Viss par un ap NL

 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Meitenes, domāju,ka arī šai diskusijai sen jau bija pienācis laiks atvērt savu sadaļu! Tad nu lūk! Izpaužās!🤣😅
19.09.2021 16:07 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
Zebradivi @ 14.08.2024 11:41
Mani pārsteidz tās kas te tik traki aizstāv Kristapu. Arī alimentu sakarā( un es te nerunāju ir vai nav atbilstošs apmērs, arī es domāju , ka tas ir par lielu) bet, viņam taču bija iespēja ierasties tiesā un visu apstrīdēt, bet tajā laikā viņš atpūtās siltajās zemēs ar savu draudzeni. Nu tad jau pats vainīgs , lai maksā par savu stulbumu. Tāpat visus šos gadus viņš varēja aizmirst Neita dzimšanas dienu, nezvanīt , nesatikt , bet tagad kad jāmaksā 500€ mēnesī pēkšņi gatavs pie pakaļas (es atvainojos) Neitam sēdēt. Ja jau viņš tagad var sazvanīt Neitu tad varēja arī 3 gadus atpakaļ piezvanīt, bet ak vai , tad jau nevajadzēja.Un kas notiks , ja viņš paņems pie sevis viņu? Viņš pat nezin kā tas ir būt ar bērnu katru dienu visu laiku, nevis paņemt kad gribas. Marija galīgi nav svētā un daudz ko dara kā dara, bet kamoon tās kas te fano par Kristapu, nedomāju, ka Neitam
būtu baigi kruta dzīve ar viņu .
Un šī nav aizstāvības runa Marijai, nebūt nē… Tikai pateikt , ka tas otrs jau ar nav nekas pie kā vajadzetu tiekties.
P. S baigās aizdomas , ka Kristaps vai viņa druška sēž forumā un cītīgi lasa.
Šķiet, ka viņa draudzene ir lietuviete. Vai viņa latviski saprot?
14.08.2024 18:45 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
brunettte @ 14.08.2024 13:29

Man liekas, ka viņa to ļoti labi zin, un pēc visa spriežot viņa no abiem vecākiem ir vienīgā, kura ir ieinteresēta šajā lietā kaut ko mainīt un palīdzēt tam puikam. Jā, saprotu viņu kā māti, ka trūkst pacietības, gadās dienas, kad 101 problēma krīt virsū un grūtāk ir pasēdēt ar bērnu, bet viņa to dara. Ko Kristaps dara? Pērk mantas? "ved" ciemos pie radiem? Skolas vecuma bērnam regulāri vasarā arī jātrenē smadzenes un galva, it sevišķi Neita gadījumā.
Tu joko? Bērnam regulāri tika kavēti mājasdarbi un tos pat pildīja klases audzinātāja, kura vairāk bija ieinteresēta puikas mācībās, kamēr māte katru vakaru dzēra Prosecco.
14.08.2024 18:49 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 14.08.2024 16:26
Beunettte, nu kādas toksiskās attiecības ar Rafu, ja sieviete gadu medī to cilvēku, lai atkal paliktu stāvoklī? Viņa tur skrēja pie viņa uz Spāniju pēc Vitas dzimšanas, ņēmās kamēr atkal dabūja šo savos nagos, pa varītēm centās palikt stāvoklī kamēr tas izdevās (atkal) un tad runā par toksiskām attiecībām. Tad kāpēc viņa to darīji, acīmredzot naudas dēļ, vajadzēja palikt stavoklī no turīga veča, pie kājas, ka šis ir toksisks? Vispār man ir jautājums, no kura puses patiesībā tās toksiskās attiecibas nāk?! Viņai visu laiku problēmas ar vīriešiem, nesaskaņas, visi redz ir toksiski, viņa tā pareizā, kaut gan IG ar redzams cik viņa “netoksiska”? Viņa varētu pasēdēt un padomāt, kā tas nākas, ka viņai visu laiku ir apkārt toksiski cilvēki, visu laiku kaut kādas drāmas un problēmas, varbūt ir laiks pašai padomāt kādu vidi viņa sev rada apkārt! (Ieteiktu to bērnu dēļ)
++
Maša lepni pašuva Rafu, stāstīja, ka attiecības bija toksiskas, pat vardarbīgas, bet ar karu un NL krīzi, atkal meklēja atpakaļceļu pie spāņa, jo nebija naudas par ko nomaksāt mājas īri, komunālos, telefona rēķinus. Varam pašas izdarīt secinājumus, kura puse bija toksiskāka.
14.08.2024 19:18 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
brunettte @ 14.08.2024 18:23

Viņa nerūpējas par viņu? 500eiro skolas vecuma bērnam ir par daudz?
500+ 500 = 1000 eiro.
14.08.2024 19:32 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
brunettte @ 14.08.2024 18:27

Tas, ka Neitam vajag palīdzību ir visiem skaidrs. Tās ir viņas kā mātes tiesības izņemt bērnu, zinot, kāda ir viņa uzvedība visa iespaidā. Tur vajag kādu specializētu skolu, ne jau norakt, ka Marija ir briesmīga māte un Kristaps vo, kruts tētuks!
lzņēma, bet ko tālāk? Liek pieskatīt sīkos mājās nevis liek mācīties. Pēc pāris nedēļām izdomā, ka bērna sods būs dzimšanas dienas nerīkošana. Apbrīnojamas audzināšanas metodes.
14.08.2024 19:36 |
 
Reitings 326
Reģ: 06.08.2024
brunettte @ 14.08.2024 15:48

Kā jau teicu, Marija arī nav svētā, bet šeit vairāk runa par to, kas bērnam tiek "ieliets" esot pie tēva. Jā, dzemdēja, bet viņa nav ne alkoholiķe, ne narkomāne un ar bērniem tiek galā 10x labāk kā, piemēram, didrihsone. Nu tas tā, salīdzinājumam. Arī par terapijām un visu pārējo - viņa vismaz kaut ko dara. Ko Kristaps līdz šim Neita labā ir izdarījis? Aizvedis pie logopēda? Uz terapiju? Kaut ko izglītojošu devis? Šaubos. Šis ir tas gadījums, kur tēvs mēģina savu mīlestību nopirkt ar mantām un forši pavadītu laiku, kas pamatīgi apgrūtina audzināšanu otram vecākam, jo pati saki, ka ir jātrenē lasīšana utt, tiešām tici, ka Kristaps dod viņam grāmatu un liek lasīt? Ja tik daudz negatīva no tā bērna nāk ārā pēc pāris dienām pie tēva, tad neticu, ka tur vispār notiek kāda izglītošana bērna labā, drīzāk zombēšana. Nevienai mammai nav ideālā rokasgrāmata kā audzināt bērnu, katra to dara pēc sajūtām, gribēja bērnus-dabūja, vai tāpēc viņa ir mauka Nē. Es arī audzinu bērnu viena, vai esmu mauka? nē. Marija pati izstāstīja cik toksiskas bija attiecības ar Rafu, tiešām bērniem labāk augt tādā vidē?

Šim stāstam jau ir divas puses. Vai mēs zinām, ko tēvs ar Neitu dara? Vai Neita tēvs ir publiska persona, kurš IG izklāsta savu dzīvi tāpat kā Marija?
Vai ir zināms tikai tas, ko Marija stāsta?
Lai vai kā, tādām tēmām vispār nav vietas internetā. Tas tāds absolūts No - Go.
Pieauguši cilvēki taču tādas problēmas risina savā starpa. Abi lieli bērni.
14.08.2024 19:51 |
 
Reitings 807
Reģ: 16.09.2021
Liizha1 @ 14.08.2024 17:43

Tai pašai Marijai ir konstantas nesaskaņas ar cilvēkiem - ne tikai ae tuviem, bet uz ielas, pie ārstiem, benzīntankos, veikalos, ar kaimiņiem utt utjp. Un pašas Marijas pasniegtajā versijā - viņa ir dievgosniņa, kura necik un nelad nav ne vainīga, ne līdzvainīga. Es, piemēram, esmu diezgan ekspresîvs cilvēks un arī varu pateikt, ko domāju - piemēram, man pielīstu rindā priekša, es neklusētu, bet man kašķis ar svešiem sanāk labākajā gadījumā reizi 3-gadē. Viņa aizbrauc ar savu Robi uz kniebienu jūrmalā SPA un paspēj sadirsties, ka naktī jāraud storyos :) tā kā visu šo Neita epopeju un itkā Kristapa teikto bērnam, iesaku kā minimums dalît ar 2

Ja cilvēkam ar 90% apkārtējo ir problēmas, tad parasti problēma ir pašā cilvēkā, ne apkārtējos.
14.08.2024 20:11 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
CallMeAnnika @ 14.08.2024 19:18
++
Maša lepni pašuva Rafu, stāstīja, ka attiecības bija toksiskas, pat vardarbīgas, bet ar karu un NL krīzi, atkal meklēja atpakaļceļu pie spāņa, jo nebija naudas par ko nomaksāt mājas īri, komunālos, telefona rēķinus. Varam pašas izdarīt secinājumus, kura puse bija toksiskāka.

Tai mājai tak visas mēbeles toreiz Rafa sapirka
14.08.2024 20:24 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
Sakritība vai nē, bet šodien Foxa ielikusi story ieteikumu par to, ka, ja visi mūždien apkārt ir slikti un vainīgi, tad laiks sākt strādāt ar sevi, un vajag pašam uzņemties atbildību par sevi.
14.08.2024 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
brunettte @ 14.08.2024 18:12

Viņa drāmu ar Rafu pati nu jau diezgan senu laiku atpakaļ IG bija izlikusi. Viņš ir slimīgi greizsirdīgs. Nesaku, ka Marija nav toksiska...viņa ir jauna, redz, ka ik pa laikam kādam vīrietim simpatizē un, protams, paflirtē, pakoķetē, bet ne jau viņa pati paņēma sev Rafu, uzgāza virsū un lika beigt iekšā, atvainojos par valodu. Vīrietis tomēr pieklājīgā vecumā, zināja un saprata, kas notiek. Es nenoroku Mariju, bet šī noteikti nav arī tā situācija, kur padarīt viņu par 100% vainīgu. Nauda viņu attiecībās arī gan jau spēlēja lielu lomu, bet viņi tomēr ir bijuši arī normālās attiecībās ar Rafu, kur Rafa bija apgādnieks, tātad nav tā, ka viņa viņam skrēja pakaļ tikai naudas dēļ. Tur jau zem tā visa bija normālas, ilgstošas attiecības.

Kā tu zini, ka Rafa bija slimīgi greizsirdīgs? Jo Maša tā stāstīja? 😌 Bet varbūt viņam bija iemesls būt greizsirdīgam uz čali, kas iekāpis Marijas gultā katru reizi, kā ar Rafu kāds pārtraukums. Un šeku reku, kā slimīgi greizsirdīgais Rafa prom, tā Marijai baigā love ar to pašu čali, kurš izraisīja griezsirdību. Šādā situācijā arī pats mierīgākais cilvēks pasaulē pateiktu, lai tas piegulētājs/-a vairs nerādās pat tuvumā.
14.08.2024 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
CallMeAnnika @ 14.08.2024 18:17
Turpināt maksāt 500 eiro, lai Maša varētu nomaksāt savus sodus? Kur bērnam pulciņi, kur nodarbības?
Vai nu vecāki rod kompromisu, kas šķiet neiespējami, vai lai Kristaps vēršas tiesā un pierāda, kur aiziet 1000 eiro mēnesī. Tev šķiet ok sponsorēt dzeguzi?

Šis man atgādināja vēl vienu pērli no vakardienas monologa. 😄 Redz, Kristaps netic visām Marijas izmaksām par Neitu, bet visi citi tic, pat tiesa tic! Bet vai tiešām? Viņas pieprasītā summa bija 1000, tiesa piesprieda 500. Abos gadījumos 250 eur bija par dzīvesvietu. Ja atmetam šo, tad visus pārējās izmaksas tiesa samazināja 3!!!!! reizes. Marij, NEVIENS netic 😄
14.08.2024 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
Redzējāt pēdējos story. Kamēr Marija filmē storijus, Neits lasa grāmatu. Pati pajautāja, kuru lapaspusi šobrīd lasa. Sīkie sāk bļaut. Ko Marija? Aiziet PATI savākt SAVUS bērnus? Nē, pamāj ar galvu Neitam. Zeme, atveries! Viņš tā jau nesaprot, ko lasa. Bet, nē, šī novērš uzmanību, blakus skaļi ierunājot story un uzdodot jautājumus, un vēl liek visu pamest un skriet pie bērniem. Jo dzert savu NL hu*ņu, protams, tajā brīdī bija svarīgāk. Es nevaru… Pasakiet vēl kāda, cik viņa laba mamma un ka “vismaz rūpējas par saviem bērniem”. 🤦‍♀️
14.08.2024 22:23 |
 
Reitings 1342
Reģ: 05.12.2021
brunettte @ 14.08.2024 18:27

Tas, ka Neitam vajag palīdzību ir visiem skaidrs. Tās ir viņas kā mātes tiesības izņemt bērnu, zinot, kāda ir viņa uzvedība visa iespaidā. Tur vajag kādu specializētu skolu, ne jau norakt, ka Marija ir briesmīga māte un Kristaps vo, kruts tētuks!

Viņi ir lohi abi divi. Piedod, bet es tā tiešām uzskatu. Bet tikaitāpēc, ka Kristaps gadiem nav bijis klātesošs bērnam, neattaisno Marijas debīlās uzvedības izpausmes un attiekami pret bērniem. Solo mammas statuss to neattaisno, un es nemainīšu savas domas, laikā tu censtos katru Mašas vipendronu attaisnot.
14.08.2024 22:34 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
cupcake2 @ 14.08.2024 22:23
Redzējāt pēdējos story. Kamēr Marija filmē storijus, Neits lasa grāmatu. Pati pajautāja, kuru lapaspusi šobrīd lasa. Sīkie sāk bļaut. Ko Marija? Aiziet PATI savākt SAVUS bērnus? Nē, pamāj ar galvu Neitam. Zeme, atveries! Viņš tā jau nesaprot, ko lasa. Bet, nē, šī novērš uzmanību, blakus skaļi ierunājot story un uzdodot jautājumus, un vēl liek visu pamest un skriet pie bērniem. Jo dzert savu NL hu*ņu, protams, tajā brīdī bija svarīgāk. Es nevaru… Pasakiet vēl kāda, cik viņa laba mamma un ka “vismaz rūpējas par saviem bērniem”. ?‍♀️
Es arī to pamanīju. Uzmet ar galvu, lai vecākais iet vākt sīkos. Bērnam pašam vajag mieru un klusumu, kur koncentrēties.
14.08.2024 22:39 |
 
Reitings 175
Reģ: 13.07.2024
cupcake2 @ 14.08.2024 22:23
Redzējāt pēdējos story. Kamēr Marija filmē storijus, Neits lasa grāmatu. Pati pajautāja, kuru lapaspusi šobrīd lasa. Sīkie sāk bļaut. Ko Marija? Aiziet PATI savākt SAVUS bērnus? Nē, pamāj ar galvu Neitam. Zeme, atveries! Viņš tā jau nesaprot, ko lasa. Bet, nē, šī novērš uzmanību, blakus skaļi ierunājot story un uzdodot jautājumus, un vēl liek visu pamest un skriet pie bērniem. Jo dzert savu NL hu*ņu, protams, tajā brīdī bija svarīgāk. Es nevaru… Pasakiet vēl kāda, cik viņa laba mamma un ka “vismaz rūpējas par saviem bērniem”. ?‍♀️

Kad es bērnam lieku lasīt , par TV izslēdzu . Kur nu vēl , lai sēdētu pretī un savu sūda story rakstītu
14.08.2024 23:08 |
 
Reitings 1351
Reģ: 18.12.2022
brunettte @ 14.08.2024 13:29

Man liekas, ka viņa to ļoti labi zin, un pēc visa spriežot viņa no abiem vecākiem ir vienīgā, kura ir ieinteresēta šajā lietā kaut ko mainīt un palīdzēt tam puikam. Jā, saprotu viņu kā māti, ka trūkst pacietības, gadās dienas, kad 101 problēma krīt virsū un grūtāk ir pasēdēt ar bērnu, bet viņa to dara. Ko Kristaps dara? Pērk mantas? "ved" ciemos pie radiem? Skolas vecuma bērnam regulāri vasarā arī jātrenē smadzenes un galva, it sevišķi Neita gadījumā.
Nu bet paga. Kad tēvs bija ārzemēs, tad sūdzējās, ka nekad negrib pavadīt laiku ar bērnu. Tagad kad grib pavadīt laiku - atkal nav labi. Tas nesaka priekšā kā viņa kārtējo reizi izstāsta tikai daļu patiesības?
15.08.2024 01:20 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Šodien Depo devos rudens ziedu meklējumos, lai papildinātu savus dārza ziedu podus. Ko es tur satiku? Egitas Oskaru un viņu dēlu. Oskara iepirkumu ratos bija Huggies bērnu pamperi un viskijs. 😁 Štrunts ar visu viskiju, bet viņš, pieaudzis cilvēks, 40 cik tur gados, joprojām staigā pludmales čībās pa 2 eiro. Paskats diezgan komisks. It seviški, ja zina visu viņa ģimenes stāstu, ka sieva ir džodžo biznesa līdere, viņš apdrošināšanas speciālists, utt. Nē nu, var jau tādas čības vilkt pa mājas pagalmu, bet ikdienā, pa pilsētu? Tā kā nopietni? Skats diezgan komisks. Tad tomēr Egitai Huggies nenodrošina pamperus ikdienā, tikai uz reklāmu? 😁
15.08.2024 01:23 |
 
Reitings 1351
Reģ: 18.12.2022
brunettte @ 14.08.2024 15:48

Kā jau teicu, Marija arī nav svētā, bet šeit vairāk runa par to, kas bērnam tiek "ieliets" esot pie tēva. Jā, dzemdēja, bet viņa nav ne alkoholiķe, ne narkomāne un ar bērniem tiek galā 10x labāk kā, piemēram, didrihsone. Nu tas tā, salīdzinājumam. Arī par terapijām un visu pārējo - viņa vismaz kaut ko dara. Ko Kristaps līdz šim Neita labā ir izdarījis? Aizvedis pie logopēda? Uz terapiju? Kaut ko izglītojošu devis? Šaubos. Šis ir tas gadījums, kur tēvs mēģina savu mīlestību nopirkt ar mantām un forši pavadītu laiku, kas pamatīgi apgrūtina audzināšanu otram vecākam, jo pati saki, ka ir jātrenē lasīšana utt, tiešām tici, ka Kristaps dod viņam grāmatu un liek lasīt? Ja tik daudz negatīva no tā bērna nāk ārā pēc pāris dienām pie tēva, tad neticu, ka tur vispār notiek kāda izglītošana bērna labā, drīzāk zombēšana. Nevienai mammai nav ideālā rokasgrāmata kā audzināt bērnu, katra to dara pēc sajūtām, gribēja bērnus-dabūja, vai tāpēc viņa ir mauka Nē. Es arī audzinu bērnu viena, vai esmu mauka? nē. Marija pati izstāstīja cik toksiskas bija attiecības ar Rafu, tiešām bērniem labāk augt tādā vidē?
Kad pēdējo reizi viņa veda uz treniņiem, terapijām vai logopēda? Tad kad krāja čekus tiesai? Un viņa pati nemēģina nopirkt mīlestību, kad pēkšņi sāk vest viskaut kur, lai arī pirms tam to nedarīja? Viņa nemēģina izlikties labā un pareizā mamma? Tas, ka viņš biežāk auklē sīkos kā mamma nerāda cik izcila mamma viņa ir un to kāpēc viņam tēvs varētu patikt vairāk pat bez nopirkšanas? Un par alkoholiķi...Ja pēdējā laikā prosecco storiji ir retāk, tad bija laiks, kad tie bija vairākas reizes nedēļā. Tas daudz neiepaliek no alkoholisma...
15.08.2024 01:26 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
vivii @ 14.08.2024 00:14

Atvaino, tālāk par pirmo teikumu nelasīšu tavu savārstījumu, bet tu jau nu vienreiz, varēji labāk paklusēt! ??

Oi, aizvainotā Marijas dvēselīte. Paraudi spilvenā. Zini kad es paklusēšu? Tad kad Marija sāks ar cieņu izturēties pret saviem miesīgajiem bērniem. Tad kad Marija iegādāsies visiem saviem bērniem autokrēslus un viņus arī attiecīgi piesprādzēs. Tad kad Marija pārstās pazemot savus bērnus, izliekot visus viņu sūdus un nedarbus savos sūda storijos. Tad kad Marija sāks iedziļināties un ieguldīties savos bērnos, lai viņus attīstītu, nevis gūtu materiālu labumu.
Marija ir prasta paraška ma***, kura gatava atdoties vīrietim par greznām vakariņām labā restorānā, tas arī viss. Tupa, sekla un naudas kāra urlene.
15.08.2024 01:29 |
 
Reitings 1502
Reģ: 29.04.2024
Mashka Kakashka @ 15.08.2024 01:29

Oi, aizvainotā Marijas dvēselīte. Paraudi spilvenā. Zini kad es paklusēšu? Tad kad Marija sāks ar cieņu izturēties pret saviem miesīgajiem bērniem. Tad kad Marija iegādāsies visiem saviem bērniem autokrēslus un viņus arī attiecīgi piesprādzēs. Tad kad Marija pārstās pazemot savus bērnus, izliekot visus viņu sūdus un nedarbus savos sūda storijos. Tad kad Marija sāks iedziļināties un ieguldīties savos bērnos, lai viņus attīstītu, nevis gūtu materiālu labumu.
Marija ir prasta paraška ma***, kura gatava atdoties vīrietim par greznām vakariņām labā restorānā, tas arī viss. Tupa, sekla un naudas kāra urlene.
💯 tik precīzi uzrakstīji. Dzemdēt un audzināt ir divas dažādas lietas.
15.08.2024 01:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits