Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
Protams, ka Marija ar smaidošām acīm nevar nepieminēt Robertu, kurš zvana šodien un saka, čau zaika, kā tev iet, mani sāpināja tavas laimīgās acis. :D
Vai tiešām Maša ir tik ļoti naiva un izmisusi, ka visam šim tic? Robis spēlē spēli, lai Maša paliktu viņa ikdienā un dažreiz pavadītu naktis par austerēm un vīnu.
Marija kā maza meitene katru reizi jūsmo par Robertu, bet ja viņam rūpētu, tad viņi būtu kopā.
Bet anyways, kāpēc jāstāsta tik bieži un jārāda savu friends w/ benefits, un vēl paralēli Tinder joberus?
31.08.2024 15:24 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2024
Bija šeit sarunas arī par to, ka Egitai te ir profils un viņa raksta. Tā ir taisnība, pati jau sen teica, ka darba telefonā viņai ir profils un viņa raksta par sevi un citām NL karpām
31.08.2024 15:32 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
Ariete @ 31.08.2024 12:12
To ko Marija saka par Piji, es piekrītu. Smieklīgi ir cilvēki kas tur iet. ? Tjipa, I am so rich... Slešers, piemēram. ? Tikai latvieši šito var izdomāt laikam. Ārzemēs bagātniekiem nevajag kaut kādus pašsludinātus krutos krogus.
Kas tur ir tik īpašs, ka 50 eiro ieeja? Paskatījos Piji lG, izskatās pēc lēta krievu bāra/naktskluba. :D
Es par to dzirdēju pirmo reizi.
31.08.2024 15:33 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2023
Kāda zin kā Robi atrast ig?
31.08.2024 15:35 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 31.08.2024 13:00
Nupat savā arhīvā atradu saglabātus kādas logopēdes ieteikumus. Un tur ir arī šāds punkts • nekādā gadījumā neatdarini manu nepareizu izrunu (konfekte - kompete, kurpe - kulpe u.c.)! - Es domāju, ka pie šī arī droši var pieskaitīt klāt to svepstēšanu, runājot ar mazākiem bērniem un zīdaiņiem. Tā arī nav ar bērniem jārunā.
Šodien taču atkal svepstēja. Māmiņklubs varētu Egitai aizrādīt par runu, kā runā ar saviem bērniem.
31.08.2024 15:37 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 31.08.2024 13:22
"...pumpas vai slikta pašsajūta, nogurums, tas jau liecina uzreiz, ka Tev vajadzīga šī te organisma attīrīšanās no visiem sārņiem, visa kas ir saēsts.." nu šis ir ?‍♀️ vai cilvēkam slikta pašsajūta nevar būt citu iemeslu dēļ? Nogurums var būt arī no tā, ka cilvēkam ir dzelzs trūkums organismā (šo viegli noskaidrot - asins aina). Pumpas mēdz mesties tāpēc, ka aizsistas poras vai hormonālo svārstību dēļ. Visur kabina klāt to savu attīrīšanos. Nu ja kādam nav kur citur ieguldīties, tad aiziet, maksājiet 122,..€ par kaut kādu mistisku attīrīšanos, kuru nemaz nevajag, jo organismā ir orgānu sistēmas, kuras lieliski veic šo funkciju ?
Slikta pašsajūta, nogurums un sejas ādas problēmas var rasties arī no C vitamīna pārdozēšanas. 75mg vietā lietot ap 700-800mg ilgstoši nav ieteicams, ja skatās no tādas puses, ka tieši ar NL produktiem veselību var sabeigt.
Viņas dara tā, lai rodas problēmas ar veselību un tad ar mistiskiem maratoniem cenšas labot. Tas ir tas pats, kas noskalot naudu podā.
31.08.2024 15:49 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Memesana @ 31.08.2024 15:32
Bija šeit sarunas arī par to, ka Egitai te ir profils un viņa raksta. Tā ir taisnība, pati jau sen teica, ka darba telefonā viņai ir profils un viņa raksta par sevi un citām NL karpām

Nu, šis gan neticas. Neesmu īsti redzējusi kaut kādus slavinošus tekstus par viņu. Šaubos, ka viņa nāk šeit un sevi noliek 😂 storijos vairākkārt ir teikusi, ka viņa ir augusi un attīstījusies. Bet šeit tādu apgalvojumu nav bijis.
31.08.2024 15:53 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
fuzzypants @ 31.08.2024 15:35
Kāda zin kā Robi atrast ig?
@robcha147
31.08.2024 16:03 |
 
Patīk
Reitings 40023
Reģ: 12.10.2022
amnēzija @ 31.08.2024 15:53

Nu, šis gan neticas. Neesmu īsti redzējusi kaut kādus slavinošus tekstus par viņu. Šaubos, ka viņa nāk šeit un sevi noliek ? storijos vairākkārt ir teikusi, ka viņa ir augusi un attīstījusies. Bet šeit tādu apgalvojumu nav bijis.
Masku Kakashku nosauca par Egitu, bet tā nav viņa.
Es ticu, ka Egitai ir profils, lai atnāktu un samīnusotu komentārus nevis lai cīnītos pret taisnību, ko šeit raksta.
31.08.2024 16:14 |
 
Reitings 838
Reģ: 11.08.2022
Nu kuram bagàtam papikam tàda Maśa ir vajadzīga 🤦‍♀️ Pilns ar skaistàm, garkàjainàm jaunàm meitenèm papikiem😁 A te Maška ar pusatvèrtiem šortiem 😁No viņas lētums un vulgaritàte pa gabalu virmo.
31.08.2024 16:14 |
 
Reitings 1527
Reģ: 29.04.2024
Ieslēdzu IG. Tur maša ar aizlietu seju un austerēm. Pirmā doma-skaidrs, atkal jauns jāklis. O, jess, taisnība.
Paklausījos stāstu, es pelnu daudz, es ceļoju daudz, es ko tik neesmu redzējusi, bet beigu galā 4 storiju par to kā vecis iztērēja 50 eiro klubā. Jezin.. maška, ja čalim ir nauda, 50 eiro ir sīkums. Vispār 50e ir sīkums, patusēji, ieraudzīji viss ok. Ko var šokēties?
Un tur papiki gaidot silikona pupu meičas..
Em, sevi redzēji? Kam tu tos silikonus sev liki? Kādu tu virieti sev meklē un kādi parasti ir blakus? (Papiki ar naudu). Kā tu izskaties ārpus mājas? Nipeļi spīd, šorti kā josta, pie tam neaizpogāti.
Nu Tev papiki nespīd, lai kā gribētu, tu ar savu attieksmi un uzvedību vienas citas ielas iedzīvotāju attsit.
Mamočka saucas. Bērnus uz skolu sagatavoji? Atradi puķes, drēbes, kleitas? Režīmu jau ieviesi ikdienā? Kur palika Neita lasīšana mašīnā? Vsjo? Un tad septembrī atkal brēks-skolā slikti, dārziņš slikts, visi slikti..
31.08.2024 16:37 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
ZANZEZAN @ 31.08.2024 16:37
Ieslēdzu IG. Tur maša ar aizlietu seju un austerēm. Pirmā doma-skaidrs, atkal jauns jāklis. O, jess, taisnība.
Paklausījos stāstu, es pelnu daudz, es ceļoju daudz, es ko tik neesmu redzējusi, bet beigu galā 4 storiju par to kā vecis iztērēja 50 eiro klubā. Jezin.. maška, ja čalim ir nauda, 50 eiro ir sīkums. Vispār 50e ir sīkums, patusēji, ieraudzīji viss ok. Ko var šokēties?
Un tur papiki gaidot silikona pupu meičas..
Em, sevi redzēji? Kam tu tos silikonus sev liki? Kādu tu virieti sev meklē un kādi parasti ir blakus? (Papiki ar naudu). Kā tu izskaties ārpus mājas? Nipeļi spīd, šorti kā josta, pie tam neaizpogāti.
Nu Tev papiki nespīd, lai kā gribētu, tu ar savu attieksmi un uzvedību vienas citas ielas iedzīvotāju attsit.
Mamočka saucas. Bērnus uz skolu sagatavoji? Atradi puķes, drēbes, kleitas? Režīmu jau ieviesi ikdienā? Kur palika Neita lasīšana mašīnā? Vsjo? Un tad septembrī atkal brēks-skolā slikti, dārziņš slikts, visi slikti..

Viņa sev silikonus salika pirms brauca salabt ar Rafaelu 🤣
31.08.2024 17:03 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
CallMeAnnika @ 31.08.2024 16:14
Masku Kakashku nosauca par Egitu, bet tā nav viņa.
Es ticu, ka Egitai ir profils, lai atnāktu un samīnusotu komentārus nevis lai cīnītos pret taisnību, ko šeit raksta.

Tas, ka lasa - nebrīnos. Jo šodien arī, stāstot par attīrīšanos, piebilda - "loģiski, ka mūsu ķermenis attīrās pats par sevi, jo tā viņš ir būvēts, bet kā jau jebkurš filtrs ir vajadzīgs ik pa laikam attīrīt." Nu, tik pareiza, pati par sevi, viņa nekad nav bijusi 😂
31.08.2024 17:41 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
2023.gada publicētajā intervijā, aknu slimību nodaļas vadītāja norāda - "Labu gribot, lai palīdzētu aknām attīrīties", cilvēki izmanto dažādas sociālajos tīklos plaši reklamētas metodes, tostarp dažādus speciālus "detoksus". Patiesībā nekas tāds nav nepieciešams.", "Atcerieties, lūdzu, to, – ja aknas ir veselas, mums visa attīrīšanās notiek, un nekādas papildu metodes no malas nevajag. Izņemot to, ka jādzīvo veselīgs dzīvesveids, jālieto veselīgs uzturs, jāsporto, jāpriecājas un jāgūst pozitīvas emocijas. Tas viss mūsu organismu attīra un sakārto". Un punkts. Kādi filtri? 🙄
31.08.2024 17:51 |
 
Reitings 109
Reģ: 12.09.2019
Hahhaha, biznesa haizivs Marija lūdzas sekotājiem, lai veic pasūtījumus, lai var noslēgt mēnesi 😄
31.08.2024 20:55 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Oi.. kamēr es nedēļu atvaļinājumā, nesanāca īsti pasekot NL nelietēm, bet nekas nav mainījies.
Iznākusi kafija par 20 eiro 500 grami? Nopietni? Kaut kādu NONAME tirgot par tādu naudu? Man liekas, ka pat Didrihsones kafija ir lētāka.
Marijai kārtējais "austeru kniebējs". 😁😁 Nožēlojami. Prasta m**ka. Sorry not sorry. Marija, bērnus esi sagatavojusi pirmajam septembrim? Nu tur apģērbs, apavi? Ziedi būs? Kā bērniem ar attīstošajām rotaļām un kā Neitam ar lasīšanu? Vai arī pe*** tik ļoti niez, ka nav laika sevis gribētajam taboram no "pieciem" bērniem? Un tā storiju atrādīšana ar katru pis**** - Lienes ielas vērts saturs.
Kerkira tik ļoti "spridzina" ar NL, ka pat nejēdz jauno nosaukumu pareizi uzrakstīt, raksta YOJOU nevis JOYOU. Tas viņas video, viņa tak saka "Esmu Kerkira Graudiņa, kompānijas DŽŪJŪ partnere..". 😁😁
Jo tālāk, jo viņas ar vien tupākas paliek. Un ar vien tupākus cilvēkus piesaista.
Nepiefiksēju kurai, bet te vienai bija storijs tikko kā no "jauniņo apmācībām", tur tak 10 cilvēki un sēž visas vecās piepes: Katrīne, Egita, Marija, Ilze, Inga, Agita.. Nevienu jauniņo neredzēju. Pašas sev vada zūmus kā jauniņajiem? 😁
Kad viņas beidzot sapratīs, ka viss šis MLM bizness ir norakstāms un jāsāk meklēt normāls darbs?
31.08.2024 21:03 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Claire @ 31.08.2024 20:55
Hahhaha, biznesa haizivs Marija lūdzas sekotājiem, lai veic pasūtījumus, lai var noslēgt mēnesi ?

😁😁😁😁😁😁 Biznesa haizivs, biznesa lēdija, bet jāubago kā pie baznīcas tantiņas naudiņu prasa tukšās papīra kafijas krūzītēs. 😁😁😁😁
31.08.2024 21:07 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
amnēzija @ 31.08.2024 17:51
2023.gada publicētajā intervijā, aknu slimību nodaļas vadītāja norāda - "Labu gribot, lai palīdzētu aknām attīrīties", cilvēki izmanto dažādas sociālajos tīklos plaši reklamētas metodes, tostarp dažādus speciālus "detoksus". Patiesībā nekas tāds nav nepieciešams.", "Atcerieties, lūdzu, to, – ja aknas ir veselas, mums visa attīrīšanās notiek, un nekādas papildu metodes no malas nevajag. Izņemot to, ka jādzīvo veselīgs dzīvesveids, jālieto veselīgs uzturs, jāsporto, jāpriecājas un jāgūst pozitīvas emocijas. Tas viss mūsu organismu attīra un sakārto". Un punkts. Kādi filtri? ?

Egita ir totāla muļķe. Kāds filtrs? Kur manā organismā ir filtrs? 😁😁😁😁 Kurš vēl piedevām ir jātīra? Manai automašīnai ir vairāki filtri, kurus ik pa laikam ir jānomaina. Bet cilvēkam tam ir aknas, nieres un anālā zarna un atvere, kur viss tiek izvadīts un iztīrīts. Tas notiek bez visu šo NL mēslu palīdzības. 😁
31.08.2024 21:11 |
 
Reitings 849
Reģ: 15.09.2023
Goda vārds nesaprotu, viņām pašām neapnīk un nav kauns katru dienu vienu un to pašu hui*u dzīt? Turklāt, vieniem un tiem pašiem sekotājiem. Man viņu vietā ir kauns. Man būtu kauns no saviem radiniekiem un draugiem, katru dienu, vienu un to pašu: drains, sūdpulveri, mistiskas attīrīšanās, kolagēns kurš ir reāls sūds par dārgu naudu un citiem mēsliem.
31.08.2024 21:14 |
 
Reitings 5675
Reģ: 20.09.2022
Claire @ 31.08.2024 20:55
Hahhaha, biznesa haizivs Marija lūdzas sekotājiem, lai veic pasūtījumus, lai var noslēgt mēnesi ?

Šis tiešām top - kompānijas līdere lūdz, lai palīdz noslēgt mēnesi... 🙄 "Mums iet viss uz augšu" - viņas teica..
31.08.2024 21:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits