Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Reitings 4955
Reģ: 23.08.2022
Diamonda* @ 22.08.2024 22:46
Neviena vēl nav ielikusi, ta es būšu pirmā ?
Bildi ielikt nemāku, varbūt kāda, kas māk, var ielikt
https://failiem.lv/u/rnggt6qkw4

man rodas tikai 1 jautājums - kā tas nākas, ka viņas visas lietojot šos superproduktus - drainus, eliksīrus, matrixus, dronus un ko tik vēl ne, jūtas un izskatās sliktāk nekā tie cilvēki, kuri neko no tā visa nelieto ?? :D mūžīgā rīta tūska, konstants nogurums, +4kg apēdot vienu picu, visa seja pumpās pēc 1 sviestmaizes, un tā tālāk un tā vēljoprojām :D.
es tiešām nesaprotu, vai Marija ir tiiik stulba, vai tikai tēlo.
kaut kam taču vajadzētu dzīvē uzlaboties, ja jau tie brīnumprodukti strādā, bet viss paliek tikai sliktāk un sliktāk, gandrīz katru dienu jāklausās par to, kā nogurusi, kā nesanāk plāni, kā viļņa apakša un vēl kas tik ne, tagad redz pat esot aizgājusi gulēt diendusu, ko nekad nedarot, pašai vispār nešķiet jocīgi? :D
es vēl varbūt mazliet to farsu saprastu, ja reālu piķi viņa saņemtu par tā sūda reklamēšanu, bet vēl tur iegrūst savu naudu un to visu triekt iekšā un justies tik nožēlojami.
tas viss savā ziņā man šķiet fenomenāli. ne labā nozīmē.
23.08.2024 07:25 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
Cik saprotams no storija, Marijas mamma nopirkusi sev mazu automašīnu. Iepriekš nebija, brauca ar sabiedrisko. Tad jau tagad Marija zvanīs no rītiem un vakariem ar lūgumu, lai mamma aizved un savāc bērnus no skolām. 😁
23.08.2024 08:48 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
be.beta @ 23.08.2024 07:25

man rodas tikai 1 jautājums - kā tas nākas, ka viņas visas lietojot šos superproduktus - drainus, eliksīrus, matrixus, dronus un ko tik vēl ne, jūtas un izskatās sliktāk nekā tie cilvēki, kuri neko no tā visa nelieto ?? :D mūžīgā rīta tūska, konstants nogurums, +4kg apēdot vienu picu, visa seja pumpās pēc 1 sviestmaizes, un tā tālāk un tā vēljoprojām :D.
es tiešām nesaprotu, vai Marija ir tiiik stulba, vai tikai tēlo.
kaut kam taču vajadzētu dzīvē uzlaboties, ja jau tie brīnumprodukti strādā, bet viss paliek tikai sliktāk un sliktāk, gandrīz katru dienu jāklausās par to, kā nogurusi, kā nesanāk plāni, kā viļņa apakša un vēl kas tik ne, tagad redz pat esot aizgājusi gulēt diendusu, ko nekad nedarot, pašai vispār nešķiet jocīgi? :D
es vēl varbūt mazliet to farsu saprastu, ja reālu piķi viņa saņemtu par tā sūda reklamēšanu, bet vēl tur iegrūst savu naudu un to visu triekt iekšā un justies tik nožēlojami.
tas viss savā ziņā man šķiet fenomenāli. ne labā nozīmē.

Un visas ar savām "supergludajām" sejām no NL kolagēniem, krēmiem, utt., liek stiprus filtrus, kad jāiziet storijos vai bildes taisa. 😁 Viņas visas ir ļoti ātri novecojušas, sejā redzams baigais nogurums. Dažu gadu laikā ir jāprot tā sevi sačakarēt. Papildus tam, Katrīne vēl katru mēnesi iet uz visādām sejas un ķermeņa procedūrām.
23.08.2024 08:51 |
 
Reitings 1588
Reģ: 25.01.2023
Mashka Kakashka @ 23.08.2024 08:51

Un visas ar savām "supergludajām" sejām no NL kolagēniem, krēmiem, utt., liek stiprus filtrus, kad jāiziet storijos vai bildes taisa. ? Viņas visas ir ļoti ātri novecojušas, sejā redzams baigais nogurums. Dažu gadu laikā ir jāprot tā sevi sačakarēt. Papildus tam, Katrīne vēl katru mēnesi iet uz visādām sejas un ķermeņa procedūrām.
ja tas biomatrix ir alternativa biodronam,tad cena ir dārga .49 eiro🫣 biodrons kautkad maksāja 32 eiro.Nez ampulas ir tikpat cik biodronā🤔ja katru dienu jātriec iekšā,tad neskaitot citus sū... sanāk sālīti😁.
Labojums,tas bija b.betas komentāram atbilde
23.08.2024 09:45 |
 
Reitings 975
Reģ: 05.07.2024
Mashka Kakashka @ 23.08.2024 08:48
Cik saprotams no storija, Marijas mamma nopirkusi sev mazu automašīnu. Iepriekš nebija, brauca ar sabiedrisko. Tad jau tagad Marija zvanīs no rītiem un vakariem ar lūgumu, lai mamma aizved un savāc bērnus no skolām. ?
Cik es atceros, viņām ar mammu nav nekādas spīdošās attiecības, tā kā mašīna neko nemaina, Marija grib sev futbola komandu, tad lai pati arī tiek galā.
23.08.2024 09:50 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.05.2024
labāk paskatiet Agitas auzinas storiju, kur viņa noliek apkopēju, bet pati sēž džemperī kas ir savēlies kā nēsāts 20 gadus. Kāda velna pēc tā vajag runāt?
23.08.2024 10:16 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Memesana @ 23.08.2024 10:16
labāk paskatiet Agitas auzinas storiju, kur viņa noliek apkopēju, bet pati sēž džemperī kas ir savēlies kā nēsāts 20 gadus. Kāda velna pēc tā vajag runāt?

Vai ne!
"Zemāka līmeņa amatu veicēji" - jā, jā, Agita, Tavs JouJou ir nenormāli augsts amats :D Ja gribi 5+ gadus vēl arvien katru rītu kratīt kokteili storijā un pakot Omnivas, tad droši dodies uz JouJou pēc šī prestižā amata :D
Un par izskatu & sportošanu labāk lai nerunā! Viņa ir svētdienas sportiste un izskatās vienkārši T R A Ģ I S K I
23.08.2024 10:25 |
 
Reitings 5679
Reģ: 20.09.2022
Memesana @ 23.08.2024 10:16
labāk paskatiet Agitas auzinas storiju, kur viņa noliek apkopēju, bet pati sēž džemperī kas ir savēlies kā nēsāts 20 gadus. Kāda velna pēc tā vajag runāt?

Paskatījos. Nu, ko lai saka - "pacēla savu latiņu augstāk" apspriežot apkopēju. Lai paskatās uz sevi spogulī, stila ikona. Kāda noskrandusi un nesavākta no rītiem storijos filmējas. Dzer kolagēnu, bet tās vagas uz sejas un kakla kā bija, tā arī palika. Nekas nemainījās. Apspriedīs vēl to kāda apkopēja izskatās... fui. Iedomājusies no sevis nezin ko. Un uz to Dubaiju ne jau par saviem NL 200€-400€ ikmēneša ienākumiem viņa devās. Gan jau sponsors viņas dzīvesveidam un ceļojumiem ir vīrs. Par NL naudu labākajā gadījumā produktus nopērk.. man jau pirms šiem storijiem viņā kaut kas atgrūda, bet tagad vēl par 180° viedoklis mainījās uz slikto pusi.
23.08.2024 11:03 |
 
Reitings 975
Reģ: 05.07.2024
Memesana @ 23.08.2024 10:16
labāk paskatiet Agitas auzinas storiju, kur viņa noliek apkopēju, bet pati sēž džemperī kas ir savēlies kā nēsāts 20 gadus. Kāda velna pēc tā vajag runāt?

Fuj! Ko es tikko noskatījos? Man kauns viņas vietā. Kā vispār sieviete sievieti var nolikt, personīgi nepazīstot, nezinot otra cilvēka dzīvesstāstu? Un modžo džodžo nav nekāds ietekmīgais kantoris, kur sapņi piepildās, nejau tādām kā agita, kura pati pēc skata izskatās, ka varētu būt tāda pati apkopēja. Zeme atveries. Kas viņai vispār liek domāt, ka viņa kaut ko dzīvē ir sasniegusi ar šo krievu firmu? Tie pāris simti? Tas nepadara par ietekmīgu biznesmeni. Tad farmaceiti ir ietekmīgāki, jo viņi vismaz savai precei sastāvu pārzin un zin, ko pārdod!
23.08.2024 11:21 |
 
Reitings 5679
Reģ: 20.09.2022
brunettte @ 23.08.2024 11:21

Fuj! Ko es tikko noskatījos? Man kauns viņas vietā. Kā vispār sieviete sievieti var nolikt, personīgi nepazīstot, nezinot otra cilvēka dzīvesstāstu? Un modžo džodžo nav nekāds ietekmīgais kantoris, kur sapņi piepildās, nejau tādām kā agita, kura pati pēc skata izskatās, ka varētu būt tāda pati apkopēja. Zeme atveries. Kas viņai vispār liek domāt, ka viņa kaut ko dzīvē ir sasniegusi ar šo krievu firmu? Tie pāris simti? Tas nepadara par ietekmīgu biznesmeni. Tad farmaceiti ir ietekmīgāki, jo viņi vismaz savai precei sastāvu pārzin un zin, ko pārdod!

Arī pazīstot, kāpēc būtu jānoliek.. redz, forumnieces ir tādas un šādas, bet šī cilvēku aprunāšana storijos būtu kaut kas labāks vai kaut kas citādāks? 🤔 tas uzņēmums, manuprāt, vairāk sabojā cilvēku nekā dod kaut kādu labumu. Jā, nav aizliegts dzīvot labāk, gribēt vairāk, bet kāpēc uz tā rēķina ir jānoniecina citi cilvēki, citas profesijas pārstāvji? Šis jau ir ārpus rāmjiem. Tas, ka viņa nespēja, strādājot iepriekšējā darbavietā, sasniegt to ko gribēja un dzīvot tā kā gribēja, nav tās apkopējas vaina. Un arī apkopējas ienākumus viņa nezina, lai par to spriedelētu. Un uz tāda veida darbu nenāk neviens sapucējies, savās labākajās drēbēs/apavos un grimā ar vakara frizūru... pati Agita ikdienā kā izskatās, bet uz pasākumiem savācas. Tikpat labi kāds, redzot viņu ikdienā, var par viņu teikt tieši to pašu, ka ikdienā viņa dara slikti apmaksātu darbu, jo ikdienā necila izskatās.. 😂
23.08.2024 11:47 |
 
Reitings 5356
Reģ: 10.01.2023
be.beta @ 23.08.2024 07:25

man rodas tikai 1 jautājums - kā tas nākas, ka viņas visas lietojot šos superproduktus - drainus, eliksīrus, matrixus, dronus un ko tik vēl ne, jūtas un izskatās sliktāk nekā tie cilvēki, kuri neko no tā visa nelieto ?? :D mūžīgā rīta tūska, konstants nogurums, +4kg apēdot vienu picu, visa seja pumpās pēc 1 sviestmaizes, un tā tālāk un tā vēljoprojām :D.
es tiešām nesaprotu, vai Marija ir tiiik stulba, vai tikai tēlo.
kaut kam taču vajadzētu dzīvē uzlaboties, ja jau tie brīnumprodukti strādā, bet viss paliek tikai sliktāk un sliktāk, gandrīz katru dienu jāklausās par to, kā nogurusi, kā nesanāk plāni, kā viļņa apakša un vēl kas tik ne, tagad redz pat esot aizgājusi gulēt diendusu, ko nekad nedarot, pašai vispār nešķiet jocīgi? :D
es vēl varbūt mazliet to farsu saprastu, ja reālu piķi viņa saņemtu par tā sūda reklamēšanu, bet vēl tur iegrūst savu naudu un to visu triekt iekšā un justies tik nožēlojami.
tas viss savā ziņā man šķiet fenomenāli. ne labā nozīmē.
tas ir fenomenāli!
Bet kamēr tik daudzas sievietes būs aitas, tikmēr viņu bizness turēsies virs ūdens.😁
23.08.2024 11:58 |
 
Reitings 88
Reģ: 17.08.2024
OMG, noklausījos tikai sākumu, bet varbūt tie zemākā līmeņa cilvēki - kā viņa pateica - piestrādā šajos darbos paralēli pamatdarbam, lai nopelnītu vairāk naudas un sasniegtu savus mērķus. Varbūt tā apkopēja šobrīd kaut ko studē. Varbūt viņai nav bijušas iespējas iegūt citu darbu, varbūt pat to negrib, bet tāpat viņa STRĀDĀ un ir labāka nekā tie, kas vispār nekur nestrādā, un arī saņem vairāk kā 200 euro nekā krievu jojo kantorī. Maška arī ierēca par nabagajiem, kas dzīvo dzīvokļos, bet šobrīd pārdod seksu par austerēm.
23.08.2024 12:01 |
 
Reitings 35642
Reģ: 10.11.2022
Memesana @ 23.08.2024 10:16
labāk paskatiet Agitas auzinas storiju, kur viņa noliek apkopēju, bet pati sēž džemperī kas ir savēlies kā nēsāts 20 gadus. Kāda velna pēc tā vajag runāt?
Sāk likties, ka tajā NL ir savākušās aprobežotas sievietes. Šī īpaši izceļas. Cik viņai gadu? 50+, bet tādas muļķības gvelž.
23.08.2024 12:04 |
 
Reitings 4955
Reģ: 23.08.2022
brunettte @ 23.08.2024 09:50
Cik es atceros, viņām ar mammu nav nekādas spīdošās attiecības, tā kā mašīna neko nemaina, Marija grib sev futbola komandu, tad lai pati arī tiek galā.

Marija grib sev futbola komandu un braukt ar četrvietīgu mustangu kā vienīgo automašīnu ģimenē. viens teikums, kas lieliski apraksta viņas spriestspējas :D :D
23.08.2024 12:05 |
 
Reitings 1588
Reģ: 25.01.2023
Jasminaxoxo @ 23.08.2024 12:01
OMG, noklausījos tikai sākumu, bet varbūt tie zemākā līmeņa cilvēki - kā viņa pateica - piestrādā šajos darbos paralēli pamatdarbam, lai nopelnītu vairāk naudas un sasniegtu savus mērķus. Varbūt tā apkopēja šobrīd kaut ko studē. Varbūt viņai nav bijušas iespējas iegūt citu darbu, varbūt pat to negrib, bet tāpat viņa STRĀDĀ un ir labāka nekā tie, kas vispār nekur nestrādā, un arī saņem vairāk kā 200 euro nekā krievu jojo kantorī. Maška arī ierēca par nabagajiem, kas dzīvo dzīvokļos, bet šobrīd pārdod seksu par austerēm.
Es gribēju to pašu rakstīt.5 min redz cilvēku,un jau rada secinājumu,gandrīz vai zīmogs apkopējam virsū,ka šis neko nemerķē augstāk.Lai tikai pateiktu paldies kompanijai par iespējām.
23.08.2024 12:13 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
Fuj! Noskatījos Agitas sakāmo par apkopēju. Zemāka līmeņa amatu veicēji (apkopēja, kasieri). Agita, tu esi prasta un pretīga bāba. Par sievieti tevi nosaukt nevar, ja nevari savaldīt muti, runājot to, ko tu runā. Paskaties uz sevi no malas, sēž džemperī, kurš apvēlies, gudri runā par citiem cilvēkiem. Ko tu, Agita, esi sasniegusi savos 40+ gados, izņemto to, ko tev vīrs devis? Pati nekur nestrādā, jojo pārdevēja nav darbs. Gudri dirst, nav malku cirst. Un nedirs, ka uz Dubaiju aizbrauci pateicoties NL. Ar saviem 200 eiro nopelnītajiem, tu nevari atļauties pat uz Lietuvu aizbraukt. Saki paldies savam vīram, kurš tevi uztur un visu sponsorē, nevis sūda NL. Goda vārds, tie NL pulveri viņām ir smadzeņu vietā. Pretīga sieviete. Turpini vien iegrūst naudu tajos produktos, no kuriem tev jēgas ir absolūtā nulle, paskaties uz grumbām, nogurušo seju. Pateicoties tādām muļķēm kā Agita, Katrīne ēd austeres un krabjus, kamēr šīs imitē grezno dzīvi un melo, ka viss pateicoties NL.
23.08.2024 12:16 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
DabaTevivēro @ 23.08.2024 12:04
Sāk likties, ka tajā NL ir savākušās aprobežotas sievietes. Šī īpaši izceļas. Cik viņai gadu? 50+, bet tādas muļķības gvelž.

Viņai ir 43, bet izskatās uz 50+ 😖 Paldies kompānijai par lieliskajiem produktiem!!!
23.08.2024 12:18 |
 
Reitings 975
Reģ: 05.07.2024
Kenty @ 23.08.2024 12:13
Es gribēju to pašu rakstīt.5 min redz cilvēku,un jau rada secinājumu,gandrīz vai zīmogs apkopējam virsū,ka šis neko nemerķē augstāk.Lai tikai pateiktu paldies kompanijai par iespējām.
Par kādām iespējām pateikties? Man liekas, ka vienīgā, kurai no visa šī balagāna ir kāds pluss ir Vasiļevska😀 Kamēr maša peras ar alimentiem, čīkstingu pīkstingu un joberiem, un pārējās runā kkādas muļķības, vasiļevska vismaz savai ģimenei palīdz, ieliek breketes meitenēm, brauc ceļojumos, tagad kerija uz asv. Tur vismaz tas pienesums ir lietderīgs, atšķirībā no pārējām biznesa haizivīm, kuras knapi normālu teikumu var salikt kopā
23.08.2024 12:18 |
 
Reitings 855
Reģ: 15.09.2023
Kenty @ 23.08.2024 12:13
Es gribēju to pašu rakstīt.5 min redz cilvēku,un jau rada secinājumu,gandrīz vai zīmogs apkopējam virsū,ka šis neko nemerķē augstāk.Lai tikai pateiktu paldies kompanijai par iespējām.

NEKAD nedrīkst noniecināt mazo darbu darītājus - apkopējus, NEKAD! Ja nebūtu šo cilvēku, mēs dzīvotu mēslos. Nekad arī nevar zināt, kāpēc cilvēks strādā tur, kur viņš strādā, varbūt tikai piepelnas kādam savam sapnim. Es pazīstu vienu meiteni, kura pa vakariem un rītiem gāja piestrādāt par apkopēju, jo gribēja sev papildus slodzi, lai notievētu. Varbūt tai apkopējai vīrs miljonārs un viņai garlaicīgi sēžot mājās.
23.08.2024 12:20 |
 
Reitings 11978
Reģ: 06.07.2022
Apple of my eye @ 23.08.2024 10:25

Vai ne!
"Zemāka līmeņa amatu veicēji" - jā, jā, Agita, Tavs JouJou ir nenormāli augsts amats :D Ja gribi 5+ gadus vēl arvien katru rītu kratīt kokteili storijā un pakot Omnivas, tad droši dodies uz JouJou pēc šī prestižā amata :D
Un par izskatu & sportošanu labāk lai nerunā! Viņa ir svētdienas sportiste un izskatās vienkārši T R A Ģ I S K I

Cik šai sievietei gadu? Pēc vagām sejā un kaklā liekas, ka ap 44-46?
Viņa dzīvo kaut kādā sektantiskā orbītā... Būt tīkla mārketingā mazā bite - tas ir ļoti zems sociālais statuss, bet viņa runā "I own the world!" vektorā. Ļoti dīvaini.
Ā, 43 gadi, izlasīju visu.
23.08.2024 12:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits