gatavo jau ļot ilgu laiku, un katru dienu. Tas ir no tā, ko viņa atrādīja ārpus kokteiļu ēdienreizēm.
16.09.2024 15:44 |
 
Reitings 11977
Reģ: 06.07.2022
CallMeAnnika @ 16.09.2024 14:36
Pēc Joyou mārketinga plāna ir tā, ka par 1.līniju saņem 14 eiro.
Tā kā Kača ir augstāk par Star (vismaz Star), tad tas Mašu paceļ no Star uz 1Star kvalifikāciju.
Sākot ar 1S darbojas RBS 2.bloka atlīdzības plāns, kas ir - tu saņem procentu ne tikai par savu pirmo līniju, bet par dziļākiem līmeņiem arī (1S 2.līmeņus dziļāk, 2S - 3., Grand - 5., utt.).
Tātad, piemērs, Maša par savu 1.līniju (Kačas grupas apjoms) saņem 8%. Ja Kačai ir vēl kāds vismaz PRO partneris viņas 1.līnijā, tad Maša par to saņem 7% no viņu grupas apjoma, šajā gadījumā no Egitas un lngas.

Cik Tu zinoša, prieks lasīt 😙 Tad sanāk, ka Kvīna un viņas bites tagad ik mēnesi pabaro Mašu? Vai Kvīnai ir opcija "atteikties" no slinkas bites?
16.09.2024 15:52 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 16.09.2024 14:02
leteiktu šo. https://vitamins.lv/products/diet-shake-1-kg?_pos=1&_sid=c6f0ac0dd&_ss=r#uzturvertiba 1kg - 23,99. Un uz 100g ir vien 0,7 - 1g cukurs, atkarībā no garšas.
lconfit ir 30 grami cukurs uz 100g. Bet ja jāizvēlas, tad pat iconfit ir daudz labāks un lētāks par NL + tur ir kolagēns.

Iconfit vienā porcijā sanāk 15 grami cukura. Par cik es ikdienā cukuru vispār nelietoju, pāris šos kokteiļus nedēļā, tad tas cukura daudzums 15 grami uz porciju, priekš manis nav daudz uz visu nedēļu. Bet paldies, paskatījos, šiem olbaltumvielas uz porciju arī sanāk vairāk. Būs jāpamēģina. Galvenais, lai nav dikti saldi, tieši tas man patīk Iconfit kokteiļos, ka viņi nav saldi un nešķebina.
16.09.2024 16:01 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 16.09.2024 15:13
Un tie pirm/pēc arī humors, man tikai vajag sagaidīt pāris dienas pirms mēnešreizēm, izdzert vairāk ūdeni no rīta un paēst brokastis un būtu labs pirms, pēc tam pagaidīt dažas dienas pēc mēnešreizēm, aiziet no rīta uz wc ne dzert, ne ēst un uz priekšu, kliegt visai pasaulei kā es ar atslodzīti 100€+ vērtībā esmu atpakaļ savā summer body?
Marijai 1001 iemesls kāpēc viņa noraujas, šoreiz pie vainas vitamīnu deficīts? Vispār jau interesanti ar tām NL-šņicām, mauc tik lielās devās C vitamīnu, visādus matrix, biodronus, beauty eliksīrus un ko tik ne, bet tajā pašā laikā tos vitamīnus, kas tiešām lielākai daļai sieviešu ir zemi nemaz nelieto un nekontrolē?
Ņemot vērā, ka Īlonu atstāja mājās, bet tajā pašā laikā brīvdienās viņu laida pa ūdeņiem (nezinu kā tas iet kopā ar slimu bērnu), man izskatās, ka Marijai vienkārši ir slinkums braukt pakaļ viņam (ja tas jādara ātrāk), šodien redz viņa arī gribējusi ātstāt Vitu mājās. Kāpēc? Jo redz tad nebūtu jābrauc uz Jaunmārupi, beigās tomēr laikam izdomāja, ka ar Īlonu vienu būs vieglāk, saņēmās un aizbrauca. Marija ir vienkārši slinka un punkts!
Ja dienas deva sievietei, kurai nav veselības problēmas, ir 15mg dzelzs, tad NL pulverbundžas porcijā ir 4,6 mg un Biomatrix 1 ampulā ir 3,6mg.
Tā kā Maša stāsta, ka lieto pulverus, pieņemsim, ka tos izdzer 2 pa dienu. Tas ir 9,2mg + Biomatrix = 12,8mg. Pārējo atlikumu, pat vairāk var uzņemt ar pārtiku.
Kaut kas tur nav. Nevar lietot 5-6 gadus labākos produktus skaistumam un veselībai, bet veselība un skaistums samazinās un viss paliek ļoti slikti.
Vai Maša nevar aizdomāties, ka tie graši, ko nopelna NL, nav tā vērti, lai sabojātu savu organismu? Šaubos, ka pati sev pērk veselības apdrošināšanu, un vajadzības gadījumā nevarēs atļauties doties pie ārstiem. Nav vairs ziedu laiki, kad atsūca taukus vēderam, tad pie reizes atsūca taukus arī kājām, jo nauda nav problēma. :D Varbūt reizē ielika arī pupus, neatceros. :D
16.09.2024 16:11 |
 
Reitings 5349
Reģ: 10.01.2023
Kačas storijā, kur redzamas zoom dalībieces Egitai nav filtru- jopcik kas par tūsku. Ar steigu jāliek dubultpači, jādzer matriksi un visa tā figņa, ko pārdod😁 ha ha ha
16.09.2024 16:12 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 16.09.2024 16:11
Ja dienas deva sievietei, kurai nav veselības problēmas, ir 15mg dzelzs, tad NL pulverbundžas porcijā ir 4,6 mg un Biomatrix 1 ampulā ir 3,6mg.
Tā kā Maša stāsta, ka lieto pulverus, pieņemsim, ka tos izdzer 2 pa dienu. Tas ir 9,2mg + Biomatrix = 12,8mg. Pārējo atlikumu, pat vairāk var uzņemt ar pārtiku.
Kaut kas tur nav. Nevar lietot 5-6 gadus labākos produktus skaistumam un veselībai, bet veselība un skaistums samazinās un viss paliek ļoti slikti.
Vai Maša nevar aizdomāties, ka tie graši, ko nopelna NL, nav tā vērti, lai sabojātu savu organismu? Šaubos, ka pati sev pērk veselības apdrošināšanu, un vajadzības gadījumā nevarēs atļauties doties pie ārstiem. Nav vairs ziedu laiki, kad atsūca taukus vēderam, tad pie reizes atsūca taukus arī kājām, jo nauda nav problēma. :D Varbūt reizē ielika arī pupus, neatceros. :D

Tajos NL pulveros var būt kaut 100 grami dzelzs, jēgas no tā nebūs, jo ir jāskatās ar ko kopā lieto vitamīnus, lai viņi patiešām uzsūktos organismā. Dzelzs ir jādzer tukšā dūšā vai pirms ēšanas. Viņas savus pulverus, kuros ir vitamīni, atjauc ar pienu, kur ir kalcijs, dzelzs ar kalciju nedraudzējas. Tieši tāpat ar visiem pārējiem vitamīniem, tur ir ļoti smalkas nianses, kad un kā vislabāk viņus dzert.
16.09.2024 16:19 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 16.09.2024 15:44

Man šķiet, ka viņa pati ikdienā baigi gaļu neēd. Tajās dienās, kad viņa atrādīja savas pašgatavotās pusdienas, tur bija pārsvarā lasis un zaļie dārzeņi + lapas (spināti, rukola un kas tur vēl). Vēl pati teica, ka šīs viņai esot favorītpusdienas un to viņa gatavo jau ļot ilgu laiku, un katru dienu. Tas ir no tā, ko viņa atrādīja ārpus kokteiļu ēdienreizēm.
Un tikmēr viņas vecākais dēls ēd skolas brīvpusdienas - sautētu cūkgaļu ar vārītiem makaroniem. Vai tā izskatās 800 eiro mēnesī ēšanai? :D
16.09.2024 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits